سه شنبه ۲۱ آبانساعت ۲۰:۱۱Nov 2019 12

جدیدترین‌های «سازمان شهرداری ها»

وزارت آموزش و پرورش   ۵ ساعت پیش    
ریاست اداره بررسی های اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری وزارت آموزش و پرورش درنشست کارشناسان وزارتی که در خصوص مسائل اداری مشارکت های مردمی و مدارس غیر دولتی و آموزش از راه دور در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان تشکیل شد گفت : رسالت اداره مشارکت های مردمی جمع ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرها اگر بدرستی مورد استفاده قرار گیرند محرکی برای توسعه و پیشرفت می شوند.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه 19 شهرداری و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه بندی شهرداری ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۲    
دنیای اقتصاد : به دنبال انتشار گزارشی با عنوان معاون وزیر اقتصاد معرفی کرد: پنج کم کار بهبود کسب وکار در تاریخ 23 مهر 98 در صفحه صنعت و معدن روزنامه دنیای اقتصاد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش شهرداران کردستان با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاون امور عمرانی استاندار ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: تغییر نگاه شهرداران و کارکنان شهرداری ها در روش اداره شهر با توجه به تحولاتی که در سال های اخیر در حوزه مدیریت شهری کشور پیش آمده، ضروری است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
چندی است ادبیات مدیران و مسئولان کشور تغییر کرده. گویا قاعده این است که مدیران و متولیان امور به جای انعکاس عینی عملکرد خود، نسبت به خلاءها، کمبودها و مشکلات جاری در حوزه مربوط به خود اظهار تأسف کنند. بی آنکه به روی خود بیاورند که ایشان در خصوص رفع پیشگیری و رفع همان مشکلات صاحب تعهد هستند ...
کشف اسرار   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های تابعه گیلان از اختصاص اعتباری به میزان 145 میلیارد تومان برای حوزه پسماند استان که در عمر فعالیت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بی سابقه بوده است،خبر داد. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون امور روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشورگفت: درحال حاضر 39 هزار روستای دارای سکنه در کشور وجود دارد که 37 هزار روستای آن دارای دهیاری هستند ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد خالدی سردشتی شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی طرح های عمرانی شهرستان های لردگان و خانمیرزا چهارمحال و بختیاری که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های ایران برگزار شد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مهدی جمالی نژاد در نشست هماهنگی طرح های عمرانی شهرستان های لردگان و خانمیرزا چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: شهرداران باید به الگوهای موفق شهرهای بزرگ توجه کنند و از نقاط قوت آن ها بهره مند شوند و همچنین باید طرح های دانش بنیان و دانش محور را تقویت و زمینه تسریع در روند توسعه را فراهم کنند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی طرح های عمرانی شهرستان های لردگان و خانمیرزا چهارمحال و بختیاری که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های برگزار شد، تاکید کرد: تاکنون یک سوم طرح هادی عمرانی روستایی چنارمحمودی اجرایی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۲۳:۲۱    
شهرکرد- ایرنا-مهدی جمالی نژاد -معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور روز چهارشنبه در سفر به شهرستانهای لردگان و خانمیرزا و نشست با مسوولانی استان از نزدیک طرحهای عمرانی این دو شهرستان را پیگیری کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۲۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون امور روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشورگفت: درحال حاضر 39 هزار روستای دارای سکنه در کشور وجود دارد که 37 هزار روستای آن دارای دهیاری هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به تلاش های دولت برای توازن منطقه ای گفت: زیرساخت های شهرستان تازه تاسیس خانمیرزا در چهارمحال و بختیاری تقویت خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: هزار و 519 میلیارد تومان اعتبار در دولت های یازدهم و دوازدهم و طی سال های 1392 تا 1398 به دهیاری های سراسر کشور پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - معاون دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشورگفت: هم اینک 500 هزار نفر نیرو در شهرداریهای کشور مشغول به کار هستند که 350 هزار نفر از آنها مازاد هستند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۱    
معاون دهیاری های سازمان شهرداری ها دهیاری های کشور گفت: اکنون 3 هزار دهیاری به صورت تمام وقت فعالیت می کنند که با تصویب آیین نامه استخدامی و اجرایی دهیاری ها این تعداد به 7 هزار نفر افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۵    
مشهد - ایرنا - سرپرست دفتر هماهنگی خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور گفت: اکنون تنها پنج درصد از حجم کل زباله ها در کشور به صورت بهداشتی دفن می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۶:۱۳    
تهران -ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از به کارگیری یکهزار و 164 نفر مسئول مالی و فنی زن شاغل در دهیاری های کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها گفت: امروز باید به جای مدیران شهری دنبال طبیبان شهری باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۷    
نخستین نشست سالانه آمار و برنامه ریزی در مدیریت شهری صبح امروز _شنبه 11 آبان 98_ با حضور شهردار اصفهان، مدیرکل برنامه و بودجه سازمان شهرداری ها کشور و مدیران شهری برگزار شد.
پرسش   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رستمی گفته بود که بعدتر در حراست سازمان شهرداری ها مشغول به کار شد و پس از آن به وزارت رفاه رفت و سایت عماریون را در سال 1389 راه انداخت و هزینه های راه اندازی وبسایت عماریون را هم از مدیرکل بازرسی یکی از وزارتخانه ها گرفته است.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار محترم استان اصفهان، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، نماینده محترم مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل دفتر گیاهان دارویی و زینتی وزارت جهاد کشاورزی، معاون امور شهرداری ها و دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۲۰:۰۱    
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: سازمان شهرداری ها آماده حمایت از صنایع تبدیلی است و 3 برابر بودجه هر دهیاری تسهیلات کم بهره می دهد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مهدی جمالی نژاد رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در این باره اظهار کرد: حسب اعلام کمیته ملی یونسکو در ایران، بندرعباس به عنوان شهر خلاق در زمینه صنایع دستی و سنندج به عنوان شهر خلاق در زمینه موسیقی انتخاب شده اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور گفت: وزارت کشور برای روستاییانی که برنامه ای برای توسعه روستای خود ارایه کنند، تسهیلات پنج میلیارد ریالی کم بهره قرار می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور از پرداخت پنج میلیارد ریال تسهیلات کم بهره توانمندسازی به دهیاری های شهرستان اردستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۸:۵۵    
در تفاهم نامه ای بین سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور با پست بانک بستر لازم برای ارائه تسهیلات وام به دهیاری ها معادل سه برابر بودجه سال گذشته فراهم شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن بیگلری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این میزان اعتبار اختصاص یافته سهم هر کدام از این شهرها یک میلیارد ریال است. وی با بیان اینکه این اعتبار مختص شهرهای با تعداد جمعیت کم یعنی 50 هزار نفر است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با ابلاغ بخشنامه ای به معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری ها با توجه به پیش بینی تداوم بارشها بر ضرورت آمادگی کامل شهرداری ها و دهیاری ها برای مقابله با بارش ها و وقوع احتمالی سیل تاکید کرد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۴    
معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و هیات همراه با آقای امیر مغانلو مدیر کل محترم دفتر فنی و برنامه ریزی وزارت کشور و سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان شهرداری ها و دهیاری ها دیدار کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۰۸:۳۷    
تهران- ایرنا- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: اکنون 18 میلیون و 938 هزار و 748 روستایی تحت پوشش دهیاری ها هستند و از خدمات ارائه شده توسط آن ها بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها گفت: سمیرم یکی از شهرستان هایی است که در سال های گذشته نرخ مهاجرت بالایی داشته، اما با اقدامات انجام شده نرخ مهاجرت کمتر شده و حتی مهاجرت معکوس هم اتفاق افتاده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۷    
تهران- ایرنا- معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از موافقت کارگروه ملی وام شهرداری ها با معرفی هفت طرح اقتصادی و درآمدزای شهرداری ها به بانک برای اعطای تسهیلات در سی امین جلسه این کارگروه خبر داد.
برترین ها / نجف آباد نگار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب محمد مغزی نجف آبادی - شهردار جدید نجف آباد - از سوی وزیر کشور خبر داد. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: چندین سال است که مطالبات شهرداری ها از دولت را پرداخت می کنیم و در سال گذشته نیز مبلغ قابل توجهی از بدهی دولت به شهرداری ها پرداخت شد و برخی از شهرداری ها بیش از چندهزار میلیارد تومان بدهی خود را از دولت احصا کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ضمن تشریح آخرین وضعیت درجه بندی دهیاری ها از درجه بندی 26 هزار و 901 دهیاری در کشور خبر داد و گفت: بیش از 72 درصد دهیاری ها درجه بندی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از پرداخت 150 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای کمک به خرید ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری ها و شرکت های تعاونی دهیاری ها خبر داد.
سیزدهمین قسمت برنامه مدیر مسئول این هفته ( جمعه 19مهرماه ) میزبان مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۲:۰۱    
یزد - ایرنا - زمین چمن مصنوعی و ترمینال پسته روستای رییس آباد بخش مرکزی ابرکوه عصر پنجشنبه با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی این شهرستان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۱:۵۱    
یزد - ایرنا - معاون امور دهیاری ها سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بابیان اینکه روستاها بنیان تمدن کشور هستند، گفت: بودجه سرانه روستایی در دولت تدبیر و امید در مقایسه با دولت دهم بیش از سه برابر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور با بیان اینکه در حال حاضر ایران با چالش جدی مهاجرت روستائیان به شهرها روبروست،گفت: نهادهای ذی ربط نتوانستند بنیان های اقتصادی را دوام ببخشند و پس از آن شغل ایجاد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۱    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها: برخورد قاطع با متخلفان ساخت و ساز های غیرمجاز ادامه دارد
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کرد: لایحه اصلاح ماده صد قانون شهرداری به هیات دولت تقدیم شده و با همفکری دیوان عدالت اداری پی گیر بررسی آن در کمیسیون خاص کلانشهر تهران و سایر کلانشهرهای دولت هستیم.
اقتصاد آنلاین / وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، مهدی جمالی نژاد با بیان این مطلب گفت: لایحه اصلاح ماده صد قانون شهرداری با توجه به آسیب شناسی های صورت گرفته و مشخص شدن برخی نواقص این ماده درشهرها با رویکرد پیشگیری، جلوگیری و برخورد جدی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۴:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: درحال حاضر 9 تا 16 میلیون نفر حاشیه نشین در اطراف شهرها وجود دارد. گسترش نیوز - دولت با هدف اصلاح مقررات دهیاری ها به منظور امنیت شغلی کارکنان دهیاری ها و دهیاران و تأمین اجتماعی آنها و رونق بخشیدن به کار و تلاش در روستاها ...
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با 15 مهر روز روستا و عشایر در حاشیه سفر معاون اول رییس جمهوری به استان خراسان جنوبی، تفاهم نامه همکاری سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در بیرجند امضاء شد. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها ودهیاریهای کشور با تقدیر از هیات وزیران در زمینه تصویب اصلاح آیین نامه استخدامی دهیاری های کشور و اصلاح آیین نامه اجرایی تشکیلات ...
اقتصاد آنلاین / مازنی نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سعیدرضا جندقیان روز یکشنبه در همایش دهیاران آذربایجان غربی در ارومیه افزود: طی حدود 20 سال گذشته 21 هزار میلیارد تومان در بین دهیاری های کشور توزیع شده که 16 تا 17 هزار میلیارد تومان از این رقم مربوط به دولت تدبیر و امید بوده است. ...