یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۷:۵۴Oct 2019 20

جدیدترین‌های «کرایه»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: زائران اربعین هرگونه افزایش بی رویه کرایه ها را در پایانه های مرزی استان به دفاتر مستقر و سامانه 135 تعزیرات حکومتی اطلاع دهند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به ازدحام جمعیت، خیلی از راننده های عراقی بی معرفتی می کنند و کرایه ها را تا سه برابر متداولان بالا برده اند. و بی ارزشی پول ملی داد خیلی از زوار را در آورده و این بین هم کم نیستند، که همراه لعنت راننده های بی انصاف عراقی، دولت و حکومت خودمان را هم بی نصیب نمی گردانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: این کمیسیون برای بررسی علت افزایش قیمت بلیط و کرایه های اربعین از مسئولان ذیربط دعوت می کند تا در این باره توضیحات خود را ارائه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی که موج بازگشت زائران از مرز های عراق آغاز شده به گفته مسئلان راهداری کرایه های در روز های پایانی تا 4 برابر افزایش می یابد به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز گفت: با توجه به این که اربعین حسینی در پیش است و هیچ اتوبوسی در شیراز نبود، به سختی اتوبوس کرایه کردیم و چهار صبح به اهواز رسیدیم.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۸    
یکی از مخاطبان خبرفوری که به کربلا رفته برای ما نوشته است که زائران زیادی به دلیل کرایه بالا در ترمینال کربلا بلاتکلیف مانده اند. یکی از مخاطبان خبرفوری که به کربلا رفته برای ما نوشته است که زائران زیادی به دلیل کرایه بالا در ترمینال کربلا بلاتکلیف مانده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: از تاریخ 25 الی 28 مهرماه تمام ظرفیت ناوگان عمومی برای انتقال زائران از مرزهای چهارگانه اختصاص یافته است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از رسیدگی به پرونده تخلفات رانندگان اتوبوس در مسیرهای اربعین خبر داد و گفت: اقدامات مختلفی برای بهبود ارائه خدمات به زائران اربعین در مسیر بازگشت انجام شده است و حدود 7000 دستگاه اتوبوس برای پایانه مرزی مهران در نظر گرفته ایم. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به رغم تمام انتقادهایی که شهرداری تهران به سازوکار اداره شرکت های تاکسیرانی اینترنتی وارد کرده بود، سرانجام ناوگان حمل ونقل تپسی با معاونت حمل ونقل شهرداری تهران پای میز مذاکره نشست. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور گفت: بیش از 12 هزار دستگاه اتوبوس، 40 هزار دستگاه مینی بوس و 40 هزار دستگاه سواری کرایه برای جابه جایی زائران حسینی در ایام اربعین و اوج سفرها در نظر گرفته شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار مهران گفت: کرایه مصوب پارک خودرو در پارکینگ اربعین در مرز مهران برای تمام روزهای توقف 500 هزار ریال است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۴    
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی سنندج از بالا بودن نرخ کرایه بار در سنندج خبر داد و خواستار رسیدگی مسئولان مربوطه در این حوزه شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ محمدسعید یاری فرمانده ارشد نیروی انتظامی در منطقه مرزی چذابه گفت: با شتاب گرفتن ورود زائران به میهن اسلامی از گذرگاه چذابه ، همه تدابیر لازم برای امنیت پایدار در مسیرها ، روستاها و شهرهای در گذر تردد اندیشیده شده است است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری با بیان اینکه از فردا به مدت چهار روز 100 درصد ناوگان اتوبوسی کشور در خدمت سفرهای اربعین قرار می گیرد، گفت: 40 هزار دستگاه سواری کرایه و 40 هزار دستگاه مینی بوس برای جابه جایی داخل کشور آماده اند.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، صنعت کشتیرانی جهانی طی چند هفته گذشته شاهد جهش بی سابقه نرخ های حمل محموله شده است زیرا معامله گران از کرایه نفتکشهای متعلق به شرکتهای نفتکش چینی که هدف تحریم های آمریکا قرار گرفته اند، اجتناب می کنند. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی از پرداخت 3 میلیارد ریال بابت حمل آزاد این استان خبر داد. مهندس جمشید باقریان ضمن بیان این مطلب افزود: ...
نبأپرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
زائران اربعین حسینی درگاراژ سید جوده کربلا به نشان اعتراض به گران بودن قیمت های وسایل نقلیه جهت بازگشت به مرز مهران از سوار شدن بر وسایل نقلیه امتناع کردند.
نبأپرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۲    
زائران اربعین حسینی درگاراژ سید جوده کربلا به نشان اعتراض به گران بودن قیمت های وسایل نقلیه جهت بازگشت به مرز مهران از سوار شدن بر وسایل نقلیه امتناع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سینوپک، بزرگ ترین پالایشگاه آسیا در نظر دارد تا واردات نفت خام خود برای ماه دسامبر را پس از افزایش نرخ کرایه حمل نفت در جهان که حاشیه سود پالایش را کم کرده است، کاهش دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به کمک گوگل، پرداخت کرایه برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی راحت تر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
آرش گودرزی تهیه کننده برنامه بی کرایه درباره ساختار و محتوای این مسابقه جدید شبکه نسیم که اجرای آن را محمد نادری برعهده دارد، توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۰    
کرایه وسایل نقلیه عمومی شیراز از امروز افزایش می یابد. افزایش قیمت کرایه ها مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۷    
روزنامه های امروز شیراز با عناوینی همچون گمرک فارس از ثبت ذخایر معدنی فارس بی@خبر است ، افزایش 33 درصدی نرخ کرایه تاکسی و... بر روی دکه های مطبوعاتی ر فت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهر های کشور، از رسیدگی به تخلفات تاکسیران ها در کمیته انضباطی خبر داد. تاریخ انتشار: 08:00 - 23 مهر 1398 - کد خبر: 557873
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرایه ها در شلمچه عراق کاهش یافت و خدمت رسانی به زائرین در شرایط عادی قرار گرفته است
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، اربعین امسال که به دلایلی همچون حذف روادید عراق رکورد استقبال از سفر به عتبات در سال های اخیر را شکسته موجب شده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای جبران کمبود ناوگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نرخ کرایه تاکسی های گردشی در شیراز 33 درصد افزایش یافت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیرمالی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی از پرداخت کلیه بارنا مه های کود در این استان خبرداد . ...
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن تقدیر از همراهی تشکل های صنفی در جابجایی زائران اربعین حسینی گفت: تمام ظرفیت ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در بازگشت زائران از مرزهای غربی به مقاصد شهرهای مختلف به کار گرفته می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده: Julian Birkinshaw مترجم: مریم رضایی منبع: London Business School : آلن ژانگ، پدر محبوب ترین اپلیکیشنی است که بیش از یک میلیارد چینی روزانه برای همه کارهای خود، از فرستادن پیام گرفته تا پرداخت قبوض و کرایه تاکسی اینترنتی از آن استفاده می کنند ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۵    
بدون شک با آغاز موج بازگشت ها این مشکل از سمت کربلا تا مرز مهران تشدید خواهد شد وکمبود وسایل نقلیه جابجایی زائرین وهمچنین نبود نظارت بر کرایه ها ،مشکلات جدی بر زائرین هموطن تحمیل خواهد کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر کرج گفت: نرخ مصوب کرایه سرویس های مدارس اجرایی نشده و شاهد افزایش دو تا سه برابری کرایه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کشور گفت: هماهنگی های لازم با کشور عراق برای افزایش گذرگاه ها و گیت ها انجام شده است. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت حمل نفت در حالی که شرکت های نفتی از ترس تخطی از تحریم های امریکا بر ضد ایران و ونزوئلا، همکاری با حدود 300 نفتکش از سراسر جهان را کنار گذاشته اند، به رکوردهای جدیدی رسیده است. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم، با مساعدت و هماهنگی های صورت گرفته مدیریت محترم توزیع , حمل و نگهداری ، مدیریت محترم طرح و برنامه و مدیریت محترم امورمالی کلیه کرایه های در مقصد محموله های اوره ارسالی از مبادی کرمانشاه و بوشهر توسط استان قم پرداخت و تسویه گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس انجمن صنفی رانندگان اتوبوسرانی شهرستان کرمانشاه از جابجایی زوار اربعین با 285 دستگاه اتوبوس خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹    
مرد مسافرکش که با زنان جوان طرح دوستی می ریخت و در فرصتی مناسب به کیف شان دستبرد می زد، توسط پلیس دستگیر شد. به گزارش همشهری، چندی قبل زن جوانی به کلانتری164 قائم رفت و گفت راننده یک پژو206 کارت عابربانکش را دزدیده و به حسابش دستبرد زده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵    
تهران- ایرناپلاس- تقریباً دو سالی هست که در تاکسی ها به جای گشتن در گوشه و کنار کیف پول و جیب هایمان برای پیدا کردن پول خرد، صفحه موبایل هایمان را بالا و پایین می کنیم تا با اسکن کد نصب شده در تاکسی، کرایه مان را بدون نگرانی بابت پول خرد پرداخت کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
علی شیرازی، هنرمند پیشکسوت خوشنویسی ضمن مروری بر جایگاه این هنر در ایران و سایر کشورهای خارجی، از دغدغه های انجمن خوشنویسان سخن گفت و همچنین تاکید کرد: نسل حاضر این رشته بسیار حرفه ای هستند و آینده درخشانی خواهند داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام -زائران بازگشتی به کشور از نرخ کرایه ها در خاک عراق گلایه داشتند.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مرد جوانی که در پوشش مسافربر اقدام به جلب اعتماد زنان جوان و سرقت از آنان کرده بود، دستگیر شد. در تاریخ 18 تیرماه امسال زن جوانی با حضور در کلانتری 164 قائم به ماموران گفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور با اشاره به برخی سردرگمی های زائران اربعین در مرزها گفت: از مسئولان دولت و همچنین عراق درخواست می کنم که این وضعیت را مدیریت و ساماندهی کنند.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۶    
اکوفارس: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از پیگیری افزایش نامتعارف کرایه ها در خاک عراق از طریق کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۷    
گروه استان های خبرگزاری تسنیم به صورت روزانه مخاطبان خود را در جریان آخرین اخبار و تصاویر حماسه بین المللی اربعین 98 قرار می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۳    
ارومیه- ایرنا- مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات در آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش کرایه توسط برخی رانندگان عراقی، زائران اربعین به میزان کافی پول نقد به همراه داشته باشند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از پیگیری افزایش نامتعارف کرایه ها در خاک عراق از طریق کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از برخورد تیم های نظارت و بازرسی ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرزهای مهران با متخلفان خبر داد.
سلام نو / خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه نرخ کرایه های خودروهای حمل و نقل عمومی در استان، تیم های نظارت و بازرسی ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرزهای مهران مستقر شده و با متخلفان برخورد کردند. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از برخورد جدی با متخلفان افزایش نرخ کرایه در مرز مهران خبر داد.