یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۱۳:۵۱Jun 2018 24
 

جدیدترین خبرهای «وزیر صنعت»

باشگاه خبرنگاران   ۱۸ دقیقه پیش    
وزیر صنعت و معدن نسبت به اظهارات معاون خود و بی احترامی وی به رسانه ها واکنش نشان داد.
رئیس اتاق اصناف کردستان، گفت: با وجود آن که وزیر نسبت به انتخاب اعضای هیات رئیسه اتاق ایران نظر مثبت دارد، اما با وجود پایان یافتن مهلت انتخابات هنوز زمان آن از سوی وزارتخانه برای برگزاری انتخابات داخلی تعیین نشده است. ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، گفت: وزیر صنعت و معاونش به رای مردم در انتخاب اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف تمکین کنند تا قانون در رابطه با برگزاری انتخابات داخلی اجرا شود.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه اتاق ایران با بیان اینکه اعضای هیات رئیسه در رابطه با عدم برگزاری انتخابات داخلی اتاق به وزیر صنعت نامه نوشتند، گفت: 4 ماه از این موضوع می گذرد اما همچنان انتخابات برگزار نشده است.
تدبیر و امید   ۲ ساعت پیش    
معاون اول رییس جمهور توضیح داد: اگر وزیر صنعت بخواهد موارد مربوط به بخش بازرگانی را مورد بررسی قرار دهد، بخش صنعت رها می شود کما اینکه اکنون فشار جدی وجود دارد که بخش صنعت و کارخانه ها به تعطیلی کشانده شود.
اتاق نیوز   ۳ ساعت پیش    
شاهد گرانی در بازار هستیم در همین حال، رئیس اتاق اصناف ایران گفت: من نمی گویم بازار، بازار خوبی است اما این بازار تحت تأثیر جو و شایعات قرار گرفته در حالی که هیچ کمبودی در تأمین و عرضه وجود ندارد. علی فاضلی افزود: حدود 2 ماهی است که بحث گرانی ها را در مجموعه اقتصاد کشور شاهد هستیم ...
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ابلاغیه وزیر صنعت مبنی بر ممنوعیت ورود 1339 قلم کالا گفت: این قانون از خروج 10 میلیارد دلار ارز جلوگیری می کند. ...
شعار سال   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ابزارهای کنترل و نظارت در بازار توسط دولت اعمال نمی شود و طی یک جلسه ای از وزیر صنعت و معدن خواستیم تا نسبت به آشفتگی بازار خودرو راهکار ارائه دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۶    
معاون وزیر صنعت که اخیراً همه کاره کارگروه تنظیم بازار شده است، در واکنش به این سؤال مردم انتظار تنظیم بازار را دارند، برای پاسخگویی به این انتظارات چه اقداماتی را در دستور کار دارید ، گفت: رسانه ها اینقدر چرت وپرت نگویند تا ما حرف مان را بزنیم.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۰    
لیست 1339 کالا که در پی تصمیم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی واردات آنها به کشور ممنوع اعلام شده، منتشر شد. وزیر صنعت در نامه ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران ، واردات 1339 قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اصناف نباید بی تفاوت از کنار افزایش قیمت برخی کالا ها بگذرند و میزان فروش کالا های بدون شناسنامه در بازار باید به حداقل ممکن برسد. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۰    
معاون وزیر صنعت گفت: در مقابل سیاست جدید بیرونی برای کشور ایجاد شده، بایستی با دوراندیشی و بهره گیری از تجارب حرفه ای، اجازه داده نشود که تحریم، مشکلی برای اقتصاد کشور ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۴    
وزیر صنعت معدن و تجارت که برای برگزاری پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی بین کشورمان و صربستان به بلگراد رفته است، با الکساند ووچیچ رئیس جمهور صربستان دیدار کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۳    
تسنیم: معاون وزیر صنعت در واکنش به این سئوال که مردم انتظار تنظیم بازار را دارند، برای پاسخگویی به این انتظارات چه اقداماتی را در دستور کار دارید گفت: رسانه ها اینقدر چرت و پرت نگویند تا ما حرفمان را بزنیم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۹    
بر اساس ابلاغیه وزیر صنعت به سازمان توسعه تجارت و در پی تصمیم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ثبت سفارش 1339 ردیف کالا ممنوع شد.
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۸    
بر اساس ابلاغیه وزیر صنعت به سازمان توسعه تجارت و در پی تصمیم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ثبت سفارش 1339 ردیف کالا ممنوع شد. به گزارش خبرگزاری موج ...
ایران جیب   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۸    
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت در واکنش به سوال خبرنگاری در خصوص اقدامات انجام شده برای تنظیم بازار ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۹    
وزیر صنعت در نامه ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، واردات 1339 قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. وزیر صنعت در نامه ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، واردات 1339 قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. متن کامل این نامه به شرح زیر است: جناب آقای خسروتاج ...
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۹    
معاون وزیر صنعت گفت: پویش خرید کالای ایرانی و استقبال مردم از این ایده در راستای تحقق شعار سال (حمایت از کالای ایرانی) فروش کفش داخلی 40 درصد افزایش یافت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۲    
معاون وزیر صنعت گفت: در مقابل سیاست جدید بیرونی برای کشور ایجاد شده، بایستی با دوراندیشی و بهره گیری از تجارب حرفه ای، اجازه داده نشود که تحریم، مشکلی برای اقتصاد کشور ایجاد کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقدند که وزیر صنعت در ارائه گزارش به کمیسیون صنایع در خصوص قراردادهای برجامی کوتاهی کرده است و باید در خصوص خروج شرکت های اروپایی از صنعت خودرو پاسخگو باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۰    
بر اساس ابلاغیه وزیر صنعت به سازمان توسعه تجارت و در پی تصمیم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ثبت سفارش 1339 ردیف کالا ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۹    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس در مورد وضعیت بازار خودرو گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت این هفته به کمیسیون مربوطه خواهد آمد تا در این زمینه و برخی مسائل دیگر توضیح دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۷    
معاون وزیر صنعت در واکنش به این سؤال "مردم انتظار تنظیم بازار را دارند، برای پاسخگویی به این انتظارات چه اقداماتی را در دستور کار دارید؟" گفت: رسانه ها این قدر چرت وپرت نگویند تا ما حرف مان را بزنیم .
افق نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از قول یک ماهه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار خودروهای داخلی خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۰    
رئیس جمهور صربستان در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان با بیان اینکه به دنبال بهترین مدل های همکاری برای توسعه روابط با ایران هستیم، گفت: شرایط همکاری برد - برد برای ایران و صربستان فراهم است. ...
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۹    
پول نیوز - پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک صربستان و ایران روز پنجشنبه رسما آغاز به کار کرد و در جریان آن سه یادداشت تفاهم همکاری بین دوکشور امضا شد. محمد شریعتمداری وزیر صنعت و راسیم لیاییچ ، وزیر تجارت ...
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۲    
عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از قول یک ماهه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار خودروهای داخلی خبر داد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۹    
وزیر صنعت،معدن و تجارت برای شرکت در پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و صربستان در بلگراد به صربستان سفر کرد. به نقل از وزارت صنعت، جلسه رسمی کمیسیون پانزدهم امروز پنجشنبه با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و راسیم لیائیچ وزیر تجارت ...
پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۶    
نماینده تشکل های چاپ استان های کشور در نامه ای به وزیر صنعت خواستار ورود بخش بازرسی این وزارتخانه به حسابرسی های مالی نمایشگاه چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته شد.