جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۷:۵۰Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «مزایده»

یافته   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان: چاپ ایمیل دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: تعداد 216 خودروی توقیفی از قاچاقچیان با مزایده به فروش رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۱    
خرم آباد- مدیرکل بازرسی لرستان از لغو و تجدید 13 مناقصه و مزایده به ارزش 47 میلیارد در این استان خبر داد.
صبا ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۴    
وجود تعداد زیادی شرکت پیمانکاری نیروی انسانی و رقابت ناسالم بین آنها برای برنده شدن در مزایده های مختلف شرکت ها و زیرمجموعه های دولتی و اقدامات آنها برای شکستن قیمت های پیشنهادی برای انجام کارهای مختلف؛ باعث تضییع حقوق نیروی کار شاغل در آن پیمانکاری ها در بسیاری از موارد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۷    
تهران- ایرنا- مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به برگزاری مزایده اخیر فروش سهام دولتی گفت: در این مزایده 20 درصد شرکت ها فروش رفت اما بیمه البرز و اتکایی امین که در بورس عرضه شد، فروش نرفت.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۸    
مزایده بلوک های دولتی دو شرکت بیمه البرز و بیمه اتکایی امین در حالی روز گذشته در بورس و فرابورس برگزار شد که خریداران باز هم به این دو شرکت بیمه ای اقبالی نشان ندادند.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۰    
پاکت های مزایده 3 سیلو و یک کشتارگاه دولتی روز گذشته در سازمان خصوصی سازی باز شد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۱    
باشگاه ؛ روز 5 خرداد، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز پس از شرکت در مزایده واگذاری باشگاه تراکتورسازی موفق شد مالکیت این باشگاه را برعهده بگیرد و از آن زمان تاکنون تکلیف گسترش فولاد و بدهی های این باشگاه نامشخص است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۳    
پاکتهای مزایده 3 سیلو و یک کشتارگاه دولتی روز گذشته (دوشنبه) در سازمان خصوصی سازی بازگشایی شد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۸    
ایستانیوز:مدیرعامل تامین اجتماعی به قوانین حمایتی در بخش بیمه صنوف اشاره کرد و گفت: افرادی که در منازل مشغول به کار هستند و یا کارگاه هایی که کد بیمه ندارند با ارائه معرفی نامه تحت پوشش قرار می گیرند.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۰    
پول نیوز - بانک کارآفرین در نظر دارد املاک مازاد خود را در تهران و شهرستان ها به صورت شش دانگی با شرایط پرداخت نقد، قرارداد اجاره به شرط تملیک و پیش فروش از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. شرایط شرکت در مزایده ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۹    
ایستانیوز:مزایده بلوک های دولتی دو شرکت بیمه البرز و بیمه اتکایی امین فردا (دوشنبه) به ترتیب در بورس و فرابورس برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۰    
مزایده بلوک های دولتی دو شرکت بیمه البرز و بیمه اتکایی امین فردا (دوشنبه) به ترتیب در بورس و فرابورس برگزار می شود.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۴    
نام شخص حقوقی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس کد فراخوان 3,165,934 - سه میلیون و صد و شصت و پنج هزار و نهصد و سی و چهار تاریخ آخرین به روز رسانی 27 / 3 / 1397 - بیست و هفتم خرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و هفت تعداد دفعات بازدید 0 - صفر نوع انتشار فراخوان نوع فراخوان ...