یکشنبه ۲۷ مردادساعت ۱۱:۲۷Aug 2019 18

جدیدترین‌های «کانون های فرهنگی هنری»

شبستان   ۱ ساعت پیش    
کانون های فرهنگی هنری مساجد در سراسر کشور و به مناسبت دهه ولایت و امامت با برنامه هایی همچون برگزاری نشست های بصیرت افزایی، شب های شعر و جشن های ولایت، برپایی ایستگاه های صلواتی، حمایت از طرح های غدیر و اجرای سنت اطعام به استقبال از عید غدیر می روند.
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با تأکید بر اهمیت گرامیداشت روز جهانی مسجد در ایران و سایر کشورهای اسلامی، مهم ترین برنامه های ستاد در این هفته را تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۵    
سومین محفل انس با قرآن کریم به مناسبت دهه ولایت و امامت در کانون شهید مرتضی آوینی شهرستان نظرآباد با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز و مسئولین اتحادیه ها و موسسات قران و عترت و خادمیاران رضوی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۵    
فخارزاده گفت: دوره آموزشی خبرنگاری با عنوان هر مسجد، یک خبرنگار ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد نایین به همت سرپرستی خبرگزاری شبستان در استان، ستاد هاهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۴    
جشنواره سراسری امام المتقین(ع) به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان در خرم آباد آغاز به کار خواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۳    
مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد شهید آقایی از میزبانی این کانون برای برپایی نخستین نشست مدیران کانون های فرهنگی هنری منطقه یک کرج خبر داد و گفت: این نشست با هدف هم افزایی و همفکری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۳    
سعادتی با اعلام تقدیر از 15 اثر برگزیده سومین جشنواره طنین مسجد در آئین اختتامیه، گفت: این جشنواره همسو با رسالت ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور یعنی اعتلای هنر مسجدی برگزار و با استقبال گسترده اعضای کانون ها مواجه شده است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، حمیدرضا ناهیدی فرد مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همدان گفت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اخوت از حضور140 نفر از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس در دوره جذب و توانمندسازی در مشهد خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۱    
کارگاه آموزشی طرح تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه مربیان کانون های فرهنگی هنری مساجد و مدارس شرق استان گلستان در شهرستان مینودشت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد ، مدیر موسسه سجادیه و معاون تبلیغ حوزه علمیه استان هرمزگان با امام جمعه هشت بندی مطرح شد: اعلام آمادگی برگزاری بخشی از برنامه های کنگره امام سجاد در شهر هشت بندی .
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۲    
سقاء گفت: نقالی و قصه گویی داستان های قرآنی در مساجد مغفول مانده است و باید با احیا چنین برنامه های فرهنگی و هنری در مساجد حضور نوجوانان و جوانان را فراهم کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۲    
مجید خوبی زاده، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، هر هفته از کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از هفت شهرستان جنوبی بازدید می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان گفت: طرح تلفیقی پایتخت کتاب و اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد با هدف جذب جوانان و نوجوانان به مسجد در حال اجرا است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مظاهری از توزیع تجهیزات کتابخانه ای در کانون های فرهنگی هنری مساجد در استان خبر داد و گفت: این تجهیزات با اعتبار بالغ بر 200 میلیون ریال با مساعدت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تامین شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۰    
کانون های فرهنگی هنری مساجد ضمن آنکه کلاس های آموزشی، فرهنگی و ورزشی متناسب با سلیقه اعضای کانون در هر محله و شهری برگزار می کند، اردوهای فرهنگی، تفریحی، آموزشی و مهارتی را چاشنی این فعالیت ها و کلاس ها کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۰    
فراخوان ششمین سوگواره ملی علمدار کربلا امروز 24 مرداد با هدف آشنایی بیش از پیش با معارف و سیره اهل بیت (ع) و استفاده از ظرفیت عظیم کانون های فرهنگی هنری برای ترویج این معارف و صیانت از مواریث ارزشمند دینی و آیینی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۴    
مسئول دفتر تئاتر خیابانی استان کرمانشاه از اجرای 4 تئاتر عروسکی ویژه کودکان در سالن کودک چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری توسط اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - 6 هزار و 302 برنامه در قالب طرح غنی سا زی اوقات فراغت توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کردستان در سامانه بچه های مسجد ثبت شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۴    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی در جریان سفر به ملکان، با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بیکی گفت: کارگاه آموزشی طرح تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه مربیان کانون های فرهنگی هنری مساجد و مدارس شرق استان گلستان فردا (پنجشنبه 24 مرداد) در مینودشت برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اخوت از توزیع یکصد میلیون ریال تجهیزات کتابخانه روستایی در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۲    
ابدالی پور، آگاهی بخشی و توانمندسازی را از برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد دانست و گفت: بالغ بر 2 هزار و 990 برنامه اجتماعی با رویکرد توانمند سازی اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گنجی از برگزاری 120 عنوان برنامه دهه امامت و ولایت در استان خبر داد و گفت: این برنامه ها با همکاری ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد و سایر نهادهای مردمی در مرکز استان و شهرستان ها برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۵    
مجید خوبی زاده، گفت: از اول تیر سال جاری تاکنون، یکهزار فعالیت مسجدی کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان در سامانه بچه های مسجد ثبت شده است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۳    
حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز، با اشاره به فرارسیدن دهه ولایت و امامت، گفت: بصیرت افزایی و تبیین فلسفه غدیر برای نسل جوان که امروز مورد هجمه دشمن قرار گرفته یک ضرورت مهم است. وی دهه ولایت را فرصتی مناسب برای تبیین اهداف و [...]
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۵    
حجت الاسلام والمسلمین روحانی از برگزاری جشن های دهه امامت و ولایت در 15مسجد منتخب قم به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس از اجرای طرح ضیافت علوی به مناسبت دهه ولایت در لارستان خبر داد. به گزارش میلادلارستان به نقل از شبستان، اخوت با...
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس از اجرای تئاتر توریست همزمان با اعیاد قربان و غدیر در لارستان خبر داد. به گزارش میلاد لارستان اخوت در گفتگو با...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۵    
مجید خوبی زاده، گفت: در بسیاری از کانون های فرهنگی هنری مساجد سطح جنوب کرمان، جشن عید قربان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد گفت: نمایشگاه غدیر با محوریت روایت واقعه غدیر در یزد برپا شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۳    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از برگزاری نماز عید سعید قربان به همت فعالان این کانون ها در کانون های منتخب مساجد استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۳    
حجت الاسلام امیدی با اشاره به برگزاری مراسم دعای پرفیض عرفه همزمان با نهم ذی الحجه، گفت: این مراسم امروز 20 مردادماه در بیش از یک هزار و 200 کانون فرهنگی و مساجد استان فارس برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ظریف منش با بیان اینکه 110 مسجد محوری تهران مروج فرهنگ غدیر در دهه ولایت و امامت هستند، گفت: امسال همه دستگاه های اجرایی و تشکل های مردمی، هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی هنری مساجد در موضوع ترویج غدیر فعال شده اند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت کانون فرهنگی و هنری مساجد منتخب استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با اهتمام فعالان مسجدی در رتبه 16 سامانه بچه های مسجد قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۳    
رشیدی با بیان اینکه 155 برنامه متنوع در نقاط مختلف شهر با مشارکت کانون های فرهنگی هنری برگزار می شود، گفت: کلیه مساجد شهر اصفهان نیز به مناسبت روز جهانی مساجد بیمه حوادث و آتش سوزی شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۳    
دوره آموزشی ویژه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد به میزبانی استان البرز و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد و رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۳    
کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور همچون دیگر نهادها و اماکن مذهبی برای بهره مندی هرچه بیشتر علاقمندان از برکات و فیوضات روز عرفه، برنامه ریزی کرده و مجری آئین های باشکوه این دعا در جای جای کشور هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۱    
امیریان گفت: این بازدید و سرکشی به منظور آگاهی از روند فعالیت ها و مرتفع کردن موانع و مشکلات پیش روی کانون های فرهنگی هنری شهرستان فارسان در جهت اجرای هرچه بهتر برنامه ها صورت گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۱    
حجت الاسلام رمضانی گفت: مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۹    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: مراسم پرفیض دعای عرفه همزمان با سراسر کشور در کانون های فرهنگی هنری مساجد منتخب استان اردبیل اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۷    
مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، تقویت فرهنگ دینی و قرآنی را مهم ترین رویکرد کانون های مساجد دانست و گفت: طی اوقات فراغت امسال بالغ بر یک هزار برنامه با محوریت قرآن و عترت درکانون های مساجد این استان برگزار شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۵    
حجت الاسلام والمسلمین روحانی از برگزاری دوره تربیت مربی سرود ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه مساله غدیر منحصر به یک روز، مقطع و یک شخص نیست، گفت: اهالی مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد باید چراغ غدیر را روشن نگاه دارند و برای ترویج غدیر حرکت جریان ساز داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قم – ایرنا – قائم مقام دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قم گفت: چهار هزار فعالیت متنوع فرهنگی، آموزشی، هنری و تفریحی در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در ایام تابستان انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین دوره از مسابقات فوتسال سالنی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با هدف غنی سازی اوقات فراغت آغاز به کار کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مجید خوبی زاده، گفت: با توجه به عدم دسترسی آسان مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد در روستاهای محروم سطح جنوب کرمان به اینترنت، ثبت فعالیت های این کانون ها با مشکل مواجه شده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۶    
حجت الاسلام احمد پهلوانی، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان در گفت وگو با ایکنا از هرمزگان، با تبریک روز خبرنگار و سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی، گفت: جشن ولایت هم زمان با عید سعید غدیر خم در بیش از 1000 کانون فرهنگی و هنری مساجد باهدف ترویج فرهنگ غدیر برگزار می شود. ...
وارث   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مسجد قلب تپنده جامعه اسلامی و مهم ترین پایگاه فرهنگی و تربیت دینی است. از این رو، مساجد جایگاه ویژه ای در بهبود و تعمیق فرهنگ و تربیت دینی در جامعه اسلامی دارند ...