دوشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۴:۱۵May 2019 27

جدیدترین‌های «فعالیت های قرآنی»

ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی واحد کردستان با اشاره به فعالیت واحدهای قرآن و عترت دانشگاه های سطح استان، گفت: عدم حضور واحدهای قران و عترت دانشگاه های استان کردستان یکی از خلاء های نمایشگاه علوم قرآن است.
منجیل خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۱    
محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن طی بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه در غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران حضور یافت و در جریان فعالیت های قرآنی شهرداری تهران قرار گرفت. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی زائران غیر ایرانی در ایام ماه مبارک رمضان میهمان ویژه برنامه حلقه های معرفتی و آموزش تفسیر و تجوید قرآن کریم می شوند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۴    
سیمای مرکز یزد در مستندی با نام عشقت رسد به فریاد به زندگی و فعالیت های قرآنی قاری مهاجر الی الله حاج حسن دانش که در حادثه منا به شهادت رسید می پردازد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هنوز هم بسیاری از فضایل امام علی(ع) بر مردم آشکار نشده است تاکید کرد: برخی شخصیت ها موجی ایجاد می کنند که تا آخر دنیا خروشان است؛ امام علی(ع) نیز از همین گروه هستند که امواج نورانی ایشان در این قرن ها خروشان مانده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی آیت الله مجتهدی در شرح دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان به توصیه ای از پیامبر گرامی اسلام مبنی بر خانه های خود را به تلاوت قرآن روشن کنید و آن ها را گورستان نکنید اشاره می کند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوحی از پوشش مطلوب نمایشگاه قرآن کریم از سوی شبکه قرآن سیما و رسانه ملی تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۸    
استاندار اردبیل گفت: یکی از اولویت های مهمی که دستگاه های فرهنگی موظف هستند به این مهم توجه جدی داشته باشند تامین اعتبار ویژه برای فعالیت ها و برنامه های قرآنی است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۵    
گروه فعالیت های قرآنی ثبت نام دوره های تابستانی قرآن و حدیث ویژه طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور از 11 خرداد آغاز و تا 31 خرداد ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی سید مصطفی حسینی ، قاری بین المللی کشورمان امشب و همزمان با شب قدر در حرم سیدنظام الدین محمود(ع) شیراز تلاوت خواهد کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از 1585 نفر از کارکنان و جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان در کلاس های قرآنی ماه رمضان در قالب طرح ترنم نور شرکت دارند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به بازخورد مسابقه پیامکی ترنم وحی گفت: روزانه بیش از 22 هزار نفر در این مسابقه پیامکی شرکت می کنند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مدیرکل اوقاف استان قم گفت: دل های آلوده و جان های فرسوده به گناه و نیز ناخالصی های درونی ناشی از کینه ورزی، موجب می شود آدمی این نورانیت و معنویت را در شب های قدر احساس نکند اما فرصتی به دست آمده که بتوانیم دل را از این ناخالصی ها پالایش کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از شناسایی استعدادهای قرآنی لرستان در قالب برنامه های رمضان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی شب گذشته و در نوزدهمین شب ماه مبارک رمضان، جنگ شبانگاهی عطر رمضان شبکه قرآن با حضور حسین یکتا راوی جبهه های جنگ تحمیلی به روی آنتن تلویزیون رفت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی ویژه برنامه لحظات افطار ماه بهشت شبکه قرآن شب گذشته و در نوزدهمین شب از ماه مبارک رمضان میزبان نویسنده کتاب خواندنی ادواردو بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی J اولین محفل انس با قرآن کریم ویژه جشن رمضان در مناطق سیل زده پلدختر، شنبه، چهارم خرداد، در منطقه سازمانی های این شهرستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و دومین شب از لیالی قدر محفل انس با قرآن کریم در بقاع متبرکه استان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۰    
گروه فعالیت های قرآنی براساس نمودار سازمانی فعلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، فقط دو معاونت در ارشاد استان وجود دارد؛ یکی معاونت فرهنگی هنری و دیگری معاونت اداری مالی، یعنی دیگر خبری از معاونت قرآن و عترت نیست که علت این تغییرات را از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی جویا شدیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۰    
گروه فعالیت های قرآنی رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز از اجرای طرح بینات با محوریت ترجمه و تفسیر سوره غافر در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷    
گروه فعالیت های قرآنی رئیس دانشکده علوم قرآنی مشهد گفت: قطعاً حرکت دانشگاهی در چهاردهمین دوره نمایشگاه قرآن مشهد علمی تر بوده و از فضاها و فعالیت های احساسی فاصله گر فته ایم و به اقتضای هویت دانشگاهی فعالیت علمی و دانشگاهی از خود نشان دادیم.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فعالیت های قرآنی که در دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود توسعه و نوآوری چشمگیری داشته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مدیر اجرایی طرح تربیت حافظان قرآن شمال غرب تهران از برگزاری مستمر جلسات توجیهی این طرح در ایام مختلف سال خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه استان مرکزی از فعالیت 67 پایگاه قرآنی ثقلین در استان خبر داد و گفت: در مجموع یک هزار و 625 قرآن آموز از کلاس های آموزشی این مرکز بهره مند می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۶    
گروه فعالیت های قرآنی ثبت نام طرح دانشجومعلم قرآن به منظور شناسایی و به کارگیری دانشجویان نخبه قرآنی دانشگاه ها در فارس آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرخانه دائمی فعالیت های قرآنی سما دانشگاه آزاد اسلامی در محفل قرآنی سمای مشهد در حرم مطهر رضوی راه اندازی شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی – صوت تلاوت آیاتی از سوره های آل عمران و شمس با کبیر قلندرزاده، قاری افغانستانی مقیم مشهد را در این قسمت قابل پخش است. انتهای پیام منبع:ایکنا
استاندار اردبیل به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از فعالیت های قرآنی موسسه نور مبین اردبیل بازدید نمودند
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۱    
گروه فعالیت های قرآنی صوت تلاوت آیاتی از سوره های آل عمران و شمس توسط کبیر قلندرزاده، قاری افغانستانی مقیم مشهد در این قسمت قابل پخش است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۰    
گروه فعالیت های قرآنی حبیبه شمس، بانویی از خطه چهارمحال و بختیاری است که از کودکی به قرآن علاقه داشته و با تمام سختی ها برای یادگیری قرآن از تلاش باز نمانده است و در یک دوره یک ساله توانسته حافظ کل قرآن کریم شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بویراحمد گفت: مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان ابتدایی بویراحمد با شرکت 5 هزار دانش آموز داوطلب برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآنی قم گفت: ضعف اطلاع رسانی از یکسو و حضور بسیاری از طلاب و خانواده های آنان در نقاط مختلف کشور برای تبلیغ سبب شد تا نمایشگاه قرآن و عترت قم با استقبال چندانی مواجه نشود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مدیر خانه قرآن امام رضا(ع) روستای یخفروزان اهر، با بیان اینکه 65 قرآن آموز در کلاس های آموزشی این خانه قرآن حاضر می شوند، گفت: روخوانی، روان خوانی، تجوید و مفاهیم از گرایش های آموزشی قلمداد می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی محفل انس با قرآن کریم با حضور حامد شاکرنژاد، قاری بین المللی قرآن کریم در شهرستان کارون برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی تلاوت سوره مبارکه الضحی با صدای علیرضا سلطانی اقدم، قاری برجسته تبریزی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۲    
گروه فعالیت های قرآنی همزمان با نوزدهمین روز ماه مبارک رمضان جلسه تفسیر قرآن ویژه مدیران سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی به میزبانی شرکت پالایشگاه نفت تبریز برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مرحله استانی آزمون معارفی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در تاریخ 20 تیرماه در فارس برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۱    
گروه فعالیت های قرآنی رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه خوزستان با بیان اینکه مسابقات قرآن اوقاف خوزستان در تیرماه برگزار خواهد شد، گفت: به منظور تشکیل گروه داوری خوب، جلسه مشترکی با نخبگان قرآنی استان تشکیل می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی قصه خوانی شبانه برای دختر سه ساله باعث کشف استعداد او شد و مادر را به صرافت انداخت تا الفبا را به دخترش بیاموزد و سپس شور و علاقه او برای حفظ قرآن کریم در وجودش افزایش یافت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی قاری بین المللی قرآن کریم گفت: کسانی که با تکرار چهره ها در مسابقات مخالف هستند باید تلاش کرده و از نفر برگزیده قبلی سبقت بگیرند، اگر نتوانند و تلاش برای پیشی گرفتن نداشته یاشند مقصر خودشان هستند، متأسفانه بچه های ما جز تعداد محدودی نسبت به سال های قبل کم تمرین تر شده اند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی غرفه ایکنا در اولین روز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه علوم قرآنی میزبان تنی چند از مسئولان استانی و مدیران کل ادارات و خبرنگاران رسانه های گروهی بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به این که صداقت در قرآن در دو مورد اعتقاد و در مقام عمل کاربرد دارد، اظهار کرد: نشانه مؤمن راستین صداقت در مقام عمل است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه قرآن نیاز به تبلیغ و ترویج دارد، ابراز کرد: اگر تبلیغات به خوبی انجام نشود و مردم حضور پیدا نکنند سودی حاصل نمی شود، این ترویج فرهنگ قرآنی در راستای مقابله با جنگ نرم است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مشاور برنامه ریزی بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن بیان کرد: ساختارهای نمایشگاه در دوره بیست و هفتم بازبینی جدی شدند و برخی بخش های تخصصی تر تفکیک شدند و نتیجه آن کاهش 15 درصدی هزینه ها در این دوره بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن در آیین اختتامیه این نمایشگاه با تأکید بر اینکه نمایشگاه قرآن را به منزله یک کار نمادین، که بهره ای از آن نبریم و طَرفی از آن نبندیم، برگزار نمی کنیم ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی- معاون سیاسی – امنیتی استاندار کردستان با تأکید بر اینکه فعالیت های قرآنی نباید فقط به ماه رمضان خلاصه شود، گفت: با توجه به جاذبه های ویژه قرآنی در کشور و به ویژه در استان کردستان ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم از سوی پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی سیدمحسن موسوی بلده در مراسم رونمایی از نرم افزار جامع آموزش تجوید سطح یک با عنوان مروارید اظهار کرد: می توان ادعا کرد که 99 درصد تلفظ حروف و آیات قرآن همان تلفظی است که از زبان مبارک پیامبر(ص) خارج شده است و تجوید ضامن حفظ اصالت تلفظ کلمات قرآن کما انزل بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
آئین پایانی بخش دانشگاهی بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن که به مدیریت دانشگاه فرهنگیان برپا بود، امروز (شنبه) با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، در مصلای حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرگزاری تهران پرس اعضای گروه مدیحه سرایی و جمع خوانی قرآن محمد رسول الله(ص) باحضور در متروی تهران به ضبط اثر اسماء الحسنی پرداختند. ...