سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۲:۱۹Apr 2020 7

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی قرآن»

 
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۳۱    
بهار سال 98 با سنت چند ساله دید و بازدید نوروزی جامعه قرآنی در ایکنا آغاز شد و سپس مسابقات بین المللی قرآن ایران، امارات، کویت و ترکیه برگزار شد که گاه شاهد درخشش نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و گاهی نیز شاهد نشان دادن قدرت قرآنی کشور نه برای کسب رتبه بودیم و در کنار آن نیز برپایی نمایشگاه بین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از گزینه های جایگزین برای برپایی نمایشگاه قرآن خبر داد.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نظر به ضرورت فرهنگ سازی دینی و مذهبی در دانشگاه ها و تقویت پژوهش های قرآن محور مبتنی بر روش های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، نوزدهمین جشنواره ملّی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان به اهتمام اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نشست بازتولید اقدامات معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برگزار و طی آن کارگروهی متشکل از مدیران برای تبیین سیاست ها و برنامه های فرهنگی این معاونت جهت مقابله با اثرات ویروس کرونا تشکیل شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۷    
با شیوع بیشتر کروناویروس در کشور، در دومین هفته اسفندماه 98 خبر لغو بسیاری از برنامه های مهم قرآنی منتشر شد که برپایی آن ها تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد، ازجمله مهمترین آنها لغو برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بود که مقرر بود تا 13 اردیبهشت ماه 99 آغاز شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
درپی شیوع ویروس کرونا در کشور و تعویق بسیاری از برنامه ها، نمایشگاه بین المللی قرآن کریم هم به تعویق افتاد و این نمایشگاه ماه مبارک رمضان برگزار نمی شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رستمی از فراخوان آثار و ایده های نو در بخش فرهنگ و هنر بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در کردستان خبر داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، عبدالهادی فقهی زاده روز چهارشنبه اعلام کرد: به صورت رسمی اعلام می کنم در ماه مبارک رمضان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را برگزار نمیکنیم. چون امکان برگزاری این نمایشگاه در ماه رمضان آینده در مصلای امام خمینی(ره) وجود ندارد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۷    
اولین جلسه آسیب شناسی و امکان سنجی سامانه اطلاع رسانی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور عبدالهادی فقهی زاده برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۶    
زمان ارسال ایده های نو در بخش فرهنگ و هنر بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که تا پیش از این 10 اسفندماه اعلام شده بود، تمدید شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۵    
خبر برگزاری جلسه هم اندیشی نمایشگاه بین المللی قرآن عنوان یکی از اخبار مهم معارفی رسانه ها طی روز جاری است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۱    
در نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و قرآنی دستگاه ها و نهادهای دولتی که با موضوع تعامل با نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد بر گفتمان سازی و فرهنگ سازی در بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن تأکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی سرابی در جلسه هم اندیشی نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: بخش نهادها و سازمان های دولتی در صحن نمایشگاه، بار منفی دارد، چراکه هر سال با گزارشات تکراری و محصولات غیر نوآورانه به نمایشگاه می آیند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
مدیر کمیته نهادها و مؤسسات بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اشاره به اینکه آخرین فرصت ارائه طر ح ها و ایده های نوآورانه و خلاقانه چهارم اسفندماه است، گفت: تا این لحظه 12 دستگاه و 19 مؤسسه حضور قطعی خواهند داشت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۵    
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و قرآنی دستگاه ها و نهادهای دولتی روز 30 بهمن ماه با موضوع تعامل با نمایشگاه بین المللی قرآن در معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۰    
صفحات معارفی رسانه ها امروز 28 بهمن ماه از تغییر زمان برپایی بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داده اند و در کنار آن به بازنشر برخی مطالب معارفی در مورد انتخابات نیز پرداخته اند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
عصر ایکنای 28 بهمن ماه، به پاسخ معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد عدم همکاری با سازمان اوقاف در برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن، تغییر زمان نمایشگاه بین المللی قرآن و انتخاب خبرنگار ایکنا به عنوان خبرنگار برتر نشست زنان خبرنگار و افق های پیش رو پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی نمایشگاه بین المللی قرآن از تغییرات در زمان آغاز و پایان بیست وهشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن در تهران خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه از عموم حوزویان در خواست نموده که طرح ها و برنامه های خود را در زمینه مباحث قرآن و عترت برای نمایشگاه بین المللی قرآن، حداکثر تا 5 اسفندماه 1398 از طریق نشانی الکترونیکی ravabethowzeh@gmail.com ارسال نمایند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از حمایت بی سابقه از طرح ها و ایده های نو در این نمایشگاه خبر داد و گفت: مبلغی حدود 35 میلیارد ریال برای این حمایت در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تغییر زمان برگزاری نمایشگاه قرآن کریم خبر داد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۷    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان از بازدید بیش از 300 نفر از غرفه حوزه علمیه خواهران استان کرمان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.
در حکمی جداگانه با حکم رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، مرتضی خدمتکار به سمت معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۲    
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: امسال دانشگاه پیام نور افتخار میزبانی بخش دانشگاهی این نمایشگاه را دارد و تلاش داریم این نمایشگاه در فضایی معنوی، پویا و خلاق برگزار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم بهره مندی از برگزیدگان قرآنی دانشگاه ها در 28 امین نمایشگاه بین المللی قرآن تاکید کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۶    
گروه فعالیت های قرآنی دومین هفته بهمن ماه با برگزاری نشست خبری نمایشگاه بین المللی قرآن و نشست مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی آغاز شد، با مراسم تجدید میثاق جامعه قرآنی با آرمان های امام راحل و جلسه ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن ادامه یافت و با برپایی آزمون انتخابی نماینده ایران در رشته ترتیل ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی دبیر کمیته اجرایی ستاد ویژه برنامه های قرآنی بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، از راه اندازی بخش ویژه سردار شهید سلیمانی در نمایشگاه بین المللی قرآن خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۰    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد مدیر کمیته نهادها و مؤسسات بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن طی فراخوانی از تمامی نهادها و سازمان های دولتی و عمومی دعوت کرد تا با در نظر گرفتن شرایط، نسبت به ارائه طر ح ها و ایده های نوآورانه و خلاقانه تا 30 بهمن ماه به سامانه نمایشگاه به نشانی www.iqfa ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۱    
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شعبه استانی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، تابستان آینده در تبریز برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عبدالهادی فقهی زاده، رییس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن از آغاز این نمایشگاه در تاریخ 16 اردیبهشت ماه 99 با شعار قرآن کتاب رشد و رویش خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به منظور گردآوری ایده های نو فراخوانی منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۶    
گروه چند رسانه ای نشست خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور عبدالهادی فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۳    
رئیس نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: طی ماه های اخیر همه تلاشمان را برای جابجایی زمان نمایشگاه کتاب کردیم و حتی ابتدا قرار بود نمایشگاه کتاب آبان برگزار شود اما مسئولان نمایشگاه کتاب برگزاری را دوباره به اردیبهشت انداختند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه اندیشه نخستین نشست خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امروز با حضور عبدالهادی فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با دعوت از 22 کشور جهان خبر داد و گفت: این رویداد بزرگ معنوی با شعار قرآن کتاب رشد و رویش ، اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۶    
"قرآن، کتاب رشد و رویش" شعاری است که برای بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در نظر گرفته شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- اولین نشست خبری بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با هدف تشریح برنامه های این رویداد بزرگ قرآنی برگزار شد. تاریخ انتشار: 15:39 - 06 بهمن 1398 - کد خبر: 590479
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با بیان این مطلب که نمایشگاه قران از تاریخ 16 تا 30 اردیبهشت ماه 1399 به مدت 15 روز برپا می شود گفت: شعار نمایشگاه " قرآن کتاب رشد و رویش " خواهد بود و کمیته ویژه امسال ما کمیته کودک و نوجوان است و درصددیم یک کمیته مستقل محتوایی برای فضای مجازی داشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۱    
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار قرآن، کتاب رشد و رویش از شانزدهم تا سی ام اردیبهشت برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور مسئولان و اصحاب رسانه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با دعوت از 22 کشور جهان خبر داد و گفت: این رویداد بزرگ معنوی با شعار قرآن کتاب رشد و رویش ، اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه دانشگاه رئیس دانشگاه پیام نور از میزبانی این دانشگاه در بخش دانشگاهی 28 امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد و گفت: میزبانی دانشگاه پیام نور در این رویداد ملی و معنوی توفیق و نقطه عطفی است تا این دانشگاه با گستره ملی خود، رسالتی را که در رابطه با گسترش فرهنگ قرآن برعهده دارد، تحقق بخشد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی نخستین نشست خبری بیست وهشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم روز یکشنبه، ششم بهمن ماه برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فراخوان آثار و ایده های نو در بخش فرهنگ وهنر بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منتشر شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت برای سال آینده پیش بینی شده است.