چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۱:۲۸Jul 2020 15

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

 
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم تا روز پنج شنبه شاهد رگبار و رعدوبرق های پراکنده و وزش باد در آسمان مازندران باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۹    
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به استان و احتمال بالاآمدن آب رودخانه ها خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پنج شنبه هفته جاری شاهد رگبارهای پراکنده و وزش باد در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از فردا تا انتهای روز دوشنبه شاهد کاهش دو درجه ای دمای در استان هستیم همچنین طی این مدت در بعضی از نقاط استان شاهد رگبارهای پراکنده و خفیف خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز دوشنبه انتظار داریم گاهی شاهد رگبار و رعدوبرق پراکنده باران و وزش باد در آسمان مازندران باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با ورود یک سامانه بارشی، ناپایداری های جوی آسمان این استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا با شکل گیری و تقویت جریانات شمالی انتظار داریم شرایط برای افزایش ابر مهیا شود که علاوه بر اینکه حداکثر دما تا سه درجه افت می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از کاهش نسبی دمای هوای مازندران در چند روز آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا هم تداوم هوای گرم را در آسمان استان داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: هشتمین هشدار نارنجی هواشناسی استان برای تقویت بارش های مونسون صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز انتظار داریم کماکان به دلیل عبور موج کم و بیش ناپایدار در ارتفاعات استان شاهد رگبار و رعدوبرق های پراکنده، وزش باد باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در استان افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای آینده شاهد جوی نسبتا پایدار و هوایی عمدتا صاف تا نیمه ابری در استان مازندران خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پایان هفته افزایش ابر در آسمان استان شاهد هستیم به ویژه در ارتفاعات رگبار و رعدوبرق ای پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی می شود آسمان این استان در 2 روز آینده شاهد رگبار پراکنده باران و وزش شدید باد باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا انتظار داریم از میزان ناپایداری دمای هوا آسمان استان کاسته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا انتظار داریم در برخی ساعات شاهد هوایی نسبتا خنک، رگبارهای پراکنده و وزش باد در استان باشیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - هوای خنک مازندران که از امروز محسوس است، تا روز دوشنبه نهم تیرماه ادامه دارد. احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران به پانا گفت: آسمان استان از امروز ابری و دمای هوای استان نسبتا خنک شده است و این وضعیت تا روز دوشنبه نهم تیرماه ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان مازندران تا اواسط هفته خنک می ماند و شاهد ادامه هوایی خنک در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: مولفه رنگ در عنوان هشدارهای صادره از سوی مرکز پیش بینی هواشناسی اضافه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: خنک شدن هوا از روز جمعه تا اوایل هفته آینده کمابیش در مازندران ادامه خواهد داشت که طی این مدت حداکثر دمای هوا حدود 5 تا 10 درجه کاهش می یابد و هوای نسبتا خنکی را پس از چند هفته هوای گرم تجربه خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از امروز شاهد روند افزایش دما در سراسر استان هستیم، به طوری که تا پایان هفته دمای استان 3 تا 5 درجه افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تداوم هوی گرم را کماکان همانند روزهای گذشته تا پنج شنبه هفته جاری داریم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از تداوم هوای گرم در روزهای آتی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: با نفوذ جریانات شمالی به استان دمای هوا بین 3 تا 5 درجه کاهش می یابد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۴    
ساری (پانا) - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از افزایش دمای هوای مازندران تا 38 درجه در روزهای آینده خبر داد. احمد اسدی در گفتگو با پانا، آسمان مازندران در روز جمعه 30 خرداد را صاف تا نیمه ابری اعلام کرد که در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات غربی همراه با رشد ابر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس پیش بینی هواشناسی مازندران اوایل هفته آینده هوای گرم و تابستانی را داریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان با اشاره به آخرین وضعیت جوی در استان، گفت: جو آرام تا پایان هفته در سطح استان حکم فرما خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: اقلیم خرم آباد در طول تاریخ همیشه تابستان های گرمی را تجربه کرده اما طی چند سال اخیر به علت یک سری اتفاقات طبیعی و انسانی دمای احساسی توسط مردم افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای گرم تابستانی را سپری می کنیم انتظار داریم امروز و فردا افزایش نسبی دما را شاهد باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: برخی نقاط استان از فردا (دوشنبه 26 خرداد) شاهد ناپایداری های جوی بویژه خیزش گرد و غبار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: دمای استان طی روزهای آینده دو تا سه درجه افزایش پیدا می کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۰    
ساری (پانا) - هوای گرم در مازندران براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی تا روز سه شنبه بیست و هفتم خرداد ادامه دارد. احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران پیرامون وضعیت جوی استان مازندران به پانا گفت: از بعدازظهر امروز با افزایش ابر و وزش باد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا اواسط هفته افزایش دما در مازندران خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای آینده هوای گرم و تابستانی داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا آسمانی صاف و آفتابی خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا اوایل هفته شاهد افزایش تدریجی و نسبی دمای هوای استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس پیش بینی ها امروز شاهد هوایی نیمه ابری تا ابری و وزش باد نسبتا شدید در آسمان مازندران هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: سامانه بارشی که از دو شب قبل وارد استان شده، بامداد دوشنبه (19 خردادماه) به طور کامل از آسمان استان عبور می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی بلندمدت نشان می دهد هرچقدر به سمت اواخر تابستان پیش برویم، دمای هوای استان گرمتر از حد نرمال خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای آینده شاهد روند خنک شدن دما هوا و احتمال بارش های پراکنده در آسمان مازندران هستیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۹    
ساری (پانا) - تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی مازندران نشان می دهد که در روزهای پیش رو هوای استان خنک تر می شود. احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران به پانا گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۷:۵۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای سه شنبه 13 و چهارشنبه 14 خرداد ماه امسال آسمان مازندران به صورت صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما پیش بینی می شود که در ارتفاعات و دامنه ها با وزش باد گرم جنوبی همراه خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: مازندران تا پایان هفته اغلب آسمانی صاف تا نیمه ابری دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر امروز با تغییر سوی جریانات انتظار داریم شاهد وزش باد( برخی مناطق نسبتا شدید؛ به تدریج افزایش ابر و همچنین امشب و فردا شاهد رگبار و رعد وبرق های پراکنده و روند کاهشی دما در استان باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان ضمن رد شایعات فضای مجازی در مورد فعالیت طوفان حاره ای در نزدیکی سواحل استان، گفت: در حال حاضر هیچ طوفان حاره ای در نزدیکی سواحل فعال نیست.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری (پانا) - مازندران در روزهای آینده ابتدا افزایش دمای تا 8 درجه و سپس با شروع وزش باد نسبتا شدید کاهش 10 درجه ای هوا را تجربه می کند. احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران در گفتگو با پانا با اشاره به شکل گیری جریانات گرم جنوبی و سپس نفوذ سامانه پر فشار سطح زمین گفت: این سامانه ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پایان هفته آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه انتظار داریم امروز از میزان ابرناکی و ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود، اضافه کرد: تا پایان هفته جاری باتوجه به استقرار جریانات شمالی روز منطقه انتظار داریم علاوه بر افزایش تدریجی دما در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده وجود ...