پنجشنبه ۳۰ آبانساعت ۰۶:۵۶Nov 2019 21

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش کم شدت برف از بعدازظهر روز چهارشنبه 2 تا 3 سانتی متر برف در شمال و مرکز استان به همراه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: امروز در بیشتر نقاط استان امکان بارش پراکنده برف به خصوص در منطقه کوهرنگ وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، روز شنبه نیز بارش ها به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت، گفت: از بامداد مروز انتظار داریم بارندگی ها در آسمان مازندران گسترش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به توقف بارش های پاییزی این استان، گفت: میانگین بارش های سال زراعی جاری استان به 52 میلیمتر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: روزهای 3 شنبه، 4شنبه و 5شنبه دمای هوای استان 8 تا 10 درجه سانتی گراد سردتر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز چهارشنبه شاهد بارش های پراکنده باران و در ارتفاعات استان بارش برف و باران در آسمان مازندران هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۵    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تداوم بارش برف در کوهرنگ گفت: بارش برف طی 24 ساعت گذشته در این شهرستان به 32 سانتی متر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از بارش برف در ارتفاعات استان از شب گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز بارش برف در استان، گفت: با اولین بارش برف پاییزی، استان و همچنین ارتفاعات سفیدپوش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز از ناپایداری آسمان مازندران کاسته می شود اما بارش ها به صورت متناوب و پراکنده تا سه شنبه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: روزهای یک شنبه و دوشنبه بارش های موثری برای استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا فرد آسمان ابری همراه با بارندگی پیش بینی می شود که در ارتفاعات نیز ابری و مه آلوده همراه با بارش برف و باران خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندرانی تا پایان هفته آینده بارانی و سرد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با ورود یک سامانه بارشی از اواخر روز جمعه تا نیمه های هفته آینده بسیاری از مناطق استان را برف و باران فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد و بارشی به استان از امشب و کاهش محسوس دما خبرداد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مهرداد قطره اظهار کرد: همچنان روند کاهشی دمای هوا برای روزهای پنج شنبه و جمعه ادامه دارد و از اواخر روز جمعه سامانه بارشی فعالی وارد کشور می شود که چهارمحال و بختیاری را نیز در برمی گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر روز چهارشنبه آسمان مازندران با افزایش ابر، وزش باد و در نیمه غربی استان با بارش پراکنده همراه خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۷    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پایداری جوی در این استان تا پایان هفته، گفت: از روز شنبه هفته آینده سامانه بارشی پرقدرتی استان را فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از تداوم جو نسبتا آرام در سطح استان تا پایان هفته جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش دمای هوا در استان، گفت: صبح امروز شهرکرد با 3 درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین نقطه استان گزارش شد، به طوری که تا اواسط هفته دمای هوای استان 2 تا 3 درجه سردتر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز جمعه بارش پراکنده باران مناطقی از شهرستان های اردل و بروجن را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: طی روزهای آینده شاهد آسمانی صاف و آفتابی در مازندران هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از امروز وزش باد به نسبت شدید همراه با گردوخاک شمال استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی، تا اوایل هفته آینده جو پایداری در آسمان مازندران مستقر است .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای روز دوشنبه افزایش ابر، وزش باد شدید و وقوع رگبارهای پراکنده در شهرستان لردگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر امروز از میزان بارش ها کاسته می شود و شاهد خروج این سامانه بارشی از آسمان مازندران خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: آخرین خروجی نقشه های پیش یابی نشان می دهد طوفان ماها در روزهای آینده به یک طوفان درجه سه حاره ای تبدیل می شود و به جای حرکت به سمت کشور عمان، به سوی سواحل هند و پاکستان می رود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرکرد با دمای 4 درجه زیر صفر سردترین مراکز استان های کشور و سردترین نقطه این استان در صبح روز شنبه گزارش شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوای استان طی هفته جاری روند کاهشی خواهد داشت، به طوری که برای صبح روزهای دوشنبه و سه شنبه یک تا 2 درجه سردتر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طوفان حاره ای کیار به خیر گذشت، از آخرین جزئیات و مسیر حرکتی آن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز پنج شنبه آسمان مازندران همراه با بارش پراکنده باران ، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۸:۴۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز پنج شنبه تا یک شنبه هفته آینده بارشی در سطح استان نخواهیم داشت و تنها با روند کاهشی دمای هوا از فردا مواجه خواهیم بود، به طوری که دمای هوای برای صبح ها دو تا سه درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از فعالیت دو سامانه بارشی طی امروز و روزهای آینده در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی تا ظهر فردا جو نسبتا پایداری در آسمان استان حاکم است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از تداوم بارش های پاییزی تا روز چهارشنبه خبر داد و گفت: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه تمرکز بارش ها در شهرستان لردگان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به رشد بارش های کوهرنگ در سال زراعی جاری گفت: بارش های پاییزی این شهرستان به 50 میلیمتر رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به تقویت طوفان حاره ای کیار در شمال اقیانوس هند گفت: طوفان حاره ای کیار در ساعات آینده به طوفان فوق العاده شدید حاره ای تبدیل می شود و اثرات آن در روزهای آینده ارتفاع موج در دریای عمان را به بیش از 3.5 متر می رساند.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حضور مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان در برنامه زنده تلویزیونی مدیرکل و معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی ناردونه که از شبکه استانی هامون پخش شد، به تشریح خدمات هواشناسی و اهمیت این سازمان پرداختند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هفته جاری آسمانی نیمه ابری تا ابری را شاهد هستیم که به تناوب بارش های پراکنده را خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: طوفان حاره ای کیار در شمال اقیانوس هند تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه بارش تا اواخر وقت روز دوشنبه در مناطق شمالی استان فعال خواهد بود و امروز و فردا بعدازظهر در سایر نقاط استان به صورت رگبار پراکنده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با ورود یک سامانه بارشی پرقدرت به استان از روز شنبه بارش های پاییزی در نقاط مختلف استان شدت می گیرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین بارش برف پاییزی در استان اگرچه قابل توجه نیست اما باعث سفیدپوش شدن ارتفاعات زردکوه بختیاری و روستای سرآقاسید کوهرنگ شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش باران که از روز سه شنبه بسیاری از نقاط استان را فرا گرفته است تا روز دوشنبه هفته آینده در استان تداوم می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای پایانی هفته جاری در برخی ساعات شاهد افزایش ابر و بارش های پراکنده به ویژه در غرب و ارتفاعات استان خواهیم بود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش ها امسال به اندازه سال گذشته نخواهد بود اما بارش های پاییزی خصوصا در نیمه اول در حد نرمال و فراتر از نرمال خواهد بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چند سالی است که چهارمحال و بختیاری درگیر خشکسالی اقلیمی است و بارش باران در این استان در فصل پاییز برای کشاورزان بسیار با اهمیت است. اگر چه در بهار امسال بارشهای خوبی در چهارمحال و بختیاری رخ داد، اما این استان همچنان تشنه بارش است تا یک دهه خشکسالی آن با نم باران التیام یابد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز بارش ها در استان، افزود: اوج بارش ها برای کوهرنگ پیش بینی شده و این بارش ها در برخی ارتفاعات استان به صورت برف خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز بارش ها کمابیش در آسمان استان ادامه دارد و از اواخر روز از شدت بارش ها کاسته می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از کاهش 10 درجه ای دمای هوای استان در روزهای آینده خبر داد و گفت: به دلیل احتمال وقوع بارش های شدید و آبگرفتگی، شهروندان از قرار گرفتن در مسیر رودخانه ها خودداری کنند.