پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۱:۱۴Feb 2020 27

جدیدترین‌های «معاون اول رییس جمهوری»

سلام نو / شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، جهانگیری چهارشنبه شب در این توئیت افزود: شرایط امروز کشور خطیر است، نگرانی های مردم از مسائل قدیم و جدید اقتصادی و معیشتی و تنگناها و بحران های طبیعی و اجتماعی و بهداشتی و بین المللی آن هم در آستانه سال نو قابل فهم است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری در توییت خود نوشت: شرایط امروز کشور خطیر است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: کرونا⁩ مساله اول کشور شده و همه شهروندان و مسئولان در پی آنند که جامعه هر چه زودتر از خطر و نگرانی رها شود. باید بیش از همه قدردان پزشکان و پرستاران و کادر درمانی و بهداشتی کشور بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: کرونا⁩ مساله نخست کشور شده است همه شهروندان و مسئولان در پی آن هستند که جامعه هر چه زودتر از خطر و نگرانی رها شود.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ظهر چهارشنبه در جلسه آخرین وضعیت تأمین کالاهای اساسی، به فضای روانی ایجاد شده در پی شیوع ویروس کرونا و افزایش تقاضا در بازار اشاره کرد و از دست اندرکاران و دستگاه های مختلف خواست تا با عرضه فراوان و سریع کالاهای مورد نیاز مردم در فروشگاه ها و ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۹    
جلسه تامین کالای اساسی چهارشنبه 7 اسفند با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری ،پیروز حناچی شهردار تهران و تعدادی از وزرای کابینه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت برادر وزیر دادگستری را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری عصر سه شنبه در تماس تلفنی سید علی آقازاده استاندار مرکزی با تقدیر از خدمات انجام شده در جریان آخرین اقدامات و پیگیری های استان در مقابله با کرونا و بارندگی های روزهای اخیر قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در ارتباط تلفنی با استاندار چهارمحال و بختیاری پیگیر آمادگی چهارمحال و بختیاری در برابر سیلاب پیش رو شد.
سلام نو / شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در نامه ای به معاون اول رییس جمهوری خواستار قرنطینه مرزی شد. مسعود خوانساری در نامه ای به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری خواست که برای حفظ جریان صادرات، نسبت به ایجاد قرنظینه مرزی با همکاری وزارت خارجه ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در نامه ای به معاون اول رییس جمهوری خواستار قرنطینه مرزی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در تماس های تلفنی جداگانه با 10 استاندار بر آمادگی و بسیج همه امکانات برای مهار سیلاب تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه باید واقعیت ها در خصوص ویروس کرونا به مردم گفته شود و در عین حال نباید وحشت و نگرانی در جامعه ایجاد گردد، گفت: مردم با خودمراقبتی و توجه به آموزش های بهداشتی از ابتلا به ویروس کرونا پیشگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت:صندوق نوآوری و شکوفایی باید بتواند با گسترش خدمات خود به شرکت های دانش بنیان، حمایت های خود را از این شرکت ها از مرحله ایده تا بازار افزایش دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - جلسه ارائه گزارش عملکرد یکساله صندوق نوآوری و شکوفایی روز دوشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: امدادرسانی فوری و بسیج همه امکانات برای کمک به زلزله زدگان قطور خوی الزامی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران آذربایجان غربی و قم، بر امدادرسانی فوری و کمک به زلزله زدگان و هماهنگی همه دستگاه ها در قم برای مقابله با انتشار ویروس کرونا تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا نیازمند عزم ملی و همکاری همه دستگاه ها و آحاد جامعه است، گفت: مردم عزیز با رعایت نکات بهداشتی کمک کنند تا از انتشار و تکثیر این ویروس جلوگیری کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳    
ایرنا - تهران - جلسه بررسی در خصوص ویروس کرونا روز یکشنبه به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۹    
شفقنا- معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه پیش نیاز توسعه همه جانبه کشور توسعه علمی است، گفت: پایگاه توسعه علمی کشور، دانشگاه ها هستند و باید تلاش کنیم تا مجموعه اقتصاد کشور به سمت دانش بنیان شدن حرکت کند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیست و هشتمین جشنواره تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری عصر روز شنبه سوم اسفند با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار و از 30 دانشجوی نمونه تجلیل شد. ...
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۹   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نیروی انسانی زبده و تحصیلکرده سرمایه ای گرانبها تر از نفت است، گفت: ایجاد شرایطی که منجر به فرار مغز ها شود، جفا و خیانت به کشور است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بسیاری از متخصصان مدیریت انسانی توصیه می کنند نخبگان را پشت میزهای اداری ننشانید و صاحبان نوآوری و اندیشه باید در درجه ای قرار بگیرند که این جوشش فکری به سمت تاثیرگذاری برای توسعه کشور هدایت شوند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: بزرگترین سرمایه ملی که امروز در اختیار ایران است همین جوانان و نخبگان علمی هستند که می توانند آینده کشور را رقم بزنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیست و هشتمین جشنواره تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری عصر امروز - شنبه - با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد و جهانگیری از 30 دانشجو تجلیل به عمل آورد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان از افزایش 50 درصدی جایزه نقدی برای تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری خبر داد و گفت: بیست و هشتمین جشنواره تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری عصر امروز با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری گفت: صندوق رای جایی است که مردم ایران با آن حرف خود را به جهان اعلام می کنند و ما باید پیام مردم را بگیریم و به نظر آنها احترام بگذاریم
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون اول رییس جمهوری گفت: صندوق رای جایی است که مردم ایران با آن حرف خود را به جهان اعلام می کنند و ما باید پیام مردم را بگیریم و به نظر آنها احترام بگذاریم.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات گفت: مجلس شورای اسلامی نقش تعیین کننده در تعیین سرنوشت مردم دارد و ملت ایران با مشارکت بالا پاسخ آمریکا را داده اند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری پس از بازدید از ستاد انتخابات کشور رای خود را در صندوق رای انداخت. اسحاق جهانگیری صبح روز جمعه (دوم اسفند 98) با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در اولین ساعات آغاز رای گیری انتخابات مجلس یازدهم و اولین میان دوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری رای خود را ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۷    
معاون اول رییس جمهوری با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور رای خود را به صندوق انداخت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری پس از بازدید از ستاد انتخابات کشور رای خود را در صندوق رای انداخت.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایران پنج نفر است که شامل دو فوتی, دو بیمار بستری در قم و یک پزشک که از اراک به قم رفته است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری گفت: دولت تمام توان خود را برای مهار ویروس کرونا بسیج کرده و رییس جمهوری دستور تشکیل ستاد مقابله با ویروس کرونا و پیشگیری از این ویروس را داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در وزارت بهداشت تشکیل شد.
اینتیتر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات تصریح کرد که هرچه نمایندگان مجلس با پشتوانه بالاتری از رای مردم انتخاب شوند، قدرت اثر گذاری مجلس بیشتر می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: هرچه جایگاه مجلس شورای اسلامی قوی تر و با پشتوانه بالاتر رای مردم انتخاب شود قدرت اثرگذاری آن بیشتر است.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از چهار خودرو جدید تولید شرکت های خودرو سازی کشور، با حضور حسن روحانی رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و برخی از وزرا در حاشیه جلسه هیات دولت برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دفتر معاون اول رییس جمهوری شایعه منتشر شده در فضای مجازی درباره جلسه اسحاق جهانگیری با فعالان اقتصادی درباره انتخابات مجلس را تکذیب کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۳   + ۳۷ سایت دیگر  
دفتر معاون اول رییس جمهور ضمن تکذیب اطلاعیه منتشر شده در فضای مجازی در خصوص جلسه جهانگیری با فعالان اقتصادی درباره انتخابات مجلس، تصریح کرده است: کلیه اخبار و برنامه های معاون اول رییس جمهور فقط از طریق دفتر ایشان اطلاع رسانی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- همزمان با افتتاح 322 طرح تعاونی در کشور، سه طرح این بخش نیز در استان خراسان شمالی، روز سه شنبه با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر کار، تعاون و رفاه، به صورت ویدئوکنفرانسی، به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- همزمان با سراسر کشور با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و به صورت ویدئو کنفرانس روز سه شنبه 41 طرح تعاونی شهری و روستایی با هزار و 560 میلیارد تومان سرمایه گذاری و هزینه در استان یزد به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۵    
بندرعباس- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با اشاره به ظرفیت های استان هرمزگان، گفت: ظرفیت های این استان به ویژه در بخش دریا و ساحل منحصر به فرد است.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، اسحاق جهانگیری در جلسه هیات امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ضمن تقدیر از عملکرد سازمان اسناد و کتابخانه ملی، با اشاره به اهمیت وظایف و جایگاه مهم سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - پنج طرح تعاونی استان مرکزی روز سه شنبه به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و استاندار مرکزی به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
322 طرح تعاونی در سراسر کشور به طور همزمان با حضور معاون اول رییس جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
هیات دولت، با افزایش فوق العاده جذب مورد عمل کارکنان شهرداری ها به میزان حداکثر 30 واحد درصد با تأیید وزیر کشور موافقت کرد. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: توسعه تعاونی ها می تواند راهگشای اهداف کشور و انقلاب اسلامی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۴    
بجنورد- ایرنا- همزمان با افتتاح 322 طرح تعاونی در کشور، سه طرح این بخش نیز در استان خراسان شمالی، روز سه شنبه با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر کار، تعاون و رفاه، به صورت ویدئوکنفرانسی، به بهره برداری رسید.