سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۸:۴۱Jan 2017 17

سراج24 (seraj24.ir)

سراج24 15 اسفند 1393 سراج24 25 بهمن 1394 سراج24 31 فروردین 1395 سراج24 31 اردیبهشت 1395 سراج24 31 خرداد 1395 سراج24 31 تیر 1395 سراج24 31 مرداد 1395 سراج24 31 شهریور 1395 سراج24 30 مهر 1395 سراج24 30 آبان 1395 سراج24 30 آذر 1395 سراج24 1 دی 1395 سراج24 2 دی 1395 سراج24 3 دی 1395 سراج24 4 دی 1395 سراج24 5 دی 1395 سراج24 6 دی 1395 سراج24 7 دی 1395 سراج24 8 دی 1395 سراج24 9 دی 1395 سراج24 10 دی 1395 سراج24 11 دی 1395 سراج24 12 دی 1395 سراج24 13 دی 1395 سراج24 14 دی 1395 سراج24 15 دی 1395 سراج24 16 دی 1395 سراج24 17 دی 1395 سراج24 18 دی 1395 سراج24 19 دی 1395 سراج24 20 دی 1395 سراج24 21 دی 1395 سراج24 22 دی 1395 سراج24 23 دی 1395 سراج24 24 دی 1395 سراج24 25 دی 1395 سراج24 26 دی 1395 سراج24 27 دی 1395 سراج24 28 دی 1395 
  ۴ ساعت پیش  
گزارشگر معروف و قدیمی فوتبال در سریال معمای شاه نقش آفرینی کرده است.
  ۴ ساعت پیش  
وزیر ورزش و جوانان گفت: در کم ترین زمان ممکن فدراسیون فوتبال ایران مشکلات با کی روش را حل خواهد کرد.
  ۴ ساعت پیش  
هواپیمای ایرباس جدید ایران ایر امروز جمعی از خانواده های شهدا را به مشهد برد.
  ۵ ساعت پیش  
عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: اینکه آقای شبستری دعوت به مناظره می کند و خودش جا می زند، حرکت سیاسی است و توان در معرض نقد گذاشتن اندیشه هایش را هم به طور مستقیم ندارد.
  ۵ ساعت پیش  
ظاهرا شرکت ملی گاز ایران در اقدامی خلاف آنچه که قبلا گفته شده بود قیمت گازبها در تابستان سال 94 را به طور ثابت و 150 تومان به ازای هر متر مکعب اخذ کرده است.
  ۵ ساعت پیش  
صنعت فولاد پاکستان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و قرار است به مدت 45 سال به یک سرمایه گذار یا کشور واگذار شود.
  ۵ ساعت پیش  
قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما گفت: برنامه تلویزیونی ثریا از آنتن رسانه ملی پایین کشیده نمی شود و فقط بناست یکسری تغییرات در آن اعمال شود.
  ۵ ساعت پیش  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: این نوع تبلیغات، ذوق زدگی، جشن گرفتن ها و شادی کردن های دولت برای خرید یک هواپیما به هیچ عنوان در شأن یک ملت مستقل، انقلابی و سرافراز مثل ایران نیست.
  ۵ ساعت پیش  
کارشناس انرژی با انتقاد از سازوکار تعیین سهم شرکت ملی نفت از درآمدهای نفتی گفت: در برخی جاها رگولاتوری معکوس کرده ایم چنانکه بودجه وزارت نفت را با کاهش خام فروشی کم می کنیم و از طرفی به او می گوییم ...
  ۵ ساعت پیش  
کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه دولت در قبال بدعهدی آمریکا چیزی جز تحقیر دریافت نکرد،گفت: رئیس جمهور یک سال پیش با قاطعیت اعلام کرد که از امروز تمام تحریم ها برداشته می شود ولی هنوز تحریم های ...
  ۵ ساعت پیش  
حسین حسینی گفت: فاکتور تعیین کننده در مبارزه با آمریکا، نه لبخند زدن است و نه چانه زنی و نه یارگیری بین المللی، بلکه تنها راه جهاد کبیر است. در این راستا راهی جز مقابله با امریکا وجود ندارد.
  ۵ ساعت پیش  
رئیس کل گمرک از پیشنهاد لزوم ارائه اظهارنامه برای کالاهای ملوانی در هیات دولت خبر داد و گفت: کل اطلاعات کالاهای مبدا وارداتی به غیر از ملوانی در اختیار گمرک است.
  ۶ ساعت پیش  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: در کشور چین 500 میلیون نفر در معرض آلودگی شدید قرار دارند ولی خدا را شکر ما در تهران هرگز به این میزان نرسیده ایم.
  ۶ ساعت پیش  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه عضویت در هیأت موسس دانشگاه آزاد باید به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی برسد گفت ...
  ۶ ساعت پیش  
علی فروتن گفت: قرار است به زودی برنامه بهترین شو را برای شبکه دو تولید کنیم و در این برنامه به استعدادیابی بچه ها بپردازیم.
  ۶ ساعت پیش  
ارتش رژیم صهیونیستی از سقوط یک فروند پهپاد این رژیم در جنوب لبنان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش  
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: رئیس جمهور در دولت یازدهم اعتقادی به آزادی بیان ندارد.
  ۶ ساعت پیش  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از دریافت وام 11 هزارمیلیاردی مشکوک الوصول توسط 20 نفر از صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از واردات داروهای بی کیفیت خارجی، گفت: وزارت بهداشت موظف به کنترل کیفی فرآورده های دارویی وارداتی است.
  ۶ ساعت پیش  
رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران از وزیر ارشاد درخواست کرد شخصا به موضوع جلوگیری از حضور فیلم "امپراطور جهنم" در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر ورود کند و اجازه ندهد این تصمیم مسئولان جشنواره فجر عملی ...
  ۶ ساعت پیش  
ستاد انتخابات استان تهران در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا صبح امروز آغاز به کار کرد.
  ۶ ساعت پیش  
اسماعیل شریفات تا کنون 5 گل در بازی های رسمی و 1 گل در بازی های غیر رسمی وارد دروازه تیم سرخ پوش پایتخت کرده است.
  ۶ ساعت پیش  
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: بسیاری از صنایع به صورت نیمه فعال هستند و برخی نیز تعطیل شده اند و دلیل این مشکلات هم بحث رکود اقتصادی است.
  ۶ ساعت پیش  
آخرین اطلاعات مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران را نشان می دهد به طوری که هوا همچنان برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد.
  ۷ ساعت پیش  
عضو کمیسیون آموزش مجلس، خوشحالی بابت فروش یک فروند هواپیما به ایران را اذعان به نوعی شکست برشمرد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش  
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از عدم برگزاری نشست های این ستاد انتقاد کرد.
  ۷ ساعت پیش  
لایحه ای در کنگره آمریکا مطرح است که می تواند توافق میان شرکت های ایرباس و بوئینگ با ایران را متوقف کند و بر اساس آن ایران ایر زیر ذره بین دولت ترامپ قرار می گیرد و هواپیماهای ایران از دریافت قطعات ...
  ۷ ساعت پیش  
نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در شهر موصل موفق شدند سه منطقه جدید را بازپس گیرند.
  ۷ ساعت پیش  
این روزها بحث دستگیری مفسدان و بدهکاران بانکی بیش از گذشته به گوش می رسد و در آخرین آنها شاه کلید پرونده فساد نفتی به دام افتاده و به کشور بازگردانده شده است.
  ۷ ساعت پیش  
اسطوره فوتبال آرژانتین در جدیدترین اظهارات خود دو مقام سابق فوتبال جهان را دزد بین المللی توصیف کرد و درباره دیدارش با فیدل کاسترو گفت: 8 ساعت با او حرف زدم و خسته نشدم.
  ۷ ساعت پیش  
شرکت برق منطقه ای استان البرز برای چندمین بار اقدام به قطع برق پایانه مهرشهر، مرکز کنترل، ایستگاه ها و تأسیسات خط 5 مترو کرد.
  ۷ ساعت پیش  
طی روزهای اخیر برخی از مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین مدیران شهری برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از سمت خود استعفا کرده اند.
  ۷ ساعت پیش  
سایت ارم نیوز امارات توافق نهایی مدافع ملی پوش عراق با پرسپولیس را بازتاب داد.
  ۸ ساعت پیش  
عناصر داعش به شمال شرق فرودگاه دیرالزور حمله کرده و قصد داشتند با تسلط بر منطقه قبرستان این شهر به سوی فرودگاه پیشروی کنند که با مقاومت نیروهای سوری این حملات تاکنون دفع شده است.
  ۸ ساعت پیش  
سفیر اخراجی عربستان از عراق که به موازات اظهارات وزیر خارجه کشورش، آرزوهای خیالی و جاه طلبانه را به عنوان مطالبات و پیش شرط بهبود روابط با ایران مطرح می کند ...
  ۸ ساعت پیش  
محمد علیزاده که این روزها به لحاظ تعداد سانس کنسرت، در بین خوانندگان ایران رکورددار است، این بار در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت.
  ۸ ساعت پیش  
برنامه نود این هفته به غیر از اعتراض های علی دایی به داوری ها علیه تیم اش شب آرامی با حضور مهاجم گلزن ذوب آهن سپری کرد.
  ۸ ساعت پیش  
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: منصوریان بر خلاف عرف حرفه ای، با دو نفر از بازیکنان ذوب آهن به طور شخصی تماس گرفته و برای پیوستن آن ها به استقلال مذاکره کرده است.
  ۸ ساعت پیش  
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه سیره رضوی در جامعه بشری در حال تهدید توسط دشمنان نظام اسلامی است، گفت: فعالان فرهنگی باید به خوبی حرکات دشمنان را رصد کنند ...
  ۸ ساعت پیش  
منابع خبری بحرین اعلام کردند که جریان الوفاء اسلامی در واکنش به حوادث اخیر این کشور و اعدام سه جوان معارض، مبارزه مسلحانه علیه آل خلیفه اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش  
منابع امنیتی یمن از کشته شدن 37 مزدور ائتلاف سعودی و طرفدار رئیس جمهور مستعفی یمن در منطقه عسیلان واقع در استان شبوه خبر دادند.
  ۸ ساعت پیش  
وزارت دفاع روسیه از آزمایش موفقیت آمیز یک فروند موشک بالستکی بین قاره ای خبر داد.
  ۹ ساعت پیش  
رسانه انگلیسی با اشاره به برگزاری رزمایش دریایی امارات و انگلیس آن را به نوعی تهدید علیه ایران دانست.
  ۹ ساعت پیش  
ایران در گروه کشورهائی قرار دارد که عمدتاً راهبرد جایگزینی واردات را به عنوان یک راهبرد منسوخ و عمیقا ناکارآمد برای توسعه ملی اتخاذ کرده اند ...
  ۹ ساعت پیش  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: در این کشور، مردم کارفرما و همه مسئولان پیمانکاران مردم می باشند و به همین دلیل، کارفرماها باید از حقوق پیمانکارانشان مطلع باشند.
  ۹ ساعت پیش  
سرپرست سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ثبت نام قانونی عتبات فقط در 2300 دفتر زیارتی مجاز در کشور انجام می شود، گفت: زائران حتماً کد کارگزاری از دفاتر زیارتی بخواهند.
  ۹ ساعت پیش  
وقتی صحبت از سرمایه گذاری در طرح های نفتی و بنزینی به میان می آید اولین شخصی که نامش به ذهن می رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۸  
سیدرضا صالحی امیری گفت: ارکستر ملی بخشی از هویت ایران است و همه ما به این هنرمندان و خصوصا به استاد شهبازیان افتخار می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۶  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: متن نهایی اصلاح قانون بانکداری بدون ربا در کشور اردیبهشت سال 96 در مجلس به جمع بندی می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۳  
مسئول هسته توانمند سازی جهادسازندگی بسیج دانشجویی با با اشاره به 4 ساله شدن عمر فعالیت های هسته توانمندسازی حرکت های جهادی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۸  
سرمربی تیم فوتبال تأسیسات دریایی گفت: ما یک خرده غریبه پرست هستیم باید به کسانی که در راه کمک به فوتسال محکم قدم برداشته اند، کمک کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۲  
تعداد تلفات سقوط یک فروند هواپیمای باری ترکیه در نزدیکی پایتخت قرقیزستان به 37 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۲  
یک جوان فلسطینی امروز در درگیری های بیت لحم و یک جوان دیگر در زندان های اسرائیل به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۹  
مرکز پژوهش های مجلس از عدم تحقق 62 هزار میلیارد تومان از درآمدهای لایحه بودجه سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰  
دادستان های ویژه کره جنوبی به دنبال دستگیری مدیر کنونی شرکت سامسونگ این کشور به دلیل پرداخت رشوه به رئیس جمهور این کشور هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۴  
در حالی که نوبخت درآمد حامل های انرژی را 50 هزار میلیارد تومان می داند، اما وزیر اقتصاد این درآمدها را 31 هزار میلیارد تومان دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۱  
رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با بیان اینکه وزارت صنعت با پدرخوانده های واردات خودرو همراه شده است، گفت: در شرایطی که برخی شرکت های خارجی اعطای نمایندگی به ایران را تکذیب می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۹  
مدافع جوان استقلال با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارد درون زمین رهبری خط دفاع آبی ها را بر عهده دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۹  
رامین رضائیان مدافع ملی پوش پرسپولیس امروز در جلسه ای با حضور سرمربی قرمزها، درباره سوءتفاهم های ایجاد شده صحبت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۷  
سرپرست دفتر بیمه های سلامت گفت: فردی که تصمیم گیری می کند نباید منفعت فردی یا گروهی داشته باشد در حالی که با انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۴  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه برجام تاکنون برای ما فقط زحمت داشته است، گفت: روابط نیم بند ایران با برخی کشورهای منطقه مانند عربستان پس از برجام تیره تر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۱  
فقدان شخصیتی در جایگاه آقای هاشمی بلاشک تاثیر واقعی در عرصه های داخلی و خارجی به جای می گذارد که با پرهیز از رفتارهای صفر- صدی می توان به برخی از آنها اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۲  
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه در برجام بحث مقایسه هزینه دستاورد مطرح نیست، گفت: آنان در گذشته این جنگ روانی را به راه انداخته بودند که همه گزینه ها ازجمله گزینه جنگ روی میز است که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۶  
رسانه های ترکیه گزارش دادند بر اثر انفجار در دیاربکر، یک نیروی پلیس این کشور کشته و سه تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۶  
نیروهای عراقی از صبح امروز در بخش شرقی موصل توانسته اند 6 منطقه دیگر را آزاد کرده و پرچم عراق را بر بالای ساختمان های منطقه نصب کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۴  
سخنگوی سپاه گفت: هراز چند گاهی عناصر غرب گرای سست روحیه که درک و فهم درستی از فضای امنیت ملی و الزامات بازدارندگی کشور در مقابل تهدیدات بیگانگان ندارند، به عمد یا ناخود آگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۱  
کاخ سفید در بیانیه ای به مناسبت یک سالگی اجرای برجام گفت که توافق هسته ای آمریکا و جهان را امن تر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۱  
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پتروشیمی دهدشت حداکثر ظرف سه و نیم سال آینده به بهره برداری می رسد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۸  
نائب رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه تحریم های مالی و بانکی همچنان وجود دارد، گفت: دربخش بانکی و مالی هنوز فشارهایی از سوی آمریکا وجود دارد و تمدیدشدن تحریم ها نقض برجام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۴  
آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده که مدیرکل این نهاد تایید کرده که ایران سانتریفیوژها و زیرساختهای اضافی در تاسیسات فردو را برچیده است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۵  
عضو شورای مرکزی خانه احزاب گفت: دولت فقط از خانه احزاب بهره برداری سیاسی کرده است و پس از تشکیل این تشکل صنفی، دیگر سراغ احزاب را نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۹  
قرآن آباد روستایی در دهستان خیر، از توابع شهرستان استهبان و در 175 کیلومتری شرق شیراز با 1200 نفر جمعیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۶  
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۷  
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: استنباط من این است که از نیم فصل اول بهتر خواهیم شد چون سرعت و دوندگی تیم بیشتر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۴  
لحظاتی قبل صدای شلیک ممتد سامانه های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۱  
نیروهای امنیتی بحرین امروز نیز با هدف سرکوب هر گونه اعتراضات به اعدام سه جوان معارض، در خیابان های اصلی کشور مستقر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۵  
احمد مسجد جامعی هم از نمایندگی مردم در شورای شهر استعفا داد تا یک جایگاه دولتی را بدست بیاورد؛ استعفایی که برخی آنرا معامله رای مردم با قدرت می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۲  
نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: دولت فکر می کرد بتواند در انتخابات ریاست جمهوری از برجام بهره برداری کند به همین دلیل بسیار عجله کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۰  
رئیس فدراسیون واردات ایران با بیان اینکه ارزش واردات موبایل 3 میلیارد دلار است، گفت: 97 درصد واردات موبایل به صورت قاچاق و فقط 3 درصد آن رسمی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۷  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مباحث جلسه 19 دی ماه مهم و محرمانه است گفت: جمع بندی ما این بود که اگر بخواهیم کار بزرگی در کشور انجام دهیم همه باید با یکدیگر و با سیاست های کلی که رهبری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۱  
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: ممکن است فرد یا افرادی هم باشند که از روی جهل به موضوع و یا هر مسئله دیگری موافق تقویت بنیه دفاعی کشور از جمله ارتقا سیستم های موشکی نباشند که حساب آنها از ملت جداست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۲  
وزیر مشاور عربستان در امور خلیج فارس، در واکنش به احتمال انتصاب سردار ایرج مسجدی به عنوان سفیر ایران در عراق، به او هجمه لفظی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
دادگاه عالی اداری مصر امروز در حکم نهایی خود، توافق واگذاری دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان سعودی را باطل و این دو جزیره را مصری اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۴  
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: من پس از اتمام کارم در سازمان صدا و سیما برای خودم حریمی گذاشتم تا فقط در فضای مجازی فعال باشم و تا کنون هم در هیچ برنامه ای در صدا و سیما علیرغم اصرار بسیار دوستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۱  
بانک مرکزی 27 اسفند 94 مجوز فعالیت موسسه کاسپین را از شورای پول و اعتبار اخذ کرد و به فاصله چند ماه بحران نقدینگی این موسسه نمایان شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۲  
امروز نرخ رسمی دلار با 3 ریال افزایش 3237 تومان تعیین قیمت شد،اما پوند 485 ریال و یورو 101 ریال کاهش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۹  
در حال حاضر کیفیت هوا در شهر تهران و شهرهای بزرگ و صنعتی، ناسالم برای گروه های حساس است و به تدریج در روزهای چهار شنبه تا ظهر پنجشنبه هفته جاری شاخص کیفیت هوا به شرایط ناسالم برای همه گروه های سنی می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۰  
مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد با بیان اینکه طرح ثبت نام و ساماندهی کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی از 7 دی با هدف پالایش محتوا آغاز شده گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۷  
نمایشگاه مد و پوشاک ایرانی اسلامی "تسنیم" سعی کرده تا با در نظر گرفتن تمام سلائق زنان جامعه امروز، محصولات مناسب با ذائقه تمام بانوان را با محوریت ایرانی و اسلامی، عرضه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۱  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گاهی اوقات در فضای مجازی به بهانه انتقاد از این گروه و آن گروه، منافع ملی نشانه گرفته می شود که کاری ناصحیح است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۸  
72 تشکل دانشجویی در بیانیه ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما ضمن درخواست برای اجرای برنامه ثریا طبق روال قبلی اعلام کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲  
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: شیب داوری ها به سمت استقلال است، اما از بالا به پایین و در هفته های اخیر ما در این زمینه متضرر هم شده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۶  
نحوه تحلیف ترامپ با همان ترتیب مقامات و چینش بخش های مختلف که درمراسم اصلی برگزار می شود تمرین شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۷  
پس از 40 بازی، همان اتفاقی که هواداران رئال همیشه بیمش را داشتند رخ داد؛ شاگردان زیدان سرانجام طعم تلخ شکست را چشیدند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۴  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه روحانی شناخت درستی از برجام نداشت، گفت: برجام بده بستانی است که داده های نقد دادیم و وعده های نسیه گرفتیم و اکنون باید خون دل بخوریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۸  
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف آمریکایی درحد اعلا اعتماد کردند گفت: برجام اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۵  
در حالی که پرسپولیس توانسته بود در نیم فصل و در مقطع نقل و انتقالات با جذب سروش رفیعی و سامان نریمان جهان، نظر هواداران را به خود جلب کند، اکنون در تکاپو برای سومین خرید خود در این مقطع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۶  
نماینده ارشد اتحادیه اروپا در امور امنیت و سیاست خارجی اتحادیه اروپا به مناسبت اولین سالگرد اجرای برنامه اقدام جامع مشترک بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۳  
چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، با برگزاری بخش های ویژه در محل نمایشگاه های بین المللی شهرداری تهران از روز شنبه 23 بهمن ماه توسط سازمان فضای مجازی سراج برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۷  
وزیر خارجه فرانسه گفت، بهترین پاسخ به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا، اتحاد اروپا خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...