یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۶May 2018 20
 

سراج24 (seraj24.ir)

سراج24 15 اسفند 1393 سراج24 25 بهمن 1394 سراج24 28 اسفند 1395 سراج24 29 اسفند 1396 سراج24 31 فروردین 1397 سراج24 1 اردیبهشت 1397 سراج24 2 اردیبهشت 1397 سراج24 3 اردیبهشت 1397 سراج24 4 اردیبهشت 1397 سراج24 5 اردیبهشت 1397 سراج24 6 اردیبهشت 1397 سراج24 7 اردیبهشت 1397 سراج24 8 اردیبهشت 1397 سراج24 9 اردیبهشت 1397 سراج24 10 اردیبهشت 1397 سراج24 11 اردیبهشت 1397 سراج24 12 اردیبهشت 1397 سراج24 13 اردیبهشت 1397 سراج24 14 اردیبهشت 1397 سراج24 15 اردیبهشت 1397 سراج24 16 اردیبهشت 1397 سراج24 17 اردیبهشت 1397 سراج24 18 اردیبهشت 1397 سراج24 19 اردیبهشت 1397 سراج24 20 اردیبهشت 1397 سراج24 21 اردیبهشت 1397 سراج24 22 اردیبهشت 1397 سراج24 23 اردیبهشت 1397 سراج24 24 اردیبهشت 1397 سراج24 25 اردیبهشت 1397 سراج24 26 اردیبهشت 1397 سراج24 27 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
پیامبر اکرم(ص) می فرمایند: از روز نخست ماه مبارک رمضان، درهای رحمت الهی باز می شود و هر ساعت و هر ثانیه آن هزاران هزاران نفر کسانی که جرم کردند مورد عنایت و بخشش خداوند قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
قائم مقام بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: مردم برای تامین اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان، نگران نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
تعداد 99 هزار و 800 داوطلب تا صبح امروز برای شرکت در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
تجمع مشکوک شب گذشته عده ای اخلال گر در کازرون با عث ایجاد نگرانی مردم در منطقه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
اعضای تیم فوتبال استقلال شب گذشته 5 میلیون تومان پاداش نقدی دریافت کرده و قرار است طی روزهای آینده 3 میلیون دیگر دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
زائران خانه خدا قسط دوم هزینه سفر به حج تمتع 97 را باید تا سوم خردادماه پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
در رمضان امسال 3 مجموعه تلویزیونی جدید از تلویزیون پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
ضلع عبری محور شرارت با شکل گیری انتفاضه دوم در هر عملیات با حقارت شکست را پذیرفته و اقدام به عقب نشینی و با التماس اعلام آتش بس کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
فعالیت بدنی معمولا عضله را تخریب می کند، سپس سیستم ایمنی ما، پروتئین قدیمی را از بین برده و پروتئین جدید را جایگزین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
اسطوره باشگاه پرسپولیس در غم از دست دادن یکی از اقوام خود داغدار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
حسن روحانی طی روزهای آتی به ترکیه سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
خداوند عزّ و جلّ فرمود: آنچه روزه به جای می گذارد کم خوردن و کم گفتن و عبادت می باشدو دوّم سکوت است و سکوت از خود حکمت به جای می گذارد و حکمت معرفت به جای می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
کمیساریای عالی انتخابات عراق اعلام کرد که برخی از مراکز اخذ رأی نتایج انتخابات خود را به این کمیسیون ارسال نکرده به احتمال زیاد اعلام نهایی نتایج 2 روز طول بکشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ساعت 17:30 در زمین پژوهشگاه نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
وزیر ارتباطات با اشاره به حواشی اخیر در خصوص فیلتر شدن شبکه اجتماعی تلگرام گفت: در عرصه رسانه کشور سردرگمی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۳    
یک حزب اصلاح طلب از عملکرد ضعیف مدیریتی سازمان حفاظت محیط زیست در قبال مسائل زیست محیطی کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۳    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از تصویب اساسنامه جدید این تشکل خبر داد و گفت: قرار بر این است تا فعالیت های جامعه روحانیت مبارز فراتر از تهران باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص قیمت برخی خودروهای داخلی گفت: افزایش بیش از 9.6 درصدی قیمت خودروهای داخلی مجاز نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۳    
کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی فیلمی از اظهارات فرماندهان سابق موساد درباره عملیات های این سازمان و نقشه های آنها برای ترور شخصیت هایی نظیر امام خمینی (ره) و خالد مشعل منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
ساکرنت در گزارشی به حضور استیون بیت آشور در تیم ملی فوتبال ایران و غیبت صادق محرمی پرداخت. این نشریه این انتخاب کی روش را به چالش کشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
صادق محرمی بعد از پایان بازی تیمش برابر الجزیره با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. گفته می شود مقصد بعدی این بازیکن دیناموزاگرب کرواسی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر که روز یکشنبه به تل آویو سفر کرده بودند، به عنوان فرستادگان دونالد ترامپ در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدس اشغالی حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
رئیس مجلس گفت: آمریکا قصد دارد نهاد بین المللی سازمان ملل را که به قصد ایجاد صلح در جهان تأسیس شده است، نابود کند و صحنه بین المللی را به سوی نوعی هرج و مرج امنیتی سوق دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
وزیر کار از توزیع نخستین مرحله توزیع سبد غذایی سال 97 در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
دیدار امشب دو تیم استقلال و ذوب آهن را می توان آخرین حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت این تیم اصفهانی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
کاپیتان تیم ملی ایران در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی در فوتبال ایران قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
قلعه نویی گفت: از کی روش خواهش می کنم اگر می خواهند صحبتی کند خیلی چیزها را در نظر بگیرد،من گفتم که اول لیست را ارسال می کردند و بعد اعلام کنند، ظاهرا او به مصاحبه روز گذشته من توجه نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
سخنگوی دولت گفت: اگر منافع مان تامین نشود، حتما از این توافق خارج خواهیم شد و غنی سازی زیر 4 درصد را به 20 درصد و یا به هر درصدی که دلمان خواست ارتقا می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
161 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای 6 بندی خطاب به سران قوا بر لزوم وحدت مسئولان برای مقابله با تهدیدات خارجی و رفع مشکلات داخلی تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ارائه خدمات ویژه و از جمله مستمری ماهیانه به بازیکنان و مربیان تیم ملی فوتبال در جام جهانی را در برنامه قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
رئیس کمیسیون عمران حمل ونقل شورای شهر در خصوص افزایش سهمیه اقشار خاص به خصوص خبرنگاران، گفت: تا اواخر خرداد موضوع افزایش سهمیه خبرنگاران تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: هشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی به ازای هر نفر 45500 تومان در اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
عضو شورای استان تهران گفت: مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی (تاکسی و اتوبوس) در کمیته انطباق فرمانداری تهران رد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
پروژه جدید بازی با کلمات که از نقض فاحش و غیرفاحش برجام به تفکیک اروپا از آمریکا رسیده بود حالا با روی خوش نشان ندادن اروپایی ها به دولت و برجام به تفکیک مضحک شرکت های اروپایی از دولت های آنها رسید
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است دروازه بان ملی پوش پرسپولیس باید تمرینات و تمرکزش را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
وزیر کشور لبنان در نشستی که مقامات سابق اطلاعاتی آمریکا و عربستان در آن حضور داشتند، از خروج آمریکا از برجام استقبال و در ادامه اتهامات تندی علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس پس از اینکه سهام باشگاه نفت را به خاطر دریافت مطالباتش توبیخ کرده بود حالا این باشگاه را به مزایده گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
"الی بیت المقدس " تازه ترین دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) به مناسبت سالروز فتح خرمشهر.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
فرمانده سپاه گفت: سپاه یک سازمان انسان محور است نه تجهیزات محور و یک نیروی فرهنگی، سیاسی، امنیتی و نظامی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
جدیدترین نتایج انتخابات پارلمانی عراق منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
رسانه های عراقی از وقوع یک انفجار انتحاری در منطقه "حصیوه" از توابع شهرستان الطارمیه در شمال بغداد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان برای ادامه همکاری با این باشگاه درخواست تخصیص بودجه ای مناسب برای حضور قدرتمندانه در آسیا را به هیات مدیره ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۶    
هواداران استقلال ساعت ها قبل از شروع بازی برگشت تیم محبوبشان برابر ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه آزادی آمده اند. این دو تیم از ساعت 20:45 دقیقه به مصاف هم خواهند رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۶    
کارگر ساختمانی که در سودای پولدار شدن به خرید و فروش دلار رو آورده بود، وقتی خود را با ضرر 400 میلیون تومانی رو به رو دید نقشه یک جنایت را اجرا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۶    
حجت الاسلام موحدنژاد، عضو ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب از 29 روزه بودن ماه رمضان امسال خبر داد و تاکید کرد با توجه به رویت هلال ماه در غروب روز چهارشنبه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۱    
معاذ هنیه فرزند اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در تظاهرات بزرگ بازگشت دیروز دوشنبه در نوار مرزی باریکه غزه به شدت زخمی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۱    
کارگر جوانی که به خاطر کرایه خودرو یک راننده مسافربر را کشته و با خودروی مقتول به شهر دیگری فرار کرده بود صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری انتقال یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۱    
یک نماینده مجلس با اشاره به اینکه مناطق آزاد کشور باید ارزآور باشند،نه ارزبَر ، گفت: فلسفه مناطق آزاد این است که هر میزان ارز از کشور خارج کنیم،حداقل باید بتوانیم دو برابر آن را ارز به کشور وارد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۱    
مارین موتوس سفیر جدید استونی، امروز سه شنبه 30 دیماه، استوارنامه خود را به حسن روحانی، رییس جمهوری تقدیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
حساب های بانکی با گردش سالانه 5 میلیارد تومان، اکنون زیر ذره بین سازمان امور مالیاتی است. کار رصد حساب ها آغاز شده و تراکنش های مشکوک بانکی به دقت دنبال می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن جنایت و قتل عام بی سابقه رژیم صهیونیستی در نوار غزه، خواستار واکنش فوری مجامع جهانی و بین المللی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
در حالی که بارها اعلام شده جام جهانی در اولویت است اما با استارت تیم ملی با چهار نفر این سوال مطرح می شود که آیا در فاصله 30 روز مانده تا جام جهانی آیا واقعا تیم ملی در اولویت فوتبال ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است دروازه بان پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل شده و باید ثبات و ارتقای اجتماعی پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: اگر ما بتوانیم سالانه 3 میلیارد دلار صادرات پوشاک داشته باشیم، برای حدود 800 هزار نفر اشتغال ایجاد خواهد شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
پرافتخارترین المپین ورزش ایران گفت: پولادگر می خواد فرهادیان را به عنوان مدیر سازمان تیم های ملی حفظ کند و من حاضر نیستم زیر دست او کار کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۰    
داور عربستانی به خاطر دریافت رشوه برای همیشه از قضاوت محروم شد و به این ترتیب او نمی تواند در جام جهانی 2018 روسیه قضاوت کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۰    
به یاد بیاورید روزهای پس از برجام را که رئیس جمهور، کامروا و مفتخرانه پشت تریبون رفت و خواند: شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا / بر منتهای همت خود کامران شدم !
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۰    
پس از حادثه تیراندازی در نزدیکی کاخ پادشاه عربستان که سه هفته پیش اتفاق افتاد، بن سلمان در رسانه ها و محافل سعودی دیده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی نسبت به استفاده از قارچ ها و گیاهان خودرو در کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۰    
همزمان با روند افزایشی قیمت انواع محصولات خودروسازان، ایران خودرو قیمت خانواده دنا را 5میلیون تومان افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۵    
به رغم تبلیغات منفی که صورت می پذیرد خروج امریکا بیش از آنکه برای ایران جنبه تهدید داشته باشد یک فرصت طلایی برای خروج از بن بست به وجود آمده در دو و نیم سال گذشته خلق کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۵    
سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: سید جلال حسینی در بازی با الجزیره امارات بهترین بازیکن میدان بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵    
هنگامی که هلال ماه رمضان ظاهر شد، شیطان های رانده شده زنجیر می شوند، درهای آسمان، درهای بهشت ها و درهای رحمت گشوده می شوند، درهای جهنم بسته شده، دعا مستجاب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵    
هزینه های اقدام ایالات متحده علیه برجام تنها محدود به خروج این کشور از این توافق نیست و می تواند گستره فراخ تری به خود بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
رئیس شورای راهبردی گفت: اکنون راهی که اتحادیه اروپا انتخاب می کند، بسیار مهم است؛ اینکه تسلیم مطامع آمریکا شود و یا با مقاومت در برابر آن استقلال خود را اثبات کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
مسعود ده نمکی کارگردان مشهور سینما و تلویزیون با انتشار یک عکس از خودش و دخترش در کافی شاپ به نکته جاالبی اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
علی کریمی بعد از حضور در باشگاه سپیدرود دست خالی محل این باشگاه را ترک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
مدیرکل دامپزشکی استان تهران با اشاره به احتمال شیوع دوباره بیماری تب کریمه کنگو با نزدیک شدن به فصل گرما به مردم توصیه کرد که محصولات پروتئینی مانند جگر را از دست فروشان دوره گرد خریداری نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
در سالی که به نام سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است، حمایت از کالای چینی کمی عجیب است؛ اما این نمونه، کمپین موفقی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
بارها در برابر تست های روانشناسی مختلفی در فضای مجازی قرار گرفته اید. اما این تست ها چقدر می توانند به شما کمک کنند؟ آیا این تست ها معتبر هستند و ما را از مراجعه به روانپزشک بی نیاز می کنند؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
وزیر ورزش و جوانان گفت: روزهای طلایی تکواندو ایران در پیش است اما مهم این است با برنامه و تلاش به آرمان های خود در این رشته ورزشی دست پیدا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
مادر نخستین شهید تفحص سوریه گفت: پسرم به خاطر حضرت زینب(س) رفت و انشالله این شهادت را خدا قبول کند. پسر من شاگرد مکتب حضرت علی اصغر(ع) و حضرت علی اکبر(ع)بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
وزیر خارجه کشورمان گفت: مخالفت با مقررات بین المللی و توافق ها به عادت رژیم آمریکا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
سرمربی تیم پرسپولیس بعد از تمدید قراردادش با این باشگاه پیامی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
مراسم مقدماتی انتقال سفارتخانه آمریکا در فلسطین اشغالی از تل آویو به قدس با حضور مقامات مختلف اسرائیلی و آمریکایی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
وزیر ارتباطات در واکنش به انتقاد برخی پیام رسان ها از عدم همکاری در تأمین زیرساخت ها، گفت: در حال حاضر 4 پیام رسان خوب کار می کنند و تنها یکی که در گذشته ادعایی داشته و به آن نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
رییس انجمن قطعه سازان گفت : در شرایطی که قیمت همه اقلام مواد اولیه افزایش یافته، انتظار ثبات قیمت خودرو عادلانه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
فهرست بازیکنان تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای شروع تمرینات آماده سازی جهت حضور در جام جهانی روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
حقیقتا با یک فاجعه روبرو هستیم. خانم موگرینی می گوید از آقای روحانی برای ماندن ایران در برجام تضمین گرفته است. آقای عراقچی رسما می گوید شرکت های اروپایی از دولت های اروپایی مستقل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
رسانه های قطری از مذاکره آندرس اینیستا با یکی از باشگاهای این کشور سخن به میان آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
گودرزی گفت: تسویه بدهی ها در دوره قالیباف اجرایی شده است و توافقات آن در همان دوره صورت گرفته بود؛ اما چون پرداخت بعضی از آنها طی شش ماه گذشته انجام شده است، مدیران جدید آن را به حساب خود گذاشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
دختر رئیس جمهور آمریکا که به فلسطین اشغالی سفر کرده است از این مساله ابراز خرسندی کرد که هفته آینده برای شرکت در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدس به این شهر بازخواهد گشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
سید صالحی مدیر سروش با انتشار پستی توئیتری از مسدود شدن دو آی پی سروش بدون اعلام قبلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
باشگاه استقلال در آستانه بازی با ذوب آهن بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۵    
کاریکاتور وبگاه قطری عربی 21 از انتقال سفارت آمریکا به قدس.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
سه باشگاه محبوب و پرهوادار ایران با مشکلی بزرگ به نام بدهی های انباشت شده از سال های گذشته مواجه هستند بدهی هایی که ممکن است هزینه گزافی برای این باشگاه ها به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
هرکسی سه روز در ماه شعبان را روزه بدارد، هفتاد درجه در بهشت از درّ و یاقوت برای او بالا برده خواهد شد، و هر کس چهار روز از ماه شعبان را روزه بگیرد، در روزی او گشایش حاصل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
همان خوی استکباری که در تاریخ منجر به تحمیل کاپیتولاسیون بر ایران شده بود امروز در قالب پشت پا زدن به توافقنامه برجام خود را نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
قطع مصرف دارو و یا تغییر در میزان و زمان مصرف داروها، بدون مشورت با پزشک معالج و یا دکتر داروساز، کار نادرستی است که می تواند باعث بروز اختلال در روند درمان و کاهش اثر بخشی داروها شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
اگر دوست ندارید شکل قرنیه خود را با لیزر تغییر دهید، می توانید از لنز تماسی قابل کشت استفاده نمایید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
زَر ورق شوینده را باز کردم و شوینده را به سمت دو پسرعمو پاشیدم اما در میانه این اقدام پشیمان شده و ظرف را به عقب کشیدم به نحوی که مقداری شوینده روی دستان خودم نیز ریخت، سپس سوار بر پراید شده و...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیترش مدعی شد ایران در زمان پابرجا بودن برجام به دنبال تصرف خاورمیانه (غرب آسیا) بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
کمبود تغذیه، بدن تان را وادار به استفاده از ذخیره چربی و تبدیل آن به گلوکز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
حجامت یا cupping به یک روش خون گیری در طب سنتی اطلاق می شود که با ایجاد خلأ بر روی نقاطی از پوست بدن به دو روش تر و خشک، برای درمان برخی بیماری ها به کار می رود، این روش درمانی، ریشه در طب چینی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
وزیر خارجه فرانسه گفته که کشورش می خواهد در توافق هسته ای با ایران باقی بماند و این توافق هنوز می تواند کارساز باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
بررسی اسناد موجود در پرونده ثبت سفارشهای فاقد اعتبار نشان می دهد، طی یک دوره 9 روزه بیش از 33 هزار ثبت سفارش فاقد اصالت در سامانه ثبت سفارش به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال و سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه می گوید که عربستانی ها به دنبال ایجاد شکاف در جهان اسلام هستند اما با اقداماتی نظیر تشکیل اتحادیه فوتبال جنوب غرب آسیا موفق نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: درباره افزایش حقوق کارمندان برای امسال در دولت، نوعی نامهربانی یا توجه نکردن به تفاهم با مجلس یا برداشت دیگر از متن قانون بودجه انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
فرمانده نیروی هوایی ارتش صبح امروز از پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندر عباس بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۰    
شرایط و ضوابط جذب 15 هزار نفر در آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی اعلام شد.
مشاهده نتایج بیشتر...