شنبه ۲۵ آذرساعت ۰۰:۵۸Dec 2017 16

تدبیر 24 (tadbir24.ir)

تدبیر 24 29 اسفند 1393 تدبیر 24 29 اسفند 1394 تدبیر 24 1 فروردین 1395 تدبیر 24 1 فروردین 1396 تدبیر 24 31 اردیبهشت 1396 تدبیر 24 31 خرداد 1396 تدبیر 24 31 تیر 1396 تدبیر 24 31 مرداد 1396 تدبیر 24 31 شهریور 1396 تدبیر 24 1 مهر 1396 تدبیر 24 1 آبان 1396 تدبیر 24 1 آذر 1396 تدبیر 24 2 آذر 1396 تدبیر 24 3 آذر 1396 تدبیر 24 4 آذر 1396 تدبیر 24 5 آذر 1396 تدبیر 24 6 آذر 1396 تدبیر 24 7 آذر 1396 تدبیر 24 8 آذر 1396 تدبیر 24 9 آذر 1396 تدبیر 24 10 آذر 1396 تدبیر 24 11 آذر 1396 تدبیر 24 12 آذر 1396 تدبیر 24 13 آذر 1396 تدبیر 24 14 آذر 1396 تدبیر 24 15 آذر 1396 تدبیر 24 16 آذر 1396 تدبیر 24 17 آذر 1396 تدبیر 24 18 آذر 1396 تدبیر 24 19 آذر 1396 تدبیر 24 20 آذر 1396 تدبیر 24 21 آذر 1396 تدبیر 24 22 آذر 1396 تدبیر 24 23 آذر 1396 تدبیر 24 24 آذر 1396 
  ۳ ساعت پیش    
سفیر آمریکا در سازمان ملل در ادامه ی اظهارات ضد ایرانی خود اعلام کرد که وزیر دفاع این کشور در آینده ی نزدیک از اقدامات جدید برای مقابله با قدامات خصمانه ایران خبر می دهد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون کانون ها و سازمان های حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه اعتقاد دولت این است که باید از جوانان استفاده بیشتری شود گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
تدبیر24 سید عبدالجواد موسوی در روزنامه اعتماد نوشت : این روزها عروسی دشمنان آقای روحانی است. بیش از چهار سال است که به امید چنین روزی نشسته اند ...
  ۵ ساعت پیش    
حمیدرضا شاه آبادی با بیان این که نویسندگان ما شناختی از مخاطب نوجوان ندارند می گوید: نویسندگان برای مخاطبی می نویسند که وجود ندارد و ویژگی هایش تغییر کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
همچنان اولویت و دغدغه ی اصلی اهالی سینما بحت امنیت شغلی است تا جایی که چندی قبل نیز طی دیداری برخی اهالی سینما با وزیر ارشاد داشتند،مهم ترین دغدغه شان را این موضوع دانستند.
  ۷ ساعت پیش    
بنا بر اعلام سازمان بهداشت جهانی، افسردگی در سال 2020 تبدیل به دومین بیماری جهان می شود. با توجه به چنین گستره ای ...
  ۸ ساعت پیش    
آیا می دانید که زمین به طور پیوسته سرو صدا دارد؟ این صدا بسیار پایین تر از آستانه شنوایی انسان است و دانشمندان اروپایی ثابت کرده اند که این صدای زمین از کف اقیانوس می آید.
  ۹ ساعت پیش    
سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی از روز 20 آذر مجددا فعال شده و دانشجویان متقاضی تا پایان وقت اداری امروز 23 آذر ماه برای ثبت نام مهلت دارند.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیات علمی پژوهشگاه رویان گفت: توزیع منابع و به خصوص منابع مالی در حوزه های مختلف به پژوهشگاه ها، دانشگاه ها و پژوهشگران مختلف باید بر اساس اولویت بندی ها و داوری های دقیق تری صورت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۳    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران نسبت به برخی بندهای اسناد منتشره در نشست فوق العاده سران کشورهای اسلامی در استانبول که به نوعی متضمن شناسایی رژیم صهیونیستی تلقی می شد اعلام تحفّظ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۴    
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: ویرانه نشان دادن و سیاه نمایی جنگ روانی دشمن است که نباید تسلیم آن شویم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۳    
vمجلس نمایندگان آمریکا در طرحی فروش هواپیما به ایران را که قرارداد های آن با ایران به امضا رسیده است را ممنوع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۱    
همه کسانی که می گفتند و می گویند اروپا آمریکا را رها نکرده و طرف ما را نمی گیرد، به هزار و یک دلیل اقتصادی و سیاسی و ایدئولوژیک درست گفته و می گویند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۳    
ملتی که وام می گیرد سفر برود، آیا به خاطر 200 هزار تومان افزایش عوارض خروج، سفر خارجی را کنسل می کند یا تعداد سفرهای داخلی را کم می کند؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۰    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده از افزایش 38 درصدی بودجه معاونت زنان و خانواده در بودجه پیشنهادی سال 97 نسبت به بودجه مصوب سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
اینترنت فعلی علی رغم همه عظمت و گستردگی که پیدا کرده اما دچار ضعف هایی جدی در مباحث امنیتی، پردازشی و حتی انتقال داده هاست که به لحاظ کارکردی محدودیت هایی را موجب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۳    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من به شخصه به آینده صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان بسیار خوش بین هستم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۴۷    
در ذیل نامه سرگشاده رئیس ستاد خبری روحانی به رئیس جمهور را می خوانید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۳۵    
مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان شرایط معافیت از سربازی افراد تحت پوشش این نهاد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۳۲    
پاول دوروف، بنیانگذار شبکه تلگرام اعلام کرد که پس از سه سال سفر به سراسر جهان سرانجام تصمیم گرفته است تا دفتر تلگرام را در دوبی افتتاح کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۲۶    
دبیرکل انجمن لوازم خانگی ضمن تاکید بر لزوم استفاده جدی کسب و کارها از ابزار بازاریابی و اشاره به بالا بودن هزینه تبلیغات در ایران گفت که برندهای خارجی فضای تبلیغات محیط را قبضه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۱۷    
محمدجواد ظریف به اتهام های واهی نماینده امریکا در سازمان ملل علیه ایران و نمایش تبلیغاتی که او امشب علیه کشورمان به راه انداخته بود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۱۱    
دونالد ترامپ پس از سخنرانی پر سرو صدایی که دو ماه پیش ایراد نمود از اعلام پایبندی ایران به تعهداتش در توافق هسته ای امتناع کرد تا به خیال خودش ضربه اول را به برجام وارد کرده و سپس برای هر گونه تصمیم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۰۵    
چنانکه می دانیم، نطفه شکل گیری سازمان همکاری اسلامی که در سال های گذشته تحت عنوان سازمان کنفرانس اسلامی فعالیت می کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۰۲    
تدبیر24 ازدواج یعقوب کریمی؛بازیکن استقلال با نیکی محرابی،بازیگر سریال گسل
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۰۲    
سرمربی سابق منچستر یونایتد پیشنهاد دو تیم آلمانی را رد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۷:۰۲    
آقایان و خانم های محافظه کار! اگر روحانی شکست بخورد، معنایش این نیست که مردم به سمت شما خواهند آمد بلکه گستره و عمق ناامیدی ها، آن قدر زیاد خواهد بود که سمت هیچکس نخواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۶:۳۲    
با برخی علائم شایع آهنگ کند سوخت و ساز بدن آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۶:۰۲    
بدون شک نمی توان درباره آینده نظر قطعی داد اما شاید دوباره به سیاست بازگردم. من در شورای شهر نیز در هیچ حزب، گروه و دسته ای نبودم. تنها عضو مستقل شورا بودم و از همین ناحیه نیز آسیب دیدم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۵:۳۰    
گُنده کردن موضوع احمدی نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می دانند پایداری با احمدی نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۵:۰۰    
آدم وقتی حرف های برخی در مورد احمدی نژاد را می شنود با خود می گوید جل الخالق! شاید این افراد راست می گویند و ما اشتباه می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۴:۳۰    
شهردار اصفهان گفت: اصفهان می تواند به عنوان یک جهان شهر، اقتصاد کشور را متحول کند و روابط کشور را با دیگر کشورها به خوبی تنظیم کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۴:۰۳    
مشکلات دانش آموزان روستای نساء کوه لردگان برای رفتن به مدرسه مرتفع شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۳:۰۰    
در دیدار میلان برابر هلاس ورونا هواداران روسونری برخورد تندی با سنگربان جوان تیم خود داشتند و اشک او را در آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۲:۰۳    
بعد از گذشت یک هفته از تصمیم جنجالی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی که خشم و ناراحتی جهانی را به دنبال داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۱:۰۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی موضع گیری های کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در رابطه با تصمیم آمریکا برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت این رژیم را بی تأثیر قلمداد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۰:۰۰    
اکثریت نمایندگان پارلمان انگلیس بر خلاف خواست دولت ترزا می متممی را درباره خروج از اتحادیه اروپا تصویب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: ما مخالف هر گونه تعرض به نقش تاریخی اردن در قدس و مقدسات اسلامی و مخالف کامل طرح موسوم به وطن جایگزین برای آوارگان فلسطینی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۲:۰۰    
شهردار تهران درخصوص آخرین وضعیت توسعه خطوط مترو، ایمن سازی خط هفت مترو، انتصابات اخیرش و شائبه رفتن معاون فرهنگی و اجتماعی اش توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۱:۰۳    
در حالی که معاون سازمان بهزیستی کشور پیش از این به انتشار نامه درمان سرپایی کودکان معتاد و بازگشت این کودکان بین خانواده های آسیب دیده پس از درمان اولیه واکنش نشان داده و از مخالفت ستاد مبارزه با ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۰:۰۰    
شهر تهران سالانه متحمل 750 هزار تن مواد آلاینده است که اصلی ترین این مواد ذرات معلق هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۸:۰۰    
ذی نفعان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله اینترنت می توانند میزان رضایتمندی خود از خدمات این حوزه را با مراجعه به سایت رگولاتوری اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۷:۰۰    
در هفته ای که گذشت ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی رشته های شغلی جدید و شیوه نامه کمیته مدیریت آموزشهای مشاغل خانگی را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۶:۳۰    
یک کارشناس حوزه فناوری اطلاعات با ارائه تعریفی از اقتصاد دیجیتال این اقتصاد را یکی از عوامل تغییر دهنده مفهوم اشتغال در اقتصاد دانست که درنهایت می تواند موجب افزایش رشد تولید ناخالص داخلی در کشور هم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۶:۰۳    
صادرات گندم در هشت ماهه نخست امسال در حالی افزایش چشمگیری پیدا کرده است که قیمت آن برابر با نرخ خرید تضمینی این محصول استراتژیک در سال 1392 یعنی حدود 800 تومان است و مشخص نیست که وزارت جهاد کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۵:۳۰    
صدودوازدهمین شماره از نشریه خط حزب الله در هفته ی سوم از آذرماه 1396 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۵:۰۰    
مدیرکل تعزیرات استان تهران اقدامات پیشگیرانه در حوزه تعزیرات را دارای اهمیت بیشتری از برخورد و مجازات دانست و عنوان کرد که رویکردش را در تعزیرات بر این مبنا ترسیم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۴:۳۰    
نماینده جیرفت و عنبرآباد با اشاره به سفر رئیس جمهور به کرمان گفت که انتظار می رود رئیس جمهور در جریان سفر به استان کرمان برنامه ای برای رفع محرومیت و عقب ماندگی جنوب این استان داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۳    
نشست عکاسی خبری، نگاهی به ایران؛ نگاهی به جهان در ششمین همایش 10 روز با عکاسان با حضور مجید رضائیان، علیرضا بهرامی و عباس کوثری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۳    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در سال های اخیر بودجه پژوهشی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی رشد اساسی کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۰    
یک شیء میان ستاره ای به شکل یک سیگار موسوم به "اوموآموآ" دارای ویژگی های غیرعادی است که اخترشناسان احتمال می دهند شاید نشانه ای از طرف بیگانگان باشد!
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
یازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت با حضور دانشجویان طالب پیشرفت در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی با سخنرانی دبیر کنگره آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۹    
قهرمان کاراته جهان گفت: خرم از بدنه ورزش است و از مشکلات و پتانسیل های صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش به خوبی آشنایی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۰    
جنگنده های رژیم صهیونیستی بیش از 10 بار مواضع مقاومت در شمال و جنوب غره را بمباران کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۰    
مدیر عامل موسسه مطبوعاتی ایران با تاکید بر اینکه کمبود کاغذ بر این روزنامه هم تاثیر گذاشته است، خاطرنشان کرد که به دلیل این معضل، روزنامه ایران کمتر از تیراژ معمول منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۳    
نتایج پژوهشی که توسط محققان کشورمان انجام شده، نشان می دهد که با توانمندسازی مددکاران اجتماعی و متخصصان بهداشتی به وسیله مدل 8A می توان رفتارهای مرتبط با مرگ را به طور مثبتی تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۶    
فرماندار شهرستان آرالیک استان آغری کشور ترکیه گفت: حتما تروریست ها تاوان اقدام خود در منطقه را پس خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۰    
مدیر مسوول روزنامه خراسان به کمبود کاغذ در بازار اشاره کرد و گفت: پیش از منتشر شدن خبر افزایش تعرفه واردات کاغذ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۱۵    
آیا کارنامه شهرداری تهران در 100 روز نخست کار خود را می توان کارنامه ای اصلاح طلبانه و قابل دفاع دانست؟ از دیدگاه نگارنده، با وجود برخی انتقادات وارد بر برخی انتصابات در شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۳    
انتخاب "صالحی امیری" به عنوان خبره ورزشی در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک نمی توانست بی هدف باشد اما با اظهارنظر تردیدآمیز شهردار تهران درباره احتمال جدایی او از شهرداری ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۵۴    
جلسه شبانه مدیرعامل، سرمربی و بازیکنان تراکتورسازی باعث شد تا 4 بازیکن لیست مازاد این تیم در جمع سرخپوشان تبریزی باقی بمانند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۵۱    
سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان با نایب قهرمانی کاروان ورزشی ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۴۲    
نعمت احمدی
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۹    
نتایج یک مطالعه نشان می دهد که "سرسختی" و "خوش بینی" دو ویژگی کلیدی اثرگذار بر افزایش طول عمر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۲۴    
رئیس قوه قضاییه، علم و تقوی را دو بال ارزشمند برای تعالی و پیشرفت دانشجویان دانست و با تأکید بر ضرورت تلاش علمی و تهذیب نفس گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۱۸    
پس از بست نشینی و زنبیل به دستی و انتشار ویدئوهای تند و تیز علیه قوه قضاییه و روسای دستگاه قضایی و مجلس از سوی احمدی نژاد و دوستانش ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۱۲    
از 21 آبان 96 تا 22 آذر 96 کشور ما پر از اخبار زلزله بود. در کشوری که در سال انتظار ثبت حدود 200 تا 250 زلزله با بزرگای بیش از 4 ریشتر داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۰۳    
تدبیر24 جواد خیابانی از کمک میلیونی رضا گلزار برای زلزله زدگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۸:۰۰    
رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: با توجه به بارش برف محورهای استان لغزنده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۷:۰۳    
وزارت خارجه آمریکا در عقب نشینی آشکار از مواضع سابق خود تاکید کرد، این مردم سوریه هستند که باید درمورد آینده بشار اسد، رئیس جمهور فعلی سوریه تصمیم گیری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۶:۰۱    
ستاره برزیلی پاری سن ژرمن بعد از چند روز غیبت به پاریس بازگشت تا خود را آماده حضور در تمرین تیمش کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۵:۰۲    
سنگربان یوونتوس تاکید کرد که هنوز زمان خداحافظی اش از میادین را مشخص نکرده است و شاید فصل بعد هم به فوتبالش ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۴:۰۲    
نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: چهارمحال و بختیاری دارای رتبه نخست بیکاری در کشور است و برای رفع معضل بیکاری نیازمند تخصیص ردیف بودجه ای است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۳:۰۲    
رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی گفت: برای خدمت به مردم باید منابع آن ها را حفظ کرد و برای حفظ منابع باید از علم و تکنولوژی روز بهره گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۲:۰۲    
سرمربی چلسی عنوان کرد نمی خواهد ادعایی برای قهرمانی تیمش در لیگ برتر داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۱:۰۲    
معاون دبیرکل سازمان ملل در امور سیاسی گفت، سازمان ملل انتظار دارد کره شمالی برای حل بحران هسته ای اعلام آمادگی کرده و سیگنال ارسال کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۳:۰۳    
رسانه های دولتی کره شمالی امروز (چهارشنبه) اعلام کردند، رهبر کره شمالی متعهد شده با زرادخانه اتمی اش که به سرعت در حال پیشرفت است در رویارویی نهایی با آمریکا پیروز شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۲:۰۱    
مدیرکل اداره آمریکای وزارت امور خارجه، آخرین پیگیری های ایران در مورد علت و ابعاد کشته شدن بیژن قیصر شهروند ایرانی – آمریکایی که توسط پلیس آمریکا مورد هدف قرار گرفته است را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۱:۰۲    
خبر درگذشت اندی خواننده لس آنجلسی به علت تصادف در رسانه های غیر رسمی منتشر شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۰:۱۴    
خبر درگذشت اندی خواننده لس آنجلسی به علت تصادف در رسانه های غیر رسمی منتشر شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۰:۰۲    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد، هدف از تصمیم ترامپ درباره قدس کشاندن فلسطین و اسرائیل بر سر میز مذاکره است!
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۸:۰۰    
دولت فرانسه اعلام کرد که با اعطای امتیازات زیاد به جزیره "کرسیکا"ی این کشور در پی پیروزی ملی گرایان در انتخابات محلی این جزیره مخالف است اما از مذاکرات با مقام های این جزیره در ضمن در نظر گرفتن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۶    
مناقصه های جدید معدنی در حالی ظرف روزهای آینده برگزار خواهند شد که نگرانی جدی بین فعالان حوزه معدن وجود دارد که انحصار در این مناقصات شکل گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۳    
آثار نقاشیخط مهرداد فلاح و مجسمه های علیرضا مجیدی در نمایشگاهی با نام خروس نشان در گالری فردا به نمایش درخواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۰    
مقبره بانوی شاعره پروین اعتصامی با عنوان مقبره شعر و ادب و معماری جدید و تزئینات هنری برجسته در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر حضرت معصومه(س) بازگشایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۳    
حسن روحانی گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد با تک تک کشورهای اسلامی برای دفاع از قدس بدون هیچگونه ملاحظه و پیش شرطی همکاری نماید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۳    
خودروهای سایپا 131، سایپا 132، تیبا، تیبا هاچ بک، ساینا (محصولات سایپا)، پژو 405 خراسان (ایران خودرو خراسان) و لیفان ایکس 60 (کرمان موتور) همچنان در پایین ترین سطح کیفی تولید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۹    
صاحب این عکس معروف امروز 45 سال دارد و در افغانستان زندگی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۶    
چراغ های سالن همایش که خاموش شد، فیلم کوتاه بر پرده نمایش افتاد. بازیگران آن تعدادی کودک کار ده تا 12 ساله بودند که دوربین، روایت مستند زندگی آنها را ثبت می کرد؛ رحمان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۶    
مهتاب کرامتی در یک مصاحبه از زندگی خصوصی خود گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۳    
بهنام صفوی از خوانندگان پاپ کشور با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از پدر شدنش داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۰    
همواره در دستگاه قضایی پرونده های مهمی مطرح بوده و هست؛ بخشی از این پرونده ها مربوط به چهره های شناخته شده کشور است که تعدادی از آن ها محکوم شده و در حال سپری کردن دوران محکومیت خود بوده و برخی دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۷    
بازیگر "شب های برره" گفت: زمانی مهران مدیری سریال سازی می کرد و من به عنوان عضو گروه همیشه در آثارش حضور داشتم ولی از آن وقتی که مدیری به دنبال ساخت دورهمی رفته نسبتاً بیکار شده ام ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۷    
سحر دولتشاهی عکسی از خود و چند عضو دیگر هیئت داوران جشنواره فیلم دبی را به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: عمل اشتباهی انجام دادم و برای حل مشکل اضافه وزن خود بدون این که مشورت کنم و صرفا با توجه به تبلیغ و تعریف برخی دوستان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
سمیرا حسن پور با انتشار عکسی از خود در کنار همسرش سامان سالور که کارگردان سینماست، در اینستاگرامش نوشت: سه شنبه 21 آذر ماه به تماشای نمایش هایلایت مینشینیم...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۸    
برخی افراد ماشین خود را به اندازه خانواده شان دوست دارند. برخی نیز بر این باورند که ماشین آنها از هر چیز دیگری در این جهان برای آنها با ارزش تر است، بخصوص اگر این ماشین یک ماشین گرانقیمت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
جانشین ستاد بحران استان کرمان آخرین وضعیت مناطق زلزله زده را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۳    
"روی مور" نامزد مورد حمایت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که با ادعاهای تعرض جنسی روبه رو بود در ایالت بسیار محافظه کار آلاباما از نامزد دموکرات ها شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۰    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ادامه یافتن عملیات جست وجو برای یافتن سیدعلی حسینی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...