دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۰۲:۲۴Mar 2020 30

تدبیر 24 (tadbir24.ir)

 
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تدبیر24 تعدادی از منتخبان مردم در مجلس یازدهم به دعوت گروه رسانه ای نماینده گراف با انتشار یک پیام تصویری ضمن تشکر از مدافعین سلامت، به کمپین درخانه بمانیم پیوستند. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم متولیان رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور طی پیامی نوروز 99 را به مردم عزیز ایران علی الخصوص جامعه سلامت کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اینکه شایع شده در تهران یا برخی از شهرها، بعضی از فرشگاه ها و مشاغل در قرنطینه قرار می گیرند اصلاً وجود ندارد .
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدتی است که سکان شرکت صنایع شیر ایران بزرگترین مجموعه لبنی کشور با 17 کارخانه تولیدی و 5 شرکت در حوزه بازاریابی و فروش و در مجموع با 30 شرکت تحت پوشش به دست یکی از فرزندان صنعت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۶۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: هیچ کشوری در دنیا با شرایط تحریمی و فشار حداکثری که روی آن وجود دارد توان مقابله با این شیوع گسترده را که الان همه جهان را در برگرفته نداشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۶    
تلویزیون در این شرایط می توانست تکرار بهترین فیلم های جذاب یک قرن اخیر را برای سرگرمی مردم به نمایش بگذارد و مردم را دعوت به تماشای شاهکارهای سینمای دنیا کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
اگر جزو افرادی هستید که آجیل شب عید خریداری کرده و نگران شیوع ویروس کرونا از طریق آجیل هستید بنا بر گفته رئیس اتحادیه اجیل و خشکبار می توانید برای رفع این نگرانی آنها را در خانه حرارت دهید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۱۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر سوئیس و حافظ منافع آمریکا به وزارت امور خارجه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
تا پایان سال آینده 30 تا 70 درصد مردم دنیا آلوده به ویروس کرونا خواهند شد. این ویروس یک ویروس جدید است و وقتی سازمان بهداشت جهانی از پاندمی ویروس کرونا در دنیا صحبت می کند به این معناست که بیماری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تدبیر24 همزمان با ورود سه مسافر مبتلا به کروناویروس به سنگاپور که دو نفر از آن ها اندونزیایی بوده اند، دولت سنگاپور اقدام به دریافت هزینه برای درمان این بیماران مبتلا به کووید-19 کرده است. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
می توان منتقد روحانیت بود؛ اما انصاف نیست که کرونا را بهانه روحانیت ستیزی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
متقاضیانی که به هر دلیل امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را ندارند، می توانند از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تدبیر24 نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تعطیلی گسترده تر در شهرهای درگیر با ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تدبیر24 رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف دستکش لاتکس و مقادیری ژل و محلول ضدعفونی کننده در یکی از انبارهای محدوده خیابان آزادی خبر داد. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۶    
تدبیر24 این روزها استفاده از قطار به عنوان وسیله نقلیه بسیار فراگیر شده و این خود دلایل مختلفی دارد از جمله ایمنی بالا و مقرون به صرفه بودن ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۵۶ سایت دیگر  
نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از نحوه درمان قطعی و نهایی بیماران، کیفیت خدمت رسانی و چگونگی کنترل ویروس کرونا در استراحتگاه های بیمارستانی سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تنها 10 روز به عید نوروز باقی مانده هر سال با گشتی در خیابانها می شد خیل عظیمی از جمعیت را دید که برای خرید عید از این مغازه به آن مغازه میروند اما امسال اوضاع فرق کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۶    
اوضاع در ریاض این را نشان می دهد که کودتایی در حال شکل گیری است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن تقدیر و تشکر از پزشکان، پرستاران، کادرهای درمانی و کارکنان وزارت بهداشت، گفت: باید در راستای رفع مشکلات، نیازها و تقویت کادر درمانی چاره اندیشی و تلاش شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مساله سلامت، مساله اول هر جامعه و دولتی است و حتی از اقتصاد کشورها هم مهم تر است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
استراحتگاه های بیمارستانی به منظور خالی شدن تخت های بیمارستانی برای بیماران نیازمند و تأمین سلامت کامل برای افرادی که از نظر جسمانی در دوران نقاهت به سر می برند و همچنین کسانی که امکان قرنطینه در ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر این که محتکران لوازم بهداشتی بخصوص ماسک، مواد ضدعفونی و دستکش در ملاء عام و به صورت شفاف محاکمه شوند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با همت شبانه روزی مسئولان علی الخصوص اقدامات پیشگیرانه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و همکاری و همدلی مردم رئوف، هر چه زودتر ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۹۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی های خود، نگران و ملتهب می کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تدبیر24 این شرکت هواپیمایی که به شکلی در کشور ترکیه در حال فعالیت است و پروازهایی به کشور ایران نیز انجام می دهد یکی از معروف ترین شرکت های هواپیمایی موجود در این کشور می باشد که همه ساله افراد زیادی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مردم خیلی ترسیدند. خیلی ها ماسک دارند ولی باید بگویم که ترس افراطی وجود ندارد. همه الان مشغول خرید غذا هستند تا در خانه کمبودی نداشته باشند
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
اسامی و مشخصات منتخبان مجلس یازدهم به تفکیک استان ها منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
تدبیر24 در حالی که در فضای مجازی تصویر داروی گیاهی نانویی ضد کرونا منتشر شده است، مسوولان اعلام کردند که تاکنون چنین دارویی جهت اخذ تاییدیه، برای آنها ارسال نشده است و در صورت تایید وجود چنین دارویی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۱۱۳ سایت دیگر  
متن بودجه سال 1399 کل کشور که در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب و برای تایید شورای نگهبان به عنوان "قانون بودجه 1399 کل کشور" به این شورا ارسال شده، منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: ما برخلاف برخی کشورها به دلیل مصلحت اندیشی ها سیاسی و اقتصادی عمل نکردیم و جان و سلامت مردم ایران را بر همه چیز مقدم می دانیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
یک ویروس شناس ضمن بیان آنکه کووید 19 (کروناویروس جدید) یک ویروس نوظهور است، گفت: این ویروس قابلیت تغییر ژنتیکی آنچنانی ندارد و نمی تواند بعنوان یک خطر امنیت زیستی قلمداد شود و با گذر از این مقطع و ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه کشور گفت: کمبود ویتامین D می تواند توان ایمنی بدن را کاهش دهد. بنابراین اگر کمبود ویتامین D داشته باشیم مقابله با ویروس کرونا برای بدن سخت تر می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز ویروس کرونا به یک مشکل جهانی تبدیل شده و همه ملت ها و دولت های جهان باید در کنار هم بوده و با کمک به یکدیگر هرچه زودتر از این مشکل عبور کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۲    
تدبیر24 نمایشگاه عکسی با عنوان "نجات" در فرهنگسرای اندیشه برپا شده است. بابک جمال نقش آفرین این آثار هنری به خبرنگار تدبیر24 گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۲    
در مورد کرونا چندین آمار وجود دارد و یا می تواند وجود داشته باشد ولی نوعا جابه جا مطرح و موجب اضطراب و سردرگمی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه طی بخشنامه ای به مراجع قضایی سراسر کشور، دستوراتی را در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان ها صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۲    
جامعه پزشکی هیچ انتظاری از مردم ندارد به جز اینکه در خود مراقبتی و رعایت بهداشت و مشارکت در برخورد هدفمند با کرونا ویروس مشارکت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: کرونا نباید به سلاح دشمنان ما برای به تعطیلی کشاندن کار و تولید در کشور تبدیل شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با صدور پیامی فرارسیدن 8 اسفندماه روز بسیج جامعه پزشکی را گرامی داشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: افتخار می کنیم که تحریم نتوانست بر اراده مهندسین، کارگران و مدیران ما و همه بخش های مختلف از جمله وزارت راه و بنیاد مستضعفان برای تکمیل این پروژه مهم تاثیر بگذارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس درباره ردکلیات لایحه بودجه سال 99 در مجلس، گفت: باید بررسی شود راه حل آیین نامه ای برای این موضوع چیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بهترین راه پیشگیری از بیماری رعایت بهداشت فردی و شستن مرتب دست ها به مدت 30 ثانیه است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نرخ عوارض آزادراه تهران - شمال برای انواع خودروها 25 تا 45 هزار تومان تعیین شده است که البته در زمان های پیک بار و ترافیک و روزهای عادی متفاوت بوده و اعمال این نرخ منوط به اعلام رسمی به صورت کتبی است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
همسر کوبی برایانت از شرکت هوایی دارنده هلیکوپتری که ماه گذشته به دلیل مه غلیظ دچار سانحه و موجب مرگ ستاره تیم لیکرز و دختر 13 ساله اش شد، شکایت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور از آمادگی برای همکاری بیش از پیش خود با وزارت بهداشت به منظور جلوگیری از شیوع گسترده تر کرونا ویروس در سطح کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۴    
تدبیر24 فیروز قاسمی - با پشت سرگذاشتن جشن های سینما و فیلم های به نمایش درآمده در جشنواره فیلم فجر و حاشیه های پیش آمده در این جشنواره از قبیل اهدأ جوایز و نشست عوامل فیلم ها با اهالی رسانه که ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
کروناویروس جدید؛ ویروسی است که این روزها در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران جولان می دهد و مردم جهان را به وحشت انداخته، اما باید بدانید که این ویروس کاملا قابل پیشگیری است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۲۶۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب ضمن تشکر از مردم ایران در پی امتحان بزرگ انتخابات فرمودند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار، و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تصمیم گروه ویژه اقدام مالی و قرار گرفتن جمهوری اسلامی در لیست سیاه یا به عبارتی صحیح تر، پایان تعلیق اقدامات تنبیهی علیه ایران در نشست اخیر FATF امری قابل پیش بینی بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری، روز گذشته برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره معرفی کارآفرینان برتر استان آذربایجان شرقی، به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ششم اسفند ماه 1398 در شهر تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۴    
آشنایی با دکتر حمید یزدانیان کاندیدای حوزه طبس، فردوس، سرایان و بشرویه مطالب منتشر شده در این رسانه درباره دکتر یزدانیان را در بخش "مطالب مرتبط" در زیر بخوانید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تدبیر24 محمد آیتی - دو روز دیگر تا انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده است و این شائبه وجود دارد که با روند رد صلاحیت ها، اصولگرایان دست بالا را خواهند داشت و آنها پیروز انتخابات هستند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ماندانا سهرابی بازیگر ایرانی است. او در فیلم سینمایی تیغ و ترمه به کارگردانی کیومرث پوراحمد بازی کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
چند ماهی است که بزرگ ترین آرزوی اکثر خانواده های ایرانی، توقف تورم و در ادامه بهبود اوضاع و احوال اقتصادی است. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: تأثیرات مجلس فقط محدود به چهار سال نیست بلکه مجلس قوی یا ضعیف و خودباخته با تصمیمات خود می تواند تأثیرات بلندمدتی بر کشور بگذارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تدبیر24 سید محمد حسینی در نشست خبری جبهه جهادگران ایران اسلامی که صبح امرروز برگزار شد، گفت: کشور ما به گونه ای نیست که مدیران با کار نیمه وقت و معمولی بتوانند کار خود را انجام دهند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایشگاه نقاشی و فستیوال هنر امارات، از روز چهارشنبه 30 بهمن ماه میزبان 6 هنرمند ایرانی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در صدر هیئتی پارلمانی تهران را به مقصد دمشق پایتخت سوریه ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تدبیر24 اگر حافظه یاری کند هشتمین جلد از مجموعه ی جستار روایی است. در این کتاب سراغ یک نویسنده ی روس رفته ایم که شاعر معروفی هم هست: ایوسیف الکساندروویچ برودسکی، مشهور به جوزف برودسکی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تدبیر24》وهاب عزیزی در نشست خبری جهادگران ایران اسلامی اظهار کرد: حدود سه هفته پیش فراخوان دادیم برای کاندیداهای تهران و حدود 800 نفر با ما تماس گرفتند و 450 نفر رزومه خود را برای ما ارسال کردند و با ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: دولت تا 12 مرداد 1400 دولت در کنار مردم است و در مدت باقیمانده خود به کار خود ادامه می دهد. هر چه شایعه در این باره هست، پیشاپیش تکذیب می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تدبیر24 90درصد از نامزدهای اصلاح طلب برای شرکت در انتخابات رد صلاحیت شده اند و به نظر می رسد تندروها برای کسب قدرت و کرسی های بیش تر در پارلمان در حال آماده شدن هستند. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان بسیج جامعه پزشکی با صدور بیانیه ای از آحاد مردم و بویژه اعضای جامعه پزشکی کشور، برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۱۲۲ سایت دیگر  
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران درباره سپردن سکان هدایت این تیم به دراگان اسکوچیچ، عنوان کرد که این مربی کروات، خارج از فدراسیون فوتبال انتخاب شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
به اعتقاد یک کارشناس صنعت خودرو، علاوه بر اینکه برخی اظهارنظرهای غیرکارشناسی سبب التهاب بازار می شود، عدم تناسب عرضه و تقاضا، تعهدات معوق سال گذشته، نوسان قیمت ارز، تورم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تدبیر24 مرضیه نگهبان مروی: ابر بارانش گرفته آخرین ساخته مجید برزگر است که در چهارمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده و عنوانش برگرفته از شعر معروف خانه ام ابری است نیما یوشیج است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از آفاتی که همواره دستگاه قضا را تهدید می کند همین غلبه نگاه سیاسی جناحی بر نگاه عدالت محور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
موضوع ویروس کرونا و نگرانی که از ابتلا به آن مطرح شده است، به نظر می رسد تبعات بیشتری از خطرات و پیامدهای ناشی از فراگیر شدن آن داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
علی صوفی
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۵۲ سایت دیگر  
واعظی با بیان اینکه هیچ وقت راه مذاکره را نبسته ایم و باید با کشورها کار کرد، گفت: چون این فرد (ترامپ) را قابل اعتماد نمی دانیم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۹   + ۹۲ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران آخرین جزییات تغییرات در اجرای طرح های ترافیکی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
این اقدام اصولگرایان، نوعی تبلیغات نوین پیش از موعد محسوب می شود که برخی کاربران فضای مجازی از شورای نگهبان خواستار نظارت دقیقتر بر موضع گیری های این افراد شده اند
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۰    
در جهان امروز نه می توان واقعیتی را پنهان کرد نه حقیقتی را لاپوشانی...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: طرح منحوس معامله قرن می تواند چهره دشمن انگاری جمهوری اسلامی در جهان عرب را به شرطی که درست عمل کنیم، وارونه کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نمایشگاه نقاشی های اشرف شیبانی اقدم تحت عنوان رنگ احساس برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۰   + ۶۵ سایت دیگر  
تدبیر24 سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان "مردم ناظر" برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی خبر داد. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تدبیر24 حسین امامی - اگر امروز حاج قاسم سلیمانی را می آوردیم شاید می گفت یک آرزو دارم که میدان به میدان خطر و در کوه دشت صحرا و در برابر جنگنده ها و گلوله ها می ایستادم و آن چیزی نیست جز مودت میان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مقام های امریکایی آیت الله سیستانی روحانی بلندپایه شیعه عراقی را تحسین می کنند در حالی که به آیت الله خامنه ای رهبر عالی ایران حمله می کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۲۲ سایت دیگر  
واجدین شرایط شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه 1398، 57 میلیون و 918 هزار نفر هستند که از این تعداد 2 میلیون و 931 هزار نفر رأی اولی محسوب می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۶۷ سایت دیگر  
همزمان با آغاز دهه فجر و در آستانه چهل ویکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در مرقد مطهر امام عظیم الشأنِ ملت ایران حضور یافتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه معافیت های مالیاتی، ساماندهی می شوند، گفت: پایه های جدید مالیاتی از جمله مالیات بر عایدی سرمایه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت، درباره تفاوت های بیمه سلامت با سایر سازمان های بیمه گر از جمله بیمه درمان تامین اجتماعی توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۵۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از احتمال تغییر در طرح ترافیک پایتخت در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از نکاتی که ورزشکاران باید در سفر ورزشی و هنگام شرکت در مسابقات مورد توجه قرار دهند نحوه تغذیه در طول سفر و مقصد است؛ چراکه از جمله مشکلات تغذیه ای ورزشکاران در سفر از جمله کم آبی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ویروس کشنده کرونا باعث شده است تا ورزش چین به شدت تحت تاثیر قرار گیرد و بازیکنان سرشناس این لیگ به دنبال جدایی باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سابق فدراسیون فوتبال و نایب رئیس AFC در مناقشه با کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک مهره خنثی و کم اثر ظاهر شد. براستی رییس مستعفی فدراسیون فوتبال و نایب رییس کنونی AFC کجاست؟
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تدبیر24 منوچهر متکی در استودیوی گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: هدف از تأسیس باشگاه تحریمی ها ایجاد ساز و کاری برای ارتباط با دیگر کشور های تحت تحریم به منظور مقابله با تحریم است. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱۳۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا فرمودند: حوادث امروز از سر برآوردن یک پدیده ی یکتا در جهان امروز خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده 2میلیون و 800هزار تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در پی انتشار ویدئویی از کتاب سوزی طب هاریسون توسط یکی از مدعیان طب اسلامی، با انتشار بیانیه ای از تمام اقشار جامعه خصوصا مراجع علمی، فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اقتصاد پویا با زمینه انتشار اقتصادی و با روش تحلیلی خبری با سردبیری مهندس حسین کریمی از شنبه 5 بهمن ماه منتشر می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۵    
تدبیر24 دکتر حمید یزدانیان که در سابقه اجرایی خود، دانش آموختگی دانشگاه عالی دفاع ملی به عنوان دانشگاهی که هدف خود را تربیت مدیران راهبردی برای کشور می داند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سیل اخیر واقعیت تلخ دیگری را برملا کرد، واقعیتی که با دست بردن انسان در محیط زیست اطراف خود باعث طغیان محیط دست برده شده در آن می شود
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دشمنان از قدرت مردمی و فرهنگی ایران به شدت در هراس هستند، گفت: ملت ایران از قدرت بسیار عظیم و بزرگی برخوردار است و شکست ناپذیر است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۵    
روز گذشته دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا در نشست اقتصادی داووس سوییس سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: دیشب در دولت موضوع سیل سیستان و بلوچستان مورد بحث قرار گرفت و برای جبران خسارت تصمیم گیری شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۲۳۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی یادآورشدند:ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است.
مشاهده نتایج بیشتر...