دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۱۳:۳۴Mar 2020 30

جدیدترین‌های «صومعه سرا»

 
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا _ فرماندار صومعه سرا گفت : اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی سبب کاهش مراجعات به بیمارستان ها و مراکز درمانی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تیپ 216 زرهی زنجان با برگزاری رزمایش مقابله با کرونا در صومعه سرا آمادگی خود را برای مقابله با کرونا ویروس و کمک به ضد عفونی این شهر اعلام کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ رضا کوهستانی در این باره اظهار کرد: پدر و پسری برای شکار پرنده با یک قایق به مرداب سیاه درویشان شهرستان صومعه سرا رفته بودند که پسر 30 ساله به علت بی احتیاطی و تاریکی هوا سهواً به سوی پدر شلیک و وی را از ناحیه سینه مجروح کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۵۲    
استاندار گیلان عصر امروز با حضور در کارگاه تولید لباس ایزوله موکب محسنین در صومعه سرا بازدید و از تمامی جهادگران و دست اندرکاران این مجموعه خیریه تشکر و قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۴۴    
رشت- یک کارگاه تولیدی به همت گروه های جهادی در شهرستان صومعه سرا روزانه 600 دست لباس ایزوله تولید و در مراکز درمانی و بیمارستانی توزیع می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ابراهیم انصاری عصر یکشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا در فرمانداری صومعه سرا با اشاره به دسته بندی مشاغل از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، اظهار کرد: برخی از مشاغل فعال در شهرستان صومعه سرا در این دسته بندی ها حضور ندارند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
صومعه سرا- فرماندار صومعه سرا گفت: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و همکاری همه مسئولان سبب شده تا شاهد کاهش تجمعات مردمی باشیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
صومعه سرا - استاندار گیلان گفت: گروه جهادی نوخاله صومعه سرا روزانه شش هزار دست گان و لباس بیمارستان تولید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۹    
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی صومعه سرا از اجرای شخم زمستانه در 70 درصد از اراضی شالیکاری این شهرستان معادل 20 هزار هکتار خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی صومعه سرا از مرگ مردی بر اثر بی احتیاطی هنگام شکار در این شهرستان خبر داد. سرهنگ رضا کوهستانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر تیراندازی و زخمی شدن یک شکارچی در روستای سیاه درویشان شهرستان صومعه سرا، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۳    
سیدمحمدی گفت: حضور و اقدامات نیروهای ارتش در شهرستان صومعه سرا، در تسریع روند مبارزه با ویروس کرونا تاثیرگذار بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مسوؤل روابط عمومی تیپ 216 زرهی شهید سرلشگر غلامرضا مخبری زنجان گفت: تیم های عملیاتی تخصصی این تیپ به منظور مقابله با ویروس کرونا به یاری مردم شهرستان صومعه سرا از توابع استان گیلان شتافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۵۸    
ایسنا/گیلان رئیس اداره صمت صومعه سرا با بیان اینکه از آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکنون 11 واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شده است، گفت: از زمان آغاز شیوع کرونا تاکنون 65 واحد صنفی پلمب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۴۶    
یک آرایشگر در صومعه سرا نیروهای ارتشی را رایگان آرایش می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۶    
صومعه سرا- تیپ 216 زرهی زنجان با حضور در استان گیلان و شهرستان صومعه سرا رزمایش مقابله با ویروس کرونا را اجرا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا _ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا گفت : در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی طی گشت مشترک این داره با اتاق اصناف ،اماکن نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی تعداد 11 واحدصنفی پلمپ شهرستان پلمب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۱    
خوشبخت از ضدعفونی و گندزدایی روزانه سه هزار ماشین در صومعه سرا خبر داد و گفت: روزانه کل ضدعفونی محیط بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان توسط خادمین ما صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
صومعه سرا- دادستان صومعه سرا با تأکید بر برخورد قاطع با اخلال گران دستور العمل ستاد مبارزه با کرونا درباره قطع زنجیره انتقال، گفت: واحدهای صنفی و خودروهای متخلف پلمب و توقیف می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۱    
640 کیلو گرم گوشت قرمز و سفید فاسد در صومعه سرا کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/گیلان فرماندار صومعه سرا اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را گامی اساسی در جهت ریشه کنی کرونا دانست و گفت: مردم متولی اصلی طرح فاصله گذاری اجتماعی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۰    
رشت _ایرنا_ رئیس محیط زیست صومعه سرا گفت : محیط بانان و یگان حفاظت محیط زیست صومعه سرا طی هفته اخیر 10 تن چوب صنوبر قاچاق را در محدوده منطقه حفاظت شده سیاه کشیم کشف و ضبط کردند
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۹    
سیدمحمدی گفت: ایستگاه کنترل ورودی ها با مسئولیت نیروی انتظامی بامداد امروز ایجاد شد که کنترل ماشین ها برای ورود به شهرستان را بر عهده دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ایرنا_ فرماندار شهرستان صومعه سرا گفت:به منظور پیشگیری از سرایت ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم ماشین های پلاک غیر استان و صومعه سرا توقیف و صاحبانش جریمه می شوند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ سید جلال سید محمدی فرماندار شهرستان صومعه سرا گفت:به ابتکار اداره هلال احمر شهرستان و با استفاده از ظرفیت خیرین شهرستان، جایگاه تهیه رایگان مواد ضد عفونی سطوح به صورت رایگان در جلوی اداره هلال احمر شهرستان راه اندازی گردید و از امروز پنج شنبه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۱    
سیدمحمدی گفت: یگان های نزاجا برای ضدعفونی کردن شهرستان به مدت یک هفته در صومعه سرا استقرار دارند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۶    
ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از رفع تمام کمبودهای زیرساختی در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان صومعه سرا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۱    
در جلسه ستاد مقابله با کرونا در صومعه سرا بر پرهیز از سفر به گیلان و ترددهای غیرضروری در شهر، تجهیز زیرساخت های بیمارستانی و درمانی در این شهرستان و همکاری مردم با مسؤولان برای مقابله با این ویروس تأکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۵    
صومعه سرا- فرماندار صومعه سرا با اشاره به کاهش نسبی بیماران کرونایی در این شهرستان، گفت: مردم با رعایت اصول بهداشتی و قرنطینه خانگی نقش مهمی در این زمینه داشته اند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سید کاظم دلخوش ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا که در فرمانداری صومعه سرا برگزار شد با اشاره مشکلات و حوادث فراوان در سال گذشته ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: به دلیل شیوع بالای کرونا ویروس در گیلان و درگیر شدن کادر پزشکی با این ویروس مهاجم، نیازمند پزشکان خصوصی کار در مراکز درمانی پس از اتمام کار مطب ها هستیم تا بخشی از کمبودها در این زمینه جبران شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۵    
پلمپ 16واحد صنفی متخلف و گندزدایی معابر از جمله خبرهای کوتاه شهرستان صومعه سرا است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمدی گفت: واحدهای صنفی غیر ضروری صومعه سرا تا 15 فروردین تعطیل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ایرنا_ فرماندار صومعه سرا امروز اعلام کرد: هر گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی ها درون شهری و آژانس ها بدون تایید فرمانداری صومعه سرا برخلاف قانون است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۲    
رشت _ایرنا_ رئیس شبکه دامپزشکی صومعه سرا گفت: طی ایام نوروز با اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد خام دامی شهرستان 640 کیلو گرم مواد خام دامی فاسد کشف ، ضبط و سپس معدوم شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
آب بند گفت: تاکنون بیش از پنج هزار ماسک تهیه و به صورت رایگان بین مردم در سطح شهرستان و روستاهای همجوار صومعه سرا توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۲    
حلوا ضیابری که شیرینی محلی گیلان به شمار می رود توسط بانوان منطقه ضیابر شهرستان صومعه سرا تولید می شود. ساخت این حلوا به چند قرن پیش برمی گردد و مواد به کار رفته در این حلوا ، آرد شکر ، مغزگردو گل بنفشه ،گل رُز محمدی ، شوید و پونه می باشد . عکاس: فرزاد حسن پور
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان صومعه سرا با اشاره به تشدید کنترل ها و تب سنجی در ورودی شهرستان گفت: نیروی انتظامی برای افرادی که خارج از استان وارد شهرستان می شوند محدودیت شدید اعمال کرده و این رویه را به بخشداران دهیاران نیز دستور دادیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار صومعه سرا موج دوم شیوع ویروس کرونا را خطرناک تر از موج نخست دانست و تاکید کرد: همه مصوبات و تصمیمات جلسات کنترل شیوع این ویروس پابرجاست و الزام قانونی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۱    
صومعه سرا- فرماندار صومعه سرا با تأکید بر همکاری مردم با مسئولان، گفت: شکست کرونا نیازمند عزم و اراده جمعی و نگاه مسئولانه همگان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا _ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا گفت : 58 واحد صنفی متخلف در شهرستان صومعه سرا در راستای اجرای مصوبه ستاد مبارزه با کرونا به دلیل عدم رعایت محدودیت ساعت کاری پلمپ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس بیمارستان امام خمینی صومعه سرا در این جلسه از فوت 43نفر بر اثر مشکل حاد تنفسی در این شهرستان خبر داد و افزود : تست کرونا تعداد از افراد تایید شده و مبتلا به این ویروس بوده اند .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۰    
صومعه سرا- رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا با اشاره به افزایش مراجعات به مراکز درمانی این شهرستان طی دو روز گذشته از مردم خواست از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۷    
ایسنا/گیلان فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه محدودیت فعالیت اصناف تا نیمه فروردین ادامه دارد، گفت: ترددها و تجمعات غیر ضروری مردم که از ویژگی های ایام نوروز است میزان آلودگی آنان را افزایش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
صومعه سرا- فرماندار صومعه سرا با تأکید بر لزوم تعطیلی صنف های غیر ضروری تا پایان 15 فروردین، گفت: تنها اصناف خدماتی فعال باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ایرنا _ فرماندار صومعه سرا به مناسبت سال نو بصورت تلفنی با تعدادی از پدران شهدا و جانبازان گفت و گو کرد و عید را به آنان تبریک گفت.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمود رضوانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح ملی مبارزه با کرونا در شهرستان های آستارا، ماسال و سیاهکل به صورت کامل به اجرا درآمد و کل جمعیت این شهرستان ها غربالگری شدند. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۰    
رئیس واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صومعه سرا با اشاره به اینکه حوادث چهارشنبه سوری در این شهر نسبت به سال گذشته 80 درصد کاهش داشته است، گفت: در آئین امسال یک مورد آتش سوزی لاستیک و یک مورد حریق مغازه در این شهر رخ داد و خوشبختانه این حوادث مصدومی نداشت.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تمام بدنم درد می کرد بعد تب و سرفه به سراغم آمد و کم کم نفسم به شماره افتاد. می دانستم که علائم کرونا است . برای درمان از شهرم صومعه سرا راهی رشت شدم ، به چند بیمارستان سر زدم و جواب شنیدم که پر است . ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ سیدحسن حسینی با اشاره به توزیع رایگان 400لیتر مواد ضدعفونی در سطح شهر اظهار داشت :تا کنون 70هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بصورت محلول در آب برای ضدعفونی و گندزدایی معابر و خیابان ها استفاده شده است . ...