پنجشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۵:۳۷Oct 2019 24

جدیدترین‌های «مدیر کل بنیاد شهید»

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه گفت : برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، پنجشنبه این هفته با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز سامد برگزار خواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اردبیل بیان کرد: هر چه داریم از ایثارگرانی است که بدون چشم داشت برای کشور و ارزش های اسلامی جانشان را فدا کردند و دیدار با چنین کسانی موهبت الهی و افتخار بزرگی برای همه است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان روز سه شنبه 30 مهرماه در دیدار با جانبازان نخاعی ورزشکار شهرستان لاهیجان،اظهار کرد:روحیه بالای ایثارگران بسیار ارزشمند است و ما از شما درس می گیریم و همواره خود را نیازمند دعای خیر شما عزیزان می دانیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۸    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جلسه ستاد اجرایی شاهد استان بر کیفیت بخشی به مسائل آموزشی و پرورشی مدارس شاهد تاکید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت: چه بزرگوارند شهدای زنده انقلاب. این نعمت الهی و این حیات بهشتی بر جانبازان عزیز مبارک و جاودانه باد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۴    
با حضور حجت الاسلام والمسلمین ثقفی مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران از تلاش های سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تقدیر شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۹    
از ابتدای امسال تا کنون42 جلسه ملاقات عمومی مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم با جامعه هدف در مناطق یک و دو بنیاد شهید وامور ایثارگران استان برگزار شده است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اردبیل در دیدار با خانواده های شهدا گفت: جامعه ما به برکت خون پاک شهیدان به آرامش فردی و اجتماعی رسیده است و این آرامش با دیدار از خانواده های گرانقدر شهدا دو چندان می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۹    
حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی به همراه مدیر کل بنیادشهید استان همدان با حضور در منزل شهید بهرعلی نیازی از خانواده این شهید تقدیر کردند.
آحاد جامعه باید از اقامه ی به موقع نماز شهدا و تلاش آنها در احیای امربه معروف و نهی ازمنکر درس بگیرند و آن را سرلوحه ی امور خود قرار دهند. به گزارش ایثار واحد قزوین ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی در سفر به شهرستان مرزی درمیان با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمت رسانی به جامعه ایثارگران را مهم خواند و گفت: میز خدمت اقدامی مؤثر در جهت رضایت مندی ایثارگران است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کیار گفت: ترویج سبک زندگی شهدا بهترین و مؤثرترین روش زنده نگه داشتن این فرهنگ متعالی است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در ملاقات عمومی با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، مشکلات 27 خانواده شاهد و ایثارگر بررسی شد.
حیات   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۴    
1398/07/30 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران خبر داد: حیات: موکب شهدای سوادکوه و سوادکوه شمالی به نیت شهدای این شهرستان درکربلا و منطقه حی العباس، مستقر و به 25هزارنفر از زائران اربعین حسینی خدمات ارائه کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۶    
سنندج- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان نقش نخبگان شاهد و ایثارگر را در توسعه استان بسیار موثر دانست و بر استفاده از توانایی های این افراد تاکید کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر به همراه مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دیدار خانواده معظم شهید والامقام اسماعیل باغبانی رفتند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: اقتدار کشور وامدار خون های پاک شهدایی است که با نثار جان خود در مقابل دشمن ایستادگی کرده و با تأسی از امام حسین(ع) به وظیفه دینی و انسانی خود عمل کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: گلزارهای شهدا سند ماندگار تاریخ کشور و یک مرکز فرهنگی تاثیرگذار برای نسل های حال و آینده این سرزمین هستند و به همین جهت همه مسئولان و دست اندرکاران فرهنگی باید در حفظ و نگهداری آن اهتمام خاصی داشته باشند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه شورای اقامه نماز با تقدیر از ائمه جماعات بنیاد شهید وامور ایثارگران در این نهاد انقلابی با حضور مدیرکل بنیاد استان ، مدیر ستاد اقامه نماز استان و معاونان بنیاد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز به نقل از ایثار واحد استان قم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم [...]
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: وظیفه همه ی مسئولان است که در جهت رضایت و حل مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران تلاش کنند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۹    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از بازدید از پنج گلزار شهدا در شهرهای فریدونکنار، بابلسر و جویبار گفت: توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با ایثار اجتماعی محقق خواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان اظهار کرد؛ رسانه ها بهترین و مهمترین بستر برای حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده هستند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه هدف اصلی موسسه ایثار کسب رضایت ایثارگران است اظهار داشت: مهم ترین دلیل راه اندازی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار در افزایش کیفیت و تنوع در خدمات به ایثارگران است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
حیات   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
1398/07/29 حیات: طرح نائب الزیاره شهید هم زمان با اربعین حسینی و عزیمت زوار جهت زیارت عتبات عالیات در استان چهارمحال و بختیاری به اجرا در آمد. به گزارش پایگاه خبری حیات ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران درحرکت فرهنگی خود با الگوبرداری از بیانیه دوم حضرت آقا می تواند شاخص و راه مشخص خود را برای ادامه خدمت رسانی به ایثارگران عزیز طی کند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: هدف اصلی موسسه ایثار کسب رضایت ایثارگران است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه 27 مهرماه از ارائه خدمت به 10 هزار نفر از زوار ایثارگر اربعین حسینی خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندهی انتظامی استان و جمعی از مسئولان شهرستانی با خانواده شهید حسین باقی دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۷    
کرمان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: 20 درصد اعتبار فرهنگی هر دستگاه باید به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص یابد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با بیان اینکه باید تلاش کنیم که فرهنگ و سیره شهدا در جامعه نهادینه شود، گفت: این خصوصیت در جامعه وجود دارد و باید به فعلیت برسد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ایثارگران را سرمایه های ارزشمند کشور دانست و گفت: تمام تلاش خود را برای رضایتمندی ایثارگران به کار خواهیم بست.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید انقلاب اسلامی از تلاش این اداره کل در واگذاری زمین برای تأمین مسکن خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: 52 شهید در استان شناسایی شده اند که آثار و خاطرات آنها جهت مستندسازی زندگی آنها جمع آوری شده است.
حیات   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
1398/07/28 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خبرداد حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: تسهیلات وام خود اشتغالی در 2 بخش روستایی و شهری برای 216 نفر ایجاد شغل کرده است. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به منظور پیگیری درمان با مادر شهیدان جواد و مهدی خلیلی مفرداردلی دیدار کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل بنیاد شهید استان کرمان گفت: 20 درصد اعتبارات فرهنگی دستگاه ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید هزینه شود؛ دنبال راهکاری باشیم که ببینیم آیا این درصد واقعا'' در ادارات هزینه می شود؟!
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با خانواده معظم شهدای شهرستان زابل اظهار داشت: خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران توفیق الهی و در ادامه راه شهیدان است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خدمتگزاری به ایثارگران به عنوان یک فرهنگ ارزشمند و برخاسته از باور قلبی، در تمامی امور نهادینه و تقویت گردد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد گفت: علی رغم همه مشکلات کنونی کشو، درمان ایثارگران نباید مختل شود.
حیات   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
1398/07/28 حیات: سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی در راستای رونق بخشیدن و تقویت فرهنگی پیاده روی اربعین و ایجاد شور و شوق هر چه بیشتر در میان زائران اباعبدالله الحسین(ع)، توسط جمعی از هنرمندان برگزار می شود. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با کربلایی مهدی موحدیان دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امر ایثارگران استان ایلام از ارائه خدمت به 10 هزار نفر از زوار ایثارگر اربعین حسینی خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از اجرای طرح زیارت نیابتی اربعین امام حسین(ع) از طرف شهدا در زنجان خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و جمعی از مسئولان با جانباز 70 درصد ابهری دیدار و گفتگو کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساخت نخستین مجتمع توانبخشی ایثارگران این استان به نام ایثار پس از 10 سال رکود امروز چهارشنبه در شهر یاسوج مرکز استان از سر گرفته شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: زائران جانبازی که ایام اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران تردد دارند از طریق ستاد این اداره کل مستقر در مرز خدمات درمانی لازم را دریافت کرده اند.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: مسابقه سراسری امید ولایت با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با صدور پیامی خطاب به خانواده یعقوبی پور، درگذشت همسر شهید معظم مصطفی یعقوبی پور را تسلیت گفت.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس با حضور در منزل شهید طلبه فرانسوی دفاع مقدس ژروم ایمانوئل کورسِل با اهدای لوح تقدیر از این خانواده شهید تجلیل کرد. ...