چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۹:۱۹Jun 2020 3

جدیدترین‌های «هفشجان»

 
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۹    
کیوانی از درخشش اعضای کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن (عج) مسجد قدس شهر هفشجان در مسابقات سراسری کتابخوانی خبر داد و گفت: اعضای این کانون در مسابقات مختلف استانی و کشوری حضور فعال دارند و مقام های برتر را هم کسب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دومین کارگاه قالی بافی عتبات عالیات در شهر هفشجان گشایش یافت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۲    
حجت الااسلام سید حسن جلالی امام جمعه هفشجان گفت: پلیس در هر زمان و با هر شرایطی به وظیفه خود به خوبی عمل کرده و امنیت را برای شهرها رقم زده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کودکان و نوجوانان کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن (عج) مسجد قدس هفشجان با شرکت در مسابقه نقاشی کرونا به پویش کرونا را شکست می دهیم پیوستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۹    
کیوانی از توزیع 50 بسته غذایی و بهداشتی توسط کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن (عج) هفشجان بین نیازمندان خبر داد و گفت: این بسته های غذایی در قالب طرح مسجد محور راهکار بین نیازمندان توزیع شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۱    
کیوانی گفت: در ادامه رزمایش مواسات همدلی فعالان خواهر کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن (عج) هفشجان با راه اندازی پویش نذر نان 200 قرص نان خانگی رایگان را بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مظاهری گفت: 2 نفر از فعالان کانون های فرهنگی هنری امام علی (ع) گندمان و حجه ابن الحسن هفشجان در مسابقه سراسری تفسیر جزء 7 قرآن که به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت سراسری برگزار می شود برتر شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
کیوانی گفت: با توجه به اینکه ویروس کرونا در استان همه گیر شده است و در راستای پیشگیری از این ویروس، کانون فرهنگی هنری رسول الله (ص) هفشجان در یک اقدام فرهنگی کتاب های درخواستی جوانان را با ارسال به درب منازل به آن ها تحویل می دهد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۸    
بیل مکانیکی شرکت سلمان راه هفشجان بخاطر لانه سازی پرستو داخل دستگاه تا زمان بدنیا اومدن و پرواز جوجه ها متوقف شده است
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۲    
حجت الااسلام سیدحسن جلالی امام جمعه هفشجان گفت: مردم باید در شب های قدر از فرصت برگشت به سمت خدا استفاده کنند چرا که خواسته ها و حاجت های بندگان در شب های قدر به اجابت می رسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۸    
ابراهیمی از جمع آوری 400 بسته غذایی به همت خیرین، بسیج مسجد و با همکاری کانون فرهنگی هنری کریمه اهل بیت (س) هفشجان خبر داد و گفت: این کمک های مومنانه در قالب طرح ملی راهکار بین نیازمندان توزیع شد.
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۶    
روستای سیرک شهرکرد ، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان شهرکرد و دو کیلومتری شهر هفشجان در استان چهارمحال و بختیاری ایران است.این روستا در دهستان طاقانک قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال1395، جمعیت آن 291 نفر بوده است. گورستان ارامنه سیرک ...
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
روستای شمس آباد شهرکرد ، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری ایران است. براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1385، جمعیت آن 2٬456 نفر (641خانوار) بوده است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۰    
کیوانی گفت: در راستای لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، فعالان کانون فرهنگی هنری رسول الله (ص) هفشجان در اجرای طرح رزمایش مواسات همدلی 50 بسته غذایی را با همکاری سایر ارکان مسجد تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۴    
گل محمدی گفت: 2 نفر از فعالان کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن هفشجان در مسابقه مجازی تفسیر جزء 7 قرآن کریم که به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت سراسری برگزار می شود برتر شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت سردار شاهمرادی اصناف شهرکرد از بخشش اجاره 33 مغازه و خانه مسکونی در شهر هفشجان توسط یک خیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شورای حفظ حقوق بیت المال استان چهارمحال و بختیاری برای رفع مشکلات مربوط به مالکیت و صدور اسناد مربوطه در اراضی برآقتاب شهر هفشجان پیگیری های لازم را انجام داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۶:۲۲    
هفشجان یکی ازشهرهای استان چهارمحال و بختیاری است که بالای 70 درصد مردم شهر به شغل جوشکاری مشغول هستند و تبحر مردم در جوشکاری به گونه است که بیشترین جوشکاری های پروژه های مهم کشور به دست جوشکارهای هفشجانی انجام می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جهادگران بسیجی از پایگاه خواهران حضرت معصومه سلام الله علیها شهر هفشجان با تولید ماسک به یاری مردم و کادر بهداشت و درمان در مقابله با کرونا شتافته اند./ عکس: مریم کیوانی.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۱    
مدیرعامل شرکت مس هفشجان گفت: در کنار تمام مشکلات موجود در صنعت، عدم وجود تدبیر و برنامه مدیران ارشد حوزه صنعت و اقتصاد کشور، بیشتر از سایر معضلات احساس می شود ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۳    
مسئول انجمن نویسندگی تیمور ترنج هفشجان از ادامه فعالیت این انجمن در روزهای کرونایی خبر داد و گفت: در این روزها فعالیت انجمن از طریق فضای مجازی ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: تولید ماسک های بهداشتی توسط فعالان کانون فرهنگی هنری کریمه اهل بیت (س) از 25 اسفند سال گذشته شروع شده و همچنان در مسجد حضرت زین العابدین (ع) شهر هفشجان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری از سرریز سد چشمه زنه هفشجان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا – شهرکرد – با توجه به بارش های چند روز اخیر در استان چهارمحال و بختیاری سدها و بندهای پروژه های آبخیزداری، آبگیری شدند. این پروژه ها یکی از موثرترین راه کار کنترل سیلاب ها و هم چنین هدایت آب های حاصل از بارش هاست. تصاویر از روستاهای هرچگان، تومانک و شهر هفشجان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۸    
کیوانی گفت: فعالان کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن (عج) مسجد قدس دوازده امام (ع) با استقرار در پایگاه غربالگری شهر هفشجان به مردم خدمت رسانی می کنند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و بهار طبیعت، پروژه سنگی ملاتی حوزه آبخیز هفشجان در شهرستان شهرکرد به بهره براری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اولین روز از هفته منابع طبیعی، پروژه سنگی ملاتی حوزه آبخیز هفشجان افتتاح شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۳    
کیوانی گفت: 2 نفر از اعضای کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن (عج) شهر هفشجان در مسابقات ورزشی و رباتیک مقام های برتر را کسب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۰    
تفاهم نامه همکاری بین آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری با انجمن علوم و تکنولوژی جوش هفشجان منعقد شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حسینی گفت: جلسه نقد کتاب و فلسفه به همت کانون فرهنگی هنری بوستان و با همکاری خانه هنرمندان در شهر هفشجان برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۹    
کیوانی گفت: در آیینی از اعضای فعال کانون فرهنگی هنری حجه ابن الحسن (عج) شهر هفشجان که در برنامه های مختلف حضور فعال داشتند تجلیل شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۹    
معاون فرهنگی بنیاد شهرستان شهرکرد گفت: به مناسبت دهه فجر، یادواره شهدای 91 شهید شهر هفشجان با مشارکت بنیاد شهرستان شهرکرد و بسیج هفشجان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده چهارمحال و بختیاری از هفشجان در دومین دوره مسابقات آزاد مهارت بازرسی قطعات جوشکاری شده به روش چشمی کشور رتبه سوم کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری با حضور در دفتر خبرگزاری فارس این استان درخصوص نصب پکیج های تصفیه آب در شهرکرد، زون بندی مناطق مختلف شهرهای شهرکرد، سامان، هفشجان و... به جهت توزیع عادلانه آب، ارتقای کیفیت آب شرب هفشجان و... مطالبی مطرح کرد.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ملیات نظارت بر مرمت، لایروبی و بازسازی قنات لک لک هفشجان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۵    
تیم شهرداری هفشجان در مسابقات فوتسال نونهالان شهرستان شهرکرد توانست تیم استقلال نوین را شکست دهد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان استان، مسابقات جهانی کونگ فو به مدت یک هفته در شهرباکو آذربایجان برگزار شد. طناز نصیری از هفشجان در رده سنی نوجوانان و در وزن 51 – مدال طلای این رقابت ها را بر گردن آویخت. 46 ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
هفتاد و یکمین مرکز نیکوکاری چهارمحال و بختیاری با حضور قائم مقام کمیته امداد استان و امام جمعه شهر هفشجان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۰    
مسابقات ملی آزاد جوش ایران با حضور جوشکارانی از سراسر کشور در هفشجان برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سید حفیظ الله فاضلی روز چهارشنبه در آیین اختتامیه نخستین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت در شهر هفشجان افزود: مهمترین مشکل در بحث اشتغال و بکارگیری نیروی انسانی به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی، نبود مهارت است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- افراد برتر نخستین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت جوش ایران که در دو بخش مردان و زنان برگزار شد، روز چهارشنبه در شهر هفشجان چهارمحال و بختیاری معرفی شدند.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۰    
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در شورای مهارت استان چهارمحال و بختیاری که با حضور اقبال عباسی، استاندار استان برگزار شد، بر حاکمیت مهارت در ایجاد زمینه های رونق اشتغال تأکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین آکواریوم جوش ایران در شهر هفشجان راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت جوش ایران در شهر هفشجان برگزار شد.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۰    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان در مراسم افتتاح نخستین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت جوش ایران، از تشکیل دپارتمان تخصصی کانون تربیت مربی جوش ایران در استان چهارمحال بختیاری، شهرستان هفشجان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - شهرکرد - علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور روز سه شنبه در سفری یک روزه به استان چهارمحال و بختیاری در بیستمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و نهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب دانشگاه شهرکرد ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مهارت فنی ازجمله مهارت های سخت زن و مرد نمی شناسد و جوش ایران باید به نام شهر هفشجان ثبت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نخستین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت جوش ایران در هفشجان آغاز شد.