شنبه ۱۰ خردادساعت ۰۹:۵۰May 2020 30

جدیدترین‌های «رئیس جهاد کشاورزی»

 
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان جاجرم گفت:بیش از 250 هکتار از اراضی و عرصه های طبیعی در روستا های امیرآباد، راه آهن و صادق آباد برای مبارزه با شیوع ملخ با دستگاه سم پاشی توربولاینر سم پاشی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دامغان - رئیس جهاد کشاورزی دامغان با بیان اینکه این شهرستان شش صندوق فعال زنان روستائی دارد، گفت: در حال حاضر 250 نفر در این صندوق ها عضویت دارند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه تا به امروز نهاده های دپو شده در بنادر آزاد نشده است گفت: نهاده های مورد نیاز دامداران از ذخایر استراتژیک استان تامین می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز برداشت گل محمدی در این استان، گفت: بیش از یک هزار تن گل محمدی در این استان برداشت می شود. به گزارش جماران، ذبیح الله غریب با اشاره به اینکه برداشت گل محمدی در شهرستان های چهارمحال و بختیاری آغاز شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۷:۱۵    
اراک - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی خنداب گفت: سرمازدگی در پیش بینی های اولیه به بیش از 80 درصد محصولات هسته دار و مزارع کلزا این شهرستان خسارت وارد کرده است.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۹    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان گفت : گلپایگان در لبنیات و سایر محصولات کشاورزی قابلیت های خوبی دارد و با ظرفیت های موجود میتوان گلپایگان را تبدیل به قمصری دیگر در استان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 182 تن مرغ از مرغداران چهارمحال و بختیاری در راستای حمایت از بخش تولید خریداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی یزد: دامداران خواستار بازنگری در وضعیت توزیع نهاده ها، قیمت گوشت و شیر تولیدی خود هستند.
تحلیل بازار / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سه هزار و 400 تن تخم مرغ در چهارمحال و بختیاری در سال گذشته تولید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۵    
یاسوج - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه گفت: مزارع گندم این شهرستان در یک هفته اخیر سه بار دچارآتش سوزی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی سلسله گفت: نداشتن سیلوی ذخیره باعث ایجاد مشکلاتی پیش روی گندمکاران شده بود که با احداث این مهم امسال روال خرید تضمینی این محصول منظم شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به توسعه کشت کلزا در چهارمحال و بختیاری، گفت: یک هزار و 100 هکتار از اراضی کشاورزی این استان به کشت کلزا اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهادکشاورزی استان مرکزی میزان خسارت وارده به بخش کشاورزی استان را 698 میلیارد تومان عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی خراسان جنوبی از اختصاص 52 میلیارد تومان تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به خراسان جنوبی خبر داد.
بهارستانه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۸    
رئیس جهاد کشاورزی بهارستان گفت: در راستای مقابله با سن غلات و ملخ ها تا به امروز بیش از 500 هکتتر از مزارع شهرستان بهارستان سم پاشی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی دهستان کذاب، از برداشت نخودفرنگی در دهستان کذاب خبر داد.
ایلام - رئیس جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به اینکه کرونا پنج میلیارد تومان به زنبورداران استان خسارت زده است، گفت: سالانه بیش از 900 تن عسل در استان برداشت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته رئیس جهاد کشاورزی شهرستان رفسنجان افزایش بی رویه قیمت سموم مختلف از 70 تا 200درصدی کشاورزان و باغداران این شهرستان را نگران کرده و خواستار کنترل و نظارت بیشتر بر بازار فروش سموم هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۶    
رئیس جهاد کشاورزی بافق: بیش از 4هزار و 500هکتار از اراضی کشاورزی بافق رفع تصرف شد.
در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، کیخسرو چنگلوایی به سمت مشاور وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور منصوب شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۲    
بهشهر - رئیس جهاد کشاورزی مازندران از خرید سه هزار و 300 تن کلزا در شهرستان های بهشهر و نکا در شرق استان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس جهاد کشاورزی سلسله گفت: به منظور سهولت د ر کار برد اشت و راحتی باغد اران، شرایط برد اشت مکانیزه گرد و د ر سلسله فراهم شد . رضا سوخته زاری روز پنج شنبه اظهار کرد : محصول گرد و هرساله توسط باغد اران سلسله با سختی های فراوان به صورت سنتی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سمنان – رئیس جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به آغاز برداشت جو در مزارع آرادان گفت: پیش بینی می شود در سال جاری 12 هزار و 700 تن جو از مزارع خود برداشت کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۸    
ایلام- رئیس جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به برنامه های این سازمان برای سال جهش تولید، گفت: ارزش تولیدات کشاورزی استان سالانه پنج هزار میلیارد تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۰    
شهرکرد - رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به توسعه واحد های گلخانه ای در این استان، گفت: 400 شغل جدید در بخش واحدهای گلخانه ای چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس جهادکشاورزی گیلان، با بیان اینکه 85 درصد اراضی شالیزاری گیلان نشاء شده اند گفت: براساس پیش بینی ها حداقل تا هفته اول خرداد نشاء برنج در استان به پایان خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی بافق از تخریب چهار هزار و 500 متر مربع از اراضی بسیار خوب کشاورزی روستای حاجی آباد بافق جلوگیری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۸    
رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی با ارائه توضیحاتی درباره استفاده از کودهای شیمیایی در تولیدات کشاورزی، از کاهش استفاده از کود ازت در محصولات کشاورزی استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر از سم پاشی 37 هزار هکتار اراضی این استان علیه هجوم ملخ ها خبر داد و گفت: بیشترین آلودگی آفت ملخ در عرصه مناطق کوهستانی و در حاشیه اراضی کشاورزی بوده و تاکنون خسارتی به این عرصه ها وارد نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۴    
رئیس جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: با آغاز برداشت محصول کلزا در استان، خرید دانه روغنی کلزا به صورت تضمینی در این استان آغاز شد.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی املش با اشاره به نشاء 98 درصد از شالیزارهای این شهرستان ،گفت: این میزان معادل 3450 هکتاراز 3500 هکتاراراضی شالیزاری شهرستان است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۰    
رئیس جهادکشاورزی گچساران گفت: کمباین ها و ماشین آلات کشاورزی در تمام نقاط شهرستان گچساران در حال برداشت محصولات هستند.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شوشتر گفت: 98 هزار تن چغندرقند از زمین های کشاورزی شهرستان شوشتر برداشت شد. ایرج بادپیما اظهار کرد: 98 هزار تن چغندرقند از زمین های کشاورزی شهرستان شوشتر برداشت شد. وی افزود: برداشت چغندرقند از اواخر فروردین ماه شروع و تا پایان اردیبهشت ماه امسال ادامه داشت. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۰    
سمنان - رئیس جهاد کشاورزی سمنان با بیان اینکه 56 هزار تن گوشت مرغ سالانه در این استان تولید می شود، گفت: 359 واحد مرغ گوشتی در سطح شهرستان های استان فعال است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۵    
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: مردم نگرانی از بابت سوسک های هجوم آورنده به شهرها نداشته باشند چراکه این سوسک ها خطری برای انسان و گیاهان ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس جهاد کشاورزی سمنان بابیان اینکه سامانه ضد تگرگ در استان راه اندازی می شود، گفت: تگرگ و سرما به 45 درصد باغات انگور و 80 درصد زردآلو شاهرود آسیب زده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا هجوم ملخ در مزارع کشاورزی شهرستان پیشوا را تکذیب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دامغان - رئیس جهاد کشاورزی دامغان گفت: در سال جاری باغداران شهرستان 820 میلیون ریال یارانه نهال برای کشت 85 هکتار باغ و گیاهان دارویی دریافت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: تاکنون از 50 هزار هکتار عرصه های آلوده به ملخ صحرایی در هشت هزار و 500 هکتار مبارزه با ملخ صحرایی انجام شده است.
تحلیل بازار / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: تولید ماهی در قفس در راستای افزایش تولید در بخش شیلات در این استان مورد توجه قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی میاندورود با اشاره به وجود 3 هزار و 400 هکتاری باغات سیاه ریشه در این شهرستان گفت: نخستین برداشت هلو "رقم داودی در روستای حلمسر آغاز شد اما پیش بینی ما این است، امسال از این سطح 70 هزار تن محصول برداشت شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شمیرانات از اجرای طرح " ساماندهی کوچ و استقرار زنبورداران در منطقه لار" خبر داد و گفت: طبق این طرح، صدور مجوز استقرار صرفا با معرفی نامه جهاد کشاورزی به منابع طبیعی شهرستان امکان پذیر خواهد بود و و از ورود افراد بدون مجوز جلوگیری خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه نرخ تضمینی خرید گندم از کشاورزان را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی مشهد گفت: کانون های ملخ خیز در زمین های کشاورزی مشهد رصد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 77 هکتار از اراضی ملی استان چهارمحال و بختیاری به کشت گل محمدی اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان جاجرم گفت: 15 میلیارد اعتبار از محل اعتبارات سفر رهبری به نوغانداران جاجرمی اختصاص یافت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله غریب از آغاز احداث نخستین شهرک تخصصی بادام کشور در چهارمحال و بختیاری خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهارداشت: این شهرک با توجه به تولیدات کمی و کیفی بادام استان در شهرستان سامان راه اندازی می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی شهرستان نیشابور، از تولید یک هزار و 80 تن ریواس در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کشت کلزا از برنامه های اقتصاد مقاومتی است، گفت: سطح زیر کشت کلزا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی رفسنجان گفت: در فاصله یک ماهه برداشت گل محمدی، از 15 هکتار زیرکشت این محصول درمناطق مختلف شهرستان 30 تن گل برداشت شد.