پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۱:۲۵Feb 2020 27

جدیدترین‌های «تجاوز»

جماران   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا مرادی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح جنگل کاری در اراضی اطراف ذخیره گاه بلوط شهرستان شازند با هدف حفاظت و جلوگیری از آتش سوزی و تجاوز به این ذخیره گاه تا پایان سال جاری اجرایی می شود. ...
روز نو   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مرد شیطان صفت با ربودن دختر کم توان ذهنی ، یک هفته او را در خانه ویلایی هدف نیت شوم خود قرار داد. آخرین روزهای بهمن امسال بود که مرد جوانی که مدیر یک کارگاه صنعتی کوچک بود وقتی به خانه بازگشت با چهره نگران همسرش روبرو شد و زن جوان در حالیکه اشک می ریخت ادعا کرد که از ظهر خبری از دخترشان نیست و ...
پارسینه   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از مواردی که باید همیشه در نظر داشته باشیم این است که آیا می توان سارقی را که به منزل ما وارد شده کتک زد یا خیر؟ مسئله برخورد با سارقی که به منزل شخصی وارد شده و قصد تجاوز به مال و اشخاص و حریم خصوصی آن ها را داشته موضوعی بسیار مهم است و قانون مجازات اسلامی در خصوص دفاع مشروع ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ غلامعلی نوربخش چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در یک حادثه رانندگی در محور شهرکرد به ناغان حوالی کارخانه خمیرمایه 2 نفر فوت کردند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس جمهوری ترکیه درحالیکه کشورش با نقض منشور ملل متحد به خاک سوریه تجاوز کرده است، زمان و مکان برگزاری مذاکرات درباره ادلب را رسانه ای کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه دفاعی خبرگزاری تهران پرس – با شروع تجاوز ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی علیه کشور یمن توان هوایی این ائتلاف سنگین ترین حملات را علیه ارتش و کمیته های مردمی و حتی غیرنظامیان یمنی ترتیب داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین گفت: با فعالیت گشت راهداری از 257 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز های غیر مجاز در شهرستان نمین جلوگیری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بازیگر هالیوودی شاکی از هاروی وینستاین در میان خبرنگاران حاضر شد.
بهارستانه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تجاوز به حریم اموال آموزش و پرورش در ناحیه دو شهرستان بهارستان درحالی رخ داده است که هنوز مسئولین در این خصوص اقدامی نکرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 673 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - با وجودی که کرونا ویروس جدید به برخی از استان های همسایه استان کرمان رسیده ولی هنوز تمهیدات پیشگیرانه جدی و لازم در این استان اندیشیده نشده و به توصیه های پزشکی بسنده شده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۲۴    
یورونیوز گزارش داده که دادگاهی در نیویورک هاروی واینستین، تهیه کننده هالیوود را به دلیل تعرض جنسی و تجاوز مجرم شناخته است. واینستین که فیلم هایی همچون مالنا ، شکسپیر عاشق و دار و دسته نیویورکی را تهیه کرده، بلافاصله پس از اعلام رأی هیأت منصفه به زندان منتقل شد ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۲۳    
بحران هایی همچون اشغالگری رژیم صهیونیستی، بحران سوریه، تجاوز سعودی به یمن، جنگ داخلی در لیبی همچنان کانون اصلی تحولات جهانی هستند...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۲    
آمریکا و رژیم صهیونیستی بارها به لبنان دست درازی کرده اند اما تاکنون نتیجه ای جز شکست کسب نکرده اند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
احمد دهقان عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هرگونه تصویربرداری از کارکنان و یا بیماران مشکوک به کرونا مصداق تجاوز به حریم شخصی این افراد است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – با گذشت نزدیک به پنج سال از تجاوز همه جانبه ائتلاف عربی - آمریکایی به سرکردگی آل سعود به یمن، روزبه روز به قدرت نظامی یمنی ها افزوده می شود، موضوعی که به کابوس آل سعود تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
هاروی واینستاین که از بزرگ ترین تهیه کنندگان هالیوود محسوب می شود بخاطر تجاوزهای متعدد جنسی با عنوان دو فقره جرم تجاوز درجه یک جنسی و یک فقره تجاوز درجه سه با 25 سال حبس در زندان روبرو است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دادگاهی در نیویورک هاروی واینستین، تهیه کننده هالیوود را به دلیل تعرض جنسی و تجاوز مجرم شناخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۸    
رؤسای حماس و جهاد اسلامی یک تماسی تلفنی درباره تحولات اخیر گفت وگو و تأکید کردند، رژیم اشغالگر صهیونیستی باید تمام اشکال تجاوز علیه نوار غزه را متوقف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که پس از پنج روز بررسی، دادگاه نیویورک هاروی واینستین تهیه کننده رسوای هالیوود را برای اتهامات آزار و تجاوز جنسی گناهکار شناخت، رییس انجمن بازیگران از این حکم استقبال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دادگاه منهتن سرانجام هاروی واینستین تهیه کننده 67 ساله آمریکایی را به جرم آزار جنسی و تجاوز محکوم شناخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین بار نیست که نیرو های آمریکایی طی یک عملیات هلی برن اقدام به بازداشت عراقی ها می کنند بلکه تاکنون 20 عملیات علیه نیرو های مقاوم در الانبار انجام شده است.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
هاروی واینستاین، غول سینمای هالیوود که به اتهام تجاوز و آزار جنسی ده ها زن در نیویورک دادگاهی شده بود، گناهکار شناخته شد. قاضی بلافاصله پس از قرائت حکم دستور داد او را دستبند به دست به زندان ببرند. آقای واینستاین همچنین باید در لس آنجلس هم به اتهام تجاوز جنسی محاکمه شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴    
حوزه/ جنبش توحید اسلامی لبنان در بیاینه ای گفت: بار دیگر دشمن صهیونیستی با زیر پا گذاشتن تمامی عرف های انسانی و پیمان نامه های بین المللی و ارتکاب وحشیانه ترین انواع کشتار، شکنجه و تجاوز به فرزندان ملت فلسطین، خوی ددمنشانه خود را نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هاروی وینستاین تهیه کننده مشهور هالیوود سرانجام در دادگاهی در نیویورک در دو فقره آزار جنسی و تجاوز گناهکار شناخته شده و با دستبند راهی زندان شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: هاروی واینستاین، یکی از بانفوذترین تهیه کنندگان هالیوود به ارتکاب جرایم جنسی محکوم شد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس دادگاه آقای واینستاین را به دلیل تعرض جنسی به یک دستیار تولید در خانه خودش در سال 2006 و تجاوز به یک زن در سال 2013 محکوم شناخت. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
هاروی واینستین، تهیه کننده فیلم و سریال در هالیوود، به جرم ارتکاب تجاوز و آزار جنسی ده ها زن مجرم شناخته شد. او به تحمل 25سال زندان محکوم شده است و تا انجام تشریفات اداری، به دستور قاضی پرونده در بازداشت خواهد ماند.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در جدیدترین اقدام وحشیانه خود، به نوار غزه و جنوب دمشق حمله و دو عضو جهاد اسلامی را به شهادت رساند. این حملات پس از حمله وحشیانه صهیونیست ها به جنازه شهید فلسطینی با بولدوزر! صورت گرفت، آن هم جلوی دیدگان مدعیان دفاع از حقوق بشر.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: حزب الله لبنان دوشنبه شب تلاش رژیم صهیونیستی برای هدف قرار دادن فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین و ترور 2 عضو این جنبش در دمشق را بشدت محکوم کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اعلام پایان پاسخ به اقدام تروریستی بامداد امروز رژیم صهیونیستی هشدار داد به هر تجاوز جدید صهیونیست ها پاسخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز؛ هاروی وینستاین تهیه کننده سابق هالیوود روز دوشنبه توسط یک هیات منصفه در نیویورک به ارتکاب حملات جنسی محکوم شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد تجاوز رژیم صهیونیستی به دمشق و شهادت دو رزمنده مقاومت بدون پاسخ نخواهد ماند.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۰    
فرافکنی اردوغان در توجیه تجاوز نظامی به خاک سوریه و ناکامی این سیاست در ادلب موضوع برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله مجدد هواپیماهای جنگی رژیم اشغالگر قدس به نوار غزه خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما رژیم صهیونیستی بار دیگر به حریم هوایی سوریه تجاوز کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مصاحبه: 1- ابو حازم الصغیر از رهبران جنبش های مقاومت فلسطینی
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه واکنش ها به حمله بامداد امروز (دوشنبه) رژیم صهیونیستی به نوار غزه که منجر به شهادت دو تن از رزمندگان این جنبش شد، ابوحمزه سخنگوی سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی اعلام کرد که این حمله بدون پاسخ نخواهد ماند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید مسئولان برای انسداد مرزها تدبیری بیندیشند تا اجازه نفوذ و فکر تجاوز به دشمنان نظام نداده نشود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۹    
شفقنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین از شهادت دو عنصر خود در حملات اسرائیل به سوریه خبر داد و ترور نایب رئیس این جنبش در تجاوز اسرائیل را تکذیب کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه در یادداشتی در نیوزویک خواستار پایان تجاوز آمریکا به افغانستان و بازگشت نیرو های آمریکایی به کشورشان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از تجاوز هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه خبر دادند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، رسیدگی به این پرونده از پارسال به دنبال شکایت یک زن جوان و دختر 12ساله اش به نام مهسا در دستور کار پلیس قرار گرفت. زن جوان که افغان است گفت: ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ژئوپارک قشم این بار نیز جان سالم به در برد، حالا قرار است با متخلفانی که به حریم غار نمکی آن توجه نکردند و مجوز پرورش میگو صادر کرده اند، برخورد قانونی شود و مجازاتی برای آنها درنظر گرفته شود. پیش از این، یک بار ژئوپارک قشم در سال1391 به دلیل مشکلات مدیریتی، از فهرست جهانی یونسکو خارج شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه ایلام گفت:صبح امروز یکشنبه در پی برخورد یک دستگاه پژو با نیسان در محور نصریان از توابع شهرستان دهلران به علت تجاوز به چپ پژو متاسفانه راننده این خودرو کشته و یک نفر نیز مجروح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
حمله موشکی و پهپادی اخیر یمن به تأسیسات نفتی عربستان نشان می دهد دولت نجات ملی به این باور رسیده که پیش قدم شدن برای صلح و توقف جنگ بی فایده است و تنها راه توقف تجاوز ریاض، حملات تلافی جویانه است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد: در صورت محرز شدن تخلفات احتمالی در صدور مجوزها و یا هرگونه تجاوز به حریم آثار تاریخی و طبیعی ثبت شده ملی و جهانی، ضمن رسیدگی قضایی و مجازات مرتکبین، با مدیران مربوطه به لحاظ عدم دقت و نظارت، برخورد قانونی خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حمید سخایی فر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این خصوص 176 فقره پرونده تخلف و تجاوز افراد سودجو در محاکم قضایی تشکیل و برای متخلفان 14 میلیارد ریال جریمه صادر شده است. ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- صالحی گفت: در صورت محرز شدن تخلفات احتمالی در صدور مجوز ها و یا هرگونه تجاوز به حریم آثار تاریخی و طبیعی ثبت شده ملی و جهانی، ضمن رسیدگی قضایی و مجازات مرتکبین، با مدیران مربوطه به لحاظ عدم دقت و نظارت، برخورد قانونی خواهد شد. تاریخ انتشار: 05:00 - 04 اسفند 1398 ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس جمهوری ترکیه بی اشاره به تجاوز ارتش این کشور به خاک کشور سوریه بر خلاف منشور ملل متحد اعلام کرد: 5 مارس برای بررسی اوضاع ادلب با پوتین و مرکل دیدار می کنم.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وزارت خارجه سوریه اعلام کرد، اظهارات آمریکایی ها توازن خود را از دست داده و گستاخی واقعی در سیاست های دولت واشنگتن را به تصویر می کشد که شامل تجاوز به دیگران، مداخله در امور آنها و استفاده از تروریست ها برای پیشبرد طرح های شوم آن می شود. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی نیروی مسلح یمن اعلام کرد که شرکت نفتی آرامکو در عربستان و مواضع دیگری در این کشور را هدف قرار داده است. به گزارش ایرنا به نقل شبکه خبری المسیره، در بیانیه نیروهای مسلح یمن به عربستان هشدار داده شده است که درصورت ادامه تجاوز و محاصره یمن، رژیم سعودی باید منتظر حملات کوبنده و دردناک باشد. ...