چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۶:۴۲Jun 2019 26

جدیدترین‌های «بیت المال»

بیتوته   ۷ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
هیات دولت آیین نامه نظام سنجش اعتبار را به منظور رفع انحصار از موسسات اعتبارسنجی اصلاح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شاعری شهردار جدید اهواز در مراسم معارفه خود، گفت: منافع مردم باید باز ستانده شود؛ این پذیرفتنی نیست که در تاریک خانه ها توافقاتی وجود داشته باشد که منجر به تضییع بیت المال و حقوق مردم شود؛ در این زمینه کوتاه نخواهیم آمد و با هیچ کس عقد اخوت نبسته ایم.
رئیس جمهوری لایحه اصلاح تبصره (11) قانون بودجه سال 1398 کل کشور درخصوص پرداخت دیات بر عهده بیت المال را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اهواز با بیان اینکه انضباط اداری، مالی و ساختاری باید در شهرداری اهواز حاکم شود، گفت: این پذیرفته نیست که در تاریک خانه ها، توافقاتی انجام شود که خروجی آنها، تضییع بیت المال و حقوق مردم باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اهواز گفت: انضباط مالی، اداری و ساختاری باید در مجموعه شهرداری اهواز حاکم شود و منافع مردم باید بازستانده شود این پذیرفتنی نیست در تاریک خانه ها توافقاتی صورت بگیرد که خروجی آن تضییع حقوق مردم و بیت المال باشد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای از بیت المال برای خود کیسه دوخته اند و ضروری است تا در برخورد با فساد، ملاحضه وابستگی ها نشود چرا که این دستگاه به داد مظلومان می رسد و با ظلم و بی عدالتی مقابله می کند.
سیتنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان، گفت: پژوهشی که تمام بودجه اش از بیت المال تأمین شود و بودجه دولتی بخواهد پایان خوشی نخواهد داشت، ضمن این که دردی از جامعه دوا نمی کند. باید پای بخش خصوصی به پژوهش باز شود تا یک محصول یا خدمت کارآمد و منطبق با نیاز جامعه به دست بیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان کنگان گفت:حقوق عامه و حفظ بیت المال و صیانت از حقوق مردم کنگان اولویت دادسرای عمومی و انقلاب کنگان است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۶    
همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت های جهانگیری، نظر ظریف درباره اقتدار و امنیت ایران و عملکرد سپاه، دلجویی رئیس جمهور از جهانگیری، تحریم های جدید علیه ایران، وضعیت مسکن، ضرر موسسه های مالی به دولت و بیت المال و برخی موضوع های دیگر:
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۱    
چندی پیش در جمعی خانوادگی به رسم معمول پس از شمردن فضایل و به رخ کشیدن توانمندی های ذاتی فرزندانمان، علمای قوم محور بحث را به سمت نقد و بررسی غارت اموال ملت و فرو بردن لقمه های حرام از کیسه بیت المال در دهان فلان مفسد و افشای فلان پرونده فساد هدایت کردند.
باشگاه خبرنگاران جوان: آقای بازیگر با صحبت های عجیب خود در حمایت از نابرابری های اجتماعی و اقتصادی میان برخی شهروندان جنجال به پا کرد. از انتصاب های فامیلی تا تسهیلات و امکانات لاکچری برای آقازاده ها مسیری طولانی است که در هر وجب آن تبعیض و نابرابری فریاد می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی با انتقاد از تخصیص 69 میلیون دلار ارز 4200 تومانی به سیگار گفت: باید دولت و مجلس در این زمینه از بانک مرکزی و وزارت صنعت توضیح بخواهند که چرا باید به 2 تولیدکننده خارجی حاضر در بازار سیگار ایران در شرایط تحریمی فعلی از جیب بیت المال ارز بدهند؟
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۷    
معصومه معظمی نمایندگان مجلس روز گذشته با کلیات طرح یک فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان موافقت کردند. طرحی که در مجلس نهم با ادغام دو طرح مشابه در یکدیگر مطرح شد و یک فوریت آن در بهمن سال گذشته مجلس دهم به تصویب نمایندگان رسید ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۵    
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: ادارات کل منابع طبیعی مقابل افرادی که به دنبال دست اندازی به بیت المال هستند ایستادگی می کنند و اجازه نمی دهند حقوق مردم توسط صاحبان قدرت پایمال شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به دستورکار صحن علنی مبنی بر طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، گفت : مجازات های سنگینی برای مسئولان در صورت عدم اعاده اموال نامشروعشان به بیت المال در طرح فوق الذکر در نظر گرفته شده و اگر این طرح نباشد، آیین نامه رسیدگی به اموال مسئولان بی اثر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی استان برخورد با مدیران متخلف و مفاسد اقتصادی را با جدیت آغاز کرده و از سال گذشته ده ها پرونده در استان تشکیل شده است و مدیران باید پاسخگوی تخلفات، جرائم و دست اندازی های خود به بیت المال و حقوق مردم باشند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۳    
احمد شیرزاد / نماینده پیشین مجلس آقای زنگنه، وزیر نفت، یکی از پاکدست ترین مدیران جمهوری اسلامی از ابتدا تاکنون بوده است. با شناختی که از او در دوره اصلاحات دارم، پاکدستی او برای همگان مشهود بود به طوری که ایشان در برداشت از بیت المال بسیار دقیق و سختگیرانه عمل می کرد ...
مرور نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
القاصی مهر در خصوص برخورد با دانه درشت ها و کسانی که با استفاده از مقام و مسئولیت به دنبال دست اندازی به بیت المال هستند بیان کرد: این موضوع با توجه به روحیه فسادستیزی ریاست قوه قضائیه در دستور کار دادستانی قرار دارد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها –شرق استان تهران – معاون قضائی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه و بیت المال بیان داشت: تبعیت از ولایت فقیه و اهتمام به قانون ویژگی بارز پلیس اسلامی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۰    
مشهد- ایرنا- رئیس منطقه 2 سازمان بازرسی کشور گفت: نظارت های این سازمان بر دستگاههای مختلف در پنج استان شرقی کشور طی سال گذشته موجب بازگشت 850 میلیارد ریال از حقوق تضییع شده بیت المال شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی استان برخورد با مدیران متخلف و مفاسد اقتصادی را با جدیت آغاز کرده و از سال گذشته ده ها پرونده در استان تشکیل شده است و مدیران باید پاسخگوی تخلفات، جرائم و دست اندازی های خود به بیت المال و حقوق مردم باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بازرس کل استان قزوین در جمع خبرنگاران از بازگشت 200 میلیارد تومان به بیت المال در بازرسی ها خبر داد.
برترین ها / نوش آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محسن کوهکن نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر دادستان لاهیجان درباره آتش زدن باغات چای این شهرستان از سوی یک نماینده، گفت: فردی که آقای دادستان نامی از وی نبرده است بنده بوده ام که براساس اظهاراتی که وی داشته از او شکایت کردم. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، 20 شهریور ماه سال 96 مرد 45 ساله ای به نام پرویز که معتاد بود پس از کشتن دو دختر 18 و 25 ساله اش با چاقو دست به خودکشی زد. مادرخانواده پس از وارد شدن به خانه با جسد خونین آن ها روبه رو شد و درحالی که شوکه شده بود با داد و فریاد راز این قتل عام را فاش کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به خیانت هایی علیه بیت المال گفت: دستگاه قضایی برابر اقدامات خزنده علیه سرمایه های مردم ایستاده و محکم است.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه ایران: پرونده جنایت هولناک مرد شیشه ای که دو دختر جوانش را با چاقو سلاخی کرده و پس از ارتکاب این جنایت دست به خودکشی زده بود صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران با درخواست مادر خانواده مبنی بر دریافت دیه از بیت المال وارد مرحله تازه ای از رسیدگی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گفت و گوی ویژه خبری امشب 2 تیر ماه با موضوع بازگرداندن اموال نامشروع به بیت المال برگزار شد.
سینما پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: قبل از ستاره اسکندری که تصاویری مربوط به کشف حجاب او در خارج برملا شد، افراد دیگری چون نگار جواهریان، آزاده نامداری و... موقع خوشگذرانی با پول های به دست آمده از بیت المال در خارج از کشور، به فرهنگ و ارزش های ایرانی و اسلامی پنجه کشیده بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-بازرس کل استان قزوین گفت: اعاده 20 میلیارد تومان به بیت المال و بازگشت 140 هکتار از اراضی به دولت، بررسی مجدد استخدام 700 نفر در شهرداری ها از مهمترین اقدامات بازرسی در سال گذشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۱    
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: سال 97 بیش از 870 پرونده مربوط به بیت المال در محاکم قضایی استان رسیدگی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور به فکر بیت المال باشد و از دستبرد دزدان دور نگه دارد، گفت: سطح مراقبت ها باید افزایش یابد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : بازرس کل استان قزوین گفت: سال گذشته بیش از 140 نفر از ادارات دولتی استان به تخلفات معرفی شدند و بیش از 60 نفر هم به دادگاه و دادسرا ارجاع داده شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس، بیان اینکه چند هزار میلیارد تومان حقوق بیت المال از طریق قاچاق و مفاسد در کشور تضییع شده است، گفت:حدود 130 نفر از افراد فعال در فضای مجازی در این حوزه دستگیر شده اند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان گفت: 19 هزار و 504 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان از چنگال متصرفان خارج و به دولت بازگردانده شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: یکهزار و 967 هکتار از زمین های ملی این استان که سال گذشته به شکل های مختلف توسط سودجویان تصرف شده بود از تملک آنان خارج و به بیت المال بازگردانده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با انتقاد از برخی خصوصی سازی ها در شستا و صندوق بازنشستگی گفت: برخی از این موارد چوب حراج زدن به اموال دولت است که با تفحص از آنها بنا داریم آن را به بیت المال برگردانیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۷    
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: از زمان آغاز به کار کارگروه حفظ حقوق بیت المال تاکنون 15 هزار هکتار از اراضی ملی به بیت المال بازگردانده شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۲:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: علیرضا رحیمی نماینده تهران در توئیتی گلایه آمیز خبر از دیدار برخی نمایندگان با بابک زنجانی در زندان داد. خبری که وکیل زنجانی آن را رد کرد و ابوالفضل ابوترابی که نامش در بین دیدار کنندگان با متهم نفتی بود هم آن را تایید نکرد. ...
عادل آذر با بیان اینکه دیوان محاسبات کشور از رونق و توسعه حمل و نقل ریلی حمایت می کند گفت: در اجرای قوانین و مقررات و حفظ بیت المال و هزینه کردها، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران یکی از سازمان های پاک کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت:در شورای حفظ حقوق بیت المال 165 هکتار زمین در حاشیه زاینده رود آزاد شد که برای این امر 900 ویلا تخریب شد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان با تأکید بر ضرورت برخورد با هرگونه زمین خواری در استان کرمان، گفت: دستگاه های مرتبط باید موضوع مبارزه بازمین خواری را به نحوی دنبال کنند که اشتهای زمین خواران برای تصرف اراضی ملی و دولتی کور شود. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اموال نامشروع مسئولان به بیت المال بازگردد حمیدرضا فولادگر، نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی: دامنه قانون اعاده اموال نامشروع مسئولان باید تعداد بیشتری از مدیران و مقامات را در بر بگیرد و آیین نامه آن که چند سالی است در قوه قضائیه مانده، اما با حضور حجت الاسلام رئیسی در حال تصویب نهایی است ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: واقعاً شرم آورست بازیگری که همکار صداوسیما محسوب می شود و با بودجه بیت المال به شهرت رسیده، این چنین به فرهنگ و ارزش های وطنی خودش توهین می کند. قبل از ستاره اسکندری که تصاویری مربوط به کشف حجاب او در خارج برملا شد، افراد دیگری چون نگار جواهریان، آزاده نامداری و.. ...
پرشیا دایجست   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پرشیا دایجست - دیه مهندس پرواز که به خاطر ابتلا به بیماری ایدز ناشی از پیوند کلیه جان سپرده و همسرش که به این بیماری مبتلا شده بود از صندوق بیت المال به آنها پرداخت می شود. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد دهقان نماینده مردم طرقبه، چناران و شاندیز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تهران پرس با اشاره به فرار مدیر مالی وزارت نفت و دستگیری وی در حین خروج از کشور، اظهار داشت: از آنجایی که تعدادی از مسئولان نفتی وابسته به آقای زنگنه کار خود را تمام شده می دانند ...
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با هشدار اینکه فساد به عنوان محور اصلی برانداز نظام مطرح است، گفت: تصور برخی از مسئولان از حیف و میل بیت المال این است که "حیف" است از بیت المال "میل" نشود! ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۷:۲۶   + ۵۵ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: باز هم تصاویری از یک بازیگر زن مشهور شده به وسیله سریال های صداوسیما منتشر شده است که حاکی از کشف حجاب وی در خارج از کشور است. قبلا چهره های هنری و بازیگران، حتی خارج از کشور نیز حد و حدودی را رعایت می کردند اما مدتی است که برخی از این افراد موقع خروج از کشور ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۸    
امام جمعه رفسنجان با اشاره به مسائل مبتلابه جامعه از پیامدهای سوءمصرف مواد مخدر گرفته تا مشکلات ناشی از هدر رفت آب و....نکاتی هم راجع به مسئولیت و رسالت سنگین دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی متذکر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
قانون مجازات اسلامی مصوب سال 1392 نوآوری های بسیاری داشته که می توان به شرایط پرداخت دیه اشاره کرد. این نوآوری باعث شده است بسیاری از مشکلات در بحث دیه و نحوه دریافت یا پرداخت آن رفع شود. اما این نوآوری ها کدام ها هستند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۶    
امام جمعه بخش بهمن گفت: زمانی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است عده ای طمع کار و زیاده خواه به جان بیت المال و معیشت مردم افتاده و در پی پر کردن جیب خود هستند.