دوشنبه ۲۳ مهرساعت ۲۱:۰۶Oct 2018 15

جدیدترین خبرهای «بیت المال»

جنوب نیوز   ۶ ساعت پیش    
خروج لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از دستور کار مجلس، نه تنها از مبارزه اصولی با قاچاق جلوگیری کرد بلکه بررسی مجدد این لایحه منجر به هدررفت زمان و اتلاف منابع نیز خواهد شد.
دانا   ۶ ساعت پیش    
لیست عریض و طویل ولخرجی های اعضای شورای شهر از محل عوارض و مالیات های مردم در حالی که مدام از وضع نامساعد شورا دم می زنند ظاهرا فقط آن ها را برای فعالیت های فرهنگی مذهبی نگران می کند.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
برگزاری هر همایش چه استانی و یا کشوری مبالغ گزافی از بیت المال را هدر داده و تجربه چهل ساله نشان می دهد که تاکنون این همایش ها خروجی و سازوکار مناسبی جهت برون رفت از دایره مشکلات سیاسی، اجتماعی و یا فرهنگی در کشور نداشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
یک کارشناس مذهبی گفت: کسی که مسلط به قدرت و جایگاه بوده و بر اموال مردم و بیت المال دسترسی دارد نباید آن ها را به نفع شخصی خود استفاده کند زیرا ...
جماران   ۸ ساعت پیش    
مجتبی شجاعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیش 380 هکتار از اراضی ملی دلگان در راستای صیانت از حقوق بیت المال و به منظور حفظ و صیانت از عرصه های منابع طبیعی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۱:۲۵    
عضو سابق شورای شهر تهران با غیرقانونی خواندن واگذاری خودروی شورای شهر تهران به اعضای خانواده یکی از اعضا گفت: پرداخت خسارت وارده باید از سوی فرد باشد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۱    
تخریب دیوار مدرسه ای در سنندج جان دختربچه ای را گرفت. این خبری بود که چند روز قبل و در عرض چند ساعت در صدر اخبار کشورمان قرار گرفت.
شاخص نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۹    
شاخص : رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: امروز متاسفانه شهرداری ها حیات خلوت عده ای شده است؛ شهرداری قزوین از محل بیت المال برای 600 نیرو هزینه پرداخت می کند در حالی که به 200 نیرو نیاز دارد.
بلدیه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴    
قطعا براساس تشخیص و وظیفه دینی و اخلاقی و سوگندی که برای مردم یاد کردیم که مدافع حقوق آن ها باشیم و از بیت المال صیانت کنیم مخالف این لایحه هستم.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۶    
خزانه دار شورای شهر تهران گفت: برخی از دوستان از من می خواهند که با لایحه مجوز انجام هزینه برای مراسم اربعین حسینی(ع) مخالفت نکنم زیرا در سطح جامعه مناسب نیست که عنوان شود عضو شورا برای هزینه کرد برگزاری مراسم اربعین توسط شهرداری مخالف است ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۴    
واگذاری دو تیم فوتبال تهرانی که تبدیل به مرثیه ای برای اقتصاد ایران شده، به نظر می رسد پس از سالها به سرانجام خواهد رسید و سازمان خصوصی سازی می گوید این بار، احتمال واگذاری بالا است. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۴    
مدیر موسسه انتشاراتی باد از اینکه منافع حاصل از بهره برداری از پروژه عمومی باغ کتاب که با هزینه 300 میلیاردی از بیت المال تأسیس شده، تنها در دست عده قلیلی از اعضای صنف ناشران و کتابفروشان است انتقاد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مهم امروز کشور مراقبت از بیت المال است گفت: در این راستا در هفته های اخیر پیگیر موضوع خصوصی سازی پالایشگاه شازند بوده و هستیم و اجازه نمی دهیم این پالایشگاه و اموال آن غارت شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۲    
ناهید خداکرمی درحالی که سال گذشته خودرو صفر از شورا تحویل گرفت امسال این ماشین اوراق شده است و وی بیان می کند که خسارت چندانی به این خودرو واردنشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۹:۵۰    
چهار هزار متر مربع از اراضی ملی در حاشیه شهر زرند از تصرف زمین خواران خارج شده و به بیت المال بازگردانده شد.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۲    
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: رفع نقاط حادثه خیز جنگل گلستان، عشایر و محیط زیست دستور کار جلسه امروز شورای حفظ حقوق بیت المال استان بود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۶    
به گزارش خبرگزاری مهر ، علی اصغر اسدی اظهار کرد: به منظور وصول مطالبات معوقه و دفاع از حقوق بیت المال بالغ بر 209 میلیارد ریال از مطالبات بانک ها توسط دوایر اجرای ثبت اسناد وصول شد. ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۴    
وزیر نیرو با اشاره به پرداخت هزینه مشترکین پرمصرف از بیت المال و جیب مردم گفت: نباید از جیب اقشار فقیر و مستضعف هزینه آب استخر و مصارف بیش از حد زندگی مرفه افراد متموّل تامین شود و بیش از این به آنها یارانه انرژی پرداخت گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱    
رئیس پلیس فتا ناجا تاکید کرد: هیچ دستگاه و نهاد دولتی یا مجموعه ای که از بودجه بیت المال استفاده می کند، اجازه فعالیت در تلگرام را ندارد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۲    
استاندار گیلان با بیان اینکه عملکرد برخی دستگاه های اجرایی استان در نحوه پرداخت تسهیلات عادلانه نیست از آنان خواست تا برای حفظ کرسی مدیریت تسلیم خواسته صاحب منصبان نشوند و وجدان خود را زیر پا نگذارند ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۰    
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: اگر سرقت بد است، اختلاس بد است، نجومی بد است؛ سارق و مختلس و نجومی بگیر بدتر از آن هستند. اگر خوردن بیت المال است، خورنده بدتر از آن است. اگر گرفتن اموال مسلمین بد است، گیرنده بدتر از اوست. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۴    
رئیس دفتر مقام معظم رهبری، با اشاره به اینکه امروز دیگر روز اسراف در بیت المال نیست، گفت: در پذیرایی ها، رفت وآمدها، در همه چیز باید با کمال صرفه جویی رفتار کرد، حتی یک چوب کبریت نباید اضافه مصرف شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۰    
رجبی دوانی استاد رشته تاریخ اسلام از امکان تکرار واقعه عاشورا و سوق یافتن جامعه امروز ما به سمت سرپیچی از ولی می گوید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۵    
حفظ جان انسانها حفاظت از محیط زیست و احیا مراتع مهمترین مصوبات جلسه مشترک حفظ حقوق بیت المال گلستان و خراسان شمالی بود.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۱    
مصادیق مسئولیت بیت المال در پرداخت دیه در قانون مجازت اسلامی در هفت مورد خلاصه شده که از جمله آن عدم تمکن مالی مرتکب یا عاقله او در قتل خطای محض است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۲    
گروه حوزه های علمیه دبیر علمی همایش تصوف؛ شاخصه ها و نقدها با بیان اینکه برخورد امنیتی با تصوف نداریم و آماده مناظره با مدعیان تصوف که با پول بیت المال همایش می گیرند هستیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۱    
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: رفع نقاط حادثه خیزجاده جنگل گلستان، عشایر و محیط زیست دستور کار جلسه امروز شورای حفظ حقوق بیت المال استان بود.
قوه قضاییه   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۲    
نشست مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال دادگستری های استان خراسان شمالی و گلستان در محل پارک ملی گلستان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی، حجت الإسلام والمسلمین جعفری ،رئیس کل دادگستری استان در این نشست مشترک به بیان مهمترین موضوعات اصلی جلسه ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۶    
آخرین آمارها نشان می دهد حجم قاچاق سوخت از حد و اندازه قابل تحمل گذشته؛ به گونه ای که دیگر نمی توان دست روی دست گذاشت و شاهد هدررفتن وتاراج بیت المال به دست عده ای قاچاقچی شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵    
آیت الله صدیقی حیات انسان را در گرو اطاعت از دستورات الهی دانست و گفت: خداوند غارت گران بیت المال را نه تنها در آخرت بلکه در دنیا نیز رسوا و ذلیل می کند.