سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۸:۰۹Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «بیت المال»

آی تی آنالایز   ۲ ساعت پیش    
تسهیلات و معافیت های مالیاتی انگیزه ای برای دانش بنیان شدن شرکت ها شده است و نظارت ها در این امر به شدت کاهش یافته است. هر زمان که صدایی از طرف دولت برای کمک به شرکت های خصوصی شنیده می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
معاون دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: سیل خروج استعدادهای کشور به خارج که از بیت المال برای این افراد هزینه شده، بسیار نگران کننده است.
از 17 اسفند 94 که حکم اعدام بابک زنجانی صادر شد، وکیل او به نیابت از شرکای خارجی زنجانی بار ها اعلام کرد که متهم می خواهد پول شرکت نفت را باز گرداند؛ ادعایی که هنوز تحقق نیافته است و هربار بهانه ای برای آن تراشیده می شود ...
جماران   ۶ ساعت پیش    
میثم نصیری، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در زمان حاضر بنا به دلایلی، روحیه و انگیزه چندان خوبی ندارم و به همین علت بهتر دیدم که دیگر در تیم ملی نباشم و با ماندن در اردوی تیم ملی که هزینه بر نیز می باشد بیشتر از این، به بیت المال مدیون نشوم. ...
تدبیر   ۶ ساعت پیش    
این روزها احمدی نژاد ژست اپوزسیونی گرفته و در مسیر مخالفان نظام قدم بر می دارد. تصور می کند مصلح اجتماعی است و می تواند فلک را سقف بشکافد و طرحی نودراندازد اما غافل از آنکه نه فقط در بین مردم بلکه حتی در بین دوستان نزدیکش نیز حرف هایش خریدار ندارد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
قزوین- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی در برابر مفسدان اقتصادی و کسانی که با سوءاستفاده از جایگاه خود اقدام به دست اندازی به حقوق بیت المال می کنند تمام قد ایستاده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۶    
با اینکه پدرم داغ مژگان را تا آخر عمر داشت، اما هیچ وقت شکایت نکرد. وقتی در جمع فامیل بحث جبهه پیش می آمد، می گفت: ما یک عمر از بیت المال گرفته ایم تا روزی به درد این مملکت بخوریم. اگر قرار باشد در زمان جنگ هم کاری انجام ندهیم از اول نباید لباس نظام را به تن می کردیم
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۵    
اقتصاد ایران: کرج - ایرنا- مدیر کل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: برنامه سلامت اداری شامل سه رکن پیشگیری، مراقبت و نظارت موجب حفظ بیت المال و مردم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۸    
کرج - ایرنا- مدیر کل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: برنامه سلامت اداری شامل سه رکن پیشگیری، مراقبت و نظارت موجب حفظ بیت المال و مردم می شود.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۳    
اقتصاد فوتبال که نداریم و فوتبال مان هم که اقتصادی و مقرون به صرفه نیست، اما کاش لااقل مدیران مان، نگاه اقتصادی به فوتبال داشتند و حداقل، خرید بازیکن را سرمایه می دیدند، نه هزینه!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۹    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: حفاظت از اراضی ملی در حفظ حقوق بیت المال اهمیت زیادی دارد و نقش نهادهای نظارتی، ادارات و دستگاه های مربوطه در پیشگیری و کاهش انگیزه زمین خواری بسیار مهم است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۰    
قزوین - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: نقش نهادهای نظارتی، ادارات و دستگاه های متولی در کاهش انگیزه زمین خواری و حفاظت از اراضی ملی و بیت المال بسیار مهم است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۲    
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: اگر افرادی از بودجه بیت المال تحصیل کرده باشند و بخواهند از این طریق هم تدریس کنند و استاد دانشگاه شوند، کار غلطی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۰    
مادر شهید صادقی به خواب مهدی اشاره کرد و گفت: یک روز مهدی به من گفت مادر یک خوابی دیده ام از او پرسیدم چه خوابی؟ گفت: در خواب فردی را دیدم که به من گفت همین چند روز آینده می آیی پیش ما؛ گفتم چجوری؟ گفت شهید می شوی.
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۵:۱۵    
اختلاس یکی از تعدیّات کارمندان دولت و مأموران به خدمات عمومی است که به دلیل انجام وظیفه نسبت به اموال و وجوه عمومی و بیت المال یا متعلق به اشخاصی که به آنها سپرده شده است، مرتکب می شوند ...
وارث   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۵:۰۵    
فدک از بیت المال نبود که متعلق به همه مسلمانان باشد، بلکه از اموالی بود که اختصاص به پیامبر اسلام(ص) داشت، که هر جا صلاح می دانست، به مصرف می رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۳    
قائم مقام دادگستری گیلان بر ضرورت همدلی و هماهنگی هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی برای حفظ حقوق بیت المال تأکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۰    
شفقنا – استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه مفید درباره ی سیره ی امیرالمومنین در برخوردِ با مفسدین اقتصادی و بازگرداندنِ اموال چپاول شده از بیت المال به خزانه گفت: حضرت علی(ع) با کسی تعارف نداشتند و مصلحت اندیشی را بر حقیقت مقدم نمی داشتند و بهانه هایی مانند شهرتِ فردِ رانت خوار ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۰    
کوتاه کردن دست مفسدین اقتصادی از بیت المال یکی از آمال هایی است که در زمره اهداف انقلاب اسلامی بود اما بعد از سال ها شکل گیری جمهوری اسلامی هنوز این غایت در پیچ و خم موانع است و هم چنان شاهد خبرهای اختلاس هستیم حال سوال این است چه باید کرد؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۰    
دبیرکل حزب مؤتلفه با بیان اینکه در نمازهای جمعه سراسر کشور شعار مرگ بر غارتگر بیت المال تبدیل به یک شعار ملّی شده است، گفت: دولت و قوه قضائیه باید پاسخگوی این مطالبه مردم باشند.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۵۱    
مردم به ما رای نداده اند که تجربه اندوزی کتیم و قانونگذاری را در اینجا یاد بگیریم. با این فرض که همه اطلاعات و تجربه ها را داریم آمده ایم که خدمت کنیم. این توجیه بسیار بدی است که من، چون می خواهم تجربه بیندوزم می توانم از پول بیت المال در دوره نمایندگی به خارج از کشور بروم.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۴    
یک فعال اصولگرا گفت: اگر مردم مدیران کاربلد جهادی که تمام وقت خود را برای مردم هزینه می کنند وکمترین چشمداشتی به بیت المال دارند را بر منصب امور بگذارند مسلما بسیاری از مشکلات با تلاش و همکاری مردم و مسوولین حل می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۴    
یک فعال اصولگرا گفت: اگر مردم مدیران کاربلد جهادی که تمام وقت خود را برای مردم هزینه می کنند وکمترین چشمداشتی به بیت المال دارند را بر منصب امور بگذارند مسلما بسیاری از مشکلات با تلاش و همکاری مردم و مسوولین حل می شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- هادی هاشمیان از شهروندان گلستانی برای کمک به شناسایی زودتر محتکران و سوء استفاده کنندگان از بیت المال دعوت کرد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۳    
فانوس زاگرس؛ به قلم مصطفی فخری در زمانه ای که بعضی مدیران و مسئولان موسسات اعتباری ، شرکت نفت و بانک و ... به فکر پر کردن جیب هاشان با دلارهای بیت المال و فرار به آن سوی مرزها هستند، اندک مدیرانی پیدا می شوند که خدمتی رجایی مانند را سرلوحه ی کار خود [...]
راه پرداخت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۶    
مدیرعامل PSP مبنا کارت آریا می گوید: اگر روزی از ما اطلاعاتی خواستند و قانونی به صورت مصوب وجود داشت، ما هم اطلاعات را در اختیار مراجع قانونی قرار می دهیم. اطلاعات مردم بیت المال محسوب می شود و تا به حال به هیچ کسی این اطلاعات را نداده ایم و درخواست مکتوبی هم در این مورد دریافت نکرده ایم. ...
نماینده   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۴    
دبیر هیئت رئیسه مجلس گفت: اگر جایی در دولت به اجتماعی مجوز داده شده بخش دیگر دولت حق ندارند آن را از استفاده از بیت المال محروم کند. این دعواهای داخلی خودشان را نباید با دکتر سلام حساب کتاب کنند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۵    
حجت الاسلام سرلک با بیان اینکه برجام نتیجه امید داشتن به کدخدا به جای خداوند است، گفت: کسانی که اختلاس می کنند و یا دست درازی به بیت المال دارند کسانی هستند که چشمشان نسبت به حق کور است.
تیتر20   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۱    
مدیر عامل پیشین بانک صادرات با تاکید بر اینکه این روند غیر شفاف منجر به تکرار تجربه بازپرداخت موسسات غیرمجاز از جیب مردم عادی خواهد شد، افزود: همان قصه اینجا هم اتفاق می افتد، یعنی پول مالباختگان از جیب بیت المال پرداخت می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۵    
درخواست اولیای دم مرد متجاوز برای دریافت دیه از بیت المال از سوی هیئت قضایی رد شد. به گزارش جوان، سیزدهم اسفند سال 86 مأموران پلیس شهرستان یاسوج جسد مردی را در یکی از پارک های جنگلی کشف کردند ...