شنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۰:۲۵Feb 2017 25

ثلاث (salas.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۰    
ثلاث- چهارشنبه 18 اسفند سمینار ” دیابت را بیشتر بشناسیم” در کنگان برگزار می شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۰    
ثلاث- احمدی: با توجه به بارندگی پیش رو از عکاسان و علاقمندان دعوت میشود تا در این مسابقه بارانی شرکت نمایید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۰    
ثلاث-کمتر از دو هفته است که خدمات دهی ام آر ای کنگان متوقف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰    
اختصاصی ثلاث- ساختمان فروشگاه بزرگ گروه عرشه در کنگان افتتاح شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۰    
ثلاث- یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی بعد از ظهر امروز با ارائه بیش از 40 مقاله برتر در دو روز به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۰    
ثلاث_ اسکله صیادی_ تفریحی کنگان در حد فاصل ورزشگاه و پارک ثامن الحجج احداث می شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۰    
ثلاث- همایش کشوری اصناف در بوشهر با تجلیل از کنگانی ها همراه بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۰    
ثلاث- مراسم یادواره شهدای بنک در سالن ورزشی برگزار شدع
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۰    
ثلاث-اسیری گفت: بازارچه خیریه کار و فناوری توسط دختران هنرمند مدرسه فرهیختگان بندر کنگان برپا شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۰    
ثلاث- دکتر فرزین سلیمان زاده:تشخیص و درمان ناباروری مردان یکی از چالش های متخصصین اورولوژی است
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۰    
ثلاث -فرمانده انتظامی عسلویه از آزادسازی چهار هزار و 500 متر مربعی زمین از دست یک نفر سودجو در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
ثلاث – رقیه یوسفی : شهر کنگان با رشد بی سابقه ترافیک در سال های اخیر با مشکلات جدی روبروست و عدم توجه به این امر در آینده این شهر را با مشکلات جبران ناپذیری مواجه خواهد ساخت
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰    
ثلاث : جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران انتظامی شهرستان کنگان یک انبار حاوی انواع کالای قاچاق به ارزش 9 میلیارد و 200 میلیون ریال را شناسایی و پلمب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۰    
ثلاث- دکتر ناصر شخص سلیم : در اکثر نواحی دنیا پس از سرطان های پوستی شایعترین سرطان مردان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰    
ثلاث- به تازگی پرینتر سه بعدی ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) مجسمه ای ساخته است که نشانه ای از خنده انسان است. این بخشی از پروژه ای است به نام #Laugh.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰    
ثلاث- رئیس انجمن سکته مغزی ایران با اشاره به افزایش مصرف قلیان در جامعه، گفت: با وجود نقش بسیار مهم قلیان در بروز سکته مغزی، متاسفانه این تاثیر از طرف مردم، شوخی و دستکم گرفته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰    
ثلاث- خشایار شیبانی مدیر پایگاه میراث فرهنگی لار از کشف قبرستانی مربوط به قرن 7 هجری قمری در شهر جویم لارستان در پی سیل اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰    
ثلاث- رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور واردات 11 ماهه سیگار در سال جاری را 3.8 میلیارد نخ اعلام کرد و گفت: این میزان در مقایسه با واردات مدت مشابه سال قبل به میزان 14 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۰    
ثلاث- علی اکبر حسینی رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت پتروشیمی جم اظهار داشت: توسعه فرهنگ و دانش فنی نگهداری و تعمیر بر اساس وضعیت یکی از ملزومات اساسی شرکت ها می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۰    
ثلاث- کارخانه آب شیرین کن کنگان با ظرفیت 10000 مترمکعب در روز و به روش اسمز معکوس عمل می نماید که یک روش کاملا فیزیکی است و فقط قابلیت جداسازی املاح و یون های موجود در آب را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۰    
ثلاث- رهبرگفت: چنانچه منازل مددجویان دربارندگی اخیر آسیب گردید سریعا به امدادگزارش داده شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۰    
ثلاث- یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی صبح امروز با حضور متخصصان داخلی و خارجی در حوزه پایش وضعیت و عیب یابی در سالن آپادانا شرکت پتروشیمی جم گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۰    
ثلاث – معاون فرماندار شهرستان کنگان برای حضور در دوازدهمین انتخابات شورای شهر از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۰    
ثلاث- رییس کل بیمه مرکزی گفت: قانون جدید بیمه شخص ثالث مانع از زندانی شدن مقصران حوادث رانندگی می شود و از این پس نرخ بیمه شخص ثالث عادلانه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۰    
ثلاث- در دنیای مدرن و پرسرعت امروز، بعضی از افراد از طریق اینترنت، سایت ها و شبکه های اجتماعی همسریابی، شریک زندگی خود را جست و جو می کنند و می خواهند در اندک زمانی به یار دلخواه برسند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۰    
ثلاث- در شرایطی که تبلیغات و رسانه ها سهم مهمی در ارتقای نام ها، تخصص ها و فعالیت های گوناگون از جمله اقتصاد دارند، آموزش باکیفیت فروش و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۰    
ثلاث- افسردگی زمستانی عارضه خلقی است که در طول دوره ای از سال که روزها در آنها کوتاه می شود، به خصوص در کشورهای واقع در عرض های جغرافیایی بلندتر برخی افراد را مبتلا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۰    
ثلاث – بسام کریمی : به نظر می رسد این رابطه عاشقانه و معنوی و پراهمیت میان تیغه های بتنی بولوارها و رنگ های متعهد و آماده به خدمت درون قفسه های رنگ فروشان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۰    
ثلاث- امام جمعه کنگان گفت: مقاوم سازی منازل مسکونی بر اساس قانون باید در ساخت و سازها مورد توجه جدی قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۰    
ثلاث- شاگردان تارتار با روحیه بالا و امید به کسب نتیجه،فردا به رویایی شاگردان یحیی گل محمدی خواهند رفت
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۰    
ثلاث- بدهکاران بانکی زیر 100 میلیون، فقط اصل بدهی را می پردازند
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۰    
ثلاث- مهمان همیشگی بوشهری ها از روز گذشته آرام آرام وارد این استان شد تا بار دیگر نفس مردمان گرم اما محروم نگه داشته استان برخوردار بوشهر به شماره بیافتد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۰    
ثلاث- این کتاب به پیوند نژادی دو کشور ایران و هند با ورود آریایی ها پرداخته و به تأثیرات مستقیم ایران عصر هخامنشی بر هند باستان اشاره شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۰    
ثلاث- از نکات این آزمون اینکه همه متقاضیات موردنیاز مرد اعلام شده، همچنین تنها امتیاز اختصاصی استان بوشهر این است که قبول شدگان بومی در شرایط برابر از اولویت برخوردارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۰    
ثلاث- فرماندار ریگان گفت: جاری شدن سیلاب در یکی از روستاهای شهرستان ریگان سفالینه های دوره اشکانیان را نمایان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۰    
ثلاث- عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراها گفت: با توجه به اعاده شدن برخی مواد طرح اصلاحی قانون انتخابات شوراها زمان ثبت نام همان 30 اسفند باقی خواهد ماند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۴۰    
ثلاث- ستاد بحران عسلویه در جریان بارندگی ها عملکرد قابل قبولی در خدمات رسانی داشت و لذا مردم این شهر از ستاد مذکور اعلام رضایت نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۰    
ثلاث- اگر در انجام کار یا حرکتی بیش از حد به کودکان کمک کنید دیگر نخواهند توانست رمز غلبه بر آن مشکل را پیدا کنند پس بهتر است کمی به آن ها آزادی بدهید و بگذارید در حل مسائل کمی مستقل باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۰    
ثلاث- طولانی ترین رابطه عشقی من تا به امروز دو و نیم سال بوده. یه عشق بی قید و شرط بود که منو به دیوونگی کشونده بود، یه رابطه شدید که اغلب اوقات بهم ریخته بود ولی آخرش باعث می شد قوی تر بشم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۷:۱۰    
ثلاث- با افزایش میزان بارش های 48 ساعته در استان بوشهر که همراه با سیل وسیع در نقاط مختلف این استان همراه شد، از بعد از ظهر امروز و پیش از غروب آفتاب سه محور اصلی استان بوشهر مسدود اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۷:۱۰    
ثلاث- در مواقع احساس خستگی به جای استفاده از نوشابه های انرژی زا که حاوی قند و مواد مضر برای سلامت بدن هستند، از خوراکی های سالم استفاده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۱:۱۰    
اختصاصی ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: استاندار محترم بوشهر بعد از ظهر امروز از محل قطعی فیبر نوری در حوالی سه راه سیراف بازدید نمود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۰    
ثلاث- روز گذشته چادر و اقلام خوراکی در برخی نقاط سیراف توزیع شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
ثلاث- نشست مدیران تعاونی مرزنشینان بندر کنگان با سهام داران و اصحاب رسانه در تاریخ 10 اسفند 1395 در سالن آمفی تئاتر فرهنگ و ارشاد اسلامی راس ساعت 9 صبح برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
ثلاث- جانشین ستاد مدیریت بحران شهرستان کنگان گفت: تاپایان بارش وخروج سامانه ازمنطقه که جمعه شب واحیانا شنبه باشد مرخصی وماموریت مسئولین شهرستان به ویژه اعضای ش.ه.م.ب.ش همچنان لغو میباشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰۱:۱۰    
ثلاث – رییس مخابرات شهرستان کنگان: بر همین اساس ارتباط تلفنهای ثابت و همراه اول سیراف تا عسلویه کاملا قطع میباشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۳:۴۱    
به گزارش ثلاث؛ از حدود نیم ساعت دیگر، توده بارشی جدیدی وارد منطقه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۱    
ثلاث- شهرداری کنگان با صدور بیانیه ای اعلام کرد به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طرح کاهش 30 درصدی عوارض را تا 22 اسفند اجرا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۰:۱۱    
ثلاث- علی نژاد: نفس در هوای پاک نخستین حق شهروندان است و تامین هوای پاک با آسمان آبی و ترافیک روان، مطالبه بحق شهروندان از مدیران شهری و شوراهای شهر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۱    
ثلاث- تصاویری از بارش کم سابقه باران در عسلویه و فعالیت های نیروهای خدمات شهری و شورای شهر در بازگشایی مسیرهای عبور و مرور شهروندان
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۲    
ثلاث- همزمان با مراسم اختتامیه دکترعلی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه هیئت همراه از غرفه هلدینگ انرژی صندوق بازنشستگی، غرقه پتروشیمی جم و شرکت های تابعه بازدید بعمل آوردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۲    
ثلاث- روز شنبه 30 بهمن کنگانی ها برای رسیدگی جدی به وضعیت تعاونی مرزنشینان این شهر ، طوماری در همین راستا را امضا خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۰:۴۲    
ثلاث-پدیده تغییر رفتار نسلی، ریشه در شکل تربیت فرزندانمان دارد. تربیتی که نه ایرانی است و نه اسلامی، نتیجه اش ایجاد امپراتوری های فرزندانمان است که نه معقول است و نه منطقی.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
ثلاث- گاهی اوقات انسان خشمگین کاری را انجام می دهد که بعدها برایش پشیمانی به بار می آورد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
ثلاث- اگر لطف خدانبود هرگز انسان به حقانیت حق، و باطل بودن باطل، پی نمی برد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
ثلاث – رئیس ستاد مدیریت بحران گفت: سامانه جدیدی در روز چهارشنبه وارد آسمان کنگان می شود که تا عصر جمعه پایدار خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
ثلاث- گرایش به بازی های رایانه ای اثرات مخربی بر سلامت جسم و روح کودکان و نوجوانان می گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
ثلاث- مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: از جمله نقاط ضعف بوشهر در زمان بحران می توان به کمبود و یا نبود امکانات و تجهیزات پیشرفته مورد نیاز برای مدیریت صحیح و بهنگام حادثه اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
ثلاث- رئیس اتاق اصناف استان بوشهر گفت: بازار استان بوشهر باید متحول شود و خریداران سراسر کشور به بازار بوشهر مراجعه کنند تا اشتغال درون بازار پایدار بماند
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲    
اختصاصی ثلاث-شب گذشته یک باب منزل مسکونی با کلیه وسایل آن در شهر ساحلی بنک( شهرستان کنگان) در آتش سوخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۲    
ثلاث- نمایشگاه “بانوی بی نشان” از تاریخ 22 بهمن لغایت 15 اسفند ماه 95 دایر می باشد و از ساعت 17 الی 23 مورد بازدید علاقمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۲    
اختصاصی ثلاث_ تیم پارس جنوبی جم، پس از تعطیلی بازی امروز، برای حفظ آمادگی خود به تمرین ساده پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۴۲    
ثلاث- مسئول روابط عمومی شهرداری عسلویه گفت: به حمدلله به دلیل همت مسئولین و همراهی و همدلی مردم شریف عسلویه خسارتی بابت بارش های امروز ندیده ایم ولی همچنان تا عبور سامانه بارشی از منطقه در حالت آماده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۴۲    
زبان بدن یک ارتباط غیرکلامی است که ما به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه از آن استفاده می کنیم. این ارتباط غیرکلامی شامل ارسال و دریافت سیگنال های بدون کلام می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۱۲    
ثلاث- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید با همکاری متقاضیان و پرداخت به موقع تسهیلات تا پایان دولت یازدهم به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۱۲    
ثلاث- رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان بزرگترین پرونده اقتصادی بعد از انقلاب است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۲    
ثلاث: فرماندار تهران گفت: طبق برآوردهای اولیه پیش بینی می شود حدود 3 هزار نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۲    
اختصاصی ثلاث- دو محور مواصلاتی در جنوب شهرستان کنگان به سمت جم و گله دار که بر اثر ریزش کوه مسدود شده بود، بازگشایی شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۲    
ثلاث- ضیافت منزل سفیر سوئد در تهران باحضور چندتن از مقامات دولت یازدهم و در فضایی خارج از عرف دیپلماتیک برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۱:۱۲    
ثلاث – بسام کریمی : واقعیت این هست که در طی روزهای گذشته افراد بسیار زیادی به اورژانس مراجعه کردند که تعدای از آن ها یه صورت سرپایی معالجه و نهایتا مرخص شدند و برخی دیگر فعلا در بخش بستری هستند
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۰:۴۲    
ثلاث- تیم شنا پتروشیمی جم با درخشش اعضای خود به مقام دوم و چهار مدال رنگارنگ انفرادی دست یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۰:۴۲    
ثلاث- گردهمایی بزرگ صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه ملی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سایر مدیران این وزارتخانه و چهار صندوق بیمه و بازنشستگی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۲    
ثلاث- اتوبخار ماهان کنگان جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود به سه نفر خانم نیازمند است
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۲    
ثلاث- دقیقه مدت زمانی است که یک فرد می تواند نفسش را نگه دارد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۲    
ثلاث- مغز انسان با گذشت زمان تغییر می کند
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۲    
ثلاث- مراسم شهادت جان سوز اول شهیده راه ولایت حضرت فاطمه زهرا (س) درمصلای بندرکنگان برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۲    
ثلاث – فرماندار کنگان گفت : ماموریت و مرخصی مدیران اجرایی شهرستان کنگان به دلیل پیش بینی بارشهای سنگین و احتمال سیلاب و آمادگی برای مقابله با حوادث احتمالی تا پایان بارندگی لغو می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۱:۱۲    
ثلاث- رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی خصمانه به سخنان همتای ایرانی خود در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۰:۴۲    
آماده باش دستگاه های اجرایی/ لغو ماموریت و مرخصی مدیران استان/ پیش بینی اسکان موقت روستاییان انجام شود/ اجازه خروج هیچ شناوری داده نشود
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۰:۴۲    
ثلاث- معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: توانسته ایم با بکارگیری راهکارهایی، هزینه های مربوط به معافیت ها را در سراسر کشور کاهش دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۰:۴۲    
اظهارنظر کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در یک گروه واتساپی استان، آزادسازی سلیقه ای ته لنجی، وضعیت حاد شهرداری اهرم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۲    
ثلاث – وزیر نفت: در اسفند ماه امسال با حضور رئیس جمهوری فاز های 19 – 17,18 – 20, 21 پارس جنوبی افتتاح که 50 میلیارد متر مکعب گاز در سال به تولید کشور اضافه می شود
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۲    
به گزارش ثلاث و به نقل از دفتر امام جمعه سیراف مراسمات عزاداری ایام فاطمیه با برگزاری عزاداری در 6حسینیه شهر سیراف شروع شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۱:۱۲    
ثلاث- مراکز خدمات سلامت کنگان و بنک جهت کاهش بار مراجعین غیر اورژانسی به بیمارستان امام خمینی آماده است
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۱۲    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان- تجهیزات امدادی برای مقابله با مشکلات بروز بارش های شدید در منطقه فراهم شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۲    
ثلاث- با پیگیریهای مکرر شهرداری و شورای اسلامی شهر سیراف، مبلغ 14 میلیارد تومان توسط پالایشگاه فجر جم و پایانه میعانات گازی سیراف برای توسعه، ترمیم و نوسازی اسکله سیراف اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۲    
ثلاث- راهپیمایی با شکوهی به مناسبت جشن انقلاب در سیراف برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۸:۱۲    
ثلاث – همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای کنگان برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۲    
ثلاث- در نشست هماهنگی جهت افتتاح دفتر سایت خبری تحلیلی ثلاث، مقرر شد، این دفتر رسانه ای تا قبل از پایان بهمن ماه افتتاح شود
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۲    
ثلاث- راهپیمایی مردم انقلابی کنگان به مناسبت 22 بهمن برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۲    
ثلاث- حضور پرشور مردم شهر بنک در راهپیمایی 22 بهمن 95
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۲    
ثلاث – فرماندار شهرستان کنگان از افتتاح 95 میلیارد ریال پروژه عمرانی دهه فجر در شهرستان کنگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۳:۱۲    
اختصاصی ثلاث- شب شروه به مناسبت دهه فجر در بندر کنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۲    
به گزارش ثلاث؛ از سلسله برنامه های طرح امید اجتماعی دو کارگاه ویژه در خصوص همتایان جوان پیشگیری از اعتیاد برای مربیان و دانش آموزان منتخب شهرستان کنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۲    
ثلاث- همزمان با دهه مبارک فجر روز پنجشنبه در آیینی 6 واحد مسکونی در کنگان به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۲    
ثلاث- پیاده روی بزرگ خانوادگی در سیراف با حضور پر شور مردم برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۲    
اختصاصی ثلاث -برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با همکاری اداره ورزش و جوانان، شهرداری و شورای اسلامی بندر کنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۲    
ثلاث- جشنواره قصه گویی استانی به میزبانی کنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۲    
اختصاصی ثلاث- جشنواره قصه گویی استانی با عنوان بهار آزادی به میزبانی کنگان در سالن کانون پرورش فکری کودکان برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۱۲    
به گزارش ثلاث، پویش مردم کنگان نام گروهی می باشد که مدتی است به همت تعدادی از دلسوزان با هدف تقویت مطالبه گری و پیگیری مشکلات مردم شکل گرفته است ...
مشاهده نتایج بیشتر...