یکشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۵:۵۰Dec 2017 17

ثلاث (salas.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
ثلاث- جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی جم با حضور در واحد بوتادین سالروز بهره برداری این واحد را گرامی داشتند.
  ۱۰ ساعت پیش    
ثلاث- رییس شورای اسلامی کنگان گفت: به رغم اینکه بخش اعظمی از سرمایه و درآمد کشور از کنگان است اما روز به روز کم توجهی و بی مهری ها به این خطه بیشتر می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
ثلاث- متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: کیست مویی، شقاق، بواسیر و باد فتق، بیشترین موارد جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۸:۲۴    
ثلاث- رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان گفت: شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان کنگان از دکتر پاکدامن، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگان حمایت قاطع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۴    
شهردار کنگان در گفتگو با خبرنگار ثلاث از آغاز عملیات اجرائی بلوار امام حسین(ع) خبر داد و گفت این مسیر تا پایان سال به سرانجام خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۳:۵۴    
ثلاث- نخستین جشنواره فیلم کوتاه کنگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۲:۵۴    
ثلاث- دانش آموزان مدرسه استعدادهای درخشان علامه حلی کنگان از مرکز رشد علم و فناوری بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۲:۲۴    
ثلاث- جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت با حضور کارکنان و خانوادهای شرکت های پتروشیمی جم، جم صنعتکاران و پلی پرو پیلن در سالن فرهنگسرای شهرک توحید جم به مدت دو روز در 4 سانس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۴    
شاید این اتفاق برای شما مقداری ساده و شاید خنده دار به نظر برسد ولی برای تیمی که مدتها پای آن زحمت کشیده شده تا بتواند در مسابقات استانی خوش بدرخشد بسیار دلسرد کننده، ناراحت کننده و اسفبار باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۲:۵۵    
ثلاث-رئیس دانشگاه ازاد اسلامی بندر کنگان گفت: به جرات می توان گفت که دانشگاه آزاد اسلامی بندر کنگان جز با ثبات ترین دانشگاههای آزاد استان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۲:۲۵    
ثلاث- معاون سیاسی فرماندار شهرستان کنگان گفت: توسعه سلامت در شهرستان کنگان نیازمند گسترش مشارکت بین بخشی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۵    
اختصاصی ثلاث- فضای کوچک پارک و ارمغان بزرگ شادی که برای اهالی روستای نخل غانم ایجاد شده است پیام آور زندگی برای اهالی این روستا است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۱:۲۷    
ثلاث- سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: تیم مدیریت بحران شبکه بهداشت کنگان و اورژانس 115, از همان دقایق نخست زلزله در حالت آماده باش قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۱:۲۷    
ثلاث- کارشناس مسئول بیماری های غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: آسم بیماری التهابی مزمن و غیر واگیر ریه است که در افراد مستعد ازنظر ارثی بیشتر دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۱:۲۷    
ثلاث- متخصص گوش و حلق و بینی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: جرم گوش یا همان ماده ی زردرنگ چسبنده ای که توسط سلول های موجود در گوش ترشح می شود یک سد محکم در برابر آلودگی هاست که برای پاک کردن آن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۷    
ثلاث- امام جمعه سیراف گفت: دولت های مسلمان یقین بدانند جهان استکبار در برابر اتحاد مسلمین هیچ غلطی نمی تواند بکند و اگر اشتباهی از آنها سربزند یقیناً نابودی اسرائیل را امضا کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۷    
ثلاث- پتروشیمی جم: مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت پتروشیمی جم از پروژه های مجتمع و فاز دو بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۷    
ثلاث- بر اثر زلزله امروز تا کنون 10 مصدوم به بیمارستان کنگان مراجعه کرده اند که از این تعداد 9 نفر شهروند شهرستان کنگان و 1 نفر شهروند شهرستان دیر می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۰:۵۷    
ثلاث- سید علی اکبر فاطمی از شهرستان دشتی و دکتر دشتی مطلق از کنگان به عنوان نماینده شورای استان در شورای عالی استانها و سید محمد حسینی زاده از شهرستان دیر به عنوان نماینده شورای استان در هیات حل ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۰:۵۷    
ثلاث- کارگاه آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از اعتیاد در مدارس دهستان اخند برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۷    
ثلاث – اعتراضات جوانان بومی کنگان به بیکاری و عدم جذب بومی ها در پروژه های پارس جنوبی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۷    
ثلاث- با توجه به حجم بالای مراجعین به آزمایشگاه بیمارستان کنگان، به روز کردن تجهیزات آزمایشگاهی این مرکز درمانی را در دستور کار قرار داده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۷    
اختصاصی ثلاث- نماینده مردم جنوب استان بوشهر در راستای تجمع مسالمت آمیز جوانان در فاز 19 گفت: وظیفه دفاع از حق اشتغال جوانان منطقه را داریم؛ جلوی تعدیل نیروهای بومی فاز 19 را گرفتیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۲:۵۷    
ثلاث- به مناسبت هفته بسیج پایگاه مقاومت امام حسین (ع) پتروشیمی جم میزبان خانواده محسن حججی شهید مدافع حرم بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۲:۲۷    
ثلاث- محفل انس با قرآن با اجرای قاریان برجسته کشوری به مناسبت هفته وحدت با حضور خانواده های کارکنان در سالن آپادانا پتروشیمی جم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۲۳:۲۷    
اختصاصی ثلاث- خانواده جوان تصادفی در شهر بنک پس از قطع پای فرزندشان در شیراز، از بیمارستان کنگان بخاطر نجات جان پسرشان در دقایق اولیه حادثه تشکر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۷    
ثلاث- امام جمعه کنگان گفت: مصوبه ته لنجی نیاز به بازنگری دارد. مصوبه اخیر باعث رکود در بازار و بیکاری شده است؛ آمارهای کاغذی دردی از دردهای مردم را درمان نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۷    
اختصاصی ثلاث- با تصمیم پزشکان بیمارستان شیراز، پای جوان 18 ساله ی تصادف بنک، قطع شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۱:۵۷    
ثلاث- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: توسعه زیرساخت های مخابراتی روستاها اولویت دارد که در این راستا آنتن دهی تلفن همراه در روستاها تقویت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۸    
ثلاث- رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: صبح روز گذشته دو فرد حادثه دیده (تصادف موتورسیکلت با خودرو) را به بیمارستان کنگان منتقل می کنند که این مرکز درمانی بلافاصله آن ها را پذیرش و ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۸    
به گزارش ثلاث، صبح امروز در پی حادثه رانندگی در شهر ساحلی بنک( شهرستان کنگان)، اتفاقاتی افتاد که در صدر اخبار استان بوشهر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۸    
ثلاث- سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: پیشگیری از بیماری های انتقالی از آب و غذا به انسان بسیار مهم است
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۸    
ثلاث- رییس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر از تلاش برای جذب نیروهای متخصص در این بیمارستان خبر داد و گفت: دستگاه ها و تجهیزات مدرن در بیمارستان دیر استقرار یافت
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۸    
ثلاث- سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: رعایت اصول بهداشتی در استفاده از آب و غذای سالم موجب پیشگیری از بیماری وبا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۹    
ثلاث- مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۹    
ثلاث – نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط مطلوبی برای مسابقه پرسپولیس و پارس جم فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۹    
امام جمعه کنگان گفت: پیروزی مقتدرانه بر داعش نتیجه نهادینه شدن تفکر بسیجی در کشورهای عراق و سوریه بود
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۳:۲۹    
ثلاث – رئیس اداره گاز شهرستان کنگان : حفاری های انجام شده بعد از بارندگی نشست کرده که توسط شهرداری و شرکت گاز اصلاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۳    
ثلاث- بازی های فوتسال بانوان لیگ دسته سوم کشور در کنگان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۴۳    
اختصاصی ثلاث – سعید صفایی : چقدر این حکایت برایمان آشناست، گویا تمام این اعتراضات و بدنبال آن مصوبات(که معلوم شد سوری بوده اند) همگی پشم بوده است و بیکاری جوانان تحصیل کرده بومی کشک!
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۲    
ثلاث- رئیس اداره ورزش و وجوانان شهرستان کنگان در تصمیمی غافل گیرکننده اقدام به استعفا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۲    
ثلاث- یادواره شهدای کنگان با حضور خانواده شهید حججی و حاج صادق آهنگران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۱    
ثلاث- مسابقات فوتسال بانوان دسته سوم کشور در رده سنی بزرگسالان از یکم تا هشتم آذرماه به میزبانی بندر کنگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۱    
ثلاث- متخصص گوش، حلق و بینی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: سه مشکل عمده مراجعه به کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی کنگان، جرم گوش، آلرژی و حساسیت و سینوزیت است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۱    
ثلاث- بیش از 150 میلیون تومان کالای غیر نقدی بازاریان و لنجدارانبندر کنگان، آماده ارسال به مناطق زلزله زده است
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۱:۱۰    
ثلاث- همایش هفته دیابت در بیمارستان کنگان برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۰    
ثلاث : سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی علت تاخیر در نامه اعتراضی اش به وزیر نفت را بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۰    
ثلاث_ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج کلنگ زنی یک پایگاه مقاومت با اعتبار بالغ بر 400میلیون ریال کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۰    
ثلاث_ کمک های داوطلبانه مردمی توسط پایگاه های مقاومت سطح حوزه استحفاظی آغاز و اولین محموله کمک های داوطلبانه مردم شهرستان عسلویه جمع آوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۰    
ثلاث- کمک های نقدی و غیر نقدی کارکنان پتروشیمی جم به منطقه زلزله زده غرب کشور ارسال گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۰۹    
ثلاث- سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خبر داد: نشست منطقه ای پیشگیری از بیماری های گوارشی در کنگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۹    
ثلاث- یک دستگاه آمبولانس مجهز، به همراه دو کادر فنی، عصر روز یک شنبه 28 آبان 96 به مرکز استان اعزام شد و از آنجا به سمت کرمانشاه حرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۹    
ثلاث_روابط عمومی سپاه عسلویه: 200نفراز دانش آموزان شیعه و سنی دختر شهرستان عسلویه به اردوی راهیان نور اعزام شدند
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۰:۳۹    
ثلاث- نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه درمجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گستردگی این حوزه انتخابیه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۹    
ثلاث_فرمانده سپاه عسلویه: مهم ترین برنامه های حضور خانواده شهید محسن حججی در مرکز شهرستان از مهم ترین برنامه های هفته بسیج بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹    
فرمانده انتظامی جم از متلاشی شدن باند 8 نفره سارقان موتورسیکلت و کشف 27 فقره سرقت در سطح شهرستان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان عسلویه خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹    
ثلاث – کمک به زلزله زدگان و مجروحان و بازماندگان حادثه دردناک در غرب کشور جلوه ای از همدلی و نمادی از تاسی امت پیامبر اسلام به آنحضرت و اهلبیت مکرم ایشان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹    
ثلاث- دسته ی از سوالات بسیار رایج هستند که ممکن است آنها را بیش از یک بار از فرزندان خود پرسیده باشیم ولی در عین حال ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۹    
ثلاث- از دقایق اولیه امشب، بوی بسیار شدید گاز، تمام فضای شهر تاریخی سیراف را فراگرفته به نحوی که باعث نگرانی و کلافگی آن ها شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۹    
ثلاث_ در پی بازدید شهردارو اعضای شورای اسلامی و مشاور طرح از پارک غدیر بازدید میدانی بعمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۹    
ثلاث_ روابط عمومی سپاه عسلویه: با هماهنگی با مسئولین مجتمع گاز پارس جنوبی به همه بسیجیان اهل کرمانشاه که خانواده آنها دچار زلزله شده اند مرخصی تشویقی داده شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۹    
ثلاث_ به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج فرمانده سپاه عسلویه ، فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان و مجموعه پرسنل سپاه با امام جمعه دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۸    
ثلاث- رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: تعداد 300 نفر دیابتی از شهرستان های کنگان، دیر، جم، عسلویه و شرکت های منطقه در بیمارستان کنگان خدمات دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۸    
ثلاث – رییس اتاق اصناف شهرستان کنگان ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیز سانحه دیده زمین لرزه در غرب کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۸    
ثلاث- متخصص گوش و حلق و بینی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: گرفتگی طولانی صدا از نشانه های بیماری حنجره است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۹    
یک منبع موثق در دادگستری شهرستان کنگان گفت: مامورین انتظامی شهرستان کنگان مقدار 710 کیلوگرم مواد مخدر از نوع ترکیاک را کشف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۹    
ثلاث : در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر مرگ مشکوک جوان 20 ساله کنگانی، به اطلاع می رساند طبق بررسی های صورت گرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۹    
به گزارش ثلاث فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات هماهنگ پلیسی بیش از 700 کیلو گرم تریاک کشف و سه نفر متهم دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸    
ثلاث- زیبنده نیست در کنار صنایع عظیم نفت و گاز ، هنوز تعدادی از فقرا و محرومین در این شهرستان حتی از داشتن سرپناه محروم باشند
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۸    
ثلاث – جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه با محوریت هفته بسیج در محل سالن جلسات فرمانداری عسلویه برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۳۸    
ثلاث_حسین محدث زاده: هر چند مافیا یادآور سازمان مخوف و عملیات های خشن و از جنس سخت است، اما در گذر زمان و به آرامی رفتارها و کنش های نرمِ مخفی نیز به آن اضافه گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۸    
ثلاث_ کاروان بسیجیان سپاه عسلویه برای برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی به عراق اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۷:۳۷    
ثلاث_رضا محمدی: بیخ گوش پایتخت انرژی کشور قرار گرفتن برای بیدخونی ها تنفس را سخت کرده است و هر روز انبوهی از آلایندگی های پارس جنوبی را نصیب آنها می کند که لازم است در کنار آن تلاش برای توسعه ورزش و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۷:۳۷    
ثلاث_ ششمین دوره اردوی انتخابی تیم کاراته نونهالان کشور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به میزبانی کانون بسیج و تربیت بدنی ناحیه خاتم الانبیا (ص) شهرستان عسلویه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۷    
ثلاث – رییس جدید دادگستری شهرستان کنگان با حضور رییس کل دادگستری استان بوشهر و جمعی از مسئولان محلی و معتمدین معارفه شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۷    
ثلاث- مسئول بخش تصویربرداری بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، چهار هزار و 350 نفر به ” ام آر آی ” کنگان مراجعه کرده اند و از خدمات آن بهره مند شده اند که در همین ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۳:۰۷    
ثلاث- مدیر عامل پتروشیمی جم با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از بررسی فراوان توسط اداره خدمات فنی ومهندسی پتروشیمی جم عملیات تزریق پرلایت در مخزن نگهداری اتیلن به ظرفیت 50000 متر مکعب با موفقیت برای ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۶    
محمودی با اشاره به برگزاری چندین دوره مسابقه کتابخوانی توسط دفتر امام جمعه در چند سال اخیر با همکاری برخی دستگاهها اظهار نمود: فرهنگ کتاب و کتابخوانی بایستی در جامعه ترویج و نهادینه شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۶    
بعد از روی کار اومدن شهردار جدید سیل خواسته های مردم به سمت شهرداری کنگان روانه شد و مشکلات جدید و حتی موارد به جا مانده از قبل که برخی از اونها دست رد به سینه شون خورده بود دوباره احیا شدن و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۱:۳۶    
ثلاث- مجموعه ی از وعده های سریالی برای جوانان کنگان که همچنان عملی نشده است و فقط چند نفر می روند و چند نفر دیگر جای آنان را می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۶    
ثلاث- متخصص بیماری های داخلی بیمارستان توحید جم گفت: مشکلات کوچک کلیه ها در صورت بی توجهی و عدم مراجعه به پزشک، می تواند به نارسایی کلیه منجر گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۶    
ثلاث- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خس خس سینه و یا سرفه، از نشانه های اصلی بیماری آسم است که در شب هنگام و یا صبح زود بیشتر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۶    
ثلاث- یادمان باشد که افراد قاطع و هدفمند در زندگی، از مهارت بالایی در نه گفتن برخوردارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۶    
اختصاصی ثلاث- رحیم جمالی شهردار کنگان: کنگان شهری رو به توسعه است و ما تلاش خواهیم کرد که این منطقه سالهای اینده تغییرات زیاد و هدفمندی را پذیرا باشد، تغییراتی که با اندیشه، تفکر، نقشه و پلان باشد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۰۶    
ثلاث- پتروشیمی جم: نماینده دوره هشتم، نهم، دهم مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون صنایع و معادن: صنعت پتروشیمی ها باید خصوصی به معنای واقعی باشند و نه خصولتی که از این وضعیت باید نجات یابد تا بتواند در ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۰۶    
ثلاث- پتروشیمی جم: تداخل در وظایف رگولاتوری با عملکرد جاری وزارتخانه ها می تواند سبب به وجود آمدن چالش در ایجاد رگولاتوری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۰۶    
ثلاث- پتروشیمی جم: توسعه صنعت پتروشیمی تا حدود زیادی به شرایط و روابط بین المللی و حمایت های قانونی بستگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۶    
ثلاث- اخرین مهلت ارسال مدارک به دبیرخانه اولین همایش تجلیل از برترین های کنگان اعلام شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۶    
ثلاث : همه ی آلودگی ها و معضلات زیست محیطی که در ایران موجود می باشد، متاسفانه ما در استان بوشهر به صورت یکجا داریم !! ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۶    
ثلاث- مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت در اختتامیه بیست و نهمین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی به میزبانی پتروشیمی جم رعایت اصول و دستورالعمل های HSE ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۶    
ثلاث- علی محمد بساق زاده در جمع مدیران عامل صنعت پتروشیمی های کشور درباره ی وضعیت تولیدات محصولات پتروشیمی در شش ماهه ی نخست سال توضیحاتی را ارایه نمود و از وضعیت جاری مجتمع های پتروشیمی کشور و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۶    
ثلاث- مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم در حاشیه بیست و نهمین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی به میزبانی جم گفت: ایران، قرارداد جدید افزایش تولید اتیلن با فرانسه و آلمان امضا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۶    
ثلاث- پس از افتتاح زیرگذر سه راه پتروشیمی به مناسبت عید سعید فطر، انتظار می رفت معضل ترافیک که در ساعات اولیه صبح و پایانی روز تشدید می شد رفته رفته مرتفع گردد که متاسفانه این اتفاق رخ نداد و مردم از ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۲۱:۳۶    
بعد از ظهر امروز در غرفه ی روزنامه ی پیام عسلویه در نمایشگاه مطبوعات تهران از کتاب جدید دکتر محمود ابراهیمی نویسنده و شاعر کنگانی رونمایی شد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۶    
جمعی از جوانانِ جویای کار در کنگان با راه اندازی کمپینی خواستار اشتغال در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی در پارس جنوبی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۶    
ثلاث – بر خلاف شعارهای از جمله حمایت از تولید کنندگان و سال اقتصاد مقاومتی، دولت بجای حمایت از تولید کنندگان در بخش کشاورزی تصمیم به نابودی بخش کشاورزی در شهرستان تنگستان نموده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۶    
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: یک باند جعل سند و تصرف زمین های دولتی شناسایی و 26 هزار مترمربع زمین به ارزش 200 میلیارد ریال به دولت برگردانده شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۶    
ثلاث- بنا به درخواست شهروندان، برای پرداخت آسان، صندوقی شبانه روزی در اورژانس بیمارستان کنگان مستقر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۶    
کوه طلایی که قرار است خزانه دولت را پر کند و زمینه آسایش مردم ایران را فراهم کند نباید عامل زجر و آزار بخش دیگری از مردم ایران باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۱:۰۶    
استان بوشهر با کمبود منابع آبی روبرو است و بخش عمده آب مصرفی استان از استان های همجوار تامین می شود که این موضوع می طلبد مدیریت بهتری در مصرف داشته باشیم ...
مشاهده نتایج بیشتر...