یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۱۳:۵۳Nov 2018 18

ثلاث (salas.ir)

ثلاث 1 فروردین 1395 ثلاث 29 اسفند 1396 ثلاث 31 فروردین 1397 ثلاث 31 اردیبهشت 1397 ثلاث 30 خرداد 1397 ثلاث 31 تیر 1397 ثلاث 31 مرداد 1397 ثلاث 31 شهریور 1397 ثلاث 30 مهر 1397 ثلاث 1 آبان 1397 ثلاث 2 آبان 1397 ثلاث 3 آبان 1397 ثلاث 4 آبان 1397 ثلاث 5 آبان 1397 ثلاث 6 آبان 1397 ثلاث 7 آبان 1397 ثلاث 8 آبان 1397 ثلاث 9 آبان 1397 ثلاث 10 آبان 1397 ثلاث 11 آبان 1397 ثلاث 12 آبان 1397 ثلاث 14 آبان 1397 ثلاث 15 آبان 1397 ثلاث 17 آبان 1397 ثلاث 18 آبان 1397 ثلاث 19 آبان 1397 ثلاث 21 آبان 1397 ثلاث 22 آبان 1397 ثلاث 23 آبان 1397 ثلاث 24 آبان 1397 ثلاث 25 آبان 1397 ثلاث 26 آبان 1397 
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۶    
ثلاث- انتظار مردم از دستگاههای نظارتی و قضایی همین است که اجازه ندهند در شرایط سخت اقتصادی اختلاس های میلیاردی و رانت های کذایی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۶    
eghe- عضو کمیسیون عمران گفت :پروژه هایی داریم که بیش از 30 سال است که رها شده است و هیچ اقدامی برای تکمیل آنها صورت نمی گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۶    
ثلاث – فرماندهی دریابانی استان بوشهرگفت: 60 هزار لیترسوخت قاچاق در بندر کنگان از توابع این استان کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۳:۱۵    
ثلاث- مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم گفت: 220 نفر نیرو از طریق آزمون سراسری در این مجتمع بکارگیری خواهند شد؛ در جذب نیرو برای بومی های استان بوشهر امتیاز و نمره خاصی قرار داده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۵    
ثلاث- دادستان شهرستان کنگان گفت: با تلاش اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، تیم قاچاقچیان شرور و سابقه دار مواد مخدر طی عملیاتی در شهر بنک دستگیر شدند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۵    
ثلاث- شهردار بندر کنگان خبر داد: دوربین های مدار بسته ترافیکی در 5 نقطه بندر کنگان نصب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵    
ثلاث : هیات دولت در جلسه امروز خود با پیشنهاد وزارت کشور مبنی بر ارتقای شهر سیراف به عنوان بخش مستقل از بخش مرکزی کنگان موافقت کرده و این مهم ظرف چند روز آتی به وزارت کشور ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۵    
ثلاث- رئیس شورای شهر سیراف گفت: شهر سیراف با ورزش بادهای شمالی توسط پالایشگاه های منطقه پارس 2 (کنگان) و با وزش بادهای جنوبی توسط پتروشیمی های مستقر در پارس 1 (عسلویه) در آلودگی ها محاصره می شود و ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۵    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: اسکله جدید کنگان از اعتبارات داخلی سازمان بنادر کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۴    
ثلاث- در نشست الماسی نماینده مردم جنوب استان بوشهر با مجموعه دادگستری شهرستان کنگان مطرح شد: با وجوع صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه و تبعاتی که به همراه داشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
حجت ریحانی نیا از اجرای طرح گردشگری دریایی در ساحل بنک خبرداد و گفت: شهرساحلی بنک ظرفیت مناسبی برای اجرای طرح های گردشگری دریایی دارد که در این راستا برنامه مدونی اجرایی و عملیاتی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان جم و عسلویه در گفتگویی کوتاه دستاوردهای سفر وزیر ارتباطات به جنوب استان را عنوان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
ثلاث – به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه کتاب با بیش از 600 نسخه در محل کتابخانه عمومی فرهنگ کنگان گشایش یافت، علاقه مندان می توانند از تخفیف 30 درصدی خرید کتاب در این نمایشگاه استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۹:۰۱    
ثلاث- سرطان دهان یک واژه کلی است که به مجموعه ای از سرطان ها در حفره دهان گفته می شود و می تواند منشاء های مختلفی مانند استخوان، غدد بزاق و لنفاوی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۹:۰۱    
ثلاث- عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: هنوز آن باور عمیق و اراده محکم برای اشتغال بانوان در جامعه شکل نگرفته است، همین امر هم موجب شده تا در پست های کلان مدیریتی کشور از حضور بانوان توانمند محروم باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۱    
ثلاث- امام جمعه کنگان گفت: در شرایط کنونی ، تلاش برای کنترل تورم و حل مشکلات معیشتی مطالبه مهم مردم از دولتمردان است
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۴۲    
ثلاث- نماینده مردم جنوب استان بوشهر گفت: زیرساخت های فرهنگی در جنوب استان بوشهر دارای ضعف های اساسی است و شدیدا به زیرساخت هایی در زمینه تاسیس فرهنگسرا، کتابخانه، پارک بانوان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۰    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان خواستار انعقاد تفاهم نامه بین وزارت ارشاد و وزارت نفت در راستای مسئولیت های اجتماعی جهت تقویت حوزه فرهنگ و هنر در جنوب استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۳:۴۰    
ثلاث- به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون بهداشت دانشگاه گفت: به دلیل پایین بودن میزان ید در بیشتر مواد غذایی به غیر از غذاهای دریایی، یک راه تامین ید موردنیاز بدن ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۳:۱۰    
ثلاث- برخی از تجهیزات شهر بازی پارک خلیج فارس و شهربازی دریا با حضور کارشناسان و بازرسان اداره استاندارد کنگان پلمپ شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۳:۱۰    
ثلاث- طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت واکسن آنفلوانزا باید از نیمه دوم شهریور تا نیمه اول مهر تزریق شود که در مناطق مختلف دنیا براساس شروع فصل ها متفاوت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۲:۴۰    
ثلاث- رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بخش NICU بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان در مردادماه سال 95 راه اندازی شده و تاکنون 560 خدمات NICU به نوزادان در این شهرستان ارایه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۲:۴۰    
ثلاث- مسمومیت دومین عامل مرگ و میر در کودکان زیر شش سال و پیشگیری از آن یک اولویت جدی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۰    
این اتفاق شایسته پیرو دیدار روز گذشته الماسی با محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که پیرامون مسائل و مشکلات مردم جنوب استان بوشهر انجام شد، مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۰    
اختصاصی ثلاث- با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سیراف سیراف بالاترین زیرساخت های ورزشی استان را در حوزه بانوان ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۱    
به گزارش خبرنگار ثلاث ثبت نام در آزمون شرکت توسعه پلیمر پاد جم از فردا روی وب سایت این شرکت آغاز خواهد شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۱:۰۲    
ثلاث- مسابقه دوچرخه سواری کوهستان همزمان با افتتاح پیست دوچرخه سواری چشمه بی بی حبش کنگان برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۰    
ثلاث- امام جمعه کنگان در خصوص تهدید به تحریم نفت ایران گفت: اگر نفت ما صادر نشود ، قطره ای نفت از منطقه صادر نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۰    
ثلاث- با تلاش الماسی و همکاری خوب مدیر عامل پتروشیمی جم شرایط جذب نیرو برای استخدامی آذرماه شرکت پلیمرپاد جم تسهیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۰    
ثلاث- شهردار کنگان اظهار داشت: حذف ناهنجاری های بصری نقش بسزایی در ایجاد آرامش روانی شهروندان دارد
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ثلاث- مسوول واحد بیماری های واگیر مرکز بهداشت شهدای انقلاب، با اشاره به روش های تشخیصی و درمانی جدید در نظام سلامت، هپاتیت نوع C را یک بیماری قابل درمان عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ثلاث- دوران نوزادی و کودکی به عنوان دوران زیربنا و مهمی در رشد و تکامل هر فرد است که با تامین مواد غذایی موردنیاز در این دوران، می توان آینده سالمی را رقم زد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ثلاث- پوکی استخوان شایع ترین بیماری متابولیک استخوان است که با بالا رفتن متوسط سن افراد جامعه به عنوان یک معضل بهداشتی مطرح شده و از آن به عنوان یک اپیدمی خاموش یاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ثلاث- مسئول اورژانس 115 شهرستان کنگان از انجام یک زایمان موفق توسط تکنسین های اورژانس 115 استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ثلاث- رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حوزه عسلویه باید یک مطالعه کلی از سلامت مردم میزبان صنایع انجام و معاینات و آزمایش های مخصوص سالیانه انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۰۰:۲۹    
ثلاث- مدیرعامل پتروشیمی بوشهر در نشست با نماینده مردم جنوب استان بوشهر تاکید کرد: ما با سیستم اقماری کاری مخالفیم و باید همگی کارکنان اسکان پیدا کنند
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۸:۵۸    
ثلاث- ثلاث- نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر گفت: در رابطه با تخصیص منابع مالی به حوزه آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۶:۲۸    
ثلاث- با حکم عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری شهرستان کنگان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۸    
ثلاث- مراسم نمادین هفته پدافند غیرعامل با اجرای مانور در مدرسه شهید پرهیزکار شهر کنگان با حضور فتح اله نوروزی فرماندار ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۸    
ثلاث- کمپین همگانی 30-60 با محوریت پیشگیری از سوانح رانندگی در حاشیه شهرها با حضور بخشدار مرکزی ،رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و برخی از مسئولین در دبیرستان نمونه معلم کنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۶:۵۸    
ثلاث- کارشناس تغذیه دانشکده تغذیه و علوم غذایی شیراز گفت: مصرف مواد غذایی در فصل پاییز باید از غذاهای خنک تابستان به سمت غذاهای گرم زمستان کشیده شود و از مصرف میوه های حساسیت زا مانند خربزه، انگور ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۶:۲۸    
ثلاث- اقدام ارزشمند پتروشیمی جم در سال حمایت از کالای ایرانی با عرضه دو سوم محصولات پلیمری در بازار داخل
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۵:۲۸    
با حضور مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بوشهر در دفتر فرماندار کنگان، رئیس جدید اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان کنگان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۸    
به گزارش ثلاث – ساعاتی از انتشار آگهی استخدام نگذشته بود که به یکباره این آگهی از روی سایت شرکت برداشته شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۰۱:۲۳    
ثلاث- نماینده مردم جنوب استان بوشهر: کلنگ اسکه بزرگ کنگان را به زودی با استفاده از اعتبارات شرکت نفت خواهیم زد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۴:۵۲    
ثلاث- شهریاری معتقد است اگر افزایش تسهیلات وام مسکن با افزایش مدت بازپرداخت آن و کاهش سود بانکی روبرو نشود، خیلی به بالا رفتن تقاضای خرید مردم منجر نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۴:۵۲    
ثلاث- جدیدترین مطالعات قوم شناسی احمد نوبخت و عبدالکریم تازش دو پژوهشگر جمی در قالب کتاب علمی و پژوهشی ” کند و کاوی پیرامون بام نشینان جم و سیراف ” تدوین و رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۶    
شرکت توسعه پلیمر پادجم واقع در استان بوشهر- منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در نظر دارد در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود صرفا در شهر عسلویه ، در مقاطع تحصیلی کاردانی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۶    
ثلاث- پیرو مصوبه هیات مدیره پتروشیمی جم استخدام در جم و شرکت های زیر مجموعه تنها از طریق آزمون و مصاحبه علمی خواهد پذیرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۶    
ثلاث- بزرگترین پروژه ملی و استراتژیک تولید پلی پروپیلن کشور با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در دهه فجر سال جاری اجرایی می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۵    
ثلاث – جذب نیرو های پرستاری در هر بیمارستانی بر اساس چارت آن بیمارستان صورت می گیرد و متاسفانه در چارت های بیمارستانی تعداد زیادی از تخت های فعال آن مرکز محاسبه نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۰:۱۵    
ثلاث- مدیرعامل کارخانه سیمان کنگان از الماسی بابت حمایت از این شرکت تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۲۳:۴۵    
ثلاث- طرح پیشگیری از تنبلی چشم برای کودکان کودکان 3-6 سال در شهرستان کنگان و عسلویه از اول ابان آغاز شده است. این طرح همزمان با کل کشور از آبان ماه شروع شده و تا اواخر دی ماه پایان می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۵    
ثلاث- کتاب مدیریت بحران در صنعت نفت به قلم یک کنگانی شاغل در منطقه ویژه پارس منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۵    
ثلاث- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، سید پیروز موسوی را به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۵    
ثلاث- همدلی مردم با مردم و مردم با مسئولین در سطح شهرستان کنگان، زمینه برون رفت از مشکلات را فراهم می سازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۰    
ثلاث- رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: با جذب سومین جراح مغز و ستون فقرات تنوع خدمات درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گسترش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۰    
ثلاث- امروزه رسانه ها و نشریات محلی همزمان با گسترش شبکه ارتباطات جهانی و شکل گیری جامعه شبکه ای، جایگاه و اهمیت خود را در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته حفظ کرده و بر آن افزوده اند
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۰۶:۳۹    
ثلاث – حسن پور : در حال حاضر قریب 3500 ورزشکار بصورت سازمان یافته فعالیت می کنند که نیمی از این تعداد را بانوان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۰۱:۳۹    
ثلاث- همایش مشترک کمیته های ورزش های هوایی استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی همزمان با افتتاحیه باشگاه ورزش های هوایی سیمرغ کنگان در پارک ساحلی شهر بنک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۹    
ثلاث- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پیامی درگذشت خلیل فرهمند خبرنگار شهرستان جم را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۹    
ثلاث- کارشناس مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به مواردی از تداخل داروها با یکدیگر و ضرورت توجه به این موضوع ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۹    
ثلاث- هر سنی برای شروع بدنسازی و ایروبیک مناسب است اما باید این ورزش به روش صحیح انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۶    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان و مدیر کل ارشاد اسلامی استان در نشست با هنرمندان شهرستان تاکید کردند: راه اندازی نخستین هفته نامه رسمی شهرستان کنگان گامی موثر برای توسعه و معرفی بیشتر منطقه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۶    
ثلاث- به مناسبت هفته تربیت بدنی، بیمارستان امام خمینی کنگان به همراه هیات کوهنوردی شهرستان کنگان و با همکاری اداره ورزش، همایش کوهپیمایی برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۷    
ثلاث – به دنبال عوارض و بیماری هایی نظیر اسهال، بیماری های قارچی و سالک ناشی از استفاده از کودهای مرغی در مزارع و همچنین ایجاد تبعاتی همچون مگس زایی و ایجاد بوی نامطبوع که نارضایتی مردم شهرستان را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۷    
ثلاث : به مناسبت هفته ی تربیت بدنی مسابقات کاراته قهرمانی بانوان سبک شیتوریوشیتوکای درخانه کاراته به میزبانی شهر بوشهر برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۷    
ثلاث- جلسه شورای راهبردی روابط عمومی شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی کشور با حضور اعضای این شورا در شرکت پتروشیمی جم برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۴    
ثلاث – مصطفی رامشی در گفتگو با خبرنگاران افزود: برنج های وارداتی از گمرک بندر کنگان مورد آزمایش قرار گرفته و مشکلی ندارند و مغایرتی با استاندارد در آنها مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۲    
ثلاث- پوکی استخوان یا استئوپروز شایع ترین بیماری متابولیک استخوان است که به واسطه کاهش قدرت استخوان ها انسان را مستعد شکستگی می کند، آنچه استئوپروز را برای نظام سلامت کشور حایز توجه و اهمیت کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۲    
ثلاث- کارشناس مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مصرف طولانی مدت داروی متفورمین برای درمان قندخون را موجب خطر بروز کم خونی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۲    
ثلاث- همزمان با آغاز هفته سلامت زنان و به همت واحد سلامت خانواده و جمعیت مرکز بهداشت شهدای والفجر، 90 بانوی شاغل در دانشگاه شیراز با اهمیت غربالگری و تشخیص زودهنگام سرطانهای شایع زنان آشنا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۲    
ثلاث- رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: باگذشت 40 روز از راه اندازی رادیولوژی دیجیتال بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، 1750 نفر از خدمات این دستگاه جدید بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۲    
ثلاث- رئیس دانشگاه پیام نور کنگان گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت( بدون آزمون ) بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور مرکز کنگان اغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۱    
ثلاث- رئیس اداره استاندارد شهرستان کنگان گفت: برنج های وارداتی به این بندر مورد آزمایش قرار گرفته و مشکل و مغایرتی با استاندارد ملی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۱    
ثلاث- امام جمعه کنگان گفت: خدمت به زائرین حسینی یک موهبت و توفیق بزرگ الهی است که در ایام محرم و صفر نصیب افراد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۱    
ثلاث- شهردار بندر کنگان گفت: در حال حاضر شهر کنگان کارگاه بزرگ سازندگی است و شهرداری طلایه دار و پرچم دار این کارگاه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵    
ثلاث- شرکت های پارس 2 و شورای راهبردی پتروشیمی به مسئولیت های اجتماعی خود در قبال منطقه از جمله ورزش شهرستان توجه جدی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۵    
اختصاصی ثلاث- نماینده مردم جنوب استان بوشهر در واکنش به اظهارات اخیر نماینده مردم دشتی و تنگستان گفت: با صدای بلند می گویم که از نیروی های بومی دفاع کرده و بر حضور آنها اصرار ورزیده ام.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۱:۱۵    
ثلاث – سالیان سال است این مناطق جنوب و به خصوص شهرستان کنگان در استان و منطقه از حیث پرورش و تقویت نیروی انسانی محروم مانده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۵    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: افتخار ما در دولت این می باشد که نگاهمان به روستاها از منظر توانمندسازی و توسعه یافتگی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۹    
ثلاث- بخشدار مرکزی کنگان گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد اشتغال، درآمدزایی و توانمندسازی روستاهای بخش مرکزی کنگان بوده است که ان شاءالله تمرین خوبی برای نمایشگاه های دهه فجر و عید نوروز و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۹    
ثلاث- ثلاث- به همت پتروشیمی جم و گروه جهادی بقیه الله (عج)، اردوی جهادی – پزشکی در عسلویه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۰:۳۹    
ثلاث- نماینده مردم دشتی و تنگستان گفت: قیمت مسکن تا 2 سال دیگر کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۹    
ثلاث- رستمی ، مدیر عامل سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و هیئت همراه از پتروشیمی جم بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۹    
ثلاث- در جهان صنعتی امروز فرآورده های حیوانی بیش از 60 درصد کل چربی ها، 70 درصد چربی های غیر اشباع و 100 درصد کلسترول رژیم غذایی انسان را تامین می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۹    
ثلاث- کنجکاوی و احساس آگاهی نسبت به وضعیت جسمانی، جنسیت، هویت و عقیده، از تغییرات روانی رفتاری شایع در دوران بلوغ است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۹    
ثلاث- رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از جذب 2 متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری در این مرکز درمانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۹    
ثلاث- فوق تخصص بیماری های مفصلی، رماتیسم و پوکی استخوان در مرکز آموزشی درمانی حضرت علی اصغر(ع) با اشاره به برخی باورهای عمومی در مورد بیماری های روماتیسم، به معرفی بیشتر این بیماری پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۸    
عملیات لایروبی حوضچه بندر صیادی پرک شهرستان کنگان در جنوب استان بوشهر روز یکشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۸    
ثلاث : عملیات اجرایی 9 پروژه احداث پارک ساحلی در 9 روستای شهرستان کنگان با حضور استاندار بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۸    
عملیات بهسازی و نوسازی 100 واحد مسکونی روستاییان در روستاهای شهرستان کنگان آغاز شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۸    
ثلاث- کارشناس ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی دانشکده تغذیه و علوم غذایی شیراز، پیرامون تفاوت شیرهای سنتی که به صورت فله ای توزیع می شود و شیرهای پاستوریزه، توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۸    
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: کلاس های دانشگاه فنی و حرفه کنگان از مهر ماه 98 آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۷    
ثلاث- نخستین هفته نامه رسمی شهرستان کنگان با نام “ثلاث جنوب” به زودی در گستره استانی منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۷    
ثلاث- پتروشیمی جم 13 گرید مهم در حوزه الفین ها و پلی اتیلن ها را به تولید انبوه رسانده و امروز تولید تجاری این محصولات آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۷    
ثلاث- صنعت پتروشیمی ایران با رشد و تعالی توانسته بازوی اقتصاد کشور شود و در این روزهای سخت بیش از همه چشمان امید به این صنعت دوخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۳:۳۷    
ثلاث- به همت بهزیستی شهرستان کنگان و شبکه بهداشت و درمان، امسال برای سومین سال متوالی، طرح غذای گرم در روستا مهدهای شهرستان کنگان اجرا میشود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۷    
سکینه الماسی نماینده مردم شهرستانهای دیر کنگان جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی از ارتقا روستاهای بهارستان از توابع شهرستان جم و بیدخون از توابع شهرستان عسلویه به شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۷    
ثلاث – ورزش کردن در مدارس یکی از کانال های ایجاد تحرک، نشاط و شادابی است. اما شرایط در عسلویه به گونه ای رقم خورده است که علاقه مندی به زنگ ورزش در مدارس کمرنگ تر از سایر مناطق شده است!
مشاهده نتایج بیشتر...