شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۲:۴۹Jun 2018 23
 

جدیدترین خبرهای «اصلاح طلبان»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
مرجع تقلید شیعیان گفت: اگر رفتار های غیرمتعارف آمریکا بیشتر و با تحلیل برای مردم بیان شود آن وقت عده ای بلند نمی شوند و نامه نمی نویسند که برویم با ترامپ مذاکره کنیم.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه فیروزکوه گفت: امروز شاهد هستیم برخی اصلاح طلبان خواستار مذاکرات مستقیم با آمریکا هستند اما باید پرسید مذاکره با چه کسی؟
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۳    
امام جمعه موقت فریدونشهر با اشاره به عهدشکنی های آمریکا و رئیس جمهور این کشور به ویژه در هفته های اخیر، نوشتن نامه فدایت شوم برخی از اصلاح طلبان برای وی را از روی وادادگی و عدم درک سیاسی عنوان کرد.
فاش نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۶    
شماری از اصلاح طلبان تندرو و اپوزیسیون خارج کشور در نامه ای به مسئولان عالی نظام سخن از مذاکره مستقیم با آمریکا به میان آوردند. تسنیم در این گزارش به بازخوانی نگارندگان این نامه پرداخته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۵    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به نامه نگاری برخی به عنوان فعال سیاسی برای رابطه به امریکا گفت: اصلاح طلبان انقلابی خط خود را از فتنه گران جدا کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۹    
نماینده سابق مجلس با اشاره به نامه برخی اصلاح طلبان مبنی بر مذاکره با آمریکا گفت: این افراد زمینه ساز اهداف ایالات متحده هستند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری ایسنا: قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: در صورتی می توان پیشنهاد مذاکره را پذیرفت که منافع ملی کشور تامین شود، مذاکره با ترامپ منفعت مردم ایران را تامین نمی کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۴    
هفته ای که گذشت اخبار دفاعی بیشتر تحت تاثیر نامه برخی اصلاح طلبان داخلی و اپوزیسیون خارجی و طرح موضوع مذاکره مستقیم با آمریکا بود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۷    
به گزارش جماران؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط حساس کنونی که یک جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ایران شکل گرفته است برخی دوستان اعتقادی ندارند که به دولت کمک کنند. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۴:۰۵    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: نامه اصلاح طلبان برای مذاکره مجدد را می توان در راستای تهدیدهای ترامپ علیه جمهوری اسلامی دانست.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۵    
نامه صد چهره سیاسی و مدنی درباره مذاکره با آمریکا واکنش برخی از چهره های اصلاح طلب کشورمان را در پی داشت.غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب سازندگی ایران، با اشاره به اینکه من این نامه را امضا نکردم و اصلا نامه امضایی نبوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
ایرنا : دبیرکل حزب کارگزاران در واکنش به انتقادها از امضای نامه یکصدتن از فعالان سیاسی در مورد مذاکره مستقیم با آمریکا، نوشت: مقابله با هجمه دشمن علیه کشورمان خیانت نیست.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۱۸    
رئیس هیئت بدوی تخلفات نهاد ریاست جمهوری گفت: امضا کننده نامه مذاکره با آمریکا باید بدانند که خواسته یا ناخواسته در راستای منافع آمریکا و در زمین دشمن بازی می کنند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۳۴    
تهران- ایرنا- فرزند شهید بهشتی با تاکید بر اینکه جریان اصلاح طلبی باید درباره نگاهش به عدالت اجتماعی تجدیدنظر کند، گفت: آنها باید نگاه جامع تری به این موضوع داشته باشند و در این زمینه می توانند از افکار شهد بهشتی کمک بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۳۱    
تهران- ایرنا- فرزند شهید بهشتی با تاکید بر اینکه جریان اصلاح طلبی باید درباره نگاهش به عدالت اجتماعی تجدیدنظر کند، گفت: آنها باید نگاه جامع تری به این موضوع داشته باشند و در این زمینه می توانند از افکار شهد بهشتی کمک بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۲۳    
دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با غیرعاقلانه و ذلیلانه خواندن نامه پیشنهادی جمعی از اصلاح طلبان برای مذاکره مستقیم با آمریکا، گفت: کسانی که فکر می کنند با عقب نشینی در برابر دشمن مشکلاتمان حل می شود یا تحلیل درستی ندارند یا خائن هستند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۲    
ایلنا: یک فعال سیاسی درخصوص مذاکره با آمریکا گفت: اگر بعضا برخی از چهره های محدود نامه مذاکره با آمریکا را امضاء کرده اند، هیچ ربطی به جریان اصلاحات ندارد، نظر شخصی خودشان است و نمی توان آن را نظر همه اصلاح طلبان دانست ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۲    
خبرآنلاین: عضو فراکسیون امید مجلس درباره نامه مشترک برخی اصلاح طلبان تندرو و اپوزیسیون خارج کشور به مسئولان عالی نظام درباره مذاکره مستقیم با آمریکا گفت: مخالف این اقدام هستم ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۱    
روزنامه اصلاح طلب نامه ذلت بار اصلاح طلبان به ترامپ را بهانه قرار داده و مدعی شده است که باید فتنه 88 را فراموش کنیم تا به همگرایی ملی برسیم!
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۷    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در صفحه شخصی خود در توئیتر، نسبت به تحرک یک جریان سیاسی و پیشنهاد آنها برای مذاکره مستقیم با رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۸    
دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: ترامپ وقتی که با یقین می گوید ایرانی ها دوباره به مذاکره باز می گردند، چشم امیدش به این سیاست مداران ورشکسته داخلی است که سرباز بی جیره و مواجب آمریکا در خاک ایران هستند.
تدبیر 24   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۰    
نامه ای که اخیرا در رابطه با ضرورت مذاکره مستقیم بدون قید و شرط با ترامپ خبرساز شده از دو زاویه قابل ارزیابی و تحلیل است. منظر نخست انتساب این نامه به جریان اصلاح طلب است و منظر دوم در بعد چرایی و چگونگی آن قابل بررسی است و اینکه در این شرایط ضرورتی برای این امر وجود دارد یا خیر و دیگر اینکه آیا ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۳    
نامه نیوز: چندی پیش خبری از قول یک عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان منتشر شد که پارلمان اصلاحات با تبدیل شدن به عنوان نهادبالادستی اصلاح طلبان، جای شورای مشورتی را می گیرد و شورای مشورتی منحل می شود . ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۰    
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: در 22 بهمن و روز قدس که رفراندوم سالانه کشور محسوب می شود قاطبه مردم به میدان آمده و با شعار مرگ بر آمریکای خود با آرمان های انقلاب تجدید بیعت می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۳    
دبیرکل حزب موتلفه گفت: این کار نوعی افسادطلبی و رو در روی منافع ملت ایستادن است، البته ما بین این جماعت غافل و وطن فروش با اصلاح طلبان واقعی تفکیک قائل هستیم.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۴    
حمیدرضا حاجی بابایی گفت: مگر اصولگرایان و اصلاح طلبان جزو اصول دین هستند که نتوان از آنها عبور کرد؟ این یک امر طبیعی است که اصلاح طلب و اصولگرا ممکن است در یک برهه زمانی مورد توجه مردم قرار نگیرند.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۳    
طی روزهای اخیر اصلاح طلبان تندرو و اپوزیسیون خارج نشین در بیانیه ای خواستار مذاکرات "بدون قید و شرط" میان ایران و آمریکا شدند.
شهدای ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۶    
به گزارش شهدای ایران ، توهین و تهمت های اصلاح طلبان به خاطر چند انتقاد ساده از دولت از سوی میثم مطیعی تمامی ندارد و در یکی از عجیب ترین این ادعا ها مجید انصاری، عضو اصلاح طلب دولت یازدهم، این مداحی را مرتبط با پروژه های نفوذ و سرویس های جاسوسی بیگانه دانست. ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امضاکنندگان این نامه ننگی ابدی برای خود ثبت کردند. اسداللّه بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با تسنیم ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۲    
کرباسچی می گوید در پاسخ به نظرخواهی اصلاح طلبان، با شروطی مذاکره جدید با آمریکا که موضوع این نامه بوده را تأیید کرده است. به گزارش مشرق، غلامحسین کرباسچی که امضایش پای بیانیه تسلیم و ذلت موجود است، با نوعی سفسطه و مغلطه کاری برای کنار کشیدن و تطهیر خود تقلا کرده است ...