دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۵:۲۱Jul 2018 16

جدیدترین خبرهای «حسام الدین آشنا»

انتخاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۰    
اخیرا یک اصولگرامدعی شد فرزند روحانی سه تابعیتی است و علاوه بر ایران، تابعیت کانادا و انگلیس را هم دارد. حسام الدین آشنا بلافاصله این ادعا را تکذیب کرد. در پی این موضوع، ابهامات زیادی برای بسیاری از رسانه ها و نیز افکار عمومی، ایجاد شد ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۴    
برترین ها: رشیدپور در توییتی به غلط های املایی حسام الدین آشنا واکنش نشان داد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۶    
مشاور رییس جمهور با اشاره به چگونگی پایان دادن به زندان مرحوم عباس امیرانتظام در نیمه ی دهه ی هفتاد، راه حل حصر خانگی را هم پیشنهاد کرد و گفت که هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد . به گزارش انصاف نیوز، متن کوتاه تلگرامی حسام الدین آشنا که البته به زبان اشاره نوشته شده، در پی می آید: ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۱    
ایران سد استواری است در برابر تهدیدات تروریسم وباند های تبه کار در اینسو وآنسوی مدیترانه/ ایران تهدید اروپا نیست/ ناتو به جای افزایش بودجه، دشمنان خود را کاهش دهد
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۵    
به گزارش صدای ایران به نقل از ایلنا، مشاور رئیس جمهور، حسام الدین آشنا در خصوص رسیدگی به مستند پخش شده از صدا و سیما در خصوص فعالیت دختران نوجوان در اینستاگرام به عنوان بیراهه گفت: به زودی این مسئله در جلسه هیأت نظارت بر صدا و سیما مطرح و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۵    
حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور و رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در توییتر خود نوشت: مدتی است ناوهای آمریکایی سر عقل آمده اند و برای ادب کردنشان نیاز چندانی به بازداشت تفنگداران دریایی یا هشدار قایق های تندرو نبوده است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۰    
مشاور رئیس جمهوری در واکنش به اظهارات اخیر ترامپ زئیس جمهوری آمریکا درباره کاهش درگیری ها میان کشتی های این کشور و نیروی دریایی جمهوری اسلامی، گفت: مدتی است ناو های آمریکایی سر عقل آمده اند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۸    
اقتصادنیوز؛ حسام الدین آشنا گفت: به نظر می رسد که بسته پیشنهادی اروپا در حال شکل گیری، تقویت و تنظیم شدن مطابق با نیازها و خواسته های ایران باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۵    
اخیرا و در آستانه تحمیل برجام منطقه ای، اعداد و ارقامی در خصوص میزان محبوبیت ایران در منطقه منتشر شده که حرف آن یک چیز بیشتر نیست؛ نگاه منفی کشورهای اسلامی و علی الخصوص متحدان ایران به جمهوری اسلامی.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۹    
به گزارش مشرق، حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور در واکنش به مصاحبه یک نماینده مجلس که در مورد پسر رئیس جمهور حرف زده بود در توییتر خود نوشت:
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۷    
حسام الدین آشنا نسبت به اظهارات اخیر ذوالنور، نماینده مجلس در مورد پسر رییس جمهوری واکنش نشان داد.
598   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵    
به گزارش پایگاه 598 ، حسام الدین آشنا در واکنش به مصاحبه ذوالنور درباره پسر رئیس جمهور نوشت: نماینده ای در مصاحبه با روزنامه اعتماد/ سه شنبه 5 تیر 1397 اتهاماتی را متوجه پسر رئیس جمهور کرده است. این اتهامات تکذیب می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۹    
با اینکه حسام الدین آشنا در نظر سنجی خود جهت ترمیم کابینه میان سالان را با سابقه و پاکدست و جوانان را متخصص و کم تجربه! توصیف کرد، باز هم مردم به جوانان اعتماد کردند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۵    
به گزارش جماران؛ حسام الدین آشنا، عضو شورای نظارت بر صداوسیما، در واکنش به پخش اعترافات مائده هژبری دختر جوانی که به اتهام پخش فیلم هایی از رقص خود در صفحه ی اینستاگرامش بازداشت شده بود ...
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۲:۴۸    
توهم زده اند در سفته اند؛ هم ظریف را می خواهیم، هم سلیمانی را! نوشیدنی چی بیاورم خدمت تان، خوش اشتهاها؟!
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۳:۵۶    
ساعت24-مشاور رئیس جمهور نوشت: آمانو پیام صریح و قاطعی را در مورد آینده فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران در صورت رضایت بخش نبودن بسته اروپایی دریافت کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۳    
حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور به نامه امروز سردار سلیمانی خطاب به رئیس جمهور واکنش نشان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۰    
مشاور فرهنگی رییس جمهور نوشت: اتمام حجت با اروپا ضروری بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۸:۵۲    
انتخاب : در یادداشت توئیتری حسام الدین آشنا که به همراه رییس جمهور به سوئیس و اتریش سفر کرده آمده است:اتمام حجت با اروپا ضروری بود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۴۵    
حسام الدین آشنا ، مشاور رییس جمهور روحانی در یادداشتی تلگرامی نوشت: ترامپ از همان آغاز کار خود، پروژه “تغییر رژیم” در ایران را با صراحت هر چه بیشتر کلید زده است. او برای موفقیت این پروژه به یک ابزار اصلی نیاز دارد و آن چیزی نیست جز از کار انداختن سامانه اصلی نظام. ...
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۰    
ساعت24-رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری با اشاره به تبعات اجتماعی سیاست افزایش کافی قیمت پایه، آن را در حال حاضر امکان پذیر ندانست و تاکید کرد: باید به دنبال گزینه های دیگری باشیم.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۹    
هسته اصلی اغتشاش در پاساژ علاءالدین و بازار یکی بود. عناصر دست سوم در تور افتاده اند. عاملان و آمران در لیست انتظارند. خبرهایی در راه است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۲۲:۴۲    
انتخاب : حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در توییت خود نوشت: هسته اصلی اغتشاش در پاساژ علاء الدین و بازار یکی بود. عناصر دست سوم در تور افتاده اند عاملان و آمران در لیست انتظارند. خبرهایی در راه است
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۲۲:۵۸    
وکیل ملت: حسام الدین آشنا نوشت: روحانی تخریب می شود حتی اگر به جای توچال به چاله میدان برود! جرم او رفتن به کوه نیست. جرم او این است که نخواسته الگویی مردم فریب از رئیس جمهور بودن را ارائه کند.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۸    
حسام آشنا، مشاور رئیس جمهور در واکنش به اعتراضات بازار و اعتصاب بازاریان نوشت: صدای خیابان و پاساژ و بازار را باید شنید. اولی صدای مردم است اما باید در تشخیص صدای دوم و سوم بیشتر تأمل کرد تا صدای کاسبکاران دلال با صدای تهی دستان نگران اشتباه گرفته نشود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۹    
مشاور فرهنگی رئیس جمهور در واکنش به حواشی به وجودآمده در خصوص حضور رئیس جمهور در مجتمع فرهنگی توچال مطلبی را در صفحه توییترش منتشر کرد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۱    
مشاور فرهنگی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند دولت برنامه خاصی برای کنترل قیمت ها ندارد، گفت: همین بعضی ها هستند که به دنبال گرانی اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۷:۰۵    
روزنامه اعتماد در یادداشتی نوشت: دکتر حسام الدین آشنا، مشاور رییس جمهور و رییس مرکز بررسی های استراتژیک در توییتی نوشت... این جمله هر خواننده پیگیر سیاستی را به خواندن بقیه مطلب ترغیب می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۷    
به گزارش مشرق ، حسام الدین آشنا، مشاور رییس جمهوری در توییتی با انتشار تصویری از زمان جنگ درباره جام جهانی نوشت:
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۶    
به گزارش مشرق ؛ پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر مراکش در جام جهانی 2018 روسیه حسام الدین آشنا را سر ذوق آورد تا اینگونه توییت کند: