سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۱۱:۱۲Jul 2017 25

تدبیر و امید (tadbirvaomid.ir)

  ۵ دقیقه پیش    
تا 2 مرداد 7 میلیون و 250 هزار تن گندم به ارزش 9 هزار و 490 میلیارد تومان از گندمکاران خریداری شده که تا این تاریخ 7 هزار و 730 میلیارد تومان پرداخت شده است.
  ۲۶ دقیقه پیش    
اتفاقا عکس این موضوع صادق است زیرا برخی از وزیران مانند دکتر قاضی زاده هاشمی گفته بودند که دیگر نمی خواهند یا نمی توانند ادامه دهند و خودشان می خواستند بروند و اگر گفتیم بمانند برای ادامه خدمات بود.
  ۳۲ دقیقه پیش    
چاپ خبر تکذیب دخالت حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری در آنچه در دانشگاه آزاد اسلامی می گذرد در ستون جهت اطلاع دیروز، بازتاب گسترده ای داشت. د
  ۳۸ دقیقه پیش    
حتی حالا همین دانش آموزانی که امسال مدال طلای ریاضی و شیمی را گرفته اند هم می خواهند از کشور خارج شوند دلیلش را هم بی توجهی مسئولان به نخبگان و نبود امکانات در ایران ذکر می کنند.
  ۴۴ دقیقه پیش    
بعد از جنگ جهانی دوم نیز در آلمان صفرها را حذف و واحدهای پول را تغییر دادند. واحد پول ما تقریباً برای حدود صد سال، ریال بوده که خود آن اجزا و اضعافی داشته است.
  ۴۷ دقیقه پیش    
این جمعیت شناس در ادامه با بیان آنکه نرخ تجرد قطعی زنان در سال 90 نیز در حال افزایش بود، تصریح کرد: با این حال نرخ تجرد قطعی زنان در سال 95 بیش از سال 90 است؛ به طوری که در سال 90، 9 ...
  ۵۳ دقیقه پیش    
این تصادف جمع آوری شد اما با توجه به اینکه تصادف، در منطقه ای رخ داده بود که ترافیک صبحگاهی روزانه را در آن شاهد هستیم، باعث شد تا حجم ترافیک سنگین تر شود.
  ۵۹ دقیقه پیش    
هر سال اعضای شورای شهر تهران به میزبانی شهرداری تهران به سفر مشهد می روند در سه سال گذشته نیز به این مساله تذکر دادم چراکه میزبانی شهرداری از اعضای شورای شهر تعارض منافع دارد.
  ۱ ساعت پیش    
سپس اولیای دم اعلام کردند به هیچ عنوان از قاتل گذشت نخواهند کرد و مادر پیر مقتول نیز گفت: این قاتل تنها پسر و تنها یاورم را کشته است و حتماً باید قصاص شود.
  ۱ ساعت پیش    
نکته مهم دیگر تاکید آقای باهنر بر پرهیز از تندروی و نیز حمایت از دولت بود. من تصورم این است که در دو سوی جریان یک عده تندرو هستند که می خواهند فضا را تند نگه دارند و تندترش کنند و من این را به مصلحت ...
  ۱ ساعت پیش    
فرد سیاسی خانواده ما پدرم بود. او به جلسات گروه های گوناگون می رفت و پای حرف های شان می نشست. ولی همانطور که گفتم خانواده ام و همچنین پدرم مذهبی بودند و قبل از انقلاب هم گرایش شان به سمت مصدق بود.
  ۱ ساعت پیش    
در برابر انتقادات، برگزیدگان شورای پنجم سخن به درشتی می گویند، نقدها را برنمی تابند، به خود نمی گویند که وقتی انتقاد زیاد است لابد کار خودشان هم یک جایی اشکال دارد.
  ۱ ساعت پیش    
روز 27 تیر خانواده این کودک سه ساله که یوسف بهمن آبادی نام دارد در تماس با پلیس از گم شدن فرزندشان خبر دادند و بلافاصله تصاویر کودک گمشده در فضای مجازی و رسانه ها منتشر و از مردم کمک خواسته شد.
  ۱ ساعت پیش    
نام خانوادگی شیرودی حس کنجکاوی خیلی ها را به این سمت می کشاند که او نسبتی با شهید علی اکبر شیرودی داشته باشد. وقتی با او تماس گرفتیم ایشان در پاسخ به اولین سوال ما گفت: بله من دختر شهید شیرودی هستم
  ۱ ساعت پیش    
طنز و کاریکاتور طنز - خون من ناب و ژِنم مرغوب است/ ژِن من از همه ژنها خوب است/ پدرم حامل این ژن بوده/ دَم او گرم، ژنش مرغوب است...
  ۱ ساعت پیش    
طنز و کاریکاتور طنز - به بهانه کمپبن هنر توقیف شدنی نیست، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در روزنامه قانون منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش    
البته دولت فراجناحی بودن با شرکت سهامی شدن دولت متفاوت است. افرادی باید وارد کابینه شوند که دغدغه خدمت به کشور و نظام داشته باشند.
  ۱ ساعت پیش    
طنز و کاریکاتور کاریکاتور - در حاشیه انتشار خبر توزیع مواد مخدر دولتی، روزنامه شهروند این کارتون را منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش    
این چهار کشور در بیانیه مشترکی اعلام کردند نُه نهاد خیریه و نُه شخصیت جدید به فهرست مبارزه با تروریسم افزوده شده اند.
  ۱ ساعت پیش    
در این نمایشگاه شرکت های فعال حوزه فناوری اطلاعات آخرین دستاوردهای خود را در خصوص فناوری های اطلاعاتی، ارتباطات، خدمات، محصولات و کالاهای این بخش در معرض دید عموم گذاشتند.
  ۱ ساعت پیش    
حریق در یک بنا قدیمی خشتی 300 متری با سقف شیروانی رخ داده و آتش از سقف های آن آغاز و در حال گسترش بود.
  ۱ ساعت پیش    
مرعشی که به عنوان رئیس ستاد جهانگیری در این جلسه حاضر شده بود، روایت می کرد که در آن جلسه به شعار ستاد آقای قالیباف - 96درصدی ها و 4درصدی ها - اعتراض کرده بود ...
  ۲ ساعت پیش    
این زن پس از 960 رد شدن در آزمون رانندگی، بالاخره گواهینامه گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت که سفر رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه به دوحه برای میانجیگری میان کشورهای عرب حوزه خلیج فارس بدون پیشرفت بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انفجار شیء صوتی در یکی از کوچه های فرعی زاهدان بجز یک نفر زخمی هیج تلفات جانی و مالی نداشته است.
  ۳ ساعت پیش    
مشاور رئیس جمهور با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود به وحدت میان دولت و سپاه پاسداران اشاره و بر آن تأکید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه توسل به خشونت و ترور را زائیده ایدئولوژی منحطی دانست که جز زبان زور و خشونت لجام گسیخته سخنی و کلامی برای گفتن ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
قیمت مسکن تابستان سال آینده در مقایسه با تابستان امسال چقدر تغییر خواهد کرد؟ نتیجه یک نظرسنجی حاکی از آن است در یکسال پیش رو قیمت مسکن در حد نرخ تورم افزایش می یابد ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر دفاع قطر اعلام کرد هیچ اطلاعاتی درباره اعمال تحریم ها نداشتیم و تصمیمات گرفته شده برای ما غافلگیرکننده بود.
  ۵ ساعت پیش    
آبی های پایتخت امیدوار هستند ستاره ایرانی را در رم ببینند.
  ۵ ساعت پیش    
رخدادهای اخیر سوریه و پیروزی های تازه ملت عراق بر تروریست های تکفیری در این کشور سبب شده تا دولت های مصمم برای مبارزه با تروریسم و دیگر چالش های امنیتی در خاورمیانه رایزنی و همکاری های تازه ای را در ...
  ۵ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید سیدجلال حسینی حداکثر تا 10 روز دیگر می تواند با این تیم تمرین کند.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه چین در کنفرانس خبری روز دوشنبه با تصریح بر اینکه این کشور توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 را ماحصل مهمی از چندجانبه گرایی می داند بر ضرورت تقویت عزم سیاسی برای حفظ این توافق تأکید ...
  ۶ ساعت پیش    
یک منبع آگاه از خروج عمار الحکیم از مجلس اعلای اسلامی عراق و تشکیل یک حزب سیاسی جدید خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
روزنامه آمریکایی با سرزنش رویکردهای ترامپ در قبال سوریه نوشت: ایران و روسیه خواهان اتحاد مجدد سوریه با حاکمیت اسد هستند و در این بین تهران قادر خواهد بود از این پایگاه علیه متحدان آمریکا استفاده کند.
  ۸ ساعت پیش    
عرضه ی بسته ی فیلمی با عنوان هدیه ای برای آقای رییس جمهور ، راهیابی فیلم زرد به جشنواره روسیه،برگزیده شدن سوزنبان در ایتالیا و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۸ ساعت پیش    
نوروز صیاد از مراسم و آئینهای زیبای جزیره قشم است که تا فراموشی کامل فاصله چندانی ندارد و بر اساس این آئین روستائیان سالانه همزمان با شروع فصل جدید صید این روز را جشن می گیرند و خوردن انواع ماهیها در ...
  ۸ ساعت پیش    
600 فروشنده مواد مخدر و همچنین اراذل اوباش طی 24 ساعته اخیر در محلات شهر تهران دستگیر شدند.
  ۸ ساعت پیش    
این کتابخانه و کتابفروشی بزرگ و زیبا در شهر یانگژو در چین فضای داخلی اش را با کف پوش آیینه ای به یک کتابخانه تونلی تبدیل کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
وب سایت روزنامه آمریکایی نیویورک پست در گزارشی به بررسی پدیده " مدلینگ زیر زمینی" در ایران پرداخته است.
  ۹ ساعت پیش    
مرد جوان از طریق شبکه های اجتماعی زنان را فریب می داد و با تهیه فیلم سیاه از صحنه آزار و اذیت آنها، دست به اخاذی از طعمه هایش می زد.
  ۹ ساعت پیش    
فرزند مهدی کروبی بعد از عیادت پدرش در گفت و گو با خبرنگار در مورد علت بستری شدن او در بیمارستان توضیح داد.
  ۹ ساعت پیش    
درحالی که اداره مالیات بعد از پنج دهه مالیات همه تاریخ را از تیم های استقلال و پرسپولیس می خواهد، کنفدراسیون هم اولتیماتوم حذف تیم های بدهکار راه داده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
دنبال کردن کسوف ها باعث می شود به جالب ترین مکان ها بروید و جالب ترین افراد را ببینید. مثلأ دنبال کردن این کسوف یک عکاس نجومی را در سال 2013 به کنیا کشاند.
  ۱۰ ساعت پیش    
گروه تروریستی داعش برای مجازات یکی از مشهورترین پزشکان خود، او را اعدام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت مسکو با جوانبی از قطعنامه شورای امنیت علیه کره شمالی مخالف است.
  ۱۰ ساعت پیش    
در ادامه برخورد قاطع سربازان امام زمان (عج) با عرفان کذایی حلقه و سرشبکه های این جریان منحرف در سطح استان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۴    
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به این که هم اکنون آمریکا کمترین پایبندی را نسبت به برجام دارد تاکید کرد که آمریکا برای اجرای تعهدات خود در برجام به عزم سیاسی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۱    
پژوهشگران بریتانیایی طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که با تغییر در سبک زندگی و افزایش سطح تحصیلات می توان از ابتلا به بیماری زوال عقل (دمانس) در میانسالی و کهنسالی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۳    
تیم فوتبال منچسترسیتی با قراردادی 52 میلیون پوندی بنجامین مندی مدافع فرانسوی را به خدمت گرفت تا این بازیکن به گرانقیمت ترین مدافع جهان تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۳    
یک فرمانده نیروی هوایی آمریکا نسبت به تلفات جنگ احتمالی میان آمریکا و کره شمالی هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۴    
زن میانسال متهم به کودک ربایی مدعی شد برای آنکه یوسف 3 ساله را نجات دهم با خودم به خانه ام بردم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۴    
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به کشف محموله سلاح و مهمات در شمال غرب کشور گفت: این محموله برای ایجاد نا امنی در کشور بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۴    
سخنگوی دولت ترکیه در ادامه واکنش های جهان اسلام ضد تجاوزهای رژیم صهیونیستی در حق فلسطینیان، از تل آویو خواست که ردیاب های نصب شده اش در ورودی های مسجدالاقصی را بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۱    
وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه با یکی از مجریان معروف آمریکایی گفت که رهبر همانند اکثر مردم ایران شفاف گفته که به آمریکا اعتماد نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۵۵    
نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد روز دوشنبه گفته فکر نمی کند دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در گزارش سه ماهه بعدی به کنگره پایبندی ایران به برجام را تأیید کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۰    
ولی عهد سابق عربستان در نامه ای که در شبکه های اجتماعی به وی منتسب شده به پادشاه این کشور نسبت به توطئه امارات هشدار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۳۷    
گروه تروریستی داعش در کرکوک برای یکی از سرکردگان برجسته خود، که نزدیک به ابوبکر بغدادی است، حکم اعدام صادر کرده است..
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۸    
معاون بهداشتی و درمان دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: پنج نفر از ابتدای امسال تاکنون بر اثر بیماری واگیر هاری در شهرهای شمالی استان سیستان وبلوچستان فوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۴    
کمیته بین المللی صلیب سرخ در بیانیه ای اعلام کرد که اوضاع انسانی در یمن به سطح فاجعه آمیزی رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۱    
وزیر خارجه روسیه می گوید مسکو هم خواهان حل و فصل مسالمت آمیز بحران موجود در روابط کشورهای عربی و قطر است و در صورت درخواست طرفین، آماده میانجیگری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۵    
جانشین فرمانده ناجا از استقرار دائمی پلیس در مبادی رسمی گمرک خبر داد و گفت: فرایندهای قانونی برای حضور پلیس در گمرک طی شده و هدف از سفر به استان هرمزگان بررسی موانع موجود و رفع این مشکلات است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۳۴    
انفجار انتحاری در یک اردوگاه آوارگان در نزدیکی مایدوگوری واقع در شمال شرقی نیجریه 3 کشته و 17 زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۹    
آمار قربانیان انفجار انتحاری در شهر لاهور پاکستان در نزدیکی پارک تکنولوژی ' افرا' به 26 کشته و 49 زخمی افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۹    
به دلیل آنکه تا 14 مرداد هم زمانی باقی نمانده منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا براساس قانون سابق از 12 شهریورماه می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۶    
مقام های آمریکایی روز دوشنبه گفته اند دو فروند جنگنده چینی به طرز خطرناکی به یک هواپیمای شناسایی آمریکا که در حال پرواز بر فرار دریای جنوبی چین بوده نزدیک شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۶    
از امروز بحث تازه ای را شروع می کنیم در فوتبال ایران ؛ بحثی که البته خیلی هم تازه نیست. بحث باشگاه های بدهکار است ؛ باشگاه هایی که امروز اولتیماتوم های ارگان های بین المللی را نوش جان می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۷    
ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و سران ریاض، کویت و دوحه برای ادامه مذاکرات در مورد قطر به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۴    
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هرگونه تحرکات ضد امنیتی در مرز ها را از سوی هر دشمنی که بخواهد کار احمقانه ای انجام دهد رصد و در نطفه خفه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۴    
بانک ملت از طریق هلدینگ بهسازان فردا، آمادگی دارد تا ایده های نخبگان را خریداری و آنان را در منافع بلندمدت حاصل از عملیاتی شدن این ایده ها مشارکت دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۸    
سازمانهایی در رقابت تنگاتنگ موفق خواهند بود که بتوانند به طور مستقیم در فرایند تصمیم گیری مشتری از طریق ایجاد اعتماد و تصویر سازی ذهنی مناسب ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۵    
حمایت بانک صادرات در راستای ارتقای سطح بهداشت و درمان در استان سیستان و بلوچستان با اختصاص مبلغ 200 میلیارد ریال در قالب طرح تحول سلامت به عنوان وسیع ترین و گسترده ترین طرح در این استان محروم و خدمت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۶    
به منظور تقویت تولید ملی ، تشدید ضرباهنگ توسعه ودر راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی حمایت از پروژه های عظیم سیراف انرژی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۰    
نوبخت با تأکید بر اینکه توسعه بدون زیرساخت ها حاصل نمی شود، از اعلام آمادگی مدیران عامل بانکهای کشور برای طرحهای اشتغال زایی تشکر کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۷    
رفت و آمد ها به دادگاه برای افرادی که مدعی اند مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، گاهی آنقدر طولانی می شود که از کسب نتیجه ناامید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۴    
نماینده ولی فقیه در حج و زیارت از صدور 20 هزار ویزای الکترونیکی برای زائران ایرانی خبر داد و گفت: ویزای باقی زائران در روزهای آینده صادر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۴    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین عصر دوشنبه سرخپوشان ترکیب مدافعان خود برای شروع لیگ را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۴    
کابینه عربستان با یک طرح مربوط به پروژه ملی انرژی هسته ای موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۵    
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: توطئه ای جدید در راه است که در آن یک خلیفه حفتر جدید مانند لیبی را به فلسطین تحمیل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۲    
کاخ کرملین به رویکرد آمریکا در اعمال تحریم های جدید علیه مسکو واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۹    
همزمان با سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و میلاد مسعود هشتمین اختر آسمان ولایت و امامت و آغاز دهه کرامت شبکه های تلویزیون برنامه های ویژه ای روی آنتن می برند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۹    
برخی منابع از کشته شدن یکی از سرکرده های بارز تکفیری ها در غرب موصل خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۸    
شما ذوق های مردم را سره کنید. شعر و موسیقی و داستان و رمان و هر چیزی که ناسره باشد، به خودی خود از میان می رود. ناسره، برآورنده نیاز ذوق مبتذل است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۹    
تحولات جمعیتی کشور به گونه ای بوده که دهه 60 ای ها در دهه80 جواب نگرفتند و نتوانستند سرکار بروند. در دنیا هم اینگونه است و نسل هایی که بعد از جنگ جهانی بودند یک سری خصوصیات خاص را دارند که در ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۱    
این دوازدهمین مدال کاروان ورزشی ناشنوایان امام رضا(ع) است که توسط ورزشکاران ناشنوا در جریان بازیهای المپیک کسب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۲    
حال 2 نفر از مصدومان این حادثه وخیم اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۹    
کوشنر در بیانیه اش گفته است دونالد ترامپ جونیور از او برای حضور در این نشست دعوت کرد اما او دیر به جلسه رسید و شنید که آن وکیل روس درباره مساله فرزند خواندگی صحبت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۰    
عکس منتسب به آزاده نامداری مجری مشهور صداوسیما در کشور سوئیس/ این تصویر در فضای مجازی پخش شده است.آزاده نامداری به همراه همسر و دخترش به تازگی به سوئیس سفر کرده است و همیشه با چادر دیده شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۴    
مصطفی تاجزاده در توییت اخیر خود با اشاره به موضوع چینش کابینه دوازدهم نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۴    
مشاور وزیر بهداشت تصریح کرد: مترو مکلف شده تا علاوه بر دادن پایگاه، به چند بیمارستان تخصصی تروما در کشور نیز رمپ اختصاصی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۱    
تلاش تیم اقتصادی و بانک شهر قرارداد 450 میلیون یورویی منعقد شد و تا پایان سال 200 واگن وارد چرخه حمل و نقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۸    
تفاهم نامه میان امریکا و قطر و قانون جدیدی که قطر برای مقابله موثرتر با تروریسم و حمایت مالی از آن معرفی کرده است نشان دهنده تحولات مثبتی است که خود تاییدی بر تعهد قطر به عنوان عضو ائتلاف جهانی ضد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۸    
گسترش دامنه پوشش بیمه بیکاری با رویکرد کاهش مدت استفاده از مقرری بیمه بیکاری از طریق هدایت مقرری بگیران به اشتغال مجدد و توانمندسازی آنان با ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای مورد نیاز و ارتقاء مهارت آنان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۵    
این اقدام بنا به دلایل امنیتی انجام شده است. به جزئیات بیشتری اشاره نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۲    
وی که در سفر دوره ای به برخی کشورهای حوزه خلیج فارس به سر می برد از کویت وارد قطر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۹    
همچنین تمام بخش های این هواپیما به استثنای ترمز آن از کامپوزیت فیبر کربنی ساخته شده است. سیستم های پرواز به وسیله محرک های الکترو مکانیکی کنترل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۶    
سرکیسیان که به مدت کوتاهی برای استراحت به خارج از کشور سفر کرده است، تصمیم گرفت از مرخصی برگردد و در مراسم تحلیف روحانی در روز 5 اوت (14 مرداد) در تهران شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۳    
یکی از مسئولان تشکیلات خودگردان در همین راستا گفته است که عباس از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا کاملا ناامید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۰    
مرتضی پورعلی گنجی ستاره ملی پوش و ایرانی السد هم در تمرینات این تیم حاضر شده و به همراه ژاوی تمرینات بدنسازی را انجام می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۱    
در اجرای این طرح مساله اول ما، برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس در محلات تهران بود که طی24 ساعت گذشته در این زمینه 86 نفر دستگیر شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...