پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۱۲:۳۹Jan 2017 19

تدبیر و امید (tadbirvaomid.ir)

تدبیر و امید 29 اسفند 1394 تدبیر و امید 31 فروردین 1395 تدبیر و امید 31 اردیبهشت 1395 تدبیر و امید 31 خرداد 1395 تدبیر و امید 31 تیر 1395 تدبیر و امید 31 مرداد 1395 تدبیر و امید 31 شهریور 1395 تدبیر و امید 30 مهر 1395 تدبیر و امید 30 آبان 1395 تدبیر و امید 30 آذر 1395 تدبیر و امید 1 دی 1395 تدبیر و امید 2 دی 1395 تدبیر و امید 3 دی 1395 تدبیر و امید 4 دی 1395 تدبیر و امید 5 دی 1395 تدبیر و امید 6 دی 1395 تدبیر و امید 7 دی 1395 تدبیر و امید 8 دی 1395 تدبیر و امید 9 دی 1395 تدبیر و امید 10 دی 1395 تدبیر و امید 11 دی 1395 تدبیر و امید 12 دی 1395 تدبیر و امید 13 دی 1395 تدبیر و امید 14 دی 1395 تدبیر و امید 15 دی 1395 تدبیر و امید 16 دی 1395 تدبیر و امید 17 دی 1395 تدبیر و امید 18 دی 1395 تدبیر و امید 19 دی 1395 تدبیر و امید 20 دی 1395 تدبیر و امید 21 دی 1395 تدبیر و امید 22 دی 1395 تدبیر و امید 23 دی 1395 تدبیر و امید 24 دی 1395 تدبیر و امید 25 دی 1395 تدبیر و امید 26 دی 1395 تدبیر و امید 27 دی 1395 تدبیر و امید 28 دی 1395 تدبیر و امید 29 دی 1395 تدبیر و امید 30 دی 1395 
  ۳ دقیقه پیش  
شمار عکسهایی که بازنشر آن درخواست شده، مشخص نیست اما بر اساس اطلاعات آرشیو کنگره و اسناد این دادگاه ، این تصاویر باید حدود دو هزار عدد باشد.
  ۹ دقیقه پیش  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای محدودیت های طرح ترافیکی در خیابان های فردوسی و جمهوری اسلامی در پی حریق گسترده در ساختمان پلاسکو خبر داد.
  ۱۵ دقیقه پیش  
مرتضی حاجی، وزیر دولت اصلاحات معتقد است که در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم بیش از آنکه حمایت شخصیت ها بر رای آوری روحانی تاثیر داشته باشد، عملکرد او نقشی اساسی را ایفا می کند.
  ۱۸ دقیقه پیش  
از سوی دیگر گفتمان انقلاب اسلامی که برگرفته از گفتمان قرآنی پیامبر و اهل بیت (ع) است؛ روز به روز در جهان مستحکم تر و محکم تر می شود و هر روز که خورشید طلوع می کند این گفتمان در جهان بیشتر طنین انداز ...
  ۲۱ دقیقه پیش  
وزیر کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه وزیر معین استان لرستان هستم دوره های کوتاهی را به استان سفر می کنیم تا از نزدیک در جریان کارها، فعالیت ها و رفع مشکلات باشیم.
  ۲۱ دقیقه پیش  
سن تقویمی ملاک ما برای ازدواج نیست و سن هیجانی، معیار روابط است. در حال حاضر سن هیجانی رو به کاهش است. به عبارت دیگر فرد 18 ساله امروز پختگی بسیار کمتری از فرد 18 ساله سال های قبل دارد ...
  ۵۴ دقیقه پیش  
حرف های هفته گذشته جولیان آسانژ، موسس سایت افشاگر ویکی لیکس موجب شگفتی بسیاری شد. او گفته بود، در صورتی که چلسی منینگ، سرباز سابق ارتش آمریکا مورد عفو یا کاهش مجازات قرار بگیرد ...
  ۵۷ دقیقه پیش  
وی با بیان اینکه شهرداری در تاسیس ساختمان های جدید، مالکان را ملزم به رعایت استانداردهای ایمنی اخذ شده در مقررات ملی ساختمان می کند، گفت: قطعا موضوع ایمنی در جلسه بعدی شورای شهر بررسی می شود.
  ۵۷ دقیقه پیش  
صاحبان امتیاز، مدیران مسئول، دارندگان کارت حرفه ای روزنامه نگاری و آن گروه از سرپرستان رسانه های سراسری که مدارک خود را قبلا در این سامانه بارگذاری کرده اند، نیاز به بارگذاری مجدد ندارند.
  ۱ ساعت پیش  
کاملا موافقم که این منطقه باید فرصت های بیشتری را برای جوانان به وجود آورد. یک اقدام چند جانبه برای آموزش بهتر، اقتصاد بهتر و اتحاد خانوادگی بهتر می تواند به از بین بردن تهدید این گروه ها کمک کند.
  ۱ ساعت پیش  
ماموران آتش نشانی فرد حادثه دیده را ضمن رعایت نکات ایمنی به سطح زمین منتقل و تحویل تکنسین های اورژانس حاضر در محل کردند.
  ۱ ساعت پیش  
این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مسئله دیگری که ما با آن روبه رو شدیم وضعیت نظام بانکی کشور است، نظام بانکی کشور در وضعیت بحرانی به سر می برد و بانک های ما دچار چالش های متعددی هستند.
  ۱ ساعت پیش  
در حال حاضر بیش از 10 ایستگاه آتش نشانی با حضور در محل عملیات اطفای حریق را ادامه می دهند و عوامل انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی نیز به همراه دستگاه های امدادی در محل حضور دارند.
  ۱ ساعت پیش  
هرچند مطالعات حکایت از این دارد که جهان با واقعیت تلخ به مفهوم از دست دادن منابع طبیعی روبه رو است اما تحقیقات نشان می دهد که در برخی از نقاط جهان به خصوص آمازون، آفریقای مرکزی ...
  ۱ ساعت پیش  
با این اظهارنظرها و تلاش ها شاید خیلی گزاف نیست اگر بگوییم مرضیه وحید دستجردی می تواند به ورود برای رقابت های ریاست جمهوری سال 96 نیز امیدوار باشد ...
  ۱ ساعت پیش  
در دهه هفتاد و هشتاد نیروهای اقتصادی و اجتماعی جدید شکل گرفتند که با این مسیر جدید همراه شدند و امروزه وضعیت کاملا معکوس شده است ...
  ۱ ساعت پیش  
مدیر خانه علم ملک آباد جمعیت امام علی (ع) از بچه هایی سخن می گوید که بیشترشان در ملک آباد ضایعات جمع آوری می کنند: حتی بچه هایی هستند که در خود این محله زباله گردی می کنند ...
  ۱ ساعت پیش  
با فراخوان ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه در مناطق " السهله جنوبی، المالکیه، سماهیج، کرزکان، بوری، السنابس، سار، البلاد القدیم " تظاهرات گسترده ای برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش  
طرف انگلیسی نیز در این دیدار سیاست کشور متبوع خود نسبت به توسعه روابط با ایران و تعهد لندن بر اجرای کامل برجام را مورد تاکید مجدد قرار داد و افزود ...
  ۱ ساعت پیش  
شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در نشست خود در تاریخ 28 آذر 1395، به اتفاق آرا، ابقای ریاست ابوذر ابراهیمی ترکمان در این سازمان را برای دوره سه ساله دیگر تصویب کرد.
  ۱ ساعت پیش  
روحانی به عنوان مجری دکترین تعامل مهم تر و تاثیرگذارتر است تا ماحصل تلاشش در این زمینه در پرونده هسته ای تحت عنوان برجام ...
  ۱ ساعت پیش  
روز گذشته بود که دبیر شورای نگهبان از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع و ختم رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تجلیل کرد.
  ۱ ساعت پیش  
یکی از مدارکی هم که این عواقب مرگبار زباله های موبایل را نشان می دهد، شهر گویو در چین است که به نوعی شهر زباله های الکترونیکی بدل شده ...
  ۱ ساعت پیش  
ما در جهانی زندگی می کنیم که جهان ارتباطات و اطلاعات است و هرجای دنیا هر اتفاقی بیفتد سریع از طریق اینترنت و اخبار در جریان حوادث قرار می گیریم ...
  ۲ ساعت پیش  
حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی کشمیری نماینده حضرت آیت الله سیستانی در اروپا به بیان بخشی از نصایح معظم له در دیدار جمعی از طلاب از کشورهای مختلف از جمله ماداگاسکار پرداخت.
  ۲ ساعت پیش  
در حال حاضر محدودیت تردد در مسیر غرب به شرق خیابان جمهوری و جنوب به شمال خیابان فردوسی از سوی عوامل پلیس راهور در دست اجراست.
  ۲ ساعت پیش  
آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران دفاع مقدس، فرمانده جنگ بود و در خط مقدم جبهه حضور یافت ولی صدا و سیمای ما حتی یکبار نیز از وی در این خصوص مصاحبه نکرد.
  ۲ ساعت پیش  
اگر آقایان یک عده ای توی آن جلسه بودند، حرف ها را تقریبا همه می دانند. یک عده ای هم ممکن است از فرماندهان جدید باشند؛ البته الان آمادگی نیست ...
  ۲ ساعت پیش  
باید امامی را مطرح کنیم که پاسخگوی نیاز جامعه باشد؛ در غیر این صورت باید تبلیغات را بیشتر کنیم و کمتر اثر بگیریم ...
  ۲ ساعت پیش  
دیپلماسی تنها سخن گفتن و اعلام مواضع نیست. سکوت هم یک نوع دیپلماسی است. قطر تلاش می کند روابط جدیدی را با روس ها بنا کند.
  ۲ ساعت پیش  
اینجا ورودی یکی از شهرهای حاشیه ای اطراف تهران است که غنی آباد صدایش می کنند؛ آبادی ای که شبیه به هیچ آبادی ای نیست.
  ۲ ساعت پیش  
جان کری قبلا از نوری مالکی انتقاد و او را به تضعیف دولت متهم کرده و گفته بود مالکی باعث شد که داعش در عراق بیشتر قوت بگیرد.
  ۳ ساعت پیش  
به خاطر این نگرانی که در شما به وجود آمد، عذر می خواهم اما همچنان معتقدم که این ارزیابی بی اساس و ناعادلانه است.
  ۳ ساعت پیش  
طبق گزارش های مردمی، متصدی یک رستوران به طور زیرزمینی اقدام به عرضه قلیان می کرد که رستوران این فرد با صدور دستورات ویژه قضایی مورد بازرسی نیروهای انتظامی قرار گرفت که مشخص شد این فرد علاوه بر عرضه ...
  ۳ ساعت پیش  
20 ماه است که در زندان به سر می برد اما می گوید: از انتظار مردن یا ماندن خسته شده و می خواهد تکلیفش هرچه زودتر مشخص شود.
  ۳ ساعت پیش  
معاون اجتماعی وزیر بهداشت در ادامه صحبت هایش به موضوع طلاق اشاره کرد و افزود: مساله دیگری که در ستاد پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی مطرح شد، بحث طلاق بود.
  ۳ ساعت پیش  
اوضاع در اطراف شهر دیر الزور بسیار دشوار است و همچنان این شهر از سوی داعش از سه سال پیش تحت محاصره است. افراد مسلح از تعداد بالای خود برای حمله مستمر به مواضع ارتش سوریه استفاده می کنند.
  ۳ ساعت پیش  
بر اساس گزارش هایی که از سوی منابع خبری در جمهوری آذربایجان منتشر شد، در پی مطرح شدن این اتهام، این دانشگاه منحل شده است.
  ۳ ساعت پیش  
حوالی ساعت 8صبح امروز، ساختمان پلاسکو در تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و فردوسی دچار حریق شده و در حال حاضر چندین ایستگاه آتش نشانی برای اطفای حریق در محل حضور دارند.
  ۳ ساعت پیش  
اولین سفر خارجی رییس جمهوری فعلی ایران به ایتالیا بود و رییس جمهور سابق ایتالیا بهار امسال در ایران حضور داشت این نشان می دهد که غیر از تبادلات سیاسی تبادلات فرهنگی نیز بین دو ارکستر انجام می شود.
  ۴ ساعت پیش  
خبرگزاری فرانسه در گزارشی با اشاره به گزیده ای از اظهارات باراک اوباما رییس جمهور کنونی آمریکا و دونالد ترامپ، رییس جمهور بعدی این کشور خطاب به یکدیگر از زمان آغاز کمپین های انتخاباتی نوشت ...
  ۵ ساعت پیش  
رییس جمهوری اسبق آمریکا و همسرش در بیمارستانی در هیوستون بستری شدند.
  ۵ ساعت پیش  
برایم مهم است که گوشه ای بروم و به این فکر کنم که در دوران ریاست جمهوری چه کردم، بنویسم و با خانواده ام زمانم را صرف کنم. در دموکراسی بعضی وقت ها پیروز می شوی و برخی مواقع شکست می خوری ...
  ۵ ساعت پیش  
نخست وزیر عراق خواهان تحقیق کامل درباره تجاوز سال 2003 آمریکا به کشورش شده است.
  ۶ ساعت پیش  
تروریست های داعش در سوریه فردی را به اتهام جاسوسی به ضرب گلوله اعدام کردند.
  ۶ ساعت پیش  
عبدالله ویسی بعد از گل دوم تیمش به بیمارستان منتقل شده بود.
  ۶ ساعت پیش  
مقام نظامی ارشد روسیه از آغاز عملیات جدید ارتش سوریه برای بازپس گیری شهر تدمر با حمایت جنگنده های مسکو و همچنین اولین عملیات هوایی مشترک روسیه و ترکیه علیه داعش در الباب خبر داد.
  ۷ ساعت پیش  
مرکز بین المللی علوم ورزشی فهرست 100 نفره ارزشمندترین بازیکنان فوتبال جهان به لحاظ قیمت را منتشر کرد که نیمار با سبقت گرفتن از لیونل مسی در صدر ایستاد.
  ۷ ساعت پیش  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، برجام را معاهده ای چند جانبه خواند و تأکید کرد: این قرارداد همچون سایر توافق های بین المللی متضمن یکسری تکالیف و آثار است و علاوه بر آمریکا تمام طرفهای غربی ملزم به ...
  ۷ ساعت پیش  
فرمانده انتظامی استان البرز اعلام کرد که یک کارمند بانک درکرج و4 همدست وی به اتهام 56میلیاردو 20 میلیون ریال کلاهبرداری از کارکنان 3 شرکت اقتصادی دستگیر شدند.
  ۸ ساعت پیش  
"عروه" روی صندلی دفتر مهاجرت آمریکا در حومه شهر هوستون در ایالت تگزاس نشست و گفت: "امروز همه چیز مشخص می شود ...
  ۸ ساعت پیش  
حتی رقابت برای آقای گلی لالیگا و کفش طلای اروپا با رونالدو نیز مانع از این نشده است که لیونل مسی از بخشیدن پنالتی و ضربات آزاد به هم تیمی های خود غافل شود.
  ۹ ساعت پیش  
اردوگاه کار اجباری واقع در 20 کیلومتری شرق شهر لینز در اتریش یکی از بزرگترین مجتمع های اردوگاه کار اجباری در بخش تحت سلطه آلمان اروپا با یک کمپ مرکزی در نزدیکی دهکده ماتهاوزن و نزدیک به صد اردوگاه ...
  ۹ ساعت پیش  
وزارت دفاع روسیه از اولین عملیات مشترک این کشور به همراه ترکیه در نزدیکی شهر الباب سوریه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش  
یک سلفی 4هزار ساله متعلق به دوران عصر حجر از دل یکی از ترسناک ترین مناطق بریتانیا کشف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۱:۲۲  
اعضای تیم پرسپولیس بعد از برد شیرین در اهواز شام را در کنار هم صرف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۱:۰۷  
به دنبال وقوع شورش در زندانی در شهر ناتال برزیل، 27 زندانی کشته شدند. از ابتدای امسال تاکنون حدود 140 زندانی در زندان های برزیل کشته شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۱:۰۱  
آلودگی هوا برای هفته های اول بارداری خطرناک است. در هفته های اول حاملگی، مادران باردار باید در صورت امکان در هوای آلوده حضور پیدا نکنند و از منزل بیرون نیایند و در صورتی که ناگزیر به بیرون آمدن هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۵۲  
مراسم ختم عزیز الله اسماعیلی پدر محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان و عضو مجلس خبرگان رهبری و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی رئیس جمهور روز چهارشنبه در مسجد شورای نگهبان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۴۰  
مخلوطی از خشکبار را آجیل میگویند که مدل ها و ترکیبات متفاوتی دارد.سالیان دراز است که آجیل مهمان عید نوروز ایرانیان شده و رسمی را برای خودش ثبت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۲۲  
ورزش منظم، توانایی آن را دارد که افسردگی را بهبود ببخشد، آن هم بدون استفاده از دارو. مطالعات نشان داده اند افراد مبتلا به افسردگی که تمرینات هوازی انجام دادند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۱  
میوه ای کرکی و خشک به نام به وجود دارد که Cydonia Oblonga نام علمی اش است.طعم میوه به تقریباً گس است و ترش گونه میباشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۹  
با یک شماره می توانید اسم و تصویر اشخاص را بفهمید، این اتفاق تنها در چند ثانیه رخ می دهد و شما می توانید صاحبان شماره های ناشناس را شناسایی کنید، و همه ی اینها به وسیله ی یک بات تلگرام روی می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۹  
معاون وزیر بهداشت، نان "سنگک" را از سایر انواع نان ها سالم تر دانست و با اشاره به ارزش غذایی "سبوس"، از بازنگری استانداردهای سبوس آرد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۷  
نوری مالکی رئیس ائتلاف دولت قانون و معاون رییس جمهور عراق در پاسخ به اتهامات جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، گفت که داعش ساخته و پرداخته دولت باراک اوباما است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۷  
پلیس راهور ناجا محورهای مسدود در کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۴  
بازار خودرو این روزهای در آستانه ورود به دومین ماه فصل زمستان است و به می توان گفت که فروشندگان خودرو خود را برای فروش بازار شب عید آماده می کنند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۱  
اشکان دژاگه قصد دارد العربی را ترک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۵  
قرار است جلسه ای بین سران ورزشی و فوتبالی ایران با حضور سرمربیان تیم ملی و پرسپولیس برگزار شود تا این دو نفر پس از مجادله های فراوان آشتی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۵  
مهاجم فوتبال کشورمان پس از برد پرسپولیس مقابل فولاد نسبت به برتری این تیم واکنش نشان داد.سردار آزمون در زیر پست اینستاگرام سروش رفیعی نوشت: عالی هستید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۶  
تمام مراکز یهودیان در حداقل سه ایالت آمریکا درپی دریافت هشدارهایی مبنی بر بمب گذاری تخلیه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۳  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه تقریبا تمام جلسه صبح شورای نگهبان به بحث پیرامون کلیات برنامه ششم گذشت،مطرح کرد:جلسه بعد از ظهر به بررسی متن لایحه صرف شد که تا ماده 6 پیش رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۴  
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به لطف اراده و هوشمندی مردم، نیروهای مسلح و امنیتی، داعش حتی نتوانست یک ترقه در کشور ما منفجر کند تا از آن بهره تبلیغاتی ببرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۴  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مسدود شدن بیش از 160 هزار کانال فساد و الحادی در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۱  
عبدالله ویسی سرمربی تیم سپاهان پس از پشت سر گذاشتن چند ساعت پرفشار از بیمارستان مرخص شد و به خانه برگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۱  
دادگاهی در هندوستان، سلمان خان را از اتهام حمل غیرقانونی سلاح گرم تبرئه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۶  
یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا اخیرا به سوریه سفر کرده و با برخی مقامات این کشور دیدار کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۳  
مسئول امور همکاری بین المللی کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه از تصمیم کشورش برای نظارت مستقیم بر انتخابات ریاست جمهوری فرانسه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۲  
وزیر آموزش و پرورش گفت: زمانبندی سال تحصیلی را به عنوان یک لایحه از طرف دولت به مجلس ارائه کرده ایم تا مجلس این اختیار را به دولت بدهد که در برگزاری سال تحصیلی انعطاف پذیری داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۲  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار نخست وزیر سوریه بر حمایت قاطع ایران از ملت و دولت این کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۵  
دقایقی پیش مردی با ورود به حریم ریلی مترو در ایستگاه میدان آزادی اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۵  
وزیر بهداشت با اشاره به موضوع پیشگیری از مرگ های ناگهانی به فوت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: ایشان 16 سال قبل آنژیو کرده بودند و 20 سال دیابت داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۴۳  
سرلشکر عبدالحمید محمود الخطاب، رئیس دفتر صدام درباره عملیات کربلای 5 می گوید: تاریخ 16دی 65 تلفن دفتر رئیس جمهور به صدا درآمد. خبر حمله به شلمچه را دادند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۷  
بیانیه نیروهای مقاومت اسلامی لبنان در خصوص دستیابی به هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی که در لبنان سقوط کرده خشم رسانه های اسرائیلی را برانگیخته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۴  
روابط عمومی هفته نامه یالثارات الحسین، ارگان جمعیت انصار حزب الله در اطلاعیه ای اعلام کرد که این هفته نامه به دلیل لزوم بازتوانی مجدد تا اطلاع ثانوی چاپ و منتشر نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۱  
وکیل رییس دولت اصلاحات جزئیاتی از شکایت های موکل خود علیه برخی از مسئولان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۰  
عسکری درباره اینکه اگر روال مثل سابق است، چرا بدهی های این گروه پرداخت نمی شود و چرا با عوامل برنامه ثریا جلسه برگزار نمی کنید، تنها به گفتن این جمله اکتفا کرد که بعداً توضیح می دهم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۷  
رئیس اسبق دستگاه اطلاعات عربستان سعودی در سوئیس، ضمن تکرار ادعاهای ضد ایرانی خود، از امیدواریهایش برای همکاری بیشتر دولت دونالد ترامپ با ریاض علیه تهران سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۲  
وزیر خارجه ایران در اجلاس داووس گفت که به رغم اختلافات سیاسی، درهای ایران حتی برای روابط اقتصادی با آمریکا هم باز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۴  
انتقال ویسی سرمربی تیم سپاهان به بیمارستان به دلیل هیجان بالا و افت فشار از مهمترین حاشیه های امروز دیدار سپاهان با نفت تهران در لیگ برتر فوتبال است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۱  
استفان لوفون نخست وزیر سوئد روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، ضمن ابراز خرسندی از سفرش به ایران در ماه آینده تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران بازیگر مهمی در منطقه به شمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۸  
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی، از دستگیری متهم قاتلی پس از 31 سال خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۸  
گفته می شود طی تیراندازی در یک کالج آمریکایی در شمال مکزیک، 3 نفر جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۸  
منابع نظامی یمن از کشته شدن 3 سرباز سعودی به دست تک تیراندازان یمنی در جیزان واقع در جنوب عربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۵  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: حفظ و حراست از منابع دریای جمهوری اسلامی ایران به ویژه در دریای خزر اهمیت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۵  
کارلوس کی روش در یادداشتی جدید در صفحه فیسبوکش یک بار دیگر سرمربی سرخپوشان را مورد هدف قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۵  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی در یک ساختمان چهار طبقه 12 واحدی در شهرک خاوران و نجات 22 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۷  
معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: اصل برنامه ششم توسعه، حفاظت 100 درصدی از محیط زیست است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۷  
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در تهران در مورد برنامه های پیش بینی شده برای دهه فجرگفت: 10 مسیر راهپیمایی برای روز 22 بهمن در شهر تهران پیش بینی شده که از مساجد آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۴  
خبرگزاری تاس مدعی شد که سرگئی لاوروف علیرغم وجود مخالفت ایران با حضور آمریکا در مذاکرات صلح سوریه در آستانه؛ آمریکا را به این مذاکرات دعوت کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...