دوشنبه ۲۳ مهرساعت ۱۴:۲۴Oct 2018 15

خبرگزاری یوپنا (upna.ir)

خبرگزاری یوپنا 28 بهمن 1395 خبرگزاری یوپنا 27 اسفند 1396 خبرگزاری یوپنا 31 فروردین 1397 خبرگزاری یوپنا 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری یوپنا 31 خرداد 1397 خبرگزاری یوپنا 31 تیر 1397 خبرگزاری یوپنا 30 مرداد 1397 خبرگزاری یوپنا 31 شهریور 1397 خبرگزاری یوپنا 1 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 2 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 3 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 4 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 5 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 6 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 7 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 8 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 9 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 10 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 11 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 12 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 13 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 14 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 15 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 16 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 17 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 18 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 19 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 20 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 21 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 22 مهر 1397 خبرگزاری یوپنا 23 مهر 1397 
  ۸ دقیقه پیش    
گوگل ترنسلیت یا سرویس ترجمه گوگل یکی از بهترین پلتفرم های ترجمه است که به لطف یادگیری ماشینی توانسته در زمینه درک و ترجمه متون بسیار موفق عمل کند.
  ۸ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه متاسفانه 75 درصد معابر پایتخت برای نابینایان مناسب نیست، اظهار داشت:در حال حاضر ...
  ۱۴ دقیقه پیش    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه ساماندهی آموزش عالی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و از تکالیف قانون برنامه ششم توسعه است، گفت: باید ساماندهی بر اساس طرح کارشناسی ...
  ۱۴ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی به بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور که هم اکنون به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه در حال برگزاری است ...
  ۳۴ دقیقه پیش    
بارش شدید باران و سیل در جنوب فرانسه دست کم هفت کشته و جندین نفر مجروح برجا گذاشت. حال 5 نفر از مصدومان این حادثه وخیم گزارش شده است.
  ۳۹ دقیقه پیش    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان مشخص کردن تاریخ اعزام به سربازی برای مشمولانی خبر داد که در ابتدای فرجه یکساله اقدام به تعیین تکلیف وضعیت خود کنند.
  ۴۴ دقیقه پیش    
چند سناتور ارشد آمریکایی از هر دو حزب این کشور ضمن هشدار درباره دست داشتن سعودیها در ناپدید شدن یا مرگ احتمالی جمال خاشقچی ...
  ۴۴ دقیقه پیش    
آیت الله کاظم صدیقی جایگزین، آیت الله احمد جنتی در ستاد امر به معرف و نهی از منکر شد.
  ۱ ساعت پیش    
سیف در نامه ای خطاب به عادل آذر نوشت: صدور حکم انفصال برای اینجانب و برخی از همکارانم، هیچ گونه ارتباطی به تصمیمات متخذه و اقدامات انجام شده توسط بانک مرکزی در مورد بازار ارز نداشته است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران با بیان اینکه هم اکنون میزان تولید بیش از سرانه مصرف هر ایرانی است، گفت: با روند نزولی قیمت دلار احتمال کاهش قیمت محصولات سلولزی از جمله پوشک بچه است.
  ۲ ساعت پیش    
ولیعهد عربستان پیشنهادی نجومی برای خرید باشگاه منچستر یونایتد داده است.
  ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تهیه طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی با بیش از 50 امضا نمایندگان در مجلس خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
آموزش و پرورش حلقه مفقوده توسعه ورزش در کشور می باشد اکثر تحقیقات صورت پذیرفته درخصوص عدم مشارکت مردم در فعالیت های ورزشی بر موضوع عدم آشنایی افراد در مهارت های ورزشی صحه گذاشته اند و این عامل را یکی ...
  ۳ ساعت پیش    
شعب ارزی بانک ها امروز دلار را 10 هزار و 766 تومان و یورو را 12 هزار و 434 تومان از مردم می خرند.
  ۳ ساعت پیش    
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه مشترکی که با محمدرضا عارف داشته از توضیحات وی قانع نشده و عارف نیز تأکید داشته در صورتی که ترکیب به هم بریزد از ریاست شورای عالی استعفا می کند.
  ۳ ساعت پیش    
متحدان آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در ایالت باواریا در جنوب این کشور، در انتخابات روز یکشنبه بدترین نتیجه از سال 1950 میلادی به اینسو را به دست آوردند.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سابق یکی از شعبه های بانک تجارت در مشهد که از حدود یک سال قبل به اتهام اختلاس میلیاردی با سندسازی های صوری تحت تعقیب پلیس قرار داشت در چنگ قانون گرفتار شد.
  ۴ ساعت پیش    
در شرایطی که مرغداران با توجه به نوسانات نرخ ارز و افزایش هزینه های تولید نسبت به قیمت تمام شده گوشت مرغ اعتراض دارند، رئیس سازمان صنعت ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی صبح امروز را تشریح کرد.
  ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری رسمی عربستان سعودی روز یکشنبه اعلام کرد که ریاض به هر تحریم اقتصادی در واکنش به ناپدید شدن جمال خاشقچی بشدت واکنش نشان خواهد داد.
  ۵ ساعت پیش    
با حکم شهردار تهران، سکینه اشرفی معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران شد.
  ۵ ساعت پیش    
بیست و دومین جشنواره قرآنی دانشگاه های پیام نور کشور از امروز (دوشنبه 23مهر) به میزبانی پیام نور کرمانشاه آغاز خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
منبع: رویترز
  ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت از شتاب گرفتن ثبت نام زایران در سامانه سماح خبرداد.
  ۵ ساعت پیش    
در پی تدوین الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت، که در آن اهمّ مبانی و آرمان های پیشرفت و اُفق مطلوب کشور در پنج دهه آینده ترسیم و تدابیر مؤثر برای دستیابی به آن طراحی شده است ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر عامل سمات با بیان اینکه ضمانت نامه های بانکی در فرآیند معاملات نفت خام نزد سمات سپرده گذاری می شود، گفت: فرایند مالی این معاملات از طریق حدود 8 بانک انجام می شود.
  ۵ ساعت پیش    
صفحه نخست روزنامه های امروز دوشنبه 23 مهرماه 97
  ۶ ساعت پیش    
متقاضیان می توانند تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 22 مهر ماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  ۶ ساعت پیش    
دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که برخی افراد دچار آن می شوند و اگر در مراحل اولیه این درد را درمان نکنیم درد ناشی از آن یا عفونت دندان می تواند فعالیت های روزمره را حتی برای چند روز مختل کند.
  ۶ ساعت پیش    
ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور آغاز شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۸    
معاونت حقوقی رئیس جمهوری اعلام کرد: شهرداران و کارمندان بازخرید شده از قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان مستثنی نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۸    
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران یک شنبه 22 مهر قیمت ارز در بازار آزاد تهران مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۸    
نماینده سابق مجلس می گوید مجلس باید با نظام حزبی اداره شود و درثانی، یک مجلس کافی نیست و حتما باید به سمت نظام دو پارلمانی برویم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۷    
یکی از نمایندگان طالبان مدعی شد که در نشست مقامات آمریکایی با نمایندگان این گروه در قطر، آمریکا با خروج نیروهای خود از افغانستان موافقت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۶    
مدیرکل فرهنگی دانشگاه پیام نور از آغاز مرحله کشوری جشنواره این دانشگاه از امروز در کرمانشاه خبر داد و گفت: در مرحله کشوری این جشنواره 150 شرکت کننده در دو گروه دانشجویان و اساتید به رقابت می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت ، واردات مداد و مداد رنگی با توجه به ظرفیت های تولیدی ایجاد شده به منظور تامین کل نیاز کشور را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش 3 هزارتومانی قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه برای مصرف کنندگان بین 57 تا 58 هزارتومان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۵    
رئیس جمهور با بیان اینکه اگر امروز نقصی از مدیران گرفته می شود و نقدی به آنها وارد است، باید بپذیریم به نوعی نقد بر دانشگاه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۹    
رئیس ستاد اربعین حسینی گفت: مشکلات سال های گذشته اربعین با تفاهم نامه ایران و عراق حل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۳    
رئیس جمهور گفت: فردا عده ای از اساتید اقتصاد را دعوت کرده ام تا رو در رو با آنها صحبت کنم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۶    
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: رئیس جمهور به جای نگاه به عملکرد شریعتمداری وابستگی های حزبی را در نظر می گیرد و به دلیل اینکه وی رئیس ستاد انتخاباتی اش بوده است قدرت کنار گذاشتن او را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۶    
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: دانشگاه ها، مراکزعلمی کاربردی و موسسات پژوهشی وابسته به وابسته به دستگاه های اجرایی تا پایان آذرماه تعیین تکلیف شده و نتیجه آن اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۶    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران را در یک روز بارانی تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۱    
اولین همایش ملی اندیشۀ تمدنی از نگاه امیرالمؤمنین علی (ع) با تأکید بر نهج البلاغه 17 و 18 بهمن ماه 1397 در دانشگاه پیام نور، مرکز تهران جنوب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۶    
مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: بلیت قطارهای اربعین این شرکت از ساعت 10 صبح فردا با قیمت 70 تا 130 هزار تومانی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۱    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به مشکلات فرودگاه نجف اعلام کرد: یکی از این مشکلات دو مدیریتی بودن فرودگاه نجف است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۱    
در پزشکی و طب سنتی از خواص بادام تلخ برای رفع گرفتگی عضلات، رفع تورم و درد، و البته محصولات زیبایی پوست و مو استفاده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۶    
یاسین خرم پور
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۱    
سقوط پایه فلزی بسکتبال در یکی از مدارس شهرستان سیریک جان دانش آموز پایه دوازدهم را گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۹    
بانوی اول سابق آمریکا با وجود اینکه بسیار محبوب است، اما گفته اصلا به دنبال ورود به سیاست نیست و نمی خواهد رئیس جمهوری بعدی آمریکا باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۴    
با توجه به افزایش قیمت هزینه های تولید، نانوایان درخواست کردند قیمت نان افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۴    
رییس سازمان چای کشور گفت: 109 هزار تن برگ سبز چای تا امروز از باغ های گیلان و مازندران برداشت شده که 13 درصد بیشتر از سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۳    
معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور در سفر به شیراز و در جمع کارکنان اداری بیان داشت که دانشگاه باید به استقلال و سطح درآمدهای پایدار برسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۸    
دکتر علیزاده با عنوان اینکه هیچ نیرویی در دانشگاه پیام نور تعدیل نخواهد شد، گفت: علیرغم تراکم نیروی انسانی در دانشگاه پیام نور هیچ نیرویی حتی شرکتی تعدیل نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۸    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران به 4 میلیون و 500 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۸    
مهمترین عامل گسست میان اصولگرایان در حال حاضر موضوع سیاست خارجی است؛ برخی از چهره های این جریان نسبت به مذاکرات خوشبین هستند و برخی دیگر آن را خیانت می دانند و دسته ای دیگر سیاست سکوت در پیش گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۳    
دانشگاه استنفورد ایالات متحدۀ آمریکا بار دیگر و برای چهارمین سال پیاپی رتبه نوآورترین دانشگاه جهان را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۳    
لطفا دستور دهید لیست کامل زندانیان مهریه را با ذکر سن و سال، همراه بیاورند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۳    
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر برجام را توافقی وحشتناک توصیف کرد و مدعی شد از زمان خروج وی از این توافق، ایران کشوری کاملا متفاوت شده و بازی تغییر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸    
عبدالصمد خرم آبادی از معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور رفت و به سمت معاونت نظارت بر دادسراهای این مرجع منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸    
باشگاه موناکو اعلام کرد تیری آنری هدایت این تیم را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۲    
مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر اساس مجوزهای اخذ شده، در نظر دارد در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین داوطلبان(دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۶    
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید:دولت باید جدا از دهکهای محروم و خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای کارگران بسته های غذایی در نظر بگیرد تا بیش از این سبد معیشت کارگران به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱    
شرکت سایپا خبر برکناری مدیر عامل خود را که از روز گذشته در فضای مجازی انعکاس فراوانی داشت، تایید نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۶    
118 نفر از اساتید دانشگاه تهران در نامه سرگشاده ای به رئیس این دانشگاه نسبت به شیوع بدحجابی و عدم رعایت احکام اسلامی در دانشگاه ها اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۶    
عضو سازمان نظام روانشناسی از بازداشت رئیس این سازمان به دلیل کلاهبرداری خبر داد و گفت:علی رغم اینکه عباسعلی اللهیاری از سال گذشته رد صلاحیت شده بود ولی همچنان به صورت غیرمستقیم در کارتابل امضا می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۰    
کدو سبز حاوی مقادیر زیاد پتاسیم است که به کاهش فشار خون کمک میکنه. همچنین حاوی مقادیر متوسط فولیک اسید است که باعث تخریب اسیدآمینه هایی مثل هموسیستین میشه این اسید آمینه منجر به حمله قلبی و سکته مغزی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۰    
برنامه های مشخصی برای ساماندهی بازار ارز و حرکت در مسیر نرخ ارز تعادلی در پیش داریم که با مشورت صاحبنظران اقتصادی آن را عملیاتی و اجرا می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۹    
ولی تیموری با حکم رییس سازمان میراثِ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون گردشگری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۹    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی را تشریح کرد و از بارش باران در بیشتر محورهای شمالی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طرح ثبت شناسه مودم ها و مسیریاب هایی که سیم کارت می خورند، از دو تا سه هفته آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۹    
روزنامه ینی شفق چاپ ترکیه گزارش داد که قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار عربستانی و مثله کردن او، از سوی محافظ شخصی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
رئیس مرکز اورژانس استان فارس از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور سعادت شهر مرودشت خبر داد و گفت: در این حادثه 5 نفر کشته و 15 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: شهردار مشهد و معاون شهردار تهران ، دو گزینه احتمالی برای معرفی به مجلس جهت تصدی وزارت راه و شهرسازی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
یک متخصص پوست و مو گفت: هوای سرد باعث کاهش خون رسانی به پوست و خشکی آن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی گفت: از سال جاری به دانشجویان برتر جشنواره های فرهنگی،علمی و ورزشی کشوری تخفیف شهریه تعلق خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۹    
شما در ساکت ترین اتاق جهان حتی نمی توانید تعادل خود را حفظ کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۹    
بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با 17 سنت، معادل 0٫21 درصد افزایش به 80 دلار و 43 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۹    
سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 96 شرکت های سرمایه پذیر از دی ماه به حساب مشمولان واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۹    
صالحی گفت: به دلیل ارزان بودن قیمت برق در کشور، نمی توانیم مدیریت منابع را به فرهنگ صرفه جویی مردم واگذار کنیم بلکه باید برای مصرف سالانه برنامه ریزی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۹    
استار تاپ گامی مهم در جهت توسعه مهارت و کار آفرینی در سطح دانشگاه است و باید ضمن نگاه ویژه به این بحث در دانشگاه پیام نور در سراسر کشور،در سطح ملی و بین المللی نیز توجه داشته باشیم .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۴    
شمارش معکوس برای معرفی سیزدهمین وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران اغاز شده است. گفته می شود هفته آینده موعد معرفی وزیر امور اقتصادی و دارایی در کنار دو وزیر دیگر کابینه دوازدهم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۴    
وضعیت قرارگیری نامناسب بدن باعث بروز مشکلات گوارشی می شود
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۹    
مدیرحوادث دانشکده ایرانشهر گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو405 حامل سوخت، دونفر در آتش سوختند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۹    
جایزه جایگزین نوبل ادبیات ساعتی پیش ماریز کنده را به عنوان برنده خود انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۹    
آزمون کارشناسی ارشد سال 98 در اردیبهشت 98 برگزار می شود و داوطلبان می توانند با اطلاع از رشته های امتحانی جدید در این آزمون ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۱    
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نرخ نهایی ویزای اربعین برای زائران ایرانی 234875 تومان است و سایر اعدادی که مطرح شده صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوایی کشور طی سه روز آینده را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۶    
رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد: طی دو سال آینده و با برنامه ریزی، رشته های مهارتی، بین رشته ای و دارای بازار کار جایگزین رشته های سنتی در این دانشگاه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۱    
رئیس دانشگاه پیام نور آغاز تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور را اعلام کرد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۴    
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور گفت: با هماهنگی های به عمل آمده انجمن های کارآفرینی و محیط زیستی در دانشگاه پیام نور فعال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۸    
مراسم معارفه رئیس جدید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان قم برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۸    
طی حکمی از سوی ریاست عالی دانشگاه پیام نور کشور محبی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور نهاوند انتخاب شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۸    
طی حکمی دکتر آروین به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد اصفهان منصوب گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۳    
حجه الاسلام پور محی آبادی به سمت مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۱    
به گزارش یوپنا به نقل ازر یورونیوز، عربستان سعودی که بزرگ ترین صادرکننده نفت خام در جهان است در نظر دارد با این کار، کمبود نفت ایران در بازار را جبران کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: 210 نفر مشمول اصلاحیه قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان هستند و دستگاه های دولتی باید تا 26 آبان ماه نسبت به تعیین تکلیف و انتصاب افراد جایگزین اقدام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۰    
رییس دفتر رییس جمهور گفت: برای مقابله با قاچاق سوخت، کارت سوخت را احیا کنیم تا از این طریق بر مصرف بنزین نظارت داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۰    
سخنگوی اورژانس از تصادف یک کامیون و اتوبوس با یک کشته و 15 مصدوم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۵    
دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات مردمی گفت: نمایندگانی از شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات رادیویی با هدف مذاکره با اپراتورهای عراقی برای خدمات ارتباطی مسیر پیاده روی ...
مشاهده نتایج بیشتر...