پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۲۱:۰۴Sep 2018 20

جدیدترین خبرهای «هپاتیت»

موج   ۹ ساعت پیش    
رئیس واحد برنامه ریزی، جذب و حفظ اهداکنندگان انتقال خون گیلان گفت: طرح واکسناسیون هپاتیت ب برای متولدین 1/1/1368 به پایین به طور رایگان انجام می شود . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۳    
قمه زنی بدعتی است که خطرات بسیاری از جمله هپاتیت و آسیب های مغزی را به دنبال دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۸    
تهران - ایرنا- رئیس شبکه هپاتیت ایران گفت: قمه زنی و استفاده مشترک از قمه از علل مهم انتقال ویروس هپاتیت ویروسی B و C است که معمولا در محیط های شلوغ و غیر بهداشتی منتقل می شود و هر سال در ایام عزاداری شاهد مواردی از ابتلا به این بیماری ها هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۴    
تهران- ایرنا- رئیس شبکه هپاتیت ایران بر اهمیت اهدای خون توسط سوگواران اباعبدالله الحسین(ع) تاکید کرد و گفت: در این صورت، اهداکنندگان خون و نیز بیماران منتفع می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۲    
رئیس سازمان انتقال خون استان همدان گفت: اهدا کنندگان مستمر خون از ابتدای مهرماه امسال واکسن هپاتیت B را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل انتقال خون استان قم از اجرای طرح واکسیناسیون "هپاتیت B" ویژه اهداءکنندگان مستمر خون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۸    
سنندج - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از اجرای طرح واکسیناسیون هپاتیت B ویژه اهداکنندگان خون خبر داد و گفت: اهداکنندگان مستمر خون گروه سنی 29 سال به بالا از آغاز مهر با مراجعه به پایگاه های سلامت استان، واکسن هپاتیت B دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۰    
نمایش فصل شیدایی در شال، اعلام زمان واریز یارانه نقدی، آغاز طرح پیشگیری از هپاتیت و هشدار پلیس فتا درباره بدافزار های موبایلی را در این بسته ببینید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل سازمان انتقال استان همدان گفت: از مهر ماه امسال اهداکنندگان مستمر خون واکسن هپاتیت B را به شکل رایگان دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۰    
سخنگوی سازمان انتقال خون اعلام کرد: از ابتدای مهر، طرح ملی پیشگیری و واکسیناسیون اهداکنندگان مستمر خون در مقابل هپاتیت B در سراسر کشور اجرا می شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۷    
با آغاز مهر ماه طرح ملی پیشگیری و واکسیناسیون اهدا کنندگان مستمر خون در مقابل هپاتیتB در سراسر کشور اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: طرح ملی پیشگیری و واکسیناسیون اهدا کنندگان مستمر خون در مقابل هپاتیتB از ابتدای مهر ماه در سراسر کشور اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۱    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اهداکنندگان مستمر خون از ابتدای مهرماه واکسن هپاتیت B دریافت می کنند.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۰    
هپاتیت C ویروسی است که کبد را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند به شکل گیری سرطان کبد، سیروز، نارسایی کبد یا حتی مرگ منجر شود. حدود 80 درصد از افراد مبتلا به هپاتیت C در ابتدا هیچ نشانه ای ندارند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۱    
هپاتیت C ویروسی است که کبد را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند به شکل گیری سرطان کبد، سیروز، نارسایی کبد یا حتی مرگ منجر شود. حدود 80 درصد از افراد مبتلا به هپاتیت C در ابتدا هیچ نشانه ای ندارند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۷    
سلامت نیوز :هفته گذشته بود که خبرگزاری ایسنا گزارشی مبنی بر شیوع هپاتیتA در خوزستان و ابتلای 34 نفر در مسجدسلیمان و ایذه به این بیماری خبر داد . به گزارش سلامت نیوز به نقل از جهان صنعت ...
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۲    
مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران به بحث پایش کارگران خدماتی شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: حدود 10 الی 12 نفر از این افراد به بیماری هپاتیت مبتلا بودند که بیشتر آنها مهاجران خارجی بودند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۹    
به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر محمد علی دریک گفت : در راستای دستیابی به اهداف عالیه به صفر رساندن خطر انتقال هپاتیت از خون و فراورده های خونی (zero Risk ) طرح ملی واکسیناسیون علیه ویروس هپاتیت ب در اهدا کنند گان مستمر خون همزمان با سراسر کشور اجرا میشود. شروع طح واکسیناسیون علیه ویروس هپاتیت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۸    
تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: زباله گردها در معرض انگل، ویروس ایدز و هپاتیت هستند و آلودگی ها و انگل های داخل زباله ها از طریق خراش های جلدی، مخاط دهان، چشم و بینی به بدن فرد زباله گرد، منتقل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۴    
تهران - ایرنا - رئیس شبکه هپاتیت ایران گفت: ابتلا به بیماری هپاتیت A در جوانی خطرناک تر از سایر دوران زندگی است و مبتلا شدن به بیماری در این سن می تواند کُشنده باشد.
ایران پزشک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۵    
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: با توجه به ضرورت پیش گیری از اعتیاد چندین برنامه اساسی در این حوزه پیش رو داریم که یکی از مهم ترین آن ها اختصاص بسته ویژه پیش گیری برای گروه های سنی 2 تا 7 سال و 12 تا 17 ساله است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۶    
سلامت نیوز :معاون بهداشت وزیر بهداشت با بیان اینکه در حوزه اعتیاد، از حدود 12 میلیون تزریقی مواد مخدر در جهان، بیش از 50 درصد مبتلا به هپاتیت c هستند، افزود: سالانه 220 هزار نفر در دنیا بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست می دهند. ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۹    
سلامت نیوز : معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از حدود 12 میلیون معتاد تزریقی مواد مخدر در دنیا، بیش از 50 درصد مبتلا به هپاتیت c هستند و سالانه 220 هزار نفر در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست می دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۶    
معاون بهداشت وزارت بهداشت از ابتدای بیش از 50 درصد افراد معتاد در کشور به هپاتیت c خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۷    
اهواز - ایرنا - یک فوق تخصص گوارش و کبد گفت: شایع ترین نوع هپاتیت، ناشی از کبد چرب، عوارض ناشی از مصرف خودسرانه دارو و مکمل ها و اختلالات سیستم ایمنی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۸    
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: خبری که روز گذشته یکی از خبرگزاری ها درباره شیوع هپاتیتA مطرح کرد قدیمی است و متاسفانه به شکلی بیان شد که مردم احساس کردند این اتفاق تازه افتاده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، روز دوشنبه 12 شهریور ماه در رسانه ها از جمله خبرگزاری ایسنا و خبرگزاری فارس خبری روی خروجی رفت که سبب نگرانی های گسترده ای در سطح کشور به ویژه استان خوزستان شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۳:۳۵    
رئیس مرکز بهداشت خوزستان از مشاهده 34 مورد بیماری هپاتیت آ در شهرستان های مسجدسلیمان و ایذه خبر داد.
خوزپرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۲:۳۰    
به گزارش خوزپرس از اهواز ، صبح امروز خبری در رسانه های کشوری و متعاقبا در رسانه های محلی درج شد و از ابتلای 34شهروند مسجدسلیمانی و ایذه ای به هپاتیت A بر اثر استفاده از آب شرب آلوده خبر میداد که این خبر موجب نگرانی و التهاب در بین شهروندان مسجدسلیمانی و ایذه ای شد که این خبر توسط مرکز بهداشت ...