یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۳۱Oct 2019 20

جدیدترین‌های «ستاد مبارزه با مواد مخدر»

روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲    
رامین رادفر کارشناس موادمخدر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر از افزایش تولیدات موادمخدر در افغانستان از 200تن به بیش از 9هزار تن خبر داده و این یعنی فاصله معنادار. البته این افزایش محصول یکی، دو سال نیست و نتیجه پروسه ای طولانی تر است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - جانشین دبیر شورای ستاد مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: 90 منطقه آلوده در زمینه مصرف مواد مخدر در این استان شناسایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و رییس پلیس اسلواکی بر همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
دولت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و رییس پلیس اسلواکی بر همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ دکتر اسکندر مؤمنی در این دیدار که در حاشیه سفر خود به وین انجام شد ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰    
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه اولویت اصلی ستاد مبارزه با مواد مخدر اقدامات فرهنگی است، گفت: امروز مواد مخدر یک تهدید برای جامعه ما است و هر چقدر در این حوزه کار کنیم باز هم کم است.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۶    
مدیر کل بهزیستی استان همدان با اشاره به بخشی از اقدامات کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، از توانمند سازی سمن ها، برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری چندین نمایشگاه و همایش در این زمینه اشاره کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۳:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا: معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: 2 میلیون 808 هزار معتاد مستمر و یک میلبون 600 هزار مصرف کننده تفننی در کشور وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا _ در آیینی با حضور مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، "یزدان آزرمی" به عنوان دبیر جدید شورای مبارزه با مواد مخدر استانداری همدان معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۱    
معاون مقابله با عرضه و امور بین المللی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر تنها از عهده یک سازمان برنمی آید گفت: همه مسؤولان باید در این راه گام برداشته و فعال باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در دیدار با فرمانده کل نیروی پلیس اتریش بر توسعه همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با مسئولان وزارت کار، تأمین اجتماعی و بهداشت اتریش دیدار و بر همکاری و تبادل تجربیات دو کشور در حوزه کاهش آسیب های ناشی از اعتیاد تاکید کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
کسب و کار نیوز - در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و فرمانده کل نیروی پلیس اتریش بر توسعه همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: آموزش و پرورش بهترین و جامع ترین نهاد برای پیشگیری از مصرف موادمخدر است. به گزارش سلام نو، ناصر اصلانی ظهر امروز در جلسه شورای مبارزه با موادمخدر استان زنجان، در رابطه با تاریخچه تشکیل شورای مبارزه با موادمخدر در کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون مقابله با عرضه و امور بین المللی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: مصرف پنج یا 6 نوع موادمخدر از نوع روانگردان های جدید (ان پی اس) در ایران رواج دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان وزارت کار، امور اجتماعی و بهداشت اتریش با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران دیدار کردند
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵    
معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد به منظور مقابله با جنگ خاموش دشمن ایجاد شده است گفت: باید در این جنگ در برابر دشمن هوشیارانه عمل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه امروز سود قاچاق مواد مخدر همچون بانک داری و خودروسازی است، گفت: ما وضعیت خوبی در حوزه مواد مخدر نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی از تلاش غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خاطر دستگیری سرشبکه سایت ضد انقلاب آمدنیوز قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر هشدار داد که افزایش تولید ماده مخدر شیشه در افغانستان زنگ خطر جدی برای جامعه جهانی است و اگر راه حلی برای این معضل پیدا نشود کشورهای غربی و منطقه آسیب می بیند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – یادداشت تفاهم همکاری میان ایران و دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در وین در زمینه ایجاد مرکز منطقه ای ظرفیت سازی و پژوهش برای ارتقای درمان اختلالات ناشی از موادمخدر و بهبود ایمنی و سلامت عموم با حضور سردار اسکندر مومنی دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر به امضاء رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از وین؛ سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشورمان و ژان لوک لمایو مدیر بخش سیاستگذاری دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل در وین دیدار و گفتگو کردند و در پایان این دیدار ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سردار اسکندر مومنی دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر روز یکشنبه در راس هیاتی بلند پایه از ایران برای امضای سند یادداشت تفاهم با سازمان ملل متحد در زمینه ایجاد مرکز منطقه ای ظرفیت سازی و پژوهش در جهت ارتقای درمان اختلالات درمان ناشی از موادمخدر و بهبود ایمنی و سلامت عموم وارد وین شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بامداد یکشنبه (21 مهرماه) در رأس هیئتی عازم وین پایتخت کشور اتریش می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۵    
طی حکمی از طرف استاندار استان چهارمحال و بختیاری؛ مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری به عنوان رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان منصوب شد . ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رسول خضری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در تشریح مهم ترین آسیب های اجتماعی کشور گفت: اعتیاد، زنان سرپرست خانوار، زنان قربانی خشونت و کودکان کار مهم ترین آسیب های اجتماعی کشورند. بیکاری نیز ابرچالش کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از پاکسازی کامل دره فرحزاد تا پایان امسال خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از فراهم شدن امکان حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد در کمیته های ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد که اقدامات مقابله ای هیچ منافاتی با امور پیشگیری و درمان نداشته و این طور نیست که تمرکز در یک مورد سبب بی توجهی یا کنار گذاشتن موارد دیگر شود. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: باید هنجار ها و ارزش ها را در فرد تقویت کنیم و موجب ایجاد انگیزه در مردم جوامع شویم تا به سمت رفتار های پرخطر همچون اعتیاد، خشونت و... نروند. تاریخ انتشار: 12:59 - 18 مهر 1398 - کد خبر: 557436
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه تصمیم گرفته شد، موضوع صیانت و توانمندسازی افراد در حوزه پیشگیری از اعتیاد در یک شعار گنجانده شود، گفت: شعار یاریگر هم باشیم برای پیشگیری از مواد مخدر مطرح شد و باید در این حوزه از همه ظرفیت ها استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ایلام گفت: طی 6 ماهه اول سال جاری 37 نفر از بهبود یافتگان از دام اعتیاد در استان تسهیلات اشتغالزایی دریافت کرده اند.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جام جم، گلو صاف می کند و پا روی پا می اندازد؛ هیجان زده است و نبض روی شقیقه اش بیقرار. شیشه که می پزند بوی اسید همه جا پخش می شود، آنقدر در ویلاهای اجاره ای اطراف تهران شیشه پخته اند که هرچه درخت و گیاه بود خشک شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با هفته بزرگداشت نیروی انتظامی تفاهم نامه همکاری بین معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با ستاد مبارزه با مواد مخدر ناجا در دیدار دکتر صادقی فر و سردار زاهدیان به امضا رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- با حکم دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر "فاطمه رضایی" به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان منصوب شد. تاریخ انتشار: 15:27 - 16 مهر 1398 - کد خبر: 556876
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر سهم نیروی انتظامی در کشف مواد مخدر در 6 ماهه نخست سال را 86 درصد اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از 12 تن مواد مخدر در کشور در هفته دوم مهر ماه خبر داد و گفت: طی این مدت، 276 دستگاه خودرو و 13 قبضه سلاح توقیف شد که 71 درصد کشفیات اطلاعاتی بوده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
داوود میرزایی مقدم رئیس اداره پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر در برنامه از من بپرس گفت: با همکاری وزارت آموزش و پرورش و شورای اجتماعی وزارت کشور، مهارت های زندگی، برقراری ارتباط موثر و چگونگی دوست یابی را متناسب با سن و سواد دانش آموزان و با روش تعاملی و بازی و نه استاد و شاگردی ...
نورآباد   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۰    
حسینی ادامه داد:امروز دشمن جوانان ما را هدف گرفته و یکی از مهمترین اهداف دشمن گسترش مواد مخدر در بین جوانان است و همه دستگاه های اجرایی شهرستان بویژه نیروهای نظامی و قضایی دراین زمینه همکاری و مساعدت خوبی داشتند.
جنوب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جنوب نیوز: اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ، محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) و حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ صبح شنبه از محله های شوش و هرندی بازدید میدانی انجام دادند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محسن هاشمی روز شنبه در جلسه ستاد پاکسازی، سالم سازی و تثبیت مناطق شوش، هرندی و مولوی که با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، سردار اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و دیگر مقامات انتظامی در کلانتری 116 مولوی برگزار شد، افزود: اولویت نخست کلان شهر تهران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۰    
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه 55 دزصد طلاق ها به دلیل اعتیاد است، گفت: قانون مجازات قاچاقچیان نیازمند به روز رسانی است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: 3 میلیون و 800 هزار مصرف کننده مواد مخدر در کشور داریم که یک میلیون و 600 هزار نفر از آنها به صورت تفننی اقدام به مصرف مواد مخدر می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به این که 4 میلیون نفر از جمعیت فعال کشور درگیر موضوع اعتیاد هستند گفت: حدود 5 درصد جامعه فعال کشور درگیر اعتیاد هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: در حال حاضر 5 درصد از افراد جامعه که حدود 4 میلیون نفر از سن 15 سال تا 65 سال می شوند درگیر اعتیاد هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهیه کننده،کارگردان و بازیگران سریال "ترور خاموش" با حضور در خبرگزاری تسنیم به سؤالات مختلفی پاسخ دادند؛ یکی از بخش های مهمی که به آن اشاره شد اشتباهی است که در برخی از محافل رسانه ای در مقایسه ترور خاموش با گاندو رخ داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به حافظان نظم و امنیت تبریک گفت.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۹    
گروه ناجا- دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرمانده ناجا تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از 24 تن مواد مخدر در کشور در هفته نخست مهر ماه خبر داد و گفت: طی این مدت، 346 دستگاه خودرو، 102 دستگاه موتورسیکلت، 10 قبضه سلاح و 39 دستگاه موبایل هم توقیف شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پاکستان با یکدیگر دیدار و بر ارتقاء همکاری های دو کشور در حوزه مبارزه با مواد مخدر تأکید کردند.