پنجشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۴:۳۷Dec 2019 12

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به معضل گرانی کیت ها، وجود کیت های نامرغوب و قاچاق کیت های آزمایشگاهی، تلاش برای دستیابی به دانش فنی این تجهیزات را همسو با اقتصاد مقاومتی دانست.
برترین ها / ایرنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه 46 درصد مردم در کشور خود درمانی انجام می دهند، گفت: میزان سرانه مراجعه ایرانیان به پزشک و آزمایشگاه ها از میانگین سرانه جهانی بسیار پایین تر است. ...
مردم نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز :دکتر محسن نفر، رئیس مرکز تحقیقات بیماری های مزمن کلیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این خصوص گفت: هم اکنون بیماری های مزمن کلیه (CKD)، یکی از پر خرج ترین و پر هزینه ترین بیماری ها هستند زیرا این بیماری ها در نهایت به نارسایی کلیه (renal failure) و دیالیز منجر می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
برخورد یک دستگاه اتوبوس با 3 دستگاه ون مقابل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ولنجک منجر به فوت یک نفر و مصدومیت 2 نفر شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: امروز نیز انتظار داریم که دانشجویان مطالبه گران زمان خودشان باشند و در عین حال برای حل معضلات مختلف کشور چاره جویی کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۱    
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: تحقق اهداف دانشگاه بدون بهره گیری از نظرات دانشجویان ممکن نیست چرا که دیدگاه ها و نقدهای سازنده آنان چراغ راهی برای اداره دانشگاه است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به مشکلات حاصل از انتقال دانشجویان بین الملل، گفت: از روزی که مسئولیت ریاست دانشگاه را برعهده گرفتم در پی مسدود کردن این روزنه هستم، چراکه این مساله را دور از عدالت آموزشی می دانم ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۶    
نایب دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: نظام آموزشی ما در مدارس و دانشگاه ها، مطابق با فرهنگ و اصول رفتاری جامعه نبوده و سوغات کشورهای دیگر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر ضرورت عزم جدی و همگانی برای توسعه برنامه های سلامت محور در حوزه غذا تاکید کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به علائم بیماری آنفلوانزا شامل تب، سرفه (معمولا خشک)، سردرد، درد مفاصل و عضلات، بی حالی شدید، گلودرد و آبریزش بینی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۰۱    
کارگاه آموزش طب سنتی به عنوان یک طب کل نگر توسط انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۲    
کمپین آگاه سازی ایدز به منظور ایجاد آگاهی بیشتر درباره این بیماری در جامعه، توسط انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به علائم بیماری آنفلوانزا شامل تب، سرفه (معمولا خشک)، سردرد، درد مفاصل و عضلات، بی حالی شدید، گلودرد و آبریزش بینی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۳۴    
تهران- ایرنا- استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: آنفلوآنزا شایعترین بیماری واگیردار فصل سرما است و مصرف میوه ها و صیفی جات مانند پرتقال، گریپ فروت، فلفل دلمه ای، سیب زمینی و سبزیجات برگ سبز از قبیل انواع کلم به دلیل داشتن ویتامین ث به کاهش علائم و طول مدت این بیماری کمک می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر برنامه ریزی برای راه اندازی دکتری تخصصی در دانشکده توانبخشی این دانشگاه، گفت: با توجه به موقعیت منطقه، فرصت های بسیار خوبی برای جذب دانشجوی خارجی در رشته های گروه های علوم توانبخشی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در احکام جداگانه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این که عدم آگاهی درست مردم از روش های پیشگیری و درمان و همچنین انگ و استیگمایی که بر روی بیماری ایدز و بیماران آن قرار دارد، از چالش های مقابله با این بیماری محسوب می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۵    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: برای فرخوان جذب اعضای هیئت علمی از سوی وزارت بهداشت، دانشگاه ما امسال 60 نفرسهمیه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گفت: شهرستان پیشوا با توجه به جمعیت انبوه نیاز به مساعدت های درمانی دارد و تلاش می کنیم تا علاوه برساخت بیمارستان درمانگاه های پیشرفته نیز در این شهرستان ایجاد کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره پیشرفت 15 درصدی پروژه بیمارستان پیشوا گفت: از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درخواست شده در جلسه ای طی هفته آینده جمع بندی در مورد این موضوع انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یک تشکل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت برای برگزاری مراسم روز دانشجو در 19 آذرماه دعوت به عمل آورد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۵    
وزیر بهداشت به همراه معاون درمان وزارت بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای افتتاح مراکز بهداشتی و درمانی جنوب و غرب استان تهران، وارد قرچک شد.
سلام نو / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، بیماری های ستون فقرات و مفاصل بدن از جمله بیماری هایی است که همواره هر فرد به طور معمول در دوران زندگی خود آن را تجربه می کند و در برخی موارد افراد زیادی را دچار صدمات زیادی کرده و حتی خانه نشین می کند. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۱:۰۰    
طرح تحول سلامت، کرامت اعضای هیات علمی و پزشکان را مخدوش کرد اولین نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی روز گذشته در ساختمان شماره یک ستاد این دانشگاه برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
پرونده تخلفات پیوندی رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس مستعفی هلال احمر با تیز بینی سازمان بازرسی کشور باز شد و حالا وی باید در برابر دستگاه قضایی کشور قرار گیرد و پاسخگوی اتهامات خود باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با انتقاد از تصمیم دولت درباره معافیت مالیاتی هنرمندان گفت: دولت موضع خود درباره حذف معافیت مالیاتی هنرمندان و سلبریتی ها را تغییر دهد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در اولین نشست خبری پس از انتصاب، به تشریح برنامه ها و سیاست های دانشگاه در حوزه سلامت پرداخت. علی رضا زالی، دیروز در نشست خبری، گفت: هفت درصد جمعیت کشور از خدمات سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برخوردارند ...
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۱    
بانک ورزش - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس فدراسیون کشتی، دیشب از میثم زارع کشتی گیر ضایعه نخاعی عیادت کردند. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت فدراسیون کشتی ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۲    
شفاآنلاین :رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن تشریح مهم ترین برنامه های مدیریت جدید این دانشگاه و طرح برخی ازمسایل و مشکلات کلان گفت:امسال 990 میلیارد تومان کسری بودجه قطعی داریم و از سازمان های بیمه 870 میلیارد تومان از سال 96 طلبکار هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ما به عنوان دستگاه اجرایی تا پایان شهریورماه 990 میلیون تومان بدهی داریم اما 870 میلیارد تومان از 12 نهاد بیمه ای طلب داریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در کنار احراز حقوق ایثارگران در سهمیه های کنکور باید مراقبت کنیم که نخبگان ما در این سهمیه ها آسیبی نبینند. زالی ادامه داد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن شفاف سازی بودجه این دانشگاه گفت: در حال حاضر این دانشگاه حدود 870 میلیارد تومان از نهاد های بیمه ای طلبکار است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره فعالیت پردیس متمرکز این دانشگاه و همچنین حرکت به سمت تبدیل شدن به دانشگاهی کارآفرین توضیح داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۸    
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر ضرورت تغییر نظام پذیرش دانشجو در دانشگاه ها تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: دریافت شهریه دانشجویان افغانستانی با نرخ دلار دولتی نیازمند مصوبه هیئت امنای دانشگاه است و ریاست دانشگاه به تنهایی در این خصوص تصمیم گیرنده نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۰    
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تبدیل شدن به دانشگاه نسل سوم را از اصلی ترین برنامه های این دانشگاه عنوان کرد و گفت: این برنامه در تمامی بخش ها عملیاتی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از طلب 870 میلیارد تومانی این دانشگاه از بیمه ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: از یک میلیون و 300 هزار نفر دریافت کننده خدمات بهداشت حرفه ای، 15 درصد جمعیت کارگری این خدمات را دریافت می کنند.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت از اعلام نتایج نهایی دلایل مسمومیت های اخیر دانشجویان این دانشگاه از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در هفته جاری خبر داد و گفت: پیمانکار جدید دانشگاه علم و صنعت تا دو هفته آینده فعالیت خود را در حوزه تغذیه دانشجوی آغاز می کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی گفت: درصد جمعیت کارگری ایران تحت پوشش این دانشگاه هستند و 3000 مدرسه با جمعیت 900 هزار دانش آموز منطقه خدماتی ما محسوب می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: امسال 990 میلیارد تومان کسری بودجه قطعی داریم و از سازمان های بیمه 870 میلیارد تومان از سال 96 طلبکار هستیم.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۸    
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به شیوع زودرس بیماری آنفلوانزا در پاییز امسال اشاره کرد و با اشاره به همه گیری بیماری آنفلوانزا در مناطق مختلف کشور، درباره عوارض احتمالی تزریق واکسن این بیماری توضیح داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به شیوع زودرس بیماری آنفلوانزا در پاییز امسال اشاره کرد و با اشاره به همه گیری بیماری آنفلوانزا در مناطق مختلف کشور، درباره عوارض احتمالی تزریق واکسن این بیماری توضیح داد. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه مشکل کمبود دارو نداریم، داروخانه ها را مبتلا به مشکل مزمن تامین نقدینگی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۳    
همایش آشنایی با دستیاری پزشک پژوهشگر یکشنبه 17 آذرماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: برنامه این دانشگاه در راستای تشکیل ستاد کارآفرینی و اشتغال دانشگاه، حمایت از اساتید و دانشجویان فناور در توسعه فناوری هاست.
سلام نو / ناطقان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رییس مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با هشدار نسبت به روش های غیراستاندارد ترک اعتیاد و دخانیات در کشور، گفت: روش های ترک سیگار موجود در شبکه های مجازی و ماهواره ها، دروغ تبلیغاتی است و توصیه می شود افراد از این طریق خود را دچار گرفتاری نکنند. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تا پایان شهریور 98 بالغ بر 909 میلیارد تومان بدهی دارد که 180 میلیارد آن مطالبات پیمانکاری و 360 میلیارد تومان مطالبات شرکت های دارویی است
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه داروخانه ها مشکلات اقتصادی زیادی دارند، گفت: داروخانه ها به دنبال مشکلات اقتصادی عدیده در شرف ورشکستگی هستند و رفع مشکلات آنها نیازمند عزم جدی دولت و مجلس است.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه سالانه به طور متوسط 800 هزار تصادف در کشور رخ می دهد، گفت: بیش از دو برابر آمار جهانی، قربانی تصادفات در کشور وجود دارد.