شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۲۵Apr 2019 20

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

خبرگزاری مهر   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای رئیس دفتر جنبش حماس خواستار اتخاذ موضع تشکیلات خودگردان فلسطین در قبال اظهارات فرستاده آمریکا در منطقه در خصوص معامله قرن شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۱۳    
سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین در قاهره گفت که رئیس این تشکیلات فردا با رئیس جمهور مصر دیدار خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که فلسطینیان به عیدی داماد رئیس جمهور آمریکا نیازی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که طرح ادعایی آمریکا برای سازش در سرزمین های اشغالی برای اینکه موافقت رژیم صهیونیستی را جلب کند، بارها تغییر داده شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین اظهارات واشنگتن در زمینه موعد اعلام "معامله قرن" را به عنوان "عیدی" که ملت فلسطین نیازی به آن ندارند، توصیف کرد و افزود: فلسطینی ها سرزمین شان را نمی فروشند و از حق شان نمی گذرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه ای جامعه جهانی را مسئول جنایت های رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی دانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
نخست وزیر دولت جدید وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین با اعلام اینکه آمریکا سعی می کند فلسطینی ها را مجبور به تسلیم کند، گفت: آمریکا "جنگی مالی" را علیه ما آغاز کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمود الزهار تاکید کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین متعلق به مردم فلسطین و نماینده آنها نیست و سپاه پاسداران پروژه صهیونیست ها در منطقه را به چالش کشانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام آمادگی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار بدون قید و شرط با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مسکو را بی نتیجه خواند.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، داوود شهاب مسئول دفتر اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت وگو با شبکه خبری المیادین اظهار داشت: آمادگی ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون هیچگونه پیش شرطی اصرار این تشکیلات برای انکار اجماع ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به تصمیم رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار بدون پیش شرط نخست وزیر رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس به شدت از آمادگی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار بدون قید و شرط با نخست وزیر رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: ریاض المالکی وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که محمود عباس رئیس این تشکیلات آماده دیدار بدون پیش شرط با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در صورت میزبانی مسکو است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۱    
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین عنوان کرد، فلسطین در صورتی که بنیامین نتانیاهو به وعده اش برای ضمیمه کردن کرانه باختری اشغالی به اسرائیل عمل کند، به دنبال پاسخ گروهی جامعه بین المللی به این اقدام خواهد رفت و در عین حال هر گونه توافق صلح که کشور فلسطین را به رسمیت نشناسد رد خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی آتش سوزی در نزدیکی مصلای "المروانی" در مسجدالاقصی که گفته می شود اقدامی عمدی از سوی رژیم صهیونیستی بوده است، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به هدف قرار گرفتن اماکن مقدس هشدار داد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که رئیس این تشکیلات آماده دیدارِ بدون پیش شرط با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مسکو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان با نقض قوانین فلسطین، کابینه جدیدی را بدون مشارکت گروه ها و جنبش های فلسطینی تشکیل داد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمود عباس در حالی اقدام به تشکیل یک کابینه جدید کرده که به نظر می رسد این کابینه در سایه مخالفت گروه های فلسطینی و چالش های پیش رو موفق عمل نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی از سفر قریب الوقوع یک هیأت فلسطینی به قاهره برای بررسی پرونده آشتی ملی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین از کشورهای عضو شورای امنیت و اعراب خواست برای مقابله با معامله قرن یک کنفرانس بین المللی صلح برگزار کنند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۵    
دولت جدید تشکیلات خودگردان فلسطین در میان مخالفت گسترده گروه های فلسطینی مانند حماس و جهاد اسلامی سوگند یاد کرد تا اقدامی در راستای تشدید اختلافات داخلی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در پیامی توئیتری اعلام کرد: هجمه رسانه ای وزرای کابینه تشکیلات خودگردان فلسطین ضد جنبش حماس ، نشان از تلاش برای نهادینه کردن اختلافات و دودستگی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین مخالفت خود را با تهدیدات آمریکا علیه دیوان کیفری بین الملل ابراز داشته و آن را نوعی "قلدری سیاسی" دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۱    
برغوثی: عمل دولت جدید تشکیلات خودگردان فلسطین به وعده هایی که می دهد بسیار سخت است زیرا این دولت، در واقع دولت وحدت ملی نیست.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که اگر امریکا و اسرائیل به تعهدات بین المللی خود پایبند نباشند، فلسطین مقابله به مثل خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر لزوم ایجاد وحدت ملی میان غزه و کرانه باختری تأکید کرد و گفت: تا زمانی که اسرائیل و آمریکا به تعهدات خود در قبال قوانین بین المللی عمل نکنند فلسطین نیز به هیچ چیز متعهد نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت جدید فلسطین با ریاست "محمد اشتیه" در مقابل رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سوگند یاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس به تشکیل کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین موضع خود را در قبال معامله قرن و گفتگو با آمریکا مطرح کرد.
به گزارش فلسطین الیوم، کابینه جدید فلسطین به ریاست "محمد اشتیه" عضو کمیته مرکزی جنبش فتح عصر روز شنبه در برابر ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سوگند یاد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ دبیر کل ابتکار ملی فلسطین کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین را کابینه وحدت ملی ندانست و اظهار داشت، پیشاپیش گفته بودیم در چنین کابینه ای حاضر نمی شویم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون المیادین؛ جنبش فلسطینی حماس کابینه جدید تشکیلات خودگردان را فاقد مشروعیت قانونی و ملی دانست. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در واکنش به تشکیل دولت جدید تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که چنین دولتی زمینه جدایی کرانه باختری و نوار غزه و اجرای طرح آمریکایی - صهیونیستی موسوم به معامله قرن را فراهم خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۰    
تهران- ایرنا- کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمد اشتیه در برابر محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان، سوگند یاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۱:۲۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین؛ کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمد اشتبه در برابر محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سوگند یاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمد اشتیه امروز عصر در برابر محمود عباس سوگند یاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
کابنیه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمد اشتیه سوگند یاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین و کمیته مرکزی جنبش فتح از اعلام تشکیل دولت جدید تشکیلات خودگردان فلسطین در شنبه آینده و سوگند آن در برابر ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که رفتارهای سیاسی تشکیلات خودگردان فلسطین موجب تضعیف قدرت فلسطینیان در مصاف با چالش های عظیم فراروی مسأله فلسطین می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به برگزاری انتخابات در سرزمین های اشغالی واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۳    
تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی با فشار آمریکاست و طرح معامله قرن اجرایی نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۰۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی (حماس) گفت: تشکیلات خودگردان فلسطین باید از پیمان اسلو اعلام برائت جسته و همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی را متوقف کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۰۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون روسیا الیوم؛ وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین حمایت های بی چون و چرای دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی را دلیل اصلی زیاده گویی های بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، دانست. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۵    
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین بر ضرورت مقابله با سیاست های حمایت گرانه دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی تاکید کرد. به گزارش پرس شیعه به نقل از معا ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۴    
وزیر خارجه دولت تشکیلات خودگردان فلسطین وعده انتخاباتی بنیامین نتانیاهو در خصوص ضمیمه کردن شهرکهای یهودی در کرانه باختری اشغالی به اسرائیل را محکوم کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با انتشار بیانیه ای نسبت به اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو و افشای برخی جزئیات معامله قرن، واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام اینکه شکاف میان نوار غزه و کرانه باختری به نفع این رژیم است، گفت: غزه را تسلیم تشکیلات خودگردان فلسطین نمی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی اقدام برزیل و مجارستان مبنی بر افتتاح دفاتر دیپلماتیک و تجاری در قدس اشغالی، تشکیلات خودگردان فلسطین سفرای خود را از این کشورها فراخواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پس از آنکه برزیل و مجارستان دفترهای دیپلماتیک و تجاری در قدس اشغالی افتتاح کردند، تشکیلات خودگردان فلسطین سفرای خود در این دو کشور را فراخواند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه در ادامه بیانیه خود آورده است، میخائیل بوگدانف، معاون وزیر خارجه روسیه و محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز یکشنبه در حاشیه سی امین نشست اتحادیه عرب در تونس دیدار و گفتگو کردند.