سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۲۱:۲۸Mar 2020 31

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین سربازان ارتش رژیم صهیونیستی را به گسترش عامدانه ویروس کرونا در کرانه باختری متهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین بر ضرورت کمک رسانی به فقرا در سایه گسترش ویروس کرونا تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۰۵    
تهران- ایرنا- نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که برای مقابله با بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا به 120 میلیون دلار نیاز دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۳    
سازمان جهانی بهداشت (WHO) بیش از 3هزار کیت تست ویروس کرونا را به تشکیلات خودگردان فلسطین فرستاده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین از ثبت شش مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قیس سعید، رئیس جمهور تونس روز جمعه در تماسی تلفنی با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۴    
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 86 نفر خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
فلسطینی ها هم تلفات دادند و نخستین مورد مرگ ناشی از کروناویروس را گزارش کردند که زنی حدوداً 60 ساله بود که در منطقه ی اسرائیل نشین کرانه باختری زندگی می کرد. ابراهیم ملحم، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: این زن پیشتر علائمی از خود نشان داده بود که نهایتاً در بیمارستان بستری شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین از ثبت اولین مورد فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در کرانه باختری اشغالی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پیامی به دبیرکل سازمان ملل پیشنهاد کرد که یک کمیته هماهنگ بین المللی متشکل از متخصصان برای بررسی بحران ویروس "کووید-19" و پیامدهای آن تشکیل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین از رژیم صهیونیستی خواست زندانی های بیمار و سالخورده دربند این رژیم را در پی شیوع کرونا آزاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۷    
جنبش حماس از تشکیلات خودگردان فلسطین خواست تا به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا٬ تحریم ها ضد اهالی غزه را لغو کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۹    
دولت تشکیلات خودگردان فلسطین تدابیر و اقدامات جدیدی را برای مقابله با ویروس کرونا در کرانه باختری اشغالی اعلام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۵    
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان امروز (یکشنبه) از سلسله اقدامات این نهاد برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد و گفت، این اقدام به مدت چهارده روز برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۶    
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان امروز (یکشنبه) از سلسله اقدامات این نهاد برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد و گفت، این اقدام به مدت چهارده روز برقرار است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷    
رئیس جمهوری ترکیه در گفتگوی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین متعهد شد تا به فلسطینی ها برای مقابله با ویروس کرونا کمک کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۳    
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه ای به مناسبت روز بین المللی حذف نژادپرستی از جامعه بین الملل درخواست کرد تا برای پایان دادن به اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها اقدام کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه در گفت وگوی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین متعهد شد حمایت های آنکارا از فلسطین در مبارزه با ویروس کرونا ادامه یابند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار آزادی اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به دلیل شیوع ویروس کرونا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن تاکید بر لزوم پایبندی به دستورالعمل های دولت در زمینه مبارزه با کرونا، از رژیم صهیونیستی خواست تا اسرای فلسطینی را از زندان های این رژیم آزاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پی انتشار اخبار مربوط به ابتلای چند اسیر فلسطینی به ویروس کرونا، بر ضرورت آزادی اسرای فلسطینی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که مسئولان رژیم صهیونیستی باید اسرای حاضر در زندان های این رژیم را آزاد کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۵۲    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که این تشکیلات به رغم کمبود امکانات توانسته تهدید شیوه کرونا را به حداقل برساند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره راه های همکاری در زمینه مبارزه با ویروس کرونا تلفنی گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین طرح حزب لیکود به کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) برای الحاق دره اردن، بحر المیت و اعدام فلسطینی های بازداشت شده به اتهام انجام عملیات ضد اسرائیلی را به شدت محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۱    
منابعی در رژیم صهیونیستی از گفت وگوی تلفنی رئیس این رژیم و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره شیوع ویروس کرونا خبر دادند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در سن 67 سالگی درگذشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین و عضو سابق کمیته مرکزی جنبش فتح درگذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین و عضو سابق کمیته مرکزی جنبش فتح، درگذشت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۰    
الطیب عبدالرحیم ، دبیرکل ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین و عضو سابق کمیته مرکزی جنبش فتح درگذشت.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از العالم، منابع رسانه ای از درگذشت دبیرکل ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین خبر می دهند. بر اساس این گزارش، الطیب عبدالرحیم دبیرکل ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین درگذشته است. عبدالرحیم عضو سابق کمیته مرکزی جنبش فتح بود. /مهر
ابنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا در کرانه باختری تحت مدیریت تشکیلات خودگردان فلسطین آزمایش کرونای 41 نفر مثبت اعلام شده است؛ اما به نظر می آید فلسطین زندان بزرگی است که مردم مظلوم آن دهها سال است که در سخت ترین شرایط زندگی می کنند و آدم کش های صهیونیست ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، گوی وی سفیر چین در رام الله از آمادگی کشورش برای ادامه انواع کمکها به ملت فلسطین در رویارویی با ویروس کرونا خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین پس از شهر بیت لحم در کرانه باختری، شهر طولکرم را هم برای مهار شیوع ویروس کرونا قرنطینه کرد و از رژیم صهیونیستی خواست درآمد مالیاتی فلسطینی ها را که نزد خود بلوکه کرده است، آزاد کند.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
،تشکیلات خودگردان فلسطین اقامه نمازهای یومیه در مساجد و همچنین برگزاری مراسم دعا و نیایش در کلیساهای کرانه باختری اشغالی را برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا لغو کرد. گروه مقاومت حماس که حاکم بر غزه است نیز از بسته شدن همه گذرگاه های مرزی برای سفر تا اطلاع ثانوی خبر داد. ...
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین از تصمیم خود برای بستن مسجدالأقصی و مسجد قبة الصخره در پی شیوع ویروس کرونا خبر داد. به نقل از شبکه اسکای نیوز، اداره اوقاف اسلامی قدس اشغالی امروز اعلام کرد که در پی شیوع ویروس کرونا و در اقدامی پیشگیرانه مسجدالأقصی و مسجد قبة الصخره را بسته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۲    
تهران - ایرنا - محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین روز شنبه در پی شیوع ویروس کرونا در اراضی اشغالی از مقامات رژیم اسرائیل خواست اسیران فلسطینی ازجمله مریضان و کودکان را هرچه زودتر آزاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
در پی افزایش شیوع ویروس کرونا در فلسطین اشغالی، تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار آزادی اسرای فلسطینی از زندان های رژیم صهیونیستی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گزارش اخیر واشنگتن که در آن از شهروندان فلسطینی تحت عنوان عربهای مقیم یاد کرده است را تلاشی برای تحریف واقعیت قلمداد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 31 نفر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین گزارش اخیر وزارت خارجه آمریکا درباره تغییر عنوان شهروندان فلسطینی در شهر قدس شرقی به"مقیمان عرب" را تلاشی بی ثمر از سوی دولت واشنگتن برای پیاده سازی طرح مردود و مرده معامله قرن دانست.
الف   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه فلسطین در نامه ای به وزرای خارجه کشورهای اروپایی خواستار به رسمیت شناختن دولت فلسطین شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۳    
تهران - ایرنا - تشکیلات خودگردان فلسطین در پی گسترش ویروس کرونا در کرانه باختری، گذرگاههای مرزی با اردن را بسته و تصمیم به همکاری محدود با صهیونیست ها برای مقابله با این ویروس را از سر گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مهر : دولت تشکیلات خودگردان فلسطین از ثبت 6 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در فلسطین خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین امروز- دوشنبه از کمک 10 میلیون دلاری امیر قطر در قالب تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۴    
تشکیلات خودگردان فلسطین از سه مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۱    
شفقنا- مقامات فلسطین به ضد عفونی کردن شماری از کلیساها و مساجد در سرزمین های فلسطینی ادامه می دهند. این اقدام به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا صورت می گیرد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین از قرنطینه 15 آمریکایی در بیت لحم خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از روسیا الیوم، سخنگوی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین امروز از قرنطینه چند آمریکایی در بیت لحم خبر داد. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- یوسف المحمود سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین شنبه ( امروز) از قرنطینه 15 شهروند آمریکایی در یک هتل در شهر بیت لحم در کرانه باختری خبر داد. این افراد به علت مشکوک بودن به بیماری کوید 19 در این هتل قرنطینه شده اند. ...
برترین ها / پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر : تشکیلات خودگردان فلسطین از اتخاذ اقدامات جدیدی برای ممانعت از گسترش ویروس کرونا در بیت لحم خبر داد. به نقل از روسیا الیوم، تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که تدابیر جدیدی برای ممانعت از گسترش ویروس کرونا در بیت لحم واقع در کرانه باختری اتخاذ کرده است. ...