دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۱:۱۳Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «امیر قطر»

خبرگزاری مهر   ۱۹ دقیقه پیش    
تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در جریان تماس تلفنی با رجب طیب اردوغان پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۴    
یک نشریه الجزائری خبر داد که امیر قطر تصمیم گرفته کمک مالی هنگفت عربستان، کویت و امارات به اردن را به تنهایی پرداخت کند ولی این تصمیم منوط به موافقت امیر سابق قطر است.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۰۹    
سعودی ها که طی یک سال گذشته سیاست های تند خود در قبال قطر را شکست خورده دیده اند، این بار اعلام کرده اند اطلاعاتی دارند که نشان می دهد، عده ای در دوحه به دنبال یک کودتای حساب شده علیه امیر قطر هستند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۹    
فرستادگان دونالد ترامپ در سفر خود به خاورمیانه، با امیر قطر درباره برنامه صلح آمریکا برای فلسطین گفتگو کردند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۳    
فرستادگان رئیس جمهوری آمریکا در ادامه رایزنی های خود با سران منطقه درباره آنچه "معامله قرن" خوانده می شود، با امیر قطر دیدار و گفت وگو کردند.
العالم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۹    
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر با هیئتی به رهبری داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دوحه دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۴:۲۸    
دوحه – ایرنا – 'جراد کوشنر' و 'جیسون گرینبلات'، فرستادگان 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا با 'شیخ تمیم بن حمد آل ثانی' امیر قطر دیدار و درباره روند سازش خاورمیانه و اوضاع در غزه با او گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۲:۴۸    
فرستادگان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ادامه رایزنی ها با سران منطقه غرب آسیا درباره آنچه معامله قرن خوانده می شود، با امیر قطر دیدار و گفت و گو کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۷    
استاد علوم سیاسی و تحلیلگر قطری با اشاره به شکایت از امیر قطر در مصر و درخواست غرامت 150 میلیون دلاری از وی به آن واکنش نشان داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۳    
امیر قطر هم روابط دیرینه دو کشور را درحال توسعه ارزیابی کرد و گفت: مصمم هستیم که این روابط پیش از پیش در همه عرصه ها توسعه یافته و تقویت شود و من شخصا روند توسعه روابط تهران و دوحه را دنبال می کنم .
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۲:۴۸    
اقتصادنیوز: مقامات اماراتی از روابط نزدیک قطر با جمهوری اسلامی ایران بشدت عصبانی هستند. انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات در واکنش به تماس تلفنی امیر قطر با رئیس جمهور روحانی گفت تماس میان قطر و ایران، چیز عجیبی نیست بلکه اکنون یک رابطه پنهانی به یک رابطه آشکار تبدیل شده است.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۱:۴۱    
وزیر مشاور در امور خارجه امارات در واکنش به تماس تلفنی رئیس جمهور کشورمان با امیر قطر اعلام کرد که نزدیکی ایران و قطر دیگر غیر علنی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۴    
وزیر مشاور در امور خارجه امارات در واکنش به تماس تلفنی رئیس جمهور کشورمان با امیر قطر اعلام کرد که نزدیکی ایران و قطر دیگر غیر علنی نیست.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۷    
شفقنا- دربار پادشاهی عربستان سعودی به تماس تلفنی میان حسن روحانی رئیس جمهور ایران و امیر قطر واکنش نشان داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسپوتنیک عربی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۹    
وزیر مشاور در امور خارجه امارات به تماس تلفنی امیر قطر و رئیس جمهور ایران واکنش نشان داد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۱    
حمد بن خلیفه آل ثانی امیر سابق قطر و پدر شیخ تمیم امیر کنونی قطر در مراسم نماز عید فطر در مسجد جامع مسکو دیده شد. شیخ تمیم امیر قطر نیز نماز عید فطر را در دوحه اقامه کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۸    
شفقنا- انور قرقاش وزیر دولت امارات متحده عربی در امور خارجه این کشور در حساب تویتری خود به گفتگوی تلفنی روحانی و امیر قطر واکنش نشان داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه الاتحاد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۸    
چند خانواده مصری از امیر قطر به اتهام حمایت از گروه های مسلح در مصر شکایت کرده و خواستار پرداخت غرامت 150 میلیون دلاری شده اند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۸    
وزیر مشاور امارات در امور خارجه طی اظهاراتی خشم خود را نسبت به رایزنی تلفنی رئیس جمهوری ایران و امیر قطر نشان داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۰:۵۱    
دنیای اقتصاد : رئیس جمهوری اسلامی ایران با استقبال از گسترش مناسبات تهران با دولت و ملت قطر، تاکید کرد که هیچ مانعی برای گسترش روابط با قطر به عنوان یک کشور همسایه و برادر وجود ندارد و تهران همچنان در کنار دوحه خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۹    
دوحه – ایرنا – رسانه های دیداری و نوشتاری عرب زبان منطقه، گفت وگوی تلفنی روز دوشنبه حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران و 'شیخ تمیم بن حمد آل ثانی' امیر قطر را مورد توجه قرار داده و به عنوان خبر اول خود بازتاب دادند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۷    
شفقنا- یک وکیل مصری از شکایت برخی خانواده های نیروهای کشته شده ارتش این کشور از امیر قطر و درخواست غرامت ده ها میلیون دلاری آنها خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری عربی 21 ، شماری از خانواده های نیروهای کشته شده ارتش مصر با شکایت از تمیم بن حمد آل ثانی ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۵    
خرداد:رییس جمهوری اسلامی ایران با استقبال از گسترش مناسبات تهران با دولت و ملت قطر، تاکید کرد که هیچ مانعی برای گسترش روابط با قطر به عنوان یک کشور همسایه و برادر وجود ندارد و تهران همچنان در کنار دوحه خواهد بود . ...
بهارستانه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۶    
تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در گفت وگوی تلفنی با رئیس جمهور آمریکا همکاری مشترک را بررسی کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۳    
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور ترکیه و امیر قطر، از حمایت های این دو کشور از ملت فلسطین تقدیر و تشکر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۹    
اردوغان در تماس تلفنی با امیر قطر ضمن تبریک عید فطر، از تصویب قطعنامه حمایت از مردم فلسطین در سازمان ملل ابراز خرسندی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۷    
رئیس جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با امیر قطر بر حمایت خود از یکپارچگی شورای همکاری خلیج فارس تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۵    
امیر قطر و رئیس جمهور ترکیه در گفت وگوی تلفنی از تصویب قطعنامه بین المللی "حمایت از فلسطینیان" استقبال کردند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۷:۵۹    
امیر قطر در ادامه روند رو به رشد روابط با ایران با صدور فرمانی، محمد سعد الفهید الهاجری را به عنوان سفیر فوق العاده قطر در تهران انتخاب کرد. این اقدام دوحه از سوی تحلیلگران و ناظران با گمانه زنی های متفاوتی روبه رو شده است که به نظر می رسد ناشی از فهم درحال تغییر قطر در روند فعل و انفعالات شتابان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۲:۰۰    
رئیس جمهور آمریکا و امیر قطر تلفنی گفتگو کرده و درباره ضرورت حفظ اتحاد میان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس صحبت کردند.