چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۹:۱۶Mar 2019 20
 

آی سی تی پرس (ictpress.ir)

آی سی تی پرس 30 اسفند 1395 آی سی تی پرس 27 اسفند 1396 آی سی تی پرس 31 فروردین 1397 آی سی تی پرس 31 اردیبهشت 1397 آی سی تی پرس 30 خرداد 1397 آی سی تی پرس 1 تیر 1397 آی سی تی پرس 31 مرداد 1397 آی سی تی پرس 31 شهریور 1397 آی سی تی پرس 6 مهر 1397 آی سی تی پرس 30 آبان 1397 آی سی تی پرس 29 آذر 1397 آی سی تی پرس 30 دی 1397 آی سی تی پرس 30 بهمن 1397 آی سی تی پرس 1 اسفند 1397 آی سی تی پرس 2 اسفند 1397 آی سی تی پرس 3 اسفند 1397 آی سی تی پرس 4 اسفند 1397 آی سی تی پرس 5 اسفند 1397 آی سی تی پرس 6 اسفند 1397 آی سی تی پرس 7 اسفند 1397 آی سی تی پرس 8 اسفند 1397 آی سی تی پرس 9 اسفند 1397 آی سی تی پرس 10 اسفند 1397 آی سی تی پرس 11 اسفند 1397 آی سی تی پرس 12 اسفند 1397 آی سی تی پرس 13 اسفند 1397 آی سی تی پرس 14 اسفند 1397 آی سی تی پرس 15 اسفند 1397 آی سی تی پرس 16 اسفند 1397 آی سی تی پرس 17 اسفند 1397 آی سی تی پرس 18 اسفند 1397 آی سی تی پرس 19 اسفند 1397 آی سی تی پرس 20 اسفند 1397 آی سی تی پرس 21 اسفند 1397 آی سی تی پرس 22 اسفند 1397 آی سی تی پرس 23 اسفند 1397 آی سی تی پرس 24 اسفند 1397 آی سی تی پرس 25 اسفند 1397 آی سی تی پرس 26 اسفند 1397 آی سی تی پرس 27 اسفند 1397 آی سی تی پرس 28 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۴    
ICTPRESS - هموطنان عزیز می توانید با خرید سیم کارت و یا استفاده از خدمات رایتل، شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی بزرگ یک دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یک میلیارد تومان امتحان کنید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۹    
ICTPRESS -رایتل به مناسبت آغاز سال نو به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود، 24 ساعت مکالمه رایگان هدیه می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۴    
ICTPRESS -سید مجید صدری با تأکید بر تلاش برای پرداخت تمامی مطالبات پیمانکاران گفت: در راستای تکریم و توجه به تمام افراد و مجموعه هایی که با شرکت مخابرات ایران همکاری دارند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۹    
ICTPRESS -سال 97به آخرین روزهایش نزدیک می شود. در این یکسال نیز فراز و فرودهایی را پشت سر گذراندیم. اما آنچه بیش از پیش مشهود است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۹    
ICTPRESS -مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تأکید برآماده باش حداکثری مراکز مخابراتی منتخب و شیفت های نوروزی به منظور ارائه خدمات ارتباطی گفت: در راستای حفظ پایداری شبکه با برنامه ریزی های صورت گرفته ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۴    
ICTPRESS -مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران با بیان اینکه حدود 95 درصد از مناطق گردشگری این استان دارای پوشش اینترنت نسل سوم و چهارم هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۱:۱۱    
ICTPRESS - یک شرکت آلمانی از تولید یک سه چرخه برقی به نام توآیک 5 خبر داده که می تواند با حداکثر سرعت 195 کیلومتر در ساعت در شرایط مختلف محیطی حرکت کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۱:۱۱    
ICTPRESS - موسسه آماری و تحقیقاتی کانترپوینت به تازگی اعلام کرده است که اپل توانسته است در سال 2018 میلادی بالغ بر 35 میلیون دستگاه ایرپاد را به فروش برساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۶    
ICTPRESS - نسخه آی اواس اپلیکیشن جی بورد (GBoard) نیز به قابلیت ترجمه همزمان و پشتیبانی از 103 زبان خارجی مجهز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۶    
ICTPRESS - به عقب برگرداندن زمان ممکن است امکان پذیر باشد و کسی چه می داند، شاید این راه به سفر در زمان منتهی شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۶    
ICTPRESS - سال 2018 در حالی برای شرکت اچ تی سی (HTC) پایان یافت که زیان دهی این غول تکنولوژی بسیار بیشتر از سودآوری آن اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۴۱    
ICTPRESS - شرکت IKEA که تولیدکننده مبلمان و وسایل خانه است با کمک فناوری چاپ سه بعدی به یاری افراد دارای ناتوانی جسمی و حرکتی آمده است تا با بهینه سازی وسایل ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۴۱    
ICTPRESS - شرکت ایرباس به تازگی از پهپادهای نوع "اسکای ویز"(Skyways) خود برای تحویل محموله به کشتی های سنگاپوری در وسط دریا استفاده کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۶    
ICTPRESS - پژوهشگران با استفاده از نقاط کوانتومی اقدام به ساخت دوربین مادون قرمز کردند. این روش نسبت به روش های رایج که در آنها از لایه های نیمه هادی استفاده می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۱    
ICTPRESS - محققان دانشگاه کالیفرنیا از نانولوله کربنی برای رهایش کریسپر درون سلول گیاهی استفاده کردند. با این کار امکان دستکاری ژنتیکی سلول گیاهی فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۵۶    
ICTPRESS -گوشی های سری Y جدید هوآوی با پوست اندازی جدید خود هیچ شباهتی با گوشی های Y سال قبل ندارند و هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ مشخصات فنی ارتقای قابل توجهی یافته اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۵۶    
ICTPRESS -مدیر عامل موسسه آموزشی فناوران فابا از استقبال خوب فعالان بانکی و صنعت پرداخت از دوره دکتری مهارتی (DBA) بانکداری دیجیتال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۱    
ICTPRESS - شرکت ارتباطات مبین نت در آستانه تعطیلات نوروز، به منظور حفظ حقوق مشترکین خود و ارائه پشتیبانی از خدمات اینترنت بی سیم ثابت، نحوه دریافت خدمات پشتیبانی را در روز های تعطیل اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۲۶    
ICTPRESS -در آستانه فرارسیدن سال نو، نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل از مرکز ملی پردازش و مبادله پستی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۱    
ICTPRESS -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین تجلیل برگزیدگان جشنواره شهید رجایی مدیران وزارت ارتباطات را به ایستادگی بر اصول، ساده زیستی و توجه به نظر مردم دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱    
حمید نیک روش - ICTPRESS - فضانوردان موفق به کشف شگفت انگیز یک حلقه از گرد و خاک کیهانی در مکانی دور از انتظار، در منظومه شمسی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۶    
ICTPRESS - یکی از مهمترین شاخصه های یک سازمان همانند همراه اول، که اعتماد عمومی و پیشرفت آن را در سطح ملی تضمین می کند، حرکت مداوم در مسیر توسعه متوازن، منطبق بر سیاستگذاری صحیح است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکان خود عیدی می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - بر اساس گزارش های منتشر شده، اپل کمترین و پایین ترین میزان فروش گوشی های هوشمند در چین ظرف شش سال اخیر را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۱    
ICTPRESS - نتایج تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که ساعت های هوشمند اپل واچ قادر است به حفظ سلامتی کاربرانش کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۱    
ICTPRESS - پتنت هایی که در فضای مجازی منتشر و مشاهده شده است، نشان می دهد که شرکت گوگل نیز درحال توسعه، طراحی و تولید یک گوشی هوشمند تاشو مجهز به نمایشگر انعطاف پذیر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۱    
ICTPRESS - بزرگترین شرکت مخابراتی در کره جنوبی اعلام کرد که گوشی هوشمند گلکسی اس 10 سامسونگ موفق شد به اینترنت 5G با سرعت 2.6 گیگابایت متصل شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۱    
ICTPRESS - برایان اکتون، یکی از بنیان گذاران واتس اپ، خطاب به کاربران اعلام کرده است که حساب کاربری خود را در فیس بوک حذف کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۶    
ICTPRESS - آژانس فضایی اروپا(EA) اخیراً تصاویر باورنکردنی از سطح مریخ شکار کرده است که یک عنکبوت مودار آبی رنگ را بر روی سطح سیاره سرخ نشان می دهد اما واقعاً این رگه های آبی روی مریخ چیست؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۶    
ICTPRESS - محققان دانشگاه دلفت(Delft) موفق به ابداع یک رادیوی کوانتومی جدید شده اند که می تواند ضعیف ترین سیگنال ها را شناسایی کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۲۶    
ICTPRESS -مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان که در خردادماه سال 97 با نماد معاملاتی زماهان در گروه زراعت و خدمات وابسته در بازار دوم فرابورس پذیرش و در آذرماه سال جاری درج شد در حال حاضر در آستانه عرضه اولیه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۶    
حمید نیک روش - ICTPRESS - با بررسی درایورهای جدید اینتل برای لینوکس، می توانیم حدس و گمان هایی در خصوص پردازنده های دسکتاپ نسل بعد این شرکت داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۶    
حمید نیک روش - ICTPRESS - تیر شلیک شده از کمان یک فرد مهاجم، در پی برخورد با گوشی موبایل صاحبخانه، از مجروح شدن و حتی مرگ احتمالی او جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۱۱    
حمید نیک روش - ICTPRESS - اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که همچنان از ویندوز 7 روی پی سی یا لپ تاپ خود استفاده می کنید، بزودی شاهد یک پیغام از سوی مایکروسافت روی صفحه کامپیوتر خود خواهید بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۶    
ICTPRESS -پژوهشگران یک گروه تحقیقات بین المللی موفق به طراحی واکسنی برای مقابله با نوعی ویروس مولد عفونت دستگاه تنفسی شدند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۱    
ICTPRESS -فصلنامه ارتباطات، دویست و شصتمین شماره خود را با موضوع رضایت کارکنان ، رضایت مشتریان به همراه مهم ترین رویدادها و اخبار فصل زمستان شرکت مخابرات ایران منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۶    
ICTPRESS -ماهنامه تحلیلی، آموزشی و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات، با موضوع "دیروز، امروز و فردای پست" منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
ICTPRESS -پژوهشگران ژاپنی از نانوذرات برای ساخت افزاره اسپین ترونیک استفاده کردند. با استفاده از این افزاره می توان سرعت محاسبات را افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۱    
ICTPRESS -همراه اول این ماه هم در قالب طرح دوشنبه سوری به مشترکین خود تا 100 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۱    
ICTPRESS -رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی در این وزارتخانه تاکید کردکه با توجه به تخصصی بودن حوزه ارتباطات می کوشیم تا مفاهیم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۶    
ICTPRESS - رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۱    
ICTPRESS - در چند سال گذشته، مقوله دوربین چهارگانه در گوشی های هوشمند سروصدای زیادی به پا کرده است؛ ویژگی که اغلب در گوشی های گران قیمت مشاهده می شود. اما مزیت واقعی دوربین چهارگانه چیست؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۶    
ICTPRESS - امروزه برخی وسایل کار گذاشته شده در بدن انسان نیز به اینترنت متصل می شوند و محققان هندی برای جلوگیری از هک شدن آنها ابزاری ویژه ابداع کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۶    
ICTPRESS - کمیته برگزارکننده بازی های المپیک 2020 توکیو تعدادی ربات را برای کمک به تماشاگران معلول این رقابت ها طراحی و تولید می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۶    
ICTPRESS - اگر چه هنوز مدت زمان زیادی تا عرضه گوشی آیفون 11 باقی مانده، اما برخی منابع مطلع اطلاعاتی را در مورد ویژگی های دوربین این گوشی افشا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۱    
ICTPRESS - از ویلچرهای معمولی تنها می توان در جاهایی که زمین نسبتاً صاف و هموار است استفاده کرد اما اخیراً یک شرکت نیوزیلندی، ویلچرهایی را توسعه داده اند که توسط آن افرادی که قادر به راه رفتن نیستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - در آستانه سال جدید و مسافرت به کشورهای خارجی، لازم است در صورت تمایل به استفاده از سیم کارت های ایرانی برای جلوگیری از دریافت هزینه های مازاد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - در حالی که کاربران سیستم عامل اندروید از سال 2017 امکان ترجمه بیش از 100 زبان زنده دنیا را توسط کیبورد مخصوص گوگل موسوم به Gboard داشته اند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن محبوب اسکایپ بیفزاید تا بدین وسیله کاربران بتوانند یک ویدیو کنفرانس با ظرفیت 50 نفر را برقرار کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۱۱    
ICTPRESS -محققان مدادی ساختند که در آن علاوه بر گرافیت، نانوذرات طلا نیز وجود دارد. این نانوذرات برخلاف نانوذرات طلایی که رنگ قرمز یا آبی دارند، کاملاً طلایی است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۱۱    
ICTPRESS -محققان لبنانی به بررسی برهم کنش میان نانوذرات و مولکول های حلال موجود در محیط پرداختند و دیدگاه های تازه ای در مورد چیدمان مولکول های آب در اطراف نانوذرات اکسید آهن ارائه کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۴۱    
ICTPRESS -وزیر ارتباطات گفت: معتقدم در سال آینده با وجود تحریم ها در حوزه فناوری اطلاعات با رونق روبرو می شویم و بخش های مختلف برای ایجاد بهره وری به سراغ فناوری اطلاعات می آیند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۶    
ICTPRESS -از تمبر اختصاصی افتتاحیه تالار مسابقات یادگار امام خمینی (ره) با حضور مسعود سطانی فر وزیر ورزش و جوانان، در شهرستان خمین پرده برداری شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۶    
ICTPRESS -پست تا روز پایانی سال نیز آماده پاسخگویی به مشتریان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۱۱    
ICTPRESS -مجموعه ویدئوهای برمدار ارتباطات باهدف معرفی اقدامات و تحولات چهل ساله در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۱    
ICTPRESS - شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه از راه اندازی خدمتی نوآورانه و مقرون به صرفه با نام شاتل موبایل پلاس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - کوالکام به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تراشه در جهان به تازگی اعلام کرده است که می خواهد گوشی های هوشمندی با دوربین 64 و 100 مگاپیکسلی تولید کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - به نظر می رسد که اپلیکیشن اسنپ چت سعی دارد بازی های موبایلی محبوب را برای جلب نظر گیمرها و کاربرانش به پلت فرم خود بیفزاید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۶    
ICTPRESS - دادگاه مربوط به دعوی قانونی اپل و کوالکام رای خود را صادر کرده است. طبق رای دادگاه اپل باید غرامتی 31 میلیون دلاری به کوالکام بپردازد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۱    
ICTPRESS - تکنیک هوش مصنوعی گوگل باعث می شود که خطاهای شناسایی گفتار به میزان 29 درصد کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۱    
ICTPRESS - با الزام سازمان تنظیم مقررات، مخابرات موظف شد، حداکثر یک ماه پس از درخواست متقاضی، خط تلفن ثابت در نواحی شهری را دایر کرده و تحویل دهد، در غیر این صورت، متقاضی می تواند شکایت کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۵    
ICTPRESS -محققان با استفاده از قطرات هوشمند و نانوذرات، رهیافت جدیدی برای ترمیم ساختارهای آسیب دیده ارائه کردند. با این فناوری نیاز به اعمال پوشش جدید روی ساختارهای آسیب دیده نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۵    
ICTPRESS -پژوهشگران انگلیسی از برهم کنش میان الکترون و هسته در نقاط کوانتومی استفاده کرده و فناوری جدیدی برای ساخت حافظه در سامانه های محاسبات کوانتومی ارائه کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۰    
ICTPRESS -پژوهشگران ابزاری برای پیش بینی و تولید ساختارهای پیچیده از نانوذرات ارائه کردند. با این روش می توان نانوذراتی متشکل از چند عنصر مختلف را برای استفاده در یک حوزه خاص، طراحی و سنتز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۵    
ICTPRESS -پژوهشگران با استفاده از تزریق نانوآنتن به چشم موش ها، امکان مشاهده پرتوهای مادون قرمز را در آنها فراهم کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
ICTPRESS -رییس پژوهشگاه فضایی ایران با تاکید جوانگرایی در بدنه مدیریتی پژوهشگاه گفت: ما با رویکرد جوان باوری و جوانگرایی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
ICTPRESS -هوش مصنوعی در جنبه های مختلف کاربردی گوشی های هوشمند تغییرات بهینه ایجاد کرده و از مصرف بهینه انرژی تا هوشمندی بیشتر در عکاسی گرفته موجب کارآمدتر شدن گوشی های هوشمند جدید شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۵    
ICTPRESS -مبادلات فرابورس ایران در هفته منتهی به 24 اسفندماه با تغییر مالکیت 3749 میلیون ورقه به ارزش 37 هزار و 955 میلیارد ریال پایان پذیرفت که این ارقام در مقایسه با هفته پیش از آن از افت 4 درصدی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۰    
ICTPRESS - بسیاری از کارشناسان برآورد کرده اند که احتمالاً در آینده ای نزدیک هوش مصنوعی قادر به شناسایی هوشمندانه سارقان در اماکن عمومی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۰    
ICTPRESS - این گزارش به بررسی مهم ترین نشانه های هک شدن گوشی هوشمند کاربران می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۰    
ICTPRESS - مایکروسافت اعلام کرده است که اپلیکیشن های اندرویدی را با قابلیت screen mirroring به سیستم عامل ویندوز 10 خواهد آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۵    
ICTPRESS - آنچه روی صفحه موبایل خود هنگام مکالمه می بینید، به زودی روی صفحه دسکتاپ و لپ تاپ ویندوز 10 قابل مشاهده خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۳:۴۰    
ICTPRESS -پنجاهمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه به معرفی شرکت بیمه معلم که شنبه 25 اسفندماه 5 درصد از سهام آن در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۵    
ICTPRESS -هوآوی گوشی هوشمند جدید HUAWEI Y9 2019 را به بازار عرضه کرد. این گوشی نمایشگری 6.5 اینچی از نوع تمام صفحه دارد که در قسمت بالای آن یک بریدگی برای قرار گرفتن دوربین سلفی و اجزای دیگر در نظر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۵    
ICTPRESS - عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در پنجاه و یکمین نشست خبری یک دیدار ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۵    
ICTPRESS -مدیر منطقه پستی شمال غرب تهران از ایجاد تنوع و گسترش خدمات بانک ها در این منطقه و خروج از ارایه خدمات تک محصولی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۵    
ICTPRESS - رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اجرای نظام مدیریت سبز در این وزارتخانه گفت: همه برنامه های تدوین شده سال جاری در این حوزه اجرایی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۵    
ICTPRESS -استاندار کرمان پست را قدیمی ترین نهاد ارتباطی با خدمات متنوع، فراگیر و سهل برای مردم دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۱۰    
ICTPRESS - وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه نمی توان مقابل جریان تکنولوژی ایستاد و منطقی هم نیست، گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۲:۱۰    
ICTPRESS -مسابقه فیلم 90 ثانیه ای توسعه ارتباطات روستایی با عنوان قاب توسعه ، باهدف اطلاع رسانی درباره سرعت توسعه ارتباطات در روستاها و تأثیر آن بر زندگی روستائیان و مهاجرت معکوس ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۵    
ICTPRESS - وزیر ارتباطات در آخرین جلسه سال 97، شورای معاونان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور مدیران کل استانی، معاونان و مدیران کل ستادی برگزار شد با اشاره به تحریم ها و دشواری های پیش رو ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۱:۴۰    
ICTPRESS -مرکز نوآوری های گروه دیجی کالا، دیجی کالا نکست (Digikala Next)، روز سه شنبه 21 اسفند 97 رویداد پل نوآوری را به میزبانی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۵    
حمید نیک روش - ICTPRESS - شرکت پورشه ادعا می کند که مشتریان، علاقه بسیار شدیدی به نخستین خودروی الکتریکی این شرکت که قرار است به صورت انبوه تولید شود، دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
ICTPRESS - اپل به صورت رسمی تأیید و اعلام کرده است که 25 مارس در رویدادی قصد دارد از سرویس تلویزیون و استریم آنلاین اختصاصی خود رونمایی کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
ICTPRESS - حتما همه شما با حجم عظیم اطلاعات روبه رو و دنبال راهی برای ذخیره اطلاعات هستید و دیگر خیلی نمی شود به حافظه های رایانه، فلش مموری ها و هاردهای اکسترنال اعتماد کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
ICTPRESS - واتس اپ به تازگی خطاب به کاربرانی که از اپلیکیشن های غیر رسمی با اسامی مشابه به واتس اپ استفاده می کنند، اعلام کرده که از فعالیت آنها به زودی جلوگیری به عمل خواهد آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۵    
ICTPRESS - دولت انگلیس از امسال اسپیکرهای هوشمند را نیز به لیست کالاهایی که در محاسبه نرخ تورم نقش دارند اضافه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۵    
ICTPRESS - پژوهشگران آمریکایی به سرپرستی "علی مرجانی نژاد" دانشمند ایرانی، یک الگوریتم جدید هوش مصنوعی ابداع کرده اند که می تواند آموزش راه رفتن را برای ربات ها ممکن سازد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۵    
ICTPRESS - شرکت "تویوتا" کانسپت ماه نورد "آژانس فضایی ژاپن"(ژاکسا) را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۵    
ICTPRESS - به تازگی کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری اعلام کرده اند که کاربران نرم افزار فشرده سازی فایل های رایانه ای WinRAR در معرض خطرات امنیتی کیف پول ارزهای دیجیتال قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۵    
ICTPRESS -محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، در حکمی مینا مهرنوش را به عنوان عضو موظف هیات مدیره رایتل منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۵    
ICTPRESS - وقتی برای خرید یک تلویزیون جدید به بازار می رویم اولین چیزی که به چشم مان می خورد اندازه صفحه و البته کیفیت تصویر است که بدون شک مهم ترین گزینه ها برای انتخاب تلویزیون هم محسوب می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۵    
ICTPRESS -فرابورس ایران با هدف شناسایی و معرفی نوآوری ها در حوزه فناوری های مالی از فین استارز پلاس به عنوان یکی از رویدادهای تخصصی فین استارز رونمایی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۲:۴۰    
ICTPRESS - شرکت هوآوی اعلام کرد که مجموع گوشی های ارسال شده سری HUAWEI Mate 20 به سراسر دنیا از مرز 10 میلیون دستگاه عبور کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۲:۴۰    
ICTPRESS -در دنیا معمولا بحث BPMS به عنوان عاملی که در کنار ERP استفاده می شود خیلی جا افتاده است و همگرایی زیادی در این زمینه وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۰    
ICTPRESS -شرکت آنر همواره کوشیده است با معرفی تجربه های جدید در حوزه طراحی گوشی هوشمند، در زمینه طراحی گوشی پیشگام باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۵    
ICTPRESS - با تلاش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هشت نهال به پاس زحمات هشت مدیر این مرکز از ابتدای تاسیس تاکنون در حیاط مجاور مرکز روابط عمومی کاشته شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۵    
ICTPRESS - در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی، همراه اول با مبلغ 500 میلیون تومان از باغ گیاه شناسی ملی حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۰    
ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: اگر مردم رفاه نداشته باشند، اگر ابزاری تولید شود اما نارضایتی مردم را به همراه داشته باشد اقتصاد هم رشد نخواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۵    
ICTPRESS -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از مرکز کنترل هوشمند ترافیک تهران با اشاره به اینکه کار بزرگی برای هوشمند سازی مدیریت ترافیک تهران انجام شده است ...
مشاهده نتایج بیشتر...