سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۲:۴۸Jul 2020 14

آی سی تی پرس (ictpress.ir)

 
آی سی تی پرس 30 اسفند 1395 آی سی تی پرس 27 اسفند 1396 آی سی تی پرس 28 اسفند 1397 آی سی تی پرس 29 اسفند 1398 آی سی تی پرس 31 فروردین 1399 آی سی تی پرس 1 اردیبهشت 1399 آی سی تی پرس 31 خرداد 1399 آی سی تی پرس 1 تیر 1399 آی سی تی پرس 2 تیر 1399 آی سی تی پرس 3 تیر 1399 آی سی تی پرس 4 تیر 1399 آی سی تی پرس 5 تیر 1399 آی سی تی پرس 6 تیر 1399 آی سی تی پرس 7 تیر 1399 آی سی تی پرس 8 تیر 1399 آی سی تی پرس 9 تیر 1399 آی سی تی پرس 10 تیر 1399 آی سی تی پرس 11 تیر 1399 آی سی تی پرس 12 تیر 1399 آی سی تی پرس 14 تیر 1399 آی سی تی پرس 15 تیر 1399 آی سی تی پرس 16 تیر 1399 آی سی تی پرس 17 تیر 1399 آی سی تی پرس 18 تیر 1399 آی سی تی پرس 19 تیر 1399 آی سی تی پرس 20 تیر 1399 آی سی تی پرس 21 تیر 1399 آی سی تی پرس 22 تیر 1399 آی سی تی پرس 23 تیر 1399 
  ۷ ساعت پیش    
ICTPRESS - مجتمع دانش و فناوری بامداد در راستای فعالیت های فناورانه و نوآورانه خود با تمرکز بر حوزه های آموزش و فناوری اطلاعات، همکاری گسترده خود را با سازمان جهاد دانشگاهی تهران آغاز کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - محصول جدید فیت بیت به نام فیت بیت شارژ 4 به کاربران برای بهبود عادات خواب و تشویق بیشتر به ورزش کمک می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - ناسا به تازگی یکی از پروژه های شرکت Relativity Space که روی موشک های چاپ سه بعدی کار می کند را انتخاب کرده تا بتواند بواسطه آن محدودیت هایی از جمله حمل بار از زمین به ماه را برطرف کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - کارشناسان امنیت سایبری هشدار می دهند که کاربران اینترنت و خدمات دیجیتال باید استفاده دائمی و کلی از ابزار تایید هویت دو مرحله ای را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک هکر با حمله به یک شرکت امنیتی آمریکایی با هدف انتقام گیری بیش از 8200 پایگاه داده آن را هک کرد و داده های حساسی را به سرقت برد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک شرکت هندی که برای تولید اتوبوس های برقی با یک موسسه چینی همکاری می کرد، بعد از درگیری مرزی دو طرف تصمیم گرفته به طور مستقل در این زمینه فعالیت کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد، استفاده از ماسک صورت در صورتی که فاصله اجتماعی رعایت شده باشد خطر ابتلا به ویروس کرونا را تا 90 درصد کاهش می دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - ناسا کار خود را بر روی ساخت یک کاوشگر به نام سایکی آغاز کرده که برای کشف یک سیارک غنی از فلز به فضا پرتاب می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت چینی CanSino Biologics مشغول مذاکره با روسیه، برزیل، شیلی و عربستان سعودی است تا سومین مرحله از آزمایش واکسن کووید19 خود را در این کشورها آغاز کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - مسئولان هوآوی به طور رسمی از آماده سازی EMUI 11 با مجموعه ای از قابلیت های جدید و کارآمد خبر داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - معاونت علمی و فناوری اعلام کرد شرکت های دانش بنیان، یک بسته خدمتی جامع در حوزه بیمه های مسئولیت دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه امکان برقراری تماس صوتی برای پیام رسان های داخلی فراهم می شود، نرخ پیشنهادی برای این مکالمات را نیز اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۵    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (13 جولای) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - برای نخستین بار در ایران، شاتل موبایل با استفاده از زیرساخت فنی نوآورانه خود، سیم کارت هوشمند با برند اختصاصی به سازمان ها، شرکت ها، باشگاه ها و صاحبان برند ارائه می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - پلیس آمریکا برای دومین بار در دستگیری یک فرد دچار اشتباه شده و آن را به نقص در فناوری تشخیص چهره مرتبط دانسته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک شرکت فضایی خصوصی آمریکایی امیدوار است بتواند با چاپگرهای سه بعدی خانه های تخم مرغی مستحکمی را برای اقامت در مریخ آماده بهره برداری کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - معاون تحقیقات وزارت بهداشت گفت: قدرت انتشار کرونا ویروس در شکل جدید چند برابر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - ماهواره بر تجاری چین موسوم به کوآیژو-11 در نخستین پرتاب خود شکست خورد و در نتیجه آن دو ماهواره نیز از بین رفتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک هکر روس به جرم حمله سایبری به سایت های مشهوری همچون دراپ باکس، لینکد این و فورم اسپرینگ محکوم شد. وی قرار است از شهریور ماه دوره محکومیت خود را طی کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت خصوصی اسپیس ایکس برای سومین بار دهمین عملیات پرتاب ماهواره های اینترنتی استارلینک را لغو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - دانشگاه سچنوف روسیه با موفقیت آزمایشات نخستین واکسن کووید 19در جهان را انجام داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - باج افزار نرم افزاری مخرب است که سیستم قربانیان را برای اخاذی پول از آن ها قفل گذاری می کند و برای محافظت در برابر این بدافزارها لازم است نکات امنیتی را رعایت کرده و سازمان ها نیز باید یک ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - دانشگاه استنفورد در تازه ترین بیانیه خود اعلام کرد: به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا، 11 تیم در برنامه های ورزشی خود را در سال 2021 میلادی حذف می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - صندوق نوآوری و شکوفایی آخرین مهلت استفاده از تسهیلات کرونایی شرکت های کوچک آسیب دیده را پایان تیرماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - سازمان سنجش آموزش کشور برای برگزاری آزمون های سراسری سال1399 تمهیدات بهداشتی در نظر گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - معاون وزیر ارتباطات گفت: بررسی تغییر قیمت مکالمات موبایل و پیامک در دستور کار برای ارائه به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات قرار دارد و اگر لازم باشد قیمت این دو آیتم را تغییر خواهیم داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۵    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (12 جولای) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - گوگل اعلام کرد در حال ایجاد تغییراتی است که به روزرسانی سیستم عامل اندروید را سریع تر می کند، امری که موجب افزایش رضایت کاربران از این سیستم عامل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت آمازون اعلام کرده که کارمندان این شرکت حق نصب برنامه تیک تاک را بر روی گوشی های خود ندارند و اگر تخلف کنند از دسترسی به ایمیل این شرکت محروم می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - چین یک ماهواره مخابراتی را به عنوان نخستین ماهواره از یک منظومه ماهواره ای برای ارائه خدمات ارتباطی باند پهن به فضا پرتاب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - واکسن بالقوه کووید 19 محصول همکاری مشترک شرکت های بایونتک و Pfizer ممکن است تا پایان سال 2020 آماده شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - استفاده پلیس دیترویت از فناوری تشخیص چهره موجب شد تا فردی غیرمجرم به اشتباه دستگیرشود. این دومین بار است که فناوری مذکور پلیس آمریکا را به اشتباه می اندازد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت اسکای پورت کیت های آزمایش آنتی بادی کووید 19 را توسط پهپادهای بدون سرنشین به مردم جزایر دور افتاده اسکتالند می رساند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - در تازه ترین تحقیقات صورت گرفته، هوش مصنوعی به پزشکان ارتوپدی برای یافتن موقعیت جراحی کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - چین قصد دارد از پروژه های تحقیقاتی و همکاری های بین المللی درمورد واکسن، کیت تست و داروهایی که به درمان کرونا کمک می کند، پشتیبانی کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - امور مشترکین مرکز مخابرات شهید قندی به علت شیوع ویروس کرونا تا پایان هفته جاری تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۶   + ۸۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد که نه قوه قضاییه و نه عقل جمعی کشور به چنین جمع بندی نرسیده اند که اینستاگرام را فیلتر کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - فرمانده قرارگاه سایبری خاتم الانبیاء در بازدید از پژوهشگاه ICT بر نقش مهم این پژوهشگاه در بومی سازی لبه فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - گمانه زنی هایی وجود داشت که تولید و عرضه سری گوشی هوشمند Huawei Mate 40 با تاخیر انجام خواهد شد؛ اما هوآوی اعلام کرده سری Mate 40 مطابق با زمان بندی پیش بینی شده در پاییز رونمایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - گوشی های گلکسی A51 و A71 سامسونگ مجهز به یک دوربین قدرتمند چهار لنزی هستند که یک لنز ماکروی 5 مگاپیکسلی هم شامل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - دوربین 48 مگاپیکسلی مجهز به هوش مصنوعی، صفحه نمایشOLED، حافظه داخلی 128 گیگابایتی، سنسور اثرانگشت پنهان در صفحه نمایش و باتری قدرتمند 4000 میلی آمپری بخشی از امکانات گوشی Huawei Y8p است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - تلویزیون های هوشمند سامسونگ از اپلیکیشن ها و مرورگر قدرتمند و سریعی برخوردار است که کاربران خانگی را قادر می سازد تا به کمک آنها کارهایی مثل خرید آنلاین، سفارش غذا، تهیه بلیت سینما ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - در این گزارش با بخشی از قابلیت های لوازم خانگی سامسونگ که برای راحت تر کردن کارهای خانه ساخته و طراحی شده اند آشنا می شویم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۶   + ۴۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - توسعه دهندگان برتر نرم افزار در پنج منطقه جغرافیایی از سراسر جهان، توانایی و مهارت خود را به منظور توسعه اپلیکیشن های سازگار با پلتفرم HMS Core هوآوی به رقابت خواهند گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - بازار فرابورس ایران از شنبه 21 تیرماه به مدت 5 روز کاری میزبان پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت اعتماد داریک در نماد داریک خواهد بود تا به گفته ابوالفضل شهرآبادی مدیر این ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - کایرین 810 به عنوان یکی از چیپ ست های جدید هوآوی از قابلیت های ارتباطی، عملکردی و ساختاری نوینی استفاده می کند که آن را از سایر رقبا متمایز کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - مقام آموزش عالی ژاپن می گوید: دولت و دانشگاه ها اقدامات لازم و کافی را انجام نمی دهند تا دانشجویان در برابر کووید 19 در امان باشند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت "اسپیس ایکس" به دلیل شرایط نامساعد هوا پرتاب دهمین سری از ماهواره های "استارلینک" را به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - "لائورا باسی"(Laura Bassi) شاید امروزه به خوبی شناخته نشده باشد، اما در زمان خودش او یک دانشمند و فیلسوف بسیار معتبر و تأثیرگذار بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - پنجمین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف با هدف شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر ICT و اتصال به بازار کار برگزار شد و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - با نیروی محرکه ای قدرتمند برای دستیابی به نوآوری هایی بیشتر، هوآوی موفق به حضور در بین 50 برند برتر دنیا برای پنجمین سال متوالی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - تلسکوپ هابل ناسا به تازگی عکسی خیره کننده از کهکشان کرکی که 67 میلیون سال نوری از زمین دور است، تهیه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - گوگل حالت تاریک را به خدمات اسناد گوگل و نیز گوگل شیتس و اسلایدز در سیستم عامل اندروید اضافه کرد. لذا کاربران با انتخاب مضامین تیره می توانند از این خدمات بهره بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - کارشناسان امنیتی مایکروسافت از دریافت حکم دادگاه در ماه جاری برای کنترل شش نام دامنه خبر داده اند که از آنها برای طراحی حملات فیشینگ بر علیه کاربران آفیس 365 استفاده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - دانشمندان تأیید کرده اند که دمای سردتر در زمستان به افزایش شیوع کووید 19 منجر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - دولت آمریکا 1.6 میلیارد دلار به شرکت دارویی نواواکس برای آزمایش و ساخت واکسن احتمالی کرونا کمک کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت کره جنوبی رونمایی از پرچم دار جدید خود، گلکسی نوت 20 در رویداد 5 اوت را تأیید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان فیلتر هوایی طراحی کرده اند که هدف آن از بین بردن ویروس کرونا و کنترل بیماری همه گیر کووید 19 است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت زیست فناوری سینوواک قرار است به زودی واکسن کووید 19 خود را آزمایش کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۳    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (8 جولای) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - سخنگوی آژانس هواشناسی اسپانیا می گوید: تغییرات آب و هوایی بر اسپانیا بیش از سایر کشورها تأثیر می گذارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - کنکور سراسری چین از امروز سه شنبه با شرکت نزدیک به 11 میلیون دانش آموز، به عنوان بزرگترین کنکور جهان در سراسر این کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - مقامات فرانسوی دوباره محدودیت های تازه ای را وضع کرده اند تا از دسترسی شرکت چینی هواوی به شبکه نسل پنجم این کشور جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان از شناسایی نوعی کورسمندر عجیب خبر داده اند که اولین دوزیست شناسایی شده در جهان با نیش سمی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - چین از هوش مصنوعی برای تشخیص تخلفات در آزمون ورودی کالج استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - پژوهشگران آمریکایی، نوعی برنامه نرم افزاری ابداع کرده اند که می تواند باکتری های مقاوم در برابر دارو را شناسایی کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - فضانوردان "ایستگاه فضایی بین المللی" تصویری زیبا از درخشش یک دنباله دار در آسمان شب به ثبت رساندند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - پژوهشگران آمریکایی سعی دارند با کمک مجموعه ای از ژن های مصنوعی، به درک بهتر روابط میان سلول های انسان کمک کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۸    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (7 جولای) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۰۳    
ICTPRESS - فعالیت 63 مرکز مخابراتی در استان تهران در خصوص انجام امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار متوقف شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۸    
ICTPRESS - کمیسیون اینترنت اشیا و داده های عظیم سازمان نصر تهران، برای تشکیل کارگروه شهر هوشمند عضو می پذیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - با کمی جست وجو در بازار می توان گوشی هایی را پیدا کرد که در عین داشتن قیمت مناسب و اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - خبرهای طلایی امروز دوشنبه 16 تیر 99 به اطلاع شما مخاطبان عزیز میرسد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - کمیته سنا (سندیکای صنعت مخابرات ایران، نظام صنفی رایانه ای کشور، اتحادیه صادرکنندگان خدمات مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران) با اعلام اینکه با عدم تخصیص ارز ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - مخابرات منطقه تهران از بروز مشکل فنی و اختلال در سامانه ارتباط مردمی 2021 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - کمپانی اپل در سیستم عامل iOS 14 طراحی سیری را به گونه ای تغییر داده است که این دستیار هوشمند دیگر در هنگام استفاده تمامی صفحه نمایش را اشغال نمی کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - اخبار در اینترنت به یک موضوع بسیارجالب تبدیل شده است و در حقیقت کیفیت اخبار به اصلی ترین موضوع و بحث بدل شده اند و در همین راستا نیز شرکت گوگل تصمیم گرفته است که با روش خاص خود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - نتایج یک بررسی جدید حاکی از آن است قرص ساخته شده از باکتری های روده ممکن است کووید 19 را درمان کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - ستاره شناسان برای اولین بار موفق به شناسایی هسته یک سیاره گازی غول پیکر شدند که منبع انتشار انواع گازها در جو این سیاره است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - سرویس هم سفری آنلاین مستقر در سان فرانسیسکو به تازگی خدمات خود به عنوان یک سرویس تاکسی آنلاین را در توکیو نیز راه اندازی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک بررسی جدید که اخیرا صورت گرفته نشان می دهد، نتیجه یک سوم از همه آزمایش های آنتی بادی ویروس کرونا ممکن است منفی کاذب باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - گوگل مرورگر کروم خود را ارتقا بخشیده که این امر باعث می شود مصرف برق لپ تاپ ها کمتر شود و عمر باتری آنها بعد از هر بار شارژ تا دو ساعت افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - بنا به مطالعات جدید محققان، گونه جدید کروناویروس که در حال گسترش در آمریکا است، نسبت به گونه قبلی، افراد بیشتری را آلوده می کند ولی مردم را نسبت به گذشته بیمارتر نمی کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - معاون وزیر ارتباطات از ارسال گزارش گرانفروشی و تخلف دو اپراتور موبایل در افزایش 100 درصدی تعرفه اینترنت خبر داد و گفت: هفته آینده کاهش نرخ تعرفه مکالمات موبایل را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - ایرانسل و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای همکاری در زمینۀ زیرساخت ها و فناوری های نوین ارتباطی، تفاهم نامه امضا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۸    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (6 جولای) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک سینمای شخصی ساخته شده که فقط 490 گرم است و وضوح تصویر در آن حدود 5K است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۷   + ۹۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - سخنگوی گمرک گفت: از ابتدای سال تا به امروز 2 میلیون و 404 هزار و 933 دستگاه تلفن همراه وارد کشور شده است که این میزان حدود سه برابر واردات تلفن همراه در مدت مشابه سال قبل است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت انتقال داده های آسیاتک به عنوان یکی از پیشروان صنعت ICT و اپراتور برتر خدمات ارتباطی ثابت طی سالهای گذشته با توسعه سیستمهای مدیریتی مبتنی بر استانداردهای ملی و بین المللی نسبت به ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - کاربران دسته های بازی گوگل استادیا ازاین پس می توانند این دسته ها را به صورت بی سیم به تلفن همراه هوشمند اندرویدی خود وصل کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - گوگل با استفاده از فناوری یادگیری ماشینی دو قابلیت جدید و کاربردی به نام های Smart Fill و Smart Cleanup را به نرم افزار شیتز می افزاید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت کره جنوبی به تازگی حق امتیاز اختراع پوششی ضدمیکروب را ثبت کرده که در برابر ویروس کرونا مقاوم است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - رئیس کارگروه واکسن انگلیس امروز هشدار داد که واکسن کروناویروس ممکن است ایمنی کامل در برابر این بیماری را فراهم نکند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت راکت لب (Rocket Lab) امشب یک ماهواره را به فضا ارسال می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت هواپیماسازی بوئینگ آمریکا قصد دارد به تولید مدل پرطرفدار 747 خود پایان دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - با افزایش شدید مرگ و میر ناشی از ابتلا به کرونا در آمریکا، شبکه های اجتماعی در این کشور از مردم خواسته اند تا حتما از ماسک استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - سیزدهمین مأموریت شرکت فضایی راکت لب پس از پرتاب با مشکلاتی مواجه شد و محموله آن که 7 ماهواره بود، از دست رفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - چین ساعاتی پیش ماهواره ای را برای مطالعه محیط فضایی پرتاب و جدیدترین مأموریت خود را عملیاتی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۷    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (5 جولای) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - دولت انگلیس درتازه ترین اقدامات فضایی خود تصمیم به خریداری 45 درصد از سهام شرکت وان وب را دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...