یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۲۳:۰۰Oct 2018 21

بام میبد (bamemeybod.ir)

بام میبد 30 اسفند 1395 بام میبد 25 اسفند 1396 بام میبد 31 خرداد 1397 بام میبد 31 تیر 1397 بام میبد 30 مرداد 1397 بام میبد 31 شهریور 1397 بام میبد 1 مهر 1397 بام میبد 2 مهر 1397 بام میبد 3 مهر 1397 بام میبد 4 مهر 1397 بام میبد 5 مهر 1397 بام میبد 6 مهر 1397 بام میبد 7 مهر 1397 بام میبد 8 مهر 1397 بام میبد 9 مهر 1397 بام میبد 11 مهر 1397 بام میبد 12 مهر 1397 بام میبد 13 مهر 1397 بام میبد 14 مهر 1397 بام میبد 16 مهر 1397 بام میبد 17 مهر 1397 بام میبد 18 مهر 1397 بام میبد 21 مهر 1397 بام میبد 22 مهر 1397 بام میبد 24 مهر 1397 بام میبد 25 مهر 1397 بام میبد 26 مهر 1397 بام میبد 27 مهر 1397 بام میبد 28 مهر 1397 بام میبد 29 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۱    
دفتر امور بانوان فرمانداری میبد از برگزاری کارگاه آموزشی نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توانمند سازی زنان با همکاری شرکت مخابرات استان یزد و فرمانداری میبد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۱    
علیرضا پاک گوهر دکتری آمار در زمینه استنباط به عنوان یکی از نامزدهای سکانداری شهرداری میبد ، برنامه های خود به اعضای شورای شهر نمود .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱    
همایش ورزشی بانوان به مناسبت هفته تربیت بدنی در پارک بانوان میبد در رشته های دو ، طناب زنی ، دوچرخه روی و حلقه زنی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱    
جلسه آسیبهای اجتماعی با حضور شیخ علی آقایی رئیس شورای شهر میبد و مسئول واحد خانواده دادگستری این شهرستان در دبیرستان حکمت و حکمتیه بفروئیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱    
ملت ایران در راهپیمایی سیزده آبان پاسخ ترامپ را که گفته است این روزها ایران در آشوب است و مردم ناراضی اند علیرغم تحمل همه سختی ها و مشکلات خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۹    
صبح امروز جهت گرامیداشت هفته تربیت بدنی ، اولین همایش پیاده روی خانوادگی و جشنواره بادبادکها در شهر بفروئیه میبد برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۹    
رییس اداره ورزش و جوان میبد از برگزاری 47 برنامه متنوع ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۷:۳۹    
سید عبدالعظیم پویا محقق و نویسنده میبدی در نشست ثبت جهانی زیلو ، خاطر نشان نمود : زیلو تنها یکی از صنایع دستی استان یزد نیست ، بلکه زیلو یک صنعت کهن و ریشه دار ملی است که روزی و روزگارانی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در نشست ثبت جهانی زیلو ، تلاش در راستای جهانی شدن زیلوی میبد را وظیفه همگانی عنوان نمود و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۹    
مصطفی فاطمی مدیرکل جدید میراث فرهنگی یزد در نشست ثبت جهانی زیلو خاطر نشان کرد : عزم ملی می طلبد تا هنر صنعت زیلو که صنعتی سیار و به عنوان اقتصاد محلی کاملا پویا می باشد ، ثبت جهانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۹    
مشاور معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ، موثرترین نقش آفرینی در راستای قرار گرفتن زیلوی میبد در مسیر تبت جهانی شدن را از سوی هنرمندان و صنعتگران در حوزه زیلو بافی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۹    
فرماندار میبد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، ضمن ستودن عملکرد نیروهای انتظامی در مبارزه با مواد مخدر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۹    
مصادف با شهادت سه ساله حسینی حضرت رقیه (س) مراسم سه ساله حسینی با حضور مسئولین آموزش و پرورش و بهزیستی و نیز مادران و نونهالان پیش دبستانی مهتاب و مهد قرانی بشری در بیت الزهرا بشنیغان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۹    
تلاش و همت کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد در راستای آماده سازی مجموعه تئاترِ شهر خورشید جهت بهره برداری و افتتاح این مجموعه ستودنی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مراسم پر سوز و گداز سوگواری و عزاداری حضرت رقیه (س) ، با حضور پر شور مردم در امامزاده سید صدر الدین قنبر میبد ، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۹    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در مقاله ای تحت عنوان "زیلو بافی میبد، در آستانه جهانی شدن "، در سایت گردشگری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۹    
رئیس بهزیستی شهرستان میبد ضمن گرامیداشت بیست و سوم مهرماه روز جهانی عصای سفید در خصوص وضعیت روشندلان میبدی بیان داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۹    
مصرف برخی مواد غذایی اگرچه کالری بالایی دارند، برای شما ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۹    
رئیس اداره بهزیستی میبد در جلسه توانبخشی مبتنی بر جامعه((سی بی آر)) که در محل بخشداری ندوشن تشکیل شد ، ضمن ارائه توضیحاتی ، بیان کرد : اجرای طرح سی بی آر زمینه بازگشت معلولان به جامعه را فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۹    
فرماندار میبد در نشست با مدیرکل راه و شهرسازی استان بر انجام روند کارها به گونه ای با نرمی و ملایمت و قانونمند عمل نمودن، تأکید نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۷    
مسابقات والیبال بانوان قهرمانی باشگاههای شهرستان میبد به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷    
اعضای شرکت تعاونی بانوان از انارچینی اهالی مرور و نیز چشمه این روستا بازدید نموده و در جریان مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه کشاورزی در مرور قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۷    
اعضای شرکت تعاونی نسیم بهار خاتون میبد با حضور در یک اردوی تفریحی آموزشی به روستای مرور و هم اندیشی در یک جمع صمیمی ، با چگونگی اشتغال زایی و تشکیل صندوق های خرد آشنا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۷:۰۶    
به مناسبت روز جهانی کودک آیین افتتاح نمادین ثبت باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان و شروع دوشنبه های کتابخوانی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و مسئولین بهزیستی استان در یکی از مهدکودک های ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۷:۰۶    
مجید جوادیان زاده در نشستی با خبرنگاران از برگزاری چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی در یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۷:۰۶    
دبیر اجرایی دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد از تمدید مهلت ارسال اثر به این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۵:۰۵    
طرح یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک روستایی همزمان با هفته ملی کودک در روستا مهدهای شهرستان میبد آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۴:۳۵    
به مناسبت هفته سالمند و نیز هفته ملی کودک ، مراسم جشن تکریم سالمندان به همت دبستان مهر ایران زمین با حضور پدر بزرگ ها و مادربزرگ در کنار نونهالان و کودکانشان در امامزاده میر شمس الحق میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۸:۰۴    
به مناسبت روز جهانی کودک جشنواره ورزش و شادابی ویژه مادران و کودکان با حضور فرماندار میبد و جمعی از مسئولین در ورزشگاه شهید چمران این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۴    
بافت تاریخی بفروئیه در شهرستان میبد مورد بازدید مسئولین استانی و شهرستانی در حوزه بانوان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۴    
کارگاه و نمایشگاه تاب آوری بانوان در شهیدیه میبد مورد بازدید مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و مسئولین شهرستان میبد قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۴    
مرکز نگهداری بچه های بی سرپرست سایبان دریا در میبد مورد بازدید فاطمه دانش یزدی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و مسئولین شهرستان میبد در حوزه امور بانوان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۴    
کارگاه های چرمدوزی ، سفال و زیلو در شاه عباسی میبد ، همچون بنای تاریخی که در آن جای گرفته اند ، معرف و بیانگر جذابیت هنری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۴    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و مسئولین شهرستان میبد از نمایشگاه ها و کارگاه های صنایع دستی بانوان میبدی بازدید نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۴    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نشست هم اندیشی بانوان کارآفرین ،موفقیت بانوان در چرخاندن چرخ توسعه اقتصاد کشور را در نتیجه خودباوری آنها و استفاده از ظرفیتها توسط ایشان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۵    
شب گذشته نشست انجمن نویسندگان میبدی (سرای اهل قلم ) در گنجینه فرهنگی پژوهشی فاطمه الزهرای میبد جهت آشنایی اعضای انجمن با این گنجینه گرانبها و ارزشمند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۳:۲۵    
صبح امروز همایش پیاده روی سالمندان ، جانبازان و معلولین به مناسبت هفته سالمند در پارک بهاران میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۷:۵۴    
مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد جام شهرداری یادمان شهید درویشی، با شرکت 7 تیم از میبد و اردکان در محل سالن شهدای میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۴    
صبح امروز گردهمایی و رزمایش 20 هزار نفری بسیجیان محمد رسول الله در استان یزد در مسجد ملا اسماعیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۴    
صبح امروز در گردهمایی و رزمایش 20 هزار نفری بسیجیان محمد رسول الله در استان یزد که در مسجد ملا اسماعیل برگزار شد ، جمع کثیری از بسیجیان سپاه محمد رسول الله (ص) شهرستان میبد نیز حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۳    
معاونت امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی استان یزد در مراسم گرامیداشت پیشکسوتان و مدافعان حقوق سالمندان در میبد ، پذیرش دوران سالمندی و آموختن چگونه زیستن در دوره سالمندی را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۲    
به مناسبت روز جهانی سالمند ، در نشست شورای ساماندهی امور سالمندان و ستاد مناسب سازی شهرستان میبد ضمن بررسی مسائل و مشکلات مرتبط به سالمندان به ویژه موضوع مناسب سازی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۲    
عضو شورای شهر میبد شرکت در کلاسهای ورزشی را در ایجاد سلامت روحی ، گرفتن انرژی مثبت و افزایش امید به زندگی در افراد و داشتن جامعه ای با نشاط بسیار موثر عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۲    
رئیس اداره بهزیستی میبد در مراسم بزرگداشت سالمندان ، رویکرد سازمان بهزیستی را جهت جلوگیری از قطع شدن رابطه عاطفی فرد سالمند با خانواده اش به سمت ایجاد مراکز روزانه سالمندان عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۱    
فرماندار میبد در جلسه هماهنگی ثبت جهانی زیلوی میبد بر انجام اموری که در راستای ثبت جهانی زیلوی میبد موثر می باشد ، تاکید نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۰    
فرماندار میبد در مراسم تجلیل و تقدیر از آتش نشانان میبدی ، آتش نشانان را جلوداران ایثار و از خود گذشتگی یاد نمود که همواره به استقبال خطر می روند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۵    
مدیرکل بازرسی استان یزد در جلسه شورای اداری شهرستان میبد با اشاره به اینکه برخورد با حیف و میل بیت المال مشمول مرور زمان نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۱    
اشعار شب ششم تا شب دهم مراسم شاه حسن شاه حسین که طی دهه اول محرم در امامزاده سید صدر الدین میبد برگزار می شود:
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۱    
هم زمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۰    
رییس اداره بهزیستی میبد پیرامون گرامیداشت هفته سالمندان و نیز هفته ناشنوابان توضیحاتی را ارائه نمود:
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۰    
فرماندار میبد در جلسه هماهنگی برنامه های 40 سالگی انقلاب اسلامی ، سالگرد انقلاب اسلامی ایران را یادآور خاطراتی بسیار خوب برای نسلهای دوم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۶:۲۰    
معاون پرورشی آموزش پرورش میبد در توصیه به دانش آموزان جهت کسب موفقیت در تحصیل علم ، بیان کرد : شما دانش آموزان به خصوص دختر خانمها باید با جدیت درس بخوانید و آنچه را خوانده اید نیز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۶:۴۹    
فرماندار میبد در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خاطرنشان نمود: مردم در ده پانزده سال اخیر باهمت و تلاش خود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۶:۱۹    
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان، مسئولین شهرستان و اساتید و مدیران دانشگاه، حجت الاسلام روح الله مروتی بعنوان مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۶:۱۹    
فرماندارمیبد در مراسم افتتاح دبیرستان سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد، پختگی، عقلانیت و خودکنترلی را لازمه برخورد و یک رفتار خوب اجتماعی عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۹    
فرمانده سپاه میبد در مراسم تودیع و معارفه مسئول حوزه مقاومت بسیج خدیجه الکبری میبد ، خاطرنشان کرد : خروج موفق از مهلکه ای که دشمن ایجاد کرده است در طی هشت ماه آینده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۶:۴۹    
در مراسمی با حضور مهندس شریفی فرد معاون منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و جمعی از کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۶:۴۹    
با حضور انسیه فلاح عضو شورای شهر میبد و مهندس بابائیان مسئول حراست شهرداری میبد ، زنگ سال جدید تحصیلی در هنرستان هنرهای زیبای دختران میبد وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نواخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۸    
زنگ مهر به دست استاندار یزد، به صورت نمادین در مدرسه خیری شهید خلیل کارگر میبد به صدا درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۶:۴۶    
امام جمعه موقت میبد در مراسم رژه نیروهای مسلح ، حضور مردم در صحنه ها را نشان دهنده عشق به اباعبدالله الحسین (ع) و دلاور مردان جبهه و جنگ و دفاع مقدس عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۶:۱۶    
مراسم رژه گردان ها و یگان های زرهی نیروهای مسلح و گروه های جهادی و نیز نمایش ادوات و تجهیزات جنگی آنها همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس در شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۷    
رئیس بهزیستی میبد در ارتباط با برگزاری دوره آموزشی بهداشت و سلامت ویژه مهدهای کودک ، تأثیرپذیری کودکان در مهد کودک به مراتب بیشتر از خانه و خانواده عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۴    
کاروان جان نثاران حضرت فاطمه الزهرا بیده همچون سالهای گذشته ، راوی حوادث کوفه و شهادت امام حسین (ع) و یارانش در بعد از ظهر روز عاشورا در خیابانهای شهرستان میبد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۴    
مردم میبد با حضور بر سر مزار اموات و گلزار شهدای خود با حضرت زینب (س) و بازماندگان واقعه کربلا هم نوا شده ، مراسم شام غریبان حسینی را برگزار نموده ، به همدردی با آنها می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۳    
شب عاشورا با حضور پر شور جمع کثیری از مردم و هیئت های عزاداری ، در امامزاده سید صدر الدین قنبر میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۳    
هر ساله با حضور هیئت های عزاداری مراسم سنتی شاه حسن شاه حسین و نخل گردانی در امامزاده سید صدر الدین قنبر میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۰    
شیخ علی آقایی در مراسم شیرخوارگان در بیت العباس بشنیغان میبد با گرامیداشت یاد حضرت علی اصغر (ع) ، نقش مادران را در تربیت فرزندان را بسیار مهم و آنها را ریشه فرزندان عنوان نمود .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۹    
فلاح فرماندار میبد در نشست هماهنگی هفته دفاع مقدس ، تداعی فرهنگ بسیجی در اذهان ، همچنین نشان دادن این فرهنگ و جلوه دادن آن را گامی در گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۹    
اشعاری که هیئت متحدین سید صدر الدین قنبر در شب پنجم عزاداری خود در مراسم شاه حسن شاه حسین می خوانند:
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۲۱:۰۶    
اشعاری که هیئت متحدین سید صدر الدین قنبر در شب سوم عزاداری خود در مراسم شاه حسن شاه حسین می خوانند:
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۶    
صبح امروز همایش جهانی شیر خوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور در شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۶    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار میبد ، اجرای پنج ساله طرح صد در صدی آب منطقه ای و خاموشی 60 روزه چاه های کشاورزی را ، از مصوبات جلسه مدیریت منابع آب عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۷:۳۶    
تفکیک سندهای مسکن مهر در جلسه شورای مسکن که در محل فرمانداری میبد برگزار شد ، مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۶    
اشعاری که هیئت متحدین سید صدر الدین قنبر در شب سوم عزاداری خود در مراسم شاه حسن شاه حسین می خوانند:
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۴    
اشعاری که هیئت متحدین سید صدر الدین قنبر در شب دوم عزاداری خود در مراسم شاه حسن شاه حسین می خوانند:
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۴    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد در بازدید از شرکت زیلوبافان میبد ، انتخاب تیم متخصص را در فراهم آوردن زمینه صادرات بیشتر زیلو به کشورهای دیگر بسیار موثر عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۴    
بانوی نویسنده میبدی گفت: ایده کتاب رابطه ها سال ها در ذهنم بود تا اینکه بعد از مطالعه و تحقیق زیاد توانستم آن را به نگارش در آورم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۲    
در شب ماه محرم ، اولین شب از عزاداری مردم محب اهل بیت در امامزاده سید صدر الدین قنبر همراه با مراسم شاه حسن شاه حسین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۱    
همانند سالهای گذشته یک روز مانده به ماه محرم ، مراسم نخل برداری جهت آوردن نخل ها از امامزاده میر شمس الحق و محله کوچُک به امامزاده سید صدر الدین قنبر و نیز حرکت کاروان کربلا در این مسیر برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۲:۲۱    
واحدهای صنفی میبد کالاهای خود را به صورت فروش فوق العاده ، با 15 درصد تخفیف مانند نمایشگاه، عرضه نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۱:۵۱    
امام جمعه میبد در مراسم تجلیل از تعاونی های نمونه میبد گفت: در حوزه مردمی، اقتصاد تعاون علی رغم اینکه در برخی از موارد دشواری هایی نیز پیش رو دارد، تامین کننده عدالت اجتماعی همراه با ایجاد اشتغال است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۱    
هر ساله با مشارکت پیر و نوجوان و کودک و بزرگسال ، آئین دیرینه نخل بستن و عزاداری در حسینیه دارالشفاء یخدان میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۱    
پنج هزار دست لباس حضرت علی اصغر (ع) توسط بانوان میبدی جهت مراسم شیرخوارگان آماده سازی و بسته بندی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۳۹    
شهر بازی سرزمین قاصدک ها با حضور مسئولین میبد افتتاح گردید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۹    
بیست و یکمین جشنواره قصه گویی بین المللی با شعار " قصه زندگی من " در سالن آمفی تئاتر آموزش پرورش میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۹    
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی ، نظام جمهوری اسلامی ایران که در راس آن ولایت فقیه قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۹    
همچون سالهای گذشته در آستانه ماه محرم ، شهر میبد جامه سیاه به تن نمود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۹    
طی به جا آوردن رسم دیرینه ای در آخرین جمعه مانده به ماه محرم ، مسیر عبور عزاداران حسینی توسط بانوان میبدی جارو شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۶    
امام جمعه موقت میبد در مراسم تجمع و گردهمایی خواهران بسیجی در رزمایش عاشورایی سپاهیان حضرت محمد (ص) ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۴    
دومین همایش معلولان ضایعه نخاعی شهرستان میبد در محل سالن ورزشی شهید شیرودی یخدان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۴    
در سیزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان یزد که با حضور شرکت های تعاونی سراسر استان در 20 رشته تخصصی برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۴    
فرماندار میبد در بازدید از نمایشگاهی برگزار شده از دست آوردهای بانوان و دختران نوجوان و کودک در بخش رکن آباد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۴    
مسئول و کارشناس بسیج سازندگی ضمن ارائه توضیحاتی در باره طرح صندوق های مردم یار، ارزیابی بازار فروش برای یک تولید یک محصول و نیز نیاز سنجی را ، اولین و مهمترین قدم در تولید و فروش محصولات ذکر نمود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۴    
کارشناس ارشد مشاوره در جمع بانوان در موسسه باب الحوائج میبد با اشاره به بالا بودن آمار افسردگی که منحصر به قشر خاصی نیست ، زمان بعد از زایمان را از زمانهایی عنوان نمود که زنان دچار افسردگی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۲۲:۳۰    
اداره صنعت ،معدن و تجارت ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی شهرستان میبد در اطلاعیه مشترکی از مردم ، درخواست همکاری در برخورد با گرانفروشی و احتکار کالاها نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۲۲:۳۰    
رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت میبد از انجام گرفتن طرح پایش واحدهای صنعتی با عنوان پروژه شناسایی ظرفیتهای تولیدِ ملی خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۹    
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در مراسم افتتاحیه حسینیه سربالا در فیروزآباد میبد ، ضمن تشکر از تلاش های استاد سید عبدالعظیم پویا در حفظ و معرفی مجموعه های تاریخی این شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۹    
شهردار میبد در مراسم افتتاحیه حسینیه بازسازی شده سربالا در محله فیروزآباد میبد ، اولویت شهرداری در بافت های فرسوده را بهسازی و بازسازی معابر ، انبار ها ، حمام ها ، مساجد ، تکایا ، حسینیه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۰۹:۵۹    
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره دو از راه یافتن دو عضو فیلمساز نوجوان میبدی از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میبد به المپیاد فیلمسازی نوجوانان در اصفهان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...