چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۲۰:۰۷Apr 2020 8

بام میبد (bamemeybod.ir)

 
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۰۴:۳۵    
دکتر حسین اعرافی در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت : دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از دست آوردهای عظیم جمهوری اسلامی در رده دانشگاه های برتر دنیا از نظر تعداد دانشجو است و از افتخارات جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۰۳:۳۵    
دبیر مجمع فعالان خانواده استان یزد گفت : با هدف ساماندهی نظام خانواده طرحی 6 محوری همراه با فعالیت های تخصصی با همکاری ادارات و ارگان های مرتبط اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ستاد خدمات شهرستان میبد گفت : با توجه به افزایش ورود مسافرین نوروزی به میبد چندین حسینه و سالن ورزشی به ظرفیت اسکان این شهرستان اضافه شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۰۲:۰۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ( راهور) شهرستان میبد گفت : 75 درصد تصادف ها با توجه به نظر کارشناسان به علت سرعت غیرمجاز و عجله در موقع رانندگی رخ می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد گفت: طرح آرامش بهاری که با استقبالی خوب در پنج امامزاده میبد در حال برگزار شدن است رونق خوبی را به امامزاده ها داده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد گفت : مراسم اعتکاف امسال با حضور یک هزار و 602 نفر در 23 مسجد در میبد برگزار شد که با توجه به آمار به دست آمده این شهرستان از نظر تعداد افراد شرکت کننده در ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۸    
امام جمعه میبد گفت : همه مشکلات با سرپنجه عقل و خرد ، شجاعت ، توکل بر خدا و دل بریدن از دولت های خارجی و اعتماد به نیروی ملت و نسل جوان رفع می شود و می توان گام های بلندی با این نگاه در سیاست های ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
همایش نوروزی فرهیختگان میبدی با حضور جمع زیادی از فرهیختگان و پزشکان میبدی مقیم در کل کشور و نیز خارج از کشور در روز میبد و در هتل کریاس پلاس این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد گفت : اقدامات ارزشمندی برای ارتقای ضریب امنیتی استان با کمک دستگاه های امنیتی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین ستاد خدمات شهرستان میبد گفت : با توجه به افزایش ورود مسافرین نوروزی به میبد ظرفیت اسکان مسافران نوروزی در میبد با افزودن حسینیه ها و سالن های ورزشی به اماکن اسکان شهرستان ، افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار میبد گفت: باید اخلاق و رفتاری که شهدا در زندگی خود داشتند را به عنوان چراغ راه پیشه خود کنیم شهدایی که درگرمای 50 درجه شلمچه در فضایی کوچک قبر مانند با شوقی که به شهادت داشتند شبانه گریه می ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه اسلامی میبد گفت: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی میبد، کمک به تأمین نیازهای فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و بویژه تحقیقاتی و پژوهشی و ارائه خدمات در سطح شهرستان با شعار حرکت به سمت نسل جدید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه نوروز باستانی و در شب میلاد حضرت علی (ع) نخستین امام شیعیان مراسم جشنی در پارک غدیر محله حس آباد شهر میبد با حضور قشرهای مختلف مردم و تعدادی از مسئولان محلی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
75 درصد تصادفات با توجه به نظر کارشناسان سرعت غیر مجاز و عجله و شتاب زدگی است ، بنابراین لازم است با پرهیز از عجله و شتاب بی مورد به خصوص در مسیر بازگشت از رانندگی هنگام خستگی و خواب آلودگی احتناب ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۸    
دبیر مجمع فعالان خانواده استان یزد گفت : با هدف ساماندهی نظام خانواده طرحی 6 محوری همراه با فعالیت های تخصصی با همکاری ادارات و ارگان های مرتبط اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی همایش میبد سرزمین سازه های آبی ، اشتغال و کارآفرینی در دانشگاه پیام نور میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت : بیش از چهار هزار نفر از ورزشکاران میبدی در نخستین المپیاد ورزشی محلات میبد یادواره سردار شهید مهدی باکری به رقابت پرداختند و در پایان از400 نفر از برگزیدگان در 10 رشته ورزش تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
از تلاش و صدر نشینی دانش آموزان میبدی در کنکور 97 که امسال نیز موفقیت صدر نشینی در کنکور را همچون سال های گذشته از آن شهر خود کرده موفقیت 22 ساله شهرستان میبد را در کنکور رقم زدند ، تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بازارچه کارآفرینی جشنواره نوجوان خوارزمی میبد برپا شد و دانش آموزان با شرکت دراین بازارچه ها با فضای کسب و کار آشنا شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سال آینده در شهرستان میبد ، سال انضباط شهری و پیشگیری از تخلفات در حوزه های شهرسازی و خدمات عمرانی و شهری می باشد
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رویداد یک روزه خودباوری فرهنگی هنری با موضوع سفال وسرامیک تحت عنوان دست نقش در محل کاروانسرای شاه عباسی میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بام میبد : حسین بمانی در نشست بهزیستی و مسئولان بانک ها با اشاره به اینکه اولین سالی است که قبل از تمام شدن سال جذب اعتبارات بند ب تبصره بودجه قانون اعتبارات داشته ایم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بانوان میبدی با پخت نذری سمنو یکی از آئین های سنتی و شیرین ایرانی در آستانه سال نو به پیشباز نوروز رفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۳:۱۲    
بام میبد : همزمان با آخرین روز احسان و نیکوکاری به همت مدیریت ، کادر علمی و انجمن اولیا و مربیان دانش آموزان دبستان قرآنی مهر ایران زمین میبد همانند سال های گذشته بازارچه خیریه در فضای باز مجاور این ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۲:۴۲    
بام میبد : توانمندی های دانش آموزان دبیرستان فاطمیه مهرجرد میبد در حوزه صنایع دستی و پخت خوراکی ها و انواع نان ها با برگزاری بازارچه کارآفرینی به نمایش گذاشته شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۲    
از تلاشهای افتخار آفرین دانش آموزان و معلمان دبستان پسرانه میرمحمدی محله بشنیغان میبد توسط هیئت های مذهبی محله بشنیغان قدردانی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
هیئت های قمر بنی هاشم و رقیه خاتون بشنیغان میبد با رفتن به مرکز توانبخشی حبیب بن مظاهر این شهرستان نسبت به بانوان سالمند این مرکز ادای احترام کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد، اداره صنایع دستی گردشگری و میراث فرهنگی میبد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان میبد گفت: از جمله وظایف اتحادیه ها شناسایی واحد های بدون پروانه کسب است چون فعالیت عده ای بدون پروانه کسب تضییع کننده حقوق واحد های پروانه دار می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد گفت: زیلوی میبد خود یک برند است و نمی توان به منفعت آنی این برند توجه داشت ، باید به کیفیت بافت زیلو توجه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح ملی کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی الزهرا (س) بفروئیه به عنوان کتابخانه منتخب شهرستان با حضور فرماندار میبد و مسئولین شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد در دیدار با فرماندارمیبد گفت: صندوق ملی محیط زیست برای اولین بار مبلغ 1 میلیارد و 800 میلیون ریال را برای تجهیزات حفاظتی منطقه مرور میبد و حمایت از طرح های مشارکتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: آمارارائه شده به تنهایی گویا نیست بلکه موثر بودن آن به دنبال تحلیل ، برنامه محوری و قابل استفاده بودن برای ارتقای سلامت مشخص می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کتاب تاریخ فلسفه یزد، تالیف حمیدرضا عبدلی که مقدمه ای از از مشاهیر ادب و فرهنگ استان یزد زینت بخش آن است در کافه کتاب فروشگاه حسابی در میبد رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز تحقیقاتی، درمانی دیابت یزد گفت: بخش قابل توجهی از جمعیت کشور و از جمله استان یزد، یک یا دو عامل خطر برای ابتلا به فشار خون بالا، سکته قلبی و مغزی و دیابت را دارند که این نوعی بحران است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۰    
آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن با شرکت 110 نفر در موسسه علوم قرآنی حضرت معصومه (س) میبد برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۰    
مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده گفت : رسیدن به سن تکلیف شروع دوره و روزهایی نو از زندگی است که با آغاز آن خانواده ها و جامعه نگاه دیگری به بچه ها دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان چشم و چراغ یک شهرو باعث رونق آن شهرو کشورهستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد گفت: با نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال و خطراتی که معمولا برای خانواده ها ایجاد می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم نمادین جشن نیکوکاری با حضور مسئولین در دبیرستان فاطمیه میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
روز درختکاری در میبد همراه با کاشتن نهال های زیتون توسط دانش آموزان در شهرک صنعتی جهان آباد و نیزکاشت نهال هایی در ضلع شرقی پارک بهاران این شهرستان توسط مسئولین بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۱۱    
فرماندار در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مینی والیبال دختران میبد که با حضور 10 تیم از باشگاه های این شهرستان برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۴۱    
دانش آموزان دبستان حاج سید علی میر محمدی رسیدن خود به سن تکلیف را در دارالقرآن درجوار امامزاده سید صدرالدین قنبرجشن گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۰    
دست آوردهای علمی پژوهشی دانش آموزان میبدی درنمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه توانمندی های دانش آموزان دردبیرستان استعدادهای درخشان شهید رحیمی فر میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر میبد از تصویب طرح تفصیلی این شهر که میبدی ها قریب به 11 سال انتظار آن را می کشیدند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار میبد گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز باید چهره ای بسیار خوب از شهر به گردشگران نشان دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
انفجار گاز در کوچه فضیلت 22 در محله بارجین میبد باعث مرگ مادر33 ساله و دو فرزندش شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه میبد، هدف گذاری در تبلیغ زکات را ضروری برشمرد و افزود: با برنامه و هدف گذاری باید به ترویج زکات در جامعه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
درهمه محورهای بیانیه گام دوم آموزش و پرورش نقش بسیار مهمی دارد و می تواند با تحلیلی بر روی آن در افق 10 تا 20 ساله اقداماتی با هدف درخشش بیشتر آموزش و پرورش و نقش آفرینی مضاعف دانش آموزان جوان و ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ادارات سالم از نظررعایت مسائل اخلاقی وحجاب و عفاف و نیزپاسخگویی به مردم الگو می باشند و لازم است که ازاهتمامی که دراین حوزه ها می شود قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه میبد گفت: از رسالت های سنگین مسئولان نظارت و صیانت از اموال بیت المال و حقوق است که باید به آن توجه شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۱۰    
امام جمعه میبد گفت : سوریه دژی در برابر جریان داعش ، جریان مخرب تکفیری و افراطی وابسته به استکبار بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اولین مرکز سایبری بسیج استان یزد با عنوان مرصاد درپایگاه امام سجاد (ع) محله خانقاه میبد در خیابان باغ شهر به 600 متر مربع با اعتباری حدود 350 میلیون تومان افتتاح و شروع به کارکرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۱    
همایش یاوران نماز به همراه جشن میلاد حضرت زهرا (س) در دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآنی همزمان با سراسر کشور در مجتمع آموزشی امام حسین (ع) بارجین میبد برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره گل و گیاه با شعار با زیبایی های طبیعت به استقبال بهار می رویم در میبد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرنمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت:12 میلیارد و 500 میلیون ریال برای آزادی 11 زندانی محروم مالی شهرستان میبد در زندان های استان نیاز است که همت خیرین و مردم را می طلبد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میبد با ستودن همراهی صنعتگران و اصناف میبد گفت: عشق و نگاه مثبتی که میبدی ها و به ویژه صنعتگران و اصناف میبد دارند آنها را زبانزد و برجسته کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۶    
بام میبد : نشست بررسی مسائل صنف میوه و تره بار میبد با موضوع لزوم رعایت سد معبر و ساماندهی دست فروشان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مسئولین و روسای اتحادیه ها و نیز نمایندگان ایران خودرو ، رستوران ها وهتل های ایرانگردی و جهانگردی بر اجرای طرح نظارتی نوروز 98 تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۶    
تیم والیبال دختران دانشجوی مهریز مقام اول مسابقات والیبال برگزار شده بین تیم های والیبال دختران دانشگاه های استان یزد به میزبانی میبد را به دست آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۶    
معاون فرهنگی دفتر امام جمعه و ستاد نماز جمعه و مصلی میبد گفت : یک مادر بهتر از هر کسی می تواند در حق فرزند خود دعا کند تا فرزندش در مسیر درست زندگی سوق داده شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در نشست بررسی مسائل صنف میوه و تره بار مسائل مرتبط به این صنف مانند سد معبر وساماندهی دست فروشان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۶    
بام میبد : استخر سرپوشیده خورشید میبد در محله شهیدیه با حضور وزیر ورزش و جوانان و مسئولین استان و شهرستان میبد افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۶    
در این نشست ساماندهی نرخ ها ، کنترل بازار و نظارت بر افزایش قیمت کالاها و اجناس خوراکی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۶    
شهردار واعضای شورای شهر میبد با حضور در مرکزتوانبخشی سالمندان حبیب بن مظاهر میبد مقام مادر و زن را در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) گرامی داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۶    
با راه اندازی بخش هوشمند آزانس هر فردی قصد داشته باشد به صورت اینترنتی تاکسی کرایه کند کافی است در سامانه به جستجوی تاکسی نت آفاق بپردازد: https://cafebazaar.ir/app/com.karshasoft.taxinetafag/
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد گفت : استخر شهیدیه به صورت استاندارد و با دارا بودن امکانات روزاحداث شده وبه بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار واعضای شورای شهر میبد با حضور در مرکزتوانبخشی سالمندان حبیب بن مظاهر میبد مقام مادر و زن را در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) گرامی داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۶    
- با حضوروزیر ورزش و جوانان روز سه شنبه مصادف با ولادت حضرت فاطمه (س) استخرسرپوشیده درشهیدیه میبد و نیز چمن مصنوعی در بخش مهرآباد این شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۶    
فرهنگ سازیِ "جمع آوری پسماند شهری و تفکیک آن" به همت شرکت وحدت گستر میبد به دانش آموزان مدارس میبد آموزش داده شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اولین آژانس حمل و نقل هوشمند ویژه بانوان با همکاری بهزیستی و با حضور مسئولین در شهرستان میبد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد گفت : با توجه به اوضاع اقتصادی و وضعیت کنونی بازار و نزدیک شدن به ایام نوروز لزوم ساماندهی نرخ ها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم جهت کودکان 2و نیم تا 6 سال همزمان با سراسر کشور در میبد اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح آگاهسازی پیشگیری از معلولیت ها برای ارتقاء سواد دانش آموزان در مدارس شهرستان میبد اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور دکتر منصور غلامی زیر علوم ، تحقیقات و فناوری در شهرستان میبد سرای دانشجویی خواهران دانشگاه میبد افتتاح شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات کاراته سبک کیوکوشین ماتسویی قهرمانی بانوان استان یزد که روز جمعه با شرکت 100 ورزشکار در سه گروه سنی نونهالان ، نوجوانان و جوانان در باشگاه شهدای میبد برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت 27 شهید حادثه تروریستی جاده خاش - زاهدان، روز پنجشنبه در میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گفت: یکی از طرح های پیگیری این وزارتخانه ساماندهی دانشگاه ها ناظر بر کیفی کردن و بالا بردن ظرفیت های آموزشی و پژوهشی مراکز آموزش عالی کشور و استفاده از سرمایه های پراکنده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت بر اساس طرح جامع با مطالعه و کارشناسی شده موفقیت و ماندگاری برنامه های اجرا شده و اثرگذار را در آینده به دنبال دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مسئولان ادارات اوقاف و تبلیغات اسلامی میبد، مناسب سازی اماکن مذهبی شامل امامزاده ها ، مساجد و تکایا برای استفاده معلولان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار میبد گفت: طرح پرورش بوقلمون با ظرفیت 200 تا 500 قطعه در مرغداری های روستایی این شهرستان به صورت پایلوت پیگیری و اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۶    
در نشستی در محل سالن اندیشه فرمانداری میبد مشکلات بانوان در حوزه کارآفرینی و مشاغل خانگی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یادمان شهدا و زنان ایثارگر میبد با هدف گرامیداشت سالروز وفات حضرت ام البنین( س) و تکریم مادران و همسران شهدا سه شنبه شب در مراسمی با حضور قشرهای مختلف مردم در مصلی آیت الله اعرافی مرکز این شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار میبد به دنبال دیده نشدن فعالیت ورزشی دختران رشته پیرامید مدرسه شاهد رضا صادقی در مراسم جشن زیلو توسط مسئولان امر ، امروز سه شنبه با حضور در میان آنها از دانش آموزان دلجویی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی مرحله شهرستانی به میزبانی کانون شهید رجایی میبد به مدت یک هفته برگزار شد و هدف از برگزاری این رقابت ها شکوفایی و استعدادیابی دانش آموزان است.
مشاهده نتایج بیشتر...