سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۱۳:۰۱Dec 2018 11

بام میبد (bamemeybod.ir)

بام میبد 30 اسفند 1395 بام میبد 25 اسفند 1396 بام میبد 31 خرداد 1397 بام میبد 31 تیر 1397 بام میبد 30 مرداد 1397 بام میبد 31 شهریور 1397 بام میبد 29 مهر 1397 بام میبد 1 آبان 1397 بام میبد 1 آذر 1397 بام میبد 2 آذر 1397 بام میبد 3 آذر 1397 بام میبد 4 آذر 1397 بام میبد 5 آذر 1397 بام میبد 6 آذر 1397 بام میبد 7 آذر 1397 بام میبد 8 آذر 1397 بام میبد 10 آذر 1397 بام میبد 11 آذر 1397 بام میبد 12 آذر 1397 بام میبد 14 آذر 1397 بام میبد 15 آذر 1397 بام میبد 16 آذر 1397 بام میبد 17 آذر 1397 بام میبد 18 آذر 1397 بام میبد 19 آذر 1397 
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: ما کمتر به بازشناسی داشته های فرهنگ و تاریخ هنری قوی خود پرداخته ایم و بیشتر درگیر خلق کارهای نازل بوده ایم.
  ۴ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد گفت : باید جوانان فعال ، مستعد و پویا و با انگیزه را به سمت سمن ها با هدف افزایش سازمان های مردم نهاد سوق داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۶    
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیشگیری کمتر و موثر تر از درمان است ، گفت : مرکز زنتیک میبد از نظر سخت افزاری و نرم افزاری نیاز به تقویت توسط دولت و خیرین دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۶    
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز دانشجویان در مقابله با فتنه ها باید گفتمانی درمعرفی بزرگی و عظمت انقلاب داشته باشند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۰۶    
علیرضا نقوی شهردار منتخب میبد با حضور در دفتر فرماندار میبد با وی دیدار و پیرامون موضوعات مختلف صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۶:۳۶    
همزمان با روز دانشجو و به مناسبت آغاز سی و دومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی میبد همایش پیاده روی خانوادگی در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۶:۰۶    
امام جمعه موقت میبد با تاکید بر اینکه دستگاه های نظارتی که در اختیار دولت اند منفعل نباشند ، تصریح کرد : در مقابل گرانفروش های یک عده سودجو ، انتظار مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۷    
رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۷    
همایش دوچرخه سواری و ویلچررانی روز پنجشنبه با حضور تعدادی از معلولان و دوچرخه سواران شهرستان میبد و باهدف ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و ایجاد روحیه شادی و نشاط ورزشی در میان این گروه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۷    
فرماندار میبد با سفر به تهران در دیدار با معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق دیدار و در خصوص انرژی های تجدید پذیر در شهرستان بحث و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۷    
بخشدار مرکزی میبد تلاش دوچرخه سوار مشهدی را برای فرهنگ سازی حفظ محیط زیست و داشتن هوایی پاک با رکاب زدن چهار هزار کیلومتر مسیر شهرهای کشور ستود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۷    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد گفت: آزمون مکاتبه ای دهیاران شهرستان میبد امروز پنج شنبه با نظارت فرمانداری میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۳۷    
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت : این سازمان تسهیلاتی را برای انجام پروژه هایی مرتبط با ایجاد زیرساخت در حوزه گردشگری به متقاضیان ارائه می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۳۷    
آیین گرامیداشت عصای سفید و روز جهانی معلولان با همکاری جامعه نابینایان میبد و شهرداری این شهرستان در باغ تالار این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۳۷    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد گفت: با هماهنگی نماینده های فرمانداری ، مرکز بهداشت ، اتاق اصناف و اماکن، آرایشگاه های زنانه میبد بازرسی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۷    
توانمند کردن معلولان، نیاز به عشقی پایان ناپذیر دارد تا در سایه آن بتوان همراه با آنها زندگی را ساخت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۷    
علیرضا پاک گوهر سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز میبد در پیامی به مناسبت ثبت جهانی زیلو میبد عنوان نمود : با ثبت جهانی زیلو ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۷    
علی رضا نقوی با کسب چهار رای اعضای شورای شهر میبد به عنوان شهردار این شهرستان انتخاب و معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۷    
ایجاد فضای همکاری و مشارکت همراه با اعتماد میان اعضا و تبدیل فعالیتهای انفرادی به منافع جمعی خروجی یک خوشه خوب است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۷    
رییس دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد روز شنبه در مراسمی معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۱:۳۰    
امام جمعه میبد گفت: زیلو، از جمله صنایع بومی عجین شده با هنر است و از طریق آن می توان بدون نیاز به صنایع آلاینده در شهرستان ایجاد اشتغال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۱:۳۰    
امام جمعه میبد خاطر نشان نمود : شهرستان میبد ظرفیت آن را دارد که با تلاش بیشتر در جهت ارتقای بخش های های درمانی و کادر پزشکی و درمانی به عنوان قطب جامعه پزشکی در منطقه و کل کشور مطرح شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۱:۳۰    
امام جمعه میبد گفت : رای مجلس سنای آمریکا مبنی بر قطع پشتیبانی های این کشور از کشتار مردم یمن ، اقرار به این گناه است که تا به حال انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۱:۰۰    
معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی استان یزد گفت: مناسب سازی اصلاح محیط و تدارک وسیله حمل ونقل برای تردد معلولان ، جانبازان ، کودکان و سالمندان در فضاهای شهری و استفاده از تسهیلات موجود است .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۱:۰۰    
امام جمعه میبد تلاش دانش آموزان میبدی را که با همکاری ، هم افزایی و همگرایی خود توانسته اند در جشنواره گیاهان دارویی کشور در تهران به موفقیت برسند، ستود
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به راه اندازی دفتر تبادلات فرهنگی این استان و فارس گفت : ما به شدت نیازمند مبادله فرهنگی هستیم تا هنر و آثار فرهنگی خود را به دیگران معرفی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۰    
280 نفر از دانش آموزان هفت دبیرستان دخترانه شهرستان میبد روز سه شنبه در قالب کاروان راهیان نور با هفت دستگاه اتوبوس برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس عازم جنوب کشور شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۰    
شهرداران استان تهران با هدف دست یافتن به سلسله موضوعات آموزشی در زمینه احیاء نمود بافتهای تاریخی از شهر تاریخی میبد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۰    
مانور سراسری زلزله، به صورت نمادین، روز چهارشنبه با حضور مسئولان محلی در مدرسه یاسائی بیده میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۰    
بام میبد : مسئولین شهرستان میبد با حضور در بازارچه سنتی علی قناد بشنیغان ثبت جهانی زیلو را به مردم این محله و به ویژه به زیلوبافان تبریک گفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۰    
فرماندار میبد گفت: ثبت این شهر بعنوان شهر جهانی زیلو اتفاق میمون و مبارکی است که در نتیجه تلاش و کوشش مردم ، زیلوبافان و مسئولین روی داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۰    
تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان میبد با عنوان شکوه پایداری همراه با جشن میلاد در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۰    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد گفت: با اجرای طرح خاموشی چاه های کشاورزی سال گذشته در استان 70 میلیون مترمکعب برابر با میزان آب انتقالی کوهرنگ به استان صرفه جویی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۰    
280 نفر از دانش آموزان هفت دبیرستان دخترانه شهرستان میبد روز سه شنبه در قالب کاروان راهیان نور با هفت دستگاه اتوبوس برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس عازم جنوب کشور شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۰    
رئیس موسسه غدیرشناسی با بیان اهمیت فعالیت های دینی در معرفی ارزش های ناب اسلامی گفت: آنچه در کشور مورد غفلت قرار گرفت، توان دفاع علمی و استدلالی از غدیر و آموخته های مکتب ولایت است .
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۰    
بام میبد : مسابقات ورزشی دانشجویی با شرکت دانشجویان دانشگاه های میبد به مناسبت هفته بسیج در سالن فرهنگی ورزشی برادران فلاح برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۷:۰۰    
زیلو حیاتی تازه یافته و در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است و با طنازی و دلربایی جایگاه خود را در ایران و جهان باز می یابد و پیش می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۰    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد از ثبت شهر میبد نزد شورای جهانی صنایع دستی به عنوان شهر جهانی زیلو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۰    
انسیه فلاح تنها بانوی عضو شورای شهر میبد ، جهانی شدن زیلو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۰    
آیین جشن، سرور و مولودی خوانی ویژه بانوان همزمان با میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور شماری از بانوان میبد در موسسه مدینه العلم این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۰    
با نگاه جدید و علمی به صنعت زیلو که به معنی واقعی با علم به آن فرشی مورد استفاده بافته می شده است، تغییر کاربری هایی در این هنر صنعت صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۰    
بیست و ششمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل عرب (ایکاهو) با شرکت 130 اسب از کل کشور طی سه روز در میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۰    
بام میبد:نمایشگاه بر بال افلاکیان با به نمایش گذاشتن آثار فرهنگی ،هنری ، تصاویر و آثاری از شهدا و دستاوردهای بانوان میبدی همزمان با اولین روز هفته بسیج در مصلی آیت الله اعرافی برپا شد و به مدت یک ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۹    
خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج خدیجه کبری همزمان با هفته بسیج و در آستانه هفته وحدت با همراه داشتن هدایایی از بخش های زنان و زایمان و اطفال بیمارستان میبد بازدید نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۹    
دومین یادواره سرداران و 80 شهید فیروزآباد میبد با حضور خانواده های معظم شهدا ، مردم و مسئولین استان یزد و شهرستان میبد در حسینیه چهارده معصوم (ع) شهر میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۹    
نمایشگاه بر بال افلاکیان با به نمایش گذاشتن آثار فرهنگی ،هنری ، تصاویر و آثاری از شهدا و دستاوردهای بانوان میبدی همزمان با هفته بسیج در مصلی آیت الله اعرافی برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۹    
همزمان با هفته وحدت ( 12 تا 17 ربیع الاول) با برگزاری جشن پایان دوره موسسه فرهنگی قرآن و عترت حضرت معصومه (س) میبد جمعه شب از برگزیدگان قرآنی تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میبد گفت: هدف از برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل عرب (ایکاهو) در این واحد داشگاهی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۹    
رئیس دانشگاه پیام نور میبد گفت: کمبود دانشجو در رشته های علوم پایه که می تواند درزمینهٔ نرم افزاری دانش و شرکت های دانش بنیان بحران ایجادکند ، مساله ای حیاتی و لازم است برای آن فکری شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد گفت: بانوان بسیجی می توانند با ابتکارات و خلاقیت های خود به عنوان نیمی از جمعیت جامعه با نشان دادن فعالیتهای خود در سطح شهر، اشاعه دهنده تفکر بسیجی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۸    
در پی اعتراض و تجمعی که نانوایی ها در فرمانداری میبد افزودن نمک 1 درصد و 1و نیم درصد در یکی از نانوایی های شهرستان میبد مورد آزمایش قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۸    
جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج شهرستان میبد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۸    
کارشناس مسئول بهداشت محیط شهرستان میبد با اشاره به تجمع نانوایان میبدی در اعتراض به مجازات تعیین شده برای مصرف نمک اضافی در پخت نان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۸    
فرماندارمیبد در بازدید از موسسه خیریه باب الحوائج یخدان، گفت: این موسسه باهدف راه اندازی مرکز مشاوره به عنوان هدف اصلی و در کنار آن ایجاد سبد غذایی برای شهروندان در ایام محرم ایجادشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۸    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد در بازدید از پل ورودی روستای مهرآباد بخش مرکزی میبد، آن را یکی از نقاط حادثه خیز عنوان نمود که نیاز به مرمت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۷:۲۹    
قائم مقام معاون توسعه و پیشگیری سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت : برنامه اجتماع محور فرآیند حقوق و تکالیف مردم در قالب همکاری هایی است که برای شناختن دلسوزانه مشکلات و منابع رفع مشکلات از طریق مردم و ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۵:۲۹    
نهمین همایش پایگاه های سلامت استان یزد با موضوع حس خوب زندگی با حضور کارشناسان و همیاران پایگاه های سلامت اجتماعی استان یزد به مدت سه روز در میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۶:۵۸    
فرماندار میبد در جمع مسئولین و هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه صنایع دستی استان یزد؛ گفت: ما باید نگاه خلاقانه خود در حوزه صنایع دستی را به گونه ای به نمایش بگذاریم که سخن از فرهنگ و تمدن ما داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۶:۵۸    
جلسه شورای مشورتی ایثارگران با حضور فرماندار میبد و جمعی از مسئولین در اداره بنیاد شهید شهرستان برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۶:۲۸    
نهمین همایش پایگاه های سلامت استان یزد با موضوع حس خوب زندگی، روز شنبه با حضور کارشناسان و همیاران پایگاه های سلامت اجتماعی استان آغاز شد و سه روز ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۱:۲۸    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد ضمن بازدید از تمرین نمایش "زری سلطان" در گفتگویی صمیمانه با رئیس انجمن نمایش یزد حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۱:۲۸    
دکتر دهقانی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در پیامی ، درگذشت رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۸    
انسیه فلاح عضو شورای شهر میبد در پیامی از زحمات محمود اسد زاده فیروزآبادی شهر میبد قدر دانی نمود و انتخاب محمد رضا نصیری پور را به عنوان سرپرست شهرداری میبد تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۸    
با توجه به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی و اجرای آن، محمود اسد زاده فیروزآبادی شهردار میبد از شهرداری میبد خداحافظی کرد و محمدرضا نصیری پور به عنوان سرپرست شهرداری میبد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۸    
امام جمعه موقت میبد با اشاره به رو به افول بودن قدرت آمریکا در طول چهل سال گذشته ، اظهار داشت : ملت ایران یک ملت عاشورایی است که با وحدت ، مقاومت و تدبیر خود تحریم ها را پشت سر خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۹    
شب گذشته ، شب شهرستان میبد در نمایشگاه صنایع دستی استان یزد با حضور مسئولین و هنرمندان میبدی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۹    
بازارچه عرضه محصولات خانگی و کارآفرینی در امامزاده سید صدر الدین قنبر میبد ، عصر روز گذشته به همت بانوان میبدی برای دومین بار همراه با سنجش سلامت و ثبت نام برای آموزش کمک های اولیه برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۹    
همایش آموزشی اجتماع محور موسسات و پایگاه های سلامت اجتماعی استان در شهرستان میبد 26لغایت 28 آبان ماه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۷:۲۹    
فرماندارمیبد در نشستی با صنعتگران کاشی و سرامیک تلاش های انجام شده جهت پیگیری مشکلات صنعتگران در حوزه حمل ونقل را برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۶:۵۴    
دکتر قاسم جان بابایی معاون وزارت بهداشت در سفر خود به استان یزد از بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد بازدید نمود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۶:۵۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از مردم خواست در ایجاد وقف جدید بر نیازهای واقعی و نیازهای روز جامعه، بیشتر تمرکز داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۶:۵۴    
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی میبد با اشاره به اینکه باید 25 درصد جمعیت هر شهرستان عضو کتابخانه باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۶:۲۴    
صبح روز پنجشنبه ، دوچرخه سواران میبدی همزمان با هفته دیابت ، برنامه پنجشنبه های بدون خودرو را در شهرستان میبد آغاز نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۶:۲۴    
کارشناس مسئول مبارزه با بیماریهای مرکز بهداشت میبد با اشاره به اینکه 50 درصد بیماران دیابتی جامعه از بیماری خود اطلاعی ندارند ، تصریح کرد : طبق پژوهش های کشوری انجام شده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۶:۲۴    
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان امام جعفرصادق (ع) میبد گفت: برای توسعه اورژانس این بیمارستان 20 میلیارد ریال تامین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۸    
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد وظیفه اصلی شورای سلامت را ارتقای سطح بهداشت روستا و شهر از طریق فرهنگ سازی ، آموزش ، اطلاع رسانی و زمینه سازی برای مشارکت همگانی عنوان نمود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۸    
در نشست هماهنگی مانور زلزله در فرمانداری میبد ، افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به مقاوم سازی ساختمان ها و چگونگی برخورد با شرایط بحرانی زلزله مورد تاکید قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۲    
حمله یک حیوان ولگرد، پسر بچه هفت ساله ای از اتباع خارجی را در منطقه افغان آباد شهر میبد به کام مرگ کشاند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۲    
رئیس جدید دانشگاه پیام نور میبد صبح روز دوشنبه در مراسمی معرفی و از مسوول پیشین این دانشگاه تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۷:۱۲    
فرماندار میبد به افتتاح درمانگاه ندوشن با تأمین اعتبار 4 میلیارد تومان در هفته دولت سال آینده نوید داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۷:۱۲    
رئیس پلیس راهور شهرستان میبد از افزایش 20 درصدی تصادفات جرحی همزمان با شروع سال تحصیلی در شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۷:۱۲    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میبد گفت: دفع نامناسب زباله باعث حضور گرگ در مناطق مسکونی شده و امنیت دام ها را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۶:۱۸    
فرماندار میبد و مسئولین جهاد کشاورزی و شهرک صنعتی میبد از مزارع کشت زعفران در صدرآباد ندوشن بازدید نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۵:۴۷    
اولین همایش خادمین حسینی با حضور جمعی از مردم بفروئیه با هدف تقدیر از هیئت های مذهبی بفرو و پیرغلامان این هیئت ها در دانشگده علوم قرآنی بفروئیه برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۵:۴۷    
فرماندار میبد گفت: با توجه به اهمیت کشت گیاهان کم آبخواه، 9 هکتار از اراضی این شهرستان به کشت زعفران اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۰:۰۴    
اجرای حرکات رزمی توسط سن سی معین ابوالحسنی رزمی کار میبدی که به صورت اجرای حرکات نانچیکو و چوب و نیز اجرای ضربات پا و حرکات نانچیکو صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۳:۳۴    
کارگاه آموزشی ترویجی حفظ کاربری اراضی و باغی جهت اعضای شورای شهر و روستا و همچنین دهیاران و بهره برداران میبد با حضور "محمد جواداحمدی" بخشدار مرکزی در سالن آمفی تئاتر فرمانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۷:۳۳    
امام جمعه میبد با اشاره به هفته وحدت که در پیش رو است ، خاطر نشان نمود :هفته وحدت یک پیام بزرگ تمدنی برای امت اسلام در راستای حفظ وحدت و انسجام میان خودشان دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...