چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۵:۵۳May 2018 23
 

بام میبد (bamemeybod.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۴    
شرکت تعاونی بانوان نسیم بهار خاتون میبد در ایام نوروز مبادرت به برپایی نمایشگاه صنایع دستی و مواد غذایی می نماید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۷:۱۴    
دومین جشنواره ماهیان زینتی در شهرستان میبد در راستای اقتصاد مقاومتی در حال برگزاری می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۷:۱۴    
دانش آموزان دبستان پسرانه شاهد حاج حسین دهقانی به مناسبت روز شهید و به یاد شهدا در محل مدیریت جهاد کشاورزی میبد نهال کاشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
2 کودک بجنوردی که پدرشان را در بلوک زنی کمک می کردند بر اثر سقوط به داخل دستگاه میکسر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
بانوان کارمند شهرداری یزد و ادارات و سازمانهای وابسته آن از بافت تاریخی و گردشگری شهرستان میبد بازدید نمودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
همایش یاوران نماز با حضور نونهالان پیش دبستانی و مهدکودک قرانی مهتاب و بشری و والدینشان در دانشکده علوم قرانی بفروئیه میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
نمایشگاه صنایع دستی بانوان در مهمانسرای رکن آباد شهرستان میبد گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
هم زمان با سالگرد تدفین شهید گمنام دانشگاه، به همت امور فرهنگی دومین شب شعر"لاله های فاطمی" ، با محوریت حضرت فاطمه(س)، ایثار و شهادت، دفاع مقدس، شهدای گمنام و پدران و مادران شهدا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
بیش از 90 درصدسهمیه تعیین شده میوه تنظیم بازار استان یزد جهت توزیع در ایام عید سال 1397 ذخیره سازی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
عصر امروز دانش آموزان دبستان پسرانه یاسین با حضور مربیان و کادر علمی آموزشگاه و با اجرای برنامه توسط عمو نوروز و حاجی فیروز طی مراسمی پر از شور و شوق آیین چهارشنبه سوری را پاس داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
رئیس بهزیستی میبد در نشستی پشتیبان فعالیت مرکز مشاوره ضیایی میبد را موسسه باب الحوائج عنوان نمود و افزود : این الگو در کمترین مراکز دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد گفت: برخورد قانونی پلیس با مخلان اسایش مردم در چهارشنبه آخر سال قاطعانه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
دانش آموزان دبستان قرآنی مهر ایران زمین میبد با شرکت در برنامه ای که به مناسبت روز شهدا و 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید به همت کادر علمی آموزشگاه در امامزاده میر شمس الحق برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
مراسم گرامیداشت روز 22 اسفند روز شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید ، همچنین یادواره شهدای فصل زمستان شهرستان میبد در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
رئیس دادگستری شهرستان میبد : ما در شهرستان میبد در حوزه آشنایی با جرائم کامپیوتری و فضاهای مجازی بسیار فقیر هستیم .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد در نشست شورای مجازی ، اطلاع رسانی و آگاه سازی را در پیشگیری از جرائم بسیار موثر عنوان نمود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
با همراهی کارشناسان جهاد کشاورزی میبد تعداد 50 نفر از بانوان میبدی از استخر پرورش ماهیان گرمابی و زینتی در شهیدیه میبد بازدید نمودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
دانش آموزان دبیرستان خدیجه الکبری میبد یک روز بدون کتاب و همراه با ارائه توانمدیهای در زمینه آشپزی و سرو غدا در کنار همدیگر گذراندند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۴    
دانش آموزان دبستان قرآنی مهر ایران زمین هر سال با عنایت به برگزاری چهاشنبه سوری ، جشن سوزاندن بدیها را در آخرین چهارشنبه سال برگزار می نمایند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۲    
سیزدهمین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان (ترنم خاطره) طی دو شب در دانشگاه میبد برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۲    
جشن پایان دوره کلاس فن بیان ، گویندگی و مجری گری میبد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۲    
تصاویری از جشنواره فروش محصولات صنایع دستی و تولیدات خانگی بانوان کار آفرین میبد در محل جمعه بازار بیده که تا 14 اسفند دایر است ، در این جا ارائه می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۲    
جشنواره فروش محصولات صنایع دستی و تولیدات خانگی بانوان کار آفرین میبد در محل فاطمیه بیده که جنب آن جمعه بازار برپا می گردد، شروع به کار نمود .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۲    
رئیس شورای شهر میبد با اشاره به ارائه تسهیلات در زمینه اشتغال ، ازدواج و اخذ پروانه ساختمان با حمایت شورای شهر میبد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۲    
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر میبد ، اساس کار اداره شهر را بر تقسیم بندی مناطق مختلف شهر عنوان نمود که متاسفانه از ابتدای کار شورا تا بحال صورت نگرفته است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۲    
سیزدهمین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان میبد همراه با اولین سالگرد تدفین شهید گمنام دانشگاه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 9 و 10 اسفند 96 در دانشگاه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۳:۵۲    
رئیس سازمان بهزیستی کشور و معاون وزیر از مرکز نمونه توانبخشی مبتنی بر خانواده نجوا و ورزشکار معلول مدال آور در مسابقات جهانی تنیس روی میز تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۳:۵۲    
نشستی با حضور مسئولین اداره بهزیستی میبد و اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان در راستای همکاری این دو اداره در محل اداره میراث فرهنگی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۲:۵۲    
سخنگوی شورای شهر میبد بر پرداخت حق و حقوق شهرداری که بر عهده ادارات و سازمانها است و حق مردم می باشد ، تاکید نمود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۲    
رئیس شورای شهر میبد از برنامه ریزی طرح تفصیلی جدید برای شهرستان میبد خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۲    
اولین دوره مسابقات تنیس روی میز کارگران میبد با حضور جمعی از کارگران این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۱    
حضور بانوان در جامعه با ارائه توانمندیهایی که دارند ، ایفاگر نقش هایی است که علاوه بر ایجاد در آمد زایی و اشتغال ، نشانی از ارائه شخصیت اصیل یک زن ایرانی را نیز در زمینه های گوناگون فرهنگی ، علمی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۱    
بانوان ایرانی در چهارمین جشنواره ملی " حرکت و برکت" که به میزبانی استان یزد در محموعه شاه عباسی شهرستان میبد و با حضور مسئولین برگزار شد، توانمندیهای خود را به معرض نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۷:۲۱    
نشست فرمانداران ، شهرداران و اعضای شورای شهرهای میبد و نائین با هدف شناسایی بسترهای رشد و توسعه در شهرهای نائین و میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۷:۵۱    
موسسه خیریه آبشار عاطفه ها فعالیتهایی در راستای حمایت از افراد بی سرپرست و بد سرپرست ، ایتام ، تامین جهیزیه ، ارائه تسهیلات ، کمک هزینه درمان بیماریهای خاص ، اشتغال کارآفرینی و ... دارد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۱    
استاندار یزد در نشست شورای آموزش و پرورش در میبد از معلمان که با کمترین امکانات ، بزرگترین مسئولیت را در راستای تربیت و رشد و اعتلای جامعه عهده دار هستند ، عذر خواهی نمود .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۲:۲۱    
فرماندار میبد در نشستی با خبرنگاران در خصوص چهارمین دوره جشنواره ملی " حرکت و برکت " حضور گسترده مردم در این جشنواره را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۱    
دانش آموزان هنرستان بابایی شهرستان میبد برای آشنایی با روشها و اصول کارآفرینی از کارگاه های صنایع دستی و هنرهای تجسمی در این شهرستان بازدید نمودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۱    
به منظور ارتقای سطح علمی و عملی راهنمایان تور، کارگاه آموزشی میبد شناسی(بلد محلی) توسط گروه ایرانشناسی دانشگاه میبد و میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان در دانشگاه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۱    
فرماندار میبد از برگزاری چهارمین جشنواره ملی حرکت و برکت در شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۲    
طرح آبیاری نوین چاه های وحدت روستای رکن آباد میبد که 122 هکتار از اراضی کشاورزی این روستا رازیر پوشش سیستم آبیاری کم فشار قرار می دهد، با حضور معاون وزیر جهادکشاورزی مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۲    
این نکته ثابت شده که زنان با احتمال بیشتری به واریس نسبت به مردان مبتلا می شوند. در برخی از افراد رگ های واریسی ممکن است منجر به آسیب به پوست شوند و یا حتی در حالت بدتر منجر به لخته شدن خطرناک خون ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۲    
سیمای شبکه تابان "بهای یک بهانه"را در شب شهادت حضرت زهرا (س) روی آنتن این شبکه می برد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۵    
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از سید محسن فلاح رییس بهزیستی میبد در اجرای موفق طرح دانشنامه ازدواج تقدیر نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۵    
شهرستان میبد امروز، حضور گسترده و چشمگیر مردم شهید پرور و همیشه در صحنه این شهرستان در مراسم تشییع پیکر شهید گمنام 18 ساله که از منطقه عملیاتی رمضان تفحص شده بود ، شاهد بود .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۱:۱۵    
رئیس اداره بهزیستی میبد از آموزش هزار و 260 جوان میبدی در طرح دانشنامه ازدواج این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۳:۱۵    
امام جمعه موقت میبد با اشاره به برخی سخنان چون رفراندوم گفت: کسانی که از رفراندوم حرف می زنند به نوعی همنوایی با استکبار و جبهه نفاق می کنند و بجای این مسائل حاشیه ای بهتر است به مشکلات مردم رسیدگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۲:۴۵    
به منظور گسترش فعالیت های آموزشی- پژوهشی در حوزه مهدویت، دانشگاه میبد و مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با هم همکاری خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۲:۱۵    
آش یکی از غذاهایی است که از زمان های قدیم تا به حال جزء غذاهای اصلی مردم محسوب می شود و دارای مواد غذایی گوناگون و همراه با ویتامین های مختلف است و از جمله انواع آش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۵    
طرح لباس تکونی توسط موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در شهرستان میبد با هدف تهیه لباس و کفش نو برای افراد نیازمند اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۴:۴۰    
تصاویری از مراسم برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهید ذوالفقاری ، شاخص دانش آموزی که در پردیس بین المللی دانشگاه یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۴:۱۰    
دیشب مصلی آیت الله اعرافی در شهرستان میبد شاهد حضور گسترده مرم شهید پرور و انقلابی برای استقبال از شهید گمنام بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰    
ساختمان خانه موزه آل مظفر بعنوان موزه تخصصی دانشگاه میبد، در راستای همکاری اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با این دانشگاه ، مورد استفاده قرار می گیرد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰    
در نشستی بر لزوم تداوم هرچه بیشتر ارتباط صنعت با دانشگاه تاکید شد و چالش های موجود در پرورش و جذب نیروهای متخصص دانشجو در حوزه صنعت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد جزئیات مراسم استقبال و تشییع پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸    
نمایشگاه فجر فاطمی به همت موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) در محل مصلی آیت الله اعرافی گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸    
رئیس بهزیستی میبد از آغاز طرح غربالگری شنوایی کودکان 3 تا 5 سال در مهدهای کودک میبد شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۸    
با حضور فرماندار و مسئول دفتر امام جمعه ، شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان میبد ، طرح توسعه و بهسازی بخش های اورژانس ، آزمایشگاه و آندوسکوپی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) آغاز گردید .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۸    
در دومین دوره ی مسابقات سبک های آزاد کاراته بانوان شرق کشور، بانوان کاراته کار میبدی خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۸    
مسئول موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) بر ساماندهی فعالیت موسسه های خیریه در شهرستان میبد ، جلوگیری از موازی بودن فعالیت آنها و لزوم فعالیت این موسسات در زمینه تامین کمک هزینه تحصیل دانش آموزان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۸    
شهرستان میبد ، امروز در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور با صلابت ، پرشور و حماسه آفرین مردمش در راهپیمایی 22 بهمن بود .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۸    
حضور حماسه آفرین و پر شور مردم شهرستان میبد در راهپیمایی 22 بهمن ، امروز صحنه ای به یاد ماندنی به جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۸    
حضور حماسه آفرین و پر شور مردم شهرستان میبد در راهپیمایی 22 بهمن ، امروز صحنه ای به یاد ماندنی به جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۳:۲۸    
شب پیروزی انقلاب اسلامی در مصلی آیت الله اعرافی میبد همراه با شب شعر و نور افشانی آسمان این شهر بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۲:۵۸    
برنامه ای آزاد ، متنوع و روزی بدون درس با اهداف آموزشی و پرورشی با همراهی و همدلی کادر علمی آموزشگاه بی بی خدیجه ابطحی میبد در محیط این آموزشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۲:۵۸    
روزی آزاد و بدون درس در آموزشگاه بی بی خدیجه ابطحی میبد در راستای استعداد یابی و حمایت از بانوان صورت گرفت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۰:۲۸    
اولین دوره المپیاد ورزش های همگانی بانوان در شهرستان میبد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۸    
امام جمعه میبد ، خانواده را پایگاه سلامت و رشد و تعالی در جامعه عنوان نمود و هر گونه تلاشی را برای داشتن خانواده هایی سالم در جامعه را ستود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۶:۵۸    
آیت الله اعرافی خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : در کنار همه ملت ایران و در مواجهه با همه توطئه های سهمگینی که با آن مواجه هستیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۸    
عصر امروز نمایشگاه خانواده موفق در مصلی آیت الله اعرافی با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد و مسئولین این شهرستان به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۸    
نمایشگاه توانمندی های معلولین ذهنی ، جسمی و زنان سرپرست خانوار بهزیستی میبد در محل اداره میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۸    
کارگاه آموزشی دانشنامه ازدواج با حضور مشاورین مدارس در محل نمایشگاه خانواده موفق در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۸    
بانوان کارگاه کاربافی در مدرسه مهدیزاده میبد روزی بدون نتیجه را در کارگاه کاربافی در انتظار دیدار معاون رئیس جمهور و استاندار یزد سپری کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۸    
مسابقه تیراندازی استانی ویژه بانوان با حضور شرکت کنندگانی از شهرستانهای یزد ، میبد و اردکان در ورزشگاه شهید چمران میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۶:۵۸    
دانش آموزان دبستان پسرانه یاسین در شهرستان میبد به مناسبت دهه فجر انفلاب اسلامی و در آستانه برگزاری مراسم یادواره شهید محمد حسین ذوالفقاری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۷:۲۸    
مدیریت هتل گلشن مسابقه عکاسی در سطح شهرستان میبد را برگزار می نماید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۱:۲۸    
جشنواره ورزشی کارکنان دولت در 5 رشته ورزشی ویژه بانوان در مجتمع ورزشی تلاس شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۱:۲۸    
عصر امروز مسابقات طناب کشی المپیاد ورزش همگانی شهرستان میبد با شرکت 28 تیم در محل مجتمع ورزشی تلاش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۰:۵۸    
برنامه پاکسازی بافت قدیم شهرستان میبد در مسیر راسته بازار ، دروازه کثنوا تا رباط شاه عباسی با حضور فرماندار ، شهردار و رئیس میراث فرهنگی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۸    
سه کانکس از کمک های مردمی به مناطق زلزله کرمانشاه به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در شهرستان میبد ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۸    
به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و جمعی از مسئولان شهرستان میبد در دیدارهای صمیمانه با خانواده های شهید ذوالفقاری و دهقانی به گفت وگو و دلجویی از ایشان پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۸    
شهید گمنامی که به خواست خدا در روزهای آخر بهمن ماه در دانشکده علوم قرآنی تشییع و تدفین می شود، 18 ساله و در عملیات رمضان به شهادت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۸    
نمایشگاه دست آوردهای بانوان کارآفرین در حسینیه انصار بفروئیه در راستای ارائه توانمندیهای بانوان شهرستان میبد گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۸    
این نمایشگاه در جهت به نمایش گذاشتن توانمندیهای بانوان میبدی و دیگر کارآفرینان درحسینیه انصار بفروئیه شهرستان میبد تا روز 22 بهمن دایر می باشد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۸    
نمایشگاه دست آوردهای بانوان کارآفرین در حسینیه انصار بفروئیه نمود توانمندیهای کارآفرینان شهرستان میبد و به خصوص بانوان کارآفرین این شهرستان در عرصه تولید و بازاریابی محصولات کارافرینی با همراهی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۷:۵۸    
روز گذشته نخستین سالن ورزشی ویژه معلولین در شهرستان میبد با حضور رئیس سازمان بهزیستی استان و مسئولین شهرستان میبد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۸    
صبح امروز نمایشگاه خانواده موفق با حضور مسئولین شهرستان و با شرکت موسسات همسو با بهزیستی و مراکز روانشناختی و با هدف پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و استحکام خانواده در مصلی آیت الله اعرافی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
جنگ شادی با حضور نونهالان مهد های کودک شهر میبد در دانشکده علوم قرآنی بفروئیه شهرستان میبد اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۰:۵۸    
رابطه ها سومین اثر نویسنده میبدی،فهیمه میرزایی است که به تازگی به چاپ رسیده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۸    
نمایشگاه فریاد قلم در اولین روز دهه فجر با حضور مسئولین در فرهنگسرای افتتاح شده است و در این ایام الله فجر انقلاب اسلامی برپا می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۲۸    
یک واحد تولید نخ و گونی بافی، روز شنبه طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در میبد یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸    
انقلاب اسلامی یکی از وقایع مهم قرن بیستم است که روز 22 بهمن سال 1357، پیروز شد، تاریخ را با تغییر و تحولی عظیم رو به رو کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
همایش پیاده روی با حضور بانوان شهرک شهدا و امام علی به مناسبت ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه در شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۱:۴۹    
به مناسبت سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با لحظه ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی ایران زنگ انقلاب در مهد صدف میبد همچون مهد های کودک دیگر شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۹    
مراسم ادای احترام به شهدا و آرمان هایشان در اولین روز از دهه فجر بر سر تربت پاک شهدا در مزار بشنیغان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۵:۴۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد از برگزاری نمایشگاه خانواده موفق با حضور مراکز مشاوره روانشناختی و موسسات همسو با بهزیستی خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۵:۴۹    
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد فعالیت در حوزه گردشگری در میبد را یکی از نیاز های این شهرستان ،عنوان نمود .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۱۹    
دانش آموزان کلاس دوم دبستان پسرانه یاسین ضمن آموزش تعالیم دینی ، به پاس قدردانی از مادران خود بر دستانشان بوسه زدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۹    
بانوان میبدی صبح امروز در مراسم سوگواره حضرت زهرا (س) در امامزاده میر شمس الحق این شهرستان توانمندیها و هنر نمایی های خود را در پخت حلوا به معرض نمایش گذاشتند.
مشاهده نتایج بیشتر...