یکشنبه ۲۹ بهمنساعت ۲۳:۱۷Feb 2018 18

بام میبد (bamemeybod.ir)

بام میبد 30 اسفند 1395 بام میبد 31 فروردین 1396 بام میبد 30 اردیبهشت 1396 بام میبد 31 خرداد 1396 بام میبد 31 تیر 1396 بام میبد 31 مرداد 1396 بام میبد 31 شهریور 1396 بام میبد 30 مهر 1396 بام میبد 30 آبان 1396 بام میبد 1 آذر 1396 بام میبد 30 دی 1396 بام میبد 1 بهمن 1396 بام میبد 2 بهمن 1396 بام میبد 3 بهمن 1396 بام میبد 4 بهمن 1396 بام میبد 5 بهمن 1396 بام میبد 6 بهمن 1396 بام میبد 7 بهمن 1396 بام میبد 8 بهمن 1396 بام میبد 9 بهمن 1396 بام میبد 10 بهمن 1396 بام میبد 11 بهمن 1396 بام میبد 12 بهمن 1396 بام میبد 13 بهمن 1396 بام میبد 14 بهمن 1396 بام میبد 15 بهمن 1396 بام میبد 16 بهمن 1396 بام میبد 17 بهمن 1396 بام میبد 18 بهمن 1396 بام میبد 19 بهمن 1396 بام میبد 20 بهمن 1396 بام میبد 21 بهمن 1396 بام میبد 22 بهمن 1396 بام میبد 23 بهمن 1396 بام میبد 24 بهمن 1396 بام میبد 26 بهمن 1396 بام میبد 27 بهمن 1396 بام میبد 28 بهمن 1396 بام میبد 29 بهمن 1396 
  ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از سید محسن فلاح رییس بهزیستی میبد در اجرای موفق طرح دانشنامه ازدواج تقدیر نمود.
  ۷ ساعت پیش    
شهرستان میبد امروز، حضور گسترده و چشمگیر مردم شهید پرور و همیشه در صحنه این شهرستان در مراسم تشییع پیکر شهید گمنام 18 ساله که از منطقه عملیاتی رمضان تفحص شده بود ، شاهد بود .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۱:۱۵    
رئیس اداره بهزیستی میبد از آموزش هزار و 260 جوان میبدی در طرح دانشنامه ازدواج این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۳:۱۵    
امام جمعه موقت میبد با اشاره به برخی سخنان چون رفراندوم گفت: کسانی که از رفراندوم حرف می زنند به نوعی همنوایی با استکبار و جبهه نفاق می کنند و بجای این مسائل حاشیه ای بهتر است به مشکلات مردم رسیدگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۲:۴۵    
به منظور گسترش فعالیت های آموزشی- پژوهشی در حوزه مهدویت، دانشگاه میبد و مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با هم همکاری خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۲:۱۵    
آش یکی از غذاهایی است که از زمان های قدیم تا به حال جزء غذاهای اصلی مردم محسوب می شود و دارای مواد غذایی گوناگون و همراه با ویتامین های مختلف است و از جمله انواع آش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۵    
طرح لباس تکونی توسط موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در شهرستان میبد با هدف تهیه لباس و کفش نو برای افراد نیازمند اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۴:۴۰    
تصاویری از مراسم برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهید ذوالفقاری ، شاخص دانش آموزی که در پردیس بین المللی دانشگاه یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۴:۱۰    
دیشب مصلی آیت الله اعرافی در شهرستان میبد شاهد حضور گسترده مرم شهید پرور و انقلابی برای استقبال از شهید گمنام بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰    
ساختمان خانه موزه آل مظفر بعنوان موزه تخصصی دانشگاه میبد، در راستای همکاری اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با این دانشگاه ، مورد استفاده قرار می گیرد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰    
در نشستی بر لزوم تداوم هرچه بیشتر ارتباط صنعت با دانشگاه تاکید شد و چالش های موجود در پرورش و جذب نیروهای متخصص دانشجو در حوزه صنعت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد جزئیات مراسم استقبال و تشییع پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸    
نمایشگاه فجر فاطمی به همت موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) در محل مصلی آیت الله اعرافی گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸    
رئیس بهزیستی میبد از آغاز طرح غربالگری شنوایی کودکان 3 تا 5 سال در مهدهای کودک میبد شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۸    
با حضور فرماندار و مسئول دفتر امام جمعه ، شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان میبد ، طرح توسعه و بهسازی بخش های اورژانس ، آزمایشگاه و آندوسکوپی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) آغاز گردید .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۸    
در دومین دوره ی مسابقات سبک های آزاد کاراته بانوان شرق کشور، بانوان کاراته کار میبدی خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۸    
مسئول موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) بر ساماندهی فعالیت موسسه های خیریه در شهرستان میبد ، جلوگیری از موازی بودن فعالیت آنها و لزوم فعالیت این موسسات در زمینه تامین کمک هزینه تحصیل دانش آموزان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۸    
شهرستان میبد ، امروز در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور با صلابت ، پرشور و حماسه آفرین مردمش در راهپیمایی 22 بهمن بود .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۸    
حضور حماسه آفرین و پر شور مردم شهرستان میبد در راهپیمایی 22 بهمن ، امروز صحنه ای به یاد ماندنی به جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۸    
حضور حماسه آفرین و پر شور مردم شهرستان میبد در راهپیمایی 22 بهمن ، امروز صحنه ای به یاد ماندنی به جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۳:۲۸    
شب پیروزی انقلاب اسلامی در مصلی آیت الله اعرافی میبد همراه با شب شعر و نور افشانی آسمان این شهر بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۲:۵۸    
برنامه ای آزاد ، متنوع و روزی بدون درس با اهداف آموزشی و پرورشی با همراهی و همدلی کادر علمی آموزشگاه بی بی خدیجه ابطحی میبد در محیط این آموزشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۲:۵۸    
روزی آزاد و بدون درس در آموزشگاه بی بی خدیجه ابطحی میبد در راستای استعداد یابی و حمایت از بانوان صورت گرفت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۰:۲۸    
اولین دوره المپیاد ورزش های همگانی بانوان در شهرستان میبد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۸    
امام جمعه میبد ، خانواده را پایگاه سلامت و رشد و تعالی در جامعه عنوان نمود و هر گونه تلاشی را برای داشتن خانواده هایی سالم در جامعه را ستود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۶:۵۸    
آیت الله اعرافی خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : در کنار همه ملت ایران و در مواجهه با همه توطئه های سهمگینی که با آن مواجه هستیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۸    
عصر امروز نمایشگاه خانواده موفق در مصلی آیت الله اعرافی با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد و مسئولین این شهرستان به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۸    
نمایشگاه توانمندی های معلولین ذهنی ، جسمی و زنان سرپرست خانوار بهزیستی میبد در محل اداره میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۸    
کارگاه آموزشی دانشنامه ازدواج با حضور مشاورین مدارس در محل نمایشگاه خانواده موفق در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۸    
بانوان کارگاه کاربافی در مدرسه مهدیزاده میبد روزی بدون نتیجه را در کارگاه کاربافی در انتظار دیدار معاون رئیس جمهور و استاندار یزد سپری کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۸    
مسابقه تیراندازی استانی ویژه بانوان با حضور شرکت کنندگانی از شهرستانهای یزد ، میبد و اردکان در ورزشگاه شهید چمران میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۶:۵۸    
دانش آموزان دبستان پسرانه یاسین در شهرستان میبد به مناسبت دهه فجر انفلاب اسلامی و در آستانه برگزاری مراسم یادواره شهید محمد حسین ذوالفقاری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۷:۲۸    
مدیریت هتل گلشن مسابقه عکاسی در سطح شهرستان میبد را برگزار می نماید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۱:۲۸    
جشنواره ورزشی کارکنان دولت در 5 رشته ورزشی ویژه بانوان در مجتمع ورزشی تلاس شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۱:۲۸    
عصر امروز مسابقات طناب کشی المپیاد ورزش همگانی شهرستان میبد با شرکت 28 تیم در محل مجتمع ورزشی تلاش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۰:۵۸    
برنامه پاکسازی بافت قدیم شهرستان میبد در مسیر راسته بازار ، دروازه کثنوا تا رباط شاه عباسی با حضور فرماندار ، شهردار و رئیس میراث فرهنگی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۸    
سه کانکس از کمک های مردمی به مناطق زلزله کرمانشاه به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در شهرستان میبد ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۸    
به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و جمعی از مسئولان شهرستان میبد در دیدارهای صمیمانه با خانواده های شهید ذوالفقاری و دهقانی به گفت وگو و دلجویی از ایشان پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۸    
شهید گمنامی که به خواست خدا در روزهای آخر بهمن ماه در دانشکده علوم قرآنی تشییع و تدفین می شود، 18 ساله و در عملیات رمضان به شهادت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۸    
نمایشگاه دست آوردهای بانوان کارآفرین در حسینیه انصار بفروئیه در راستای ارائه توانمندیهای بانوان شهرستان میبد گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۸    
این نمایشگاه در جهت به نمایش گذاشتن توانمندیهای بانوان میبدی و دیگر کارآفرینان درحسینیه انصار بفروئیه شهرستان میبد تا روز 22 بهمن دایر می باشد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۸    
نمایشگاه دست آوردهای بانوان کارآفرین در حسینیه انصار بفروئیه نمود توانمندیهای کارآفرینان شهرستان میبد و به خصوص بانوان کارآفرین این شهرستان در عرصه تولید و بازاریابی محصولات کارافرینی با همراهی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۷:۵۸    
روز گذشته نخستین سالن ورزشی ویژه معلولین در شهرستان میبد با حضور رئیس سازمان بهزیستی استان و مسئولین شهرستان میبد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۸    
صبح امروز نمایشگاه خانواده موفق با حضور مسئولین شهرستان و با شرکت موسسات همسو با بهزیستی و مراکز روانشناختی و با هدف پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و استحکام خانواده در مصلی آیت الله اعرافی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
جنگ شادی با حضور نونهالان مهد های کودک شهر میبد در دانشکده علوم قرآنی بفروئیه شهرستان میبد اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۰:۵۸    
رابطه ها سومین اثر نویسنده میبدی،فهیمه میرزایی است که به تازگی به چاپ رسیده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۸    
نمایشگاه فریاد قلم در اولین روز دهه فجر با حضور مسئولین در فرهنگسرای افتتاح شده است و در این ایام الله فجر انقلاب اسلامی برپا می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۲۸    
یک واحد تولید نخ و گونی بافی، روز شنبه طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در میبد یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸    
انقلاب اسلامی یکی از وقایع مهم قرن بیستم است که روز 22 بهمن سال 1357، پیروز شد، تاریخ را با تغییر و تحولی عظیم رو به رو کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
همایش پیاده روی با حضور بانوان شهرک شهدا و امام علی به مناسبت ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه در شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۱:۴۹    
به مناسبت سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با لحظه ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی ایران زنگ انقلاب در مهد صدف میبد همچون مهد های کودک دیگر شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۹    
مراسم ادای احترام به شهدا و آرمان هایشان در اولین روز از دهه فجر بر سر تربت پاک شهدا در مزار بشنیغان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۵:۴۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد از برگزاری نمایشگاه خانواده موفق با حضور مراکز مشاوره روانشناختی و موسسات همسو با بهزیستی خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۵:۴۹    
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد فعالیت در حوزه گردشگری در میبد را یکی از نیاز های این شهرستان ،عنوان نمود .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۱۹    
دانش آموزان کلاس دوم دبستان پسرانه یاسین ضمن آموزش تعالیم دینی ، به پاس قدردانی از مادران خود بر دستانشان بوسه زدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۹    
بانوان میبدی در مراسم سوگواری حضرت زهرا (س) با شرکت در مسابقه پخت حلوا ، ظروف تزئین شده حلوا را زینب بخش محفل معنوی خود نمودند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۹    
بانوان میبدی صبح امروز در مراسم سوگواره حضرت زهرا (س) در امامزاده میر شمس الحق این شهرستان توانمندیها و هنر نمایی های خود را در پخت حلوا به معرض نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۹    
اعضای کمیته مشورتی بانوان در شهرستان میبد صبح امروز از مرکز خیریه محبت در بفروئیه بازدید به عمل آورند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۹    
جشنواره شادابی با ورزش و بازیهای کودکانه گرامیداشت ایام الله دهه فجر به همت اداره ورزش و جوانان میبد و هیئت ورزشهای همگانی در مجتمع ورزش تلاش برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۱:۴۹    
رئیس اداره بهزیستی میبد در جلسه آموزشی تحکیم بنیان خانواده جهت بانوان روستای نیوک بر شرکت کلیه اقشار جامعه در کلاسهای دانشنامه ی ازدواج تاکید نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۲:۱۹    
کارگاه خیاطی یک بانوی میبدی در محله محمود آباد این شهر به محل برگزاری نمایشگاه کارآفرینی بانوان توانمند میبدی اختصاص یافت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۹    
مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده در مراسم جشن بزرگ بانوان میبدی ، با توجه به اینکه بانوان در موفقیت مردان و فرزندان سهم بسزایی دارند ، نقش آنها را در جامعه پررنگ عنوان نمود .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۹    
مدیران مهدهای کودک شهرستان میبد در دوره آموزشی ترویج تغذیه سالم که به مناسبت بسیج ملی تغذیه سالم برگزار شده بود ، شرکت نمودند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۹    
فرماندار میبد با اشاره به اینکه همکاری ایران و آفریقا در زمینه توسعه بخشهای کشاورزی می تواند بسیار موثر باشد اظهار امیدواری نمود:خواهر خواندگی ایران و سنگال عاملی برای ایجاد مراودات بیشتر شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۹    
صبح امروز اردوگاه دانش آموزی بنستان در ارتفاعات شهرستان میبد پذیرای جمعی از بانوان توانمند شهرستان میبد بود تا با هم اندیشی در کنار هم فردایی بهتر و با پیشرفتهای چشم گیر برای جامعه خود رقم زنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۹    
دکتر کمال بیکی پزشک میبدی از سوی شورای عالی نظام پزشکی به عنوان عضو کمیسیون تخصصی طب سنتی و مکمل و میراث فرهنگی سلامت انتخاب گردید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۹    
جشن عبادت دانش آموزان دبستان میر محمدی در دار القرآن امامزاده سید صدرالدین قنبر میبد برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۹    
جعفر شفاعی معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان میبد در مراسم اهدای جوایز به دانش آموزان برتر دبیرستان فاطمیه مهرجرد در میبد ؛ همزمان بودن پرداختن به آموزش علم و کسب اخلاق و معنویت را مهم عنوان نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۰    
دانش آموزان دبستان مهر ایران زمین سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گرامی داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۰    
نمایشگاه کارآفرینان بانوی میبدی در مصلی آیت الله اعرافی در سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب و روز پرستار گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۰    
شغل پرستاری از مشاغلی است که لازمه آن داشتن روابط عمومی بالا ، اطلاعات ، صبر ، تحمل و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات کاری است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۰    
در سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از کادر پرستاری بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد به عنوان نمادی از مجموعه پرستاری در این شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۱:۳۰    
نمایشگاه کارآفرینان بانوی میبد به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب (ع) و روز پرستار افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۱:۳۰    
آموزش مهارتهای زندگی با هدف خودباوری و مثبت اندیشی برای زنان سرپرست خانوار میبدی ارائه گردید .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد برنامه های اجرایی بهزیستی میبد در دهه فجر را اعلام نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۹    
اولین نمایشگاه تخصصی سرمه دوزی در ساختمان سازمان میراث فرهنگی تهران گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۹    
امام جمعه موقت شهرستان میبد انقلاب اسلامی ایران را از انقلابهایی برشمرد که با مردم شروع شد و با مردم ادامه یافت و اهداف والا و الهی و راه خود را تغییر نداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۹    
یکی از بیماری های شایع در فصل زمستان، ابتلا به سرماخوردگی است که خیلی ها را گرفتار خود می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۹    
سایت بام میبد از افراد آشنا به بازاریابی و طراحی تبلیغاتی دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۹    
حجت الاسلام اعرافی نیاز امروز کشور را ، توجه مسئولان به مشکلات اقتصادی آنهم از راه اقتصاد مقاومتی عنوان نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۹    
سازمان میراث فرهنگی در تهران اولین نمایشگاه تخصصی سرمه دوزی را برگزار می نماید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۹    
معاون فرماندار میبد در سومین جلسه کمیته مشورتی بانوان شهرستان میبد ، بانوان را بازوان توانمند ادارات و دستگاههای اجرایی در سطح شهرستان خواند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۹    
رییس اداره بهزیستی شهرستان میبد از راه اندازی سامانه اینترنتی جهت ارتباط بی واسطه و غیرحضوری با خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۲:۵۹    
فرماندار میبد: با نگاه واحد و کلان نگر و همچنین با برنامه ای که پشت سر آن باشد ، می توان از فرصتهای خوبی که در شهرستان هست ، استفاده نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۹    
در نشستی در محل سالن آمفی تئاتر فرمانداری شهرستان میبد ، شرکت تعاونی بانوان کارآفرین این شهرستان شکل گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۹    
مسئولین شهرداری و شورای شهر میبد از مرکز توانبخشی سارینا محل نگهداری بچه های ذهنی زیر 15 سال بازدید نموده ، نسبت به انجام اقداماتی برای ساخت فضایی جدید برای این مرکز قول مساعدت و همراهی دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۹    
دیابت یکی از بیماریهایی است که روز به روز به شمار مبتلایان به آن اضافه می شود، پس ضروری است بدانیم کدام غذاها، داروها و یا شرایط زندگی باعث افزایش یا کاهش سطح قند خون در دیابتی ها می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۱:۵۴    
صبح روز شنبه نمایشگاه نقاشی با آثاری از فاطمه زارع مهرجردی در محل فرهنگسرای میبد افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۵    
تصاویری از قلعه مهرجرد و بافت تاریخی بفروئیه که عظمت و قدمت تاریخ چند هزار ساله این دیار را به نمایش می گذارد ، اما به فراموشی سپرده شده است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵    
در بازدید گروه لیدر محلی میبد عدم توجه مسئولین و مردم به این بافتهای تاریخی به چشم می خورد و بیانگر لزوم رسیدگی به این فضاها بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۱:۲۵    
امام جمعه میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته ، با اشاره به حوادث اخیر کشور که در قالب اعتراضات رخ داد گفتند : این اعتراضات با دخالت اغراض شیطانی و بیگانگان به اغتشاش ، تخریب و تعرض به مقدسات انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۰:۵۵    
موسسه خیریه محبت مورد بازدید آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد ، دکتر جلیل عفتی مدیر کل سازمان بهزیستی استان یزد ، سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد و دیگر مسئولین این شهرستان قرار گرفت .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۰:۵۵    
کارهای هنری زیبا و جالب که توسط بیماران روانی مزمن در مرکز محبت با کمک مربیانشان صورت گرفته بود ، نگاه هر کسی را به خود جلب می نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۵    
امام جمعه شهرستان میبد ، پایگاههای بسیج را منبع جوشان هسته های مجاهدت و مقاومت در راه خدا ، عنوان نمود که با سادگی و وسعت کوچکی که دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۵    
مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه میبد در سالن شهدای این شهر برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۵    
سید عبدالعظیم پویا محقق و نویسنده میبدی در جمع گروه گردشگری و لیدر با اشاره به تاریخ 7000 ساله شهر میبد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۱:۲۵    
هشتک چیست و چگونه یک هشتک هوشمندانه بسازیم؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۰:۵۵    
به همت خیرین میبدی دو آموزشگاه خیری دیگر در شهرستان میبد احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۰:۵۵    
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد از معرفی کارگاههای صنایع دستی این شهرستان در فضای مجازی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...