شنبه ۲۹ تیرساعت ۱۸:۰۸Jul 2019 20

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رئیس جمهور»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۵    
کارشناسان درباره گلایه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برای نبود خروجی مناسب بسیاری از پژوهشگاه ها به خبرنگار جوان آنلاین می گوید: آقای معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اعلام نکرده اند که کدام پژوهشگاه ها با وجود دریافت بودجه های 2 الی 3 میلیاردی هیچ خروجی مناسبی نداشته اند ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به راه اندازی خط تولید آزمایشی محصول 301 گفت: باید در خودروسازی اول از همه دانش طراحی داشته باشیم، خودروسازی باید برای خودش هویت داشته باشد که الان درحال پیدا کردن این هویت است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: رشد اقتصادی از جیب کارآفرینی بیرون می آید که پول آن از جیب آن فرد سرمایه گذاری شده باشد.
مدیر اینفو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به هزینه کرد دولت های مختلف در حوزه آموزش و پژوهش گفت: من معتقد هستم که کشوری با سابقه پنج هزار ساله در حوزه علم و تجارت و آقایی بر سایر کشورها در یک زمان، اشتباه عمل کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه پایان اقتصاد سنتی با همکاری شرکت های دانش بنیان و بخش خصوصی رقم می خورد، گفت:با همکاری شرکت های دانش بنیان و بخش خصوصی خام فروشی پایان می یابد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری خطاب به هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: شما و اقتصاد سنتی حتی یک درصد هم شانس برنده شدن در برابر جوانان نخبه را ندارید. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
خط تولید آزمایشی خودروی پژو 301 با داخلی سازی بیش از 60 درصدی با حضور سورنا ستاری - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور - و عزیز اکبریان - رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی- افتتاح شد راه اندازی شد ...
نوای رودبار   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۳:۱۲    
(اخبار جدید رسانه ها) گروه عکس الف، 24 تیر 1398، 15:54 3980424135 3 نظر، 2 در صف انتشار و 0 تکراری یا غیرقابل انتشار مراسم افتتاح رسمی خط تولید خودروی پژو 301 صبح دوشنبه 24 تیر ماه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در کارخانه خودرو سازی ایران خودرو برگزار شد./مهر ...
برترین ها / می متالز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مراسم افتتاح رسمی خط تولید خودروی پژو 301 صبح دوشنبه 24 تیر ماه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در کارخانه خودرو سازی ایران خودرو برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مراسم آغاز تولید نخستین محصول جهاد خودکفایی، پروژه 301 و افتتاح نخستین سالن تولید چند منظوره در خاورمیانه صبح دوشنبه 24 تیر 1398 با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ایران خودرو افتتاح شد ...
کار پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۶    
: خط تولید پژو 301 صبح امروز 24 تیرماه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران ارشد ایران خودرو در سایت ایران خودرو تهران بصورت آزمایشی آغاز بکار کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه تا زمانی که به فکر واردات باشیم نمی توان اسم کار خود را صنعت بگذاریم، گفت: پژو 301 با 60 درصد داخلی سازی تولید خواهد شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خط تولید آزمایشی پژو 301 با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تشریح مخاطرات ناشی از نگاه سنتی به صنعت خودرو، گفت: ساختار اقتصاد ما نفتی بوده و در واقع وارداتچی هستیم که برای رفع این مشکل باید بسیاری از ساختارها شکسته شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اینکه صرف داشتن کارخانه، دانش و دانشگاه و مهمتر خام فروشی، ارزش افزوده ایجاد نمی شود، گفت: خودروسازان تا زمانی که خود به سمت تولید و بهینه سازی نروند و دانش به دست خودشان نباشد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: ما تا زمانی که خودمان طراحی نکنیم و بهینه سازی انجام ندهیم کارخانه دار هستیم و این امر باعث تحول نخواهد شد. این که ما در مواقع تحریم با چینی ها کار کنیم و در زمان عادی با اروپایی ها، همان کارخانه داری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت تغییر ساختارهای سنتی در صنایع کشور گفت: ما به خاطر ساختار اقتصاد نفتی ذاتاً واردات چی هستیم.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۵    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: توسعه صنعت با سرمایه گذاری و تجاری سازی ممکن می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل ایران خودرو : با تولید انبوه پژو 301، این خودرو جایگزین برخی از خودرو های این گروه خودروسازی می شود
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: نباید در زمان تحریم به سمت چین و در زمان غیرتحریم به سمت اروپایی ها برویم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه صنعت خودروی ایران از مونتاژکاری عبور کرده است گفت: پژو 301 با 60 درصد داخلی سازی تولید خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با انتقاد از سیاست دوگانه خودروسازان در بود و نبود تحریم ها گفت: صنعت خودروسازی باید هویت مشخصی داشته باشد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۲    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از خط تولید پژو 301 بازدید کرد.
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
خط تولید پژو 301 امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان و مقامات ایران خودرو آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خط تولید پژو 301 دقایقی قبل با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در حال حاضر، شغل به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های جوانان کشور مطرح است، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز که ارتباط زیادی با جوانان بخصوص جوانان کارآفرین و استارت آپ ها دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در راستای رونق زیست بوم کارآفرینی و اکوسیستم نوآوری برنامه های حمایتی از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها انجام می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۶:۲۲    
به گزارش جماران؛ مهدی سنایی، سفیر ایران در مسکو، در حساب توییتری خود نوشت: طی سه روز در یکاترینبورگ و مسکو هفتاد شرکت دانش بنیان ایرانی با طرف های روس تعامل و رایزنی کردند.بازدید از نمایشگاه صنعتی و دو همایش با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در برنامه بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
طرح صدف که از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برنامه ریزی شده، سبب تسهیل در ایجاد فرصت شغلی برای جوانان می شود؛ مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور این طرح را حرکتی به سمت اشتغال آفرینی می داند.
سلام نو / فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سورنا ستاری در نمایشگاه اینوپروم روسیه، روسیه را به عنوان یک قطب قدرتمند سیاسی و اقتصادی در همسایگی ایران نامید که طی دهه گذشته به عنوان یک کشور دوست، فرصت های بی بدیلی برای توسعه مناسبات اقتصادی و سیاسی در اختیار کشورمان قرار داده و ایران نیز تلاش کرده است با تکیه بر حسن روابط ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۵    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در یادداشتی گفت: خصوصی سازی استارت آپ های فضایی فرصت مناسبی برای اشتغال زایی فارغ التحصیلان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر امروز از نمایشگاه دستاوردهای شرکت ها و استارت آپ های حوزه فضایی بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۱    
دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از آغاز طرح آموزش کد نویسی در کشور خبر داد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۰۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور استان زنجان را دارای زیرساخت های فوق العاده ای دانست و گفت: زنجان پتانسیل ها و اساتید برجسته در حوزه های مختلف دارد و باید بر اساس این زیرساخت ها تصمیم گیری و اقدام و به صورت صحیح به مفاهیم توسعه نگریسته شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد علاف پور دنیای اقتصاد – اهواز : معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه امسال برنامه های مفصلی برای شرکت های دانش بنیان داریم، گفت: سال گذشته 20 هزار میلیارد تومان وام به شرکت های دانش بنیان از طریق بانک ها و صندوق توسعه پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پنجمین جلسه اقتصاد مقاومتی زنجان: درآمد زایی دانشگاهها باید از فروش تکنولوژی باشد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۴    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه های مفصلی برای توسعه شرکت های دانش بنیا ن در نظر گرفته ایم، گفت: 4 هزار و 400 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۸    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ، استان زنجان زیرساخت های خوبی برای رونق و توسعه شرکت های دانش بنیان دارد .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از فعالیت 4 هزار و400 شرکت دانش بنیان در سطح کشور خبر داد، گفت: حمایت از این شرکت ها یک دغدغه جدی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مرکزرشد بایو و فناوری های نوین علوم زنجان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم افتتاح مرکز رشد فناوریهای علوم نوین زنجان گفت: مهمترین برنامه ما حمایت از 4 هزار و 400 شرکت دانش بنیان فعال کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در حال حاضر 4 هزار و 400 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد و میزان حمایت از آنها امسال چندبرابر سال های قبل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری رئیس جمهور برای بازدید از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و حل مشکلات آنها وارد استان زنجان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری رئیس جمهور برای بازدید از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و حل مشکلات آنها وارد استان زنجان شد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۸:۴۷    
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به منظور بازدید از طرح های فناورانه و صنعتی استان وارد زنجان شد و مورد استقبال استاندار قرار گرفت.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۶:۱۶    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: با امضای قراردادهایی مانند برجام هرگز تکنولوژی به کشور وارد نمی شود.
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به راه اندازی کارخانجات نوآوری در تهران، از تحقق توسعه استارتاپ ها در خدمات شهری خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری تهران پرس، تفاهم نامه ساخت یک رام قطار درون شهری با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد. انتهای پیام/ خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تا زمانی که قدرت طراحی وجود نداشته باشد چیزی به نام اقتصاد دانش بنیان نداریم.
مدیر اینفو   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۲۲:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
پرویز کرمی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره اعزام یک هیات تجاری به روسیه، عنوان کرد: با حمایت مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی ...