شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۷:۰۱Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «عینک»

همشهری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۷:۴۲    
- پروفسور برانشتام آدم عجیبی است. پنج تا عینک دارد که بسته به موقعیت از آن ها استفاده می کند. تمام کت هایش هم به جای دکمه سنجاق قفلی دارند.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۰:۴۸    
مینگ چی کو (Ming Chi-Kuo) دیگر برای شرکت KGI Securities کار نمی کند، اما همچنان پیگیر محصولات اپل است. در یادداشتی که او برای مشتریان جدید خود نوشته، خاطرنشان کرده که عینک هوشمند اپل که مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده خواهد بود، در سال 2020 عرضه می شود.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۸    
من همیشه باید لباس مارک دار بپوشم. ساعت و عینک دودی ام هم باید مارک دار باشد. با دو میلیون تومان حقوق چطور می توانستم این همه هزینه را تامین کنم. من همیشه دوست دارم شیک باشم و بهترین لباس ها را بپوشم. با حقوق کم هم این کار امکان پذیر نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۰    
بشر از دیرباز با استفاده از وسایل مختلفی مانند عینک یا عصا تلاش کرده است که محدودیت ناشی از معلولیت خود را جبران کند. اما با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از آن در صنعت ساخت اندام های مصنوعی ما به سطحی رسیده ایم که داشتن یک پای مصنوعی شاید حتی بهتر از داشتن یک پای طبیعی باشد ...
جی اس ام   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۷    
براساس گزارش های جدید، به نظر می رسد که اپل تا سال 2020، آماده عرضه عینک های هوشمند خود با فناوری واقعیت افزوده خواهد بود.
سخت افزار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۵    
امروز خبرهای بسیار جالبی درباره اپل منتشر شد که می تواند طرفداران این شرکت را نسبت به آینده امیدوارتر کند. پس از رشد قابل ملاحظه درآمدهای اپل به واسطه فروش موفقیت آمیز آیفون X حالا افق های روشن تری پیش روی این کمپانی به چشم می خورد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۱    
میرزاجانی با انتقاد از روند اعطای جواز به اپتومتریست ها گفت: مراکز غیرمجاز عینک فروشی به علت نداشتن جواز کسب از سوی وزارت صمت پلمپ می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۶    
یک تحلیلگر محصولات اپل، به تازگی ادعا کرده است که عینک واقعیت افزوده این شرکت، تا سال 2020 عرضه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۶    
معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی، گفت: قرار نیست اپتومتریست برای مجوز عینک سازی مراحل سختی را گذراند و این در صلاحیت اپتومتریست است.
سخت افزار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۵    
مینگ چی کو، شناخته شده ترین تحلیلگر محصولات اپل مدتیست دیگر برای کمپانی KGI Securities کار نمیکند اما همچنان تحلیل های دقیقی را در مورد محصولات کوپرتینویی ها ارائه میدهد ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۰    
دونالد ترامپ از زمان مبارزات انتخاباتی تا حضور در کاخ سفید، عمده رویکرد سیاسی خود را معطوف به ستیز و مقابله با جمهوری اسلامی ایران کرده، اما نتایج نظرسنجی ها نشان می دهد، به رغم این تلاش ها، مردم این کشور نظر متفاوتی دارند و برخلاف رییس جمهوری خود می اندیشند. ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۰    
دونالد ترامپ از زمان مبارزات انتخاباتی تا حضور در کاخ سفید، عمده رویکرد سیاسی خود را معطوف به ستیز و مقابله با جمهوری اسلامی ایران کرده، اما نتایج نظرسنجی ها نشان می دهد، به رغم این تلاش ها، مردم این کشور نظر متفاوتی دارند و برخلاف رییس جمهوری خود می اندیشند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۰    
تهران – ایرنا – تخصیص 98 میلیون دلار برای تامین کود کشاورزی تایید شد، نصرالله: حزب الله قدرتمندتر از ارتش اسرائیل است و مردم آمریکا، ایران را با عینک ترامپ نمی بینند ازمهمترین خبرهای ایرنا در 12ساعت گذشته بود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۵۸    
تهران – ایرنا – تخصیص 98 میلیون دلار برای تامین کود کشاورزی تایید شد، نصرالله: حزب الله قدرتمندتر از ارتش اسرائیل است و مردم آمریکا، ایران را با عینک ترامپ نمی بینند ازمهمترین خبرهای ایرنا در 12ساعت گذشته بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۲:۰۱    
فناوری عینک هوشمند راهکاری فوق العاده در اختیار دانشمندان برای کمک به دنیای منزوی کودکان مبتلا به اوتیسم قرارداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۹    
رئیس انجمن اپتومتری ایران، نسبت به دخالت اتحادیه های صنفی غیر مرتبط با رشته اپتومتری که در ساخت و فروش عینک طبی مداخله می کنند، انتقاد کرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۸    
[اگر] کسی معرفت پیدا کند، مسئله ظهور امام و غیبت امام را می فهمد. [در حقیقت] ما [او را] نمی بینیم، او ما را می بیند؛ ما کلامش را نمی شنویم، او کلام ما را می شنود. ما معرفتمان ناقص است. عینک ما یک تاری دارد والّا آن ها که ما را می بینند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۲    
شهروند| کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر این روزها در روستاهای سیستان وبلوچستان مشغول خدمت رسانی هستند. هفته گذشته یکی از این کاروان ها از استان مرکزی راهی این منطقه شده بود. داوطلبان چند روز آن جا بوده اند و حالا که برگشته اند، دارند برای کسانی که شناسایی کرده اند، عینک می سازند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۰۷    
بانوان ورزشکار ایران از سال 1958 اولین حضور خود در بازی های آسیایی را تجربه کردند و در این سال ها عناوینی را به خود اختصاص دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۳:۰۷    
اقتصاد ایران: کم کم به فصول گرم و پر تابش سال نزدیک می شویم و استفاده از عینک های آفتابی یک امر بدیهی است که جدای از اینکه به زیبایی و ظاهر شما کمک می کند وظیفه مهم تری بر دوش این عینک های آفتابی نهاده شده است که آن ها محافظت از چشم شما در برابر اشعه های مضرخورشید است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۴    
دختری 24 ساله هستم که دچار نزدیک بینی شده ام. استفاده از عینک برایم سخت است و مدام عینکم را جا می گذارم. دوستم از لنز تماسی، به جای عینک استفاده می کند و به گفته خودش حتی گاهی از شب ها هنگام خواب هم لنزهایش را از چشمش خارج نمی کند. در یک کلام با لنز خیلی راحت است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۰    
محققان موفق به طراحی پد های جاده ای شده اند که سبب شارژ شدن ماشیبن ها می شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۷    
اقتصاد ایران: شاهرود - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه مطالعات کهورت چشم پزشکی پنج هزار نفر در این شهر انجام شده است، گفت: از این تعداد 40 درصد نیازمند عینک بودند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۳۵    
اقتصاد ایران: عمل لیزیک و لازک چیست؟ شرایط عمل لیزیک و PRK و لازک چیست؟ بهار 97 بدون عینک
زومیت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۴    
آیا فشار ناشی از نگاه کردن به صفحات نمایش دیجیتالی موجب ایجاد آسیب دائمی به چشم بچه ها می شود؟ آیا باید فرزند شما از عینک مخصوص استفاده کند؟
سیمرغ   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۵    
الهام عرب به عنوان مدل تبلیغاتی یک برند تولید کننده عینک دودی دست ساز انتخاب شده است
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۲    
هیچوقت شده وقتی عینک تان را پاک می کنید، کسی با تعجب بپرسد چرا این کار را می کنی؟ شده موهایتان را رنگ کنید، شانه بزنید و دورو بری ها با تعجب بپرسند، چرا؟ اصلاً پیش آمده یک لباس مرتب بپوشید و به خودتان برسید و دور و بری هایتان با چشم های گرد شده نگاهتان کنند؟
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۵    
تاکنون روش های متفاوتی برای اندازه گیری فشارخون مورد آزمایش قرار گرفته اند، اما در حال حاضر "بازو بند فشارسنج" (upper-arm cuff) به عنوان یک دستگاه استاندارد شناخته شده و در بیمارستان ها و کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطالبی در محورهای مختلف از جمله تأخیر انتخاب استاندار کرمان، سئوال از رییس جمهور، گلایه های مجلس و... مطرح کرد و گفت: باید شیشه عینک ها را درست کنیم تا خوب همه جا را ببینیم.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۵    
پس از انجام اقدامات پلیسی و شناسایی متهم در خانه اش، واقع در خیابان دیباجی جنوبی دستگیرشد. از خانه متهم 70 عینک آفتابی اورجینال، 40 برگ مدارک خودرو شامل بیمه نامه و کارت خودرو، 25 عدد عابر بانک و مقادیری طلا به ارزش تقریبی 10 میلیون تومان و بدلیجات و دسته کلید های بسیاری کشف شد.