دوشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۳:۱۵Jun 2017 26

هزار ماسوله (hezarmasooleh.ir)

  ۵ ساعت پیش    
گزیده ای ازشعرهای لطیف هلمت، شاعر، نویسنده، مترجم و روزنامه نگار کرد عراقی با عنوان "گورستان گل ها" با ترجمه مختار شکری پور، منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۱:۵۵    
امام جمعه پاوه در دیدار اعضای شورای تأمین، ریاست و کارمندان دادگستری و اعضای شوراهای حل اختلاف و سردفترداران اسناد رسمی شهرستان پاوه که به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۳:۵۵    
رئیس مخابرات شهرستان پاوه گفت: شبکه نسل سوم اینترنت همراه اول برای پنج نقطه از شهرستان پاوه راه اندازی گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۱:۵۵    
نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی پس از حضور در راهپیمایی روز قدس در شهرستان پاوه ، با مردم این شهرستان دیدار و و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۵    
فرماندار شهرستان پاوه در راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس موهبت نظام جمهوری اسلامی با برکت کلام حضرت امام (ره) است تا هرگز نام فلسطین خاموش نشود و بماند و مردم فلسطین به حق خود برسند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۵    
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس در راهپیمایی روز قدس در پاوه گفت:هر کس در راهپیمایی روز قدس شرکت نماید برای اثبات امنیت جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۵    
نشست روشنگری سیاسی باحضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاوه برای کارکنان ستادی آموزش و پرورش پاوه در نمازخانه اداره برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۵    
محفل انس با قرآن به مناسبت لیالی مبارک قدر با مشارکت اداره آموزش و پرورش و حوزه مقاومت شهید چمران نوسود در مسجد شهید فیصل لهونی برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۱:۲۵    
سرهنگ بهشتی راد با بیان اینکه روز قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد امت اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم است افزود: حقیقت آن است که قبله اول مسلمین ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه، تمهیدات ویژه ترافیکی روز جهانی قدس را با اعلام محدویت ترافیکی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۵    
معاون فرماندار شهرستان پاوه، قدس را قلب تپنده جهان اسلام و متعلق به کل مسلمانان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۲:۲۵    
استاندار کرمانشاه اعلام کرد که مردم روستاهای مرزی این استان از سهمیه صادرات سوخت به کشور عراق بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۲:۲۵    
به علت وقوع آتش سوزی، بیش از سه هکتار مراتع و جنگل های روستای زردویی و همچنین باغات روستای شوشمی در آتش سوخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۵    
س از فساد صندوق فرهنگیان، کشف محموله مشکوک به قاچاق در منزل دختر وزیر و اجرای سند 2030، اینک لو رفتن سوالات امتحان نهایی مدارس برای وزارت آموزش و پروش یک پرونده سنگین تر خواهد ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاوه گفت: این شهرستان بیشترین باغات توت استان کرمانشاه را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: اولین کنگره ملی بزرگداشت امام زاده سیدعبیدالله معروف به کوسه هجیج در هفته وحدت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۵    
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه از مهار آتش سوزی مراتع و جنگل های بینروی شهر نودشه خبرداد و گفت: آتش سوزی با تلاش نیروهای مردمی و نیروهای اداره منابع طبیعی مهار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۵    
فرماندار شهرستان پاوه گفت: توجه نکردن به بیمه تولیدکنندگان مهمترین عامل در افزایش بیکاری وعدم اشتغال در کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۵    
ماموستا ملا امید ولی گفت: پرتاب موشک سپاه، اقتدارنظام و همچنین هشداری به هرگونه سوء نیت به ملت ونظام اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۱:۲۵    
مدیر آبفای شهرستان پاوه از اصلاح و بازسازی 500 متر شبکه توزیع آب در نودشه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۵    
جمعیت پیشگیری از اعتیاد شهرستان پاوه(ژیانه وه) در راستای اهداف خود برای شهری پاک و به دور از اعتیاد مراسمی در مسجد قبای این شهر برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۵    
انحراف به چپ خودروی لندرور در جاده تفرجگاه بیار روستای خانقاه منجر به زخمی و مجروح شدن 12 نفر گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۵    
پیام دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب برای مردم پاوه و اورامانات شامگاه جمعه توسط حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رازینی مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب در امور روحانیت در مسجد قبا شهر پاوه قرائت شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۵    
یک مقام آگاه امنیتی گفت: هیچ درگیری در مرزهای غربی کشور با عناصر تروریستی رخ نداده است و تحرکات لجستیکی نظامی کشور طبق روال معمول برای تضمین امنیت ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۳:۲۵    
در پی حادثه ثروریستی حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی و مجلس شورای اسلامی در 12 رمضان گروهی از جانب اتحادیه جهانی جوانان مسلمان با پیام انس و دوستی و همبستگی شیعه و سنی در جمع مردم شهر پاوه در مسجد قبای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۵    
ادعای مالکیت شخصی بر منابع آبی, آلوده ساختن و عدم رعایت حرمت آب نوعی عدم احترام به زندگی و بی توجهی به دستورات دینی و تخلف از قوانین و مقررات کشوری است .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۵    
انجمن پشتیوان در راستای اهداف عالی خود از دو ورزشکار برتر مسابقات استانی وفعال وتلاشگر بدنسازی وتکواندو تجلیل نمود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۵    
فیلم " مادرِ قلبْ اتمی " از شنبه 27 خرداد لغایت 8 تیر ماه در پاوه ساعت 22 شب اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۵    
مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی فرهنگ واهورا، در گرامیداشت هفته ی محیط زیست در یک اقدام نمادین تعداد پنجاه گل طبیعی را به عنوان هدیه وخیر مقدم در ترم جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۵    
دو کانون فرهنگی تربیتی و سه سالن ورزشی منطقه باینگان، مهیای بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان منطقه و برگزاری محفل انس با قرآن با حضور کارکنان اداری از عناوین خبری آموزش و پرورش منطقه باینگان و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۵    
شب گذشته سفره افطار در مسجد قبای پاوه برای اقشار مختلف مردم برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۵    
فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به رشادت ها و فداکاریهای مردم پاوه گفت: مردم این دیار جزئی از فرهنگ و ارزشهای انقلاب اسلامی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۵    
فرماندار شهرستان پاوه گفت: رفع محدویت های بازارچه کوله بری در کاهش قاچاق، افزایش امنیت مرزها و کاهش مأموریتهای مرزبانان مهم و حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۵    
نماینده مردم پاوه و اورامانات با بیان اینکه داعشی یک تفکر تکفیری است که ورای سرزمین ها فعالیت داردگفت: ترویج تفکر داعشی، تکفیری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۵    
ماموستا ملا قادر قادری در مراسمی که با حضور سردار سرتیپ رضایی فرماندهی کل مرزبانی ناجا؛ به سخنرانی سال 94 خود در میدان امام اصفهان اشاره کردند و گفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۵    
با حضور امام جمعه پاوه همایش مودیان زکات شهرستان پاوه در کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۵    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه پیش بینی کرد 750 نوآموز کلاس اولی در پایگاه طرح سنجش سلامت آموزش و پرورش ثبت نام کرده و مورد سنجش قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۵    
اولین مرحله آزمون آنلاین مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان پاوه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۵    
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه، از توزیع 90 سبدکالا بین نیازمندان طی طرح همای رحمت در شهرستان پاوه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۵    
آئین تکریم و تجلیل از معلمان موفق در جشنواره الگوهای برتر تدریس و مسابقات علوم آزمایشگاهی، راهبران آموزشی و مدرسان آموزش خانواده باحضور مدیر و کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان پاوه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۹:۵۵    
امام جمعه پاوه با محکوم کردن حادثه ثروریستی حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی و مجلس شورای اسلامی گفت: ترور مقوله ای مذموم و مطرود و تندروی یک جریان خطرناک و به دور از آیین اسلام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۵    
روستای گردشگری شمشیر با هدف نهادینه شدن فرهنگ زیست محیطی و به مناسبت هفته محیط زیست توسط فعالان محیط زیست پاوه پاکسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۵    
در آیینی مرکز درمانی پیامبر اعظم(ص) شهرستان پاوه کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۵    
به همت انجمن حمایت از زندانیان جرائم غیر عمد پاوه و اورامانات جشن بزرگ گلریزان در سالن اداره ارشاد اسلامی پاوه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۵    
ماموستا ملا قادر قادری در جمع نمازگزاران حاضر در نماز تراویح مسجد قباء پاوه با اشاره به اینکه گویا تعدادی از تروریستهای حادثه تهران از این منطقه بوده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۵    
ماموستا قادری در کلاس تربیتی کارکنان آموزش و پرورش پاوه، با اظهار تأسف از حوادث تهران، افزودند: اینجانب اقدامات تروریستی داعش را در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی و مجلس شورای اسلامی به شدت محکوم می کنم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۵    
امام جمعه شهر نودشه در گفتگویی، اقدام تروریستی تهران را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۵    
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس در پیامی اقدامات مسلحانه تروریست ها در مجلس را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۵    
4 تروریست صبح امروز در پوشش مراجعه کننده در راهروی ورودی مجلس با تیراندازی به سمت نیروهای حفاظت مجلس یکی از آنان را شهید و 8 نفر دیگر شامل محافظ و مراجعه کننده را زخمی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۲:۲۵    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پاوه گفت: شهروندان باید از خرید هر گونه گوشت و لاشه کشتار شده خارج از کشتارگاه خودداری کرد و گوشت مورد نیاز خود را از قصابی های مجاز زیر نظر اداره دامپزشکی تهیه کنند .
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۲۲:۵۵    
با توجه به شرایط انتخاباتی امسال و درگیری تمام عیار دستگاههای دولتی با انتخابات، شرایط نگران کننده ای برای آتش سوزی مراتع و عدم آمادگی و هماهنگی برای اطفا در روزهای آیندهاحساس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۲۰:۲۵    
اگر تخصیص سهمیه سوخت به مرزنشینان شهرستان پاوه، سرنوشت سود کارتهای مرزنشینی و کوله بری پاوه را با ثبت نام در مساجد سطح شهر به خود نگیرد ، اکنون در چه مرحله ای می باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پاوه گفت: ریزش سنگ در جاده پاوه- نوسود، بدلیل ایمنی جاده بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۱۹:۵۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:مردم از وضعیت و عملکرد بانک ها رضایت کافی ندارند و باید مدیران بانکی تدابیری اتخاذ کنند که بانک ها مقررات را اجرا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۵    
ترجمەکردی قرآن کریم درقالب شعر ونظم بەقلم توفیق مرادی(رێبوارهەجمنەیی) در مریوان برای دومین سال پیاپی تجدید چاپ شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۵    
مسئول واحد فراهم آوری و پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اهدای پنج عضو یک بانوی مرگ مغزی باینگانی خبر داد و گفت: این سومین اهدای عضو در سال 96 در استان کرمانشاه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۵    
ماموستا ملا قادر قادری در مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد عروج امام خمینی(ره)، امام خمینی را احیاگر تفکر اسلامی قرن 21 خواندند و گفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۵    
مراسم بزرگداشت حماسه آزاد سازی شهر باینگان در محل سالن ورزشی حوزه مقاومت بسیج این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۵    
طرح ملی پیمان پیشگیری موثر از اعتیاد در شهرستان پاوه اجرا گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۵    
نخستین مرحله مانور امر به معروف و نهی از منکر با عنوان تذکر لسانی، وظیفه همگانی هم زمان در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان پاوه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: در خصوص وضعیت فعالیت رستوران های این شهرستان در ماه رمضان، این رستوران ها طی جلسه ای ساماندهی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۵    
امام جمعه پاوه با تاکید بر بازبینی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان از مسئولین امر خواستار برخورد متواضع با مردم از طریق تربیت و تذکر لسانی شد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۱:۵۵    
به گزارش هزار ماسوله ، اقتصاد مقاومتی واژه ای است که با بالا گرفتن فشارها و تحریم های ظالمانه به کشور توسط مقام معظم رهبری در سال 89 وارد ادبیات کشور شد و امروز با توجه به تأکیدات ایشان تنها راه رفع ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۱:۵۵    
به گزارش هزار ماسوله ، مقام معظم رهبری با مکلف کردن مسئولان به ایجاد اقتصاد مقاومتی در کشور گامی بزرگ در راه اعتلا و آبادانی ایران برداشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۱:۲۵    
کلاش از صنایع دستی مهم هورامان است که نماد فرهنگ و تاریخ کردی است و نمیخواهیم به هیچ عنوان این فرهنگ کم رنگ شود و راه پدران و مادران خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۱:۲۵    
به گزارش هزار ماسوله ، اقتصاد مقاومتی واژه ای است که با بالا گرفتن فشارها و تحریم های ظالمانه به کشور توسط مقام معظم رهبری در سال 89 وارد ادبیات کشور شد و امروز با توجه به تأکیدات ایشان تنها راه رفع ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۱:۲۵    
به گزارش هزار ماسوله ، مقام معظم رهبری با مکلف کردن مسئولان به ایجاد اقتصاد مقاومتی در کشور گامی بزرگ در راه اعتلا و آبادانی ایران برداشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵    
شهردار پاوه گفت: شهرداری در نظر دارد در صورت امکان ، عملیات روکش آسفالت را برای کل معابر و خیابان های سطح شهر انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۵    
'مظهر رمضانی' دبیر فیزیک بخش باینگان با شرکت در مسابقات تولید فیلم آزمایشگاهی با محور طراحی آموزشی در سال تحصیلی 95/96 موفق به کسب رتبه نخست در سطح مناطق 24 گانه استان کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۵    
جلسه برنامه ریزی مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)در سالن جلسات فرمانداری پاوه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۵    
نائب رئیس شورای اسلامی شهر پاوه گفت: از شهروندان گرامی انتظارداریم جهت تسریع در آسفالت خیابانها همکاری لازمی را با شهرداری درخصوص عدم استفاده غیر ضروری از خودرو و یا توقف در مسیرهای مشخص شده برای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۰    
مدیریت آموزش وپرورش شهرستان پاوه ضمن حضوردردبیرستان متوسطه ی اول حاج احمدی روستای گلال ازتلاشها وخلاقیت محمدنوری دانش آموز کلاس هشتم و سازنده ی دستگاه جوجه کشی تقدیرنمود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۰    
کرسی ترتیل خوانی در مسجد قبای پاوه هر روز بعد از نماز عصر بر گزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۰    
بدلیل تعمیر خط اصلی ونصب تجهیزات مکانیکی در تاسیسات سراب هولی، آب آشامیدنی برخی از محلات پاوه قطع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۰    
رئیس اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه گفت: از امشب میدان شهدا تا میدان مولوی پاوه به علت روکش آسفالت مسدود خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۰    
مدیریت آموزش و پرورش و نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه در اولین جلسه کتابخوان از فرهنگیان فعال در امر کتابخوانی در کتابخانه عمومی وحدت پاوه تجلیل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۰    
محمد نوری دانش آموز کلاس هشتم دبیرستان نوبت اول حاج احمدی روستای گلال با استفاده از وسایل ساده و بازیافتی موفق به ساخت دستگاه جوجه کشی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۱:۵۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پاوه گفت: بحث رسمی شدن مرز ششمی و شیخ صالح در اورامانات پیگیری خواهد شد و در این رابطه با وزارت خارجه و دستگاه های ذیربط هماهنگی صورت خواهد گرفت و از ظرفیت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۱:۵۰    
اوقات شرعی شهرستان پاوه در ماه مبارک رمضان به شرح زیر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۰    
با همت نمایشگاه و فروشگاه هه نار و شرکت راویار سیر اورامان، اولین جشن گلاب گیری در اورامانات در تفرجگاه بیدمیری پاوه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۰    
140یتیم و 288 فرزند خانوار مشمول " طرح محسنین" در شهرستان پا وه از کمک های مادی و معنوی حامیان نیکوکار بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۰    
ماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی از حذف 337 قانون زائد از 997 قانون مالیات کشور در مجلس خبرداد و گفت: زیرساخت های قانون مالیات ارزش افزوده در کشور آماده نیست و بخش خصوصی از آن رنج می برد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۰    
امام جمعه پاوه در مراسم شب خاطره که با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد گفت: در زمان جنگ تحمیلی مردم سایر استانها بغیر از غرب و جنوب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای این کمیسیون به استان خبر داد و گفت: این سفر با هدف بررسی مسایل و مشکلات اقتصادی استان صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پاوه گفت: عزت وعظمت ملت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت و فداکاری رزمندگان و خون پاک و مطهر شهیدان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۰    
دومین مرکز سنجش الکترونیک فنی و حرفه ای استان کرمانشاه روز چهارشنبه با حضور مسئولان در پاوه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۰    
مراسم تقدیر از اساتید نمونه دانشگاه روز سه شنبه 2 خرداد 96 با حضور دکتر ملکشاهی رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه و دیگر مسولین ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۰    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به خوب بودن سرانه ورزش شهرستان پاوه در بخش اماکن ورزشی، گفت: سرانه ورزشی این شهرستان در بخش توسعه ورزش قهرمانی و همگانی مطلوب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۰    
مراسم تجلیل از مربیان و قهرمانان و ورزشکاران نخبه ورزش بسیج در سپاه ناحیه پاوه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۰    
در مسابقات کشتی قهرمانی استان ، کشتی گیران شهرستان پاوه موفق به کسب چهار مدال طلا- چهار نقره و سه برنز شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۰    
بدلیل تعمیرات در جایگاه سوخت CNG پاوه، این جایگاه به مدت دو روز تعطیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰    
در پی حماسه حضور آگاهانه و حماسی مردم شریف ایران اسلامی در انتخابات 29 اردیبهشت، ماموستا ملا قادر قادری در پیامی خطاب به مقام معظم رهبری، ضمن تبریک این حماسه بزرگ ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۰    
نتایج پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پاوه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۰    
امام جمعه صبح امروز با حضور در ساختمان هلال احمر پاوه رأی خود را به صندوق انداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۰    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند تاکید کردند: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۱:۲۰    
نارضایتی از برخورد پزشکان یا بی اعتنایی آنها به بیمار، از مسائلی است که اکثر بیماران آن را تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۰    
فرماندار شهرستان پاوه گفت: 72 شعبه با 148 صندوق اخذ رای در شهرستان پاوه برای انتخابات در نظر گرفته شده است
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۰    
اسامی و کد انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۰    
نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سخنان دبیرکل حزب مردمسالاری در پاوه دهن کجی به مردم کردو اهل سنت است و در مجلس پاسخ قاطعی به این اظهارات می دهم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۰    
در اقدامی خداپسندانه مردم نوعدوست شهرستان پاوه با اهدای سلولهای بنیادی خونساز به یاری بیماران نیازمند شتافتند.
مشاهده نتایج بیشتر...