یکشنبه ۱۰ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۲Apr 2017 30

هزار ماسوله (hezarmasooleh.ir)

  ۲ ساعت پیش    
فرمانده سپاه ناحیه پاوه، در پیامی فرارسیدن ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.
  ۷ ساعت پیش    
سینا امینی دانش آموز پاوه ای با کسب مقام قهرمانی مسابقات کشتی ساحلی جواز حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی را در جزیره کیش بدست آورد.
  ۷ ساعت پیش    
جمعی از اعضای انجمن عکسان استان کرمانشاه ، به سرپرستی غلام حسین محبی از اعضاء عکاسان کشور، اردوی یک روز را در دل طبیعت پاوه برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۰    
امام جمعه پاوه گفت: با وعده های توخالی مردم را فریب ندهید واقعیت ها را به مردم بگویید، هرساله کاندیداهای ریاست جمهوری وعده هایی آن چنانی به مردم می دهند ولی در عمل آثار وعده ها را نمی بینیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
مشاور و دستیار عالی فرمانده کل قوا گفت: این خبر خوشی برای جوانان کرمانشاه خواهد بود که با افتتاح سامانه گرمسیری انتقال آب، مرهمی بر نرخ بالای بیکاری کرمانشاه گذاشته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۰۰    
سالم مرادی گفت: عملیات اجرایی و اتصال شبکه توزیع آب محله cng به شبکه اصلی آب شرب شهر پاوه مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۰۰    
مراسم باستانی کومسا 15 اردیبهشت ماه در شهر اورامان تخت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۳۰    
در یک اقدامی توسط انجمن سبز زردوئی؛ زباله های ریخته شده در طبیعت روستای شمشیر وکنار جاده تا سه راهی باینگان را پاکسازی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۲:۰۰    
رئیس سازمان نظام مهندسی شهرستان پاوه گفت: شرایط تسهیلاتی مناسبی برای مردم وجود ندارد به طوری که برای هر طبقه ساخت و ساز ساختمان در شهر، مبلغ 20 میلیون تومان را در نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۰    
ماموستا قادری در گردهمایی ائمه جمعه و مدیران و مدرسین اهل سنت استان کرمانشاه؛ باوجود تفاهم روحانیون منطقه اورامانات به بیان بعضی مشکلات پرداختند و گفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۰    
“روزگاران” کاری از انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه به نویسندگی و کارگردانی معتصم شافعی 6 و 7 اردیبهشت ماه در پاوه به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۰    
فردا سه شنبه آب آشامیدنی در برخی از مناطق شهر پاوه قطع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۰    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری پاوه از دستگیری و خلع ید تعدادی از متخلفان و متعرضان به 4 هکتار از اراضی ملی در منطقه نوسود این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۰    
سیستم نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی بیمارستان قدس شهرستان پاوه در راستای تکریم ارباب رجوع راه اندازی شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۰    
براساس شنیده ها پس از اعلام نظر هیئت نظارت شهرستان پاوه در مجموع 21 نفر از کاندیداهای شورای شهر پاوه تایید صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۰    
استخر سرپوشیده شهرستان پاوه از روز چهارشنبه مورخ 96/2/6آماده ارائه خدمات از همشهریان محترم می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۲:۰۰    
نماینده سد داریان گفت: این بحث، بحث ستاد اقتصاد مقاومتی با دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر به بهره برداری رساندن فاز پروژه ها بود که برای پروژه های عمرانی تمامی وزارتخانه ها همچون وزارت نیرو و شرکت آب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۰    
بردن فیبر نوری به دو مرز رسمی شوشمی و شیخ صله در دستور اقدام قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۰    
مدیر آبفای شهری پاوه از نصب سیستم جدید کلرزنی به روش الکترولیز نمک طعام در تاسیسات آبرسانی شهرپاوه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۰    
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیلات با نرخ هشت درصد به روستائیان باید داده شود متاسفانه فقط در استان کرمانشاه عمل نشده و در تمام استان ها انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۰    
مدیرکل امور بانوان و خانواده در نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی، عکس و غذای محلی هه نار حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۰    
امام جمعه پاوه، بر لزوم و ضرورت ایجاد فضایی آرام و معتدل برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه از اجرای طرح دوشنبه های بدون خودرو توسط همکاران خود در اداره متبوع خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۰:۰۰    
نادر احمدی سابقه بازی در تیم های فولاد، پیکان و پاس را دارد ، با حضورش در فولاد، توانست خوب ظاهر شود و اکنون هم در تیم جوانرود که به لیگ دسته سه کشور راه یافته است، حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰    
سید ابراهیم رئیسی خطاب به روحانی نوشت: اگر در صحنه انتخابات ریاست جمهوری، رقابت برای خدمت به مردم می باشد و همین مایه مباهات ماست ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۰    
نمایندگی ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در ادامه سفر یک روزه خود در روستای نجار هم حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۰    
امام جمعه کرمانشاه گفت: یکی از برکات روحانیون منطقه و اهل سنت این است که حدود 40 سال از انقلاب که تاکنون می گذرد روز به روز بر ارزش آنها و اهمیتشان و آرامش منطقه بیشتر و بهتر خود را نشان می دهد و این ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۰    
کولبر 45 ساله اهل روستای ژیوار بر اثر سقوط در ارتفاعات گردنه تته صبح امروز جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۹:۰۰    
آیت الله علما، در اولین سمینار ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه در سال جاری، در شهر نودشه با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای جهان اسلام گفت: مهمترین کار ما ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۰    
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، فردا اولین سمینار ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه در سال جاری، در شهر نودشه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۰    
لقمان انفرادی با بیان اینکه در سال 95 بیش از 51 میلیارد و 540 میلیون ریال تسهیلات شغلی به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان پرداخت شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان در گفتگویی با خبرنگار ما از بازگشایی مسیر ارتباطی پاوه به مریوان در گردنه تته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۰    
معتقدیم این هنجارشکنی و حریم شکنی ها که هرکس بلند می شود و خود را برای ریاست جمهوری کاندیدا می کند، به ضرر همه و باعث خنده و شادی و مسخره کردن از جانب دشمنان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان پاوه گفت: طرح ویزیت رایگان متخصص مغز و اعصاب، توسط متخصص مغز و اعصاب در مرکز بهداشت شماره 2 پاوه اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۰:۳۰    
سخنگو و مسئول روابط عمومی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه اعلام کرد: هیأت نظارت براساس جدول زمانبندی اعلام شده از 25 تا 31 فروردین صلاحیت نامزدها را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۰    
جلسه قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی جام بهاره شهرستان پاوه برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۰    
دکتر هاشمی در ادامه درخصوص اقدامات وزارت بهداشت گفت: در حوزه بهداشت و درمان هم کارهای بسیار خوبی انجام شده است، متاسفم از اینکه روانسر نتوانسته است آنگونه که باید شهد و شیرینی طرح تحول سلامت را بچشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۰    
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلی از لحاظ بدنی برای سد داریان ایجاد نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۰    
نگاهی به اظهار نظر های مردمی در شبکه های اجتماعی شهرستان پاوه درباره زیر آب رفتن تاسیسات نیروگاهی سد داریان و خسارت چندین میلیاردی به آن ابهامات تازه ای را به وجود آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۰    
ایده پور با انتقاد از تزریق یاس به جامعه، گفت: دوستی در جایی نوشته بود که "عقب مانده ترین شهرستان کشور هستیم." این را نمی پسندم و این نشانه این است که ما خودمان را دست کم می گیریم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۰۲:۰۰    
براساس گزارشات رسیده به این پایگاه خبری تحلیلی، بالا رفتن حجم و فشار آب پشت سد داریان باعث نفوذ آب به تجهیزات نیروگاهی این سد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۰    
سابق حسینی با بیان اینکه اکنون راه توسعه پایدار روستای نسمه گردشگری است افزود: ساماندهی روستا در بحث گردشگری و جذب مسافران، که کاملا در ارتباط با اقتصاد روستاست، فعالیت های چشمگیری انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۰    
به گزارش هزار ماسوله ، شهید حاج فاروق مقصودی در سال 1330 در خانواده ای مومن در شهر پاوه چشم به جهان گشود پدر وی از فرهنگیان خوشنام بود و از همان دوران کودکی کمر به تعلیم و تربیت وی گمارد و فاروق را ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۲:۳۰    
جوان بانه وره ای که در جریان آتش سوزی های مراتع، طعمه حریق شده بود گفت: در جریان حریق در مراتع بخش باینگان، که 78 درصد دچار آتش سوزی شدم، مسئولین دولتی تاکنون هیچ کمکی به بنده نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۱:۰۰    
استاد عارف بیش از هشت دهه است که پشت یک دستگاه جولایی قدیمی تن پوشی از حجب و حیا و نمادی از یک فرهنگ را از دامن طبیعت برای مردم می بافد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۱:۰۰    
بیانیه رسمی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۳:۳۰    
جزئیات اشیاء یافت شده در تاکسی های درون شهری پاوه در سال 1395 که صاحبان آنها تاکنون جهت دریافت وسایل مفقودی خود به واحد تاکسیرانی شهرداری پاوه مراجعه ننموده اند منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۰    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: دشمن تلاش می کند با استفاده از تاکتیکهای جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس نمی شود و نمی توانیم را در آنها القا کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۰    
استاندار کرمانشاه گفت: ما اصلا بیکاری تک رقمی در هیچ جای کشور نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۰    
فعالیت خود را تنها به مسجد و منبر منحصر نکرده و در زمینه کشاورزی و دامداری نیز هم کارآفرین است و هم تولید کننده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۰    
در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار ، سابق حسینی و فریبرز عزیزی به عنوان دهیار و کارآفرین برتر استان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۰    
مدیر هتل سینای کرمانشاه گفت: برنامه ای را بر این مبنا در هتل سینا به عنوان گردشگری در استان کرمانشاه و شهرستان ها و روستاهای اطراف برنامه ریزی کرده ایم که از مناطق بکر و دست نخورده این استان بازدید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۰    
بسیار متاسفم، بهشت گمشده ای به اسم کردستان وجود دارد که به وسیله سد سازی و راه سازی نابود می شود و مردمانش مجبورند با کولبری امرار معاش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۰۲:۰۰    
مدیر آبفای شهری پاوه گفت: مشکل گل آلود بودن آب شرب محله CNG پاوه حل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۰۰:۳۰    
وزیر کشور به شدت نسبت به عملکرد ضعیف مدیریت استان در حوزه های مختلف اقتصادی تذکر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
وزیر کشور گفت: در استان کرمانشاه مرز می تواند منشاء تحول باشد و اگر این ویرانی ها نبود الان شرایط در اینجا متفاوت بود. درست است که در پاوه زمین کم است اما آب و جاذبه های گردشگری زیاد است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
امام جمعه پاوه گفت: به نمایندگی مردم اهل سنت پاوه ، خواست ما آزاد کردن مرز چمدانی شوشمی برای این مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰    
استاندار ادامه گفت: با این تفاسیر برای توسعه تجارت منطقه و توسعه مرز و بازارچه اهتمام داریم. بخش مسافری و تردد هم در حالی که تجارت رونق دارد در حال پیگیریست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۰    
وزیر کشور در پاوه گفت: روزانه صدها کانتینر کالا وارد می شود و امکان کنترل همه آنها به دلیل کمبود تجهیزات وجود ندارد و حدود 20 درصد کنترل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۰    
به منظور دیدار علمای اهل سنت وزیر کشور به شهرستان پاوه استان کرمانشاه سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۰    
هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه درباره برخورد قانونی با تبلیغات غیرقانونی داوطلبان انتخاباتی شورا در استان هشدار جدی داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۰    
بخشدار نوسود گفت: متاسفانه انفجار مین بر جای مانده از جنگ تحمیلی در روستای شوشمی ،منجر به قطع مچ پای یکی از شهروندان شهرستان پاوه شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۰    
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سنگ بنای ناکارآمدی امروز اولا میراث دوره سیاه ستم شاهی و بعد هم میراث مسئولینی است که مسیر کشور را به مسیرغربی شدن هدایت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۰    
سیاستمدار اصولگرا و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: طبق اظهارات کارشناسان بانک مرکزی رکود اقتصادی ایران در 50 سال اخیر سابقه نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۲۳:۳۰    
فیلم “گشت 2” از فردا در سینما فرهنگ پاوه اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۲۳:۰۰    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، شهاب نادری طی مصاحبه ای گفت:درسال های گذشته پیشرفت های خوبی در زمینه ارائه خدمات اینترنت و تلفن همراه بوده اما تا رسیدن به نقطه مطلوب ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۲۳:۰۰    
سارق حرفه ای که سعی داشت با دروغ پردازی خود را جای سارق تازه کار معرفی کندد با تیزهوشی ماموران لب به اعتراف گشود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
وزیر سابق نفت گفت: دولت اتوموبیلش را در پارکینگ زده و می گوید مصرف ندارد این درست شبیه کاهش دادن تورم به قیمت تعطیل کردن کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۲:۵۵    
خانم ژینو رستمی فوتبالست ارزنده و با اخلاق شهرستان پاوه وعضو تیم ملی فوتبال بانوان ایران که پس ازتورنمنت روسیه بااستقبال به شهرستان پاوه بازگشت، مصاحبه ای از ایشان در ذیل خواهد آمد:
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۵۵    
نوع نگاه و عملکرد دفتر فنی شهرداری ، این نگرش را القا می کند که عملا شهرداری خود بسترساز ایجاد تخلف بوده تا به نوعی درآمدی موقت و ناپایدار را از طریق کمیسیون های موجود ایجاد نماید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۵    
فرماندار پاوه گفت: در تعطیلات نوروز امسال 28 هزار نفر از جاذبه های طبیعی و گردشگری این شهرستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۰۲:۲۵    
رییس کمیسیون گردشگری و خدمات شهری شورای شهر پاوه گفت: حفاظت از محیط زیست در روز طبیعت در دستور کار خدمات شهر قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۰۲:۲۵    
با افتتاح پیست دوچرخه سواری در پاوه در شهریور ماه سال جاری، اکنون این مجموعه ورزشی زمین آن نشست و زیر ساخت مناسبی را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۰۱:۵۵    
به گزارش هزار ماسوله ، یکی از اولویت های استان کرمانشاه در یک دهه اخیر گسترش روابط و تجارت خارجی با اقلیم کردستان و استان سلیمانیه بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰    
یکی از اعضای اصلی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در کرمانشاه در نشست محفلی کاندیداها و احزاب اصلاحات شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰    
بررسی روال و زمینه سازی های انجام گرفته برای هتک حرمت مقدسات از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه، تعمدی بودن این رفتارها را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰    
اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه در توضیحات خود درباره رقاصی زنان در مجموعه های تحت نظارت این نهاد، رقاصی را به ساعات اداری و غیر اداری تقسیم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰    
یک صنعت گر و سرمایه گذار اقتصادی گفت: آثار برجام و توافق هسته ای بر صنعت و تولید کشور کمتر از یک جنگ نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۰    
نرم افزار ملک آسمان یک نرم افزار با موضوع مناطق عملیاتی بوده که توسط آن می توان به طور مجازی در مناطق عملیاتی حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۰    
در چند روز اخیر نشست اصحاب رسانه با شهردار پاوه، برگزار گردید، که در این نشست شهردار فعالیتهای شهرداری را تشریح و به سوالات رسانه های پاوه پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۰:۵۰    
نماینده مردم پاوه و اورامانات به همراه مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از اماکن زیارتی شهرستان پاوه بخصوص سید عبیدالله هجیج معروف به کوسه هجیج بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۰    
غرفه های گردشگری تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه تبدیل به رقاص خانه مختلط شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۰    
پس از بسیاری از مدیران ارشد دولت که نشان دادند کمترین انتقاد را تحمل نمی کنند اینبار رئیس سازمان میراث فرهنگی عصبانیت خود از گلایه مردم را نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۰    
با همت گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی دانشجویی پیام نور پاوه و با همکاری شبکه بهداشت پاوه وخانه بهداشت شمشیر، ویزیت و داروی رایگان برای مردم روستای سریاس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۱:۲۰    
معاون فرماندار پاوه از پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و ستاد اسکان آموزش و پرورش و کمیته امدادحضرت امام (ره) بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۰:۵۰    
روز دوشنبه هفتم فروردین ماه 1396 در میان خیل عظیم جمعیت مسابقه قوی ترین مردان شهرستان پاوه در میدان علامه نودشه برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۰    
امام جمعه پاوه در دیدار نوروزی رئیس و کارکنان آموزش و پرورش منطقه باینگان:مدیران ایران اسلامی باید دارای سه ویژگی "متدین بودن"، "انقلابی بودن" ، "داشتن کارایی و مدیریت" باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۰    
فرماندار پاوه گفت: با پایان مهلت ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا 330 نفر برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر وروستای این شهرستان اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۰    
جاذبه هایی در برخی از روستاهای استان کرمانشاه از جمله در منطقه اورامانات وجود دارد که به تنهایی می تواند یکی از عوامل موثر در جذب گردشگران باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۰    
با پایان ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا، برای شورای شهر شهرستان پاوه، جمعا ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۰    
بخشدار مرکزی گفت: جهت ثبت نام انتخابات شوراهای روستا در بخش مرکزی، متاسفانه روستاهای نوریاب - دربیان - بندره و سرکران تا کنون کسی ثبت نام نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۱:۵۰    
چشمه آب معدنی و یا رودخانه فصلی پرآب "سپیاو" که همه ساله از اوایل اسفند ماه به مدت سه الی چهار ماه به جوشش در می آید در بخش باینگان شهرستان پاوه قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۰    
در ششمین روز از ثبت نام انتخابات شوراها، 15 نفر ، داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر در شهرستان شدند که جمعا تاکنون 64 نفر ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۰    
شنیده ها حکایت از تغییرات در دو فرمانداری، در استان کرمانشاه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۰    
فرماندارشهرستان پاوه عمل به اصل بی طرفی وتمکین به قانون را در برسی صلاحیت افراد خواستارشد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۰    
نادری در ارتباط با جاده ها و زیرساخت های شهرستان گفت: 36 میلیارد بودجه دریافت کرده ایم برای اصلاح جاده ها و 45 میلیارد تومان از بیاشوش تا پاوه بودجه آماده پرداخت است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۲:۵۰    
مختار برزگرد خطاب به شهاب نادری گفت: نوار مرزی فرهنگیان پاوه ، مهمترین مسئله برای آنها محسوب می شود، که معلمان با تجربه ما ، تدریس در روستاها را بدلیل افزایش حقوق ، ترجیح می دهند چرا که این امتیاز ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۲:۵۰    
امام جمعه پاوه با اشاره به سخنرانی مشهد رهبر معظم انقلاب، بخصوص در بحث قاچاق؛ لزوم استفاده از منویات معظم له در سال جدید را برای همه ضروری دانستند و گفتند: این بیانات در منطقه ما مصداق دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۱:۲۰    
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس از ستاد اسکان مسافران نوروزی در پاوه بازدید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...