سه شنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۲۰Feb 2017 28

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - مازند اصناف (mazandasnaf.ir)

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 29 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 فروردین 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 اردیبهشت 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 خرداد 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 تیر 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 مرداد 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 شهریور 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 مهر 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 آبان 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 آذر 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 دی 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 بهمن 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 2 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 3 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 4 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 5 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 6 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 7 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 8 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 9 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 10 اسفند 1395 
  ۳۱ دقیقه پیش    
رییس اتحادیه قنادان ساری گفت: قیمت انواع شیرینی شب عید با قیمت های مصوب طول سال در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
  ۹ ساعت پیش    
بانک مرکزی با عوامل عدم شفافیت، مماشات نمی کند ؛ بانک مرکزی از این پس گزارشگری مالی غیرشفاف را نمی پذیرد ؛ گزارشگری مالی حلال تمام مشکلات نیست ؛ حسابرسان در شرکت های دولتی تهدید می شوند ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهوری در پنجاه و ششمین مجمع عمومی سالیانه بانک مرکزی حضور یافت و قرار است در حاشیه این مجمع علاوه بر سامانه نسیم از اسکناس 10 هزار ریالی جدید نیز رونمایی شود.
  ۹ ساعت پیش    
شاسی بلندهای کوچک مورد توجه خانواده های بسیاری هستند زیرا فضای صندوق بار مناسب و ظاهری خشن را با قابلیت های نسبتاً مناسب خارج از جاده ترکیب کرده اند.
  ۹ ساعت پیش    
سال 2000 و زمانی که اولین نسخه از گوشی نوکیا 3310 (Nokia 3310) وارد بازار شد، سازندگان موفق به فروش 126 میلیون دستگاه از آن شدند.
  ۹ ساعت پیش    
شرکت آرکوس تبلت مقاومی به نام 101 Saphir طراحی کرده که بعید است بتوانید آن را بشکنید یا با انداختن در آب از کار بیاندازید.
  ۹ ساعت پیش    
مسؤولان استانی اینبار توب رکود واحدهای تولیدی مازندران را در زمین بانک ها انداخته و اعلام کردند که در صورتی که بانک ها نسبت به پرداخت تهسیلات اقدام کنند زمینه خروج از رکود اقتصادی در واحدهای تولیدی ...
  ۹ ساعت پیش    
بر اساس بخشنامه جدید سازمان منطقه آزاد کیش به جامعه هتلداران و مراکز اقامتی این جزیره، از آنها خواسته شده نرخ اتاق های خود را به معاونت گردشگری این منطقه اعلام کنند.
  ۹ ساعت پیش    
حامی ورزش میاندورود گفت: یکی از بهترین روش هایی که در دنیا برای ورزش از سوی بخش خصوصی هزینه می شود سوق دادن مالیات کسبه و بازاریان به سمت ورزش است.
  ۹ ساعت پیش    
دبیر کل بانک مرکزی با بیان اینکه جامعه به پول خرد نیاز دارد، گفت: اسکناس های ده هزار ریالی با طرح جدید، فقط طراحی شده و خرداد 96 روانه بازار خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش    
کارنامه بازار مسکن 95، با دو پیام متفاوت، فرآیند معاملات ملک در شروع سال 96 را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۰ ساعت پیش    
بازار شهید رجایی، بازار مرکزی میوه و تره بار مرکز مازندران است که قدمت آن، نزدیک به سه دهه می رسد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه طرح نظارتی تعزیرات حکومتی بر بازار شب عید، از ابتدای اسفند سال جاری آغاز شد؛ گفت: در این طرح نظارت بر اقلام ضروری و موردنیاز مردم در این ایام ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: تاکنون 131 هزار تن پرتقال یخ زده در استان خریداری شده و خرید ویژه تنظیم بازار شب عید تعطیل نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۴    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران گفت: افزایش ارزش افزوده از سوی اداره امور مالیاتی نارضایتی طلافروشان مرکز مازندران را در پی داشته که در صورت تداوم احتمال تعطیلی طلافروشان وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۹    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید در واردات پرتقال تجدید نظر کند و مرکبات مورد نیاز شب عید را از تولیدکنندگان داخلی بخرد و کشاورزان مازندرانی را بیش از این دچار ناامیدی و یأس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۹    
سورتینگ داران مازندرانی به دلیل وارد شدن خسارت 300 میلیارد تومانی، عدم تحقق وعده های دولت در خرید تضمینی و اعتراض به واردات مرکبات خارجی در برابر سازمان جهاد کشاورزی مازندران تجمع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۴    
عضو هئیت مدیره اتحادیه طلافروشان بابل گفت: طلا یک کالای سرمایه ای در کشور ماست، با این رویکرد حتی مردم نیز در فروش طلای خود ضرر خواهند کرد که این امر موجب کاهش میل به خرید آنان شده و بازار از نفس می ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۴    
مردم وقتی اسم انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان را می شنوند، با زهرخندی دردآلود زمزمه می کنند که تلخ ترین و بی مسماترین نام خالی از محتوا در این روزهای افزایش لجام گسیخته قیمت ها، همین نام است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۰    
بازار چهارسوق ساری، بازار مرکزی کفش این شهرستان است که قدمت آن به چند دهه قبل می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
فرمانده انتظامی مازندران گفت: در اجرای طرح ظفر 4 در ساری، نزدیک به 3 میلیارد تومان کالاهی قاچاق کشف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۲:۲۰    
رئیس اتحادیه کفش فروشان مرکز مازندران گفت: امسال فروشندگان کفش متحمل ضرر و زیان شدند و چشم انتظار ایام نوروز بودند که بتوانند سود حداقلی بدست آورند تا بازار آنان رونق بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۲:۰۵    
مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طی 11 ماه ابتدایی سال جاری، تعداد 5 هزار و 50 مورد گزارش مردمی در ستادهای خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ثبت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۱:۳۵    
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری فردی که با درج آگهی فروش خودرو در یکی از سایت های خرید و فروش کالاهای دست دوم، 30 میلیون ریال از فردی در ساری کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۱:۳۵    
نمایندگی شبکه ایران کالا در شمال کشور آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۱:۲۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از پرداخت 238میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 299 واحد تولیدی استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۱:۲۰    
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان بابلسر و فریدونکنار گفت: با دستور دادستان در منطقه نوار ساحلی میرود بابلسر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۵    
مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل از تخریب 2 باب واحد تجاری در بلوار امام رضا(ع) مبنی بر تعریض این بلوار که تردد وسایل نقلیه را نیز با مشکل مواجه کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۵    
تجمع اعتراض آمیز جمعی از طلافروشان بابلی در اتحادیه این صنف به وضعیت مالیات بر ارزش افزوده در شرایط رکود اقتصادی کنونی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۰    
امام جمعه بابل با اشاره به اینکه جریان قوی دلالی در کشور مخالف اقتصاد مقاومتی و عامل اصلی نابودی تولید داخلی است، گفت: ورود بی رویه پرتقال از خارج ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۰    
مدیر برنامه ریزی و نظارت ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان، با بیان اینکه 90 درصد اسباب بازی کودکان کشور وارداتی است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۰    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس خواستار جلوگیری و توقف واگذاری شرکت های غله و خدمات بازرگانی به بخش خصوصی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: در مجموع برای اتصال 27 شهرک و ناحیه صنعتی مازندران به شبکه گاز، مبلغ 178 میلیارد و 712 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و داخلی هزینه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۶    
رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در 11 ماهه نخست سال جاری، تعداد 221 فقره کارت بازرگانی در مازندران صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۶    
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید نسبت به جریمه دیرکرد بانک ها موضع گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۶    
بیشتر مردم در مازندران کشاورز و باغدار هستند به نظر می رسد که موضوع یخبندان و خسارت به محصولات شان در خرید مردم تأثیرگذاربوده است و تا زمانی که پول در دست کشاورز نیست وضعیت بازار خراب است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۶    
دبیر اتاق اصناف فریدونکنار خاطرنشان کرد: عدم تشکیل جلسه هیئت مدیره اتحادیه با هیئت رئیسه اتاق اصناف تخلف است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۶    
فرمانده انتظامی آمل گفت: در اجرای طرح مبارزه با مواد محترقه و پیشگیری از وقوع حوادث دلخراش در چهارشنبه آخر سال، ماموران پلیس موفق به شناسایی یکی از عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در شهرستان آمل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۱    
نماینده اصناف مازندران در شورای مرکزی اتاق اصناف کشور با تاکید بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی، گفت: عرضه کالاهای تولید داخل در واحدهای صنفی مازندران رونق گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۵۲    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ اسکله در استان خارج از نظارت گمرک وجود ندارد وگزارشی نیز مبنی بر ورود کالای قاچاق از این طریق تا کنون نداشته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۳۷    
استاندار مازندران با بیان اینکه وقتی اقتصاد روستا را بررسی می کنیم می بینیم 25 درصد اقتصاد در روستاها است که تولیدات استراتژیک و اساسی است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۳۷    
امام جمعه نوشهر گفت: باید عقب افتادگی مازندران از دیگر استان ها با وجود بیکاری زیاد جوانان در این استان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ریشه یابی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۲۲    
امام جمعه موقت سوادکوه شمالی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: حمایت از حقوق مصرف کنندگان در حد شعار باقی نماند و نظارت مسؤولان برای مبارزه با کم فروشی و عرضه محصولات کم کیفیت بیشتر شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۲۲    
در کنار زیبایی های طبیعی و جاذبه های گردشگری، بازاهای محلی جایگاه وی ژه ای دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۷    
نائب رئیس دوم اتاق اصناف فریدونکنار با اشاره به اینکه برای تمدید پروانه کسب، اخذ مجدد اجاره نامه معتبر یا محضری نیاز نیست، گفت: رضایت نامه شرکا برای گرفتن پروانه کسب باید محضری باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۷    
جانشین فرمانده سپاه کربلا در آیین گرامیداشت 56 شهید اصناف شهرستان تنکابن گفت: استقلال جز شعارهای محوری ما در انقلاب بود و شهدا رفتند تا استقلال کشور مخدوش نشود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۷    
یادواره 56شهید اصناف شهرستان تنکابن در مسجد ولیعصر(عج) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۳    
رییس اتاق اصناف بابل گفت: در 11 ماه نخست سال جاری، برای بیش از 2 هزار و 600 متقاضی، پروانه کسب صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۸    
جمعی از رستوران داران شکایتی را از اداره مالکیت صنعتی به دلیل آنچه آنها انحصاری کردن یک غذای محلی (اکبر جوجه) به نام یک فرد خاص عنوان کردند به کمیسیون اصل 90 مجلس ارائه دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۸    
سه ماه از بحران سفید در مازندران گذشت و در حال حاضر وضعیت مرکبات مازندران رنگ و بوی خاکستری به خود گرفت اما اراده ای در استان برای تدبیر درست وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۳:۲۴    
در حالی به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم که، از سویی در سال جاری شاهد رکود نسبی بازار عمده صنوف مازندران بودیم و از سوی دیگر خبری هم از بازار شب عید و تکان خوردن بازار نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۱:۵۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با اشاره به اهمیت ساخت شهرک های صنفی در استان خاطرنشان کرد: رفع آلودگی صوتی و زیباسازی شهری و همچنین ارائه خدمات مطلوب تر در شهرک های صنفی از مزیت های احداث این ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۱:۲۴    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از آغاز طرح نظارتی نوروز 96 همزمان با سراسر کشور با هدف کنترل و نظارت بر وضعیت بازار در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۹    
به نظر می رسد کار گروه اشتغال یا محافل رفع موانع تولید روزنه امیدی را با ورود لرزان و لغزان بانک ها برای خروج از وضعیت دردناک کاهش تولید و اشتغال در سایه رکود بر روی مسئولان گشوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۹    
فرمانده انتظامی مازندران از کشف محموله یک میلیارد و 500 میلیون ریالی مکمل های غذایی و دارویی قاچاق در شهرستان ساری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۴    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز مازندران گفت: قیمت گوجه در روزهای اخیر به 5 هزار تومان رسید که در حال حاضر شاهد روند کاهشی این محصول هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۴    
به گزارش مازند اصناف عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران گفت: با اعمال قانون ارزش افزوده بر بازار طلا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۴    
دو قاچاق چی چوب جنگلی در ساری محکوم به پرداخت جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۹    
یکی از نیازهایی که در هر شهر وجود دارد، برپایی بازارهای هفتگی است تا شهروندان در این مکان مایحتاج خود را تامین کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۹    
استاندار مازندران با اشاره به اینکه یکی از مشکلات کشور موضوع اشتغال است، گفت: در طول سه سال و نیم گذشته بیش از 100هزار شغل تولید و دو درصد بیکاری کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۴    
نائب رئیس اتحادیه طلا، جواهر، سکه و صراف ساری گفت: اداره های مالیات و امور اقتصادی مازندران هیچ توجهی به اظهارنامه مالیاتی ندارند و بر اساس نتایجی که خودشان به آن رسیده اند به اعمال مالیات ارزش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۲:۵۴    
نمایشگاه فروش بهاره ساری از نیمه اسفند ماه سال جاری، آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۰:۵۴    
هر چند اعمال قانون ارزش افزوده، رکود قابل توجهی را بر بازار طلا وارد کرد، اما در سال جاری و با خسارت وارد آمده به مرکبات مازندران، شاهد رکود مضاعف این بازار در بازار شب عید این صنف هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: در دولت یازدهم، مبلغ 18 میلیارد و 800 میلیون ریال جهت اجرای پروژه های زیرساختی شهرک صنعتی نکا هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
کم فروشی اینترنت ؛ اتمام زود هنگام بسته های اینترنتی یا به عبارتی حجم خوری اینترنت، مسئله ای است که مشترکان اینترنت سال هاست با آن دست به گریبان اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
ستارتاپ آمریکایی هاورسرف که در زمینه تولید دستگاه های حمل ونقل فعالیت می کند، یک "موتور-پهپاد" را تولید کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
مسافرت با خودرو شخصی مناسب، این حسن را دارد که علاوه بر راحتی و آسودگی سفر، می توان از مناظر زیبا، جذاب و طبیعت جاده های بین شهری مناطق مختلف ایران که هر کدام زیبایی بی نظیری دارند نیز استفاده کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
با داشتن تلفن ماهواره ای در هر نقطه ای از جهان میس کال نخواهید داشت. کمپانی ثریا، برقرارکننده تماس تلفنی ماهواره ای با ایجاد ابزاری موسوم به SatSleeve مشکل برقراری تماس در اورست را با آیفون یا هر نوع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
اکثر کارفرمایان در آگهی های استخدام صحبتی در مورد میزان حقوقی که می خواهند به کارمند بپردازند، به میان نمی آورند، اما وب سایت Glassdoorr، این مسئله را برای کارجویان در آمریکا راحت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۴    
رئیس اتحادیه پوشاک فریدونکنار با بیان اینکه 243 واحد عضو این اتحادیه هستند گفت: از اداره دارایی شهرستان انتظار داریم نسبت به افزایش مالیات واحدهای صنفی این اتحادیه خودداری کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۴    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 20 میلیارد ریال کمک بلاعوض به تولیدکنندگان خسارت دیده آنفلوانزای مرغی در استان پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۴    
دلار برای سومین روز متوالی در کانال 3هزار و 700 تومان نوسان کرد تا انتظار معامله گران برای بازگشت قیمت به مرز بالاتر ضعیف تر شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۴    
مدیر جهاد کشاورزی بابل گفت: نخستین خزانه گیری و خزانه گیری بذر پاشی برنج در اراضی شالیزاری روستای آردکلا شهرستان بابل در سال زراعی جدید آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۴    
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: امسال 178 میلیارد تومان اعتبار برای 689 طرح کشاورزی در قالب بسته رونق تولید به متقاضیان پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۴    
سفیر برنج فریدونکنار در کشور گفت: برنج فریدونکنار یکی از با کیفیت ترین برنج های کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۴    
معاون سازمان شیلات ایران از افزایش دو برابری صدور مجوز تولید ماهیان خاویاری در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۹    
نمایشگاه توانمندی های زنان و خانواده استان مازندران با نام مازرونی سره در نمایشگاه بین المللی شهرستان قائم شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۹    
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اشاره به اینکه در طرح پرورش ماهی در قفس که یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است،مشکلاتی وجود دارد، گفت: باید محیط زیست کشور نسبت به رفع آن اقدام کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۴    
فرمانده بسیج اصناف تنکابن از برگزاری یادواره شهدای اصناف و بازار تنکابن، در روز پنجشنبه 5 اسفند سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۴    
انتخابات هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی مصطفی خمینی ساری برگزار و ترکیب جدید معرفی و مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۴    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از 961 مورد ثبت سفارش در سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران طی ده ماه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۲:۲۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در حاشیه برگزاری نشست مشترک کارگروه آرد و نان مازندران در محل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در ساری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۱:۰۹    
فرمانده انتظامی مازندران از کشف 3 میلیارد و 122 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق در اجرای طرح های سراسری مبارزه با قاچاق و ارز در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۱:۰۹    
مسئول کمیته امنیت ستاد خدمات سفرهای نوروزی ساری خواستار ساماندهی اماکن استیجاری اقامت مسافران نوروزی در شهرستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۴    
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: 500 میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض خسارات برف به باغداران استان تا شب عید واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۴    
جلسه مشترک کارگروه آرد و نان استان مازندران با مدیران کارخانجات آرد استان در محل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۰    
مدیرامور شعب بانک رفاه مازندران از پرداخت تسهیلات خرید کالا به بازنشستگان با سود 12 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۰    
با توجه به ورود کالاهای متعدد خوراکی، کشتار غیربهداشتی دام و فروش طیور زنده، لوازم بهداشتی و البسه غیرمجاز و قاچاق در جمعه بازار جویبار که می توانند ناقل بیماری های متعدد واگیردار باشند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان گفت: ایجاد اسکله تفریحی و حوضچه آرامش در استان از برنامه ها است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵    
یک واحد سردخانه توسط دامپزشکی در تنکابن پلمپ شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵    
مجتبی فرزادی با اکتساب حاکثر آرا، به عنوان رییس اتحادیه ماهی و آکواریوم ساری برگزیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵    
رئیس اداره منابع طبیعی چالوس گفت: با تلاش نیروی انتظامی و نیروهای حفاظت منابع طبیعی چالوس، یک محموله 10 تنی چوب قاچاق کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار گفت: طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه در نوروز 96 در فریدونکنار اجرایی می شود .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل گمرکات مازندران گفت: همه باید حامی بنگاه های اقتصادی باشند چراکه آن ها می توانند در زمینه اشتعال و کاهش رکود نقش به سزایی داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
به گزارش مازند اصناف ؛
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
بررسی بازار میوه تهران نشان از آن دارد که قیمت میوه هایی که از جنوب ایران تامین می شود با افزایش ناگهانی روبرو شده و هر کیلو کدو و بادمجان بیش از پنج هزار تومان در بازار خرده فروشی عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
یارانه نقدی اسفند ماه با توجه به نزدیکی به ایام نوروز زودتر از موعد مقرر به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و بسیاری از معترضین به حذف یارانه نقدی هنوز جوابی دریافت نکرده و به لیست بازنگشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۰:۴۵    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: با توجه به افزایش قیمت برنج در کشور، با توزیع برنج خارجی، بازار را تنظیم کردیم اما در مازندران، برنج خارجی توزیع نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
آورده اند در آن دوران شیخی بود سخت فاضل و او را مریدانی بود مفت خور و جاهل. مریدان جملگی بیکار بودندی و اندر سر چهارراه معرکه می گرفتندی و همه چیز را خارجی می خریدندی و حتی خلال دندان را نیز از چاینا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
فرماندار شهرستان سیمرغ گفت: بیش از 6 میلیارد و 310 میلیون ریال کمک بلاعوض ظرف تا 72 ساعت آینده به حساب باغدارانی که لیست آنها تهیه شده، واریز می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...