شنبه ۲۸ مردادساعت ۱۰:۰۰Aug 2017 19

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - مازند اصناف (mazandasnaf.ir)

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 29 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 فروردین 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 اردیبهشت 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 خرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 تیر 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 2 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 3 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 4 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 5 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 6 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 7 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 8 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 9 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 10 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 11 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 12 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 13 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 14 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 15 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 16 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 17 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 18 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 19 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 20 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 21 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 22 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 23 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 24 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 25 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 26 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 27 مرداد 1396 
  ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه مشمولانی که شماره شبای حساب بانکی داده باشند، سود سهام عدالت می گیرند ...
  ۹ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: جنس دولتمردان این کشور دچار مشکل است، ما باید امام گونه با آمریکا برخورد کنیم و این روش در حال حاضر باید در کشور پیگیری شود ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان مالیاتی با بیان اینکه از زمان شروع این مالیات تاکنون 73 درصد درآمدها از محل خوداظهاری بوده است، گفت: 3 هزار شرکت صوری و کاغذی شناسایی شد.
  ۹ ساعت پیش    
نشست تجار و فعالان اقتصادی مازندران و ولژیسکی استان ولگاگراد با هدف توسعه تبادلات اقتصادی و تجاری برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
لیست معرفی شده از سوی رئیس جمهور برای تشکیل دولت دوازدهم با اما و اگرها و ابهاماتی روبرو است که در این میان عدم حضور متخصان اقتصادی را می توان بزرگترین ضعف کابینه جدید برشمرد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: سهمیه نفت سفید موتور پمپ های تامین آب کشت دوم برنج در آمل که با مشکلات زیادی مواجه بود، تامین و توزیع آن اکنون در حال انجام و سهمیه برای هر بهره بردار حدود 40 لیتر است.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس انجمن مهندسی کیفیت صنعت غذای مازندران گفت: واحدهای مجاز مازندران در استفاده از خمیر مرغ برای تولید سوسیس و کالباس بلاتکلیف هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۲    
در حالی که بسیاری از مسئولان از کنترل قیمت ها در بازار اجاره خبر می دهند،گزارش های میدانی حاکی از افزایش بیش از 40 درصدی اجاره ها در برخی از مناطق تهران خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۴۲    
در بخش دیگری از این نامه، رییس مجلس متذکر شده است در صورتی که هیئت دولت ظرف 1 هفته از زمان ابلاغ این نامه، اقدام به اصلاح مواد مغایر قانون نکند، این بخش از تصویب نامه دولت لغو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۵۲    
به اعتقاد برخی فعالان حوزه اقتصادی برپایی اولین نمایشگاه توانمندی های اقتصادی ایران می تواند روند سنتی تجارت کالا بین دو کشور ایران و روسیه را دستخوش تغییر و بازنگری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۵۲    
مدیر بورس منطقه ای مازندران گفت: بیش از 29 میلیون سهم در بورس منطقه ای مازندران دادو ستد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۲    
مدیرعامل انجمن کشتارگاه های صنعتی طیور مازندران گفت: در حال حاضر کشتارگاه های مازندران به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی با 50 درصد ظرفیت در حال فعالیت هستند و ایجاد یک کشتارگاه دیگر در استان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۲    
اسکناس های جعلی به مبلغ 3 میلیون ریال از سه متهم در گلوگاه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۲    
رئیس صندوق کارآفرینی امید جویبار با اشاره به حمایت این صندوق از صنایع کوچک گفت: این صندوق در جهت حمایت از صنایع کوچک به شرط اشتغال 3 نفر تا سقف 100میلیون تومان تسهیلات به کارفرمایان پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۱۳    
یک مسئول سازمان غذا و دارو با اشاره به یکی از انواع تقلب در مواد غذایی که مخلوط کردن مواد تقلبی به مواد غذایی است, تقلب در افزودن روغن های جانشین کره کاکائو به جای کره کاکائو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۰۳    
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: اعضای اتحادیه هایی مانند رستوران ها، بنگاه های املاک و خودرو که دارای بیشترین فعالیت هستند برای نصب صندوق های مکانیزه فروشگاهی در اولویت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۰۳    
رییس مرکز اصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد گفت: امسال افزون بر 450 هزار تن انواع فرآورده های لبنی صادارت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۰۳    
اگر از طریق وای فای با دنیای مجازی در ارتباط هستید و مدام با لپ تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت تان به اینترنت متصل می شوید باید بدانید که استفاده مداوم از اینترنت وای فای می تواند سلامت شما را به خطر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۲:۵۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، صندوق های جسورانه را راهکاری برای حمایت از دانش بنیان ها در بورس دانست و گفت: بازار سرمایه می تواند نقش موثری در تامین مالی شرکتهای با فناوری بالا داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۲۳    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی و کشف انبار دپوی کولرهای گازی قاچاق به ارزش 900 میلیون ریال در "ساری" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۱۳    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن مازندران هدف اولین نمایشگاه اختصاصی توانمندی های اقتصادی ایران به مرکزیت مازندران را در ولگاگراد تقویت دیپلماسی اقتصادی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۰۳    
با توجه به توسعه صنعت و کشاورزی در آمل به زودی پروانه ساخت اتاق بازرگانی به منظور رفاه حال صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی و تاثیرگذاری در افزایش و رونق تولید استان در این شهرستان صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۳:۳۴    
با آغاز فعالیت دولت یازدهم، فعالیت های بانکی رنگ و بویی دیگر به خود گرفت. با رفع تحریم ها و نزدیک شدن فعالیت بانک های کشور با بانک های جهانی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۳:۳۴    
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس گفت: در حال حاضر مالیات بر معاملات سهام در زمان فروش به میزان 0.5 درصد ارزش معامله، از سهامداران چه سود و چه زیان شناسایی کرده باشند، گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۳:۱۴    
بررسی آمار سازمان بنادر و دریانوردی نشان می دهد در تیرماه امسال نسبت به ماه پیش از آن تخلیه و بارگیری کالا در بنادر شمالی و جنوبی کشور کاهش یافته است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۳:۱۴    
در شرایطی که گفته می شد قطعه سازان داخلی چندان در قراردادهای جدید خودرویی کشور به بازی گرفته نشده اند، تازه ترین خبرها حکایت از نقش نسبتا پر رنگ آنها در تولید خودروهای پسابرجامی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۳:۰۴    
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه ما شرط گذاشتیم هر شرکت پیام رسانی که می خواهد در ایران فعالیت کند، باید نماینده رسمی مستقر داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۵۴    
یک تحلیلگر بورس گفت: بازار سرمایه در کنار بازار پول یکی از ارکان اصلی تامین مالی بوده که تیم اقتصادی دولت جدید باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۵۴    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته تغییر قیمت چندانی نداشته و به رقم 8 هزار و 600 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۵۴    
تحلیلگران اقتصادی بر این باور هستند که با شروع جنگ میان واشنگتن و پیونگ یانگ ، قیمت هر بشکه نفت به 150 دلار افزایش یافته و اقتصاد جهان به سمت هرج و مرج پیش می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۵۴    
با از سرگیری بررسی صحت شماره حساب مشولین سهام عدالت، مشمولینی که شماره حساب آن ها مورد تایید نباشد پیامکی از سوی سازمان خصوصی سازی جهت اصلاح شماره شبا دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۵۴    
طی ماه های اخیر قیمت پیاز رو به افزایش رفت و به بیش از کیلویی 4500 تومان رسید اما با وجود وعده های متعدد و تکراری مسئولان و تولیدکنندگان برای ارزانی پیاز در بازار و وفور محصول هنوز قیمت آن منطقی نشده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۴۴    
بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 18 ارز از جمله دلار نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت 18 واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ 3 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۳۴    
هر کیلو دل و قلوه گوساله، در بازار میادین میوه و تره بار با قیمت 26 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۴    
انتخاب و خرید عطر یکی از بزرگترین چالش هاست.تفاوت بوی عطرها در زمان خرید و پس از استفاده یکی از بزرگترین دلایل این چالش است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۴    
خودروهایی شامل ام وی ام 315 هاچ بک، پژو 405 GLX، نیسان پاترول دو در، پژو 206 تیپ 5، رنو تندر 90 E2، ام وی ام 530، لیفان 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۴    
تنوع گوشی های بازار بسیار زیاد است دراین بین کسانی هستند که دوست دارند صاحب یک گوشی خاص باشند که کمتر کسی آن را دارد پس بهتر است به دنبال برندهای خاص باشید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۴    
رنوکوئید. خودروی بخش کوچک صنعت خودروسازی. مدلی که در بخش هندی رنو ساخته می شود و اینک آفریقای جنوبی به داشتن و ساختن آن علاقه نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۴    
هیوندای چندی پیش مدل های فیس لیفت شده هیوندای سوناتا را در بازارهای جهانی معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۱۴    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل با بیان اینکه از مردم درخواست می کنیم گول شرکت های غیرمجاز را نخورند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۱۴    
اکثر بیمه گذاران از ویژگی های بیمه نامه خود بی اطلاع اند و همین موضوع موجب می شود تا در بسیاری از تصادفات و دریافت خسارت از بیمه گر آن چنان که باید رضایت نداشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۱۴    
موسسه کاسپین در اطلاعیه جدیدی، برخی نکات درباره تعاونی منحله فرشتگان را خطاب به سپرده گذاران اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۱۴    
روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که این سازمان تعدادی از داروها و مکمل های های لاغری غیر مجاز موجود در تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی را رصد و شناسایی کرده است و برای پیشگیری از بروز عوارض ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۱۴    
هفتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی بامداد پنجشنبه (26 مرداد ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۱۴    
در سومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی دومین افت پیاپی را به ثبت رساند، ولی دلار با رشد جزئی پا به محدوده بالاتر گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۰۴    
با فرارسیدن فصل تابستان بحث استفاده از عینک های آفتابی جهت جلوگیری از مضرات نور خورشید، داغ و داغ تر می شود. لذا بر آن شدیم خصوصیات یک عینک آفتابی خوب را برایتان بازگو کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۰۴    
برندهای چینی اخیرا جایگاه قابل قبولی در بازار جهانی کسب کرده اند. ZTEهم یکی از آن هاییست که به دنبال سهمی از این سفره است و نقطه قوت آن تولید گوشی هایی با امکانات بالا و قیمت بسیار پایین است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۰۴    
ماجرای شناسایی خانه های خالی و مالیات ستانی از آنها آنقدر به درازا کشید که حالا نه آنهایی که به گرفتن مالیات از این خانه ها اصرار داشتند حرفی می زنند و نه آنهایی که مسئول زمینه سازی برای این امر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۱:۴۴    
پیاز از جمله اقلامی است که تقاضای زیادی دارد اما قیمت آن سر به فلک کشیده و با توجه به تلاش اتحادیه ها و وعده های مسؤولان برای کنترل قیمت، همچنان این روند ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۱:۴۴    
حال و هوای اشتغال استان مازندران این روزها اصلاً خوب نیست و این دیار با زمین های پهناور کشاورزی علی رغم آنکه قطب برنج و مرکبات کشور و دامداری است از آمار بالای بیکاران در این رشته تحصیلی رنج می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۱:۲۴    
با وجود آنکه ساماندهی دستفروشان به شهرداری ها واگذار شده است، اما عدم توجه و رسیدگی جدی و قاطع این نهاد به این موضوع، موجب چالش های فروانی در سراسر مازندران، به ویژه آمل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۳۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از انتخاب و تجلیل از شرکت خدماتی شهرک صنعتی مصطفی خمینی ساری و دو واحد تولیدی-صنعتی مازندران، به عنوان واحدهای نمونه کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۲۴    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: بیش از 92 میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۱۴    
نائب رئیس اتاق بازرگانی مازندران یکی از دلائل عدم صادرات مرغ از استان را قیمت بالای تمام شده تولید مرغ در مازندران عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۱۴    
معاون استاندار و رئیس کمیته سیاست اقتصادی ولگاگراد روسیه با اشاره به چشم انداز مشترک اقتصادی گفت: آماده راه اندازی سرای تجاری ایران در ولگاگراد هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۴    
فرمانده انتظامی تنکابن از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 7 تن چوب و محصولات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۴    
معاون استاندار مازندران با بیان اینکه نهادها و دستگاه های مازندران باید تا پایان سال 43 هزار شغل ایجاد کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۴    
چهارمین جشنواره انجیر شهرستان گلوگاه که 19 مردادماه شروع شده بود شب گذشته به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۴    
مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران با اشاره نگرانی مرغداران از افزایش قیمت جوجه، گفت: قیمت جوجه به 2 هزار و 700 تومان رسیده که خرید آن با این قیمت برای تولیدکنندگان مقرون به صرفه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۴    
هیئت تجاری، تولیدی و اقتصادی مازندران برای شرکت در اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران روانه روسیه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با اشاره به اینکه بیش از 94 درصد واحدهای صنعتی استان را صنایع کوچک و متوسط تشکیل می دهند؛ گفت: این واحدها تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۳:۰۵    
رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان عینک گفت: یک عینک آفتابی استاندارد در بازار بالای 200 هزار تومان قیمت دارد و در برخی برند ها ممکن است به 2 میلیون تومان هم برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۴۵    
مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از کاهش 6 تا 16 درصدی قیمت گوشت گوسفندی در میادین و بازارها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۲۵    
قرار دادن پا روی داشبورد عملی معمول در بین سرنشینان خودروها است. مردم می گویند این کار در زمان مسافرت های طولانی موقعیت راحت تری را ایجاد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۲۵    
مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدگنندگان اعلام کرد: از مجموع شکایات مردمی در تیر ماه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۲۵    
برخی این عقیده را دارند که خریدن اقلامی که آن قدر گرانند که برآمدن از پس هزینه ی آن تقریبا غیرممکن به نظر می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۱۵    
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای صادرات ابتدا باید از تولید حمایت کرد گفت: بعد از رونق تولید باید به دنبال بازار مناسب بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۱۵    
قیمت خودروهای داخلی در بازار برای دومین ماه متوالی افزایش یافت؛ آن هم در شرایطی که کمتر از یک ماه پیش شورای رقابت براساس بررسی های خود مجوز گرانی برخی تولیدات خودروسازان را به صورت رسمی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۱۵    
کارآفرین و صنعتگر فرانسوی؛ لوئی رنو بنیانگذار شرکت خودروساز رنو می باشد، که نخستین اتومبیل او رنو "تیپ ای" نام داشت و در سال 1898 ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۱۵    
عضو هیأت مدیره شرکت عمران پردیس با تأکید بر اینکه وزارت نیرو از نصب انشعاب آب، برق و فاضلاب در واحدهای مسکن مهر عقب است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۱۵    
معاون طرح های آماری و آمارهای ثبتی مرکز آمار ایران اعلام کرد، تعداد شاغلان بخش ساختمان با افزایش 96هزار و 137 نفری نسبت به بهار 1395 به 2 میلیون و 971 هزار و 484 نفر رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۰۵    
سخنگوی انجمن قطعه سازان یکی از مشکلات صنعت خودرو و قطعه سازی را واردات خودرو اعلام کرد و گفت: متاسفانه هر آنچه که در دولت یازدهم از واردات خودرو انتظار می رفت محقق نشد به طوری که سالیانه 25 تا 35 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۱:۵۵    
وجود ظرفیت های عظیم تولیدی نصب شده در کشور که به دلیل عدم کشش بازار مورد بهره برداری قرار نمی گیرد، دلیلی برای تقدم تجارت بر تولید است؛ موضوعی که تحت عنوان سیاست های تحریک تقاضا از آن یاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۱:۳۵    
سفرهای قبلی مسؤولان مازندران به چند کشور خارجی با وجود تبلیغات بسیار زیاد و همراهی رسانه ها برای پوشش اخبار آن، دستاوردی برای مازندران نداشته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۱:۳۵    
چندی پیش خبرهایی از تعداد سم فروشی های غیرمجاز و مقدار قابل توجه مصرف سم در اراضی زراعی و باغی استان منتشر شد که نگرانی عمومی را در پیش داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۱:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد گفت: دومین نمایشگاه گل و گیاه از 20 لغایت 25 شهریورماه در این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۱:۲۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران، از تشکیل دو شهرک صنفی در آمل خبر داد و گفت: برنامه افزایش شهرک های صنفی در استان در دسنور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۵    
آیین تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر در اتاق اصناف رامسر با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۲:۲۵    
قیمت انواع میوه و صیفی جات در میادین میوه و تره بار مرکز مازندران به شرح ذیل است...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۱:۳۵    
نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در مازندران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه ولگاگراد دارای اهمیت کشاورزی، صنعتی و تجاری است، خواستار حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی توانمندی های استان در ولگاگراد روسیه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۵    
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران بابیان اینکه 94 درصد صنایع استان، کوچک هستند گفت: باتدبیر و حمایت دولت یازدهم 102 واحد غیرفعال مستقر در شهرک ها، دوباره فعالیتشان را از سر گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۵    
نیسان جوک، یک کراس اوور کوچک از محصولات شرکت نیسان است که با ظاهر خاصی که به خود گرفته، تعجب همگان را به خود جلب کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۵    
براساس اعلام ایران خودرو مرحله جدید پیش فروش خودروی دنا پلاس از روز دوشنبه مورخ 23 مردادماه 1396 آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۵    
معاون وزیر مسکن و شهرسازی با تأکید بر اینکه تا یکسال آینده در بخش مسکن جهش قیمتی رخ نخواهد داد، گفت: اکنون بهترین زمان تهیه مسکن برای خریداران واقعی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۵    
وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت سفارش واردات تمام خودروهای سواری وارداتی را متوقف کرد. به این ترتیب تا اطلاع ثانوی واردات خودروهای خارجی ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۵    
با توجه به اتمام قانون برنامه پنجم توسعه، ابهاماتی در زمینه تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی، به وجود امده بود که بر اساس بخشنامه جدید رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۵    
فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به اختلاس 12میلیارد ریالی در یکی از ادارات عباس آبادخبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
متأسفانه با وجود تمام اخطارها نسبت به خرید خودرو از نمایندگی های غیرمجاز همچنان تبلیغات رنگانگ شرکت های فاقد مجوز در سطح روزنامه ها و سایت های مختلف باعث شده تا مردم بدون هیچ اطلاعی اقدام به پیش خرید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
طی روزهای گذشته، شایعات و اخبار پراکنده ای حول موضوع مالیات نقل و انتقال خودروی رانندگان اسنپ از طریق برخی رسانه ها منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
ایران در ماه ژوئیه (تیر- مردادماه) 502 هزار بشکه نفت خام به شرکت های دولتی و خصوصی هند صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
شرکت اپل پنجمین نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS 11 را منتشر کرد. در این نسخه بسیاری از مشکلات قبلی برطرف شده اند و ویژگی های جدید کمتری در مقایسه با نسخه های قبلی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش 50 درصدی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت: تا حدود 25 روز آینده باز هم شاهد کاهش قیمت این محصول خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
تولید پودرهای شوینده در سال 1395 به کمترین حد آن در سال های گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: این سازمان دو ردیف اعتباری برای کمک به بیماران و کاهش هزینه های دارویی دارد، و از چهار سال گذشته تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
برهمین اساس، میزان بدهی های خارجی (تعهدات بالفعل) کشور در پایان خرداد ماه به رقم 8 میلیارد و 966 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
قیمت انواع گوشی GLX به همراه مشخصات کامل هر دستگاه در تاریخ 22 مرداد به روز رسانی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۵    
نایب رئیس خانه صنعت جوانان از هدررفت 20 تا 25 میلیون تنی مواد غذایی در هر سال در کشور خبر داد و در مورد حذف قیمت مصرف کننده از روی بسته بندی مواد غذایی گفت که این موضوع فعلاً اجرایی نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۵    
رییس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این که تعدادی از شرکت های هواپیمایی جدید توانسته اند موافقت اصولی برای آغاز به کار خود را دریافت کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۵    
هزینه های جاری دولت با 48.8 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل، به 54هزار و 880 میلیارد تومان رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...