چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۲۳:۱۷Apr 2018 25

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - مازند اصناف (mazandasnaf.ir)

  ۷ ساعت پیش    
با کاهش نردیک به 20 درصدی بارندگی ها در سال 96، ذخایر آب های زیرزمینی و آب سدهای مازندران کاهش چشمگیری یافت و این امر ...
  ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: نباید حقوق کارگران تضییع شود و چشم انتظار حقوق و دستمزد خود باشند.
  ۷ ساعت پیش    
گمرک مازندران از صادرات بیش 62 هزار تن کالا فروردین ماه سال جاری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۳    
رئیس اداره تشکل ها و اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری هیئت رئیسه اتاق های اصناف مازندران همزمان با سراسر کشور از 5 الی 13 اردیبهشت ماه در سراسر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۳    
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با بیان اینکه برخی گوش ها، صدای کارگران را نمی شنوند، گفت: طی سال گذشته، 10 هزار و 938 نفر در استان به دلیل مشکلات اقتصادی از کار بیکار شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۳۲    
ساری از جمله شهرهای بسیار قدیمی ایران است. ساری در قرن اول هجری به دست فرخان ابن دابویه بربری محله ای تجدید بنا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۲    
تولیدکنندگان مرغ مازندران که در ماه های گذشته به سود ناچیز دو یا سه درصدی و یا به هزینه های برابر قانع بودند با افزایش قیمت نهاده ها تمام نقشه های آنان نقش بر آب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأمین مبلغ 2 هزار و 400 میلیارد تومان برای صندوق فولاد کشور لزوم پرداخت بدهکاری دولت برای کسورات بازنشستگان صنعت فولاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۲    
استاندار مازندران گفت: کارگروه مشترکی برای مدل مالی پروژه قطار سریع السیر تهران شمال که برآورد اولیه آن 4 میلیارد یورو تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۲    
دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری مازندران سهم کشاورزی را در اقتصاد استان 19.3 درصد اعلام کرد و گفت: سال قبل مشارکت اقتصادی در استان افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۲    
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: سال گذشته 81 نفر در استان بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۲    
در حالی که با وجود آغاز فصل نشا در مازندران، بیش از 500 هزار تن از شالی های سال قبل در شالیکوبی ها باقی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۲    
معاون جهاد کشاورزی مازندران گفت: سویا و آفتابگردان در مازندران در حال کشت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۱:۳۲    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با اعلام اینکه در حال حاضر 100 واحد طلا و جواهر در مرکز مازندران فعال است، گفت: رکود بسیار شدیدی بر بازار طلا در استان حاکم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: به بهانه نوسانات نرخ ارز کسی حق گران فروشی ندارد و در صورت دریافت گزارش از مراجع ذی صلاح با متخلفان برخورد قانونی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۱    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: سامانه بارشی امروز دوشنبه از لحاظ کاهش دما و سرمازدگی به مراتب ضعیف تر از سامانه سرد بارشی دوشنبه هفته قبل است و لذا نگرانی از بابت سرمازدگی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۷    
در حالی که ممنوعیت واردات برنج براساس تصمیم وزیر جهاد کشاورزی در نیمه دوم پارسال هم تمدید شده بود، یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی از آزاد شدن مبادی این محصول استراتژیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
رئیس کل دادگستری مازندران در رابطه با جزئیات دستگیری سعید مرتضوی دادستان سابق استان تهران از اعزام وی به تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۶    
رئیس پژوهشکده ژنتیک و زیست فناوری برنج مازندران با اعلام اینکه پروژه استفاده از آب دریا برای کشاورزی 5 ساله راکد است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۶    
در شرق مازندران 76 درصد، غرب 72 درصد و مرکز مازندران با 70 درصد و در مجموع با 71 درصد کاهش بارندگی در 24 روز اخیر فروردین 1397 در استان مازندران مواجه شدیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۶    
تعیین نرخ برای دستمزد در فصل نشا از جمله مشکلاتی است که چندین سال است کشاورزان با آن دست وپنجه نرم می کنند و این در حالی است متولی اصلی تعیین نرخ کارگران نشاکار هنوز مشخص نشده و اگر کارگران سیستانی و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۶    
بعد از اینکه خانم دستفروش ماموران شهرداری آمل را تهدید به چاقوکشی کرد چند نفر که انگار آشنای این زن بودند به کمک او امدند و داد و بیداد شروع شد و مردم جمع شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۶    
یک استاد دانشگاه گفت: گردشگرانی که به شمال می آیند برای تفریح و پول خرج کردن می آیند اما بهره ای که استان ما از این گردشگران می برد صفر است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه طی سال گذشته از 9 هزار و 320 واحد خرده و عمده فروشی و شرکت های پخش در سراسر استان بازرسی صورت گرفت، گفت: ارزش ریالی پرونده های متشکله ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۶    
فرماندار شهرستان نور گفت: باید با افزایش کیفیت محصولات داخلی، از استفاده محصولات و کالاهای خارجی بی نیاز شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۶    
با اعلام وضعیت جوی استان طی هفته جاری از سوی معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران، طی چند روز آینده شاهد هوایی ابری، همراه با بارش های پراکنده و وزش باد خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی که شش ماه پیش اعلام کرده بود دولت قصد ندارد نرخ دلار بالای چهار هزار تومانی را تثبیت کند، گفت: قیمت حدود چهار هزار و 200 تومان است!
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۶    
استاندار مازندران با اشاره به ایجاد 100 هزار شغل در واحدهای صنعتی استان گفت: استان مازندران با تولید 6 میلیون و 500 هزار تن مصحولات کشاورزی از جمله استان های برتر کشور در کشاورزی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۶    
رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران گفت: تقاضا برای خرید گوشت قرمز نداریم و یا اگر داریم خیلی ضعیف است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۶    
فرماندار سیمرغ از ممنوعیت کشت دوم در این شهرستان در سال زراعی جدید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۶    
معاون رئیس جمهور خواستار تلاش مدیران استانی برای کاهش نرخ بیکاری در سال جاری شد و گفت: استاندار مازندران از مدیران خوب کشوری است که به استان مازندران تعلق پیدا کرد و باید در سالجاری رشد بیشتری در ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۶    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: کلزا امسال با قیمت 2 هزار و 783 تومان از کشاورزان خریداری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به اینکه مهم ترین رویکرد ما در سطح استان این است که بتوانیم تثبیت سکونت های روستایی را داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۶    
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: بیشترین حجم پرونده ها در دادگستری های استان، معوقات بانکی است که در این خصوص باید با جدیت خاصی به این موضوع ورود کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۶    
جانشین فرمانده ناجا گفت: طی سال جاری، 200 تیم عملیاتی در تهران و سراسر کشور جهت مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دلالی های غیرمجاز خرید و فروش غیرمجاز فعال شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۶    
فرماندار ویژه تنکابن با اشاره به اینکه امکان ایجاد بیش از هزار شغل در نوار ساحلی استان وجود دارد، گفت: در تنکابن ما می توانیم ظرفیت اشتغال را با همین شرایط اقتصادی بالا ببریم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۶    
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تمام برند های تلفن همراه تا پایان ساعت 24 سی و یکم فروردین زیر چتر رجیستری قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۶    
نرخ کرایه های تاکسی هر ساله به مانند دیگر هزینه های زندگی، پوشاک، اقلام فرآورده های غذایی و هزاران کالای دیگر افزایش می یابد و هر ساله و در یک رسم نانوشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۵    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز مازندران با اشاره به بازشدن پای نوبرانه های بهاری به بازار میوه، از قیمت انواع میوه و تره بار در میادین میوه استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
دولت فرانسه اعلام کرد قصد دارد از تابستان امسال نرم افزار پیام رسان موبایلی رمزگذاری شده اختصاصی خود را راه اندازی کند و علت این امر نگرانی های امنیتی از جاسوسی دولت های خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز ما به خاطر ایثار شهدا سرافرازیم و به خود می بالیم و فردا هم باید فعالان اقتصادی موجب سرافرازی ملت ایران شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
تلگرام و صاحبان آن با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران تلگرام در ایران هستند، تصمیمات جدی برای به چالش کشیدن اراده کشور کرده است و از همین رو برابر هر تصمیمی از سوی ایران سریعاً موضع جدیدی اتخاذ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
کلیه دانشجویان و طلاب قبل از شروع فرآیند ثبت نام بن کارت کتاب نمایشگاه، به دقت راهنمای کاربری ثبت نام و دریافت بن کارت دانشجویی را باید مطالعه کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
دبیر شورای نگهبان قاچاق را مایه تباهی اقتصاد کشور دانست و گفت: این همه جنس قاچاق، به وفور از ترکیه و چین به کشور وارد می شود که باعث رکود تولید، تعطیلی کارخانه ها و بیکاری کارگران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جایگزینی یورو از سوی بانک مرکزی در برابر دلار اظهارداشت: خروج دلار از مبادلات اقتصادی کشور چندین سال می شود که از سوی کارشناسان اقتصادی مطرح شده است و امروز بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
شکایات زیادی از سوی کاربران درباره رجیستر کردن گوشی های چند سیم کارته مطرح است مبنی بر این که برخی گوشی دو سیم کارته خریده اند اما با قراردادن سیم کارت در اسلات دوم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۴    
رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به واردات حدود یک میلیارد دلار پوشاک قاچاق به کشور گفت: سال گذشته فقط 59 میلیون دلار پوشاک به صورت رسمی به کشور وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۴    
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: 18 ناشر از استان در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۴    
استاندار مازندران گفت: با تیراژهای پایین صادراتی نمی توان بازارهای روسیه را فتح کرد و در آن پابرجا ماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۴    
دوشنبه های نمایندگان در راهروی وزارتخانه ها می گذرد، براساس یک روال قدیمی بیشترین دیدار نمایندگان با وزرا روزهای دوشنبه هر هفته صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۴    
بارش برف و باران بهاری دو روز اخیر تا حدودی از دیدگاه مدیرکل هواشناسی مازندران برای ذخیره برفی در ارتفاعات نویدبخش بود اما رئیس سازمان جهادکشاورزی و مدیرکل آب منطقه ای مازندران می گوید ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره اقدامات انجام شده بر ساماندهی هتلینگ بیمارستان ها گفت: برای این منظور 53 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار در 23 بیمارستان اختصاص پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۴    
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: بیش از 2 هزار و 500 اماکن تاریخی در مازندران شناسایی شده است که برخی ثبت و برخی نیز تاکنون ثبت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۴    
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات اخیر برای مجلس به هیچ وجه قابل تحمل نبود و نمایندگان مجلس عکس العمل نشان دادند و موضوع را به این دلیل رها نکرند که تغییرات ارز موجب فشار به قشر مصرف ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
سیدابولحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی از عدم انسداد تلگرام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
معاون فناوری رییس جمهور از عرضه سهام برخی استارتاپ ها در بورس طی سال جاری خبر داد و گفت: ارزش این شرکتها 60 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
رییس سازمان ملی استاندارد ایران تاکید کرد از کنترل کیفی خودروسازان رضایت ندارد و در صورت دریافت گزارش مشتریان درباره استفاده از قطعات بی کیفیت و غیراستاندارد با متخلف برخورد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
با انتشار اخبار نقض حریم خصوصی و به دنبال آن جریمه اپراتورها، رگولاتوری با اشاره به بررسی اپراتورها در زمینه حفظ و صیانت اطلاعات مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لزوم ارائه برنامه جامع از سوی دولت در ساماندهی بازار ارز، گفت: صدور بخشنامه های پی در پی برنامه جامعی برای ساماندهی بازار ارز محسوب نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه هنوز سیاست گذاری و چشم انداز مشخصی برای خروج از رکود در حوزه مسکن وجود ندارد، گفت: با توجه به میزان درآمد و کاهش قدرت خرید مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز اعضای کمیسیون با وزیر اقتصاد، از جلسه فردای این کمیسیون با رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی مسائل و بخشنامه های اخیر ارزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
قیمت سکه درحالی بار دیگر از یک میلیون و 800 هزار تومان عبور کرد که رئیس کل بانک مرکزی گفته بود با دلار 4200 تومانی، سکه باید ارزان شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
عباس مه گفت: با توجه به نوسانات قیمت ارز درخواست افزایش 20 درصدی قیمت ها را به اداره کل تجهیزات پزشکی داده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۰:۵۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران، میزان صادرات هدفگذاری شده برای استان در برنامه ششم توسعه را سه میلیون دلار اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۰:۵۴    
رئیس اداره برنج سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: کشاورزان در روز نسبت به تخلیه آب و شب با نگه داشتن آب در خزانه نسبت به تعادل دمای خزانه اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۰:۵۴    
مدیر کل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی در باره ارز مسافرتی گفت: هزار یورو برای یک بار در سال به کشور های دور و 500 یورو برای یک سفر در سال برای کشور های نزدیک با قیمت 4 هزار و 200 تومان در نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: وضعیت هوا طی فردا سه شنبه 28 فروردین، نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما، در ارتفاعات گاهی با افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۴    
فیلم سینمایی به وقت شام در سینما سپهر ساری با حضور کارگردن فیلم ابراهیم حاتمی کیا اکران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۰:۵۴    
دبیرکل اتاق اصناف ایران از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق های اصناف کشور در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۰:۵۴    
نخستین رقم برنج هسته ای از نوع طارم روشن در مازندران کشت و به نام شهید هسته ای مصطفی روشن نامگذاری شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۴    
عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر گفت:بعضی از قدرت های سیاسی حاکم در شهر مُصر این موضوع هستند که نساجی شماره یک واگذار شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: دستان پینه بسته کشاورزان، دامداران، باغداران و کارگران در پرتو حمایت جانبه از کالای ایرانی تجلی می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
سخنگوی اورژانس مازندران گفت: آتش سوزی در قهوه خانه سنتی سبب سوختگی 12 نفر در چالوس شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه، پاداش نجومی رئیس کل بانک مرکزی به معاون خود و دعوت به کار مجدد او را افشا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
صیادانی که از 20 مهرماه سال گذشته دل را به دریا زده و امیدوار از اینکه بتوانند سبد صیادی خود را پررونق کنند اما امسال نیز برخی از آنها نتوانستند صید خوبی داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
قیمت دلار که در 6 ماه گذشته افزایشی 2 هزار تومانی داشته، باعث تزریق احساس ناامنی اقتصادی و نگرانی در جامعه شده است، التهابی که ارزش پول ملی را 40 درصد کاهش داد و خانواده های ایرانی کارمند، کارگر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
آقای رئیس جمهور، امسال که سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی است، از همین اول سال مسؤولان ارشد استان آب پاکی را روی ما ریختند به ما می گویند که بهتر است برنج نکاریم، چون آب نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
حادثه آتش سوزی در چالوس که عمدی بوده است، پای پلیس آگاهی را هم به این حادثه باز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۴    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بلندگوی تغییر مدیران ضعیف اقتصادی استان را از شرق استان روشن کرد و خواستار تحول اساسی در این بخش شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۴    
نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی علت بیکاری جوانان را سوءمدیریتی دانست و گفت: باید موانع اشتغال در کشور برداشته شود و یقین بدانید بیکاری 12 هزار جوان مازندرانی در سال گذشته نشان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۴    
مدیرکل شیلات مازندران گفت: همزمان با پایان فصل صید ماهی های استخوانی تورهای ماهیگیران امروز از دریای مازندران جمع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۴    
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران گفت: بر اثر آتش سوزی در مهمان سرای ساختمان بانک مرکزی منطقه دزدک نوشهر 7 نفر مصدوم و یک نفر جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۰:۵۵    
طی حکمی از سوی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بهرام عبدالله پور به عنوان سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۰:۵۵    
هفتمین سالگرد حاج رضا فخرآوران پیشکسوت فقید اتحادیه میوه و تره بار مرکز مازندران، طی مراسمی و همزمان با شب شهادت هفتمین امام شیعیان، امام موسی کاظم (ع) در ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۵    
استاندار مازندران گفت: اگر قرار است برای واحدی مجوز داده شود باید با حساب و کتاب باشد، به عنوان مثال به طور عملیاتی مجوز مرغداری صادر نمی شود اما به راحتی این مجوز در بازار سیاه خرید و فروش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۵    
در بیشتر موارد حمایت از کالای ایرانی، به هزینه چندانی نیاز ندارد، بلکه فقط باید سیستم کنترلی و نظارتی به شدت در همه بخش ها و عرصه ها تقویت و موانع رشد و بلوغ تولید از سر راه نخبگان، متخصصین ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۵    
صادرکننده نمونه کشوری گفت: سال گذشته روسیه بیش از یک میلیون تن مرکبات وارد کرده است، این بازارها می توانست برای ما باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران علت افزایش قیمت مرغ در ایام نوروز را تعطیلی مقطعی برخی از کشتارگاه های صنعتی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۴    
وقوع آتش سوزی در یک واحد مرغداری در گلوگاه، باعث تلف شدن 9 هزار قطعه مرغ و برجای ماندن یک میلیارد تومان خسارت شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۴    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: نگاه ما این است که حوزه اقتصادی مازندران باید اصلاح شود و اگر نشود در پایان سال اقدامی برای حمایت از کالای ایرانی انجام نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۴    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز مازندران گفت: روز گذشته شاهد عرضه گوجه سبز 70 هزار تومانی در بازار مازندران بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۴    
باوجود اعلام عرضه دلار 4 هزار و 200 تومانی در صرافی های کشور، عملا شاهد تعطیلی، نیمه تعطیلی و عرضه دلار 5 هزار و 800 تومانی در سطح بازار از سوی صرافی ها بودیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۴    
استاندار مازندران با انتقاد از خرید و فروش مجوز مرغداری در استان، گفت: به صورت عملیاتی مجوز مرغداری صادر نمی شود ولی به راحتی این مجوز در بازار سیاه خرید و فروش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۴    
استاد دانشگاه و کارشناس اقتصادی گفت: مطرح شدن بحث تعلیق برجام و جلو انداختن تقاضای مردم برای ارز سبب ایجاد نوسانات نرخ ارز شده است و با نرخ دلار 4 هزار و 200 تومان این نوسانات کنترل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در شرایط کنونی اقتصادی کشور، باید به دنبال راهکارهای مناسب برای شکوفایی اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۴    
یک شرکت پتروشیمی اقدام به تزریق ارز به بازار کرده و پیش بینی می شود با یک اقدام همه جانبه از سوی شرکت های پتروشیمی، حجم عرضه ارز در بازار افزایش یابد که تبعا موجب مقابله با سوداگران ارز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۴    
رئیس اتحادیه فروشندگان اتومبیل و نمایشگاه داران گفت: فقط از مردم می خواهم کاسب ها را دعا کنند تا با این وضعیت بازار شرمنده زن و بچه نشوند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۴    
بلومبرگ با تحلیل دلایل افت ارزش ریال ایران نوشت: برخی صرافی ها کاهش قابل توجه ارزش ریال را به احتکار خوش بینانه دلالانی نسبت داده اند که به دنبال سوء استفاده از نگرانی های موجود در مورد سلامت کلی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۴    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در یادداشتی نوشت: به موجب ماده 3 آیین نامه مصوب رئیس قوه قضائیه، ارتباطات خصوصی مردم در پیام رسان های داخلی مشمول اصل 25 قانون اساسی است و هرگونه شنود غیرقانونی ...
مشاهده نتایج بیشتر...