دوشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۳۱Oct 2017 23

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - مازند اصناف (mazandasnaf.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۹    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه بخش دیگری از مطالبات گندم کاران استان به مبلغ 40 میلیارد ریال پرداخت شد؛ گفت: تاکنون، 79 درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و ایام ماه صفر در جهت جلوگیری از افزایش قیمت ها در آژانس های مسافرتی و دیگر مراکز خدمات سفر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹    
فرمانده انتظامی مازندران از کشف اختلاس 50 میلیارد ریالی در یکی از بانک های شهرستان بابلسر و دستگیری مسئول بانک به اتهام اختلاس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹    
تولیدکننده موفق مازندرانی با اشاره به ظرافت های خاص حرفه ریخته گری آلومینیوم، گفت: عمده ترین چالش این حرفه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹    
قائم مقام وزیر بهداشت:هر نوع تشویق مستقیم و غیرمستقیم یا تحریک افراد به استعمال دخانیات ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹    
دومین گرد همایی مجمع عمومی اعضای انجمن هنرهای نمایشی دفتر رامسر با دستور کار انتخابات هیات مدیره در این هفته تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹    
در شش ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار دلار نوشابه و انواع نوشیدنی از استان مازندران صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۹    
بهره مندی از خطوط ارتباطی و شبکه ترانزیتی زمینی، هوایی و دریایی شمال کشور، مازندران را با ظرفیت های سرشار موجود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۲:۴۹    
کلزا به عنوان دانه روغنی یکی از محصولات استراتژیک در تأمین روغن محسوب می شود همچنین این گیاه صنعتی به عنوان یکی از محصولات اساسی که می توان در تأمین روغن سبد غذایی خانوارهای ایرانی نقشی اساسی ایفا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۹    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: همزمان با شروع برداشت دانه روغنی سویا در مازنردان، خرید تضمینی این محصول در فصل زراعی جاری با راه اندازی 9 مرکز در روز آخر مهر ماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۹    
معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیشنهاد عجیبی را مطرح کرد که با واکنش رسانه ها مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۹    
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها تخصیص پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۹    
بخشدار گیلخواران شهرستان جویبار گفت: امروز بسیاری از کشورهای دنیا اجازه تحصیل به دانشجویان ایرانی در رشته های مهم و حساس را نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۹    
مدیرکل پایش و بهبود محیط کسب وکار وزارت اقتصاد و دارایی از صعود 32 پله ای ایران در آمار جهانی بهبود محیط کسب و کار خبر داد و گفت: در طی 4 سال گذشته از رتبه 150 جهانی به رتبه 120 ارتقا پیدا کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۹    
معاون پارلمانی وزیر اقتصاد گفت: باید برای صادرات یارانه پرداخت کنیم و فکر کنیم که تولیدکنندگان پیشتازان توسعه کشور هستند و به همین جهت باید جلوی قوانین آزاردهنده را بگیریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۹    
نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تسویه طلب گندم کاران مازندرانی در آینده نزدیک از اجرای 70 کیلومتر پروژه راه روستایی شرق مازندران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۹    
چرا مسئولان فکر می کنند تنها مشکل تاکسی داران، تاکسی های فرسوده و نوسازی آنهاست، این خود یک معضل است اما مگر آنها مشکلات معیشتی ندارند؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۹    
فریدونکنار با توجه به وجود مواهبی همچون پرندگان مهاجر و نیز دریا و زمین های زراعی مرغوب نیازمند صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی و صنعت طبیعت گردی و پرنده نگری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۹    
در شش ماهه نخست سال جاری، از مجموع 137 هزار و 441 مورد بازرسی از بخش های مختلف کالایی و خدماتی، تعداد 7 هزار و 356 مورد پرونده تخلفاتی در استان مازندران تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۹    
فرمانده انتظامی مازندران از کشف زمین خواری 2 میلیارد ریالی و رفع تصرف بیش از 14 هزار مترمربع از اراضی ملی در شهرستان میاندورود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۹    
رئیس کمیسیون تخصصی بازرگانی و حمل ونقل اتاق بازرگانی مازندران بابیان اینکه عزم جدی برای پرداخت مشوق های صادراتی وجود ندارد تصریح کرد: این نشانه مظلومیت تولیدکنندگان و صادرکنندگان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۹    
استاندار مازندران گفت: در سال گذشته 386 هزار یورو از گمرکات استان صادرات صورت گرفته که 260 هزار یوروی آن محصولات دارای نشان استاندارد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۹    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور اظهار کرد: از سه کارخانه مازندران، اولین محموله آرد صادراتی استان بارگیری و به کشور عراق، شهر نجف ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۹    
شهر گردشگرپذیر بابلسر، به دلیل توقف سواری های برون شهری فریدونکنار، بهنمیر و بابل در میدان اصلی شهر، بسیاری از مواقع به ویژه در تعطیلات که بار ترافیکی شهر افزایشی قابل توجه می یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۱:۱۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران، از رشد 470 درصدی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی مازندران در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۴    
رشد قارچ گونه مراکز تجاری بدون پارکینگ در بابلسر، سبب شده تردد خودروها در خیابان های این شهر در برخی از مواقع عملاً ممکن نباشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۴    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو گفت: تاکنون 101 هزار تن گندم توسط حمل ریلی از استان مازندران به استان های سیستان و بلوچستان، اصفهان، هرمزگان و یزد ارسال شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
2 واحد متخلف تهیه و توزیع مواد غذایی بدلیل داشتن نقص بحرانی و غیر بحرانی در شهرستان آمل تعطیل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
کشاورزان مطالبات خود را هنوز به طور کامل دریافت نکرده اند و در تامین کود، بذر و نهاده های مورد نیاز خود درمانده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
بیشتر آپارتمان هایی که در این شهر وجود دارد یا مالک غیربومی دارد و یا دو و سه خانواده از شهرهایی مثل تهران با هم شریک می شوند و اجاره می کنند تا هروقت که دلشان خواست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
هزینه های سفر زیارتی اربعین عمدتا مربوط به گرفتن ویزا، هزینه های بیمه و حمل و نقل می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
متاسفانه عدم توجه مسئولان به صنعت رو به رشد مبل در بهنمیر، سبب شده بسیاری فقط و فقط به خاطر ظاهر شهر، حاضر شوند به یافت آباد تهران رفته ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بالابدون نرخ تسهیلات بانکی را از مشکلات برشمرد و گفت: واحد تولیدی با نرخ سود 18 درصد و 9 درصد ارزش افزوده سرپا نخواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: جشنواره رستوران محبوب گامی برای اهمیت جایگاه صنعت غذا ورستوران درگردشگری است که در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۴    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه برای انجام صادرات باید به کشاورز کمک کرد، گفت: قیمت تمام شده ما اجازه صادرات به ما نمی دهد و با این شرایط امکان یک کیلو صادرات نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۹    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی ساری گفت: پیش بینی می شود امسال، میزان 463 هزار و 487 تن مرکبات از باغات این شهرستان برداشت شود .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۹    
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: از شهرداران و شوراها انتظار داریم مشارکت مردمی را در حوزه گسترش نظم و امنیت افزایش دهند و مانع کاربری غیرمجاز شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۹    
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت صنعت استان بسیار ناگوار است، گفت: در شهرک صنعتی بشل، شورمست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۹    
عضو هیات رییسه اتاق اصناف فریدونکنار گفت: در سال های گذشته ارتباطی مناسب بین اصناف و شهرداری وجود داشت که در دوره شورای قبلی کمرنگ شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۹    
فرمانده سپاه بابل از دستگیری سه جاعل چک پول های تقلبی در سطح شهرستان بابل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۹    
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان بابلسر و فریدونکنار گفت: در 6 ماه نخست امسال 77 کیلوگرم ماهی خاویاری قاچاق و بیش از 16 هزار و 851 رشته انواع دام خاویاری و فلسدار کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۹    
تعداد کل بازرسی ها از صنوف سراسر کشور در شهریورماه سال جاری 263 هزار و 587 فقره بود که 11 هزار و 522 فقره پرونده با برآورد جریمه پیشنهادی به ارزش بیش از 65 میلیارد و 447 میلیون ریال تشکیل شده است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۹    
رئیس اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه معتقد است: درج نکردن قیمت کالا توسط کارخانه ها و واحدهای تولیدی به نفع مردم و تولیدکنندگان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۹    
بیانیه اتاق اصناف ایران در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا واعدوا لهم مااستطعتم من قوه بی گمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که نهال آن را حضرت روح الله (ره) کاشته و رهبر فرزانه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۹    
با توجه به اهمیت و لزوم استاندارد بودن محصولات، نظارت و بازرسی های دقیقی مورد نیاز است تا امنیت و سلامتی افراد جامعه در خطر نباشد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۹    
یکی از طرح هایی که شاید بیش از 12 سال است روی دست دولتمردان در دوره های مختلف مانده و نمی دانند که با آن چه باید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۹    
جامعه ای که در بستر کارآفرینی حرکت می کند، جامعه ای زنده، پویا و فعال است و از آنجایی که جامعه کارآفرین از آستانه تحمل بالایی برخوردار است ازاین رو دارای اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۹    
صبح امروز مراسم عزاداری دهه سوم بازاریان ساری در محوطه بازار چهارسوق این شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۰۹    
در حالی که نماینده شرق مازندران در مجلس از دریافت 100 میلیارد تومان مشوق صادراتی برای مرکبات خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۹    
معاون شهردار فریدونکنار از تغییر روز بازار هفتگی در این شهر خبر داد و گفت: سد معبر در فریدونکنار جمع آوری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۹    
مراسم دهه سوم عزاداری سالار شهیدان به میزبانی بازاریان بازار مرکزی ساری از صبح شنبه 22 مهر ماه به مدت 5 روز آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۹    
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: به جای آنکه این همه هزینه برای مذاکره در برجام انجام می دادیم، باید این هزینه ها برای پیشبرد اقتصاد داخلی استفاده می شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۹    
علی رغم اینکه مازندران می تواند مقصد بسیاری از سرمایه گذاری ها باشد اما متاسفانه، سرانجامِ اغلب پروژه ها نافرجام است و این استان را به مرداب سرمایه گذاری تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۹    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان مازندران گفت: افرادی که بیمه می شوند دفترچه درمان رایگان از سازمان بیمه سلامت دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۹    
مدیر جهاد کشاورزی جویبار از تولید 56 هزار تن برنج در کشت اول شالیزارهای این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدون کنار گفت: در حال حاضر 62 واحد شالیکوبی در این شهرستان فعالیت دارند که از این تعداد 19 واحد مدرن و مابقی نیمه مدرن و سنتی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۹    
رئیس هیئت مدیره تعاونی پره استان مازندران در مراسم آغاز فصل بهره برداری از ماهیان استخوانی در محمودآباد گفت: سالانه 6هزارتن ماهیان استخوانی صید و به بازار عرضه می شود .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۹    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ساری گفت: برابر مصوبه شماره 203 شورای اسلامی شهر ساری، نرخ کرایه تاکسی در مسیرهای مختلف شهری به طور میانگین بین 12 تا 15 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۹    
مدیر جهاد کشاورزی آمل از شناسایی 154 مورد تغییر کاربری اراضی و باغی این شهرستان در شهریور ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۹    
معادن زغال سنگ البرز مرکزی به عنوان سرمایه مادی و معنوی 83 ساله مردم سوادکوه در آستانه فروش توسط شرکت صنعتی و معدنی سامان قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: 122 پروانه بهره برداری تحت عنوان دو واحد اقامتی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
بازار بابلسر که 18 مهر سال 91 دچار آتش سوزی شده بود، شب گذشته یعنی 18 مهر 96 دوباره دچار آتش سوزی شد تا خسارتی مجدد به مغازه داران این بازار وارد شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
تمام هنر مدیران کشور و مازندران باید بصرفه سازی تولید باشد که در غیراین صورت، واردات، بیکاری، متلاشی شدن نظام خانواده و سرانجام فلاکت و فروپاشی نظام سیاسی و حکومتی، ارمغان بی هنری کارگزاران خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت: سیاست منع صادرات کیوی از سوی وزارت جهاد کشاورزی به تولیدات مازندران آسیب رساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از ایجاد میدان میوه و تره بار محصولات مازندران در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
رئیس اداره گمرک فریدونکنار از رشد 122 درصدی ترانزیت در فعالیت های تجاری گمرک این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
رئیس اتحادیه باغداران مازندران از برداشت زودهنگام مرکبات نارس توسط باغداران در استان انتقاد و اظهار نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
فرمانده انتظامی سوادکوه از افزایش 30 درصدی کشف کالا های قاچاق و کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۳۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه عدم درج قیمت با 2 هزار و 896 فقره در صدر تخلفات استان قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: معتقدم قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین برای مقاصد شهرهای مرزی با عراق باید دو برابر قیمت روزهای عادی افزایش یابد!
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای توقف صید پرندگان در فریدونکنار حمایت دولت از صیادان لازم است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با اعلام اینکه مشتری کیوی مازندران کشورهای اروپایی هستند، گفت: مشوق های صادراتی برای کیوی در استان تعیین شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، در شهریور ماه سال جاری تعداد 114 واحد متخلف در مازندران شناسایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۰:۳۹    
وقتی به پیاده روهای شهر نگاه می کنی، از مکانیکی و ماشین داخل پیاده رو، مانکن های لباس فروشی ها و باکس های آب معدنی، صندلی کبابی ها و ساندویچ فروشی ها گرفته تا تابلوی بعضی مغازه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۹    
شهردار ساری در احکام جداگانه ای، سعید رمضانی را به سمت مدیر اداره درآمدهای عمومی و املاک و نعمت الله معینی را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری ساری منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۹    
کارگران معدن زغال سنگ سوادکوه در اعتراض به عدم دریافت حقوق اعتصاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۹    
هشتمین یادواره 153 شهید اصناف ساری شامگاه گذشته در اتاق اصناف مرکز مازندران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۱:۰۹    
فرمانده بسیج اصناف ساری گفت: شامگاه امروز دوشنبه 17 مهرماه سال جاری و همزمان با دومین شب عزاداری اصناف و بازاریان ساری، هشتمین یادواره شهدای این شهرستان در محل اتاق اصناف ساری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۰:۳۹    
اولین شب عزاداری دهه دوم محرم در محل اتاق اصناف ساری با حضور کسبه و بازاریان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۹    
مدیرکل گمرکات مازندران از صادرات 192 میلیون و 943 هزار دلاری کالای غیر نفتی در شش ماهه نخست امسال از گمرکات استان به خارج از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۹    
تاکنون حدود 96 هزار و 278 تن گندم توسط حمل ریلی از استان مازندران به استان های سیستان و بلوچستان، اصفهان، هرمزگان و یزد ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۹    
استاندار مازندران گفت: برای نیازهای اساسی باید دولت پای کار بیاید و بر این اساس باید فضا و شرایط برای بخش خصوصی بوجود آید و تنها با شعار نمی توان بخش خصوصی را به میدان آورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۹    
برداشت نارنگی پیش رس در 5 هزار هکتار از باغات مرکبات مازندران این میوه پاییزی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۹    
فرمانده انتظامی قائم شهر از کشف 15 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۹    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخذ دستور پرداخت 100 میلیارد تومان مشوق صادرات برای مرکبات گفت: دستگاه های مسؤول برای جذب آن پیگیری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، تعداد 3 هزار و 47 مورد گزارش مردمی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۱:۳۹    
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز مازندران گفت: مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) به مدت سه شب در محل اتاق اصناف ساری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۱:۰۹    
این روزها فصل فروش انار است و اگر از مسیر جاده گلوگاه به بهشهر بگذریم، جاذبه رنگ سرخ این میوه، تعارف به خریدن می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۰    
در حالی اقتصاد کشور وارد هفتمین ماه از سال 1396 شده است که همچنان به اعتقاد فعالان بازار، برخی از بازارها نتوانستند از رکود خارج شوند و رکود در آن بازارها 4 یا 5 ساله شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۰    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر لزوم بازنگری سهمیه های کنکور در شورای عالی انقلاب فرهنگی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۰    
گزارش های موسسه Trading Economicsگویای آن است که تا سال 2020 میلادی به طور متناوب از ارزش صادرات ایران کاسته و به جای آن اقتصاد به سمت واردات بیشتر پیش خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۰    
فرماندار سیمرغ گفت: تاکنون حدود یک میلیارد تومان برای این پل هزینه شده که برای استفاده بهینه از این پل ارتباطی، باید تعیین و تکلیف شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۰    
معاون استانداری تهران گفت: با هماهنگی اتاق اصناف و وزارت صنعت، معدن و تجارت تا دو سال آینده هیچ واحد صنفیِ بدون مجوز نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۰    
یکی از کارهایی که به صورت جاری در وزارتخانه انجام می شود این است که این مسیرها به طور مرتب ارزیابی می شود و آنهایی که احتمال تامین مالی و انجام عملیات دارد به سرعت ترمیم می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۰    
طرح ریجستری یا مجوز سلامت گوشی های وارداتی طرحی است که با هدف مبارزه با قاچاق گوشی تلفن همراه و حمایت از واردکننده داخلی از سال 85 استارت آن زده شد ولی تاکنون اجرای کامل آن صورت نگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۰۱:۱۰    
بر اساس اعلام مدیرکل امور مالیاتی مازندران فردا 15 مهر ماه 1396؛ آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی ارزش افزوده دوره تابستان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۲۲:۱۰    
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری مازندران گفت: برای رهایی از بند بیکاری و افزایش اشتغال زایی اعتبار 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۲۲:۱۰    
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: پساب کارخانجات تولیدی در شهرک های صنعتی از جمله شهرک صنعتی رجه بندپی شرقی و درازکلای بابلکنار به نهرها و رودخانه های منتهی به روستای بخش گتاب و بابلکنار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۲۲:۱۰    
بانک توسعه تعاون به جای آنکه چوب حراج به سهام مازندران در صندوق ملی دام بزند، می توانست این سهام را به دامداران مازندرانی بفروشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۰۰:۱۰    
رئیس اداره دامپزشکی با بیان اینکه جمعه بازار جویبار یکی از کانون های ویروس آنفولانزای فوق حاد پرندگان است، گفت: در سال جاری با نمونه برداری از جمعه بازار جویبار ...
مشاهده نتایج بیشتر...