چهارشنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۱:۲۹Jan 2018 24

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - مازند اصناف (mazandasnaf.ir)

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 29 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 فروردین 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 اردیبهشت 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 خرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 تیر 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 مهر 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 آذر 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 دی 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 بهمن 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 2 بهمن 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 3 بهمن 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 4 بهمن 1396 
  ۹ ساعت پیش    
در میان آمار منتشر شده از اقلام وارداتی به کشور نام کالاهایی چون جو، کنجاله و مکمل های غذایی نیز به چشم می خورد!
  ۹ ساعت پیش    
معاون نظارتی بانک مرکزی از تسویه با سپرده گذاران موسسات غیرمجاز تا پایان بهمن خبر داد و گفت: تا پایان این هفته اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص مؤسسات مالی غیر مجاز صادر می شود.
  ۹ ساعت پیش    
بر اساس تازه ترین گزارش سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، ذخایر ارز و طلای جمهوری اسلامی ایران به بیش از 132 میلیارد و 600 میلیون دلار رسیده است که از آمریکا و 155 کشور دنیا بیشتر است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از تخریب 6 سازه غیرمجاز دریایی طی ده ماهه سال جاری در مناطق ساحلی استان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۰    
طی حکمی از سوی ریاست عالی سازمان تعزیرات حکومتی کشور، رضا علیزاده به عنوان رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی بهشهر معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۰    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از افتتاح و بهره برداری 6 واحد تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان، با سرمایه گذاری 198 میلیارد ریال خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۰    
مدیرعامل کارخانه نساجی قائم شهر گفت: هرچه زودتر باید تکلیف مالکیت کارخانه نساجی مشخص شود تا بتوان راه حل مناسبی برای احیای آن پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۳:۳۰    
مدیرکل گمرکات مازندران، از توقیف 29 خودروی لوکس در گمرک نوشهر خبر داد و گفت: 18 خودرو به نفع دولت ضبط شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۳:۳۰    
مدیرکل گمرکات مازندران به تلاش های گمرک برای مبارزه با مفاسد اقتصادی اشاره کرد و گفت: گمرک استان مقابل دانه درشت ها و یقه سفیدان کوتاه نیامده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۰    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه تبادلات اقتصادی کشور ما با نروژ قابل توجه نیست، گفت: در 4 ماهه ابتدایی امسال ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه سالانه 3 میلیون تن انواع میوه در مازندران تولید می شود که 2 ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۰    
سفیرنروژ گفت: ما به نحوی که برای دو طرف درآمدزا باشد به دنبال بهبود روابط تجاری در چهار زمینه شیلات، نفت، کشتیرانی و انرژی های جایگزین هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران گفت: 11 هزار نفر از کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۰:۳۰    
در حالی که اظهارات برخی مسئولان حاکی از پایان انتظار مردم ساری و به ویژه مردم منطقه چهاردانگه برای حل معضل زباله تا پایان سال جاری بود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۰    
سفیر نروژ در رأس هیأتی از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۰    
نماینده مردم بهشهر،نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی درباره پاسخگویی وزیر جهاد کشاورزی به سوالات نمایندگان مجلس گفت: حجتی سه شنبه هفته جاری برای پاسخگویی به سوال نمایندگان در کمیسیون کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در خودروسازی کار مشترک خود را در بلاروس آغاز کرده ایم و راهیابی خودروهای ایرانی به بازار اوراسیا در دستور کار ماست و دنبال تحقق این هدف هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۰    
بازار هفتگی شهرستان نکا که به یکشنبه بازار شهرت یافته است را باید یکی از پر رونق ترین و کانون خرید مردم شهرستان نکا و حومه در شرق استان مازندران دانست که تلفیق زیبایی از تکاپوی کسبه برای رسیدن به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۰    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران با اشاره به کاهش 50 درصدی قاچاق کالا در استان گفت: اجرای طرحی مانند رجیستری موبایل کمک بزرگی به اقتصاد داخلی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۰    
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی تأکید کرد بهبود محیط کسب و کار باید دغدغه جدی مدیران بالایی و میانی کشور باشد که به نظر می رسد تاکنون این اراده در بین مدیران میانی ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۰    
سازمان برنامه و بودجه و مرکز آمار ایران، رشد تولید ناخالص داخلی را برای سال آینده با احتساب نفت 5.5 درصد و بدون احتساب نفت، 5.8 درصد پیش بینی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۰    
واردات برنج برخلاف وعده های مسؤولان مبنی بر جلوگیری از این اقدام آزاد شد و بر مشکلات اقتصادی برنج کاران و شرمندگی آنان مقابل خانواده افزود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۰    
مدیرکل شیلات مازندران با بیان اینکه دهه پایانی دی ماه ماهیان به دلیل سرمای هوا به اعماق دریا رفته و به اصطلاح ماهیگیران این ایام با عنوان چله خشکی اعلام می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به اینکه به بهانه اشتغال در محور هراز، کوه را می فروشند و نابود می کنند، گفت: اشتغال نباید وابسته به منابع طبیعی باشد و منابع طبیعی دیگر ظرفیت ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه برخی صنایع بزرگ و مادر تاکنون در مازندران کمتر مورد توجه قرار گرفته اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار گفت: در 10 ماهه امسال هفت واحد صنعتی موفق به دریافت تسهیلاتی به میزان 7 میلیارد و 910 میلیون تومان شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰    
فرماندار ساری، مهمترین راهکار برای برون رفت از شرایط کنونی اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی را مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۰    
مدیرکل امور مالیاتی استان مازندران گفت: میزان معوقات مالیاتی استان مازندران در دی ماه بیشتر از سایر ماه ها بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۰    
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با اشاره به اینکه امسال تولید مرکبات مازندران یک میلیون و 800 هزار تن بود، گفت: اگر 20 تا 25 درصد آن برای ذخیره سازی باشد رقم آن پایین است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۰    
فرمانده انتظامی قائم شهر از کشف 383 دست البسه قاچاق به ارزش 270میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۰    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست طی نامه ای، از امروز استفاده از آب بطری بسته بندی را در این سازمان و تمامی مجموعه های وابسته در سطح کشور ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۰    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر با بیان اینکه افزایش قیمت برخی از کالاها در مدت اخیر، به علت افزایش 20 درصدی نرخ دلار بوده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۰    
دبیر انجمن برنج با اشاره به اینکه مجلس به صراحت تنظیم بازار محصولات کشاورزی را برعهده وزارت جهاد کشاورزی قرار داده است، گفت: ولی نمی دانیم به چه دلیل وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
رئیس فعلی یکی از اتاق های مهم اقتصادی کشور در حالی این سمت را احراز کرده است که نه واحد صنفی فعالی دارد و نه پروانه کسب معتبر.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به موضوع افزایش نرخ ارز بویژه دلار در کشور اظهارداشت: طی روزهای اخیر شاهد افزایش نرخ ارز بویژه دلار در بازار کشور بوده ایم که این امر دلایل مختلفی را می تواند داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری با بیان اینکه 28 پرونده تخلف صنفی طی هفته گذشته در ساری تشکیل شد، گفت: ارزش ریالی پرونده های متشکله 33 میلیون و 470 هزار ریال می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۵    
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت رامسرگفت: با توجه به اهمیت مبارزه با پول شویی و آشنایی و آگاهی بخشی دستگاه ها و واحدهای مشمول در حوزه وزارت متبوع ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۵    
فرماندار شهرستان جویبار اظهار کرد: با توجه به فعالیت 200 مرکز خرید ضایعات در شهرستان جویبار و عدم ساماندهی مناسب این مراکز چهره نازیبایی برای جویبار رقم زده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
دیدار مدیران بندر و گمرک امیرآباد بهشهر با تأکید بر ضرورت تعامل بیشتر و همکاری درون بخشی بین این دو سازمان مهم در مبادلات کالا برای تسریع در ترخیص کالا، افزایش ترانزیت و جذب صاحبان کالا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۰:۴۵    
با ورود کسب وکار اینترنتی به بخش حمل ونقل شهری مازندران، شاهد اعتراضات گسترده رانندگان تاکسیرانی و آژانس های تلفنی با فعالیت آنان هستیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۱۵    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: از زمان آغاز خرید توافقی برنج در شمال کشور تاکنون، 236 تن برنج پر محصول در مازندران خریداری شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۰    
اگرچه افزایش اخیر قیمت مسکن، بر افزایش اجاره بها در نیمه دوم سال بیشترین تأثیر را داشت، اما عواملی چون تورم عمومی، عدم توازن عرضه و تقاضا و کاهش سود سپرده در این امر بی تأثیر نبوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۰    
کارگران کارخانه پرتو دانه خزر بهشهر خواستار پرداخت حق و حقوق خود شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۵    
استاندار مازندران به طرح ویژه مازندران اشاره کرد و گفت: در این طرح مازندران یک کلان شهر دیده شده که چه نوع رفتاری را به لحاظ زیرساختی و کارکردی برای توسعه در این سرزمین باید داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مناطق آزاد باید به یک اتاق شیشه ای تبدیل شوند تا شفافیت مالی آنان را همگان ببینند؛ تا زمانی که این شفافیت وجود نداشته باشد، پدیده های منفی همچون قاچاق، رانت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۶    
مسئول کمیته کشاورزی شورای اسلامی بخش نشتا از کاهش سهمیه ذخیره سازی مرکبات در تنکابن انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۷    
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعداد 7 هزار پروژه نیمه کاره در کشور وجود دارد، گفت: با مشارکت تعاونی ها، بخش خصوصی و غیررسمی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۸    
وزارت جهاد کشاورزی امسال با هدف حمایت از برنج کاران و رونق بازار، شرکت بازرگانی دولتی را موظف کرده است تا ذخایر راهبردی برنج را نخستین بار از تولید داخلی تامین کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۸    
مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: صادرات مرکبات در حال حاضر قوی نیست و باغداران نسبت به این وضعیت رضایت ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۸    
نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس با بیان اینکه دولت با سازوکار منسوخ، می خواهد مطالبات به روز مردم را پاسخ دهد، لذا در مشکل گیر می کند، گفت: دولت در اداره صنعت، خدمات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۸    
پس از گذشت یک سال وعده، احداث کشتارگاه صنعتی توسط شهرداری آمل در حال اجرا شدن است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۸    
استاندار مازندران با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی کشور با پای بند بودن به اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است، از مدیران شهرستان جویبار خواست تا همت خود را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام به کار بندند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۳    
با همت اتحادیه ارتباطات و مخابرات مرکز مازندران و با حضور فعالان صنفی از سراسر استان، اولین همایش آموزشیش طرح رجیستری تلفن همراه کشور در ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۳    
مدتی است که عده ای افراد تابلو به دست در سطح میادین اصلی مرکز مازندران، مشغول جذب رانندگان مسافرکش برای اسنپ هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۳    
استاندار مازندران گفت: تا پایان برنامه ششم میزان صادرات مازندران باید به 3 میلیارد دلار برسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۳    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران سیستم بانکی را آفت بخش خصوصی دانست و گفت: بانک، مالیات و تأمین اجتماعی منشأ بسیاری از مشکلات بخش خصوصی هستند که باید چاره ای قانونی جهت استانداردسازی این ارگان ها اندیشیده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۱:۴۴    
وزیر صنعت معدن و تجارت از مرتضی هاشم پور مدیر عامل مجتمع سنگ آهن سنگان و رئیس اسبق سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تقدیر بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۰:۵۹    
مدیرکل سازمان محیط زیست مازندران گفت: علی رغم فرصت و مهلت داده شده به شکارچیان غیرمجاز، آنان طبق ضوابط، نظر شورای تأمین را تمکین نکرده اند، لذا طبق قانون با آن ها برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۹    
دبیر مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور گفت: مردم برای گرفتن یک مجوز باید کفش آهنی به پا داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۴    
در جلسه کمیسیون نظارت بر بازار، استقبال عمومی شهروندان به عنوان پیش شرط حمایت دولت از انتقال زمان یکشنبه بازار به روز جمعه عنوان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۴    
معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه نظام بروکراسی کشور ما هنوز تصمیم به تغییر ندارد و به همین دلیل به نتایج درستی نمی رسیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۴    
رئیس اداره دامپزشکی سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت: عرضه و فروش هر گونه طیور زنده و کشته در سطح بازار های محلی، ممنوع و غیر بهداشتی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۴    
فرمانده انتظامی محمودآباد از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودرو وانت نیسان حامل چوب آلات جنگلی قاچاق و کشف بیش از یک تن و 200 کیلوگرم چوب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۹    
به نظر می رسد خلأ فضا و امکانات پیشرفته و هوشمند آموزشی در کشور موجب شده است تا با گسترش روزافزون مدارس غیرانتفاعی در کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۴۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از برخورد با متخلفان کالای قاچاق در استان مازندران خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در بخش قاچاق ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۴    
فرمانده انتظامی مازندران از کشف 872 میلیاردی زمین خواری ها و رفع تصرف اراضی ملی و جنگلی و بازگرداندن آن به دامان طبیعت طی سال جاری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران مهم ترین هدف عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی را حفظ اشتغال و افزایش ظرفیت تولید عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۹    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی با بیان اینکه تاکنون 97 درصد از مطالبات کشاورزان استان مازندران توسط بانک عامل پرداخت شده است؛ گفت: تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: چنانچه در قبوض صادره شرکت گاز استان از دی ماه 96 برای شهروندان بند آبونمان قید شده باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۴    
شهردار نکا با اعلام تصمیم کمیسیون نظارت بر بازار از از منتفی شدن انتقال یکشنبه بازار نکا به جمعه بازار تا انتهای سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۹    
نماینده سابق اتاق اصناف ایران در مازندران با بیان اینکه متولی اصلی اصناف بازار است و این یک اشتباه بود که تنظیم بازار به جهاد کشاورزی واگذار شد، گفت: از آنجا که اصناف متولی بازار است و تخصص موردنیاز ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۴    
رئیس خانه کشاورز مازندران گفت: رایزنی های برای صادرات مرکبات در حال انجام است ولی این تلاش ها باید 6 ماه قبل از باردهی محصول انجام می شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۴    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه در سال تولید و اشتغال توفیقی نداشتیم گفت: در آمار توفیق داشتیم اما در عمل اینگونه نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۴    
معاون فناوری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از آغاز اجرای مرحله سوم طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه تحت عنوان انتقال مالکیت از هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۴    
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه مرکز مازندران با بیان اینکه این دوره آموزشی که با همکاری اتحادیه فروشندگان تلفن همراه و ستاد مبازره با قاچاق کالا و ارز برگزار می شود؛ استان مازندران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۲۹    
نایب رئیس شورای ملی زعفران با بیان اینکه قیمت طلای سرخ در بازار، طی روزهای اخیر ثابت بوده و نوسانی نداشته است، از رشد 35 درصدی صادرات این محصول در 9 ماهه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۲۹    
رکود در بخش ساختمان، کارگران متخصص و حرفه ای ساختمان را با بیکاری های گاه وبیگاه مواجه کرده است و این مسأله از یک سو بیمه را به چالش می کشد و از سوی دیگر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۱۴    
رئیس اتحادیه پیچ و مهره تهران از نیاز 70 درصدی صنف پیچ و مهره به واردات خبر داد و گفت: مجبوریم از تایوان و چین محصول پیچ و مهره وارد کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۱۴    
جلال الدین محمد شکریه عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران حضور خود را در شورای راهبردی اتاق اصناف را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۱۴    
بررسی آمار گمرک در 9 ماهه نخست سال جاری حاکی از آن است که رقم صادرات با کاهش 6 درصدی در وزن و 2 درصدی در ارزش دلاری روبرو بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۱۴    
اتحادیه های صنایع پوشاک ایران اعلام کرد: عدم توجه به هشدارها تبعات خوبی به دنبال نداشته و با تهدید واحدهای تولید پوشاک به جهت هجمه واردات بی رویه به تعطیلی اجباری واحدهای تولید منجر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۱۴    
موضوع بازداشت برادر معاون اول رئیس جمهور امروز در اتاق بازرگانی حاشیه آفرین شد و به محل مجادله نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و یکی از اعضای هیئت نمایندگان این اتاق تبدیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۱۴    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97، گفت: اعضای کمیسیون تلفیق میزان وام ازدواج در سال 97 را 15 میلیون تومان معین کردند و بانک مرکزی را مکلف کردند تا 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان کمیته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۲:۱۴    
اصرار دولت در مصوبه اخیر بر تبلیغ تولید و واردات محصولات تراریخته بسیار سؤال برانگیز است؛ در حالی که در ابلاغیه مقام معظم رهبری بر تولید محصولات سالم و ارگانیک تأکید شده اما محصولات تراریخته در تقابل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۱:۵۹    
رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت گوشت در بازار فعلی مازندران از ثبات قیمت برخوردار است؛ گفت: این ثبات قیمت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۴    
شاخص بهای مواد غذایی فائو درسال 2017 به میانگین 174.6 واحد رسید که از میانگین چهار سال اخیر بالاتر بوده و نسبت به سال 2016 نیز 8.2 درصد رشد نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۹    
بازار ماهی فروشان بابل یکی از مکان های پرجنب و جوش مردم برای تامین نیاز خود به ماهی است و حتی در شرایط نامطلوب اقتصادی کنونی همچنان رونق دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۴    
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران از کشف 277 میلیارد ریالی کالاهای قاچاق در اجرای طرح های حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۴    
نشست هم اندیشی افزایش ترانزیت ریلی بنادر کشور در هتل مروارید صدرا نکا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل بازرگانی بین الملل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه موانع زیادی در راه نقل و انتقال ریلی وجود دارد، گفت: تلاش داریم که سهم 12 درصدی فعلی از حمل و نقل ریلی را به 30 درصد افزایش دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۴    
رئیس کانون کارفرمایان مازندران گفت: مشکل بزرگ احیای واحدهای صنعتی و تولیدی مازندران، نقدینگی و تحریم ها نیست، بلکه نبود اراده ی قوی در بین مسئولان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۵    
عمده منبع مالی شهرداری های مازندران را درآمد حاصل از ساخت وساز تشکیل می دهد که از محل فروش مجوز تراکم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰    
در روزهای سرد زمستان بازار فروش آش داغ، باقلا، لبو و گل نرگس در ساری رونق گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۳:۲۴    
ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در حالی در سالهای اخیر بین 2 نفر دست به دست می شود که اصلا مشخص نیست وزیری که خود در دوران جوانی به مدیریت بخش های مختلف رسیده چرا هیچ نگاه مثبتی به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۳:۲۴    
در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با 5 هزار تومان افزایش یک میلیون و 492 هزار تومان و دلار با رشد 28 تومانی 4416 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۳:۲۴    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سیب و پرتقال از مهم ترین میوه های شب عید هستند که وزارت جهاد کشاورزی عملیات تامین و ذخیره سازی آن را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۳    
عضو هیأت مدیره کانون شورای کارگری مازندران بر ضرورت دفاع از حقوق کارگری در مصوبات و تصمیمات بودجه 1397 تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۸    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت کش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۸    
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات مازندران با اشاره به کاهش شدید صید ماهیان استخوانی در دریای خزر، گفت: در 10 سال گذشته صید انواع ماهیان استخوانی روند نزولی شدیدی داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۸    
رئیس جهادکشاورزی آمل با اشاره به اینکه ساخت ویلا به بهانه انبار روبه افزایش است، گفت: چیزی به نام خانه باغ نداریم اما تبدیل به معضلی شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...