سه شنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۱۸Sep 2017 19

روزنامه کسب و کار (kasbokarnews.ir)

روزنامه کسب و کار 25 اسفند 1394 روزنامه کسب و کار 1 فروردین 1395 روزنامه کسب و کار 1 فروردین 1396 روزنامه کسب و کار 31 اردیبهشت 1396 روزنامه کسب و کار 31 خرداد 1396 روزنامه کسب و کار 31 تیر 1396 روزنامه کسب و کار 1 مرداد 1396 روزنامه کسب و کار 1 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 2 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 3 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 4 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 5 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 6 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 7 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 8 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 9 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 10 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 11 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 12 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 13 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 14 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 15 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 16 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 17 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 18 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 19 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 20 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 21 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 22 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 23 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 24 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 25 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 26 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 27 شهریور 1396 روزنامه کسب و کار 28 شهریور 1396 
  ۱ دقیقه پیش    
اصل قضیه طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی مناسب است. همانطور که ما آن را قبلا تجربه کرده ایم، اما در گذشته اشکالی که بر این طرح مترتب بود، شکل انجام این طرح بود.
  ۴ دقیقه پیش    
صنعت فرش دستباف در ایران با اینکه قدمت و سابقه ای بسیار طولانی دارد و انتظار می رفت با توجه به گذشت سال ها، تجربیات به دست آمده در آن به پیشرفت این صنعت کمک کند،
  ۷ دقیقه پیش    
مصوبه اخیر مجلس که به صندوق توسعه ملی مجوز تخصیص 1.5 میلیارد دلار تسهیلات برای رونق بخشی به صنایع و معادن کوچک داد را می توان نخستین تحول جدی در حوزه معادن کوچک دانست.
  ۷ دقیقه پیش    
استارت آپ واژه ای است که شاید تا مدتی قبل متداول نبود، ولی این روز ها با برگزاری نمایشگاه ها و برنامه های مختلف، نیاز کشور، صحبت های مسئولان و... زیاد به گوش مان می خورد.
  ۱۰ دقیقه پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اختصاص مبلغ 500 میلیارد تومان برای اجرای طرح کارورزی، از واریز مبلغ 100 میلیارد تومانی به عنوان نخستین قسط خبر داده است.
  ۱۰ دقیقه پیش    
اتفاقات و گفت وگوهای مطرح شده در برنامه دوشنبه شب 90 عمق مشکلات استقلال تهران را نمایان کرد، مشکلاتی که به نظر می رسد بیش از آنکه اعضای هیات مدیره به دنبال حل آن باشند ...
  ۲ ساعت پیش    
یان اوبلاک همچون فصل های گذشته در این فصل نیز برای اتلتیکومادرید درخشیده است.
  ۲ ساعت پیش    
سیروس عیدی پور با حکم مرتضی بانک سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش شد.
  ۲ ساعت پیش    
امروز در حاشیه جلسه شورای پول و اعتبار و با حضور مسئولان مربوطه سامانه صیاد رونمایی شد.
  ۲ ساعت پیش    
در تفاهم نامه ای که میان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و شورای توسعه اقتصادی روسیه صورت گرفت، قراردادی دو میلیارد دلاری فاینانس تولید مشترک هزار واگن با کاربری های مسافری ...
  ۳ ساعت پیش    
موفقیت های فوتبال و والیبال ایران باعث تمجید رسانه های کره ای از این دستاوردهای تاریخی شده است.
  ۳ ساعت پیش    
ایران از محل فروش نفت و میعانات گازی از ابتدای امسال (1396) تاکنون بیش از 23 میلیارد دلار درآمد به دست آورده است.
  ۳ ساعت پیش    
کاپیتان دوم تیم فوتبال استقلال تا پایان تمرین روز سه شنبه آبی پوشان تنها نظاره گر کار هم تیمی هایش بود.
  ۳ ساعت پیش    
به منظور ترویج علم و در راستای تقویت ارتباط میان صاحب نظران و متخصصین جهت تبادل اندیشه ها، ارائه یافته ها و نظریه های جدید، برگزاری همایش های علمی حوزه زیست فناوری مورد حمایت قرار می گیرد.
  ۳ ساعت پیش    
سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران آذرماه امسال برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
چهارمین جلسه از نشست های هم اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب وکار توسط یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
با کم شدن آب دریاچه آزادی تمرینات ملی پوشان قایقرانی تحت تاثیر قرار گرفته است و پاروزنان به سختی تمرین می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور با اشاره به انتخاب همدان به عنوان میزبان اعضای وابسته به اجلاس جهانی گردشگری اعلام کرد: نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در همدان برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
سرمربی آلبانیایی نام کریم انصاری فرد را برای بازی امشب تیمش در جام حذفی در لیست 18 نفره قرار نداد.
  ۴ ساعت پیش    
بازیکن اسپانیایی تاثیرگذار میلان موافقت خود را برای تمدید پنج ساله قراردادش اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش    
وقتی صحبت از ارائه یک خدمت بومی مطرح می شود، اولین نکته که به ذهن می آید چند و چون و کیفیت ارائه آن است؛ در وهله بعد به سهل الوصول بودن دسترسی به آن خدمت و هزینه آن نسبت به شرکت های خصوصی توجه می شود.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر علمی اولین جشنواره کسب و کار کامپوزیت ایران (isc) گفت: برای آشنایی صاحبان ایده و استارتاپ ها (کسب و کارهای نو) با سرمایه گذاران و مدیران صنایع این جشنواره برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
برندگان سومین مرحله قرعه کشی جشنواره تابستانه ناواکو ویژه پذیرندگان دستگاه های کارتخوان بانک مسکن معرفی شدند.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مذاکرات مجدد بر سر برجام به هیچ وجه از طرف جمهوری اسلامی ایران پذیرفته نمی شود.
  ۴ ساعت پیش    
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر این که برجام نتیجه بخش بوده است، گفت: ایران تعهدات خود را عملی کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
در حالی دولت دیگر توانایی ایجاد شغل گسترده را ندارد که این روزها به فکر مشاغل خانگی افتاده و سعی دارد از این روش میزان نرخ بیکاری را کاهش دهد که البته این راه نیز برای دولت هزینه بر خواهد بود.
  ۶ ساعت پیش    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: براساس ماده 101 برنامه ششم توسعه دنبال تحقق و اجرای تعادل جنسیتی در کشور هستیم.
  ۵ ساعت پیش    
گوگل سرانجام قابلیت جدیدی را به سرویس پست الکترونیک ( جی میل) خود افزود که نام و شماره تماس افراد در آن تبدیل به لینک قابل کلیک می شوند.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر کشور گفت: استان البرز به عنوان امانت به آقای نجفی سپرده می شود، امانتداری فقط حفظ صرف نیست، امانتداری حفظ به همراه تقویت و اعتلاست.
  ۵ ساعت پیش    
یک مسئول بورس تهران در واکنش به معاملات مشکوک سهام یک شرکت در روز گذشته، گفت: چنانچه در پیگیری های انجام گرفته مشخص شود تخلفی انجام شده ...
  ۶ ساعت پیش    
فیلم نفس در مقام نماینده سینمای ایران برای رقابت در رشته اسکار بهترین فیلم خارجی زبان انتخاب شد.
  ۵ ساعت پیش    
شاخص بورس امروز (سه شنبه) با جهش 929 پله ای، در جایگاه 85 هزار و 343 واحدی ایستاد.
  ۵ ساعت پیش    
بانک مرکزی اعلام کرد: قراردادهای فاینانسی که در ماه های اخیر مذاکره شده است، وام هایی هستند که به اتکای تضمین دولت اعطا می شوند و در آنها هیچ نوع وثیقه ای غیر از تضمین دولت در نظر گرفته نشده است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی گفت: به شرط تامین شدن امنیت در کربلا، بازارچه های صنایع دستی را برای راهپیمایان اربعین برپا می کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
دبیرکل اتاق تهران از ارتقای خدمات دهی دفتر ثبت شرکت ها به اعضای اتاق تهران خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
نایب رئیس اتاق ایران در ابتدا با نشان دادن اسلایدهایی به 5 محور اصلی فرصت های کسب و کار در ایران که براساس ظرفیت ها و توانمندی های کشورمان در اتاق بازرگانی، صنایع ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری جشن شکوفه ها فردا (چهارشنبه) در منطقه 11 تهران به صورت نمادین برای کل کشور خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
مسئول آموزش اتحادیه قنادان تهران با بیان اینکه تولید شیرینی یک هنر و نیاز به تخصص دارد، گفت: مشابه شیرینی های سنتی ایران به دلیل تنوع زیاد در هیچ کجای دنیا وجود ندارد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متاسفانه اعتبارات مورد نیاز برای نگهداری از راه های کشور حداقلی است و کافی نیست.
  ۷ ساعت پیش    
حاجی آقا میری، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران می گوید: در تدوین این بسته با هیچ کدام از تشکل های اقتصادی بخش خصوصی مشورت نشده است؛
  ۸ ساعت پیش    
همایش تجاری ایران و فرانسه به چهارمین دیدار اعضای انجمن کارفرمایان فرانسه (مدف بین الملل) با فعالان اقتصادی ایران از زمان نهایی شدن برجام تاکنون انجامید.
  ۸ ساعت پیش    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان جزئیات طرح جدید جایگزینی چک های الکترونیکی، گفت: چک های قدیمی تا اردیبهشت ماه سال 97، در شبکه بانکی پردازش و پذیرش می شوند.
  ۸ ساعت پیش    
بازارهای نفت در معاملات امروز، حتی با این که تولیدکنندگان بزرگ اوپک، عربستان سعودی و عراق، اعلام کردند صادرات خود را کاهش می دهند، اکثرا ثابت باقی ماندند.
  ۸ ساعت پیش    
رییس جمهوری اسلامی ایران در دیدار رییس جمهور فرانسه، نقش اروپا و پاریس را در حفظ فضای مثبت پسابرجام مهم دانست و تاکید کرد که تهران علاقه مند است در فضای جدید ...
  ۱۰ ساعت پیش    
شرکت سیمان نی ریز با 884 میلیون یوان چین تسهیلات مصوب ارزی بانک صنعت و معدن به بهره برداری می رسد .
  ۱۰ ساعت پیش    
بانک ایران زمین با هدف ثبت خاطرات دانش آموزان در اولین روز بازگشایی مدارس، یک مسابقه عکاسی اینستاگرامی با نام "مهر ایران زمین" برگزار می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
با توجه به انتشار اخباری مبنی بر خرید و فروش حواله های خودروی ساندرو استپ وی در رسانه های گوناگون به اطلاع می رساند با توجه به عدم امکان صلح در قراردادهای پیش فروش این خودرو هر گونه عواقب احتمالی در ...
  ۱۰ ساعت پیش    
جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر این هفته با حضور مدیرعامل این بانک برگزارمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۸    
در بازاریابی، منظور از ارزش ویژه برند، به ارزشِ برندی شناخته شده اطلاق می شود که تصویر مثبتی را در ذهن و احساسات مردم تداعی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۸    
وین رونی، مهاجم 31 ساله تیم اورتون امروز (دوشنبه) به دلیل رانندگی در حالت مستی در دادگاه استوک پورت حاضر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۸    
احتمالا اگر کسی نام گوپرو را بر زبان بیاورد، شما به یک دوربین بسیار محکم برای ماجراجویی فکر خواهید کرد. چرا اینگونه است؟ چون گوپرو در تعریف برند خود بسیار خوب عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۸    
آمکار در شب نیمکت نشینی هافبک ایرانی خود به دومین برد فصل دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
هرکسی دوست دارد کسب وکار خودش را داشته باشد ولی چند نفر به معنای واقعی در شروع کار موفق می شوند؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
ناخالصی های سمی که جوهر مربوط به تاتو (خالکوبی) را تشکیل می دهند می توانند در داخل بدن به شکل نانوذرات حرکت کرده و بر غده های لنفاوی تاثیر گذارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
مصرف غذاهای ناسالم می تواند منجر به بروز مشکلات سلامت و حتی مرگ زودهنگام در طولانی مدت شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
افرادی که ورزش می کنند، می توانند به آبی که به هنگام ورزش مصرف می کنند میوه یا سبزی های خاصی اضافه کنند تا بهتر به بدن آبرسانی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
بطری آب را همیشه همراه خود داشته باشید و هر 45 دقیقه یک بار از آن بنوشید. نیازی نیست که روزانه حتما 8 لیوان آب بنوشید. فقط کافیست مطمئن شوید که بدن تان هیدراته است و دچار کم آبی نشده اید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
رشید کاکاوند می گوید: کسی که خیام بخواند، کسی که حافظ بخواند، کسی که سعدی و مولانا بخواند نه اختلاس خواهد کرد نه جنگی به راه خواهد انداخت و نه در خیابان به خاطر یک بوق زدن دعوا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
بالغ بر پنج میلیون گوشی و سایر دستگاه های الکترونیکی که به بلوتوث مجهزند، در معرض هک شدن قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
چین قصد دارد در حوزه امنیت و حفاظت اطلاعات از سایر کشورهای پیشگام در این زمینه جلو بیفتد و ارتش امنیت سایبری تشکیل دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
سرمربی استقلال از سید رضا افتخاری خواست تا مقدمات حضور رحمتی و جباری در تمرین آبی ها را فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۴    
شرکت اپل پس از آنکه از نسل سوم ساعت هوشمند خود رونمایی کرد، احتمالا تولید نسل دوم ساعت های هوشمند (اپل واچ 2) را متوقف خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۱    
یکی از گلایه های جدی تولید کنندگان و فعالان اقتصادی بالا بودن نرخ تسهیلات بانکی است و تولید کنندگان اعتقاد دارند که باید در فضای رقابتی بتوانند قیمت تمام شده محصول خود را با قیمت فروش کالای خارجی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۸    
ورود منابع سرشار ارزی و به عبارتی فاینانس به کشور از جمله وعده های مهم ولی ا... سیف، رئیس کل بانک مرکزی در این چند روز اخیر است که البته نکته مهم این وعده در اختصاص یافتن فاینانس به بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۵    
خانه کارآفرینان ایران مدتی است که با همکاری کمیته امداد امام خمینی همایش هایی را با عنوان کارآفرینی، ارزش آفرینی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۹    
صنعت شیرینی و شکلات به لحاظ تنوعی که در ارائه محصولات دارد، صنعتی اشتغالزا و سودآور در چرخه اقتصادی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۰    
تنها 2 درصد از اشتغالزایی در ایران مرتبط با صنعت گردشگری است اما این رقم در ترکیه 2.5 برابر است. این در حالیست که با رشد خدمات آنلاین این صنعت پتانسیل بالایی برای ارزآوری و اشتغالزایی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۴    
صنعت پتروشیمی زنجیره ای از مشاغل را در صنایع پایین دستی از جمله در صنایع پلاستیک تغذیه می کند و امسال که تکیه خاصی بر اشتغالزایی وجود دارد،
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۶    
مدیرعامل بانک شهر همزمان با امضای موافقتنامه قرارداد 10 میلیارد دلاری خط اعتباری ایران با سیتیک گروپ چین یادداشتی را به این منظور منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۱    
لژیونر گلزن این روزهای ایران در فوتبال سوئد از شرایط خود و بازی های موثرش در لیگ اروپا و لیگ سوئد سخن گفت . او می گوید که بازی در جام جهانی برایش رویایی بزرگ است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۱    
ملی پوش فوتسال ایران در حالی همراه تیم به مسابقات داخل سالن آسیا رفته که مربیان از محرومیت او مطلع نبوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۸    
وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه بیش از 17 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در فضای مجازی مشغول کار هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۲    
شرکت خودروسازی بی ام و (BMW) آلمان قصد دارد برنامه و اپلیکیشن هایی که روی گوشی های هوشمند رانندگان خودرو نصب می شوند را جایگزین سوئیچ خودرو کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۷    
چندی پیش سامانه سنجش کیفیت سرویس مکالمات بین شهری و بین الملل در سایت شرکت ارتباطات زیرساخت راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۴    
چهاردهمین مدرسه بانک اقتصادنوین در ایام عیدهای قریان و غدیر با حضور جمعی از مدیران ارشد این بانک، معتمدین و مقامات محلی و اهالی روستای کنارکمبان منطقه بنت سیستان و بلوچستان رسما افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۱    
مدیر پروژه حفاظت از یوز پلنگ آسیایی با اشاره به اینکه جمعیت یوز ایرانی زیر 50 فرد برآورد می شود، گفت: طی سه ماه اخیر 19 یوز پلنگ در میاندشت، جنوب شاهرود، توران ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۰    
ویژگی ها سفارش از بوفه صبحانه در مجموعه هتل بلوط ولنجک به همراه منوی جدید و متنوع تنها با پرداخت 29400 تومان اما با ارزش 49000 تومان (40% تخفیف) محیط باز: دارد پذیرایی در محل: دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۷    
ویژگی ها استفاده ازاستخر مدیران مجموعه ورزشی باغ شاطر تنها با پرداخت 39750 تومان اما به ارزش 75000 تومان (47% تخفیف) پارکینگ و کارواش: دارد رستوران و کافی شاپ: دارد کارت خوان: دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۷    
با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت نوبهار مرند در استان آذربایجان شرقی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۴    
مجید بصیرنیا متولد سال 1348 در شهر قم و تحصیل کرده رشته مهندسی عمران در دانشگاه علم و صنعت می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۳    
علی چگینی گفت: دولت دوازدهم به طور عام و معاونت مسکن وزارت راه وشهرسازی در مقیاس خاص، برنامه 4 گانه ای برای ساماندهی و رسیدگی به وضعیت بد مسکن ها طراحی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۰    
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به در پیش بودن ایام محرم، از لزوم برنامه ریزی ترافیکی و انتظامی برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم های عزاداری و همکاری با مسئولان هیات ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۵    
مدیر کل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی از راه اندازی زنجیره تولید و تجارت سیب در نیمه دوم سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۲    
منابع آگاه اعلام کردند که عربستان سعودی قرار است قیمت بنزین را در ماه نوامبر 80 درصد افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۹    
مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور اعلام کرد: در بیست وهشتمین نمایشگاه صنایع دستی که اول تا هفتم شهریورماه برگزار شد، بیش از هشت میلیارد تومان فروش و ثبت سفارش داشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۹    
دومین نشست هیئت عالی رتبه مجمع کشورهای صادرکننده گاز (HLAHWG4) برای بررسی مقدمات برگزاری نشست سران در بولیوی، فردا در مقر دائمی دبیرخانه این سازمان در دوحه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۷    
مشارکت اجتماعی زنان یکی از شاخص های سنجش توسعه نظام های اجتماعی است
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۲    
سفیر روسیه طی سفر به استان مازندران با جمعی از فعالان اقتصادی و مدیران دستگاه های اجرایی این استان دیدار کرد. عبدالله مهاجر دارابی در این نشست بر ضرورت رفع سریع مشکلات گمرکی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۶    
معاون سیما درباره سری جدید برنامه هفت، حاشیه های ممنوع التصویری پیمان یوسفی، سری جدید خندوانه ، پخش سرزمین کهن کمال تبریزی و همچنین اقدامات اخیر تلویزیون مبنی بر راه اندازی شورای اندیشه ورزی و رویکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۱    
رئیس اتاق اصناف قزوین گفت: اجرای طرح حذف برچسب قیمت مستلزم نیازسنجی بازار از سوی نهادهای قیمت گذاری است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۸    
بیست و هفتم شهریور ، سالگرد درگذشت شهریار ملک سخن ، ادیب و شاعر پرآوازه ایران زمین در عصر کنونی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی ظهر چهارشنبه به وقت نیویورک در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرده و بعد از ظهر همان روز این شهر را به مقصد تهران ترک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۶    
یوکیا آمانو با تاکید بر این که ایران هم اکنون تحت شدیدترین نظارت های هسته ای قرار دارد گفت که ایران تعهدات هسته ای خود در برجام را اجرا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۰    
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: فروش اینترنتی ساندرو استپ وی از ساعت 11 روز یک شنبه 96/6/26 آغاز شده است
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۱    
نماینده موسسه بین المللی پرایس واترزهاوس کوپرز اعلام کرد در صورت دریافت مجوز، سه تا شش ماه آینده در ایران دفتر باز می کند تا در حوزه خدمات دهی شرکتی با بنگاه های ایرانی مشارکت و همکاری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۱    
قیمت های جهانی نفت خام در معاملات الکترونیک بازار آسیا در پی افزایش تقاضای پالایشگاه ها و کاهش دکل های نفتی آمریکا تثبیت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که عمر گرانمایه دانش آموزان با ارزش ترین سرمایه های مردم و کشور به صورت امانت در اختیار ماست،
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۱    
استان همدان میزبان نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری در سال 2018 می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۶    
مدیرعامل بانک پارسیان : در سایه دستاوردهای برجام، نظام بانکی کشور توانسته است اقدامات موثری در تأمین مالی در خارج کشور انجام دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...