شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۶:۳۹Jul 2018 21

روزنامه کسب و کار (kasbokarnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۹    
8 نمایش به صحنه آمد و 20 اثر نمایشی به روزهای پایانی نزدیک می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۹    
وزیر نیرو نیروگاه داریان شمال غربی استان کرمانشاه را یکی از افتخارات جمهوری اسلامی دانست و گفت: تمام مراحل این نیروگاه 210 مگاواتی توسط متخصصان داخلی انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۴    
سالن همایش های اتاق اصناف تهران میزبان سومین همایش هم اندیشی اتحادیه های پوشاک سراسر کشور بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۹    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت که قرار گرفتن نام چین، روسیه و ایران در فهرست تهدیدهای امنیت ملی آمریکا و اعمال تحریم علیه این سه کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، شعارهای خروج از برجام ترامپ را فقط یک عملیات روانی دانست و گفت: آمریکا با خروج از برجام فقط خودش متضرر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۹    
علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف ایران در سومین همایش هم اندیشی اتحادیه پوشاک سراسر کشور به مسائل مهمی چون چرایی ضعف تولید در فضای کنونی کشور پرداخت و در گفت وگو با تولیدکنندگان این عرصه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۳    
ست لوازم بهداشتی طرح دار تنها با پرداخت 25900 تومان اما به ارزش واقعی 35000 تومان (26درصد تخفیف) نوع محصول : ست لوازم بهداشتی مدل : طرح دار طرح : صدف ، قایق ، سنگ ، لنگر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۳    
دستگاه ورزشی کش ریووفلکس اکستریم revoflex xtreme تنها با پرداخت 29900 تومان اما به ارزش واقعی 45000 تومان ( 34درصد تخفیف) نام محصول: کش ورزشی برند:revoflex xtreme ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۳    
ا وجود اینکه بسیاری از بازرگانان اعلام می کنند ارز 4200 تومانی دریافت نکرده اند،....
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۳    
در روزهای گذشته یعنی قبل از اینکه سامانه ارزی راه اندازی شود واردکنندگان...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۸    
پرونده قاچاق 6400 دستگاه خودروی لوکس در حالی به دستگاه قضایی رفته که هنوز همه طرف ها مدعی هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۳    
براساس گزارش سازمان ایمیدرو، در سال 96 بیش از 180 هزار کیلومتر مربع محدوده معدنی...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۰    
مشهد _ اعظم نوری: مسئول دارالقرآن شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از آغاز یازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران و بیست و دومین دوره مسابقات قرآنی فرزندان این مجتمع گازی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۰    
ایلام- محمد غلام نیا – خبرنگار کسب و کار: مخترع آبدانانی در کارگاه کوچک خود دست به اختراعاتی زده که برای تولید این اختراعات و اشتغالزایی به حمایت مسئولین نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۰    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: آسایش مردم در گروی حضور قوی پلیس در جامعه و انجام وظایف محوله است که به برکت انقلاب اسلامی با درایت انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای نخستین بار و با کار ویژه ای که صورت گرفته، با همکاری کشور ترکیه برای ایجاد آزمایشگاه جامع در کرج، انقلابی در کل نظام آزمایشگاهی کشور ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۰    
ایلام – زهرا محمدمرادی: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: برای احقاق حقوق کارگران و جامعه کارگری تعامل بین کارفرمایان و کارگران اهمیت بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۰    
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: پارسال هزینه زیادی صرف گازرسانی شهری و روستایی در کشور شد که برای این هزینه شرکت ملی گاز بدهی زیادی دارد و این بدهی به امسال منتقل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۰    
مدیر منابع انسانی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: با توجه به کاهش تعداد نیروهای رسمی شرکت در آینده نزدیک، این پیشنهاد مطرح شده که مسئولیت ها به نیروهای مدت معین و موقت واگذار شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۰    
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت به دنبال انتشار خبری با عنوان خرید نفت هند از ایران 15 درصد کاهش یافت توضیح داد: صادرت نفت ایران به هند در ماه آوریل به حدود 700 هزار بشکه در روز می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۰    
رئیس جمهوری گفت: دولت در حوزه گازرسانی به شهرها و روستاها، تلاش بسیار کرده، به گونه ای که گازرسانی در مناطق مختلف استان آذربایجان شرقی تا پایان امسال تکمیل می شود و شهرهای استان به طور 100 درصد و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۵    
نخستین سکوی طرح توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی در نیمه دوم اردیبهشت، آماده نصب در موقعیت مخزنی خود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۵    
مسئولان شرکت ساینوپک چین اعلام کردند که این شرکت قصد دارد در ماه های ژوئن و ژوئیه سال جاری میلادی، کاهش واردات نفت از عربستان را ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۰    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آبی پوشان مقابل پیکان دو نیمه متفاوت داشتند و توانستند در نیمه دوم عملکرد بهتری از خود نشان دهند و به برتری برسند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۵    
معاون نوآوری و فناوری وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات به اجرای سیاست تسهیل مهاجرت پذیری در رشته های تخصصی مثل آی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۰    
رئیس اتاق اصناف دشتستان گفت: با توجه به غیربهداشتی و ناسالم بودن استفاده از کیسه های پلاستیکی در نانوایی ها، از این پس از کیسه های گیاهی در نانوایی های برازجان استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۵    
به گزارش کسب و کار نیوز، مشتریان گرامی می توانند برای دریافت (نسخه جدید) آیفون و اندروید همراه بانک ایران زمین از طریق وب سایت، سامانه پیامکی، و ربات بانک ایران زمین اقدام کنند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۰    
پژوهشگران دانشگاه تهران موفق به پیاده سازی سخت افزاری سیستم بازشناسی اشیا با الهام از قشر بینایی مغز انسان شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۰    
به گفته سرپرست کاروان بازی های المپیک نوجوانان آرژانتین، برگزارکنندگان بازی ها در زمینه مهیا کردن شرایط میزبانی عقب هستند و خیلی از امکانات هم استاندارد لازم را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۶    
رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اولویت این دولت برای تعامل سازنده با دنیا، گفت: گردشگری از مسیرهای تعامل سازنده و گسترده با دنیاست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۲    
رییس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه نظارت بر انجام کارها مقوله جدی دستگاه قضا و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، گفت : این موضوع با هدف انجام درست در مسیراجرای عدالت تکالیف انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۲    
در آستانه اکران فیلم سینمایی جشن دلتنگی به کارگردانی پوریا آذربایجانی جدیدترین پوستر و تیزر این فیلم رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷    
معاون اقتصادی و برنامه ریزی اتاق اصناف ایران گفت: متاسفانه به دلیل رقابت ناپذیر بودن ، بهره وری واحدهای تولیدی در ایران بسیار پایین است و حتی نمی توانند صادرات را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷    
معاون رئیس جمهور اعلام کرد: ورود گردشگران خارجی به کشور با رشد مثبت چهار درصدی در سال 96 روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷    
اولین نشست تخصصی باستان شناسان و سینماگران با نمایش فیلم اسکندر ساخته الویر استون در دانشگاه تهران برگزار می شود
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۲    
ثبت نام نامزدهای اتاق های اصناف سراسر کشور از امروز پنجم اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۷    
برندگان بیستمین دوره جشنواره فیلم ساراسوتا معرفی شدند و فیلم کوتاه وقت ناهار ساخته علیرضا قاسمی موفق به دریافت یک جایزه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۲    
شاخص کارآفرینی ایران در سال 2018 با 13 رتبه بهبود به جایگاه 72 د رمیان 137 کشور جهان رسید و از این منظر پنجمین کشور جهان در بهبود امتیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۷    
معاون امور مطبوعاتی انحصار صدور مجوز مؤسسات فعال در زمینه صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی برای سازمان صداوسیما را نیاز به تعیین مصادیق و مدل اقتصادی تعریف شده دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۸    
رئیس پلیس امنیت عمومی استان از دستگیری 2 متهم به اسید پاشی که اقدام به ریختن اسید روی خودروی یکی از شهروندان کرمانشاهی کرده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۳    
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در تشریح پروژه نهالکاری 180 هکتاری که اسفند ماه سال گذشته توسط این بانک در مراکز کانونی ریزگردها در استان خوزستان صورت گرفت این اقدام را در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۳    
بانک دی در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و تسهیل ارتباط بین بازار کار و مراکز علمی و پژوهشی، اولویت های پژوهشی سال 1397خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۸    
نمایش کودک هدیه اسرار آمیز ویژه روزهای دوشنبه تنها با پرداخت 6000 تومان اما به ارزش 12000 تومان (50درصد تخفیف) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۸    
رییس پلیس تهران بزرگ از دستگیری 871 سارق، قاچاقچی، مالخر و مواد فروش در دهمین طرح رعد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: به منظور مدیریت منابع آبی و توسعه بخش کشاورزی دفتر الگوی کشت در جهاد کشاورزی قزوین راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۳    
بلیت انیمیشن فیلشاه در سینما تئاتر چاپلین تنها با پرداخت 5000 تومان اما به ارزش 10000 تومان (50درصد تخفیف) جای پارک : دارد بوفه : دارد محل برگزاری: سینما تئاتر چاپلین مخاطب: بانوان و آقایان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۸    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزادراه کرج _ قزوین و مه گرفتگی در محور قزوین_ رشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۸    
سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس شورای عالی استان ها در تشریح سرنوشت مصوبات شورای عالی استان ها ظرف چهار دوره گذشته گفت: در بررسی ها مشخص شد تا کنون حتی یک طرح تصویب شده شورا هم به سرانجام نرسیده ..
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۸    
اردو خوری قلب کوچک تنها با پرداخت 14900 تومان اما به ارزش واقعی 22000 تومان (32درصد تخفیف) نام محصول : اردوخوری جنس محصول : سرامیک طرح: قلب ساخته شده از سرامیک درجه 1 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۳    
راهنمای جدید جلوگیری از بیماری های سالمندان در آمریکا نشان می دهد که ورزش کردن راه حل جلوگیری از زمین خوردن افراد سالمند است نه مصرف مکمل های کلسیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۳    
اتحادیه بین المللی ارتباطات (ITU) در پیامی "فراهم کردن استفاده مثبت از هوش مصنوعی برای همه" را بعنوان شعار روز جهانی ارتباطات (27 اردیبهشت ماه) در سال 2018 انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۳    
- قفسه ادویه داخل کابینت تنها با پرداخت 19500 تومان اما به ارزش 45000 تومان (57درصد تخفیف) - رنگ : سفید - نصب راحت و آسان - قرار گرفتن تا 64 تکه - مرتب شدن کابینت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۳    
شلف یخچال و میز تنها با پرداخت 6500 تومان اما به ارزش واقعی 12000تومان (46درصد تخفیف) نام محصول : شلف یخچال و میز جنس پلاستیکی رنگ: صورتی، سبز سایز: 5*12*15 سانتیمتر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۴    
نرخ 4200 تومانی ارز برای صادرکننده پایین است و در شرایط حاضر قیمت تمام شده بسیاری از کالاهای صادراتی از این نرخ بالاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۹    
تکمیل زنجیره های محصولات معدنی چند سالی است که به عنوان دغدغه اصلی دولت مطرح است و روی فعالیت دوباره سازمان توسعه بخش معدن یعنی ایمیدرو تاکید ویژه شده، اما با وجود اینکه برجام به ثمر رسید
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۹    
چند سالی است که تولید خودروهای هوشمند و هیبریدی به سطح نخست رقابت غول های بزرگ خودروسازی دنیا تبدیل شده و ایران نیز از سال گذشته موضوع تولید خودروهای برقی را جدی گرفته است...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۴    
براساس مصوبه دولت، صادرکنندگان مکلف شدند از تاریخ صدور پروانه صادراتی 95 درصد ارز حاصل از صادرات را طی 6 ماه به چرخه اقتصادی بازگردانند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۹    
بیک، کنکو، کیان و... برندهای برتر خودکار در ایران هستند که با در دست گرفتن سهم قابل توجهی از بازار توانسته اند با نمونه های خارجی خود رقابت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۴    
همواره یکی از آزاردهنده ترین نوع تبلیغات تراکت هایی است که به زور به ما ارائه می شود و گاها شده که مامور های پخش این تراکت ها جلوی عبور ما را هم گرفته اند و شاید باعث آزار ما هم شده باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۹    
تبریز-مرکز 64 تختخوابی سوانح سوختگی بیمارستان سینای تبریز امروز سه شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و هیات همراه ایشان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۹    
تبریز- سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه در سفر خود به آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری شهرستان آذرشهر و شهر سردرود شرکت و همچنین در نشست با هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۹    
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به منظور خدمت به کارکنان و نیروهای کارگری مجموعه های صنعتی، اقدام به ارائه خدمات و توسعه فضاهای آموزشی، بهداشتی و درمانی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴    
نام و نام خانوادگی : کاظمی اونجی ایمیل : esmaelekazemi71@yahoo.com مهارت : کسب و کار نیوز تلفن : 09135430750 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴    
مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، برخی خبرها مبنی بر کشف گاز در جزیره مینو را تکذیب و اعلام کرد: تاکنون هیچگونه مشاهداتی برای اثبات کشف هیدروکربور و اثبات حضور گاز در لایه های حفاری شده در منطقه مرزی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴    
مجری طرح توسعه میدان آذر در شرکت مهندسی و توسعه نفت، آخرین وضع پیشرفت مراحل توسعه این میدان مشترک را در حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴    
وزیر انرژی امارات اعلام کرد تولیدکنندگان عمده نفت تا پایان سال جاری میلادی به توافق جهانی کاهش تولید نفت پایبند می مانند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۹    
علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف ایران در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به جلسه مشترک با وزیر امور اقتصادی و رئیس سازمان مالیاتی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۹    
وزیر نفت، افزایش تولید و صادرات نفت را سیاست کلی نظام دانست که از سوی مقام معظم رهبری در بخش نفت و گاز ابلاغ شد و گفت: مجری سیاست های نظام هستم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۹    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: توسعه میدان آذر تا تولید روزانه 100 هزار بشکه نفت ادامه می یابد و به این منظور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۴    
مدیرعامل شرکت سایپاآذین با بیان اینکه مأموریت این شرکت در طراحی و تولید انواع مجموعه صندلی-های خودرو است، گفت: سایپاآذین با سهم نزدیک به 70 درصدی تأمین مجموعه صندلی خودرو گروه X100 و X200، سراتو ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۹    
سمینار سراسری روسای شعب استانهای خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین با حضور مدیر، معاون اجرائی و کلیه روسای شعب با موضوع بررسی عملکرد شعب این استانها در سال 1396 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۵    
تجربه سقوط آزاد بتمن کلاب بام لند تهران تنها با پرداخت 15000 تومان اما به ارزش 25000 تومان (40درصد تخفیف) کارت خوان: دارد جای پارک مناسب: دارد مخاطب: بانوان و آقایان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۵    
تور یکروزه ارتفاعات ماسال و دریاچه سقالکسار از آژانس مسافرتی رهسپاران تنها با پرداخت 108000 تومان اما به ارزش 169000 تومان (36درصد تخفیف) بیمه مسافرتی: دارد لیدر مجرب حرکت اول: 7 اردیبهشت ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۰    
کاربازیا در برج میلاد ویژه استفاده از غرفه های بازی تنها با پرداخت 16000 تومان اما با ارزش 40000 تومان (60درصد تخفیف) (برای 250 خرید سوم) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۰    
سفارش استریپس 5 تکه در رستوران گرین بیت تنها با 13000 تومان ولی به ارزش 26000 تومان (50درصد تخفیف) کارت خوان: دارد بیرون بر: دارد جای پارک آسان: دارد پذیرایی در محل: دارد حق سرویس : ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۰    
انتی ویروس آنتی ویروس دو کاربره Eset Internet Security 11 نوین سیستم تنها با پرداخت 8000 تومان ولی به ارزش 20000 تومان (60درصد تخفیف) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۵    
کافه رستوران نی لبک ویژه سفارش از منو باز تنها با پرداخت 9000 تومان اما به ارزش 18000 تومان (50درصد تخفیف) کارت خوان: دارد بدون مالیات بر ارزش افزوده: دارد جای پارک آسان: دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۵    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: تلاش جدی ما در این معاونت در سال 97 به نتیجه رساندن و تصویب لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۵    
سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان گفت:از اولویت های این جمعیت،توجه هر چه بیشتر به ترویج آموزش های جامعه محور در سطح استان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه در استان باید به صورت فاینانس داخلی و خارجی نسبت به احداث شهرک سلامت اقدام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۵    
عضو شورای شهر تهران گفت: بر اساس مصوبات موجود و مهیا شدن محیط نمایشگاهی در شهر آفتاب برگزاری نمایشگاه های متعدد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کتاب جای سئوال دارد و خلاف مصوبات شوراست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۰    
نقش اصلی اقتصاد مقاومتی را اصناف و بازار یا همان اقتصاد خرد ایفا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۰    
آن قدر قوی کار کردند که نه تنها توانسته اند با ساختن سریالی 18 قسمتی آن هم در فصل پنجم اش خط قرمزهای تلویزیون را جابه جا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
اسطوره فوتبال برزیل با منتشر کردن پستی، عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ جزیره را به محمد صلاح تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به محمد صلاح هشدار داد که نباید به تقابل با تیم سابقش مثل یک دیدار دوستانه نگاه کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
شهردار زنجان با تاکید بر نقش بانک شهر در کمک به بهبود زندگی شهری،گفت: با افزایش تعاملات مدیریت شهری با این بانک، می توان از پتانسیل های آن برای ارایه خدمات بهتر به شهروندان استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
محمد اسلامی ورنامخواستی استاندار مازندران گفت: بانک صنعت و معدن یکی از بانک های مؤثر کشور است که به عنوان بانک عامل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۸    
دکتر علی اصغر خانی مشاور شهردار سابق تهران درصفحه شخصی اینستاگرام خود بیان داشت: انتقال آب قطری به شاهرود که می توانست مشکل آب مردم شاهرود راتقریبا حل کند بابرخی اقدامات مشکوک مدعیان محیط زیست منتفی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۸    
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران با اشاره رکود فعالیت تالارهای پذیرایی تهران گفت: اقبال عمومی مردم به سمت باغ تالارهای اطراف تهران سوق یافته و به همین سبب رکود بر بازار تالارهای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۸    
در حالی که با نوسانات موجود در بازار ارز، برخی از فروشگاه ها ممکن است در مقطعی از فروش خودداری کنند، مدیرعامل یک فروشگاه خرید و فروش آنلاین معتقد است حداقل احترامی که شرکت های اصلی برندها می توانند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۳    
سعید ملکان و بهرام توکلی زندگی جهان پهلوان تختی را مقابل دوربین خواهند برد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۸    
پس از آن که بانک مرکزی آلمان سال گذشته تحت فشار افکار عمومی نیمی از ذخایر طلای خود را به داخل کشور منتقل کرد، بخشی از طلاها را برای اطمینان خاطر مردم در معرض نمایش عمومی درآورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۳    
نصراله جهانگرد با اشاره به موضوع شبکه های اجتماعی در کشور گفت: نبود زیرساخت های مناسب و آمادگی فرهنگی و اجتماعی در کشور همگام با تغییرات و تحولات باعث شد در معرض ضربات ریسک های آن قرار بگیریم و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۳    
رییس جمهور با اشاره به اینکه قرار ما این بود که از آرامش زندگی مردم حفاظت کنیم، گفت: به مردم ایران قول می دهم توطئه های دشمنان در پیشرفت ایران تاثیری نمی گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۸    
شبکه اجتماعی توییتر تبلیغات شرکت کاسپرسکی - توسعه و ارائه دهنده نرم افزارهای آنتی ویروس را برروی پلت فرم خود ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۸    
اپلیکیشن پیام رسان لاین به تازگی اعلام کرده که می خواهد به منظور توسعه پلت فرم اقتصادی مبتنی بر ارزهای دیجیتالی، فناوری بلاک چین را برای خود ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۸    
رییس سازمان ملی استاندارد ایران مجددا با خودروسازان در ارتباط با رعایت استانداردهای 85 گانه خودرویی از ابتدای دی ماه سال جاری اتمام حجت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۳    
مرکز ماهر درخصوص افزایش حملات فیشینگ بانکی در ماه های اخیر هشدار داد.
مشاهده نتایج بیشتر...