شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۳:۳۵Dec 2018 15

جدیدترین‌های «فرمانده ناجا»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۵۴    
فرمانده ناجا گفت: این که بیش از 70 هزار حافظ از یک جزء تا کل قرآن را در ناجا داریم نشان از عزم جدی و اهتمام و تلاش بی وقفه سازمان عقیدتی سیاسی و تعهد کارکنان پلیس و خانواده های انقلابی آنهاست.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۰    
به گزارش پارسینه ، به نقل از سایت راهور پلیس سردار ایوب سلیمانی در رزمایش طرح ترافیکی زمستانی 97 افزود با اشاره به این که از سال 85 تا سال گذشته پلیس موفق شد تلفات حوادث رانندگی را کاهش دهد افزود ...
پلیس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۵۰    
گروه استان ها- خراسان رضوی- فرمانده نیروی انتظامی در عیادت از جانباز حادثه تروریستی چابهار سرباز "رضا رضوانی"، گفت جانبازان قهرمانان واقعی کشور هستند.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۲    
تهران (پانا) - جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه باید برای کاهش تلفات و حوادث جاده ای کار جهادی و با برنامه ریزی های مناسبی صورت پذیرد، گفت روند کاهش تلفات جاده ای در یک دهه اخیر متوقف شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۰    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از بازداشت 12 نفر در رابطه با حادثه تروریستی چابهار خبر داد و گفت: تقریباً تمام عوامل داخلی درباره این حادثه بازداشت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
جانشین فرمانده ناجا گفت: در دو سال اخیر به همت وزارت راه و شهرسازی، تعداد دوربین های جاده ای به مرز حدود 2 هزار دوربین نزدیک شده که در این جاده ها با کاهش شدید تلفات مواجه بودیم.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده ناجا گفت: ما یکسری کمبود ها در داخل جاده ها داریم که در پایش تصویری در جاده ها و کنترل سرعت و پیشگیری از تصادفات موثر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۰    
جانشین فرمانده ناجا گفت: در جاده های کشور دو هزار دوربین ثبت تخلف نصب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۴    
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه از سال 85 تا 96 تلفات در جاده ها 45 درصد کاهش یافت، گفت: همکاری مردم با دستگاه های امدادی، اجرایی و خدماتی تضمین کننده سلامت جان افراد در جاده ها است و دغدغه مسؤولین به خصوص پلیس، سلامتی مردم و ایجاد امنیت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۰    
جانشین فرمانده ناجا گفت: اگر برنامه یزی مناسبی نداشته باشیم، سال آینده شاهد افزایش تلفات جاده ای خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۶    
دماوند- جانشین فرمانده ناجا گفت: طرح امداد جاده ای زمستان تا 22 اسفند ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
جانشین فرمانده ناجا گفت: به علت عدم توسعه الزامات موردنیاز کنترل تردد در جاده ها، کیفیت خوردها، هماهنگی سازمانها و... شاهد توقف روند کاهشی حوادث رانندگی در طول سال هستیم و نگرانیم اگر کار اساسی نشود شاهد افزایش مجدد تلفات حوادث رانندگی باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
جانشین فرمانده ناجا در رزمایش ترافیکی زمستان 97 گفت: در برنامه ششم توسعه به مسئولین تاکید شده که باید کاهش 30 درصدی در تلفات جاده ای داشته باشیم و حتی مقام معظم رهبری هم بار ها بر این موضوع تاکید کرده اند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده ناجا گفت:امنیت ارامش مردم از بزرگترین نیاز های بشری و از وظایف اساسی حاکمیت در هر کشوری است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۰    
جانشین فرمانده ناجا از عواملی که سبب توقف روند کاهشی آمار حوادث رانندگی شد، انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۴۰    
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه در حال حاضر امنیت کامل در مرز ها برقرار است، گفت: کشف قاچاق سوخت 200 درصد رشد داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۴    
جانشین فرمانده ناجا از افزایش دو برابری کشف سوخت قاچاق در مرزها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۸    
فرمانده نیروی انتظامی قم از اجرای طرحی مشترک با سپاه با نام رضویون و با هدف کاهش وقوع سرقت در این استان خبر داد.
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۲    
فرمانده ناجا دیروز صبح دیروز با حضور در ساختمان سامانه 197 نیروی انتظامی البرز از ساختمان جدید واقع در خیابان هشتم گوهردشت کرج رونمایی کرد .
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۱۰    
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه توطئه تروریستی چابهار با هوشیاری و شجاعت ماموران نیروی انتظامی خنثی شد ،گفت: 10 متهم تاکنون در ارتباط با حادثه تروریستی چابهار دستگیر شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۹    
فرمانده ناجا با بیان اینکه بزرگترین سرمایه ناجا مردمی هستند که در همه صحنه همیار و پشتیبان پلیس بوده اند، گفت: مردم مهمترین مولفه تامین امنیت در جامعه هستند و همیشه در کنار پلیس خدمتگزار خود بوده اند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری میزان- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ضمن ابلاغ پیام تبریک و تسلیت فرمانده ناجا به مردم استان و خانواده شهید رنجبر، گفت: کشور های حامی تروریست، پول های نفتی را هزینه می کنند تا امنیت ایران اسلامی را خدشه دار کنند ...
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۵    
فرمانده ناجا در کرج گفت: سرنخ های خوبی را درباره حادثه تروریستی چابهار به دست آورده ایم و امیدواریم با همکاری مردم منطقه و تعامل خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی بتوانیم افراد اصلی را شناسایی و مجازات کنیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۶    
کرج - فرمانده ناجا گفت: رشد اقتصادی کشور در سایه امنیت حاصل می شود، هر جا امنیت تأمین باشد پیشرفت های علمی به دست می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۵    
فرمانده ناجا از دستگیری 10 نفر در رابطه با حادثه تروریستی چابهار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۸    
نظرآباد - فرمانده ناجا گفت: هدف نیروی انتظامی افزایش امنیت و آسایش مردم است و برای تحقق این مهم از تلاشی فروگذار نیست.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۵    
فرمانده ناجا از دستگیری 10 متهم در ارتباط با حادثه تروریستی چابهار خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی سرکرده های اصلی این حادثه ادامه دارد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۷    
تهران (پانا) - فرمانده ناجا تأکید کرد که امنیت مردم، خط قرمز نیروی انتظامی است و با معدود کسانی که سعی می کنند با هنجارشکنی خدشه ای به امنیت وارد کنند، مقتدرانه برخورد می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۸    
فرمانده ناجا گفت: حادثه تروریستی چابهار تأثیر منفی بر روحیه مردم نداشته و امیدواریم با همکاری مردم منطقه بتوانیم به سرنخ های مناسبی برای دستگیری مجرمان این حادثه برسیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۳    
فرمانده ناجا از دستگیری 10 نفر در رابطه با حادثه تروریستی چابهار خبر داد و گفت: همچنین افراد مرتبط دیگری با این حادثه شناسایی شده اند و سرنخ های خوبی را بدست آورده ایم که همگی آن ها دستگیر خواهند شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۰    
فرمانده ناجا گفت: بسیاری از مسئولین و مردم کشورمان طی پیام هایی از عملکرد نیروی انتظامی تقدیر کرده اند زیرا اتفاقاتی که در فرانسه رخ می دهد نشان می دهد پلیس ارتباطی با مردم ندارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۹    
کرج - فرمانده ناجا از دستگیری 10 نفر در رابطه با حادثه تروریستی چابهار خبر داد و ابراز امیدواری کرد مرزبانان ایرانی گروگان، در صحت و سلامت به کشور بازگردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۱    
فرمانده ناجا با بیان اینکه دانشجوی ولایی و انقلابی در خط مقدم صیانت از ارزش های نظام و انقلاب است، گفت: پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید در دانشگاه علوم انتظامی امین تربیت شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۶    
فرمانده ناجا از برخورد قاطع و جدی نیروهای مسلح با عاملان اصلی حادثه تروریستی چابهار خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۷    
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی شهادت 2 نفر از کارکنان نیروی انتظامی را به فرمانده ناجا تبریک و تسلیت گفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۷    
مهر نوشت: فرمانده نیروی انتظامی گفت: ما هوشیاری لازم را داریم و تعداد زیادی از اعضای تیم تروریستی چابهار در مرز ناموفق بودند و حرکاتشان خنثی شده و به هلاکت رسیدند. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۸    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ضمن عیادت از مجروحان حادثه تروریستی چابهار، از پیگیری نیروی انتظامی برای مداوای کامل مجروحان این حادثه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۰    
در پی حادثه تروریستی چابهار جانشین فرمانده ناجا به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد و وارد چابهار شد و از محل حادثه بازدید کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی ضمن عیادت از مجروحان حادثه تروریستی چابهار، از پیگیری نیروی انتظامی برای مداوای کامل مجروحان این حادثه خبرداد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- در پی حادثه تروریستی چابهار جانشین فرمانده ناجا به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد و وارد چابهار شد و از محل حادثه بازدید کرد.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱    
فرمانده نیروی انتظامی ضمن ابراز نگرانی از افزایش کلاهبرداری های اینترنتی، توضیحاتی را نیز درباره حضور ارتش در برخی از مرزهای شرقی کشور ارائه کرد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
تهران (پانا) - فرمانده نیروی انتظامی میزان جرایم در فضای مجازی از ابتدای سال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته رشد 71 درصدی داشته است و این مهم، بیانگر رشد فزآینده بهره برداری از این فضا است. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۶    
همایش مدیران و روسای پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) نیروی انتظامی با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در ستاد فرماندهی پلیس فتا برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۲    
فرمانده ناجا با اشاره به افزایش 71 درصدی جرائم سایبری نسبت به سال گذشته در کشور گفت: پلیس فتا بیش از 80 درصد جرائم فضای مجازی را کشف می کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۱    
فرمانده نیروی انتظامی ضمن ابراز نگرانی از افزایش کلاهبرداری های اینترنتی، توضیحاتی را نیز درباره حضور ارتش در برخی از مرزهای شرقی کشور ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۵    
فرمانده ناجا گفت: امسال جرایم در فضای مجازی نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 71 درصد افزایش پیدا کرده اما بیش از 80 درصد جرایم فضای مجازی کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۳    
فرمانده ناجا از افزایش جرایم سایبری خبر داد و گفت: پرونده این جرایم ظرف 15 مورد بررسی قرار می گیرد.
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۴    
فرمانده ناجا از کشف 80 درصدی جرائم در فضای مجازی خبر داد. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران گفت: امروز موضوعات کارشناسی مطرح شد و برنامه های قابل اجرا تا پایان سال را بررسی کردیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۸    
فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه برخورد مؤدبانه در اعمال قانون بسیار تأثیرگذار است، گفت: اقتدار همراه با رأفت و مهربانی باید سرلوحه کار مأموران نیروی انتظامی باشد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۴:۴۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از سنندج، سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی کردستان در سنندج اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات بیش از 40 درصد افزایش یافته است که امیدواریم این روند تا پایان سال افزایش بیشتری داشته باشد. ...