دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۰:۰۹Jul 2019 22

جدیدترین‌های «فرمانده ناجا»

دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۸    
فرمانده ناجا از دستگاه هایی که برای کاهش نا هنجاری ها کم کاری می کنند انتقاد کرده و گفته که نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی، تنهاست، با توجه به سخنان سردار اشتری می توان گفت همه دستگاه های مرتبط با ناهنجاری ها باید در زمینه کاهش نا هنجاری ها و آسیب های اجتماعی بطور جدی ورود کنند و ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار اشتری در دفاع از وظیفه شناسی ماموران پلیس در برخی ماجراهای اخیر گفت: در قضیه پارک پلس، مامور ما در چارچوب قانون، وظیفه قانونی خود را انجام داده است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۷:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: رئیس پلیس پایتخت روز پنجشنبه از مأمورانی که با دختر نوجوان متخلف در پارک تهرانپارس برخورد کرده بودند با اهدای لوح ویژه تقدیر کرد. این در حالی است که انتشار فیلم و خبر برخورد پلیس و دستگیری متهمان در پارک مورد نظر بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت به حدی که رئیس ...
عصر امروز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی تنهاست، گفت: متاسفانه در برخی بیمارستان ها، بانک ها و حتی برنامه های تلویزیونی، بدحجابی ها به مراتب بدتر از افرادی است که پلیس در خیابان ها با آنها برخورد می کند.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با اشاره به اینکه براساس قانون بی حجابی جرم محسوب می شود، گفت: بار ها اعلام کرده ایم، خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن، جرم محسوب می شود، برهمین اساس طرح ناظر یک را راه اندازی کرده ایم که خوشبختانه اثرات مثبتی نیز به همراه داشته است.
مرور نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در عمل تنهاست، گفت: ممکن است، عده ای با صدور برخی اطلاعیه ها و یا بیانیه ها، از پلیس حمایت کنند اما ناجا در عمل تنهاست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۵    
فرمانده ناجا گفت: متأسفانه در برخی بیمارستانها، بانکها و حتی برنامه های تلویزیونی، بدحجابی ها به مراتب بدتر از افرادی است که پلیس در خیابانها با آنها برخورد می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - فرمانده ناجا با اشاره به اینکه براساس قانون بی حجابی جرم محسوب می شود، گفت: بارها اعلام کرده ایم، خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن، جرم محسوب می شود، بر همین اساس طرح ناظر یک را راه اندازی کرده ایم که خوشبختانه اثرات مثبتی نیز به همراه داشته است.
برترین ها / تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بنا بر تدبیر سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، از کارکنان وظیفه شناس پلیس پایتخت در حادثه پارک پلیس تهران تقدیر شد. بر پایه این گزارش ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رانندگان متخلف در جاده های استان شناسایی و توقیف می شوند . به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سردار مهدی انصاری با اشاره به بروز تصادفات در محورهای استان، افزود: اجرای این طرح با تاکید فرمانده ناجا در سراسر کشور آغاز شده است . ...
پلیس راهور ناجا با استفاده از تجربیات پلیس های مرزبانی و مبارزه با مواد مخدر در استفاده از پهپاد، رصد مناطق صعب العبور، از طریق این پرنده را در پیش گرفته است. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه مشهد در دیدار فرمانده ناجا با تاکید بر پشتیبانی و حمایت همه جانبه از پلیس، نیروی انتظامی را در انجام وظایف و برخورد با ناهنجاری ها ، هوشمند ، با انگیزه و مقتدر و فارغ از جو سازی ها دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی کشور و استاندار خراسان رضوی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- خراسان رضوی- تولیت آستان مقدس رضوی در دیدار با فرمانده ناجا نیروی انتظامی را در انجام ماموریت های متنوع و گسترده، موفق و مقتدر دانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی بر ضرورت اهتمام جدی برای توسعه خدمات و ارتقای عملکرد نیروی انتظامی در مناطق مرزی کشور تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شناور های گشتی حیدر با حضور وزیر دفاع، رئیس سازمان صنایع دریایی و فرمانده ناجا به ناوگان مرزبانی ناجا ملحق شد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – گیلان – فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اهداء لوح از فرمانده انتظامی استان گیلان تقدیر کرد.
برترین ها / گیل خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: بگذارید نخست نگاهی به اصل ماجرای 18 تیر بیندازیم. دو جریان اصلی سیاسی 20 سال پیش، حادثه کوی را علیه خود توصیف کردند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۶    
مراسم الحاق شناورهای گشتی-رزمی کلاس حیدر به ناوگان مرزبانی ناجا صبح امروز با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا در بندرعباس برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کلمات کلیدی آئین الحاق شناورهای گشتی حیدر با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و فرمانده ناجا
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم الحاق شناورهای گشتی-رزمی کلاس حیدر به ناوگان مرزبانی ناجا صبح امروز با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا در بندرعباس برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم الحاق شناورهای گشتی-رزمی حیدر به ناوگان مرزبانی ناجا صبح امروز با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا در بندرعباس برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- شناورهای کلاس حیدر با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا به ناوگان مرزبانی ناجا ملحق شد. تاریخ انتشار: 09:48 - 17 تیر 1398 - کد خبر: 531450
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مراسم الحاق شناورهای گشتی-رزمی کلاس حیدر به ناوگان مرزبانی ناجا صبح امروز با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا در بندرعباس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - شناورهای کلاس "حیدر" با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا در مجتمع صنایع دریایی شهید درویشی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ناوگان شناوری مرزبانی نیروی انتظامی پیوستند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کانون خبرنگاران نبأ فرمانده ناجا در دیدار با خانواده شهید ستوان دوم حسین خانگاه در بندرعباس، دیدار با خانواده شهدا را وظیفه همگان دانست و گفت: شهدا افتخار ناجا و کشور هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم الحاق شناورهای گشتی-رزمی کلاس حیدر به ناوگان مرزبانی ناجا صبح امروز با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا در بندرعباس برگزار شد.
هرمز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با اشاره به افزوده شدن تعداد 7 فروند شناور به ناوگان دریایی هرمزگان، گفت: در حوزه های مختلف گام های خوبی در ناجا برداشته شده و امید است پیشرفت های بیشتری حاصل شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۲    
معاون اجتماعی فرماندهی دریابانی استان بوشهر از سوی فرمانده ناجا مدیر برتر ناجا شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی دریابانی استان بوشهر؛ سردار ولی ا. ...
آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: حدود برخی از جرایم در فضای مجازی مشخص نشده و نیاز است تا قانون گذار این جرایم را مشخص و در چارچوب معین و مقررات تعیین کند. به گزارش تسنیم سردار ایوب سلیمانی در حاشیه تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار کیومرث عزیزی با حکم فرمانده ناجا به سمت فرمانده انتظامی شرق استان تهران منصوب شد.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: پلیس راهور ناجا طی هماهنگی وزیر کشور و فرمانده ناجا طرح تقسیط جرایم معوقه خودروهای توقیفی را به مرحله اجرا گذاشته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا – جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی که در صف نخست مقابله با استکبار جهانی قرار گرفته وظیفه دارد در مأموریت های خود از ارزش های اسلامی دفاع کند و در این مسیر به پشتیبانی مردم نیاز دارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه دو مطالبه در فضای مجازی باید اجرا شود، اظهار داشت: یکی تهیه و تدوین مجموعه قوانین و مقررات و دیگری حمایت و پشتیبانی از پلیس در این زمینه است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با حکم فرمانده ناجا سردارکیومرث عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۱    
با حکم فرمانده ناجا سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران شد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۱:۵۹    
با حکم فرمانده ناجا سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۵    
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تهران پرس با حکم سردار اشتری فرمانده ناجا سرتیپ دوم کیومرث عزیزی به سمت فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران منصوب شد. انتهای پیام/ خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید آرمان صالحی سردبیرتهران پرس
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۲    
با حکم فرمانده ناجا، سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت: فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی دارای یک ستاد کامل و متمرکز و مانند یک نیرو در تابعیت مستقیم فرمانده ناجا ادامه کار می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی طی پیام های جداگانه ای، انتصاب امیر سرتیپ آشتیانی به سمت جانشینی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سلیمانی به عنوان ریاست سازمان بسیج مستضعفین را تبریک گفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: فرمانده نیروی انتظامی گفت: استفاده از فناوری در مأموریتهای پلیس یک ضرورت است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۲:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سردار اشتری، فرمانده ناجا درباره حیات شبانه گفت: اماکن دارای یک سری ضوابطی هستند و ساعتی در هر استانی مشخص شده که اصولا ساعت 12 شب باید اماکن تعطیل شده و تردد غیرعادی نخواهیم داشت. گسترش نیوز- فروشگاه ها و اماکن ساعت کار باید داشته باشند و بیشتر از این را اجازه نمی دهیم. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت:خدمت مقدس سربازی ، فرصتی مغتنم و با ارزش برای خودسازی و خدمت مستمر به آحاد مردم است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۳:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا چهارشنبه در نشست خبری در شیراز در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در خصوص مباحث طرح شده درباره سن اعتیاد و اقدامات این نهاد برای افزایش رصد توزیع مواد مخدر در بین دانش آموزان ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۰۹:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سردار سرتیپ ایوب سلیمانی درباره موج حملات به پلیس در فضای مجازی و رسانه های معاند اظهار داشت: متأسفانه در روزهای اخیر برخی از افراد از روی بی اطلاعی، کم اطلاعی و بی توجهی و یا بستن چشم بر روی حقایق نکاتی را در مورد عملکرد پلیس گفتند که شایسته نبود. ...
سیرجان نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
طی آیینی و با حضور فرمانده ناجا سردار عبدالرضا ناظری به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمان معرفی شد. سردار رضا بنی اسدی فر صبح چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: فرصت 46 ماهه فرماندهی انتظامی استان کرمان را به فال نیک می گیرم و از همه نهادها، سازمان ها و .. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: مجموعه پلیس در مبارزه با مواد مخدر از تجهیزات سنگین پهپاد، بالگرد مجهز به دوربین و اسلحه، کار اطلاعاتی و مخابراتی، رصد و پایش به صورت الکترونیکی و اپتیکی برخوردار است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: مجموعه پلیس در مبارزه با مواد مخدر از تجهیزات سنگین پهپاد، بالگرد مجهز به دوربین و اسلحه، کار اطلاعاتی و مخابراتی، رصد و پایش به صورت الکترونیکی و اپتیکی برخوردار است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۹:۱۵    
جانشین فرمانده ناجا گفت: کشفیات مواد مخدر در کشور 4 درصدی افزایش یافته است.