سه شنبه ۲۷ آذرساعت ۱۶:۳۹Dec 2018 18

جدیدترین‌های «خصوصی سازی»

روزنامه باختر   ۴۶ دقیقه پیش    
ابلاغ سیاست های اصل 44 قانون اساسی توسط رهبر معظم انقلاب به مدیریت اجرایی کشور، یکی از مهم ترین گام هایی بود که طی دهه های گذشته پس از انقلاب برای تعریض جاده توسعه اقتصادی کشور برداشته شده است. ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی از تشکیل صندوق توسعه حمل و نقل خبر داد و گفت: سیاست ما برای اجرای پروژه های نیمه تمام عمرانی خصوصی سازی آنها است.
وزارت ورزش و جوانان   ۲ ساعت پیش    
فرشاد پیوس با ابراز خرسندی از تصویب واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی اظهار داشت: امیدوارم این بار شاهد رقم خوردن این اتفاق مهم باشیم و فرآیند خصوصی سازی تا پایان محقق شود و نافرجام باقی نماند چر ا که حق هواداران این دو تیم است که باشگاه های محبوب انها در یک شرایط ایده آل فعالیت کنند و قطعا ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
وزیر نیرو با بیان اینکه قضاوت در مورد گرایش به خصوصی سازی و کالاسازی آب زود است گفت: اما دلایل زیادی برای پیگیری آن وجود دارد بنابر این در کنار این مقوله باید به جنبه کالای اجتماعی بودن آن توجه شود.
همشهری   ۳ ساعت پیش    
هیأت دولت در جلسه یکشنبه شب خود به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور، با واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی موافقت کرد. به گزارش همشهری، با اعلام وزیر ورزش و جوانان، پرونده واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس در سازمان خصوصی سازی بار دیگر به جریان خواهد افتاد ...
همشهری   ۳ ساعت پیش    
معاون بهزیستی کشور در مورد مشکلات پیش آمده در بحث دریافت سهام عدالت به مددجویان بهزیستی توضیح داد. حسین نحوی نژاد، معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در گفت وگو با فارس گفت: موضوع سهام عدالت، نحوه ثبت نام و شرایط پرداخت آن به بهزیستی برنمی گردد ...
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان امور استخدامی باید نسبت به شفافیت حقوق مسئولان و مقامات اقدام کند، گفت: خصوصی سازی در کشور به بلای جان کارگران و سرمایه مملکت تبدیل شده است.
نسیم   ۵ ساعت پیش    
نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: سازمان خصوصی سازی با فشار دستگاه های نظارتی و نمایندگان مجبور شد بپذیرد که خریدار آلومینیوم المهدی و هرمزال تخلفاتی داشته و حق و حقوق دولت را پرداخت نکرده و قرارداد را فسخ کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- وزیر ورزش وجوانان گفت: پس از تصویب واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس در هیات وزیران، سازمان خصوصی سازی از امروز (سه شنبه) موظف است اقدامات لازم درباره ارزیابی، کارشناسی و بررسی های مختلف را آغاز کند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان گفت: خصوصی سازی پژوهش، امری علمی است.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس گفت: سند خصوصی سازی باید به تصویب جمعی دولت، مجلس و نیروهای مسلح برسد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
به گفته وزیر ورزش، سازمان خصوصی سازی با لحاظ کردن ساز و کار های قانونی، از امروز انجام کار ارزیابی، کارشناسی و بررسی های مختلف برای خصوصی سازی سرخابی ها را آغاز می کند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
پس از امضای تفاهم نامه میان سازمان خصوصی سازی و بانک ملی برای حل مشکلات گروه ملی فولاد حالا به گفته مسئولان ظرف 2 ماه اخیر 138میلیارد تومان بابت خرید مواد اولیه و تامین سرمایه در گردش به گروه ملی فولاد تزریق شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۱:۳۸    
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: اکثر فسادهایی که در مزایده ها به وجود می آید و تیشه به ریشه خصوصی سازی می زند کلمه اهلیت است؛ اهلیت هایی که هیچ متری ندارد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۱:۱۸    
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباره روند خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۱:۱۵    
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، میرعلی اشرف پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی درباره روند واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: مسئله واگذاری سرخابی ها را نباید از یک بُعد نگاه کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۲۲    
سازمان خصوصی سازی: با دادن صورت مالی پرسپولیس و استقلال درچندروزآینده، اسفند مزایده واگذاری را برگزار می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۲۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:مراحل ارزیابی و قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حداکثر تا دو ماه آینده انجام خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۰۳    
در جلسه یکشنبه هیات دولت، پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان مبنی بر واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس که به تایید رئیس جمهوری رسیده بود، به تصویب رسید. با توجه به این مصوبه هیات وزیران، سازمان خصوصی سازی تمامی مراحل ارزیابی، قیمت گذاری، تعیین شرایط و نحوه واگذاری به متقاضیان را بر عهده خواهد داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۰۲    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: بعضی معتقدند که اگر این دوباشگاه را به بخش خصوصی واگذار کنیم یکسری دخالت ها پیش خواهد آمد که به طور مثال در انتخابات دخالت خواهند کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۲:۵۷    
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: حجم مطالبات معوق برخی از بنگاه های دولتی و عمومی تا جایی جهش یافته است که چند سر و گردن از حقوق صاحبان سهام هم بیشتر شده است. تعدد این روند نشان از پروژه ورشکست کردن شرکت ها می دهد تا ورشکست کنندگان همین شرکت ها از طریق کارگروهی آن ها را در فرایند خصوصی سازی خریداری کنند ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۱:۵۵    
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره مصوبه هیئت وزیران درباره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: تا دو ماه دیگر و نهایتا تا پایان سال قیمت گذاری این دو باشگاه انجام می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۰:۳۹    
سرانجام پس از گفت و شنودهایی که مبنی بر ضرورت خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود داشت، هیات دولت به واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی رای داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۰:۲۹    
تهران- ایرنا- نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ادعا کرد: 2 نفر از سازمان خصوصی سازی در مجتمع آلومینیوم المهدی مستقر شده اند اما متاسفانه هنوز شبانه شمش به طور غیرقانونی از کشور خارج می شود که باید مانع آن شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۲۶    
سازمان خصوصی سازی در اجرای تصمیم هیأت وزیران مبنی بر خصوصی سازی باشگاههای فرهنگی-ورزشی استقلال و پرسپولیس، آماده سازی و واگذاری سهام این دو باشگاه را در دستور کار خود قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۲۰    
اگر این آقایان خودشان بخواهند خودروی شخصی شان را بفروشند، آیا پیش از عرضه، آن را تعمیر نمی کنند و حتی ظاهرش را سروسامان نمی دهند؟ کاش به قدر خودروی دست دوم خودشان برای اموال ملت دلسوزی وجود داشت!
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۷    
اگر واقعا بخواهیم صاحبان صنایع بزرگ ایران برای خرید این دو تیم پا پیش بگذارند باید اختیار اداره این تیم ها را به صورت کامل واگذار کنیم و استقلال رای خریداران جدید را بپذیریم .
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۲۴    
با اعلام وزیر ورزش و جوانان واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی در هیات دولت به تصویب رسید.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۰۰    
پروژه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یک بار دیگر استارت خورد. روز گذشته وزیر ورزش از تصویب شدن واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی خبر داد و رییس سازمان خصوصی سازی هم پیش بینی کرد دو ماه دیگر مزایده واگذاری برگزار شود. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۰۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: آگهی فروش استقلال و پرسپولیس اواخر بهمن یا اسفند منتشر خواهد شد و تا آن زمان قیمت گذاری این دو باشگاه انجام می شود.
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۶:۲۲    
ایستانیوز:رییس سازمان خصوصی سازی گفت: مراحل ارزیابی و قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حداکثر تا دو ماه آینده نهایی می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۶:۱۰    
عزیمت تیم ملی فوتبال کشورمان به قطر برای حضور در آخرین اردوی خود پیش از جام ملت های آسیا و موافقت دولت با خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۵:۵۲    
رییس سازمان خصوصی سازی توضیحاتی را درباره نحوه فروش و شرایط خریداران دو باشگاه مطرح پایتخت ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۵:۴۶    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مراحل ارزیابی و قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را حداکثر تا دو ماه آینده انجام خواهیم داد.
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۵:۴۴    
ایران ورزشی آنلاین / واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی، موضوع تازه ای نیست. در سال های اخیر بارها و بارها صحبت از این واگذاری به میان آمده و حتی جدی شده اما هرگز به سرانجام نرسیده است ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۶    
مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: دولت سابقه بدی در واگذاری استقلال و پرسپولیس دارد و امیدوارم این بار مانع خصوصی سازی این دو باشگاه نشود.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۴    
سازمان خصوصی سازی به مشمولان هشدار داد مراقب باشند افراد سودجو به بهانه دریافت سود سهام عدالت از آنها اخاذی نکنند.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۳:۴۷    
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره مصوبه هیات وزیران درباره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: تا دو ماه دیگر و نهایتا تا پایان سال قیمت گذاری این دو باشگاه انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۵    
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره مصوبه هیات وزیران درباره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: تا دو ماه دیگر و نهایتا تا پایان سال قیمت گذاری این دو باشگاه انجام می شود.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۱    
امیر عابدینی درمورد اینکه چقدر احتمال می دهند پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی واگذار شوند، گفت: یادم می آید جناب پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کردند دولت در سال1394 مصوبه ای را گذرانده که این دو باشگاه به خاطر ماهیت فرهنگی دیگر به بخش خصوصی واگذار نمی شوند بنابراین دولت اگر می خواهد این ...
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۳:۰۴    
نماینده مردم بندرعباس در مجلس، گفت:خبرها حاکی از این است که دو شرکت آلومینیوم المهدی و هرمزال پیش از فسخ فروخته شده و برگزاری شتاب زده مزایده های نوبت اول، دوم و سوم فقط برای سرپوش گذاشتن به این معامله پنهانی و انجام تشریفات به ظاهر قانونی است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۲    
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس از تصویب واگذاری پرسپولیس و استقلال در هیات دولت ابراز خرسندی کرد و تصمیم دکتر سلطانی فر و پیگیری وزیر ورزش و جوانان را برای قرارگرفتن این دو باشگاه در مسیر واگذاری عالی توصیف کرد و در عین حال تاکید کرد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۲    
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس بسیار اتفاق خوبی است و دعای خیر همه فوتبالی ها بود که مستجاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۱۸    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه واگذاری های انجام شده همانند کارخانجات نساجی مازندران و معادن زغال سنگ البرز مرکزی در سوادکوه علی الغالب وادادگی بوده نه واگذاری.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از خبرفوریفاز جمله اهدف اصلی انقلاب اسلامی برقراری عدالت اجتماعی است که امروزه با ارزیابی شاخص های عدالت می توان به وضعیت نابسامان آن پی برد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۰    
با اعلام وزیر ورزش و جوانان، واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی در هیات دولت به تصویب رسید.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۴    
باشگاه آلومینیوم: عضو هیات مدیره سندیکای آلومینیوم: ترجیح می دهیم در مورد خصوصی سازی جدید آلومینیوم المهدی چیزی نگوییم زیرا پشت پرده های این واگذاری بوی خوشی به همراه ندارد.
سیمرغ   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۴۵    
رییس سازمان خصوصی سازی زمان مزایده و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۴۱    
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری وزارت ورزش و جوانان برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال بسیار مهم است.