شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۶:۴۸Apr 2019 20

جدیدترین‌های «خصوصی سازی»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس معتقدند شرکت 10 هزار میلیارد تومانی ماشین سازی تبریز، حدود 7 درصد قیمت واقعی واگذار شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در اوایل هفته گذشته جمعی از نمایندگان مجلس در تذکری شدید به حسن روحانی و معاون اولش، آنها را مورد نقد قرار داده و خواستار برکناری پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی شدند .
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: نمایندگان یک درخواستی برای رئیس جمهور ارسال کردند، ما هر چیزی که می آید را باید بررسی کنیم؛ بالاخره باید مدیران ما امنیت شغلی داشته باشند. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه اخیرا برخی افراد قیمت های متفاوتی برای شرکت ماشین سازی تبریز اعلام کردند، تاکید کرد: اعلام هرگونه قیمتی برای شرکت ماشین سازی تبریز فاقد مبنای کارشناسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای از رئیس قوه قضائیه خواست در اسرع وقت به پرونده های فساد خصوصی سازی ها رسیدگی کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حاشیه های واگذاری، هپکوی با سود سالانه 20 میلیارد در ابتدای دهه هشتاد را تبدیل به کارخانه ای سوت و کور در میانه های دهه 90 کرد. کارخانه ای که به جای صدای چرخ دنده های ابزارش، صدای کارگرانش از سازی که سازمان خصوصی سازی در آن دمیده و تازه صدایش به گوش می رسد، بلند است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه در خصوص سازمان خصوصی سازی نوشت: انتظار می رود با ورود قضایی به جزئیات و رسیدگی در اسرع وقت به پرونده های فساد گذشته خصوصی سازی ها، اجازه ندهید تبعات اقتصادی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها درحالی کار هپکو دوباره به خصوصی سازی رسیده که مسئولان ارشد استان مرکزی "اهلیت" و "رونق تولید" را دو پیش شرط واگذاری جدید هپکو می دانند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۲    
پرونده تخلفات متعدد رئیس سازمان خصوصی سازی به قوه قضائیه رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان خصوصی سازی در حالی قرار بود مزایده یک شرکت و جایگاه سوخت دولتی دیروز به عنوان نخستین مزایده امسال این سازمان انجام شوند، که این مزایده به سرانجام نرسید.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۲    
100 نماینده مجلس با تذکری خطاب به رئیس جمهور نسبت به حمایت وی و جهانگیری از رئیس سازمان خصوصی سازی انتقاد کرده و خواستار عزل پوری حسینی شدند.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۴    
ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم نگاهی دارد به خصوصی سازی شرکتی که بدون اجازه دولت اجازه آب خوردن ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 81 نماینده به روحانی درباره علت ممانعت رئیس جمهور و جهانگیری برای عزل رئیس سازمان خصوصی سازی را قرائت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
وکیل مدافع حسین هدایتی بدهکار کلان بانک سرمایه از صدور قرار منع تعقیب در پرونده شکایت موکلش از پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در ارتباط با واگذاری کارخانه نورد و لوله اهواز خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۵    
بدون شک پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی را باید پرحاشیه ترین رئیس تاریخ خصوصی سازی در کشور دانست. او یکبار در سال 83 و در دوران...
الف   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۸    
100 نماینده مجلس با تذکری خطاب به رئیس جمهور نسبت به حمایت روحانی و جهانگیری از رئیس سازمان خصوصی سازی انتقاد کرده و خواستار عزل وی شدند.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اکوفارس: 100 نماینده مجلس با تذکری خطاب به رئیس جمهور نسبت به حمایت روحانی و جهانگیری از رئیس سازمان خصوصی سازی انتقاد کرده و خواستار عزل وی شدند.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
انتظار می رود نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی قبل از اجرای طرح خصوصی سازی شرکت های خودروساز، اقدام به عارضه یابی در مورد خصوصی سازی های قبلی کنند و دلایل عدم رشد سایر خودروسازان خصوصی را بررسی کنند.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، 100 نماینده مجلس شورای اسلامی تذکری خطاب به رئیس جمهور در اعتراض به عدم عزل رئیس متخلف سازمان خصوصی سازی را به امضا رساندند.
اقتصادآنلاین -مریم علیزاده؛ در جلسه علنی امروز صبح مجلس شورای اسلامی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که گزارش مربوط به تخلفات شرکت پالایشگاه نفت کرمانشاه عمدتا پیرامون شیوه قیمت گذاری و نحوه واگذاری این شرکت به بخش خصوصی به قوه قضاییه ارسال شود. ...
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: حدود 10 سال از طرح پیشنهادی دولت برای ورود بخش خصوصی به عرضه خودروسازی می گذرد اما در همه این سالها ورود بخش خصوصی به صنعت خودرو با چالش های بسیاری همراه بوده است و بسیاری از کارشناسان معتقدند هنوز زیر ساخت های لازم در این زمینه مهیا نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: سهام شرکت هپکو از مالک قبلی طی وکالت نامه ای دراختیار سازمان خصوصی سازی است و امیدواریم که این سازمان برای مالکیت هپکو فردی را که دارای اهلیت است انتخاب کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
احمدی به بحث اقتصاد مقاومتی، خصوصی سازی و پیمان سپاری طرح ها و پروژه های شاخص کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: در این زمینه ها استان گام های اساسی را آغاز کرده و برای تحقق کامل آن نیازمند حمایت جدی از مرکز کشور است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عمومی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران خصوصی سازی های رانتی را عامل زمینگیر شدن تولید ملی در کشور دانست.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: 100 نماینده مجلس شورای اسلامی تذکری خطاب به رئیس جمهور در اعتراض به عدم عزل رئیس متخلف سازمان خصوصی سازی را به امضا رساندند. در این تذکر تاکید شده است ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
چهل و سه تن از نمایندگان مجلس در نامه ای شدیداللحن خطاب به رییس جمهور و معاون اول خواستار برکناری پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی شدند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۷    
مالک سهام هپکو به عنوان یک شرکت موفق ایرانی که تحت تأثیر خصوصی سازی با زیان های سنگینی مواجه شده برای سومین بار در یک دهه اخیر تغییر خواهد کرد. به گزارش همشهری، سازمان خصوصی سازی اعلام کرده به زودی 60.7درصد از سهام هپکو را برای فروش در فرابورس عرضه خواهد کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک شرکت و جایگاه سوخت دولتی فردا(سه شنبه) در نخستین مزایده امسال سازمان خصوصی سازی عرضه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - شش سال از بروز بحرانی که اجرای نادرست قانون خصوصی سازی برای البرز شرقی شاهرود پیش آورد می گذرد اما گویا با ورود مدیریت جدید بالاخره این شرکت روی خوش تغییر را مشاهده کرده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۸    
در خصوصی سازی به حقوق رانندگان توجه شود نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در تذکر این هفته خود به خصوصی سازی بخشی از ناوگان اتوبوسرانی شهرداری اصفهان اشاره کرد و گفت ...
توسعه   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۰:۱۰    
مهندس بازوند: ما موافق خصوصی سازی هستیم، اما اگر دولت فشاری برای واگذاری اموال بانک ها اعمال می کند باید از اصفهان و مشهد آغاز کنند، نه کرمانشاه که تا این اندازه نرخ بیکاری دارد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
طی 11 سال گذشته شرکت 44 ساله هپکو که سالانه میلیاردها تومان سودآوری داشت و امروز حدود 600 میلیارد تومان بدهی دارد، دو بار واگذار شده و قرار است برای بار سوم تغییر مالکیت دهد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو برای سومین بار توسط سازمان خصوصی سازی به مزایده گذاشته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص واگذاری های دولت گفت: به جای اینکه هیئت واگذاری از قیمت دفاع کند، من دفاع می کنم، به جای اینکه این هیئت ازاهلیت دفاع کند، من دفاع می کنم. نه تصویب قیمت پایه کار من است ونه تصویب اهلیت پای من است ونه تصویب شرایط واگذاری.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بعد از بازار مسکن، خودرو جذابیت بالایی برای هدایت نقدینگی به سوی خود دارد. تجربیات گذشته در این زمینه نشان می دهد، جذب نقدینگی در هر بازاری می تواند به سادگی وضعیت عرضه و تقاضا را بر هم بریزد و در بهترین حالت، کالای مصرفی را به کالای سرمایه ای تبدیل کند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۱    
در خبرها آمده است تا سه سال آینده، بنگاه های خودروسازی، خصوصی خواهند شد. البته بعید است بدون وجود عزم جدی برای باز کردن ساخت قدرت و حوزه سیاست، چنین صنعتی خصوصی شود. گروه های ذی نفع، به راحتی اجازه واگذاری بنگاه هایی چون ایران خودرو و سایپا را نمی دهند. حیات خلوت خصوصی است که باید حفظ شود ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۲    
نوزدهم دی ماه، معاونت حقوقی رئیس جمهور پیش نویس لایحه مدیریت تعارض منافع در انجام وظایف عمومی را به منظور نظرخواهی از عموم و صاحب نظران منتشر کرد. کمیسیون رقابت ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۲    
دکتر فرشاد مومنی در نوشتاری به بیان شرایط خصوصی سازی در ایران پرداخته است که از آن جمله می توان به ایجاد انحصار های خصوصی،پنهان سازی کسری بودجه دولت ، وام گیری واحدهای دولتی با عنوان خصوصی سازی، می باشند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رضا حمزه لو مدیرعامل سایق شرکت بازرگانی پتروشیمی از نحوه باز شدن پای مرجان شیخ الاسلامی و همسرش به پرونده پتروشیمی گفت.نکته مهم در این پرونده نبود نظارت بر عملکرد شرکت پتروشیمی در آغاز خصوصی سازی بود؛ نظارتی که اگر درست و اصولی انجام می شد، شاهد پیگیری این پرونده در مراجع قضایی نبودیم.
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه تجهیزات و ماشین آلات - واگذاری های سازمان خصوصی سازی در سال های اخیر حواشی بسیاری به همراه داشته که واگذاری سهام ماشین سازی تبریز با واکنش گسترده دانشجویان مواجه شده است.
پایتخت ما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
علیرضابیگی با اشاره به تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی می گوید: وضعیت ناسالم مدیریتی در سازمان خصوصی سازی در زمان مدیریت پوری حسینی تشدید شده و او کارنامه بسیار ضعیفی را از خود به جای گذاشت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۰    
منتقدان، سازمان خصوصی سازی را به ارزان فروشی متهم می کنند کارخانه ای که دارای 126 هکتار زمین است.400 آپارتمان و حداقل 500 ماشین در این کارخانه وجود دارد که تکنولوژی را وارد کشور کرده و مادر صنایع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: در یکی دو مورد نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کردند که در واگذاری ها فساد اتفاق افتاده است، که شکایت کردیم و بعد گفته شد که منظورمان سازمان خصوصی سازی نبوده است.
توجه به اهلیت خریدار از مهم ترین نکات در خصوصی سازی بنگاه های دولتی است. از سوی دیگر دولت باید پس از خصوصی سازی به عنوان پشتیبان توسعه صنعت در میدان حاضر شود.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بلوک 60.72 درصد از سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین – هپکو توسط سازمان خصوصی سازی از طریق فرابورس عرضه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سرانجام بعد از گذشت 14 سال از آغاز خصوصی سازی ها در ایران بندی را مصوب کردند که بر اساس آن یکی از حلقه های اصلی مفقوده در انجام خصوصی سازی ها باید مورد توجه قرار بگیرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: احمد مازنی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این اعتقاد که صدا و سیما به یک سازمان عریض و طویل مجمع الجزایری تبدیل شده که مردم، مسئولان و کارکنان این سازمان از آن راضی نیستند ابراز امیدواری کرد که مشکلات این سازمان با تصویب طرح جدید اداره صدا و سیما حل شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول کارگری سهامدار شدن کارگران در سهام کارخانه ها را در بالا رفتن بهره وری و حفظ امنیت شغلی نیروهای کار مؤثر خواند و گفت: اگر کارخانه ها به شکل تعاونی به خود کارگران واگذار شود، هم مشکلات کارخانه ها حل می شود و به سوددهی برمی گردند و هم کارگران با دلگرمی بیشتر مشغول کار می شوند. ...