دوشنبه ۰۵ خردادساعت ۱۲:۳۲May 2020 25

جدیدترین‌های «معاون سازمان خصوصی سازی»

 
تحلیل بازار / موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
فهیمی، سخنگوی سهام عدالت گفت: امکان فروش فقط 30 درصد سهام عدالت از دهم خرداد فراهم شده، اما نگهداری این سهام در بلند مدت به صرفه تر است و توصیه می شود فقط کسانی که نیاز ضروری دارند برای فروش اقدام کنند.
تحلیل بازار / راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
علایی، معاون سازمان خصوصی سازی گفت: طبق مصوبه شورای عالی بورس هر دو گروهی که روش مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب کرده اند، می توانند برای فروش 30 درصد سهام به بانک ها مراجعه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی با بیان " نگران تاثیر آزادسازی سهام عدالت بر بورس نیستیم"، گفت: شرکتهای سرمایه گذاری استانی نهایتا طی یک ماه تعیین تکلیف می شوند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون سازمان خصوصی سازی اعلام کرد مقدمات لازم برای واگذاری بخشی از سهام استقلال و پرسپولیس انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۳:۰۰    
معاون سازمان خصوصی سازی در مصاحبه ای پیرامون خصوصی سازی سرخابی ها صحبت کرد.
اقتصاد آنلاین / ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی گفت: امیدواریم برنامه ای که هیات واگذاری مصوب کرده است، در موعد مقرر انجام گرفته و پذیرش را در بازار دوم فرابورس اخذ کرده و در شهریور ماه عرضه اولیه را انجام دهیم.
علایی، معاون سازمان خصوصی سازی گفت: از 5 میلیون سهامدار عدالت که قبلا شماره شبا حساب بانکی خود را نداده بودند، اخیراً حدود 600 هزار نفر شماره شبا خود را اعلام کردند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی با اشاره به آمار دقیق و نهایی دارندگان سهام عدالت ، علت مشمول نشدن 1.8 میلیون نفر را اعلام کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه سهامدار عدالت صرفا کسانی هستند که در سامانه سازمان خصوصی سازی شناخته می شوند، گفت: تعدادی افراد با دارا بودن دعوت نامه اولیه سهام عدالت، مراحل ثبت نهایی سهام خود را طی نکرده و اکنون سهامدار عدالت نیستند.
سلام نو / می متالز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به دنبال اعتراض برخی از سهامداران مبنی بر اشتباه در انتخاب روش مدیریت سهام عدالت، امکان ویرایش در این سامانه فقط برای یک بار برای افرادی که از 10 تا 15 اردیبهشت اشتباها روش سهام داری را انتخاب کرده اند، فراهم شد. ...
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از خبرگزاری مهر، حسن علایی گفت: پس از اتمام طرح آزادسازی سهام عدالت، وراث می توانند ظرف یک یا دو ماه آینده با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و از طریق شرکت سپرده گذاری فرآیند انتقال سهام فوت شدگان به وراث را انجام دهند. ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۳    
خبرمهم: معاون سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که انتقال و آزادسازی سهام عدالت فوت شدگان تا چند ماه دیگر آغاز می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۰    
اکوفارس: معاون سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که انتقال و آزادسازی سهام عدالت فوت شدگان تا چند ماه دیگر آغاز می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که انتقال و آزادسازی سهام عدالت فوت شدگان تا چند ماه دیگر آغاز می شود. سن علایی گفت: پس از اتمام طرح آزادسازی سهام عدالت ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که انتقال و آزادسازی سهام عدالت فوت شدگان تا چند ماه دیگر آغاز می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۵۱ سایت دیگر  
علائی، معاون سازمان خصوصی سازی گفت: انتقال و آزادسازی سهام عدالت فوت شدگان تا چند ماه دیگر آغاز می شود.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: علایی، معاون سازمان خصوصی سازی، می گوید: در صورتی که متقاضی، شماره شبای خود را اعلام کند و به تایید بانک مرکزی برسد، سود سه دوره سهام برای او واریز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی دلایل واریز نشدن سود سهام عدالت برخی از مشمولان را اعلام کرد.
تحلیل بازار / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
علایی، معاون سازمان خصوصی سازی گفت: برای دریافت سود سهام عدالت، اعلام شماره شبای بانکی در سامانه سهام عدالت ضروری است.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: کد بورسی برای همه سهامداران عدالت صادر می شود و کسانی که شماره شبای آنها تأیید شود، سود سهام عدالت ظرف یکی دو ماه واریز می شود. ...
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: کد بورسی برای همه سهامداران عدالت صادر می شود و کسانی که شماره شبای آنها تأیید شود، سودسهام عدالت ظرف یکی دو ماه واریز می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
براساس اظهارات معاون سازمان خصوصی سازی سهامدارانی که تا شب گذشته روش آزادسازی را به اشتباه انتخاب کرده اند می توانند با ورود مجدد به سامانه ویرایش لازم را انجام دهند، همچنین کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کنند فعلا نمی توانند سهام خود را بفروشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: استقبال می کنیم هواداران سهمی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشته باشند و پیشکسوتان هم در مدیریت این باشگاه ها می توانند سهم و حضور داشته باشند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۲:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ابوالقاسم شمسی معاون سازمان خصوصی سازی در گفت وگو با برنامه "ورزش تعطیل نیست" درباره واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال گفت: بحث واگذاری این دو باشگاه 10-12 سال است که به صورت جدی مطرح می شود ولی تاکنون به سرانجام نرسیده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی از واگذاری هپکو به ایمیدرو خبر داده و احتمال این واگذاری را قوی دانسته است.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۹    
معاون سازمان خصوصی سازی درباره آخرین وضعیت واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی توضیحاتی ارائه داد. ، ابوالقاسم شمسی، معاون سازمان خصوصی سازی در گفت وگو با یکی از برنامه های رادیویی درباره وضعیت واگذاری 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی توضیحاتی را ارائه کرد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۳    
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: تمام سعی و تلاش ما و وزارت ورزش و جوانان این است که خصوصی سازی امسال اتفاق بیافتد. ما برنامه ای را مشخص کردیم و طبق این برنامه بایستی نیمه اول پذیرش فرابورس انجام شود.
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک ورزش - معاون سازمان خصوصی سازی درباره وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: عرضه اولیه سهام پرسپولیس و استقلال در هفته اول و دوم شهریور انجام شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی درباره آخرین وضعیت واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی توضیحاتی ارائه داد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۷    
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: پرونده سهام عدالت سال ها پیش بسته شده و دارندگان سهام عدالت همان گروهی هستند که قبلا ثبت نام آنها تایید شده است و سود آن را طی چند سال اخیر دریافت کرده اند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون سازمان خصوصی سازی عنوان کرد که علت عمده واریز نشدن سود سهامداران این است که حساب بانکی این افراد راکد یا مسدود شده و وجوه برگشت خورده است، اما درباره این مشکل تا دو ماه آینده تعیین تکلیف می شود.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۲:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
وزارت ورزش و جوانان عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی گفت: با وجود همه مشکلات و حاشیه های موجود در این شرکت ها اما با همکاری وزارت ورزش و جوانان و جلسات برگزار شده به نتایج قابل قبولی رسیدیم و امیدواریم تکلیف این موضوع تا نیمه اول سال 99 مشخص شود. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: اقداماتی برای عرضه اولیه سهام پرسپولیس و استقلال در فرابورس انجام شده تا با کشف قیمت طی نیمه نخست سال ، عرضه های بلوکی شروع شود.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون سازمان خصوصی سازی با اعلام علت لغو عرضه دو بلوک 17.3 و 11.44 درصدی بیمه البرز و بیمه اتکایی ایرانیان و عرضه مجدد در نیمه دوم بهمن از برنامه ورود شرکت های جدید و عرضه های اولیه خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی گفت: سعی ما این است از اوایل اسفند ماه پرداخت سود سهام عدالت را آغاز و تا پایان سال این سود را برای تمامی مشمولان واریز کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: شخص وزیر عزم جدی برای واگذاری این دو باشگاه دارد و علت تاخیر در تشکیل مجامع سرخابی ها نهایی نشدن گزارش حسابرسی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی کار هپکو، امروز 25 آذرماه با مراجعه به سازمان خصوصی سازی در خصوص عدم تعیین تکلیف هیئت مدیره هلدینگ هپکو از رئیس سازمان خصوصی سازی سوال کردند اما نتیجه ای نگرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: با همکاری سهامدار فعلی، رفع مشکلات و پرداخت معوقات کارکنان شرکت هپکو را از هفته گذشته آغاز کردیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی خبر داد: مطالبات کارگران هپکو طی چند روز آینده پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: برای حل مشکلات هپکو دنبال مالک جدید دارای اهلیت و توانایی هستیم.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۵    
معاون سازمان خصوصی سازی از تلاش برای واریز نوبت دوم سود نقدی مجامع شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت در دهه فجر امسال خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی معاون سازمان خصوصی سازی از وجود یا نبود ظرفیت تبدیل سهام عدالت به پول نقد ابراز نگرانی کرد و گفت: ورود این سهام به بازار سرمایه به صورت مرحله ای خواهد بود و امکان انجام کار به صورت یکجا وجود ندارد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۰:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، برنامه گفت وگوی اقتصادی با موضوع واگذاری دارایی های دولت در بازار سرمایه در ارتباط تلفنی با زهره عالی پور عضو هیئت عامل و معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی از شبکه رادیویی گفت و گو پخش شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
ایلنا : معاون سازمان خصوصی سازی گفت: ورود سهام عدالت به بازار سرمایه به صورت مرحله ای خواهد بود و امکان انجام کار به صورت یکجا وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۹:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: ورود سهام عدالت به بازار سرمایه به صورت مرحله ای خواهد بود و امکان انجام کار به صورت یکجا وجود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در شرایطی طبق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، دولت باید سهام خود را در بخش های مختلف واگذار کند که معاون سازمان خصوصی سازی کشور می گوید برای واگذاری باقی مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا، ابتدا باید تعریفی دقیق از اهلیت متقاضیان این سهام ارائه شود.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - معاون سازمان خصوصی سازی جزییات واگذاری ماشین سازی تبریز را اعلام کرد.
با مردم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۸۸ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: وزارت اقتصاد مجوز واگذاری باقی مانده سهام دولت در دو شرکت خودرو سازی را از سران سه قوه دریافت کرده است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زهره عالی پور ، عضو هیئت عامل و معاونت واگذاری سهام و بنگاههای سازمان خصوصی سازی در مصاحبه با رادیو گفت: وزارت اقتصاد مجوز واگذاری باقی مانده سهام دولت در دو شرکت خودرو سازی را از سران سه قوه دریافت کرده است. در واقع حدود 14درصد ایران خودرو و 17 درصد سایپا باید به فروش گذاشته شود. ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۳    
می متالز - معاون سازمان خصوصی سازی از دریافت مجوز واگذاری باقی مانده سهام دولت در دو شرکت ایران خودرو و سایپا از سران سه قوه توسط وزارت اقتصاد خبر داد.