سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۱:۰۴Dec 2019 10

جدیدترین‌های «شرکت های دولتی»

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، فرهاد دژپسند در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس و در پاسخ به سؤال ملی شکور پورحسین شقلان نماینده مردم پارس آباد مبنی بر علت واگذاری سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی بدون رعایت تشریفات و مقررات قانونی گفت: در شرایطی که تقریباً از درآمدهای نفتی محدود هستیم ...
دنیای اقتصاد   ۴۶ دقیقه پیش    
دنیای اقتصاد : لایحه بودجه سال آینده توسط رئیس جمهور تقدیم مجلس شد تا به این ترتیب، برنامه های کشور در سال 1399 با اعتباری به میزان 2033 هزار میلیارد تومان اداره شود که از این رقم 1483 هزار میلیارد تومان بودجه شرکت های دولتی و 484 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی دولت است ...
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
بررسی بودجه شرکت های دولتی نشان می دهد بودجه شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی در قانون بودجه سال 98 حدود 309 هزار میلیارد تومان بوده که با افزایش 287 هزار میلیارد تومانی به بیش از 595 هزار میلیارد تومان رسیده است
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۵    
نماینده مردم پارس آباد در مجلس از پاسخ های وزیر اقتصاد در خصوص علت واگذاری سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی بدون رعایت تشریفات و مقررات به صورت مشروط قانع شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده مردم پارس آباد در مجلس از پاسخ های وزیر اقتصاد در خصوص علت واگذاری سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی بدون رعایت تشریفات و مقررات به صورت مشروط قانع شد. تاریخ انتشار: 12:32 - 18 آذر 1398 - کد خبر: 575288
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد در مجلس از توضیحات وزیر اقتصاد درباره علت واگذاری سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی بدون رعایت تشریفات و مقررات قانع شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از اصلاح سازوکارهای واگذاری شرکت های دولتی خبر داد و گفت: درراستای واگذاری شرکت های دولتی، چوب حراج به اموال دولت نخواهیم زد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: امیدواریم در اصلاحی که بناست برای قانون مالیات صورت بگیرد مواردی همچون سهم سه و نیم درصدی شرکت های زیرمجموعه دولت در درآمد مالیاتی لحاظ و حتی معافیت بخش غیردولتی نیز به گونه ای اعمال شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- خوانساری گفت: بودجه شرکت های دولتی 2 برابر بودجه عمومی دولت است، اما میزان مالیات پرداختی این شرکت ها یک هفتم بنگاه های خصوصی است که فساد بوجود می آورد. تاریخ انتشار: 10:06 - 18 آذر 1398 - کد خبر: 575207
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۱    
میزان بودجه ای قرار است در سال آینده به شرکت های دولتی تعلق بگیرد با میزان مالیاتی که پرداخت می کنند، اختلاف عجیبی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: بودجه شرکت های دولتی دو برابر بودجه عمومی است و میزان مالیات پرداختی آنها شاید یک ششم بنگاه هایی است که متناسب با آن در بخش خصوصی مالیات پرداخت می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
لایحه بودجه سال 1399 نسبت به سال گذشته از رشد نزدیک به 16 درصدی برخوردار شده است که در این بین منابع عمومی رشد بیشتری نسبت به رشد کل بودجه داشته و از رشد 18 درصدی برخوردار است.
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۵   + ۹۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ممکن است نرخ بنزین 1500، 1800 یا 2 هزار تومان شود و دیگر بیشتر از 2 هزار تومان نخواهد بود و همچنین احتمالا دو نرخی بودن بنزین در بودجه 99 حذف می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت چین دستور داده تا 3 سال دیگر تمام تجهیزات و فناوری های رایانشی خارجی از سازمان ها و شرکت های دولتی حذف و با نمونه های داخلی جایگزین شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۰    
کیهان: سهم شرکت های دولتی از بودجه 75 درصد، مالیات 3 درصد، دنیای اقتصاد: غلظت نفت در بودجه 99؛ همشهری: اعتراض به شیوه برخورد با معترضان.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دیروز بودجه 1988 هزار میلیارد تومانی سال 1399 توسط رئیس جمهور تسلیم مجلس شد. بودجه عمومی دولت 563 هزار میلیارد تومان و بودجه شرکت های دولتی سه برابر بودجه عمومی دولت تقویم شده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
در شرایطی که 75 درصد کل بودجه کشور صرف شرکت های دولتی می شود، میزان مالیاتی که این شرکت ها پرداخت می کنند حدود 3/5 درصد کل درآمد مالیاتی است!
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هشت هزار و 480 میلیارد تومان با هدف بازپرداخت وام های خارجی برای شرکت های دولتی در لایحه بودجه 99 پیش بینی شده است.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۳    
دولت در لایحه بودجه 99 مجاز شده است تا سقف 550 هزار میلیارد ریال اوراق مالی اسلامی ریالی– ارزی و شرکت های دولتی نیز تا 65 هزار میلیارد ریال، اوراق مالی اسلامی ریالی منتشر کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
براساس لایحه بودجه 99 کل کشور در بودجه بانک ها و شرکت های دولتی مبلغ 8480میلیارد تومان برای بازپرداخت وام های خارجی در نظر گرفته شده است.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نقدینه- بر اساس لایحه بودجه سال 99 ، وزارت نفت از طریق شرکت های تابعه خود می تواند تا سقف 3 میلیارد دلار اوراق مالی اسلامی برای بازپرداخت بدهی های خود در سال آینده منتشر کند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
بودجه کل شرکت های دولتی 1483 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده که مالیات این بخش، 5 هزار و 788 میلیارد تومان پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس لایحه بودجه سال 99 شرکت های دولتی در مجموع 12 هزار میلیارد تومان سود ابرازی خواهند داشت که سود سهام بانک مرکزی 1600 میلیارد تومان خواهد بود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
پزشکان مجددا موظف به استفاده از دستگاه کارتخوان شدند. به گزارش سلام نو، براساس بند ک تبصره 6 لایحه بودجه سال آینده، تمامی مراکز درمانی اعم از دولتی، خصوصی، وابسته به نهادهای عمومی، نیروهای مسلح ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضویت همزمان مقامات در تمامی پست های مدیریتی در عضویت هیات مدیره، مدیریت عاملی و سایر مدیریت های اجرایی شرکت های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی و سازمان ها ممنوع شد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس لایحه بودجه سال 99 شرکت های دولتی می توانند تا سقف شصت و پنج هزار میلیارد 65.000.000.000.000 ریال اوراق مالی اسلامی با منتشر کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: متاسفانه شرکت های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته اند و ما می بینیم که ملت در این رابطه خون دل می خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
5 شرکت فعال در صنایع هسته ای 10 میلیارد و 800 میلیون تومان سوددهی خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مالیات شرکت های دولتی 2درصد کل درآمدهای بودجه در سال 99 پیش بینی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۱    
از ثابت ماندن سقف اعطای وام ازدواج در 30 میلیون تومان تا معافیت زوار رابعینی از پرداخت عوارض خروج از کشور از جمله موارد مهم لایحه بودجه سال آینده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق لایحه بودجه سال 1399 وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلف است با همکاری سازمان برنامه و بودجه حداکثر تا پایان خرداد سال آینده سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت های دولتی را تکمیل کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: شرکت های دولتی در گران کردن کالاها و خدمات از همه سبقت گرفته اند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: شرکت های دولتی پس از افزایش قیمت بنزین در گران کردن کالا ها و خدمات نسبت به جا های دیگر سبقت گرفته اند.
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۶۴ سایت دیگر  
لایحه بودجه سال 1399 با منابع کلی 1988 هزار میلیارد تومان به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد. به گزارش سلام نو، امروز هفدهم آذرماه رئیس جمهوری لایحه بودجه سال آینده را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر و میمه گفت: شرکت های دولتی در گران کردن کالا و خدمات سبقت گرفته اند و کسی هم برای مردم کاری نمی کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۵۴ سایت دیگر  
بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات غیرانتفاعی نیز 1483 هزار میلیارد تومان است که با افزایش 200 هزار میلیارد تومانی نسبته به سال گذشته همراه است. این رقم در سال گذشته 1277 هزار میلیارد تومان بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رییس جمهور در تشریح جزییات لایحه بودجه سال آینده گفت که شرکت های دولتی در گران کردن کالا و خدمات خود از دیگران سبقت گرفته اند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، یکی از بزرگترین و فعال ترین پیشگامان این صنعت، بدون شک شرکت چینی هواوی است که تاکنون با بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی در کشورهای مختلف برای توسعه و برقراری شبکه 5G قرارداد همکاری منعقد کرده است. ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تغییر روش واگذاری و رونمایی گام جدید دولت در واگذاری شرکت های دولتی طی هفته آینده خبر داد. گسترش نیوز - به گزارش مشرق به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، فرهاد دژپسند اظهار داشت: تعریف نقطه مطلوب در شرایط عادی با تحریم، متفاوت است و طبیعتاً نمی توان در این شرایط ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تغییر روش واگذاری و رونمایی گام جدید دولت در واگذاری شرکت های دولتی طی هفته آینده خبر داد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد سقف کل بودجه سال 99 با احتساب درآمد شرکت های دولتی 2033 هزار میلیارد تومان خواهد بود. درآمد شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی 1483 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نمی توان فضای اقتصادی را تیول آقازاده ها و کارچاق کن ها قرار داد و در همان حال، انتطار داشت حال سفره مردم خوب باشد.
نسیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نسیم آنلاین: گرچه از رقم بودجه سال 99 شرکت های دولتی جزئیاتی منتشر نشده، اما بودجه این شرکت ها در سال 98 حدود 1274 هزار میلیارد تومان بود. نود اقتصادی در گزارشی نوشته حال که کسری بودجه کابوسی برای دولت تبدیل شده، بد نیست بدانیم اگر شرکت های دولتی فقط 5 درصد در مصارف خود صرفه جویی کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قائم شهر در مجلس گفت: با وجود اینکه مسئولان بر عدم افزایش قیمت کالاها به دنبال گرانی بنزین تأکید داشتند، اما شاهد هستیم که به دنبال گرانی بنزین، کالاهایی که در شرکت های دولتی نیز تولید می شوند، افزایش قیمت داشته اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، این درحالی است که همواره انتقادات زیادی درخصوص اینکه مجلس فرصت کافی برای بررسی جزئیات بودجه شرکت های دولتی ندارد، مطرح می شد، ولی با این اقدام دیوان محاسبات کشور یک ماه زودتر از لایحه فرصت بررسی بودجه شرکت های دولتی را پیدا کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: ما شرکت های دولتی را چشم بسته واگذار می کنیم، هیچ وقت فکر نکردیم که ماهیت آن را تغییر دهیم. اگر زمان واگذاری شرکت، اموال شرکت و خریدار را ضامن دیون شرکت بگذاریم آن وقت به این راحتی کسی به دنبال خرید شرکت نمی رود.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۳:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رسول فلکی به مناسبت روز جهانی معلولان (سوم دسامبر مصادف با 12 آذر)، ضمن انتقاد از عدم مناسب سازی معابر شهری برای سهولت رفت و آمد معلولان، تصریح کرد: طبق ماده قانون جامع حمایت از حقوق معلولان کلیه وزارتخانه ها، مؤسسات، سازمان ها و شرکت های دولتی و نهاد های عمومی و انقلابی موظفند در طراحی ...
به گزارش اقتصادآنلاین ، معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در این نشست تخصصی که صبح شنبه نهم آذرماه در ساختمان مرکزی بانک تجارت برگزار شد ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، احمد علیرضابیگی در گفت وگو با ما با اشاره به موانع موجود بر سر راه تولیدکنندگان، بیان کرد: امروز مهم ترین مانعی که بر سر راه تولیدکنندگان وجود دارد، غیر واقعی بودن اقتصاد کشور است. دو نرخی بودن ارز امکان تولید را از تولیدکنندگان سلب کرده است. ...