یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۵:۱۱Oct 2019 20

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت ایران»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای مقابله با سیلاب از سوی مجموعه صنعت نفت در هورالعظیم در حال آماده سازی است، گفت: سدی در آن منطقه وجود دارد که ارتفاع آن را بالا می بریم و جاده ها و زیرساخت ها نیز در حال تقویت است.
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در چند ماه اخیر، حدود 8 هزار میلیارد تومان از طریق بازار سرمایه برای پروژه های نفتی تامین مالی شده است.
پایگاه خبری گسترش / شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: استفاده از انواع اوراق و روش های نوین تامین مالی به منظور جذب سرمایه مردمی برای سرعت بخشی به اجرای پروژه های نفت و گاز در دستور کار قرار دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
اقبال معامله گران و تجار بین المللی از عرضه انواع فرآورده های نفتی پالایش و پخش در بورس انرژی فرصت طلایی برای شرکت ملی نفت ایران بوجود آورده تا گازوئیل و نفت کوره خود را نیز روانه این بازار کند.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کارگروه فناوری های نانو در شرکت ملی نفت ایران گفت: با ابلاغ تصویب نامه هیئت وزیران به بعضی از وزارتخانه ها از جمله وزارت نفت، سند گسترش استفاده از فناوری های نانو بر اساس ماده هفت، 13 مورد کاربرد فناوری نانو در حوزه های مختلف به شرکت ملی نفت ایران محول شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۵    
مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان فارس، خبر داد. این میدان چهل میلیارد دلاری عایدی برای کشور خواهد داشت و نوزده تریلیون فوت مکعب گاز به ذخایر گازی کشور اضافه می کند. جزئیات این میدان گازی تازه را می بینید.
ایران اکونا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بنزین در دو نوبت و گازوئیل شرکت ملی نفت ایران در پنج نوبت در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
**از دیروز (21 مهرماه) که خبر کشف میدان گازی جدیدی در کشور با نام ارم اعلام شد، فارغ از اطلاع رسانی گسترده، برخی نگاه های گاه بی تفاوت نسبت به این کشف توجهم را جلب کرده است که اغلب هم در این تک جمله نمود پیدا می کند فقط به اندازه یک فاز پارس جنوبی است ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که هم اکنون مراحل اجرایی طرح توسعه میدان های نفتی غرب کارون و پروژه های جنبی آن با فعالیت و تمرکز حداکثری پیمانکاران ایرانی در حال اجراست که این روند، مصداق بارز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی جدیدی در جنوب استان فارس خبرداد. بنابر گزارش ها، میدان گازی ارم در فاصله 200 کیلومتری جنوب شیراز، 60 کیلومتری شمال عسلویه و 25 کیلومتری جنوب باختری شهرستان خنج قرار دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از امضای 14 قرارداد اکتشاف نفت و گاز در سال 98 خبر داد. *** امضای 14 قرارداد به ارزش 2200 میلیارد تومان در حوزه اکتشاف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: میدان گازی ارم کشف شده در جنوب استان فارس یک میدان داخلی غیر مشترک است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به منظور تأمین نظر شورای نگهبان شرکت ملی نفت ایران را موظف کردند تا نسبت به تأمین چهار میلیون تن مواد اولیه قیر (vb) در سال 1398 اقدام نماید.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت نفت ایران می گوید نفتکش هدف قرار نگرفته و شخص دیگری می گوید به آن حمله شده و کس دیگری می گوید نشت مواد نفتی رخ داده. ما در چنین اقدامی مشارکت نمی کنیم. ما هرگز در چنین کاری دخالت نداشته ایم. این روش عملیاتی ما نیست و ما پیش از این نیز، این گونه عمل نکرده ایم.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: قرارداد پروژه لرزه نگاری دوبعدی باشت بین سیدصالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و علیرضا بهبهانی نیا، رئیس هیئت مدیره شرکت عملیات اکتشاف نفت (زیرمجموعه اویک) و قرارداد پروژه لرزه نگاری سه بعدی پانیذ بین هندی و امید عساکره ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: رضا دهقان، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران امروز (یکشنبه، 21 مهرماه) خبر کشف میدان گازی جدیدی با نام ارم در جنوب استان فارس را اعلام کرد و گفت: امروز به نیابت از شرکت ملی نفت ایران به طور رسمی اکتشافی را اعلام خواهم کرد که بخشی از اطلاعات آن هفته گذشته منتشر شد ...
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، صادق مردانی، کارشناس صنعت نفت، درآمد صادراتی شرکت ملی نفت ایران را بیش از درآمد این شرکت از محل فروش خوراک به پالایشگرهای داخلی دانست و گفت ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیران عامل شرکت های اویک و تنکو به عنوان طرف های قرارداد با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در پروژه های لرزه نگاری باشت و پانیذ، برای اجرای پروژه و کار در ساختارهای پیچیده اکتشافی کشور اعلام آمادگی کردند.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران میزان تحقق تعهدات اکتشافی تکلیفی این مدیریت در نیمه نخست برنامه پنج ساله اکتشاف کشور را در بخش های نفت و گاز به ترتیب 130 و 170 درصد اعلام کرد و گفت: در صورت تداوم این رویه، طرح درخواست افزایش تعهد کشف به شورای عالی اکتشاف محتمل است.
معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت از کشف یک میدان گازی جدید به نام میدان گازی ارم در 200 کیلومتری جنوب شیراز خبر داد و گفت: براساس محاسبات انجام شده، حجم گاز درجا در این مخازن بالغ بر 19 هزار میلیارد فوت مکعب است که بیش از 13 هزار میلیارد فوت مکعب آن قابل استحصال است. ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران خبر کشف میدان گازی جدیدی با نام ارم را در جنوب استان فارس اعلام کرد و گفت: امروز می توانیم با اطمینان بگوییم که در انجام فعالیت های اکتشافی به خودکفایی کامل رسیده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از امضای 14 قرارداد به ارزش 2200میلیارد تومان در حوزه اکتشاف در سال جاری خبر داد.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی جدیدی در جنوب استان فارس خبرداد؛ ذخیره گاز درجای این میدان که ارم نام گذاری شده، 19 تریلیون فوت مکعب (540 میلیارد مترمکعب) است که 13 تریلیون فوت مکعب آن قابل برداشت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران با انتشار اینفوگرافیکی از جزئیات میدان گازی جدید ایران خبر داد که این میدان گازی، برابر مصرف یکسال سه کشور اروپایی گاز در دل خود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور توسعه مهندسی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به کشف میدان گازی ارم در 200 کیلومتری جنوب شیراز، گفت: با توجه به حجم ذخیره 19 هزار میلیارد فوت مکعبی گاز درجای و 385 میلیون بشکه ای میعانات گازی در میدان ارم، عایدی از این میدان 40 میلیارد دلار خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: با هدف بررسی بخش های رسوبات مختلف کشور، 14 قرارداد طراحی و به مناقصه رفته که از این تعداد، 7 قرارداد تعیین تکلیف شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران امروز پیش از ظهر امروز در مراسم اعلام کشف میدان گازی جدید و امضای قرارداد پروژه های لرزه نگاری پانیذ و باشت از سرمایه گذاری 2200 میلیارد تومانی برای 14 قرارداد جدید درحوزه اکتشاف خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه این شرکت توانست تعهد اکتشاف منابع گازی را تا 170 درصد برنامه محقق کند، گفت: در منابع نفتی نیز بیش از 130 درصد از برنامه تعهد شده اکتشاف محقق شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، رضا دهقان، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران در جمع خبرنگاران از کشف میدان گازی جدید با ذخیره گاز درجای 19 هزار میلیارد فوت مکعب در جنوب استان فارس خبر داد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران گفت:2200 میلیارد تومان در حوزه دیتا های لرزه نگاری در حوزه رسوبی سرمایه گذاری شده است و پراکندگی خوبی در کشور وجود دارد. تاریخ انتشار: 11:52 - 21 مهر 1398 - کد خبر: 558223
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
امروز یک شنبه قرار است جزئیات کشف جدید گازی شرکت ملی نفت ایران اعلام و قراردادهای دو پروژه اکتشافی پانیذ و باشت نیز امضا شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین – مهسا نجاتی؛ روزنامه گاردین، به تازگی لیستی از 10 شرکت آلاینده جهان ، که بیشترین میزان انتشار گازهای گلخانه ای را دارند، ارائه کرده است. ...
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
این کشتی متعلق به شرکت ملی نفت ایران است. در اثر این انفجارها، دو مخزن نفتی خسارت دیدند که در نتیجه نفت از آنها به دریای سرخ نشت پیدا کرد.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
جزئیات میدان گازی جدیدی که به همت متخصصان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران کشف شده است، فردا (21 مهرماه) اعلام و هم زمان، دو قرارداد اکتشافی با شرکت های ایرانی امضا می شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- شرکت ملی نفت ایران، اعلام کرد یک میدان بزرگ گازی به عمق سه هزار و 900 متری در جنوب استان فارس کشف شده است. صالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت که این میدان گازی پس از یک سال فعالیت مستمر کشف شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه مذاکرات با شرکت ساینوپک چین در یادآوران در جریان است، گفت: در 6 ماه اول امسال 10 هزار بشکه به تولید روزانه این میدان مشترک در غرب کارون افزوده شده و پیش بینی می شود تا پایان سال 10 هزار بشکه دیگر نیز به تولید ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کشف یک میدان عظیم گازی در جنوب ایران یک میدان عظیم گازی در مناطق خشکی در جنوب ایران کشف شد. سید صالح هندی مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با تایید خبر کشف این میدان عظیم گازی، گفته است: این میدان پس از یک سال فعالیت مستمر اکتشافی در جنوب ایران کشف شده است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل اکتشاف شرکت ملی نفت با انتشار فیلمی در فضای مجازی از اکتشاف های جدید در حوزه نفت و گاز کشور خبر داد. صالح هندی دراین فیلم اعلام کرده جزئیات این اکتشاف ها بزودی از طریق شرکت ملی نفت اطلاع رسانی خواهد شد. ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
یک میدان گازی در مناطق خشکی جنوب ایران کشف شد. به گزارش سلام نو، اخیرا خبر کشف یک میدان گازی عظیم در ایران در رسانه ها منتشر و از سوی مسوولان نفتی کشور نیز مورد تایید گرفته است تا جایی که سیدصالح هندی - مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران - با اعلام خبر کشف این میدان عظیم گازی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران پس از 44 روز خبر اکتشاف یک میدان جدید نفتی را که در منطقه دزفول شمالی کشف و در خبرگزاری فارس منتشر شده بود، تایید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
طی یک سال گذشته فراورده های نفتی شرکت ملی نفت ایران از جمله نفت خام سبک، نفت خام سنگین، میعانات گازی و بنزین در حجم های مختلف در بورس انرژی ایران عرضه شد که طبق اعلام وزیر نفت، تنور بورس انرژی با عرضه فراورده های نفتی گرم بوده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در صفحه شخصی خود از کشف یک میدان گازی خبر داد. تاریخ انتشار: 12:09 - 17 مهر 1398 - کد خبر: 557127
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۷۴ سایت دیگر  
این میدان گازی در عمق 3900 متری کشف شده و حجم آن به اندازه 16 سال مصرف گاز در تهران است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مسعود کرباسیان در حاشیه پنجمین کنگره نفت و نیرو در جمع خبرنگاران تاکیدکرد: سازمان بورس کمک کرد تا اوراق را منتشر کنیم. ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با حضور در این کمیسیون، گزارشی درباره نحوه فروش نفت و روند اجرایی پروژه های مربوط به این صنعت ارائه کردند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد خدابخشی با اشاره به جلسه عصر دیروز(سشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برای ارائه گزارش در خصوص فروش نفت و روند اجرای پروژه های مربوط به تولید آن گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در خصوص فروش نفت ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
2 میلیون بشکه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران، 16 مهرماه امسال در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت ملی نفت ایران عرضه دو میلیون بشکه نفت خام سبک را 16 مهرماه امسال در رینگ بین الملل بورس انرژی در برنامه دارد که این شانزدهمین نوبت عرضه محسوب می شود.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران با هدف تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی، دو جاده منتهی به پایانه مرزی چذابه را احداث کرد و 24 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین را نیز برای خدمت رسانی به زائران اربعین اختصاص داد.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالا شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح آخرین وضعیت پروژه های خانواده 10 گروه کالایی، از تولید انبوه مته های صخره ای ساخت داخل خبر داد و گفت: بر اساس آخرین آمار از اواخر مهر ماه تحویل کالاها آغاز می شود.