سه شنبه ۰۲ خردادساعت ۱۷:۱۹May 2017 23

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۵ ساعت پیش    
قرارداد ساخت لوله های CRA به ارزش تقریبی 550 میلیون دلار به عنوان مهمترین قرارداد خارجی شرکت ملی نفت ایران در دوره پسابرجام، فردا (چهارشنبه ...
  ۷ ساعت پیش    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی گفت: بر اساس آمار و ارقام شرکت های نفتی بین المللی، ایران توانمندی افزایش ظرفیت تولید روزانه 3 میلیون بشکه نفت خام را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۹    
معاون اول رئیس جمهوری و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تکالیف و پروژه های اولویت دار 10 دستگاه اجرایی از جمله وزارت نفت (مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی) را برای اجرا در سال 96 ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۹    
صادرات میعانات گازی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی، در ادامه افزایش روند تولید محصولات دارای ارزش افزوده بالا در این فازها به پیش از 4 میلیون بشکه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال، 8 درصد در تولید نفت خام، 17 درصد در تولید گازغنی و 29 درصد در تولید مایعات و میعانات گازی و نفتا رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۹    
وزیر کشور گفت: حسن روحانی با کسب با 23 میلیون و 549 هزار و 616 رای به عنوان دوازدهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران برگزیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران برای توسعه همکاری با پالایشگاه های هندی در زمینه حمل محمولات نفتی این کشور به صورت مستمر و ایمن اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۹    
خبرنگاران شبکه تلویزیونی ژاپنی آساهی (Asahi) از میدان نفتی آزادگان جنوبی در غرب کارون بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۵    
معاون مجری طرح آزادگان جنوبی در جریان بازدید خبرنگاران ژاپنی از این میدان، با بیان اینکه تولید این میدان تا پایان سال جاری به 160 هزار بشکه می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۳    
هفتمین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام وزارت نفت، صبح امروز (27 اردیبهشت) در محوطه مقبره الشهدای وزارت نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۳    
پروژه آسیب شناسی سیستم مدیریت HSE بر اساس مدل PSM و استقرار سیستم مدیریت ایمنی فرایند که از سوی هیئت مدیره تصویب شده، در شرکت ملی نفت ایران عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۸    
هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران پروژه تعیین حریم ایمنی خطوط لوله، تاسیسات، مخازن و چاه ها (بخش خشکی) در شرکت ملی نفت ایران را تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۱    
ناظر و مجری موزه های نفت آبادان از افتتاح موزه کارآموزان آبادان به عنوان دومین موزه صنعت نفت تا 2 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۸    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ورود این شرکت به عرصه برگزاری دوره های آموزشی بین المللی خبر داد و گفت: این امر ضمن فراهم سازی شرایط انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۷    
بیمارستان دیر که یکی از خواسته های اصلی مردم شهرستان دیر بود، با مشارکت و عزم جدی وزارت نفت تکمیل و به صورت رسمی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲    
روسیه و عربستان روز دوشنبه (15 ماه مه) ضمن انتشار بیانیه ای مشترک بر تمدید قرارداد کاهش تولید نفت خام توافق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۱    
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از پیشرفت 87 درصدی عملیات حفاری فاز 14 میدان مشترک پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳    
وزیر نفت طی حکمی بهروز بیک علیزاده را به عنوان مدیر کل امور اوپک و روابط با مجامع انرژی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳    
مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام دو هزار و 500 نفر در صنعت نفت خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۳:۲۸    
کارکنان منطقه عملیاتی لاوان در مراسمی یاد جان باختگان معدن زمستانی یورت را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۹    
پیشرفت عملیات حفاری چاه های گازی میدان کیش به 84.74 درصد رسید و روند عملیات حفاری و تعمیر چاه ها مورد بررسی کارشناسان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۹    
غربالگری پروژه های شرکت های بهره بردار نفت و گاز بر اساس شاخص های پیشرفت فیزیکی و موقعیت مکانی میادین نفت و گاز به منظور بودجه ریزی در سقف اعتبار مصوب انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۴    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: توان و ظرفیت بارگیری و صادرات نفت خام کشور بهبود یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۵    
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی بر آمادگی شرکت های تابعه برای تولید پایدار گاز در فصول سرد سال و رفع نیازهای کارکنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
مراحل ساخت سکوی فازهای 13، 22، 23 و 24 میدان مشترک پارس جنوبی از مرز 78 درصد عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۳    
یکی از کارشناسان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، دو جلد کتاب با عناوین تعمیرات توربین و تعمیرات کمپرسور گاز گریز از مرکز را مکتوب و تالیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
مدیرعامل شرکت نفت فیلیپین از مذاکره با شرکت ملی نفت ایران به منظور خرید بیش از 250 هزار بشکه نفت خام از ایران با هدف تامین خوراک پالایشگاه خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
رئیس کنسرسیوم پرگس از نهایی شدن طرح جامع توسعه میدان های کرنج و شادگان در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: یک میلیارد دلار سرمایه ما برای ورود به فرآیند توسعه این میدان ها آماده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۹    
چهار واحد نمکزدایی با ظرفیت فرآورش 210 هزار بشکه نفت در روز، تا چهار ماه آینده در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۹    
مدیرعامل شرکت نفت فیلیپین از اختصاص یک میلیارد دلار برای توسعه میادین کرنج و شادگان خبر داد و گفت: اگر لازم باشد برای توسعه میادین نفتی ایران سرمایه گذاری بیشتری هم خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۰    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، این شرکت را دارای ظرفیت های بالا در جهت به کارگیری توانمندی شرکت های ایرانی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۹    
وزیر نفت، افزایش حقوق عمومی و کمک هزینه عائله مندی و کمک هزینه اولاد سال 1396 را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۹    
طی سال گذشته تعداد هشت پروژه اولویت دار از سوی مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به انجام رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت ایران گفت: صنعت نفت پس از عبور از تحریم های سخت، امروز دوران باشکوه و حرکت رو به جلو خود را طی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۲    
هم جهت با سیاست های اقتصاد مقاومتی، انتقال دانش و تکنولوژی و اشتغال آفرینی، نخستین خط تولید فیلترهای مورد نیاز صنعت نفت به زودی در کشور راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰    
سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی از برگزاری مناقصه طرح توسعه این میدان تا پایان خردادماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) با اشاره به تسهیل ارتباطات بین المللی با شرکت های صاحب دانش و فناوری گفت: فارغ از جناح ها و سیاست زدگی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۱    
شرکت ملی نفت ایران و شرکت مهندسی ساختمان صنایع نفت با هدف مطالعه میدان سپهر تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۱    
مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت از تحقق تولید زودهنگام 30 هزار بشکه ای نفت از میدان مشترک آذر در روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۰    
شرکت ملی نفت ایران و شرکت مپنا با هدف مطالعه میدان های منصوری و آبتیمور تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۱    
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون سهم این شرکت را در افزایش تولید نفت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پسابرجام 60 درصد عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۱    
رئیس اداره تدارکات و امور کالا شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از ساخت 4 هزار و 404 قلم کالا به ارزش بیش از 379 میلیارد ریال در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۴    
با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، سایت جدید این شرکت رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵    
شرکت نفت فلات قاره ایران و جهاد دانشگاهی با هدف پیشبرد همکاری های پژوهشی در حوزه های مختلف تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۰    
با هدف انجام مطالعات در حوزه های پایین دستی و بالادست صنعت نفت و همچنین انجام مطالعات زیست محیطی، تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت فلات قاره ایران امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۴    
مستمری و مقرری همه بازنشستگان صنعت نفت از یکم فروردین ماه امسال 15 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۸    
سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی از دستیابی به تولید 160 هزار بشکه نفت تا پایان امسال خبر داد و گفت: طرح توسعه این میدان مصداق کامل اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۴    
سمینار آشنایی با طرح های ماده 12 قانون رفع موانع تولید از سوی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت ایران پیش از ظهر امروز (18 اردیبهشت 1396)در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۴    
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از راه اندازی دوباره فعالیت های اکتشافی در چهار بلوک نفتی خبر داد و گفت: شرکت های خارجی طرف قرارداد این چهار بلوک برای ادامه کار به ایران بازگشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۳    
مدیر پروژه حفاری میدان نفتی آزادگان جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران از پیشرفت 98 درصدی عملیات حفاری 40 حلقه چاه در این میدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۹    
وزیرنفت بر لزوم استفاده از ظرفیت های عظیم صنعتگران داخلی در صنعت نفت به دور از حرف و شعار تاکید کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال در صنعت نفت قراردادهای نفتی باید اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۳    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: دولت آینده متعهد به پیشبرد اهداف توسعه ای صنعت نفت است و به این منظور، استفاده از مدل قراردادی که قابلیت جذب سرمایه و تکنولوژی داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۳    
رئیس همایش راهکارهای افزایش سهم بخش خصوصی در بازارهای بین المللی انرژی گفت: صنعت نفت و گاز، محرک رشد اقتصادی کشور محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۸    
شرکت ملی نفت ایران و شرکت PNOC EC فیلیپین با هدف مطالعه میدان های پازنان و فاز سوم میدان دارخوین تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۳    
مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، برجام را فرصتی طلایی و استثنایی برای حوزه اقتصادی ایران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۳    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از دریافت برنامه صادراتی نفت خام غرب کارون و آماده سازی زیرساخت های صادراتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از واگذاری بخشی از امور این شرکت در بخش سطح الارضی به بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۸    
شرکت ملی نفت ایران و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با هدف مطالعه میدان های سوسنگرد، چشمه خوش و پایدار غرب تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۸    
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی امسال در پایتخت میزبان حضور پر رنگ و کم سابقه شرکت های نفتی بین المللی است که با اهدافی همچون معرفی تولیدات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس توانمندی های صنعت نفت و گاز در ایران و جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۸    
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از تدوین نخستین برنامه پنج ساله اکتشافی این مدیریت خبر داد و گفت: با تصویب این برنامه در شورای عالی اکتشاف و هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۷    
سفیر اسپانیا در ایران بر اهمیت برگزاری سالانه نمایشگاه بین المللی صنعت نفت تهران تاکید کرد و آن را یکی از رویدادهای مهم اقتصادی کشور خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۷    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز کارون از تلاش این شرکت برای ازتقا توانمندی های نیروی انسانی این شرکت خبر داد و گفت: شرکت نفت و گاز کارون برای ارتقا دانش و مهارت تمامی کارکنان خود اهمیت ویژه ای قایل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۷    
رئیس موسسه مطالعات بین المللی انرژی گفت: این موسسه، آمادگی همکاری در زمینه ارزیابی ایده های فنی و تجاری سازی با پژوهشگاه صنعت نفت را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۲    
پرتال ارتباط با سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات مورد نیاز شرکت ملی حفاری ایران به همت متخصصان داخلی و بومی استان خوزستان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۱:۴۱    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با اشاره به ارائه 9 بسته قراردادی در این شرکت بیان کرد: تولید نفت به میزان 107 هزار بشکه در این شرکت افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۸    
شرکت ملی نفت ایران در مورد خبر خبرگزاری تسنیم توضیحاتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۷    
مدیرامور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی از افزایش 30 درصدی تولید نفت خام از میدان های مشترک شرکت نفت مناطق مرکزی در غرب کشور در طی سه سال دولت یازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۹    
سفیر هلند در ایران چشم انداز توسعه صنعت نفت و گاز ایران در دوران پس از برجام را درخشان و پرفرصت خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۵    
مدیربرنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران گفت: تعداد دکل های حفاری خشکی موجود در کشور به طور کامل پاسخگوی نیاز حفاری کشور در سال اول برنامه ششم توسعه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با بیان اینکه فازهای پارس جنوبی در دولت تدبیر و امید تکمیل شد، گفت: فازهای 12، 15 و 16 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۵    
سخنان وزیر نفت درباره سطح مناسب قیمت نفت و همچنین احتمال بالای تمدید توافق سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در نخستین روز از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت ایران مورد توجه رسانه های ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از افزایش 220 هزار بشکه ای ظرفیت نمکزدایی در مناطق نفتخیز جنوب تا پایان مردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۹    
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حفاری، تعمیر و تکمیل 725 حلقه چاه نفت و گاز در دوران چهار ساله دولت یازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۱    
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت از ادامه تلاش ها برای ایجاد ساختار صدور گواهی کیفیت برای سازندگان داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۶    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد: برای کاهش افت تولید در پارس جنوبی نیاز به 30 میلیارد دلار سرمایه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۶    
مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت از بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به عنوان آیینه موفق سیاست های ایران در عرصه بین الملل نام برد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۶    
وزیر نفت گفت: ظرفیت های داخلی اطمینان داشته باشند که در اجرای قراردادهای نفتی ضمن رسیدن به اهداف خودمان در افزایش تولید همراه با برداشت مناسب از میدان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۶    
رییس قوه مقننه بر حمایت همه جانبه تمام بخش ها از تولیدکنندگان و سازندگان صنعت نفت تاکید کرد و گفت: حمایت مالی از سازندگان داخلی در برنامه کاری قوای مجریه و مقننه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۰    
وزیر نفت با بیان این که برنامه هایی برای کارکنان قرارداد مدت موقت به روش معقول داریم، گفت: در دوره وزارتم درباره این نیروها هیچگاه نخواستم ریاکاری کنم و اعتقادی عمل کردم و اعتقادم این است که باید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۳    
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح روز شنبه (16 اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۱    
امکان استفاده از ظرفیت های ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر برای پروژه های شرکت نفت فلات قاره ایران فراهم شده است و سرمایه گذاران علاقه مند به حوزه فراساحلی صنعت نفت ایران می توانند به فعالیت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۹    
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر ارتقا کیفیت آموزش خواستار تامین نیازهای رفاهی و آموزشی نیروهای قراردادی و پیمانکاری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۹    
عملیات بارگیری جکت سکوی مسکونی FYB میدان فروزان آغاز شد و پیش بینی می شود این سکو تا یک ماه آینده در این میدان مشترک نصب شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۶    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از افزایش 25 درصدی حجم قطعات یدکی تولید داخل این شرکت، طی دولت یازدهم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
با هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران، سومین المپیاد عملیاتی تخصصی آتش نشانان شرکت ملی نفت ایران با هدف ایجاد انگیزه و ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش نشانان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۷    
مدیر عملیات حفاری در دریا شرکت ملی حفاری ایران از حفر، تعمیر و تکمیل 11 حلقه چاه های نفت و گاز با کاربست دکل های حفاری این شرکت در سال 95 در میادین دریایی در آب های خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۷    
مسئول طرح توسعه فناوری نمک زدایی نفت خام پژوهشگاه صنعت نفت گفت: فناوری نمک زدایی نفت خام با موفقیت در پژوهشگاه صنعت نفت بومی سازی شده و در مرحله ساخت پایلوت نیز پیشرفت داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۷    
مدیر بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با اشاره به حضور حدود 4 هزار شرکت داخلی و خارجی در قالب بیش از 1800 غرفه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۸    
فاز نخست پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس در بندرعباس با حضور رئیس جمهوری، وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و دیگر مسئولان کشوری و استان هرمزگان در بندرعباس به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۸    
در تعامل و همکاری میان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات صنعت حفاری داخلی برای نخستین بار در کشور آویزه آستری 13 و سه هشتم اینچ (HANGER) چاه های نفت و گاز طراحی و ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۷    
چالش ها و راهکارهای نهایی عملیاتی شدن پروژه های نفت مرکزی با هدف راه اندازی هر چه سریع تر آن ها بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۷    
نشست شورای ورزش شرکت ملی نفت ایران با اهدای احکام مدیرعامل این شرکت به اعضای جدید برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۷    
یک منبع آگاه در اوپک از قطعیت تمدید توافق کاهش تولید نفت از سوی کشورهای عضو و برخی از کشورهای غیر عضو در نیمه دوم سال جاری میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۸:۳۹    
آگهی فراخوان عمومی شناسایی پیمانکاران بهره برداری میادین نفتی آزادگان شمالی و یادآوران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۱    
نخستین دوره طراحی عملیات لرزه نگاری دو بعدی و سه بعدی در مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۰    
بارگیری نفت از جریزه لاوان این روزها میهمان ناخوانده ای به اسم کوسه نهنگ دارد که به گفته غواصان لاوانی حس امنیت را برای آنها به ارمغان می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۰    
پس از دو سال تلاش و رایزنی تیم مذاکره کننده دولت یازدهم، دریچه ای نو به روی اقتصاد ایران گشوده و سرانجام برجام اجرایی شد تا در این برهه حساس در پساتحریم وضعیت صنعت نفت به عنوان موثرترین و جذاب ترین ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۰    
تیم فوتبال پارس جنوبی جم در اهواز باشکست استقلال با نتیجه دو بر یک صعود خود را به لیگ برتر مسجل کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...