چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۰:۱۸Jun 2018 20
 

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۲:۲۷    
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران از بسیج امکانات و تجهیزات عملیاتی، فنی تخصصی و پشتیبانی این شرکت برای مشارکت حداکثری در طرح های توسعه ای جدید صنعت نفت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۷    
مدیر کل بخش بالادستی شرکت اتریشی OMV در ایران گفت: ما نسبت به آینده همکاری با شرکت ملی نفت ایران بسیار خوشبین هستیم و با استناد بر تجربیات مثبت در حوزه انرژی با ایران به دنبال گسترش روابط هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۷    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با تاکید بر اهمیت حمایت از کالای ایرانی، تشریح کرد: تاکنون حدود 3200 قلم کالا به ارزش 300 میلیارد ریال با هماهنگی سازندگان داخلی تولید و خریداری شده و در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۷    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه بزودی سه قرارداد جدید نفتی امضا می شود، افزود: فعالیت بخش خصوصی در مسیر برون سپاری افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۸    
سفیر کوبا در تهران اعلام کرد که این کشور امیدوار است همکاری با ایران را در حوزه انرژی توسعه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۸    
وزیر نفت بر غیرسیاسی بودن نفت تاکید کرد و گفت: سیاسی کردن بازار انرژی از طریق اعمال محدودیت های مالی، بازرگانی و تکنولوژی به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بزرگ بازار لطمه وارد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۸    
دبیر کل مجمع کشورهای صادر کننده گاز اعلام کرد این مجمع نیازمند پشتیبانی به موقع ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۶    
مدیر بیست وسومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از تحقق بخش عمده ای از اهداف توسعه ای صنعت نفت در این نمایشگاه خبر داد و این رویداد را فرصت مناسب برای گسترش همکاری شرکت های ایرانی و جامعه بین المللی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۶    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ضمائم قراردادهای EPC عنوان شده که پیمانکاران باید برای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۳    
بیست وسومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح امروز (یکشنبه ، 16 اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۳    
معاون امور مالی، بودجه و تأمین منابع صندوق ها از پرداخت مبلغ 250 هزار تومان هدیه ماه مبارک رمضان به همراه مستمری اردیبهشت ماه مستمری بگیران صنعت نفت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۳    
کتاب چاه اندر چاه شد که با موضوع مهار فوران چاه 147 رگ سفید نوشته شده است در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۳    
پژوهشگاه صنعت نفت، کارگاه آموزشی با عنوان کاربرد فناوری نانو در ازدیاد برداشت را در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۳    
عربستان سعودی تنها چند هفته پس از این که بزرگ ترین پالایشگاه چین به دلیل قیمت های بالا، خرید خود از آرامکو را کاهش داد، قیمت نفت پایه خود در آسیا را به بالاترین سطح از ماه اوت سال 2014 افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۳    
پژوهشگاه صنعت نفت در دومین روز از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کارگاه آموزشی در زمینه مدیریت خوردگی برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۳    
مدیرعامل شرکت نفت خزر با استقبال از حضور سرمایه گذاران خارجی برای توسعه و تولید از میادین هیدروکربنی در خزر، گفت: مطالعات اکتشافی انجام شده حاکی از اقتصادی بودن توسعه و تولید از خزر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۳    
مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت به تشریح ویژگی های این نمایشگاه و برنامه های تدارک دیده شده در آن پرداخت؛ نمایشگاهی که از فردا (16 اردیبهشت ماه) آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون نمایشگاه بین المللی صنعت نفت را زمینه ساز شناسایی راهکارهای توسعه ای صنعت نفت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در یادداشتی در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت این رویداد را فرصتی برای شرکت ملی نفت ایران در مسیر تحقق اهداف توسعه ای وزارت نفت و برنامه ششم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در یادداشتی اهداف توسعه ای این شرکت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران رعایت کامل برنامه زمانبندی و نظارت دقیق شرکت نفت و گاز پارس را دو عامل مهم در دستیابی به اهداف طرح های در حال توسعه پارس جنوبی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در یادداشتی در آستانه برپایی نمایشگاه بیست و سوم صنعت نفت به برنامه این شرکت در حوزه حمایت از ساخت داخل اشاره کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در یادداشتی در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، این رویداد را فرصتی ارزشمند برای تعامل با بخش خصوصی و سازندگان توانمند داخلی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۳    
رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، اظهار کرد: شرکت های توانمند ایرانی در این رویداد شناسایی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۳:۲۰    
مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت در یادداشتی این رویداد را گامی موثر در ارتقای توان سازندگان داخلی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۳:۲۰    
مدیر عامل شرکت نفت فلات قاره ایران در یادداشتی که در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی منتشر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۳:۲۰    
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در یادداشتی در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، این رویداد را یکی از کارآمدترین ابزارهای توسعه مناسبات اقتصادی معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۱    
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در یادداشتی در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت برپایی نمایشگاه صنعت نفت را اقدامی مهم در راستای توسعه ارتباطات بین المللی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۰    
مستمری بازنشستگان جدید صنعت نفت به ترتیب تاریخ دریافت مدارک برقرار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۰    
اطلاعیه استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۰    
علی کاردر، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی سالروز ولادت حضرت مهدی(عج) را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۹    
معاون آموزش موسسه مطالعات بین المللی انرژِی گفت: شبکه اشتراک گذاری دانش انرژی با مشارکت تعدادی از واحدها و موسسات علمی و پژوهشی بین المللی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۹    
در بازدید دوره ای مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از یارد شرکت صنعتی دریایی و در جلسه ای باحضورمجریان و روسای بخش فراساحل فازهای 13 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۹    
رئیس پژوهشکده محیط زیست و بیوتکنولوژی پژوهشگاه صنعت نفت گفت: توسعه فناوری های زیستی در راستای پاک سازی آلودگی های آب های زیرزمینی یکی از پروژه هایی است که برای اولین بار در کشور اجرایی شده است
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۹    
تفاهم نامه همکاری علمی- پژوهشی به منظور گسترش همکاری بین سازمان منطقه آزاد قشم و پژوهشگاه صنعت نفت به امضاء رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۹    
معاون مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در آموزش و بهبود منابع انسانی از برگزاری دوره آمادگی آزمون گواهینامه حرفه ای بین المللی مدیریت نگهداشت و پایایی برای نخستین بار در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۹    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی، روز کارگر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۸    
رئیس اداره نصب آویزه مدیریت خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران از ساخت و رانش هنگرهای چرخشی (rotational) همراه با پکر فوقانی ساخت داخل در پروژه حفاری 20 حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۴    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت پرورش مدیران توانمند با بهره مندی از نوآوری و دانش روز در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۴    
پروژه ساخت بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت آزادگان در شهرستان سوسنگرد به همت وزارت نفت اجرا شد و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۴    
از سوی مدیریت HSE ، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای همایشی تحت همین عنوان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۲    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران از به کارگیری حداکثری ظرفیت شرکت های داخلی در اجرای طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک و احداث پایانه های صادراتی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۲    
مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اهمیت راه اندازی واحد جمع آوری گازهای همراه نفت میدان پارسی، افزود: تعادلی میان محورهای زیست محیطی، اقتصادی و فنی پروژه ها باید ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۱    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با اشاره به اهمیت راه اندازی واحد جمع آوری گازهای مشعل میدان پارسی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۱    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از تدوین برنامه جمع آوری گازهای همراه از سوی مدیریت سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۳    
رییس عملیات دریایی شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: با وجود طوفان شدید با سرعت حدود 100 کیلومتر در ساعت، کارکنان پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۲    
ایستگاه جمع آوری گازهای مشعل میدان پارسی با هدف جلوگیری از سوزاندن روزانه حداقل 3 و حداکثر 7,5 میلیون فوت مکعب گازهای مشعل و ممانعت از آلودگی های زیست محیطی در منطقه عملیاتی نفت و گاز آغاجاری به بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۲    
آمارهای رسمی و رهگیری نفتکش ها حاکی است واردات نفت خام ایران از سوی خریداران بزرگ در آسیا در مارس به بالاترین میزان در پنج ماه گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۲    
عملیّات راندن جداری20 اینچ و نصب کفشک در عمق 1434 متری در حفاری چاه فروزان-20 با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۲:۵۳    
معاون شرکت ملی نفت ایران در امور تولید اعلام کرد: ایستگاه جمع آوری گازهای مشعل میدان پارسی به عنوان نخستین طرح جمع آوری گازهای مشعل که با حضور و مشارکت بخش خصوصی به ثمر رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۲    
پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت فورچون (Fortune) و یک سرمایه گذار داخلی با هدف طراحی و ساخت واحد ال ان جی با ظرفیت 500 تن در روز تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۲    
استانداری خوزستان از مهندس جهانگیر پورهنگ، مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برای عملکرد مثبت و تاثیرگذار در عمل به مسئولیت اجتماعی در حوزه ی پیرامونی تاسیسات این شرکت تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۲    
رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به حضور این مرکز در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی، تاکید کرد: نمایشگاه بین المللی نفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۲    
نخستین دوره آموزشی آمادگی آزمون گواهینامه حرفه ای تحلیل گر حرفه ای کسب و کار PBA برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۲    
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت به دنبال انتشار خبری با عنوان خرید نفت هند از ایران 15 درصد کاهش یافت توضیح داد: صادرات نفت ایران به هند در ماه آوریل به حدود 700 هزار بشکه در روز می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۲    
برای مشاهده متن کامل مقاله در این قسمت کلیک کنید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۲    
وزیر نفت در حکمی فرزین مینو را به عنوان مدیر مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۰    
نخستین سکوی طرح توسعه فازهای 22-24 پارس جنوبی در نیمه دوم اردیبهشت، آماده نصب در موقعیت مخزنی خود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۰    
مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: بیش از 2300 عملیات تخصصی خدمات فنی حفاری توسط متخصصان این مدیریت در سال 96 در میدان های نفتی و گازی خشکی و دریایی کشور انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۰    
مجری طرح توسعه میدان مشترک آذر گفت: هم اکنون مجموع نفت صادراتی آذر به تاسیسات فرآورشی دهلران، 10.7 میلیون بشکه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۰    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی سیاست کنونی نظام و دولت را در شرایطی که آمریکا و عربستان به دنبال تضغیف صنعت نفت ایران هستند را حمایت از تولید حداکثری نفت و گاز اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل شرکت متن گفت: افزایش ظرفیت تولید به میزان 100 هزار بشکه از میدان آذر در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی با انجام مذاکره جدی با شرکت های خارجی و داخلی در دست انجام است که به زودی نتایج آن اعلام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
کمیته مونیتورینگ مشترک وزیران اوپک و غیراوپک که مسئول نظارت برای اجرای توافق کاهش تولید نفت است، اعلام کرد سطح پایبندی مشارکت کنندگان در این پیمان در مارس به 149 درصد رسید که بالاترین رکورد تاکنون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
مدیرعامل شرکت اویک گفت: این شرکت طرح تولید زودهنگام و فاز نخست توسعه میدان مشترک آذر را به بهره برداری رسانده و طرح ساخت کارخانه گاز و گاز مایع در دهلران (NGL-3100) را هم در دست اجرا دارد و در همین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
مدیر پروژه NGL 3100 در شرکت اویک گفت: با راه اندازی کارخانه گاز و گاز مایع 3100 دهلران، روزانه 850 بشکه میعانات گازی ترش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۹    
متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در نخستین ماه امسال عملیات حفر و تکمیل 12 حلقه چاه نفت و گاز را در مناطق نفت خیز خشکی کشور با موفقیت به پایان رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۹    
مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از احداث و بازسازی 199 کیلومتر جاده روستایی و عشایری در مناطق محروم مسجدسلیمان از سوی این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۹    
قیمت نفت امسال به بالاترین رکورد در چند سال اخیر صعود کرده که تحت تاثیر توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک برای مقابله با اشباع عرضه بوده است اما بازار ممکن است به زودی کمبود عرضه پیدا کند که قیمت ها را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۹    
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت نمایشگاه بیست سوم را نمودی از حمایت وزارت نفت از ساخت داخل، کالای ایرانی و ظرفیت های داخلی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۰    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از تکمیل پکیج دریایی این فاز تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: نخستین سکوی دریایی فاز 14 پارس جنوبی تا پایان اردیبهشت راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی نامه ای به معاونین خود و مدیران عامل شرکت های فرعی بر اجرای کامل الزامات ایمنی در هنگام فعالیت های تعمیراتی و تعویض شیفت تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۰    
مدیر خدمات سیمان و انگیزش چاه شرکت ملی حفاری ایران گفت: حضور فعال در مناقصات و بازارهای بین المللی، مشارکت فعال در پروژه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۶    
شرکت ORG نروژ، نتایج مطالعات خود در میدان سردار جنگل و سه بلوک اکتشافی 24، 26 و 29 خزر را در حضور نمایندگان شرکت ملی نفت ایران ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۵    
رئیس کمیته مشاورین مخازن شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: مطالعاتی که از میدان های سپهر و جفیر به این کمیته ارائه شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
محسن پاک نژاد، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در پیامی، سانحه دلخراش سقوط بالگرد در آب های خلیج فارس را به خانواده جان باختگان این حادثه و کارکنان صنعت نفت تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۵    
چاه های شماره 1 و 2 میدان نفتی سهراب از سوی شرکت نفت و گاز اروندان در جهت حفاظت از محیط زیست و تالاب هورالعظیم پاکسازی و ایمن سازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳    
رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات صندوق های بازنشستگی صنعت نفت اعلام کرد: بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت در شهر تهران می توانند 18 نوع درخواست را از طریق سامانه ثبت و پیگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳    
نخستین کارگروه مشترک نفت و گاز ایران و اسپانیا همزمان با بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۹    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با هدف استفاده صحیح از منابع آب، حفظ محیط زیست و پیشگیری از انتشار آلاینده ها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۹    
کارگاه آموزشی فنی شرکت توتال با موضوع نصب و راه اندازی سکوهای دریایی قبل از راندن CRA امروز (چهارشنبه، 29 فروردین 97) با حضور مسوولان و سرپرستان طرح های در حال توسعه پارس جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۹    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی، سانحه دلخراش سقوط بالگرد در آب های خلیج فارس را به خانواده جان باختگان این حادثه و کارکنان صنعت نفت تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۹    
وزیر نفت در پیامی درگذشت تعدادی از کارکنان سختکوش شرکت نفت فلات قاره و شرکت هلی کوپتری ایران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۹    
وزیر نفت در نشست مشترک با اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مهم ترین فعالیت های صنعت نفت در سال 96 را تشریح کرد و گفت: مذاکرات نهایی برای امضای چند قرارداد دیگر با شرکت هایی از اندونزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از بررسی و پیگیری علت بروز حادثه گاز گرفتگی در گچساران با کمک تیم تخصصی ستاد مناطق نفتخیز و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶    
با همکاری مشترک شرکت ملی حفاری ایران و 3 مرکز علمی پژوهشی، تور علمی صنعتی برای اساتید و دانشجویان دانشگاه های لئوبن اتریش و شهید چمران اهواز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶    
با هدف بررسی ابعاد حادثه و وضعیت سرنشینان ناپدید شده بالگرد شرکت نفت فلات قاره ایران، مدیرعامل این شرکت به همراه جمعی از مدیران واحدها صبح امروز در محل حادثه حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶    
2 تن از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، بامداد امروز (29 فروردین ماه) در موقعیت میدان نرگسی دچار سانحه گازگرفتگی شدند که با اعزام به موقع به مراکز درمانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
شرکت نفت فلات قاره ایران در پی بروز سانحه سقوط بالگرد در آب های خلیج فارس توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۹    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: بازرسی و تخلیه خطوط لوله دریایی کشور که در زمان جنگ تحمیلی عهده دار صادرات نفت کشور بودند در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۹    
دومین کنگره ملی توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن 5 و 6 اردیبهشت 97 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از انجام موفقیت آمیز عملیات نصب پایه سکوی مسکونی FY-B میدان فروزان در هفته ابتدایی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
با تکمیل عملیات هایدروتست و تحویل خط لوله جدید زیردریایی حدفاصل سکوهای ایلام 3 و ایلام، خط لوله جدید به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۸    
رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت متن اعلام کرد که شکستگی خط لوله نفت در هورالعظیم و آلودگی تالاب صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۸    
شرکت نفت و گاز پارس در پی انتشار گزارشی در خبرگزاری فارس با عنوان بی توجهی توتال به مفاد قرارداد توسعه فاز11 توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دقایقی قبل از مهار آتش سوزی مجموعه 167 شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۷    
شرکت ملی حفاری و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران صبح امروز (27 فروردین) با هدف تامین دستگاه های حفاری مورد نیاز اکتشاف و ارائه خدمات جانبی و لوله مغزی سیار قرارداد همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۶    
ایران در ماه مارس حدود 2 میلیون و 100 هزار بشکه نفت خام به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کرده است، پیش بینی می شود این رقم در ماه آوریل افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۱    
رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از جابجایی 150 دستگاه حفاری توسط ناوگان ترابری سنگین این شرکت طی سال 96 در سطح هفت استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار کرد: پروژه جمع آوری فلرهای نفتی واحد بهره برداری شماره 3 اهواز واقع در جاده اندیمشک تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به سرانجام می رسد و فعالیت این فلرها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۱    
در پی فوت سه کارگر شاغل در پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی در پی حادثه سقوط از ارتفاع، گروه ویژه برای بررسی علت حادثه تشکیل شد.
مشاهده نتایج بیشتر...