سه شنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۳:۵۷Jan 2018 23

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در نیمه نخست امسال 1500میلیارد ریال کالا و خدمات مورد نیاز خود را با 4 هزار درخواست از منابع موجود در استان خوزستان تأمین کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴    
وزیر نفت تکمیل 11 فاز پارس جنوبی در چهار سال را کار بزرگی دانست و گفت: سال آینده 5 فاز پارس جنوبی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۳    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که افزایش سهم از فروش نفت خام به پالایشگاه های داخلی حق مسلم شرکت ملی نفت ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۳    
وزیر نفت و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، امروز در سفر به عسلویه از فازهای 13، 14، 22، 23 و 24 پارس جنوبی بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۳    
مدیر امور تولید شرکت نفت فلات قاره ایران از تکمیل عملیات برق رسانی سکوی سرچاهی W0 میدان رشادت و آغاز برداشت نفت از چاه CR-10 این میدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۳    
سرپرست طرح های پشتیبانی نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس، از تعهد پیمانکار احداث بندر صادراتی و خدماتی تمبک مبنی بر بهره برداری از یک پست اسکله صادرات LPG تا سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۳    
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش با حضور معاونان وزیر نفت و بیش از 180 شرکت داخلی، خارجی و نمایندگی از دوم تا پنجم بهمن ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۳    
مراسم ترحیم و گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان نفتکش سانچی با حضور مقام های کشوری و لشکری در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۳    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از تولیدی شدن نخستین چاه امدادی میدان رگ سفید تا نیمه بهمن ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۳    
روند افزایشی قیمت نفت که از روزهای نخست سال 2018 آغاز شد همچنان تداوم دارد، به گونه ای که قیمت نفت سبک ایران در هفته منتهی به 12 ژانویه به مرز 70 دلار برای هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۳    
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در حکمی محمد بهمئی را به عنوان مشاور امور هماهنگی و پیگیری های ویژه این معاونت منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از افتتاح دو پروژه بزرگ نمکزدایی این شرکت در دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۳    
شرکت های رویال داچ شل و BP با قراردادهای سالانه برای خرید نفت لیبی توافق کردند که گویای بهبود روند تولید و امنیت این کشور و جلب شدن غول های نفتی جهان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: تزریق سرمایه به طرح های توسعه میدان های مشترک، اولویت صنعت نفت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۸    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این که 6 طرح پارس جنوبی می تواند سالانه 12 میلیارد دلار درآمد نصیب کشور کند، گفت: رویکرد وزارت نفت مبنی بر اتمام فازهای باقیمانده پارس جنوبی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۸    
معاون حقوقی و بین الملل وزارت امورخارجه با بیان این که نباید دائم بگوییم دستاورد ما از برجام هیچ بوده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۸    
تفاهمنامه همکاری بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت پتروایران برای مطالعه میدان های دانان و سوسنگرد امضا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۸    
رئیس کمیته پیگیری حادثه سانچی با اشاره به این که روشنگری و پاسخ به ابهام هایی که روزهای گذشته درباره حادثه نفتکش سانچی مطرح شده ضرورت دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۸    
معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از موافقت رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با ایجاد رشته های جدید در مقطع کارشناسی ارشد مرکز حفاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۸    
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران، سرپرست روابط عمومی این شرکت را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۸    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: بر اساس قرارداد بلند مدت ما همواره محموله های میعانات گازی را به سمت کره جنوبی ارسال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: بیست و ششمین جلسه بازنگری سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۳    
فاز نخست واحد نمکزدایی اهواز متمرکز با ظرفیت فراورش 110 هزار بشکه نفت در روز در آستانه راه اندازی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۳    
امور بانوان شرکت نفت در طی بیش از سه سال فعالیت موفق شده گام های موثری در جهت ارتقاء، رفع مسائل و موانع موجود زنان شاغل بردارد و بستری مناسب برای رشد و شکوفایی نیروهای بالقوه زنان فراهم سازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳    
شرکت ملی نفتکش با صدور بیانیه ای حادثه غم بار سانچی را به مقام معظم رهبری، دولت خدمتگزار و به ویژه خانواده های صبور و داغدار نفتکش تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۳    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد که این سازمان از سازندگان ایرانی تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۳    
مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران، در پیامی در گذشت جمعی از همکاران در حادثه غم انگیز نفتکش سانچی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: شرکت های نفتی برای جمع آوری گازهای همراه تلاش های زیادی کرده اند و همه ما دست به دست هم می دهیم تا مشکلات رفع شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۳    
مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از موفقیت متخصصان اداره کل نمودارگیری (LOGGING SERVICES ) این مدیریت در انجام 2500 متر مشبک کاری هشت حلقه چاه در فاز 14 طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۲    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تاکید کرد: با اجرای طرح آماک افزون بر 90 درصد آلاینده های گازی این شرکت در حوزه عملیاتی اهواز، مارون، کوپال و منصوری جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۲    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از اجرای 2 پروژه خط لوله انتقال نفت در این شرکت با محوریت اقتصاد مقاومتی و در جهت تولید و اشتغال خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۲    
مدیرعملیات تولید شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به ارسال بیش از هفت میلیون مگاوات ساعت برق به پالایشگاه های گازی پارس جنوبی، اعلام کرد: از ابتدای راه اندازی نیروگاه متمرکز پارس جنوبی تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۲    
نقش ایران به عنوان بازار نهایی نفت آسیای مرکزی و مکانی برای ترانزیت آن، با توجه به ثبات و امنیت کشورمان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۲    
صنعت نفت جهان در دنیای امروز در بخش بالادستی با چالش های متعددی از جمله نیاز به افزایش تولید نفت، دسترسی به ذخایر جدید نفتی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۲    
استاندار خوزستان از تلاش های بی دریغ شرکت ملی حفاری ایران در جهت ارتقاء شاخص های علمی استان قدردانی کرد و کسب رتبه برتر نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خوزستان توسط این شرکت را بسیار ارزشمند دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از احداث 10 قطعه زمین چمن مصنوعی در حوزه عملیاتی این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۳    
در پی کشف سوء استفاده مالی یکی از کارکنان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۳    
مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، کمک رفاهی کارکنان قراردادی مدت موقت را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۳    
اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون طی 9 ماه گذشته بیش از 1300 درخواست کار و پروژه با رویکرد کنترل وکاهش آلودگی های زیست محیطی اجرا کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۳    
مدیر پروژه احداث واحد مرکاپتان زدایی میعانات گازی در پالایشگاه فازهای 2 و3 پارس جنوبی (DMC) از پیشرفت 42 درصدی این پروژه تا ابتدای دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۳    
با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، جلسه هم اندیشی مدیران، روسا و سرپرستان این شرکت برگزار و طی آن پیمانکار بهره برداری از کارخانجات سطح الارضی این شرکت معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۳    
شرکت نفت و گاز اروندان پس از انجام تست تولید 21/28، گواهینامه مشروط تولید فاز اول میدان نفتی یادآوران را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۳    
اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 18 دی ماه از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران در منطقه عملیاتی قشم بازدید کردند و در جریان آخرین وضع طرح ها و پروژه های این منطقه عملیاتی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۳    
شرکت نفت فلات قاره ایران پیرو انتشار خبری در خبرگزاری تسنیم با عنوان ایران برنامه مشخصی برای توسعه میدان مشترک هنگام ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۳    
مدیر عامل شرکت ملی نفتکش ایران در خصوص وضعیت کشتی نفتکش حادثه دیده تحت مدیریت این شرکت در آبهای منطقه چین گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۳    
مجری طرح های نیروگاهی و خطوط انتقال نیرو شرکت نفت و گاز پارس از عملیاتی شدن بزرگترین پست فوق توزیع برق GIS خاورمیانه در پارس جنوبی در اردیبهشت ماه سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۸:۳۳    
برداشت گاز از بخش فراساحل فازهای 20 و 21 پارس جنوبی با عبور از ظرفیت اسمی تولید و برنامه مصوب ، از مرز دو میلیارد فوت مکعب در روز فراتر رفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۳    
تولید گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از ابتدای سال جاری با انجام فعالیت های مرتبط با برنامه نگهداشت تولید تکلیفی، 2.5 میلیون متر مکعب افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران ضمن ابراز تأسف از حادثه برخورد یک فروند کشتی فله بر چینی با یک فروند کشتی تانکر با مالکیت خارجی تحت مدیریت این شرکت در شب گذشته گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۳    
مجری طرح توسعه فاز 22، 23 و 24 پارس جنوبی از آمادگی نصب دو سکوی دریایی این فاز تا اسفندماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۳    
عملیات بازسازی چهار سکوی سرچاهی میدان درود در دست اقدام است که پیش بینی می شود اردیبهشت ماه سال 97 به پایان برسد. پس از آن بازسازی 13 سکوی باقیمانده آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۳    
مشاور وزیر نفت در امور بانوان از بخشنامه اخیر رییس جمهوری به سازمان های دولتی در خصوص تخصیص 30 درصد از سمت های مدیریتی وزارت نفت به بانوان و جوانان تا پایان برنامه ششم توسعه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۳    
شرکت قطر پترولیوم با ادغام شرکت های تولیدکننده گاز طبیعی قطر گاز و راس گاز، 550 میلیون دلار در هزینه های فعالیت سالانه صرفه جویی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۲    
رییس امور هماهنگی روابط عمومی های صنعت نفت با بیان اینکه نقش روابط عمومی ها در برنامه های کلان وزارت نفت بسیار حایز اهمیت است افزود: آینده نگری در برنامه ها سر لوحه کار روابط عمومی ها قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۲    
رئیس امور قراردادهای شرکت نفت فلات قاره، از صرفه جویی 237 میلیون دلاری در قراردادهای این شرکت در چهار بخش اجاره شناورهای عملیاتی، دکل ها و خدمات جنبی حفاری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۲    
معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران می گوید: پس از مهار فوران چاه، دو جا عمق فشار روحی و روانی این عملیات بیشتر نمود پیدا کرد؛ یکی در بغض آقای عالیپور و دیگری در لبخند آقای وزیر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۲    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید گفت: الزامات اچ.اس.ای و ایمنی در صدر اولویت های مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۲    
عملیات بارگیری سکوی فاز 14A امروز (سه شنبه، 12 د ی ماه) از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در بندرعباس آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۲    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از پیشرفت 77 درصدی این فاز خبر داد و گفت: تولید گاز از فاز 14 پارس جنوبی 22 بهمن ماه امسال عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۲    
با صدور حکمی از سوی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، فرخ علیخانی مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز این شرکت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۲    
معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی مهران امیر معینی را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۲    
ایران در سال 2017 موفق شد 777 میلیون بشکه نفت را به مقاصد کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۲    
وزیر نفت نحوه به کارگیری نیروهای بومی در اجرای طرح های صنعت نفت توسط پیمانکاران طرف قرارداد را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۲    
مدیران عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در پیامی مشترک، از معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران به پاس حسن اعتماد و پشتیبانی قاطع از تیم عملیات مهار فوران در رگ سفید قدردانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۲    
حمله تروریستی به خط لوله نفت در حوالی امیدیه تکذیب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۲    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی پیش بینی کرد با نصب سکوی اصلی 14A تا پایان دی ماه، برداشت 500 میلیون فوت مکعب گاز غنی از طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی تا بیست ودوم بهمن ماه محقق شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۲    
با اعتماد وزیر نفت به مهارگران و تلاش بی وقفه این تیم، آتش رگ سفید مهار و برگ زرینی در دفتر افتخارات صنعت نفت ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۲    
شرکت نفت و گاز پارس و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران تفاهم نامه همکاری در حوزه بالادستی امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۲    
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری در تشریح روز شمار عملیات مهار فوران چاه 147رگ سفید، گفت: اتفاق نظر، همدلی، شجاعت و جسارت تیم های عملیاتی و واحدهای فنی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۲    
مجری طرح توسعه فاز 13 از پیشرفت 91 درصدی پروژه پالایشگاه طرح توسعه این فاز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۲    
وزیر نفت گفت: وزارت نفت به طور جدی پیگیر برطرف کردن مشکلات کارکنان مناطق عملیاتی شرکت نفت فلات قاره به ویژه کارکنان قراردادی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۲    
کره جنوبی روز جمعه اعلام کرد یک کشتی هنگ کنگی را به همراه تمام اعضای آن در اختیار دارد و بر اساس ادعای اخیر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۲    
کمیسیون انرژی مجلس، طی پیامی از تلاش مدیران، کارکنان و کارگران برای خاموشی آتش چاه 147رگ سفید تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۲    
مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت ایران با حضور علی کاردر، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۳۲    
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در پیامی با تبریک به عوامل پرتلاش عملیات رگ سفید، موفقیت در مهار آتش چاه 147 رگ سفید را مرهون صبر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۲    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: فوران و آتش چاه 147 رگ سفید پس از 58 روز عملیات، با همت کارشناسان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران و ثبت رکوردهای بی سابقه مهار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۲    
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 119 حلقه چاه های های نفت و گاز در 9 ماه سال جاری توسط ناوگان این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۲    
سوت پایان مهار فوران چاه شماره 147 رگ سفید شامگاه دیشب (سه شنبه 4 دی ماه) به صدا درآمد و رهاورد این حادثه تلخ ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۲    
وزیر نفت در پیامی ضمن قدردانی از همه مهارگران چاه 147 رگ سفید اعلام کرد: شما نشان دادید ما به یک قهرمان نیاز نداریم بلکه افتخار قهرمانی زیبنده همه شماست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۲    
مسئول کارگروه توسعه میادین شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از ارائه نتیجه مطالعاتی طرح توسعه میدان شادگان از سوی شرکت روسی زاروبژنفت به شرکت ملی مناطق نفتخیز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۲    
به روزهای ابتدایی مذاکره های برجام که رجوع می کنیم می بینیم که گسترش روابط ایران با سایر کشورهای جهان چندان هم غیرقابل پیش بینی نبوده چرا که تیم مذاکره کننده ایرانی از همان آغاز امر مذاکرات را گونه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی از تلاش های متخصصان صنعت نفت برای مهار فوران چاه 147 رگ سفید تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲    
الگوهای توسعه ای میدان چشمه خوش در یکصد و چهل و پنجمین جلسه کمیته مشاورین مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۰۲:۰۲    
معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران از مهار فوران چاه 147 رگ سفید خبر داد و گفت: یکی از دشوار ترین فوران های چاه های نفت و گاز در خشکی به دست متخصصان ایرانی مهار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۲    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید از مهار کامل چاه 147 رگ سفید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۲    
معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در یک گفت و گوی مفصل جزئیات عملیات مهار فوران چاه 147 رگ سفید را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۲    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران در حکمی سلبعلی کریمی را به عنوان مشاور خود و معین طرح های توسعه میادین گازی پارس جنوبی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۲    
تکلیف آزمون استخدامی وزارت نفت پس از اعلام رای نهایی دیوان عدالت اداری مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۹:۰۲    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران، فرصت های موجود در صنعت بالادست ایران برای سرمایه گذاران خارجی را تشریح کرد و گفت: اگر بتوانیم بر چالش های سرمایه گذاری و فناوری چیره شویم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۲    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به روسای مناطق عملیاتی این شرکت دستور داد با توجه به فرارسیدن ماه های پایانی سال جاری، در نشست ها و جلسات عملیاتی خود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۲    
شرکت پایانه های نفتی ایران با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با امضاء یک قراداد، کار طراحی و ساخت 10 دستگاه کنترل نمونه گیر خودکار برای نصب و راه اندازی در پایانه نفتی شمال و پایانه صادرات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۲    
مسایل و مشکلات توسعه میدان نفتی مسجدسلیمان در یک نشست با حضور کارشناسان بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی سالروز تولد پیامبر رحمت و پاکی، حضرت عیسی بن مریم (ع) و فرا رسیدن سال نو میلادی را به هموطنان و کارکنان مسیحی شرکت ملی نفت ایران تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۲    
در اجرای نقشه جامع علمی کشور و به منظور شناسایی، گرداوری و حفاظت از دارایی های فکری صنعت نفت و گسترش ارتباط محققان دانشگاه با صنایع و دستگاه های اجرایی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۲    
در ادامه روند تأمین 70 درصدی سبد سوخت انرژی گازی کشور، معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از آمادگی کامل این شرکت برای تحقق تولید تکلیفی گاز به میزان 570 میلیون مترمکعب در روز در شش ماهه دوم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۲    
قائم مقام وزیر نفت با اشاره به تاکید جدی وزارت نفت بر ارتقای توان ساخت داخل، گفت: وزیر نفت در این خصوص مصمم است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۲    
مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران از گام های بلند این شرکت در بومی سازی قطعات پرمصرف حفاری خبر داد و گفت: تا 3 سال آینده در ساخت قطعات پرمصرف صنعت حفاری که توجیه اقتصادی دارند به خودکفایی می رسیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۲    
مدیرعامل اسبق شرکت نفت مناطق مرکزی که دو تجریه متفاوت در مهار چاه های نفت و گاز دارد می گوید: وضعیت رگ سفید قابل قیاس با سایر مخازن نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۲    
چاه شماره 12 دالان، پس از انجام عملیات تعمیرات درون چاهی، دوباره راه اندازی شد و روزانه حدود دو میلیون متر مکعب گاز از آن برداشت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۲    
از زمان ابلاغ شیوه نامه تعیین صلاحیت شرکت های اکتشاف و تولید (E&P) از سوی وزیر نفت، دقیقا دو سال می گذرد و در طی این مدت پس از انجام ارزیابی ها و بررسی روند تعیین صلاحیت ...
مشاهده نتایج بیشتر...