جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۱۰Jun 2017 23

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۱    
سومین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در 27 و 28 تیرماه امسال در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۶    
نصب آندهای فدا شونده بر روی بدنه سکوی امیرکبیر با موفقیت انجام شد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۶    
به منظور افزایش ضریب ایمنی کارکنان و حفاظت از تجهیزات الکتریکی، دستگاه RTD Tester در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طراحی و ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۶    
پیشرفت عملیات حفاری چاه های سه سکو از فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی به 100 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱    
یک کارشناس حقوق بین الملل با اشاره به اقدام توتال برای سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران گفت: باوجود تهدیدهای قانونی و فضای ارعابی که کنگره آمریکا قصد ایجاد آن را دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۱    
مدیرعامل توتال با اعلام این که این شرکت فرانسوی تابستان امسال کار توسعه فاز 11 پارس جنوبی را آغاز خواهد کرد، گفت: ما یک سرمایه گذاری اولیه یک میلیارد دلاری در این پروژه خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۷    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از آغاز شمارش معکوس برای تولید زودهنگام 10 هزار بشکه ای نفت در روز از میدان مشترک نفتی یاران جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۲    
عملیات توپکرانی هوشمند 50 کیلومتر خط لوله انتقال گاز مناطق عملیاتی پارسیان، نار و کنگان در محدوده عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۷    
رئیس بخش بالادستی شرکت نفت انی ایتالیا عنوان کرد: انتقال فناوری و دانش فنی روز در حوزه ازدیاد برداشت از مخازن یکی از اهداف همکاری محتمل میان انی و شرکت ملی نفت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۷    
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران٬ پیمان ایمانی به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان این شرکت منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۲    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مهندسی و توسعه گفت: اعلام روش ازدیاد برداشت مناسب میدان های نفت و گاز و ظرفیت نهایی تولید در طرح های مطالعاتی ارائه شده ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۲    
نماینده سابق مجلس گفت: با اجرای قراردادهای جدید نفتی و سرمایه گذاری در این صنعت افزون بر حفظ منافع معنوی و مادی کشور، فناوری و دانش فنی را وارد کشور می کند و انقلاب بزرگی در صنعت نفت خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۸    
شرکت ملی نفت ایران و شرکت انی ایتالیا با هدف مطالعات توسعه ای میدان گازی کیش و فاز سوم میدان دارخوین تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۸    
یک کارشناس قراردادهای نفت و گاز گفت: اجرایی شدن قراردادهای جدید نفتی باید مطالبه ملی باشد و همه باید دست به دست هم دهیم و آن ها را اجرا کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۰    
سرپرست پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران از برنامه ریزی برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری این شرکت در بیست و دومین کنگره جهانی نفت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۵    
معاون توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری با بیان این که توسعه مناسبات اقتصادی سبب بالارفتن قدرت چانه زنی کشور در عرصه بین المللی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۰    
مدیرامور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی از سرگیری مذاکرات مشترک با عراق برای ارائه مدل توسعه واحد برای مخازن مشترک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۰    
نخستین نیروگاه خورشیدی در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با توان تولید 5000 وات انرژی الکتریکی به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۰    
در سال گذشته 3395 کیلومتر عملیات توپکرانی توسط شرکت بهره برداری نفت وگازگچساران با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
وزیر نفت در حکمی موارد رفع تبعیض در جذب و به کارگیری بانوان در مشاغل و سمت های متناسب با توانمندی های آنها را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۲۰:۴۸    
صنعت نفت و گاز ایران درحال حاضر متأثر از مجموعه ای از عوامل و متغیرهای داخلی و خارجی، یکی از مهم ترین و حساس ترین دوره های تاریخی خود را تجربه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۸    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از بومی سازی پمپ های فرآیندی چند مرحله ای (BB3) با حمایت این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۸    
تصویب نامه شرایط عمومی، ساختار و الگوی قراردادهای بالا دستی نفت و گاز در نشست امروز هیأت دولت اصلاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۸    
معاون فنی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از آغاز عملیات اکتشافی در موقعیت آریا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۳    
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از 34 روز جلو افتادگی در عملیات حفر و تکمیل چهار حلقه چاه نفت توسط ناوگان این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۶    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از افزایش 87 درصدی صادرات نفت خام سبک ایران پس از برجام خبر داد و افزود: 240 میلیون بشکه نفت خام سبک در سال 95 از پایانه نفتی خارگ به مقاصد اروپا و آسیا صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۷    
مجری طرح خطوط لوله و تاسیسات جانبی انتقال نفت خام میادین غرب کارون در شرکت متن، از تسریع روند پیشرفت پروژه انتقال نفت در این منطقه با ورود پمپ های جدید انتقال نفت سنگین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۲    
حضور شرکت های بزرگ نفتی خارجی در صنعت نفت ایران، افزون بر جبران عقب ماندگی های اخیر در صنعت نفت در نتیجه تحریم های اقتصادی و جذب و تزریق سرمایه، فناوری و نظام های مدیریتی روزآمد جهان به این صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۲    
با رفع اشکالات سیستم اعلان حریق ساختمان مرکزی ایستگاه واحد جمع آوری و تزریق گاز امتزاجی رامشیر با استفاده از توان نیروهای داخلی، 2 میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی حاصل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۷    
وزیر انرژی قطر روز یکشنبه اعلام کرد این کشور به توافق کاهش تولید نفت خام اوپک پایبند خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۷    
مدیر طرح کک نفتی پژوهشگاه صنعت نفت گفت: طرح احداث کارخانه تولید کک آندی در مسیر صنعتی شدن قرار دارد و تخصیص خوراک این کارخانه با همکاری پژوهشگاه نهایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۶    
مجری طرح توسعه فاز 13 از آغاز عملیات لوله گذاری نخستین خط دریایی فاز 13 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۱    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از ارائه طرح توسعه میدان آزادگان از سوی شرکت های بزرگ بین المللی نفتی همچون توتال، اینپکس و پتروناس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۱    
روسیه پای همه امضاهایی که در توافق وین کرده است، ایستاده و تولیدش را به میزان 300 هزار بشکه در روز کاهش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۱    
مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از پیشرفت 65 درصدی ساخت جکت جایگزین 13A خبر داد و گفت: این سازه مردادماه سال جاری برای نصب به موقعیت 13A منتقل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۶    
رییس سکوی رشادت از آغاز دور جدید فعالیت های بزرگ تعمیراتی برای تعمیر سازه زیر آب سکوی R4، میدان رشادت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۶    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از اجرایی شدن ممیزی مراقبتی سیستم های مدیریتی QHSE-MS خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۱    
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام خرید بیش از 308 میلیارد ریال کالای ایرانی طی 3 سال گذشته به تشریح نقش این شرکت در اقتصاد مقاومتی و اشتغال با حمایت از کالای تولید داخل پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۱    
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از افزوده شدن یک حلقه چاه توسعه ای جدید به مجموع 1+12 حلقه چاه در میدان گازی کیش خبر داد و گفت: هم اکنون پیشرفت عملیات حفاری از مرز 85 درصد گذشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۱    
معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی گفت: شرکت های روسی برای مشارکت در توسعه 9 میدان نفت و گاز در ایران ابراز تمایل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۶    
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی به دنبال تشدید تنش ها در خاورمیانه و تحت تاثیر نشانه های محدود شدن عرضه اوپک به بازار، بیش از یک درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۶    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی گفت: ارزش تولیدات نفت، گاز و میعانات گازی این شرکت در سال گذشته بالغ بر 9 میلیارد دلار ارزیابی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۰۰:۴۹    
وزیر نفت پروژه های اولویت دار شرکت ملی نفت ایران در سال 96 را ابلاغ و علی کاردر را به عنوان مجری این پروژه ها منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۰۰:۳۴    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: توان تولید نفت از میدان نفتی آذر به 30 هزار بشکه در روز رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۴    
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد ساخت لوله های CRA که میان شرکت ملی نفت ایران و یک کنسرسیوم اسپانیایی-ایرانی امضا شده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۹    
بزرگترین شرکت بالادستی ژاپن مشارکت در مناقصه توسعه میدان نفی آزادگان را بررسی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۹    
جلسه فوق العاده مجمع عمومی شرکت ملی نفت ایران با حضور وزیر نفت به عنوان میزبان و وزیران نیرو و امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۹    
مراسم معارفه معاون مدیرمنابع انسانی شرکت ملی نفت در امور اداری کارکنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۹    
عملیات تعمیرات اساسی سکوی فاز یک پارس جنوبی (SPQ1) با تلاش متخصصان سکوهای دریایی و در بازه زمانی ده روزه به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۴    
سرپرست طرح توسعه میدان نفتی بندکرخه از شروع مجدد فعالیت های توسعه ای شرکت OMV در این میدان نفتی مستقل خبر داد و گفت به زودی این میدان در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی به مدار توسعه می آید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۹    
پایانه نفتی جاسک، دومین پایانه بزرگ صادرات نفت ایران است که پرونده آن با وجود تمامی محدودیت ها و دشواری ها در دولت یازدهم گشوده شد و با پیگیری های مداوم رییس جمهوری و وزیر نفت دولت تدبیر و امید قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۹    
با تلاش شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و جهاددانشگاهی استان خوزستان دانش فنی و ساخت مته حفاری دندانه ای در کشور بومی سازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۹    
رییس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از برگزاری بیش از 28 هزار نفر ساعت دوره آموزشی HSE در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۳    
وزیر نفت اظهار امیدواری کرد نخستین قرارداد نفتی در قالب الگوی جدید تا پایان کار دولت یازدهم به امضا برسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۳    
سرپرست طرح های پشتیبانی نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس از پایان عملیات ژئوتکنیک تکمیلی بندرخدماتی، صادراتی تمبک توسط شناور شرکت فوگرو هلند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۳    
رئیس اداره آموزش شرکت نفت و گاز گچساران از برگزاری بیش از 196 هزار و 719 نفر ساعت آموزش در این شرکت در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۳    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از پایان عملیات لوله گذاری خط لوله 32 اینچ سکوی 14A و 4.5 اینچ تزریق گلایکول این فاز به طول 103 کیلومتر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۳    
رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از بازنگری و ارتقای سیستم کلی تصفیه پساب پالایشگاه ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت، تاکید کرد: برای توسعه صنعت نفت مسیری جز تعامل با فضای بین المللی نداریم و مصمم تر از گذشته در مسیر توسعه تلاش می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸    
با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب،آخرین مراحل اجرایی طرح های مرتبط با تولید نفت در گچساران مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۸    
هشتمین گردهمایی ایثارگران منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و اختتامیه هفتمین جشنواره منطقه ای تئاتر دفاع مقدس در منطقه ویژه پارس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۸    
اوپک با هدف مقابله با اشباع عرضه در بازار جهانی، در نشست اخیرش تصمیم گرفت توافق کاهش تولید نفت را به مدت 9 ماه دیگر تا مارس سال 2018 تمدید کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۳    
از فوران نخستین چاه نفت خاورمیانه در مسجدسلیمان و به دنبال آن تولد صنعت نفت ایران 110 سال می گذرد. نفت که لقب طلای سیاه را به خود گرفته است با گذشت سال ها و عبور از مراحل گذار تاریخی و تحولاتی که بر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۳    
یکصد و هفتاد و دومین نشست عادی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (وپک) شب گذشته (پنجشنبه چهارم خردادماه) در وین، به ریاست خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان و رئیس دوره ای اوپک، به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۸    
مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در سال جاری تکمیل تغییرات، پایش و بهبود مستمر را در دستور کار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۳    
جمعی از مدیران ارشد، رایزنان و کارشناسان وزارت امور خارجه با هدف آشنایی از ظرفیت های صنعت نفت در پارس جنوبی و جذب سرمایه گذاران خارج از کشور از منطقه ویژه پارس بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل شرکت فولاد اصفهان گفت: بر اساس قرارداد تایید شده، دانش فنی ساخت های لوله های CRA به طور کامل از اسپانیا به ایران منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۸    
رئیس هیئت مدیره کنسرسیوم شرکت های توباچک (TUBACEX) در مراسم امضای قرارداد با شرکت صنعت فولاد آلیاژی اصفهان و شرکت ملی نفت ایران توانمندی ایران در تمام زمینه ها به ویژه نفت و انرژی را بلامنازع خواند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۳    
وزیر نفت با اشاره به شرایط سخت تامین لوله های مغزی CRA در زمان تحریم گفت: هم اکنون شرایطی فراهم شده که می توان در طول سه سال به دانش فنی کالاهای راهبردی همچون لوله های مغزیCRA دست پیدا کرد و برای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۸    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از احداث سه مجتمع جدید صنعتی با هدف ساخت لوله های CRA با مشارکت شرکت توباچک و شرکت فولاد اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۱    
مراسم معارفه رئیس جدید شورای اقامه نماز شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۸    
قرارداد ساخت داخل لوله های مغزی CRA همراه با انتقال دانش فنی و فناوری ساخت بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت های توباچک (TUBACEX) اسپانیا و فولاد اصفهان با حضور وزیر نفت امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۱    
وزیر نفت برای حضور در صد و هفتاد و دومین نشست اوپک، امروز (سوم خرداد ماه) عازم وین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۱    
سنجش بهره وری سرمایه گذاری 60 پروژه نگهداشت توان تولید میدان های نفتی خشکی و دریایی طی سال های 1390 تا 1395 بر اساس شاخص اقتصادی سوددهی (PI) انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۱    
کارشناسان و مدیران نفتی با هدف بررسی طرح افزایش تولید از میدان نفت سفید تشکیل جلسه دادند و روش های مطمئن افزایش تولید از این میدان را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۶    
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل 27 حلقه چاه نفت و گاز به وسیله ناوگان این شرکت در دو ماه نخست سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۱    
نشست عادی 172 وزیران نفت اوپک به منظور تعیین سیاست های تولید این سازمان روز پنج شنبه 25 مه (چهارم خرداد ماه) آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۰:۰۵    
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به ظرفیت های خالی ایجاد شده در امکانات این سازمان، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۳    
رئیس مهندسی سیستم ها و بهره وری شرکت نفت و گاز پارس از افزایش 20درصدی بهره وری نیروی کار این شرکت در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۵    
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از امضای بیش از 70 قرارداد اجاره نفتکش های ایرانی با شرکت های بزرگ خارجی خبر داد و گفت: فعلا برنامه ای برای افزایش ظرفیت ناوگان این شرکت نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۹    
قرارداد ساخت لوله های CRA به ارزش تقریبی 550 میلیون دلار به عنوان مهمترین قرارداد خارجی شرکت ملی نفت ایران در دوره پسابرجام، فردا (چهارشنبه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۹    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی گفت: بر اساس آمار و ارقام شرکت های نفتی بین المللی، ایران توانمندی افزایش ظرفیت تولید روزانه 3 میلیون بشکه نفت خام را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۹    
معاون اول رئیس جمهوری و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تکالیف و پروژه های اولویت دار 10 دستگاه اجرایی از جمله وزارت نفت (مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی) را برای اجرا در سال 96 ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۹    
صادرات میعانات گازی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی، در ادامه افزایش روند تولید محصولات دارای ارزش افزوده بالا در این فازها به پیش از 4 میلیون بشکه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال، 8 درصد در تولید نفت خام، 17 درصد در تولید گازغنی و 29 درصد در تولید مایعات و میعانات گازی و نفتا رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۹    
وزیر کشور گفت: حسن روحانی با کسب با 23 میلیون و 549 هزار و 616 رای به عنوان دوازدهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران برگزیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران برای توسعه همکاری با پالایشگاه های هندی در زمینه حمل محمولات نفتی این کشور به صورت مستمر و ایمن اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۹    
خبرنگاران شبکه تلویزیونی ژاپنی آساهی (Asahi) از میدان نفتی آزادگان جنوبی در غرب کارون بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۵    
معاون مجری طرح آزادگان جنوبی در جریان بازدید خبرنگاران ژاپنی از این میدان، با بیان اینکه تولید این میدان تا پایان سال جاری به 160 هزار بشکه می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۳    
هفتمین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام وزارت نفت، صبح امروز (27 اردیبهشت) در محوطه مقبره الشهدای وزارت نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۳    
پروژه آسیب شناسی سیستم مدیریت HSE بر اساس مدل PSM و استقرار سیستم مدیریت ایمنی فرایند که از سوی هیئت مدیره تصویب شده، در شرکت ملی نفت ایران عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۸    
هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران پروژه تعیین حریم ایمنی خطوط لوله، تاسیسات، مخازن و چاه ها (بخش خشکی) در شرکت ملی نفت ایران را تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۱    
ناظر و مجری موزه های نفت آبادان از افتتاح موزه کارآموزان آبادان به عنوان دومین موزه صنعت نفت تا 2 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۸    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ورود این شرکت به عرصه برگزاری دوره های آموزشی بین المللی خبر داد و گفت: این امر ضمن فراهم سازی شرایط انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۷    
بیمارستان دیر که یکی از خواسته های اصلی مردم شهرستان دیر بود، با مشارکت و عزم جدی وزارت نفت تکمیل و به صورت رسمی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲    
روسیه و عربستان روز دوشنبه (15 ماه مه) ضمن انتشار بیانیه ای مشترک بر تمدید قرارداد کاهش تولید نفت خام توافق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۱    
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از پیشرفت 87 درصدی عملیات حفاری فاز 14 میدان مشترک پارس جنوبی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...