چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۱:۰۸Apr 2018 25

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۶ دقیقه پیش    
برای مشاهده متن کامل مقاله در این قسمت کلیک کنید.
  ۶ دقیقه پیش    
وزیر نفت در حکمی فرزین مینو را به عنوان مدیر مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۰    
نخستین سکوی طرح توسعه فازهای 22-24 پارس جنوبی در نیمه دوم اردیبهشت، آماده نصب در موقعیت مخزنی خود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۰    
مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: بیش از 2300 عملیات تخصصی خدمات فنی حفاری توسط متخصصان این مدیریت در سال 96 در میدان های نفتی و گازی خشکی و دریایی کشور انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۰    
مجری طرح توسعه میدان مشترک آذر گفت: هم اکنون مجموع نفت صادراتی آذر به تاسیسات فرآورشی دهلران، 10.7 میلیون بشکه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۰    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی سیاست کنونی نظام و دولت را در شرایطی که آمریکا و عربستان به دنبال تضغیف صنعت نفت ایران هستند را حمایت از تولید حداکثری نفت و گاز اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل شرکت متن گفت: افزایش ظرفیت تولید به میزان 100 هزار بشکه از میدان آذر در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی با انجام مذاکره جدی با شرکت های خارجی و داخلی در دست انجام است که به زودی نتایج آن اعلام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
کمیته مونیتورینگ مشترک وزیران اوپک و غیراوپک که مسئول نظارت برای اجرای توافق کاهش تولید نفت است، اعلام کرد سطح پایبندی مشارکت کنندگان در این پیمان در مارس به 149 درصد رسید که بالاترین رکورد تاکنون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
مدیرعامل شرکت اویک گفت: این شرکت طرح تولید زودهنگام و فاز نخست توسعه میدان مشترک آذر را به بهره برداری رسانده و طرح ساخت کارخانه گاز و گاز مایع در دهلران (NGL-3100) را هم در دست اجرا دارد و در همین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
مدیر پروژه NGL 3100 در شرکت اویک گفت: با راه اندازی کارخانه گاز و گاز مایع 3100 دهلران، روزانه 850 بشکه میعانات گازی ترش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۹    
متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در نخستین ماه امسال عملیات حفر و تکمیل 12 حلقه چاه نفت و گاز را در مناطق نفت خیز خشکی کشور با موفقیت به پایان رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۹    
مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از احداث و بازسازی 199 کیلومتر جاده روستایی و عشایری در مناطق محروم مسجدسلیمان از سوی این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۹    
قیمت نفت امسال به بالاترین رکورد در چند سال اخیر صعود کرده که تحت تاثیر توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک برای مقابله با اشباع عرضه بوده است اما بازار ممکن است به زودی کمبود عرضه پیدا کند که قیمت ها را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۹    
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت نمایشگاه بیست سوم را نمودی از حمایت وزارت نفت از ساخت داخل، کالای ایرانی و ظرفیت های داخلی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۰    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از تکمیل پکیج دریایی این فاز تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: نخستین سکوی دریایی فاز 14 پارس جنوبی تا پایان اردیبهشت راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی نامه ای به معاونین خود و مدیران عامل شرکت های فرعی بر اجرای کامل الزامات ایمنی در هنگام فعالیت های تعمیراتی و تعویض شیفت تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۰    
مدیر خدمات سیمان و انگیزش چاه شرکت ملی حفاری ایران گفت: حضور فعال در مناقصات و بازارهای بین المللی، مشارکت فعال در پروژه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۶    
شرکت ORG نروژ، نتایج مطالعات خود در میدان سردار جنگل و سه بلوک اکتشافی 24، 26 و 29 خزر را در حضور نمایندگان شرکت ملی نفت ایران ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۵    
رئیس کمیته مشاورین مخازن شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: مطالعاتی که از میدان های سپهر و جفیر به این کمیته ارائه شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
محسن پاک نژاد، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در پیامی، سانحه دلخراش سقوط بالگرد در آب های خلیج فارس را به خانواده جان باختگان این حادثه و کارکنان صنعت نفت تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۵    
چاه های شماره 1 و 2 میدان نفتی سهراب از سوی شرکت نفت و گاز اروندان در جهت حفاظت از محیط زیست و تالاب هورالعظیم پاکسازی و ایمن سازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳    
رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات صندوق های بازنشستگی صنعت نفت اعلام کرد: بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت در شهر تهران می توانند 18 نوع درخواست را از طریق سامانه ثبت و پیگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳    
نخستین کارگروه مشترک نفت و گاز ایران و اسپانیا همزمان با بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۹    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با هدف استفاده صحیح از منابع آب، حفظ محیط زیست و پیشگیری از انتشار آلاینده ها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۹    
کارگاه آموزشی فنی شرکت توتال با موضوع نصب و راه اندازی سکوهای دریایی قبل از راندن CRA امروز (چهارشنبه، 29 فروردین 97) با حضور مسوولان و سرپرستان طرح های در حال توسعه پارس جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۹    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی، سانحه دلخراش سقوط بالگرد در آب های خلیج فارس را به خانواده جان باختگان این حادثه و کارکنان صنعت نفت تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۹    
وزیر نفت در پیامی درگذشت تعدادی از کارکنان سختکوش شرکت نفت فلات قاره و شرکت هلی کوپتری ایران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۹    
وزیر نفت در نشست مشترک با اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مهم ترین فعالیت های صنعت نفت در سال 96 را تشریح کرد و گفت: مذاکرات نهایی برای امضای چند قرارداد دیگر با شرکت هایی از اندونزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از بررسی و پیگیری علت بروز حادثه گاز گرفتگی در گچساران با کمک تیم تخصصی ستاد مناطق نفتخیز و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶    
با همکاری مشترک شرکت ملی حفاری ایران و 3 مرکز علمی پژوهشی، تور علمی صنعتی برای اساتید و دانشجویان دانشگاه های لئوبن اتریش و شهید چمران اهواز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶    
با هدف بررسی ابعاد حادثه و وضعیت سرنشینان ناپدید شده بالگرد شرکت نفت فلات قاره ایران، مدیرعامل این شرکت به همراه جمعی از مدیران واحدها صبح امروز در محل حادثه حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶    
2 تن از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، بامداد امروز (29 فروردین ماه) در موقعیت میدان نرگسی دچار سانحه گازگرفتگی شدند که با اعزام به موقع به مراکز درمانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
شرکت نفت فلات قاره ایران در پی بروز سانحه سقوط بالگرد در آب های خلیج فارس توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۹    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: بازرسی و تخلیه خطوط لوله دریایی کشور که در زمان جنگ تحمیلی عهده دار صادرات نفت کشور بودند در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۹    
دومین کنگره ملی توسعه مخازن شکافدار، با رویکرد ازدیاد برداشت از مخازن 5 و 6 اردیبهشت 97 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از انجام موفقیت آمیز عملیات نصب پایه سکوی مسکونی FY-B میدان فروزان در هفته ابتدایی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
با تکمیل عملیات هایدروتست و تحویل خط لوله جدید زیردریایی حدفاصل سکوهای ایلام 3 و ایلام، خط لوله جدید به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۸    
رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت متن اعلام کرد که شکستگی خط لوله نفت در هورالعظیم و آلودگی تالاب صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۸    
شرکت نفت و گاز پارس در پی انتشار گزارشی در خبرگزاری فارس با عنوان بی توجهی توتال به مفاد قرارداد توسعه فاز11 توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دقایقی قبل از مهار آتش سوزی مجموعه 167 شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۷    
شرکت ملی حفاری و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران صبح امروز (27 فروردین) با هدف تامین دستگاه های حفاری مورد نیاز اکتشاف و ارائه خدمات جانبی و لوله مغزی سیار قرارداد همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۶    
ایران در ماه مارس حدود 2 میلیون و 100 هزار بشکه نفت خام به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کرده است، پیش بینی می شود این رقم در ماه آوریل افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۱    
رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از جابجایی 150 دستگاه حفاری توسط ناوگان ترابری سنگین این شرکت طی سال 96 در سطح هفت استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار کرد: پروژه جمع آوری فلرهای نفتی واحد بهره برداری شماره 3 اهواز واقع در جاده اندیمشک تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به سرانجام می رسد و فعالیت این فلرها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۱    
در پی فوت سه کارگر شاغل در پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی در پی حادثه سقوط از ارتفاع، گروه ویژه برای بررسی علت حادثه تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۰    
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، بیش از 226 میلیارد ریال از کالاهای مورد نیاز خود را در سال 96 از بازار داخلی شهرستان امیدیه تامین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۹    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: پیش بینی می شود با تکمیل فاز اول زنجیره تولید هر یک از فازهای 13، 14 و 22-24 پارس جنوبی در نیمه اول سال 97 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۶    
با اقدام سریع و به موقع نیروهای عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بخش زیادی از کاهش تولید نفت که بر اثر طوفان شدید و قطعی برق پدید آمد، برطرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۶    
وزیر نفت، واردات نفت هند از ایران و توسعه میدان گازی فرزاد بی را 2 محور مورد مذاکره با همتای هندی خود عنوان کرد و گفت: اختلاف ها بین ایران و هند بر سر پروژه توسعه میدان گازی فرزاد بی برطرف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۵    
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت حمایت از شرکت ها و کالاهای ایرانی، بیست وسومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با رویکرد حمایت از ظرفیت های داخلی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۵    
نشست هم اندیشی و هماهنگی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۴    
عملیات حفاری و تعمیر چاه D-15 میدان نفتی درود منطقه عملیاتی خارگ، با همت متخصصان و تلاشگران منطقه خارگ پایان یافت و این چاه به مدار بهره برداری بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۴    
مدیرعامل اویک، از دستیابی به تولید 60 هزار بشکه در روز از میدان نفتی آذر تا پایان امسال با راه اندازی ردیف نخست تأسیسات فرآورشی دائم این میدان خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۰:۱۴    
پژوهشگاه صنعت نفت در طراحی فاز ارزیابی میدان نفتی سپهر و میدان گازی گردان، با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران همکاری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۳    
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از افزایش سهم این شرکت در بازارهای جهانی خبر داد و گفت: از ژانویه سال 2016 میلادی و با لغو تحریم ها توانستیم در مدت کوتاهی سهم خود را در بازارهای جهانی به حدود 50 درصد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۳    
پروژه احداث خط لوله اتصال پالایشگاه فازهای 4 و5 به فازهای 6، 7 و8 پارس جنوبی راه اندازی و آماده بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۳    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از جمع بندی نتایج مناقصه های فرعی طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی ازسوی پیمانکاران این پروژه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۳    
تولید تجمعی نفت از میدان یاران جنوبی تاکنون از مرز یک میلیون بشکه گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۸:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که ملاحظاتی که وزیر نفت درباره قراردادها عنوان کرد، باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: یکی از مشکلات کشور وضع کنونی بانک هاست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۲    
اولویت های عملیاتی شرکت نفت خزر و برنامه های اجرایی فعالیت های توسعه ای در دریای خزر در نخستین جلسه مدیران و روسای این شرکت در سال 97 بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۲    
وزیرنفت خواستار حمایت مجلس برای سرمایه گذاری در صنعت نفت شد و گفت: کشوری که به سرمایه گذاری نیاز دارد نباید آنها را فراری دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲    
روسیه در حال بررسی شرایط انجام مبادلات نفتی با ارز ملی به جای دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۲    
رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: تولید فناوری های بومی در این مجموعه، مصداق شعار سال 97 یعنی حمایت از کالای ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۱۲    
نرم افزار شبیه ساز مخازن نفت و گاز با حمایت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، در مقیاس صنعتی بومی سازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰    
یک سند رسمی دولت روسیه نشان داد شرکت روسنفت به سرمایه گذاری در نفت و گاز منطقه زاگرس در ایران تمایل دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۰    
مسئول کالیبراسیون شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 500 دستگاه از تجهیزات مرجع شرکت کالیبره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۰    
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از پایان عملیات حفاری و تکمیل هشت حلقه چاه نفت و گاز در 14 روز نخست امسال با کاربست ناوگان حفاری این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی کشور خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی احمد مجیدی نسب را به عنوان رئیس شورای اقامه نماز و امور روحانیون این شرکت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۰    
با اعلام تهدید اعمال تعرفه های جدید علیه واردات کالاهای چینی از سوی ترامپ، بهای نفت در روز جمعه با کاهش رو به رو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۰    
وزیر نفت از حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی که در بستر بیماری است عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۰    
قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه شنبه 14 فروردین ماه) به 64 دلار و 98 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۰    
بیژن عالی پور، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در یادداشتی اولویت های این شرکت در سال حمایت از کالای ایرانی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰    
با گذشت سه ماه تولید ثابت، تولید نفت خام روسیه در ماه مارس در پی اقدام تولیدکنندگان روسی به افزایش سطح تولید، به 10.97 میلیون بشکه در روز افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۲۰    
رئیس جمهوری با بیان این که ایران و آذربایجان در دریای خزر، منافع مشترک فراوانی دارند، اظهار کرد: باید با همکاری های علمی، اقتصادی، فنی، تجاری، کشتیرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۰    
سند همکاری ایران و جمهوری آذربایجان به منظور انجام فعالیت های مشترک در بلوک های اکتشافی خزر، با حضور رؤسای جمهوری دو کشور امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۰    
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری، از حفاری و تکمیل یک حلقه چاه در میدان نفتی اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۰    
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: سال 97 فرصتی مغتنم برای به بار نشستن اهداف و برنامه های توسعه ای شرکت ملی حفاری در عرصه های داخلی و بین المللی است که در نتیجه تلاش تمامی کارکنان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۰    
در نخستین روزهای سال 1397، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از ادارات ستادی و واحدهای عملیاتی این شرکت بازدید و با پرسنل این واحدها دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۰    
رئیس جمهوری اسلامی ایران به منظور تقویت روابط با همسایگان و بررسی مسایل دو جانبه، منطقه ای و بین المللی، عازم ترکمنستان و آذربایجان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۰    
با تلاش واحدهای عملیات زیرآب شرکت نفت فلات قاره ایران، خط لوله 20 اینچ انتقال گاز سکوی KPP در میدان سلمان تعمیر و تولید گاز از این سکو از سرگرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۰    
مجری طرح توسعه فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی از نصب موفقیت آمیز سه پایه مشعل عرشه24A پارس جنوبی در موقعیت مخزنی این عرشه گازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۰    
واحدهای عملیاتی سکوی رشادت، پس از 36 ساعت کار طاقت فرسا موفق به مهار نشتی خط لوله انتقال نفت سکوی رشادت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۱    
آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور وزارت نفت و قدردانی از مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب با حضور فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)، فرمانده حوزه مقاومت بسیج وزارت نفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۱    
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه سفر نوروزی خود به عسلویه به همراه مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۱    
همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت و با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، نخستین ردیف شیرین سازی پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی با تزریق گاز شیرین به خط ششم سراسری در مدار بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۱    
مدیرعامل شرکت ملی ایران در جریان بازدید از فاز13 پارس جنوبی و بهره برداری از ردیف اول شیرین سازی این فاز ضمن تبریک آغاز سال 97 و سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران اظهار کرد: تا پایان سال جدید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۰    
ایران در سال 96 به طور میانگین روزانه حدود 2 میلیون و 600 هزار بشکه نفت خام و میعانات گازی به مقاصد کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۰    
وزیر نفت در پیامی نوروز سال 97 را تبریک گفت؛ در بخشی از این پیام آمده است: از مجموعه اهداف ما، امروز دو هدف بیش از سایرین خودنمایی می کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۰    
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران موفق شد طی هشت ماه اول امسال بیش از 2.5 میلیارد مترمکعب گاز در مخازن شوریجه و سراجه قم تزریق و ذخیره کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1397 و سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۱:۰۰    
مدیرعامل شرکت گسترش انرژی پاسارگاد، الگوی جدید قراردادهای نفتی را حاصل نگاهی نو در بالاترین سطح وزارت نفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۱:۰۰    
وزیر نفت امضای قرارداد توسعه میدان سپهر و جفیر را در آستانه ملی شدن صنعت نفت کار مهمی دانست و گفت: نفت ملی یعنی این که خودمان توانمندی اجرای کارهای بزرگ را داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۳:۳۰    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به سرمایه گذاری مستقیم 2.4 میلیارد دلاری برای توسعه میدان های سپهر و جفیر، گفت: هدف توسعه این دو میدان تولید 110 هزار بشکه نفت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۰    
قرارداد توسعه یکپارچه میدان های سپهر و جفیر به عنوان سومین قرارداد در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی، بین شرکت ملی نفت ایران و گسترش انرژی پاسارگاد امضا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۰    
رئیس جمهوری با اشاره به عظمت کار افتتاح 6 فاز پارس جنوبی در سال 96 و افزایش دو برابری تولید در این میدان مشترک گازی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۰    
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور از آمادگی کامل برای ارائه خدمت به مسافران در ایام تعطیل و غیر تعطیل نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۰    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از سال 97 به عنوان سال شکوفایی این شرکت یاد کرد و گفت: در سال آینده به میزان 10 درصد بر رقم تولید پایه نفت این شرکت افزوده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۰    
قرارداد توسعه یکپارچه میدان های سپهر و جفیر به عنوان سومین قرارداد در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی، عصر یکشنبه، 27 اسفندماه میان شرکت ملی نفت ایران و گسترش انرژی پاسارگاد امضا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۰:۳۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تعاملات بین المللی برای توسعه دیگر میدان ها گفت: مذاکرات قراردادی با شرکت های ایرانی، اروپایی و آسیایی ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۰    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران ضمن یادآور شدن تکمیل اسناد مناقصه حدود 30 قرارداد EPC به منظور اجرای طرح های نگهداشت و افزایش تولید نفت، عنوان کرد: نخستین مناقصه ها برگزار شده است و سال آتی ...
مشاهده نتایج بیشتر...