یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۹:۳۴May 2019 26

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰    
منطقه استراتژیک غرب کارون، بخش بزرگی از قلمرو کاری شرکت مهندسی و توسعه نفت است. این شرکت با توجه به راهبردی و پراهمیت بودن پروژه های ملی که در دست اجرا دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰    
تغییردرنگرش مدل سازی داده ها وتبعات آن درساختار پایگاه های داده های سیستم های پردازشی سازمان ها سیستم های هوشمند کاربرمحور , رویداد محور ویا رویداد گرا ؟ ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
واشنگتن روی متحدان خاورمیانه ای خود برای کمک به جلوگیری از افزایش قیمت های نفت به دلیل تحریم هایش علیه صادرات ایران حساب می کند اما تحلیلگران هشدار می دهند که این امر ممکن است موازنه متزلزل در داخل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
متحدان آمریکا در قاره اروپا، تصمیم های اخیر دولت آمریکا برای تحریم معاملات نفتی ایران و محدودیت معافیت های مربوط به پروژه های هسته ای ایران را محکوم کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیونر تجارت آژانس تجارت ایتالیا (ایتا) گفت: نمی توان از ظرفیت های ایران در حوزه انرژی به راحتی چشم پوشید و به همین دلیل حضور در این رویداد مهم فرصتی مغتنم برای فعالیت و همکاری با شرکت های ایرانی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بازرگانی سفارت انگلیس در ایران اعلام کرد که نفت هرگز برای ایران یک ابزار سیاسی نبوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (دوشنبه، دوم اردیبهشت ماه) نسبت به روز پنجشنبه یک دلار و 61 سنت برای هر بشکه افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۷    
بخش حسابداری قراردادها الف ) حسابداری قراردادهای دولتی چرا لزوما باید یک سیستم حسابداری منطبق با مفاد قراردادهای دولتی را طراحی و ایجاد کرد؟ ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
عربستان سعودی در اقدامی که می تواند تاریخ معاملات نفتی جهان را برای همیشه با تغییری تاریخی مواجه کند، آمریکا را به حذف دلار از معاملات نفتی تهدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت نفت به دلیل کاهش تولید اوپک و تحریم های آمریکا ضد ایران و ونزوئلا افزایش یافت، اما نگرانی از رکود اقتصاد جهانی سبب شد این رشد قیمت محدود باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت نفت روز جمعه به دنبال تیره تر شدن دورنمای اقتصاد جهانی پس از هشدار بانک مرکزی اروپا نسبت به تداوم ضعف و آمار جدیدی که افت صادرات و واردات چین را نشان داد، کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
منابع آگاه اعلام کردند هند در مذاکره با واشنگتن برای تمدید معافیت از تحریم های آمریکا علیه نفت ایران، خواهان ادامه خرید نفت ایران در سطح فعلی شده است
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان سعودی با تغییر استراتژی شرکت آرامکو برای افزایش سهم بازار خود در بزرگترین مصرف کننده نفت جهان، صادرات نفت خام به چین در سال 2019 را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
نفتکش های حامل 8.36 میلیون بشکه نفت ونزوئلا به ارزش نیم میلیارد دلار در سواحل این کشور مانده اند، زیرا خریداران معدودی برای خرید نفت تحریم شده وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گازپروم برای اجتناب از تحریم های آمریکا، تصمیم گرفت حساب های شرکت نفتی دولتی PDVSA ونزوئلا را بلوکه و همکاری با این شرکت را متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) روز گذشته بیش از یک دلار افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
تولید 14 کشور عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در ماه ژانویه 2019 نسبت به ماه دسامبر، روزانه 797 هزار بشکه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی اوپک دوشنبه، 15 بهمن ماه از مرز 62 دلار فراتر رفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در تازه ترین گزارش خود، مقدار کاهش تولید نفت 11 عضو و 10 هم پیمانش را برای 6 ماه آینده اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۳    
سرمایه گذاری بریتیش پترولیوم در نسل جدیدی از فناوری به کشف یک میلیارد بشکه ای نفت در خیج مکزیک انجامید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۹    
بر اساس اعلام منابع آگاه صنعتی، شرکت دولتی بهارات پترولیوم هند (BPCL) پس از گذشت 3 ماه وقفه ناشی از تحریم های آمریکا، واردات نفت خود را از ایران آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایران بار دیگر طعم تلخ تحریم ها را در کام خود حس کرد؛ طعم تلخی که بسیاری از دست اندرکاران عالی رتبه دولت در دوره نخست تحریم ها از آن به مثابه فرصتی دوباره برای حیات و تجدید قوای صنایع و اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یکصدوهفتادوپنجمین نشست اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در حالی در وین برگزار شد که برخی کشورها از تصمیم گیری های کلی و بدون اجماع برخی کشورها ناراضی بودند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عراق نسبت به توافق کاهش تولید اوپک و متحدانش برای حمایت از روند کمک به ثبات بازار و قیمت های جهانی نفت خام پایبند خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
با گذشت نخستین روز از سال 2019 میلادی، توافق حذف یک میلیون و 200 هزار بشکه ای نفت اوپک و غیر اوپک به اجرا درآمده است و ریاست دوره ای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) نیز به وزیر نفت ونزوئلا سپرده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۹    
برای مشاهده متن کامل مقاله در این قسمت کلیک کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بازرگانی ترکیه گفت: آنکارا انتظار دارد معافیت این کشور از تحریم های آمریکا علیه ایران، تمدید شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر انرژی قزاقستان اعلام کرد: کشورهای عضو و غیرعضو اوپک باید در سه ماه نخست سال 2019 میلادی تولید خود را کاهش دهند و ثبات را به بازار بازگردانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۱:۳۳    
سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در راستای تلاش برای متوقف کردن یکی از بی سابقه ترین تجربه های سقوط بهای نفت در این سال ها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
بروز نشانه هایی از تأثیر منفی افت قیمت نفت در هفته های اخیر بر تولید نفت آمریکا سبب شد قیمت این کالا امروز (دوشنبه، سوم دی ماه) افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سه سازمان معتبر جهانی، تقاضای جهانی نفت در سال 2019 بیش از 100 میلیون بشکه در روز خواهد بود، این در حالی است که تقاضا برای نفت اوپک با کاهش همراه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی در جدیدترین گزارش ماهانه خود برآورد کرد با وجود توافق اخیر عربستان سعودی برای برعهده گرفتن عمده کاهش تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
یک تحلیلگر حوزه انرژی اعلام کرد توافق سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش برای کاهش تولید نفت می تواند قیمت نفت را به حدود 80 دلار برای هر بشکه افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
نشست 175 اوپک با صدور قطعنامه 179.915 مبنی بر حصول توافق اعضای این سازمان برای کاهش تولید نفت به میزان 800 هزار بشکه در روز از آغاز سال 2019 میلادی پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
پنجمین نشست کشورهای صادرکننده نفت عضو و غیر عضو اوپک با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در برخی رسانه ها مطالبی درباره امضای قرارداد نفت در برابر غذا بین ایران با کره جنوبی مطرح شده است که این موضوع را تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرخانه اوپک برنامه نشست 175 این سازمان را که قرار است در روز پنجشنبه، 15 آذر ماه در محل دبیرخانه اوپک در وین، پایتخت اتریش برگزار شود اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت قطر امروز دوشنبه اعلام کرد که این کشور قصد دارد از سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) خارج شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اجلاس 175 اوپک طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری درحالی برگزار می شود که زمزمه های کاهش تولید از سوی بزرگ ترین عضو این سازمان یعنی عربستان به گوش می رسد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۸    
بر اساس اعلام منابع آگاه، پالایشگاه شرکت ژاپنی فوجی قرار است با در دست داشتن معافیت 6 ماهه از سوی آمریکا، واردات نفت خام از ایران را از سر بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۷    
بنا بر اعلام منابع آگاه، ریاض در نظر دارد به همراه متحدانش در اوپک، تولید روزانه نفت خود را به 1.4 میلیون بشکه یعنی 1.5 درصد از میزان عرضه جهانی کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر انرژی عربستان گفت: هیچ برنامه ای درباره انحلال سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره شرکت ایندین اویل در مصاحبه با اس اند پی گلوبال پلاتس گفت چشم انداز اینکه پالایشگاه های هندی خرید نفت ایران را به صفر برسانند واقع گرایانه نست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه کره جنوبی اعلام کرد این کشور از آمریکا خواسته است در زمینه ارائه معافیت از تحریم های ضد ایرانی، بیشترین انعطاف را داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت روس نفت روسیه در کنفرانس اقتصادی اوراسیا اظهار کرد اقتصاد اروپا ممکن است به دلیل خودداری شرکت های اروپایی از همکاری با ایران تحت فشار تحریم های آمریکا، آسیب ببیند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (سه شنبه، یکم آبان ماه) به کمتر از 78 دلار برای هر بشکه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفتی BP به شبکه CNBC گفت که ابهام پیرامون صنعت نفت ایران در آستانه تحریم های آمریکا، ممکن است باعث نوسان شدید در قیمت ها شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
بهای معاملات نفت روز جمعه تحت تاثیر نشانه های محدودیت عرضه به بازار در آستانه بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران، افزایش یافت و دومین رشد ماهانه متوالی خود را در سپتامبر به تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع رسمی در هند اعلام کرد که دولت این کشور به پالایشگران هندی نگفته است که واردات نفت از ایران را متوقف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مدیران ارشد شرکت توتال پیش بینی کرد کمبود نفت آسیا از 27 میلیون بشکه در روز به 35 میلیون بشکه در روز تا سال 2025 افزایش خواهد یافت که حاکی از یک رشد 30 درصدی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایده اش شاید در نشست های وزیر انرژی روسیه با وزیران انرژی عربستان و امریکا شکل گرفته باشد. من اما دیروز تلاش برای تحقق اش را پس از نشست کمیته مشترک فنی بین اوپک و غیراوپک مشاهده کردم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان کشورهای حاضر در نشست کمیته مشترک وزارتی اوپک و غیراوپک اعلام کردند که در ماه اوت امسال، پایبندی به توافق جهانی کاهش تولید نفت به 129 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
با نصب یک دستگاه بالانس دینامیکی در واحد تولید انرژی و تعمیرات توربین منطقه لاوان، از این پس تعمیر و سرویس روتورها در کمترین زمان و با دقت بالا انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۸    
مراسم مرثیه خوانی و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در هشتمین روز از ماه محرم با حضور پرشور کارکنان صنعت نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای اقتصاد با درخواست وزارت نفت درباره طرح توسعه و بهره برداری از میدان های نفتی سپهر و جفیر و دریافت مجوز از محل منابع داخلی شرکت ملی نفت ایران برای بلوک اکتشافی مهر موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گفت: با همراهی سازمان ملی استاندارد و مجلس شورای اسلامی، سختگیری ها در صدور برچسب انرژی خودروها تشدید می شود؛ خودروسازها تنها 2 سال فرصت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
2 هزار و دویست وبیست و دومین خودروی سنگین شرکت ماموت که با حمایت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و در مسیر اجرای طرح نوسازی کامیون ها و کشنده های فرسوده کشور تولید شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در نامه ای به وزیر نفت از اقدام های این وزارتخانه در بخش مسئولیت اجتماعی و برگزاری کلاس های آمادگی کنکور سراسری برای دانش آموزان مستعد و کم بضاعت تحت سرپرستی کمیته امداد امام خمینی (ره) و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از توسعه 8 میدان گازی در محدوده عملیاتی شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف جلوگیری از روند کاهشی تولید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی تهران گفت: این کمیسیون بسته پیشنهادی اقدام های دولت و مجلس شورای اسلامی به منظور کاهش هدرروی و سوزاندن گازهای مشعل را تدوین خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بازاریابی و همکاری های خارجی شرکت ملی حفاری ایران از واگذاری پروژه حفاری هشت حلقه چاه اکتشافی در مناطق خشکی کشور توسط مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیمه دوم امسال، مهمترین فعالیت های شرکت های نفت و گاز شرق و غرب مورد بررسی قرار گرفت و در رابطه با نیازهای این شرکت بحث و تبادل نظر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۶    
معاون مدیرعامل در پروژه های حفاری شرکت ملی حفاری ایران بر ضرورت تداوم آموزش های HSE و درس آموزی از حوادث صنعتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور استاندار خوزستان و مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، مشعل بدون دود واحد بهره برداری شماره 3 اهواز که با هدف حفظ محیط زیست احداث شده است، راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون گفت: این شرکت افزون بر 8200 میلیارد ریال پروژه زیست محیطی در دست اقدام دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تعداد مراکز تشخیصی _ درمانی بازنشستگان صنعت نفت با افزایش 100 موردی به نسبت پارسال به 800 مرکز رسید و این روند افزایشی ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴    
مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران در سفری دو روزه به پایتخت انرژی ایران از فازهای در حال ساخت پارس جنوبی بازدید و وضعیت HSE فازها را بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
روسیه اعلام کرد که ایجاد شرایط لازم برای تداوم صادرات نفت ایران مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت قطرگاز برای عرضه 22 ساله ال ان جی با شرکت پتروچاینا چین توافق کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عملیات حفاری خشکی 4 شرکت ملی حفاری ایران از استقرار دومین دستگاه حفاری (دستگاه حفاری سنگین 32 فتح) تحت سرپرستی این مدیریت در موقعیت عملیاتی حفر یک حلقه چاه اکتشافی مربوط به مدیریت اکتشاف شرکت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از پایان عملیات لوله گذاری دریایی دومین خط اصلی این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت نفت فلات قاره ایران، هرگونه نشت نفت در منطقه عملیاتی بهرگان این شرکت را تکذیب و اعلام کرد: در چند هفته گذشته هیچ گونه عملیاتی که احتمال نشتی نفت داشته باشد در سکوهای هندیجان و بهرگانسر انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
ایران به عنوان قطب انرژی در خاورمیانه از ذخایر قابل توجه منابع هیدروکربوری برخوردار است، به گونه ای که هم اکنون میزان ذخایر نفت درجای کشور بیش از 712 میلیارد بشکه و ذخایر نفت باقیمانده قابل برداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: در یک سال گذشته، 120 پروژه صنعتی و عمرانی در این شرکت تکمیل و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بخش بازسازی و تجهیز شده شیمی درمانی بستری بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت با هدف ارائه خدمات مناسب به بیماران خاص به طور رسمی گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت نفت فلات قاره ایران با بهره مندی از توان و تخصص یک شرکت ایرانی، نسبت به تامین دستگاه لوله مغزی سیار اقدام کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و روسای ستادی شرکت نفت فلات قاره ایران، انبار بایگانی مرکزی این شرکت واقع در انبار کرج به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۱    
تیم وزنه برداری مناطق نفت خیز جنوب با کسب 1634 امتیاز عنوان سوم مسابقات لیگ برتر جوانان باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
منابع خبری در عراق از ورود برخی اخلال گران به تأسیسات میدان نفتی غرب قرنه و اقدام آن ها به گروگان گیری خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
عملیات نصب دومین سکوی طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی در موقعیت مخزنی خود در دریا انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه شنبه، 13 شهریورماه) یک پله دیگر بالا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر گفت: پیشرفت فیزیکی طرح توسعه میدان نفتی آذر شرایط مطلوبی دارد و پیش بینی می شود تأسیسات فرآورش دائم این میدان نفتی، شهریور ماه سال 98 راه اندازی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شبکه و زیر ساخت مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شرکت ملی حفاری ایران از توسعه و افزایش ظرفیت کمی و کیفی پهنای باند ماهواره ای این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مغزه گیری مدیریت عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: عملیات مغزه گیری در صنعت نفت اطلاعات جامع و به نوعی شناسنامه کاملی از یک مخزن نفت و گاز را ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در یک نشست مشترک گزارشی از مراحل انجام ممیزی ها برای دریافت گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در مدیریت اکتشاف توسط یوسف باقری رئیس فناوری اطلاعات و سامانه اطلاعات بالادستی این مدیریت ارائه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: امروز روز جنگ اقتصادی و روانی در برابر ملت ایران است و در صف مقدم این جنگ، بخش هایی هستند که بار اقتصاد را بر دوش دارند و مهم ترین آنها صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: امروز 2 قرارداد امضا می شود که با اجرای کامل آن، ما دیگر در خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد گاز مشعل نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
19 استاندارد ملی برای 10 گروه کالاهای اساسی صنعت نفت تدوین شده است که از این میان، 6 استاندارد شماره ملی دریافت کرده اند و 13 استاندارد نیز پس از ویراستاری نهایی دارای شماره ملی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
2 قرارداد بهسازی و نوسازی تاسیسات جمع آوری گازهای مشعل استان خوزستان، بین شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با هلدینگ خلیج فارس و پتروشیمی مارون (هر یک به طور مجزا) امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر نفت با ارسال گزارشی به دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، عملکرد مسئولیت اجتماعی این وزارتخانه را در زمینه برگزاری کلاس های آمادگی کنکور سراسری برای دانش آموزان مستعد مناطق پارس جنوبی و غرب کارون ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در برگزاری ممیزی مراقبتی اول از سوی شرکت DQC در ستاد تهران و منطقه عملیاتی سراجه قم، موفق به دریافت چهار گواهینامه با اعتبار DAKKS آلمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون عملکرد این شرکت در حوزه های تولید، ساخت داخل، حمایت از کالای ایرانی و عمل به مسئولیت های اجتماعی در یک سال گذشته را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اهداف سند چشم انداز 1404 و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، یکی از محورهای اصلی فعالیت وزارت نفت (و به تبع آن شرکت ملی نفت ایران) افزایش ذخایر راهبردی، حفظ و توسعه ظرفیت تولید نفت خام است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شرکت از طریق پایش اثربخشی ، ارزیابی و بازنگری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با هدف توسعه فرهنگی و اجتماعی ساکنان مناطق نفت خیز در بخش مشراگه شهرستان رامشیر، 6 باب مدرسه افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۵    
فاز نخست پروژه تله مدیسین در منطقه سیری شرکت نفت فلات قاره با هدف برقراری ارتباط درمانگاه های سکوها و مناطق با ستاد تهران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۹:۳۵    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از بخش های مختلف واحدهای عملیاتی منطقه خارگ بازدید و بر شتاب در اجرای طرح ها و پروژه های این منطقه تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نظرسنجی از کارشناسان نشان داد که در ماه اوت سال 2018 میلادی به بالاترین حد در این سال رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از پیشرفت 82 درصدی این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عملیات انتقال دومین عرشه دریایی طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از یارد صنعتی صدرا آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...