چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۹:۵۵Mar 2017 29

شرکت ملی نفت ایران (nioc.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۴    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از تکمیل تمام پروژه های مصوب سفر رهبری به پارس جنوبی خبر داد و آن را از افتخارات سازمان منطقه ویژه پارس برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۴    
بیژن عالی پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در یک گفت و گو ضمن بیان جزییات طرح های جاری و در دست اقدام این شرکت، می گوید: مناطق نفت خیز جنوب به سرمایه انسانی و اجتماعی خود می بالد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۴    
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روزانه پذیرای 650 نفر از کاروان های راهیان نور وزارت نفت است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۴    
همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، مراسم ویژه ای با حضور کارکنان شرکت نفت فلات قاره در منطقه لاوان و سکوهای این منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۴    
وزیر نفت ساخت پتروشیمی کردستان را بزرگترین سرمایه گذاری صنعتی تاریخی این استان دانست و گفت: با افتتاح این مجتمع افزون بر افزایش و تکمیل زنجیره تولید، شاهد اشتغال زایی فراوان در این منطقه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۴    
کشتی حامل نخستین سفارش نفتی خریداری شده بلاروس از ایران شامل 80 هزار تن (600هزار بشکه) در بندر اودسا در جنوب اوکراین لنگر انداخت و به طرف قرارداد بلاروسی تحویل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۴    
همزمان با ارسال منابع گازی سکوی فاز 20 به پالایشگاه خشکی فازهای 20 و21 پارس جنوبی ، بهره برداری از ردیف سوم شیرین سازی این فازها آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۴    
معاونان، مدیران و کارکنان صنعت نفت در روز چهاردهم فروردین ماه سال 96 با وزیر نفت دیدار می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸    
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با مشارکت در پاکسازی و نظافت تعدادی از معابر و مناطق مختلف مسکونی به استقبال نوروز رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸    
17 اسفند 1329- تهران- مجلس شورای ملی دکتر محمد مصدق با گروهی از همفکران و اعضای کمیسیون نفت گرد هم آمده اند و جوانب پیشنهاد ملی شدن صنعت نفت را مروری دوباره می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۸    
میدان نفتی آذر با دارا بودن پیچیدگی مخزن و وجود لایه های متفاوت کم فشار و پر فشار متعدد با پرچالش ترین ساختار زمین شناسی از نظر حفاری، یکی از طرح های صنعت نفت است که تولید زودهنگام آن به ثمر نشست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۳    
وزیر نفت در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و حلول سال نو با صدور پیامی ضمن شادباش این ایام تصریح کرد: ما توسعه صنعت نفت و به طریق اولی بهره برداری منطقی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۳    
تیم هندبال نفت و گاز گچساران توانست با شکست تیم هپکو اراک برای دومین سال متوالی عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور را کسب کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۳    
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، محسن دلاویز به عنوان مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت نفت خزر منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۳    
برای مشاهده متن کامل مقاله در این قسمت کلیک نمایید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: رقم برآورد شده نفت درجای میدان مشترک آذر 2 میلیارد و 440 میلیون بشکه نفت است که از طریق انجام برنامه های افزایش ضریب بازیافت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۳    
سرپرست طرح توسعه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی از تزریق روزانه 46 میلیون متر مکعب گاز شیرین این فازها به شبکه سراسری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۳    
وزیر نفت بر عزم صنعت نفت درانجام فعالیت های توسعه ای در استان ایلام تاکید کرد و گفت: تولید میدان مشترک آذر باید حداقل تا 100 هزار بشکه در روز افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۳    
مجری فازهای 20 و 21 پارس جنوبی از ورود گاز برداشت شده از سکوی فاز 20 پارس جنوبی به پالایشگاه فازهای 20 و 21 در روز شنبه (28 اسفندماه) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۳    
مجری طرح توسعه ای فاز 19 پارس جنوبی از وارد مدار شدن آخرین ردیف شیرین سازی پالایشگاه این فاز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۳    
مرحله نخست تولید زودهنگام 15 هزار بشکه ای نفت از میدان مشترک آذر صبح امروز با حضور وزیر نفت به طور رسمی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۳    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1396 و سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۳    
معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت از تعیین فرصتی مجدد برای ارائه و تکمیل مدارک و مستندات شرکت های ایرانی خواهان فعالیت در حوزه اکتشاف و تولید خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۳    
ایران با افزایش صادرات نفت به هند توانست جایگاه خود را به عنوان دومین تأمین کننده نفت این شبه قاره از عراق پس بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۳    
با نظر مثبت وزیر نفت و تصویب شورای تدوین مقررات اداری صنعت نفت، سه مصوبه مهم در امور بانوان به سرانجام رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۳    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اعلام اینکه میدان مشترک فرزاد از اولویت های اصلی توسعه ای این شرکت است، گفت: سهم ایران از فرزاد بی که از لحاظ ترکیبات گازی وضعیت بهتری دارد، 80 درصد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
دو شرکت نفتی فعال آمریکایی در بیانیه ای از کشف یکی از بزرگترین میادین نفتی 30 سال گذشته آمریکا خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
کتاب ارزیابی بازار جهانی LNG (پتانسیل سنجی جهت حضور مؤثر ج.ا.ا در بازار LNG) توسط مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی و با همکاری انتشارات هزاره سوم چاپ و روانه بازار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اهمیت برگزاری مانورهای از پیش تعیین نشده، بیان کرد: شناسایی تهدیدهای عمده مناطق عملیاتی در کمیته های مدیریت بحران عامل مهمی است تا بتوان در شرایط اضطراری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۳    
تفاهمنامه همکاری بین شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به منظور بهره گیری از توانمندی های مشترک و در راستای تقویت و توسعه رویکرد ارتقای فرهنگ مصرف انرژی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳    
عرشه 19B با وزن 1640 تن، صبح امروز (یکشنبه ،22 اسفندماه) بر روی جکت خود در موقعیت فراساحل فاز 19 پارس جنوبی نصب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۰:۰۳    
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از تحقق حدود 99 درصدی برنامه تولید نفت خام این شرکت در سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۸:۰۳    
روسای روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران، مهمترین موضوعات و چالش های پیش روی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت را به بحث گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۳    
بهره برداری از فاز دوم طرح جمع آوری گازهای همراه آماک از امروز آغاز و این طرح ملی آماده افتتاح رسمی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۳    
راهکارهای افزایش کیفیت نفت خام صادراتی میدان فروزان با هدف مشتری مداری و افزایش اعتبار بین المللی شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۳    
تیم شنای نفت تهران، نایب قهرمان لیگ شنای قهرمانی باشگاه های کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۳    
رئیس پدافند غیر عامل کشور در پیامی از مهدی یوسفی؛ مدیر عامل سازمان منطقه ویژه جهت برگزاری موفقیت آمیز رزمایش تخصصی پدافند شیمیایی و مدیریت حوادث اخیر در پارس جنوبی تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۳    
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در مراسمی با حضور مدیرعامل این شرکت با کاشت 38 نهال روز درختکاری را گرامی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۳    
مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت از آغاز ارسال نفت تولیدی میدان آذر به تاسیسات بهره برداری دهلران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از تحقق 103 درصدی برنامه تولید نفت تا اسفندماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۳    
در هفتمین جشنواره تعالی صنعت پتروشیمی، جایزه تعالی سازمانی در سطح 5 ستاره به شرکت نفت و گاز پارس اعطا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
سرپرست طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از راه اندازی نخستین واحد یوتیلیتی (سرویس های جانبی) پالایشگاه این فاز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۳    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امورعملیات غیرصنعتی بر لزوم بازنگری در قوانین و مقررات مربوط به منابع انسانی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۳    
در یک قرارداد مهم، یک تانکر برد بلند برای حمل یک محموله 55 هزار تنی نفتای ایران به ژاپن برای ماه آینده میلادی اجاره شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۳    
کنسرسیوم بین المللی پرگاس برای همکاری با شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی و نقش آفرینی به عنوان هاب انتقال فناوری به این شرکت ها اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۱:۲۸    
همزمان با روز درختکاری پارک 4 هزار متری کوی فداییان اسلام (نیوسایت) با حضور جمعی از مدیران، رؤسا و کارشناسان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و دانش آموزان دبستان اروند افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۱:۲۸    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی عنوان کرد: بانوان در نقش های مختلف با اتکا بر خصایصی کم نظیر زمینه های ارتقاء صنعت نفت را فراهم آورده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۸    
مشاور وزیر نفت در امور بانوان وضعیت زنان در صنعت نفت را رو به بهبود توصیف کرد و گفت: در صنعت نفت به دلیل نگاه روشن وزیر نفت، پیشرفت های بسیار خوبی در این بخش صورت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۸    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بر ضرورت تسریع پروژه های نیمه تمام و تکمیل و راه اندازی پروژه های بالای 90 درصد تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۸    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواه گفت: اقدامات وزارت نفت در راستای تحقق پیشرفت و شکوفایی بانوان در ابعاد مختلف به گونه ای است که می تواند الگوی سایر وزارتخانه های کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۸    
وزیر نفت با تاکید بر فعالیت های انجام شده در حوزه بانوان صنعت نفت، گفت: امسال قانونی تصویب شد که براساس آن هیچ زنی به دلیل جنسیت خود از یک سمت کنار گذاشته نشود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۸    
تفاهم نامه همکاری بین شرکت مناطق نفت خیز جنوب و تات نفت روسیه برای توسعه میدان شادگان به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۴    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از تحقق تولید 99 درصدی نفت خام در 11 ماهه سال جاری نسبت به برنامه ابلاغی شرکت ملی نفت ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۹    
عملیات انتقال عرشه 19B به موقعیت مخزن فاز 19 پارس جنوبی صبح امروز (شنبه 14 اسفندماه) آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۹    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: ریسک های موجود در جزیره خارگ شناسایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۹    
مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور عملیات غیرصنعتی توجه به ورزش همگانی را سرلوحه فعالیت های امور ورزش نفت دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۹    
آمار شرکت های نفتی و تردد تانکرهای نفتی نشان می دهد که ریاض در فوریه (بهمن - اسفند) میزان تولید خود را 90 هزار بشکه نسبت به ماه قبل کاهش داده و به 9.78 میلیون بشکه در روز رسانده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۹    
همچنان که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم زمزمه های افتتاح تقویت می شود. طبق اعلام مدیران صنعت نفت 5 فاز پارس جنوبی تا پایان سال 95 آماده افتتاح و بهره برداری هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
با دستور و تاکید وزیر نفت و تصویب شورای اداری و استخدامی صنعت نفت، کمک رفاهی مستقیم به کارکنان قراردادی مدت موقت این صنعت پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۹    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به دریافت تعداد قابل توجهی از نتایج مطالعات توسعه میادین کشور که از سوی شرکت های بین المللی انجام شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۹    
دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و اذان کارکنان وزارت نفت شنبه چهاردهم اسفند ماه در محل پژوهشگاه صنعت نفت به میزبانی شرکت ملی نفت ایران آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۹    
سرپرست طرح توسعه فازهای 17 و18 اعلام کرد: 15،3 میلیارد متر مکعب گاز شیرین از آغاز بهره برداری فازهای 17و18 تاکنون تولید و به شبکه سراسری تزریق شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۹    
جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: رزمایش پدافند شیمیایی به منظور ایجاد آمادگی مناسب برای مقابله با حوادث احتمالی و حفظ شرایط مستمر تولید و ایمنی و امنیت منطقه ویژه پارس لازم و ضروری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۹    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: با اجرای رزمایش نشت مواد شیمیایی و گاز ترش در منطقه ویژه پارس، زمینه ی سطح پاسخگویی و واکنش به حوادث ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۹    
نشست تخصصی آشنایی با تکنولوژی جدید بر خط داده از سوی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹    
مدیر ارشد HSE سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از برگزاری رزمایش بزرگ نشت مواد شیمیایی و گاز ترش با عنوان اقتدار با حضور بیش از 2 هزار نیروی ایمنی و عملیاتی در منطقه ویژه پارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۹    
کاردار سفارت نروژ در تهران اعلام کرد همکاری با غلبه بر برخی چالش ها، امکان بازگشت رونق اقتصادی میان دو کشور به سطح پیش از تحریم ها فراهم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۹    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: با تولید 15 هزار بشکه ای نفت از میدان آذر و افزایش تولید 25 هزار بشکه ای از میدان آزادگان جنوبی می توان در سه ماهه نخست سال 1396 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۹    
با تلاش کارکنان مدیریت عملیات شرکت پیراحفاری ایران دکل حفاری 106 این شرکت تعمیر اساسی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۹    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی در جریان برگزاری کنفرانس و مجموعه کارگاه های همکاری در زمینه فناوری های بخش بالادستی نفت و گاز که هم اکنون در حال برگزاری است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۲    
کنفرانس توسعه همکاری های فناوری ایران و نروژ در حوزه بالادست نفت و گاز با هدف تبادل تجارب، دانش، تکنولوژی و دستاوردهای حوزه بالادست آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از اتمام پروژه ایمن سازی خط لوله استراتژیک انتقال گازپازنان 2 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۲    
هشتمین دوره مسابقات ورزشی جام فجر شرکت نفت و گاز اروندان ویژه گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چهارم اسفندماه با برگزاری مسابقه پایانی رشته فوتسال در سالن خلیج فارس خرمشهر به کار خود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۱    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در جریان بازدید رئیس دیوان محاسبات کشور از پارس جنوبی گفت: وعده وزیر نفت به مردم درباره افزایش تولید گاز از پارس جنوبی در دولت یازدهم، امسال بطور کامل عملی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۱    
همزمان با روشن شدن مشعل سکوی فاز 20، عملیات راه اندازی این سکو با ظرفیت تولید یک میلیارد فوت مکعب گاز از مخزن پارس جنوبی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۰    
ساختار سازمانی شرکت اروندان با توجه به حوزه وسیع فعالیت آن و عدم پاسخگویی ساختار فعلی، ارتقا می یابد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۰    
شرکت ملی نفت ایران در جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت به عنوان شرکت برتر در حوزه مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۰    
تیم گلف نفت مسجدسلیمان با شکست تیم سورتمه اهواز قاطعانه قهرمانی لیگ برتر کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۰    
نخستین دوره مسابقات دارت حراست شرکت ملی نفت ایران به مناسبت ایام دهه مبارک فجر در دو سطح آقایان و بانوان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۰    
پروژه توپکرانی هوشمند 5 خط لوله دریایی در حد فاصل گناوه تا جریزه خارگ هم اکنون در حال انجام است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۰    
منابع امنیتی و صنعتی نفت عراق از انفجار 4 بمب در روز شنبه (7 اسفند) در نزدیکی خط لوله یک میدان نفتی در نزدیکی شهر شمالی عراق منطقه نفتی کرکوک خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۰    
بلاروس از توافق خود بر سر قیمت گاز صادراتی روسیه به این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۰    
جمع آوری و تبدیل گاز همراه نفت به عنوان یکی از انواع هیدروکربورهای همراه نفت خام که از اعماق زمین به دست می آید می تواند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زیست محیطی فواید فراوانی داشته باشد که در این ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۰    
رئیس دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به اینکه تمام ظرفیت های نیروی انسانی و دانشی این دستگاه در خدمت مدیران اجرایی کشور است، گفت: پاردایم حاکم بر این دستگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۰    
شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی موفق شد با وجود شرایط ناپایدار جوی و بارش های سیل آسا، روند تولید گاز را بدون وقفه و حتی بالاتر از تولید تکلیفی در دو استان فارس و بوشهر تداوم بخشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۰    
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: تمدن صنعتی موجود در پارس جنوبی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی، نتیجه تلاش متخصصان داخلی و سهم تمام مردم ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۰    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از آغاز عملیات استقرار نخستین شناور پالایشگاهی کشور به نام FPSO CYRUS در کنار سکوی چاه های لایه میدان نفتی پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۰    
مجری فازهای 20 و 21 پارس جنوبی از کاهش گاز سوزی و فلرینگ پالایشگاه این فازها به میزان 30 تن در روز خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۰    
دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان در سفر به استان خوزستان، صبح امروز (پنجشنبه، پنجم اسفندماه) از طرح جمع آوری گازهای همراه آماک بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۰    
فاز دوم طرح جمع آوری گازهای همراه آماک در آستانه بهره برداری کامل قرار دارد و به این ترتیب، علاوه بر جمع آوری روزانه 241 میلیون فوت مکعب گازهای همراه نفت لایه بنگستان مخازن اهواز، آب تیمور، منصوری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۰    
رئیس دیوان محاسبات کشور در بازدید از پالایشگاه های گازی پارس جنوبی، از تلاش های کارکنان صنعت نفت در این میدان مشترک قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۰    
علیمراد رشیدی، عضو هیات علمی پژوهشگاه صنعت نفت از میان 10 محقق برتر یازدهمین جشنواره برترین های فناوری نانو، رتبه ششم را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۰    
پنجمین تفاهم نامه و قرارداد محرمانگی مبتنی بر چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، بین این شرکت و گروه مپنا امضا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۰    
با انجام عملیات راه اندازی در مدت 26 روز و با توجه به شرایط بد آب و هوایی در یک ماه گذشته، سکوی500 میلیون فوت مکعبی B17 با ثبت رکوردی جدید به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با اشاره به وضعیت نامناسب آب و هوایی و کاهش دید در جزیره خارگ، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰    
پایگاه خبری سنگاپوری پلاتس اعلام کرد ژاپن در ماه جاری میلادی (بهمن- اسفند) برای نخستین بار از سال 2011 میلادی یک محموله نفتا از ایران وارد می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۰    
سال 1380 با حضور مهندس بیژن نامدار زنگنه در وزارت نفت، غلامرضا منوچهری همراه وی به حوزه نفت آمد و در شرکت های مهمی همچون پتروپارس مشغول به کار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۰    
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: بیش از یک چهارم توسعه صنعت نفت ایران بر مبنای صنعت حفاری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۰    
نخستین سمینار تخصصی چاه آزمایی ایران با هدف بررسی چالش های پیش روی چاه آزمایی در کشورمان، از صبح امروز (دوشنبه، دوم اسفندماه) آغاز به کار کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۷    
مدیران ارشد وزارت نفت عراق با حضور در پنجمین کنفرانس امنیت اطلاعات و ارتباطات در صنعت نفت خواهان استفاده از دوره های آموزشی ICT شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...