دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۱۴Jan 2020 20

جدیدترین‌های «گام دوم انقلاب»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱ ساعت پیش    
مستشار دادگاه عالی انتظامی قضات با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی در چله دوم انقلاب اسلامی این مسیر را بیمه کرد، گفت: انقلاب اسلامی نیازمند یک عاشورای دیگر بود تا برخی از خواب غفلت بیدار شوند.
شبکه اجتهاد   ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام علی اکبریان در نقد رویکردهای فقه حکومتی، فقه اجتماعی و فقه نظام مند، گفت: اگر بخواهیم همه چیزهایی که حکومت برای اداره جامعه نیاز دارد را از فقه بیرون بکشیم دچار عرفی شدن دین می شویم؛ عرفی شدن دین خطری است که با روح شریعت سازگار نیست.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی دو یوم الله رقم خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
در تحقق گام دوم انقلاب منظومه فکری و تربیتی امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب باید به عنوان سند بالادستی تعلیم و تربیتی بسیج قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۳    
مشهد- ایرنا- دبیر و سخنگوی کارگروه معنویت و اخلاق اجلاس سراسری اساتید شبکه تربیتی صالحین بسیج گفت: در تحقق گام دوم انقلاب منظومه فکری و تربیتی امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب باید به عنوان سند بالادستی تعلیم و تربیتی بسیج قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تحقق عدالت اجتماعی نقطه محوری گام دوم انقلاب اسلامی است و تلاش ها باید در این حوزه بیشتر شود.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه جدی حاکمیت به بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۸    
مسئول امور اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: جشنواره ایده های مسجدی با هدف تحقق راهکارهای گام دوم انقلاب با محوریت شعار باید قوی شویم در استان برگزار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۶    
یک مدرس دانشگاه از انتشار کتاب مسؤولیت جدید اساتید در گام دوم انقلاب تا پایان بهمن ماه داد.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مباحث نظامی فراتر از مقوله های توپ و تانک بوده چرا که ماهواره جایگزین آنها شده است. فارس - محمد مهدی زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مراسم تحویل ماهواره ظفر به وزارت ارتباطات که صبح روز قبل در دانشگاه علم و صنعت ...
خبرنکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۶    
مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: جشنواره پنجم ابوذر با نگاهی نو بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سراسر کشور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امروز نیازمند آن هستیم تا مسئله اول کشور را بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و اولویت های نظام شناسایی کنیم، مسئله اول کشور اراده اجتماعی برای ایستادگی و مقاومت در مسیر حرکت تمدنی است و هیأت ها باید با تقویت معنویت و معرفت افراد به سمت تحقق این مسئله حرکت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰    
سنندج - ایرنا - معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه دهه فجر شاخص هویت ملی، دینی و انقلابی ایران اسلامی است، گفت: دهه فجر بهترین فرصت برای بیان مولفه های گام دوم انقلاب است.
الف   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس قانون اساسی مجلس شورای اسلامی بعنوان رکن قانونگذاری کشور، وظایف مهمی دارد، از جمله وضع قانون در عموم مسائل، تصویب بودجه عمومی، حق تحقیق و تفحص در تمام امور کشور، تصویب عهدنامه ها، قراردادها و موافقت نامه های بین المللی ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست علمی بصیرتی با موضوع "تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با محوریت حرفه ای کردن دانشگاه ها" در سالن جلسات دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان یزد گفت: نشست اندیشه ورزی والعصر به تبیین جایگاه و نقش هنر و هنرمند در آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی می پردازد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم فریمان گفت: با توجه به واپسین روزهای مجلس دهم، ضرورت یک مجلس تراز انقلاب در آغاز گام دوم انقلاب بیش از پیش احساس می شود.
سینما پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۰    
سینماپرس: نشست تخصصی نسبت سینمای انقلاب و دفاع مقدس با بیانیه گام دوم انقلاب که قرار بود امشب برگزار شود، ملغی و به تاریخ دیگری موکول می گردد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳    
حوزه/ برنامه های تلویزیون باید با الزامات تربیتی و نگاه دینی همخوانی داشته باشد و این مهم به خصوص در گام دوم انقلاب و تاکیدات بسیار مهم مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حفظ و تقویت روحیه انقلابی در بین اقشار مختلف جامعه، اهمیت و ضرورت صدچندانی پیدا می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۷    
یکی از موارد مطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب "نظریه نظام انقلابی" است و رهبر معظم انقلاب عامل تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را تفکر و عمل انقلابی در قالب نظام اسلامی دانسته اند.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان مرکزی و رئیس کارگروه روستایی و عشایری دهه مبارک فجر در اولین جلسه کارگروه روستایی و عشایری دهه فجر استان که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی ، مدیران شهرستانها و نماینده دفتر روستایی استانداری مرکزی در سالن جلسات این سازمان برگزار شد
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۷    
قائم مقام مؤسسه امام خمینی(ره) ضمن تبیین رسالت روحانیت در قبال بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد که جوانان جایگاه محوری در چهل سال دوم انقلاب اسلامی دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مجلس به هر میزان که قوی و کارآمد باشد، نقش مردم در سرنوشت کشور افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه مشهدمقدس گفت: قتضائات گام دوم انقلاب نسبت به چهل سال اول تفاوت کرده است مردم هم احساس می کنند که باید برای حفظ انقلاب به میدان بیایند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۶    
مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی گفت: گام دوم انقلاب بهترین فرصت برای برطرف کردن کاستی ها در حوزه ترویج فرهنگ متعالی نماز در کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۲    
مهاباد - ایرنا - دبیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی گفت: گام دوم انقلاب بهترین فرصت برای برطرف کردن کاستی ها در حوزه ترویج فرهنگ متعالی نماز در کشور است.
رشت 20   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گفته وی؛ اسامی کاندیداهای مندرج در این لیست 12 نفره برای مدت 15 روز، مجدداً پایش و مورد محبوبیت سنجی قرار خواهند گرفت و سپس، لیست 3 نفره نهایی از میان این 12 نفر انتخاب و به مردم شریف شهرستان رشت معرفی خواهند شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه های دهه فجر امسال با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی و با اولویت مدرسه محوری برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۲    
مسئول اتحادیه ی انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین گفت: نمایشگاه "مدرسه ی انقلاب" با محوریت بیانیه ی گام دوم انقلاب اسلامی در 16غرفه برگزار می شود که حدود 70مدرسه ی استان قزوین در برپایی تمام غرفه های این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.
آناج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آیا خطای کسانیکه با تنگ نظری و کج سلیقگی خون شهید مظلوم عصر گام دوم انقلاب را پایمال می کنند جبران پذیر خواهد بود؟!
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- دهه فجر سال جاری فرصتی برای تجلی بیانیه گام دوم انقلاب است و از این رو اهمیت راهپیمایی 22 بهمن چند برابر می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۱    
پور ابراهیمی ضمن ثبت نام در سامانه بچه های مسجد گفت: ما در گام دوم انقلاب مدیون سردار سپهبد شهید سلیمانی هستیم. درکمیسیون تلفیق این آمادگی وجود دارد که برای طرح ویژه فرهنگی برای جوانان مسجدی و با محوریت کرمان، ردیف بودجه اختصاص یابد .
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب معیار و ملاک فعالیت مجلس یازدهم باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سردار رستگارپناه بااشاره به بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: این سخنان جهت گیری گام دوم انقلاب و روند استکبارستیزی را مورد اشاره قرار داد؛ از جمله مسأله رزمندگان بدون مرز که در قالب جبهه مقاومت اهداف استکبار را در سرتاسر جهان به لرزه درخواهد آورد.
هراز نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۲    
بابل میزبان کنگره استانی خانواده+ عکس به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز: کنگره خانواده با محوریت موضوع خانواده و گام دوم انقلاب با حضور مسئولین شهری و استانی پنجشنبه 26 دی ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه نوشیروانی بابل برگزار شد عکس: مریم معصومیان
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۰    
رییس شورای تبلیغات اسلامی قم گفت: تمام برنامه های دهه مبارک فجر بر پایه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ترسیم و اسامی روزهای این دهه نیز در همین راستا نام گذاری شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۳    
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بهارستان گفت : بیانیه گام دوم انقلاب که سال گذشته از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی صادرشد ، محور برنامه های بزرگداشت دهه فجر در شهرستان بهارستان است .
برترین ها / سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بیانات مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه امروز تهران، بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشت. در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در طلیعه گام دوم انقلاب ...
سینما پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۹    
سینماپرس: به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت موزه انقلاب و دفاع مقدس و در ادامه نشستهای قبلی، سومین نشست تخصصی با سینماگران این حوزه و با موضوع نسبت سینمای انقلاب و دفاع مقدس با بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می گردد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۶    
ایسنا/قم دومین جشنواره ملی مهدویت با محوریت آمادگی برای ظهور و تمدن نوین اسلامی از سوی جهاد دانشگاهی قم در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
همایش ملی گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه ها با هدف زمینه سازی برای شبکه سازی نخبگان حول موضوعات و چالش های واقعی کشور برگزار می شود.
صبح الوند   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۲    
فرماندار همدان در ستاد دهه فجر شهرستان گفت: امپراطوری رسانه ای صهیونیست برجستگی کشور را نشان نمی دهد و نواقص را با تلاش ویژه ای در رسانه های دنیا پخش می کند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رادیو انقلاب از امروز به صورت رسمی راه اندازی می شود. به گزارش ، رادیو انقلاب با هدف تبیین و بررسی گام دوم انقلاب اسلامی در عرصه علم و فناوری با رویکرد جوانان و دستاورد های این حوزه بصورت رسمی از امروز شنبه 28 دی به صورت رسمی، ساعت 14 در استودیو شماره 8 ساختمان شهدای رادیو راه اندازی می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر خراسان شمالی، بر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مساجد به مناسبت ایام دهه فجر تأکید کرد و گفت: امسال باید به گونه ای برنامه های متنوع اجرا شود که شاهد حضور حداکثری جوانان در برنامه های دهه فجر باشیم.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دومین گردهمایی فعالان و کنشگران شاخص عرصه خانواده در سراسر کشور در تاریخ دوم و سوم بهمن سال جاری در مجموعه سرچشمه تهران برگزار می گردد. تاریخ انتشار: 11:58 - 28 دی 1398 - کد خبر: 587825
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
دکتر زیار لاریمی گام دوم انقلاب بر نخبگان تاکید دارد
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران در ششمین نشست نقش ایثارگران در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: خانه ایثارگران به طور قاطع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمایت می کند؛ چرا که سپاه تاکنون در راه امنیت کشور، شهدای زیادی را تقدیم کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۷    
شاه علی طرح ملی فهما را یک حرکت جامع و برنامه مدونی در دستیابی به اهداف گام دوم انقلاب عنوان کردوگفت: فهما یکی از برنامه های کاربردی برای جامعه هدف مساجد است و انگیزه فعالان مسجدی را مضاعف می کند.