یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۹:۱۱Aug 2019 25

جدیدترین‌های «گام دوم انقلاب»

خبرگزاری فارس   ۸ دقیقه پیش    
نقش بازدارندگی رسانه ها در برابر فساد و انحراف مدیران، معرفی چهره های جوان و انقلابی توسط رسانه ها و انقلاب اقتصادی با اینستکس و مذاکره شکوفا نمی شود از موارد مطرح شده در میزگرد بررسی نقش رسانه در گام دوم انقلاب در خبرگزاری فارس بود.
ایسنا   ۱۷ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد قم گفت: تعالی اخلاقی در محیط های علمی و دانشگاهی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برنامه های محتوایی و طرح های مطالعات فرهنگی، صنایع خلاق فرهنگی و فناوری های نوین از اولویت های مهم معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی است. ...
شبستان   ۲۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
دشتی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: انقلاب اسلامی از ترمیدور عبور کرده و به سوی آینده امیدبخش در حرکت است.
رسا   ۹ ساعت پیش    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج گفت: تفکر بسیج می تواند تضمین کننده تحقق اهداف نورانی انقلاب و مطالبات رهبری در چهل سال دوم عمر با برکت انقلاب اسلامی باشد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل از برگزاری نشست تخصصی استانی ناجا و جامعه اسلامی در اردبیل خبرداد و گفت: این همایش در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می شود.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۲۰:۲۰    
قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم گفت: در بیانیه گام دوم مخاطب این بیانیه عموم جوانان هستند که باید در این زمینه نگاه جدی شود به طوری که باید کمیسیون های علمی در خصوص بیانیه گام دوم تشکیل شود، تا راهکارهای مهمی را به جامعه ارائه بدهیم.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۱    
شفقنا- رییس مجمع عالی تفسیر و علوم قرآن گفت: امروزه بخشی از آسیب های اقتصادی ما به دلیل راه اندازی اقتصاد مقاومتی است که بر پایه نظام بانکداری ربوی است و این با قرآن سازگار نیست. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۸    
شفقنا- استاد درس خارج حوزه علمیه قم گفت: امروزه تفکر فقه شیعه در دنیا دنبال می شود اما ما هنوز به این فقه توجه چندانی نداریم و آن را کوچک می شماریم. ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بسیاری از مسئولان ما هنوز روی حجاب حساس نیستند و می گویند اولویت ما حجاب نیست، گفت: بدحجابی امروز یک خطر برای ما محسوب می شود و نباید در مقابل آن غافل باشیم. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۸:۴۷    
در هم اندیشی اساتید حوزه علمیه قم از آثار حوزویان درباره بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رونمایی و تجلیل شد.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۵    
قم نیوز: عضو هیأت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین به هوشیاری و بیداری رهبر انقلاب در صدور بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: امید مسلمانان جهان به رهبر ایران است و باید قدردان ایشان باشیم چراکه ایشان موهبت الهی در عصر حاضر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۴    
معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مدیریت انقلابی هدف محوری برگزاری اردوهای جهادی است که برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب مبنای کار قرار گرفته و خروجی های ارزشمندی به دنبال داشته است.
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم بابیان این که بقای نظام درگرو عمل به فرامین ولی فقیه است، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به خوبی راه های موفقیت و بقای نظام را ترسیم کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۵۸    
شفقنا- از آثار تولید شده حوزویان در ارتباط با بیانیه گام دوم انقلاب رونمایی شد. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، در نشست رسالت حوزه های علمیه و بیانیه گام دوم انقلاب از آثار تولید شده توسط حوزویان در ارتباط با بیانیه گام دوم انقلاب رونمایی شد که یکی از این آثار توسط حجت الاسلام والمسلمین بنیادی با ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۴۰    
گروه حوزه های علمیه استاد دانشگاه تهران گفت: آیین نامه های کنونی برای ثبت و پیگیری یک اختراع چارچوب آسان و روانی ندارد و موانع فراروی آن زیاد است، لذا وقتی بیانیه گام دوم انقلاب بر گسترش علم تأکید دارد، موانع هم باید مورد توجه باشد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۴۰    
حجت الاسلام زارعی بیانیه گام دوم انقلاب را حاصل راهبری رهبر معظم انقلاب برای کل جامعه دانست و تأکید کرد که این بیانیه در کمیسیون های تخصصی به بحث گذاشته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مناسبت های مذهبی همچون محرم در حقیقت فرصتی برای اصلاح جامعه است؛ چراکه حسین (ع) کشتی نجات و چراغ هدایت است و بر اساس این حدیث باید به ترویج اسلام ناب محمدی پرداخته شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۲۰    
استاد فلسفه اسلامی گفت: در عرصه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب،با ابزار تحقیق و پژوهش وارد شویم. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۶    
رییس مجمع عالی تفسیر قرآن با اشاره به این که باید از سفره قرآن بیشتر بهره برداری کنیم، گفت: همه مسائل اساسی بیانیه گام دوم انقلاب ریشه در مبانی قرآنی دارد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه مراسم رونمایی از دو اثر در زمینه بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی استادان حوزه تولید شده، با حضور جمعی از اساتید حوزوی در هم اندیشی استادان حوزه در مورد بیانیه گام دوم انقلاب رونمایی شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۳    
شفقنا-استاد علوم قرآنی و تفسیر حوزه علمیه قم گفت: ما وظیفه داریم موانع چهل سال دوم انقلاب را پیش بینی کنیم و نیز نظرات راهبردی برای آینده داشته باشیم. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۵    
حجت الاسلام شیرین آبادی با اشاره به مقاومت به عنوان یکی از دستورات خداوند در قرآن کریم تأکید کرد که روح بیانیه گام دوم انقلاب ترویج فرهنگ مقاومت است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۲    
استادیان از اعلام آمادگی خبرگزاری رسا برای پوشش دروس اساتید حوزه با هدف تبیین محتوای بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۲    
منصوری خواه با اشاره به این که در بیانیه گام دوم نسخه رهایی برای ملت های جهان ارائه شده است، گفت: مبلغان بین الملل در ترویج ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب بکوشند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۴    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از هرمزگان، حجت الاسلام موسوی، استاد حوزه و دانشگاه، امروز شنبه، 2 شهریورماه در جمع کارشناسان فرهنگی ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان ها، گفت: بیانیه گام دوم، روایت انقلاب اسلامی به مثابه پدیده ای زنده، بااراده، بالنده ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۴    
اصغر زینی وند، مسئول امور جوانان ستاد نماز جمعه خرم آباد در گفت وگو با ایکنا از لرستان، اظهارکرد: در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و توجه ویژه به نوجوانان و جوانان انقلابی و با استعداد برنامه های مختلفی از طرف امورجونان ستاد نماز جمعه شهرستان خرم آباد به همت نماینده ولی فقیه در استان و اعضای ستاد ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه استاد حوزه علمیه در هم اندیشی استادان حوزه علمیه با عنوان بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: اینکه جامعه بشری معاش خود را در سایه معاد سپری کند، جزء آرزوهای انبیا در طول تاریخ بوده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حسن حسن زاده روز شنبه در حاشیه نهمین همایش سراسری بسیج مداحان و مدیران هیات های مذهبی در تالار شیخ صدوق عبدالعظیم(ع) اظهارداشت: اشعار و مطالبی که امسال در عزاداری ها مطرح می شود، باید سمت و سوی معنوی و حماسی و متناسب با مسائل روز باشد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه استاد حوزه علمیه با تأکید بر تبیین قرآنی و روایی بیانیه به صورت مصداقی، اظهار کرد: بررسی روابط بین الملل و نفوذ دشمن و آزادی و استقلال کشور و نیز تعیین و تبیین مصادیق این محورهای کلی جزء وظایف اصلی حوزه است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- استاد حوزه علمیه قم بر گفتمان سازی پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد و گفت: این گفتمان سازی نباید محدود به حوزه و دانشگاه شود بلکه باید اولویت بندی و تبدیل به گفتمان ملی شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بیانیه گام دوم از ابعاد مختلفی تشکیل شده از این رو باید آن را به صورت یک منظومه جامع و کامل ببینیم.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی از مدیران و مسؤولان در این شرایط احساس تکلیف نمی کنند، تحریم همیشه بوده است. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - جلسه هم اندیشی اساتید حوزه علمیه قم روز شنبه با حضور جمعی از اصحاب رسانه قم برگزار و طی آن پنج اثر با موضوع بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب رونمایی شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۱    
اساتید حوزه علمیه قم در نشستی صمیمی در محل خبرگزاری رسا به تبیین ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب و تشریح رسالت حوزه و روحانیت در قبال آن پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دومین دوره آموزشی امین انقلاب توسط مجموعه منویات و با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
گردهمایی بزرگ روز جهانی مسجد فردا 3 شهریورماه با موضوع گام دوم انقلاب برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه برای مبارزه و عاشورایی عمل کردن باید همانند حضرت زینب(س) منشاء اربعین بود گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ارتباط تنگاتنگی با حماسه عاشورا دارد.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیشتازی مردم تبریز در عرصه های مختلف، گفت: مردم ولایت مدار تبریز در مسیر وحدت و بصیرت، پژوهش و علم نیز پیشتاز و الگو و همچنین زمینه ساز تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب باشند. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۴۶    
حجت الاسلام هاشمی با اشاره به این که به کار گیری یک نفر در چند پست حساس و مهم نشان دهنده ضعف کادرسازی است، تأکید کرد که نباید در گام دوم انقلاب به این مشکل دچار شویم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان یک سند بالادستی تأکید کرد که توجه رهبر معظم انقلاب به بحث علم و پژوهش در این بیانیه قابل دقت و ارزیابی است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به توجه ویژه رهبر معظم انقلاب به فرهنگ و اقتصاد در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: این دو بدون هم به نتیجه نمی رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۷    
در اختتامیه نخستین گردهمایی فرهنگیان جوان با موضوع نقش فرهنگیان جوان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در مشهد بیانیه ای صادر و قرائت شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه فعال دانشجویی سابق که اکنون به کارآفرینی در حوزه کافه داری مشغول است و کافه ای را در مرکز شهر تهران مدیریت می کند، کافه را پاتوقی فرهنگی و اجتماعی توصیف می کند که می تواند بسترهای گفت وگو، نظارت بر رفتارهای اجتماعی و ارتقای فرهنگ و هنر را در گام دوم انقلاب به بار بیاورد ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین بنیادی با تأکید بر پرهیز از نگاه سطحی به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: ما امروز نیازمند نگاه اجتهادی و استنباطی به این بیانیه هستیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۰    
حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه روح بیانیه گام دوم انقلاب از عاشورا الهام می گیرد، گفت: عاشورا در تقابل با استعمار و استکبار است و با جهاد علمی، اخلاقی و اقتصادی در گام دوم انقلاب می توان پرچم نهضت سیدالشهداء(ع) را برافراشته نگاه داشت.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرجفون کسانی هستند که جامعه هدفشان متدینین است نه عموم جامعه، بلکه حتی بعض جامعه متدین، یعنی مبارزان و مستعدین مبارزه، جامعه هدف مرجفون هستند؛ در این گزارش با برسی ارتباط بحث با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان یک مصداق خاص ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۰    
استاد حوزه علمیه گفت: روح بیانیه گام دوم انقلاب مبارزه است و امروز تقابل اسلام و استکبار همان روح عاشورا است.
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باختر، دکتر علیرضا شهرستانی در دیدار با اعضای هیأت رئیسه ستاد مردمی کرمانشاه 2020 ضمن اعلام پیوستن به این ستاد مردمی عنوان کرد: کرمانشاه 2020 دقیقا در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است که بسیار مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد ...
مصداق   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از دفتر نشر؛ بیانیه ی رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان گام دوم انقلاب را می توان فصلی نو برای بهره برداری از نیروهای جوان و مؤمن برای پیشرفت و تعالی کشور دانست ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۴    
شفقنا- نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار نگاه منظومه ای و اجتهادی به بیانیه گام دوم انقلاب شد. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، حجت الاسلام والمسلمین بنیادی در نشست رسالت حوزه های علمیه و بیانیه گام دوم انقلاب بیان داشت ...