پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۰:۲۲Feb 2020 27

جدیدترین‌های «شورای مرکزی حزب موتلفه»

هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۲    
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت : امیدوارم منتخبان مردم متعهدانه به مطالبات بر حق آنها بدون فوت وقت و با پرهیز از حواشی، بپردازند و سرمایه اعتماد را به کشور بازگردانند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۲    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بخشی از مشکلات امروز مجلس به دلیل عدم شفاف سازی اقدامات نمایندگان و آرای آنها است و در حال حاضر هیچ فرقی بین نمایندگان فعال و پرکار و نماینده خنثی وجود ندارد و مردم متوجه نمی شوند کدام نماینده در مجلس بر اساس سوگندی که به قرآن خورده عمل می کند و کدام نماینده ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم با شور در عرصه انتخابات شرکت کردند و با حضور خود به نوعی جهاد عمومی را پدید آوردند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۲    
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر سیاست های انتخابات با توجه به سیاست های کلان رهبر معظم انقلاب تدوین شود و نقش احزاب در آن دیده شود مشارکت مردمی بیشتر می شوند و این کمک می کتد تا نماینده ها رها نباشند و اینکه بعد از ورود به مجلس مطالبات مردم را پیگیری نککند و به کسی پاسخگو نباشند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: جلوگیری از کوچک شدن سفره مردم، رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی باید مهمترین الویت مجلس یازدهم باید باشد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۲    
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: لازم می دانم صرف نظر از نتیجه نهایی، از استقبال مردم از فهرست وحدت تشکرکنم. امیدوارم منتخبان مردم متعهدانه به مطالبات بر حق آنها بدون فوت وقت و با پرهیز از حواشی، بپردازند و سرمایه اعتماد را به کشور بازگردانند.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نمایندگانی که توسط ملت انتخاب می شوند باید مطالبات مردم را پیگیری و رای ملت را ابراز کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ترور سردار سلیمانی، واماندگی آمریکا و نیز بی اثر بودن تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران را ثابت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی رای خود را به صندوق انداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: هرگز دغدغه معیشتی برای اصلاح طلبان اولویت نبوده بلکه برای اینکه عرصه تاخت و تاز برایشان هموار باشد، مرتب دم از فضای باز سیاسی زده اند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما نیت خوانی نمی کنیم که برخی با هزینه های میلیاردی برای انتخابات مجلس در پیِ چه امری هستنداما باید این را بگذاریم به عهده مردمی که پای صندوق رای می آیند؛ زیرا قطعا داوری آنها منفی خواهد بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یک نماینده باید نگاه ملی و بین المللی داشته باشد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: متاسفانه مجلس فعلی نتوانست توقع جامعه و مردم را در حوزه زنان و خانواده فراهم کنند زیرا با توجه به اینکه تعداد خانم ها در مجلس شورای اسلامی دهم بسیار بود اما عملکرد ضعیفی در حوزه زنان داشتند و نقدهای بسیاری به عملکرد نمایندگان وارد است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بعد از قبول کردن مسئولیت کار و کاسبی باید تعطیل شود
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: با توجه به مشکلات کشور، ما نیاز داریم مردم با انتخاب خود عناصر و افراد انقلابی و اصلاح را به این سنگر مهم بفرستند تا بتواند با حرکت به سمت آرمان ها و اهداف انقلاب این روحیه را تا رسیدن به نتیجه حفظ کند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۱    
فاطمه رهبر (زاده 1343)، نماینده اصولگرای تهران در مجلس هفتم و هشتم، و عضو فراکسیون زنان و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بوده است. تولد : 1343 ملیت : ایرانی حزب سیاسی : حزب موتلفه اسلامی محل تحصیلی : فوق لیسانس گرافیک پیشه : سیاستمدار دین : اسلام، شیعه زندگی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: جناح رقیب امید به جلب اعتماد مردم ندارد و امیدوار است اصولگرایان آن چنان دچار تشتت شوند که بتوانند از کنار آن، 20 درصد آرا را به خود اختصاص دهند و حدس می زنم سر این موضوع به تفاهم برسند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : لاله افتخاری، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، با اشاره به عملکرد ضعیف مجلس دهم در حوزه های مختلف اظهارداشت: نتیجه این عملکرد ضعیف، مشکلات فراوان مردم در زمینه اقتصاد و معیشت است. ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اولین مرحله از گام دوم انقلاب اسلامی، انتخاباتی است که پیش رو داریم و بنابراین مجلس یازدهم باید مجلسی در تراز گام دوم انقلاب باشد تا بتواند دولت آینده را نیز در تراز گام دوم انقلاب ایجاد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی صبح شنبه(26 بهمن ماه) در خبرگزاری مهر برگزار می شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۰    
حمیدرضا ترقی ، نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی،درباره تاخیر در ارائه لیست نهایی اصولگرایان گفت: تا عصر امروز تکلیف لیست اصولگرایان مشخص می شود. تبادل و اختلاف نظر ها با پایداری ها تاکنون موجب تاخیر در ارائه لیست شده است و فکر می کنم تا امروز عصر، این اختلافات حل شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: انتخابات مظهر استقلال کشور است و فارغ از مشکلات و ضعف هایی که در کشور وجود دارد مردم در حماسه دوم شرکت می کنند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۲    
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر نماینده مجلس با دولت زدوبند کرد، فساد سیاسی شکل می گیرد. پیگیری شفافیت از اصول اعتقادی ما است. عده ای که خیرخواه انقلاب نیستند خادمان انقلاب را به مسخره و به مقدسات نظام توهین می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را از تکالیف ملی و دینی مردم در قبال انقلاب و ارزش ها دانست و افزود: مردم برای دوام و شکوه انقلاب همیشه حضور داشته اند و این دوره با شکوه تر از قبل حضور خواهند شد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۲    
فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: ورزش کشور ما نیازمند یک تغییرات اساسی است.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دشمنان ما، حضور گسترده مردم را در تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی و نماز جمعه مشاهده کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خبر آنلاین : احمد کریمی اصفهانی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه می گوید: درحال حاضر بسیاری از کاندیداهای موتلفه در لیست 90 نفره حضور دارند اما اگر در مراحل بعد و در نهایی شدن لیست 30 نفره مشکلی پیش بیاید، آن موقع تصمیم خواهیم گرفت. این درحالیست که انواری ارائه لیست مستقل را بعید می داند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تقویت بعد نظارتی مجلس سبب کاهش قانون گریزی و دور زدن قوانین می شود برای تقویت بعد نظارتی مجلس باید آیین نامه های داخلی متناسب با آن باز بینی و باز تعریف گردد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه 63درصد مردم به طور متوسط در انتخابات ها شرکت می کنندتصریح کرد: مردم پای انقلاب ایستاده اند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تورم، بیکاری و اشتغال به دلیل بی عرضگی ها و سوء مدیریت است، گفت: ما چه کم داریم؟ یک مجری باعرضه باید باشد تا جلوی این زالوصفت ها را بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، گفت: احتمال دارد اصلاح طلبان به لیستی شفاف و کامل نرسند که این موضوع در آرایش درون اصولگرایی تاثیرخواهدگذاشت؛ اگر جریان اصلاحات در تهیه لیست مشکل داشته باشد، باید با گرم کردن عرصه انتخابات، مشارکت را بالا ببریم.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عضو حزب موتلفه احتمال هرگونه انشقاق میان اصولگرایان در مجلس یازدهم را رد می کند و معتقد است آنها قطعا یک فراکسیون واحد خواهند داشت. حمیدرضا ترقی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ارائه نکردن لیست از سوی اصلاح طلبان به معنی عدم مشارکت است و مشارکت نکردن آنها در انتخابات جزو مشخصه های نظام مردم سالاری دینی نیست.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: طرح هر گونه موضوع مذاکره با آمریکا از طرف مسئولین خلاف سیاست های کلان نظام است و به نظر می رسد که این مسئله باید مورد توبیخ شورای امنیت قرار بگیرد.
صبا ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: بیشتر عقلانیت، سلامت و صحت کار نمایندگان با آگاهی از شرایط زمانی مطرح است.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم عسگر اولادی برای ما دبیرکل شاخصی بود و آنچه سعی کرد به ما آموزش بدهد جانشین پروری بود و جانشین پروری یکی از ابعاد جوان گرایی است.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اظهارات رئیس جمهور که گفته بود من بلد نیستم با تکیه بر ظرفیت های داخلی کشور را اداره کنم ، بیان داشت: انسان باید تکبر را کنار بگذارد و آنچه را بلد نیست از آنهایی که بلدند بیاموزد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۵:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعداد اصلاح طلبان مجلس یازدهم قطعا از مجلس دهم کمتر خواهد بود، گفت: اصلاح طلبان نمی خواهند به طور جدی در انتخابات رقابت کنند، چون از همین حالا نتیجه انتخابات را به نفع خود نمی دانند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۶    
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم تا آخرین لحظه عمر به صورتی خستگی ناپذیر در فکر اعتلای مؤتلفه و تفهیم اهمیت جایگاه احزاب اصیل در نظام مردمسالاری دینی بود ضمن آن که او هیچگاه مصالح میهنی را فدای تعصبات حزبی نکرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: افرادی مستقل در انتخابات شرکت می کنند که هیچ پشتوانه فکری نداشته و فقط به خود متکی باشند، لذا فردی از خرد فردی استفاده کند تفاوتش با کسی که از خرد جمعی استفاده کرده و تقوای جمعی بر رفتار او حاکم بوده و دیگران بر کارش نظارت می کند متفاوت است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نگاه اکثر مردم به انتخابات، نگاه تکلیفی و دینی است و به طور حتم دست از مشارکت در سرنوشت خود برنمی دارند و معتقدند که انتخاب آنها می تواند حلال مشکلات کشور باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تاثیر حضور مردم برای کمک به مسئولان برای ادامه مقاومت در مقابل دشمنان گفت: در شرایطی که به انتخابات نزدیک می شویم، راهبرد وحدت باید با قوت بیشتری دنبال شود زیرا این راهبرد می تواند به برگزاری انتخاباتی بهتر و با مشارکت بیشتر کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: همان طور که اقتدار موشکی موجب شد ضربه سختی به آمریکا وارد کنیم، قوت در عرصه اقتصادی هم می تواند ما را از فشارهای بیگانگان عبور و نجات دهد.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح ساختار اقتصادی کشور و حل مشکلات مردم از جمله بیکاری و تورم از مهم ترین اولویت های کاری نمایندگان در مجلس آینده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: عضو حزب موتلفه ای که رد صلاحیت شده باشد نداشتیم.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: برخی افراد حاشیه سازی هایی را انجام می دهند که باعث کاهش مشارکت انتخاباتی خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه عنوان کرد: به کار انداختن ساز و کار ماشه، نشان همدستی با آمریکاست و ایران می تواند با تعلیق اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی پاسخ مناسبی به غرب بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه عنوان کرد: به کار انداختن ساز و کار ماشه، نشان همدستی با آمریکاست و ایران می تواند با تعلیق اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی پاسخ مناسبی به غرب بدهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: به نظر می رسد در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد قابل توجهی از نیروهای کیفی ثبت نام نکرده اند و میدان را برای نیروهای تازه نفس، جوان و فاقد سابقه اجرایی باز گذاشته اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سپاه نهادی است که از اول انقلاب تا امروز همواره امنیت مردم، مرز ها و آسمان را حفظ کرده است. حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی ...