چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۵۸Jun 2020 3

جدیدترین‌های «حزب موتلفه»

 
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پیام اصلی وصیت نامه امام خمینی(ره)این است که ملت باید برای حفظ نظام و ولایت فقیه اهتمام داشته باشند و از توطئه غرب و دشمنان اسلام و نظام غفلت نکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۱    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان گفت: بینش عمیق و عزم راسخ امام خمینی(ره) موجب شد تا انقلاب اسلامی پیروز شود.
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان گفت: قبل از بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حق در غربت بوده و باطل همچون علف های هرزی در عالم هستی جولان می داد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: ایران با اعزام نفتکش های خود به ونزوئلا درهای حیاط خلوت واشنگتن را در آمریکای لاتین بست و این قدرت نمایی از منظر تحلیلگران سیاسی و نظامی جهان فوق العاده با اهمیت است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۹    
خبرآنلاین: یک عضو حزب موتلفه اسلامی می گوید: آقای میرسلیم باور داشته که می تواند تحولی درمجلس ایجاد کند و وقتی انسان چنین تشخیصی دهد بر او تکلیف می شود که در عرصه حضور پیدا کند. احمد کریمی اصفهانی، عضو موتلفه گفت: ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تاکید دارد که مجلس با استفاده از ابزارهای نظارتی خود می تواند دولت را در مسیر موفقیت نگاه دارد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ساعت24-یک عضو حزب موتلفه اسلامی می گوید: آقای میرسلیم باور داشته که می تواند تحولی درمجلس ایجاد کند و وقتی انسان چنین تشخیصی دهد بر او تکلیف می شود که در عرصه حضور پیدا کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۹    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به تحولاتی که انقلاب اسلامی در دنیا ایجاد کرده اشاره کرد و گفت: حضرت امام(ره) با انقلاب اسلامی که با همت و کمک مردم و همچنین عنایت الهی بوجود آمد ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
میرسلیم همان زمان که تلاش می کرد تا نمایندگان را برای رای به خود برای ریاست مجلس ترغیب کند از لغو یک تحقیق و تفحص و رد و بدل شدن 65 میلیارد تومان رشوه خبر داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۰    
گفت وگو با حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره رابطه دولت و مجلس
الف   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی از احزاب قدیمی و خوش سابقه و پر افتخار کشور است و بدون تردید هیچ حزبی در حال حاضر به قدمت و سوابق درخشان همانند موتلفه وجود ندارد. ...
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: یک تحلیلگر سیاسی اصولگرا می گوید: بعد از اینکه آقای میرسلیم با بی بی سی مصاحبه کرد توضیحی داد که ثابت شد ایشان از نظر فهم سیاسی فاجعه است. کارنامه ایشان در هیچ کجا مثبت نیست، چرا اصرار دارند چنین فردی در یک جایگاه رفیع قرار بگیرد؟ ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نام سید مصطفی میرسلیم، کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نسل سوم و چهارم انقلاب ذیل خبری از حزب متبوعش و یا فدراسیون نجات غریق ایران شنیده اند؛ کاندیدایی که در سال های نخستین پیروزی انقلاب اما مثل امروز آن قدر ها هم از صحنه سیاست دور نبود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۳    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان مرکزی گفت: راهبردهای اصلی مجلس در دوره یازدهم توسط مقام معظم رهبری در پیام ایشان به مناسبت آغاز به کار مجلس بیان شده است، به طوری که مقوله اقتصاد و فرهنگ را در صدر فهرست اولویت های کشور قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید: وحدت و انسجام در نیروهای فراکسیون انقلاب، وحدت بی نظیری بود و همه لیست فراکسیون برای هیات رئیسه مجلس رای آوردند و بالاترین رای هم مختص قالیباف برای ریاست مجلس بود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون حزب موتلفه گفت: با توجه به اینکه منتخبان مجلس یازدهم تصمیم نهایی را در مورد ریاست مجلس آینده خواهد گرفت، بر این اساس احزاب و گروه های اصول گرا در این مورد دخالتی ندارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مجلس یازدهم باید تمام کم کاری ها و به تعبیری تمام مشق های نانوشته مجلس دهم را بنویسد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
این بانوی انقلابی با پیوند دادن بین همت و روحیه جهادی و دلسوزی برای مردم و قدرت و همسویی تشکیلاتی قدم های بلندی را برای حل بخشی از مشکلات برمی داشت و حزب موتلفه نیز با شناخت و اعتمادی که به این عضو فرهیخته خود داشت همراه او در این خدمات رسانی ها بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۶    
حزب موتلفه اسلامی اداره مجلسی شایسته آغاز گام دوم انقلاب اسلامی را در پرتو هیات رئیسه قوی و کارآمد دانسته و آقای سید مصطفی میرسلیم را دارای نزدیک ترین ویژگی ها به شاخص و معیارهای مورد نظر مقام معظم رهبری می داند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شخصیت های سیاسی در مصاحبه با رسانه های بیگانه هم محدودیت دارند و هم باید با دقت رعایت کنند که به رسانه های معاند رسمیت داده نشود.
سلام نو / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از ایلنا، سید مصطفی میرسلیم با اشاره به مصاحبه خود با شبکه بی بی سی در توئیتر خود نوشت: این مصاحبه در شرایط مشغله زیاد کاری و بدون توجه به ماهیت تماس گیرنده انجام شده است ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سلیمی نمین تأکید کرد: مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه اگر واقعا درباره آقای میرسلیم می خواهد اطلاعاتی داشته باشد با کمال میل این اسناد را در اختیار ایشان قرار می دهیم کما اینکه در گذشته نیز جوانان موتلفه آمدند و مدارک و اسناد فراوان موجود را در اختیارشان گذاشتیم ...
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
برترین ها: میرسلیم در آستانه و در شبی که فردایش مجلس افتتاح می شود با بی بی سی مصاحبه می کند تا تقریبا از گردونه رقابت حذف شده باشد، خبرگزاری اصولگرای تسنیم درباره اقدام میرسلیم نوشته: ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین : مصاحبه سیدمصطفی میرسلیم ،رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و نماینده مردم تهران در مجلس با بی بی سی فارسی را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: تهدید های ایران درباره هرگونه تجاوز به نفتکش ها موجب شد تا آمریکا دست به اشتباه نظامی نزند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما وحدت را یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای دستیابی به برنامه ها و اهداف مجلس آینده می دانیم، اگر فردی و جریانی به سمت وحدت شکنی حرکت کند، مورد مواخذه مجموعه نیروهای انقلاب قرار خواهد گرفت.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۶    
عید فطر، یکی از عظیم ترین مناسبتهای اسلامی است. دنیای اسلام، روز عید فطر را به معنای حقیقی عید می داند و جشن می گیرد؛ عید فطر، مظهر اجتماع و اتّحاد و برادری مسلمانان با دل سپردن به خداست. اگر اتحاد توحیدی در دنیای اسلام تأمین شود ، سعادت و عزّت مردم هم به نحو مطلوب تأمین خواهد شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۶    
محمدپوریا بهشتی در کانال امتداد نوشت: روزنامه رسالت که ارگان رسمی حزب موتلفه بود و این روزها در اختیار تیم قالیباف است به بهانه سخنرانی سیدمحمد خاتمی به نقد او و جایگاهش در سیاست پرداخته بود. این مقاله در 29 اردیبهشت منتشر شد و در آن نویسنده معتقد است که دیگر اعمال محدودیت برای خاتمی لازم نیست ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۶    
معاون سیاسی حزب موتلفه گفت: باید فهرستی از عملکرد لاریجانی در طی دوره ریاست وی، پیرامون اداره مجلس و قانون گذاری های صورت گرفته، تهیه شود و نقاط ضعف و قوت آن مورد بررسی قرار گیرد.
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
جواد آرین منش، عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: شانس قالیباف بیشتر از دیگر کاندیداهای ریاست مجلس است اما ائتلاف وزرای دولت سابق و پایداری ها می تواند مشکلاتی را برای ریاست او ایجاد کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: رژیم صهیونیستی نقش برجسته ای را در ایجاد تفرقه در جهان اسلام، حمایت از گروه های تکفیری و تخریب اماکن مذهبی ایفا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: صهیونیست ها امسال باید متوجه شوند که نبود سردار سلیمانی هیچ تاثیری در عزم و اراده جهان اسلام برای نابودی و محو اسرائیل از صفحه روزگار ندارد و این عزم همچنان استوار روز به روز از عمر صهیونیست ها خواهد کاست.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه استان زنجان گفت: هدف سردار سپهبد قاسم سلیمانی نیز رهایی سرزمین های اشغالی از دست رژیم غاصب اسرائیل بود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ضربه هایی که به لحاظ حیثیتی، سیاسی و امنیتی در طول این سال ها به اسرائیل وارد شده همگی تبلور حضور گسترده ملتها در روز قدس بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در پاسخ به این سوال که به گفته شما آیا برخی تخریب ها موجب شده که قالیباف در این جلسات حضور پیدا نکند؟ گفت: نه این گونه نیست، ممکن است سیاست قالیباف این گونه باشد که در این جلسات شرکت نکند و یا او نیازی نبیند که در این جلسات شرکت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۴    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر خواهان مجلس قوی در راستای عملیاتی کردن سیاست های تبیین شده اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر فرزانه انقلاب هستیم، باید بر صدر این مجلس فردی بنشیند که به این سیاست ها باور عملی هم داشته باشد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی اصولگرا معتقد است که حزب موتلفه برای نشاندن میرسلیم بر کرسی ریاست مجلس یازدهم با جریان احمدی نژاد یا هر طیف دیگر ائتلاف نخواهد کرد.
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۰    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان گفت: دفاع از سرزمین اشغالی قدس فقط به معنی دفاع از مردم مظلوم این سرزمین نیست بلکه دفاع از تمامیت اسلام، سرزمین های اسلامی و همه مستضعفان جهان است که تحت ظلم واقع شده اند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۵    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه به پیشینه پاکدستی و منزه از هرگونه مخفی کاری در دوران مدیریتی اش که دارد و همچنین یکی ازمخالفان رانت و فساد در کشور است و همیشه برای مبارزه با این نوع مشکلات اقتصادی کشور پاقدم بوده است و میتواند با حضور در راس مجلس برای از بین بردن رانت های سیاسی و ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حمله تند کواکبیان به قالیباف و بادامچیان مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح طلب مجلس در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس، گریزی به مباحث این روزها درباره کرسی ریاست مجلس یازدهم و کاندیداتوری قالیباف زد و با کنایه، بادامچیان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۹    
دبیر حزب موتلفه اسلامی روز قدس را روز حیثیتی برای جهان اسلام دانست و گفت: تدبیر و درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نام گذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام روز قدس مفهوم استکبارستیزی و مقاومت در برابر ظلم و جور را به عنوان دو اصل اساسی در اندیشه اسلامی برجسته کرد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه شرق: حزب موتلفه که از دهه 70 به این سو به محاق رفته بود و سهمش از سمت های انتخابی و انتصابی به حداقل رسیده بود، این روزها همه امیدش به وزیر اسبق ارشاد است. مصطفی میرسلیم آخرین تیر ترکش مؤ تلفه است برای بازگشت به قدرت. ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در خصوص تاکید حزب موتلفه برای ریاست میرسلیم در مجلس، گفت: حزب به عنوان یک وظیفه و کارکرد حزبی باید روی نامزدی که مطابق با شاخص های آن است، پافشاری کند، اما در ائتلاف نتیجه آن است که مجموعه نیروهای انقلاب و فراکسیون تصمیم می گیرند و تابع آن است ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: آقای بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه در اظهارنظری درباره ویژگی کسی که می خواهد رییس مجلس شود، تعریضی کردند که بالطبع منظورش نامزد اصلی ریاست مجلس است. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سید مصطفی میرسلیم، در حساب کاربری خود در توییتر با اشاره به اقدام آمریکایی ها در مقابل نفتکش های ایرانی در دریای کارائیب نوشت: به اعتبار خون شهیدان و اقتدار موشکی خود، تحریم را می شکنیم ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۳    
صدای ایران - حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگار صدای ایران درباره رقابتی که هم اکنون بین جریان اصولگرا برای انتخاب رئیس مجلس آینده و نامزدهای متعدد وجود دارد، اظهار داشت: رفابت همیشه بوده و چیز طبیعی است و ما معتقدیم که رسانه ها نباید به این موضوع خیلی دامن بزنند ...
برترین ها / هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی حزب موتلفه: محمد علی امانی، قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، با اشاره به پیشنهاد این حزب در معرفی سید مصطفی میرسلیم به عنوان نامزد ریاست مجلس شورای اسلامی گفت ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مهم ترین ویژگی های رئیس مجلس انقلابی بودن ، اقتدار و کارآمدی در اداره مجلس است.