شنبه ۲۸ دیساعت ۲۲:۱۱Jan 2020 18

جدیدترین‌های «حزب موتلفه اسلامی»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تاثیر حضور مردم برای کمک به مسئولان برای ادامه مقاومت در مقابل دشمنان گفت: در شرایطی که به انتخابات نزدیک می شویم، راهبرد وحدت باید با قوت بیشتری دنبال شود زیرا این راهبرد می تواند به برگزاری انتخاباتی بهتر و با مشارکت بیشتر کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: همان طور که اقتدار موشکی موجب شد ضربه سختی به آمریکا وارد کنیم، قوت در عرصه اقتصادی هم می تواند ما را از فشارهای بیگانگان عبور و نجات دهد.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح ساختار اقتصادی کشور و حل مشکلات مردم از جمله بیکاری و تورم از مهم ترین اولویت های کاری نمایندگان در مجلس آینده است. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۵    
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: پذیرفتن لوایح FATF به نفع کشور نیست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: عضو حزب موتلفه ای که رد صلاحیت شده باشد نداشتیم.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: برخی افراد حاشیه سازی هایی را انجام می دهند که باعث کاهش مشارکت انتخاباتی خواهد شد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دراین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مردم به جناح بندی های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا اعتنایی نمی کنند و دیگر گوش شنوایی نسبت به حرف دیگران برای اینکه به چه کسی رای بدهند، نخواهند داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: به نظر می رسد در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد قابل توجهی از نیروهای کیفی ثبت نام نکرده اند و میدان را برای نیروهای تازه نفس، جوان و فاقد سابقه اجرایی باز گذاشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ضربات موشکی سپاه به مهمترین پایگاه آمریکا در منطقه نشان داد که آنها قادر نیستند از خودشان دفاع کنند چه برسد که مدعی حمایت از کشورهای وابسته در منطقه باشند بنابراین ابهت آمریکا فرو ریخته است.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۳    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی عین الاسد نشان داد آمریکایی ها قادر به ردیابی موشک های ایران نبودند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حزب موتلفه اسلامی که در طول حیات سیاسی خود طی سال های پس از انقلاب همواره از سازوکارهای جمعی اصولگرایانه حمایت و با آن همراهی کرده، این باز هم قراراست کنش انتخاباتی خود را ذیل شورای وحدت تنظیم کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی به مناسبت درگذشت آیت الله رسولی محلاتی پیام تسلیتی صادر کرد.
اسدالله بادامچیان در برنامه ماه ایستاده ایم رادیو فرهنگ درباره شهادت حاج قاسم گفت: شهید سلیمانی پیش از آنکه یک نابغه نظامی باشد فردی پرورش یافته در فرهنگ شهادت بود .
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه موافقان FATF مسئولیت آن را هم بپذیرند، گفت: ما از پیمان های قبلی خیری ندیدیم که امروز به FATF بپیوندیم.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه احیای ارزش پول ملی باید یکی از اولویت های مجلس یازدهم باشد گفت: نمی شود مردم با نرخ بین المللی و دلاری هزینه کنند اما درآمدهایشان ریالی باشد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: عده ای سیاستمداران غرب زده به دنبال القای این هستند که اگر عضو کنوانسیون FATF نپیوندیم، سفر مردم کوچکتر خواهد شد، در حالی که اینچنین نیست.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۷    
عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: تضمین سلامت سیاسی حاکمیت در گرو شفاف سازی منابع و هزینه های انتخاباتی داوطلبان است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۷    
**محمد علی امانی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به همراه حسینی مدیر حوزه دبیرکل برای عرض تبریک شهادت و تسلیت فقدان حاج قاسم سلیمانی در منزل شهید حضور یافته و با خانواده محترم شهید حاج قاسم سلیمانی ابراز همدردی کردند ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پاسخ ایران به آمریکا در پی ترور سردار سلیمانی همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، سخت و پشیمان کننده خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه ترامپ دنبال تقابل با فرهنگ و اندیشه ملت ایران است، گفت: هر دو ملت ایران و عراق بر حمایت از جبهه مقاومت تاکید دارند و این نشانه خنثی شدن توطئه های آمریکا است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۰۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- دبیر سیاسی حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: حاج قاسم شخصیتی بی نظیر و یک عارف و سالک الی الله بود. او از جوانی شیوه رزم و جنگ را در دفاع مقدس آموخته بود و تا پایان دفاع مقدس نیز سلاح خود را روی زمین نگذاشت و با شکل گیری سپاه قدس، برگ دیگری در تاریخ زندگی او رقم خورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: مأموریت های سپاه قدس حتی یک لحظه در منطقه دچار وقفه نخواهد شد.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اخیراً در کانون حزب موتلفه اسلامی استان تهران با بیان اینکه انتخابات مجلس یازدهم از حساس ترین انتخابات های ماست در بخشی از سخنانش گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی انتخابات مجلس یازدهم را از حساس ترین انتخابات های کشور دانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان این که سردار سلیمانی یک سرباز وفادار به امنیت ملی کشور بود، گفت: ترامپ انتقام خون داعشی را از سردار سلیمانی گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۱    
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: با شهادت سردار قاسم سلیمانی از سوی تروریست های آمریکایی، آمریکا از یک دولت به یک تروریست تبدیل شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پی شهادت ناجوانمردانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکایی ها پیامی صادر کرد و گفت: آمریکا بداند که جوانمردان جمهوری اسلامی در پاسخ به شرارتها و کینه توزی هایش درس عبرتی فراموش ناشدنی به او و سر سپردگانش خواهند داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی پیام تبریک و تسلیت صادر کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان ، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رئیس قوه قضاییه که منصوب ولی امر است یک امیدواری در بین مردم ایجاد کرده است، اظهار کرد: به نظر من دیگر کاری از این دولت بر نمی آید؛ چون برجام به پایان رسیده و نه آمریکا به برجام برمی گردد و نه اروپا مستقل از آمریکا تصمیم می گیرد. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۵    
عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: در شرایطی که کشورمان در شدیدترین تحریم ها به سر می برد، پذیرفتن لوایح FATF معنایی ندارد.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۳    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دیگر کاری از این دولت بر نمی آید، گفت: آن چه اهمیت دارد، دولت آینده و مجلس یازدهم است و طبیعی است که اگر ملت در انتخابشان هوشیارانه یک مجموعه فعال جامع الاطراف، قوی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: هیچ سهم خواهی در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب وجود ندارد و حتی دوستان جبهه پایداری را هم به این نقطه رساندیم که برای ائتلاف تلاش کنند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آثار و تبعات نامه امام راحل به گورباچف امروز در روابط استراتژیک ایران و روسیه تبلور پیدا کرده است.
اعتدال   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: سبک حضور اصلاح طلبان در صحنه ایستادن در غبار و سکنی گزیدن در ابهام است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر نمایندگان مجلس توانستند خودشان را از وامدار شدن منزه نگه دارند آنگاه قدرت خواهند داشت که بر دولت نظارت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه سهم خواهی سهم مهلک رسیدن به لیست واحد است، گفت: اگر کسی با حس خودمردم بینی که ممکن است در بعضی از نامزدهای انتخابات دیده شود در ائتلاف قدم بگذارد، قطعاً پرچم ائتلاف را پایین خواهد کشید.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۵    
ترقی با اشاره به دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی با شورای ائتلاف از معرفی 25 نفر از سوی این حزب به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم وقتی دیدند فتنه گران متنبه نمی شوند و از راه انحراف خود برنمی گردند، در حماسه 9 دی شرکت کردند و تیر خلاص را به آبروی فتنه گران زدند. مردم ایران بارها نشان داده اند که بزرگترین حامی انقلاب هستند و از همه چیز خود برای حفظ آن گذشته اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از مردم خواست با هوشیاری، اراده و عزم در انتخابات مجلس یازدهم مراقب توطئه ها، فریبکاری ها، وعده های دروغین و ادعاهای کاذب طرفداری از حقوق مردم باشند.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۳:۰۶    
فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید به مردم خدمت کرد. برخی از چهره های اصلاحات جز فریبکاری و دروغ پردازی حرفی برای گفتن ندارند؛ نمی توان به شعور مردم اهانت کرد و فهم مردم را از اوضاع کنونی نادیده گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۱    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان مرکزی با اشاره به فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی گفت: نهم دی ماه صحنه ای شکوهمند از بصیرت و هوشمندی ملت بزرگ ایران اسلامی در مواجهه با توطئه ها و طراحی های دشمنان به شمار می رود.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۱:۵۴    
عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: مجلس دهم عملکرد قابل قبولی نداشته لذا مردم پدید آمدن شرایط کنونی جامعه را یکی از اشکالات مجلس می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۰:۱۵    
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: حماسه 9 دی، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند
هرمزبان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۰۴:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
هرمزبان:یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: براساس نظرسنجی ها دو سوم نمایندگان فعلی در انتخابات پیش رو رای نمی آورند، زیرا مردم دنبال چهره های جدیدی هستند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۳    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شان هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در قانون مشخص و معلوم است.
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هیچ یک از اصحاب دولت و مدافعانش تضمین نمی کنند که پذیرش FATF تحریم ها را برطرف کند و موجب بهبود شرایط معیشتی مردم شود. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران و جلسه نهایی دهمین سالگرد مراسم یوم الله نهم دی ماه با حضور کلیه اعضا عصر سه شنبه سوم دی ماه در محل سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
آقای اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با روزنامه جوان که در رسانه های دیگر هم باز نشر شده گفته است: مهندس بازرگان با ثروت عظیم خود حقوق نخست وزیری زمان شاه را که 20 هزار تومان بود گرفت، اما رجایی وقتی آمد ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: فتنه گران در گام دوم انقلاب با ایجاد یک حکومت انقلابی مقابله می کنند و سعی می کنند با ایجاد هراس در مردم از تشکیل مجلس انقلابی، دولت انقلابی و قوه قضائیه انقلابی جلوگیری کنند.