دوشنبه ۲۹ بهمنساعت ۲۳:۵۷Feb 2019 18
 

جدیدترین‌های «کمیته ملی المپیک»

خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
از سوی دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک متن حکم سرپرستی دکتر سجادی برای کاروان اعزامی به بازی های المپیک 2020 توکیو صادر شد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
اساسنامه کمیته ملی المپیک ساعتی پیش برای IOC ارسال شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۲    
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: فدراسیون اسکواش برای کسب سهمیه المپیک باید برنامه ریزی کند و در غیر این صورت کارش برای ماندن در لیست مجمع کمیته سخت خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۱    
نخستین نشست مدیران IT فدراسیون های ورزشی به میزبانی کمیته ملی المپیک فردا برگزار می شود
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۶    
بعد از تصویب اساسنامه کمیته ملی المپیک توسط هیات اجرایی و مجمع عمومی، این اساسنامه به کمیته بین المللی المپیک ارسال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
اساسنامه اصلاحی کمیته ملی المپیک که یک ماه پیش مصوبه مجمع عمومی این کمیته را گرفت بعد از ترجمه و به منظور تایید نهایی، برای کمیته بین المللی المپیک (IOC) ارسال شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۲    
رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، بعد از یک سال حضورش در این نهاد مهم ورزشی کشور، دست به تغییرات زد. او تغییرات خود را با مرکز نظارت بر تیم های ملی شروع کرد؛ مرکزی مهم که نقش اصلی را در رسیدگی به وضعیت تیم های مختلف در اعزام به بازی های المپیک و آسیایی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۶    
تهران -ایرنا- مجمع عمومی فدراسیون اسکواش، امروز (یکشنبه) با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و دبیر کل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۷    
در شرایطی که حاکمیت به دنبال استفاده از نخبگان و نیروهای توانمند جوان است، در کمیته ملی المپیک اتفاقات عجیبی روی می دهد که نشان می دهد فاصله میان حرف و عمل فرسنگ هاست.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۲    
با تکمیل ترجمه اساسنامه کمیته ملی المپیک به زبان انگلیسی، این اساسنامه برای ویرایش در اختیار رئیس کمیته ملی المپیک قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۵:۲۶    
پیشکسوت پرآوازه وزنه برداری کشورمان گفت: ریاست کمیته ملی المپیک خیلی دلسوزانه پیگیری وضعیت سهراب مرادی این قهرمان خوب کشورمان هستند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۶    
تهران- ایرنا- روانشناس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه آمادگی جسمانی و تکنیکی کنشگران فوتبالی در یک مسابقه مهم و ضروری است، خشونت های جاری در فوتبال کشور را ناشی از کم توجهی به روانشناسی ورزشی عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۶    
تهران - ایرنا - دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: کاروان ورزشی ایران سال آینده در بازی های المپیک نظامیان جهان (سیزم) در چین در 14 رشته ورزشی حضور می یابند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵    
هیات اجرایی کمیته ملی المپیک انتخاب کادر سرپرستی را برای المپیک توکیو بر عهده خود سجادی گذاشت.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۴    
یک مدال المپیک ایران تهدید شد؛ سهراب مرادی که تاکنون شاید تنها مدال طلای مطمئن و صدرصد ایران در المپیک2020 توکیو است، بنابر گفته پزشکان باید عارضه دیسک کمر خود را عمل جراحی کند و این می تواند یک بدبیاری و بدشانسی برای ورزش کشور باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۴    
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: جلسه امروز در مورد سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو بود و سجادی به عنوان سرپرست انتخاب شد و حکم وی صادر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۴    
اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک امروز در خصوص مسائل مختلف صحبت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۴    
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: جلسه امروز در مورد سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو بود و سجادی به عنوان سرپرست انتخاب شد و حکم وی صادر می شود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۰    
پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر است که طی 10 سال گذشته مدیریت مرکز سنجش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک را هم عهده دار بود اما از دو ماه پیش این مسئولیت را کنار گذاشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۹    
سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۵    
سرمربی تیم ملی شمشیربازی کشورمان رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک شد.
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۹    
بانک ورزش - سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازی های المپیک 2020 توکیو معرفی شد. به گزارش بانک ورزش، جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز به ریاست رضا صالحی امیری در محل این کمیته برگزار شد. در این نشست نصرالله سجادی به عنوان سرپرست کاروان ورزشی کشورمان در المپیک 2020 توکیو معرفی شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۹    
تهران- ایرنا- سید نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازی های المپیک 1988 سئول ، 1996آتلانتا، 2004 آتن و 2008 پکن روز شنبه و با تصویب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برای پنجمین بار سرپرست المپیک 2020 توکیو شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۸    
اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در نشست امروز نصرالله سجادی را به عنوان سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو معرفی کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۸    
خبرگزاری مهر – گروه ورزش: طبق لایحه جدید بودجه که پنجم دی ماه تقدیم مجلس شورای اسلامی شد، بودجه ورزش کشور در هر سه نهاد متولی و تصمیم گیرنده یعنی وزارت ورزش ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۰    
به نظر می رسد اعضای هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک در مورد انتخاب سرپرست کاروان ایران در توکیو به اجماع رسیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۹    
دبیرکل فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی گفت که برای حمایت از المپیکی شدن کشتی پهلوانی، به رئیس کمیته ملی المپیک نامه زده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۲    
کمیته ملی المپیک با صدور پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی بدست گروهک های تروریستی را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۹    
ملی پوش دوومیدانی ایران بالاخره و با پادرمیانی کمیته ملی المپیک و حل مشکلات موجود راهی آمریکا شد تا اردوی خود با مک ویلکینز را از سر بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۷    
سرپرست کاروان اعزامی به سی و دومین دوره بازی های المپیک فردا در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک معرفی خواهد شد؛ مشاور رئیس گزینه اول و آخر برای این مسئولیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۱:۴۲    
اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در نشست روز شنبه در خصوص سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو صحبت خواهند کرد.
پارس فوتبال   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۰:۱۴    
شاید اگر مسئولان وزارت ورزش یا کمیته ملی المپیک توجه بیشتری را به رشته های مدال آور ما در مسابقات المپیک و بازی های آسیایی و همچنین مشکلات ابتدایی این ورزشکاران را حل و فصل می کردند، ماجرا به این نقطه نمی رسید که ورزشکارانی که خودشان هم با نزدیک شدن به فوتبال سعی در بیشتر دیده شدن دارند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۰    
قصرشیرین- ایرنا- رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه در دهه پنجم انقلاب باید با یک گفتمان جدید با دنیا سخن بگوییم، گفت: باید ایران را به عنوان مهد فرهنگ و تمدن به دنیا معرفی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۵    
رئیس کمیته ملی المپیک از افتتاح موزه ملی ورزش در اسفند ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۱    
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: نیاز داریم که ورزش را به عنوان نیاز ملی تبلیغ و برای این نیاز ملی باید برنامه ملی تدوین کنیم و به این منظور باید رویکرد استراتژیک داشته باشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۴    
مهر : 10 روز قبل بود که انتشار یک فیلم از ساسان پرکان نوجوان اهل سیستان و بلوچستان در حال ژیمناستیک، باعث شد رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دستور شناسایی این نوجوان مستعد را صادر کرد.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۷    
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نشست ماهانه وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی صبح امروز در قصر شیرین برگزار شد. در این نشست روسای فدراسیون های ورزشی، معاونین و مدیران وزارت ورزش و جوانان، رییس محترم کمیته ملی المپیک و نمایندگان آن حضور به عمل آوردند. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۷    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ، وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با استقبال رسمی استاندار کرمانشاه وارد این استان شد. شرکت در همایش روسای فدراسیون های ورزشی کشور و شرکت در ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان با موضوع بازسازی اماکن ورزشی از برنامه های سفر سلطانی فر به کرمانشاه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۹    
10 روز قبل بود که انتشار یک فیلم از ساسان پرکان نوجوان اهل سیستان و بلوچستان در حال ژیمناستیک، باعث شد رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دستور شناسایی این نوجوان مستعد را صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۱    
قطع به یقین کسی نمی داند چند روز تا المپیک باقی مانده است؛ نه وزیر ورزش، نه معاونین وزارتخانه، نه رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک و نه روسای فدراسیون های مدال آور. تنها چیزی که می دانند احتمالا اینکه المپیک بعدی 2020 است، الان هم در اوایل 2019 قرار داریم ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۶    
مرادعلی تاتار روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این اجلاس سالیانه علاوه بر وزیر ورزش و جوانان کشور به اتفاق روسای فدراسیون ها، رئیس کمیته ملی المپیک نیز حضور دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۵    
نشست مدیران فناوری اطلاعات(IT) فدراسیون های ورزشی کشور برای نخستین بار در تاریخ ورزش کشور به میزبانی کمیته ملی المپیک در روز سه شنبه 30 تیرماه در محل کمیته برگزار می شود.
روز نو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۰    
ساسان پرکان پسر 15 ساله چابهاری که بعد از انتشار فیلمی از حرکات ژیمناستیکش در فضای مجازی معروف شد از چهارشنبه هفته گذشته به دعوت یک برنامه تلویزیونی به تهران آمده اما علیرغم گذشت 6 روز از حضورش در تهران فدراسیون ژیمناستیک هیچ تماسی با او و مربی اش نداشته اند و دیداری نیز صورت نگرفته است. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۱    
غیاثی: 50 درصد از هزینه های تفتیان با ماست مردم نیوز : تیمور غیاثی، سخنگوی فدراسیون دوومیدانی اظهار کرد: احسان حدادی فردا شب (پنجشنبه ) به آمریکا می رود. خدا را شکر مشکلات حل شده است و با کمک فدراسیون و کمیته ملی المپیک حدادی فردا شب به آمریکا پرواز خواهد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۳    
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیک فردا پنج شنبه به استان کرمانشاه سفر می کند.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۲    
رئیس و دبیر فدراسیون ژیمناستیک به آخرین وضعیت ورزشکار اهل سیستان و بلوچستان واکنش نشان دادند. 10 روز قبل بود که یک فیلم 14 ثانیه ای از ساسان پرکان نوجوان اهل سیستان و بلوچستان در حال اجرای حرکات ژیمناستیک در فضا مجازی منتشر شد ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۱    
طبق گفته سخنگوی فدراسیون دوومیدانی قرارداد با مربی آمریکایی احسان حدادی بسته شده است و این پرتابگر دیسک المپیکی ایران می تواند تا المپیک 2020 تمریناتش را ادامه دهد. ...
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۷    
بانک ورزش - چندی قبل ویدیویی از یک جوان بلوچستانی منتشر شد که نشان می داد او در حیاط مدرسه در حال اجرای فنون ژیمناستیک است. این ویدیو در سطح گسترده منتشر و سبب شد رضا صالحی امیری ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۱    
مهدی علی نژاد روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان در سالن موهبت ورزشگاه آزادی نجف آباد در گفت و گو با ایرنا افزود: تغییراتی که در وضعیت ارزی کشور بوجود آمده است کار ما را در سال آینده سخت تر خواهد کرد . ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۶    
اولین جلسه کمیسیون صلح و ورزش با حضور " صالحی امیری " رئیس کمیته ملی المپیک ، هیات اجرایی ، جمعی از روسای فدراسیون ها برگزار شد .