سه شنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۰Apr 2017 25

حافظ نیوز (hafeznews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۵    
بیش از 150 نماینده مجلس صبح امروز با دکتر محمدباقر قالیباف دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۵    
شهردار شیراز با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی گفت: قرارداد بیمه عمر و حادثه کارکنان شاغل و بازنشسته دولت در سال 1396 به 55 میلیون ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۵    
دادستان کل کشوراعلام کرد: هیچ یک از رسانه هایی که از بودجه عمومی و دولتی استفاده می کنند حق حمایت از یک کاندیدای خاص را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۵    
رقابت میان سید ابراهیم رئیسی و حسن روحانی، بر خلاف مذاق سیاسی بسیاری از نیروهای سیاسی کاذب داخل و خارج کشور، یک دوئل سیاسی میان انقلابی و ضد انقلابی نیست...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۵    
بانک جهانی با اشاره به این که رشد بخش غیرنفتی ایران در نیمه نخست سال 95 تنها 0.9 درصد بوده تاکید کرد بخش غیرنفتی ایران رشد قابل توجهی نخواهد داشت مگر این که سرمایه های خارجی قابل توجهی جذب و اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
مسئولان بسیج دانشجویی طی نامه ای سرگشاده اعلام کردند: آقایان تصمیم گیر در حذف زنده مناظرات کمیته تبلیغات اعلام کنند چرا و به درخواست چه کس یا کسانی این تصمیم را اتخاذ کرده اند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
نماینده ولی فقیه در استان فارس وامام جمعه شیراز با اشاره به اعلام اسامی واجدان شرایط نامزدی انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۵    
کاندیدایی که نتواند در یک مناظره زنده دو کلام حرف حساب بزند و با افکار عمومی بازی نکند چطور می تواند 4 سال رئیس جمهور یک مملکت 80 میلیونی و در راس قوه اجرایی کشور باشد؟!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با اعلام داوطلبان تایید صلاحیت شده به نقطه عطف خود رسیده و 29 اردیبهشت رمز عملیات حماسه سازی ایرانیان در این دوره از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
داوطلب احراز صلاحیت نشده انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای اعلام کرد: برای موفقیت رئیسی و قالیباف از هرگونه کمکی دریغ نخواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۵    
محدودیت های موجود در بازارهای ناکامل موانعی برای رشد اقتصادی ایجاد می کنند که این محدودیت ها در هر بازه زمانی متفاوت است. سوالی که برای سیاستگذار مطرح می شود این است که از کجا شروع کنیم؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۵    
رئیس کمیته امور خارجی کنگره آمریکا در ادامه گفت: من اقدام دولت ترامپ در انجام بازنگری در خصوص توافق هسته ای ایران و همچنین ادامه لغو تحریم های ایران و سنجیدن منافع امنیت ملی آمریکا را ستایش می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۵    
درحالی که پیشتر انتخاب از وعده 250 هزارتومانی احمدی نژاد برای انتخابات 96 خبر داده بود، برخی منابع از احتمال ردصلاحیت او خبر دادند و احمدی نژاد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۵    
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در اولین گفت وگوی مطبوعاتی پس از ثبت نام به تشریح دیدگاه های خود درباره انتخابات و مشکلات اقتصادی کشور پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۵    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور گفت: سی و یکم فروردین ماه 96، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه زمستان 95 است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۵    
استان فارس روز پنجشنبه میزبان رئیس جمهوری و برخی اعضای هیات دولت است؛ سفری که به گفته استاندار فارس بیشتر پروژه محور است و مردم طعم شیرین خدمات دیگری از دولت یازدهم را در قالب افزون بر 400 طرح می ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۵    
نخست وزیر و کفیل ریاست جمهوری کره جنوبی روز پنجشنبه به دلیل آنچه تشدید فعالیت های نظامی پیونگ یانگ بر شمرد، به ارتش و نیروهای مسلح این کشور دستور آماده باش داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۵    
محمد خوش چهره گفت: بین شعارهایی که دولت یازدهم داده و هدف هایی که مطرح کرده است با آنچه که به آن عمل شده است، فاصله زیادی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۱    
نماینده سابق تھران در مجلس شورای اسلامی با برشمردن عوامل رکود و تورم در اقتصاد ایران گفت: سیاست مدار رفاه طلب پول پرست یکی از اصلی ترین عوامل رکود و فساد در جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۱    
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور کشورش دستور داده تا بررسی کنند که آیا لغو تحریم های ایران طبق برجام در راستای منافع ملی آمریکا بوده است یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۱    
اگر خبرنگاران و رسانه های مستقل را از سطح جامعه و افکار عمومی فاکتور بگیریم چه بر سر دانستن حق مردم است خواهد آمد؟ چه بر سر جریان آزاد خبری و شفافیت اطلاعات و ... می آید؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۱    
در ایام گرامیداشت روز ارتش، جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (چهارشنبه 30 فروردین) با حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۵    
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران در 98 قلم کالای پزشکی مانند مانیتور و صافی دیالیز خودکفا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۵    
سعید لیلاز گفت: ایران اولین کشور جهان است که به صورت توامان در حال پیر شدن و فقیر شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۵    
پدیده کاندیدای پوششی برای اولین بار در انتخابات ایران طرح می شود. فهم پوششی بودن این کاندیدا نه براساس تحلیل صحنه و روابط سیاسی افراد که براساس پذیرش و اعلان رسمی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵    
حسن روحانی رئیس دولت یازدهم در جریان سفر به شیراز با نخبگان فارس دیدار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۵    
عباس عبدی در مصاحبه با روزنامه اعتماد، به سوالات این روزنامه درباره انتخابات پاسخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۵    
وقتی رکود طولانی مدت می شود، کنترل آن هم برای دولت سخت خواهد شد و به تبع مجددا تورم را به بار خواهد آورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر گفت: ساخت تالار سعدی در پشت آرامگاه سعدی 10 ساله شده و هنوز در خم کوچه اول است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۵    
سوال بسیار مهمی که این روزها فضای رسانه ای و افکار عمومی شیراز و استان فارس را به خود معطوف کرده جز این نیست که چرا یک استان باید در آتش اختلافات بخشی از دولت با بخش های دیگری از آن بسوزد؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۵    
آیا آنقدر که برخی مسئولان برای بزرگداشت و تبلیغ دیگر مفاخر و حتی ابنیه تاریخی شیراز جلسه و کارگروه و ... تشکیل داده و بودجه اختصاص می دهند، برای ولی نعمت شیرازی ها نیز چنین کاری می کنند؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به کاهش سهم تولید پراید در بین تولیدات این کارخانه، تأکید کرد تا زمانی که تقاضا برای خرید این خودرو وجود دارد، از رده خارج نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵    
روزنامه شرق نوشت: سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته اولین نشست خبری خود در سال جدید را در حالی برگزار کرد که با توجه به ثبت نام محمود احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵    
در میان 7 رئیس جمهور منتخب گذشته در یازده دوره ریاست جمهوری، حضرت آیت الله خامنه ای بیشترین درصد رای و حسن روحانی کمترین درصد رای را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۵    
مدیر کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی با رد ادعای یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری درباره ورشکستگی بانک ها، هشدار داد که در صورت تکرار ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۵    
200 کارگر روغن جهان که زیرمجموعه داروگر است اخراج شده اند و در راستای تعطیلی مجموعه داروگر شرکت هایی مانند روغن جهان نیز که زیرمجموعه این شرکت بوده تعطیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادات نسبت به ثبت نام تعداد زیادی از مردم عادی در انتخابات ریاست جمهوری گفت که مجلس پیش از این قانونی را برای تفسیر رجل سیاسی و مدیر و مدبر بودن کاندیداهای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۵    
کاندیداتوری اسحاق جهانگیری در آخرین دقایق ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، از زوایای مختلفی قابل تامل است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۵    
سعید جلیلی کاندیدای ریاست جمهوری نشد و هوادارن و منتقدانش را در یک تعجب عمیق فرو برد! اگر قصد کاندیداتوری در انتخابات مطرح نبوده پس این همه سفرهای شهرستانی برای چه بوده است؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵    
درحالی که ما شنیدیم در آن گفت و گو هم حتی صحبتش شده، آقا فرمودند او گفته که نظام اگر نتواند من را تحمل بکند! آقا هم گفتند که اگر نظام مسئولش من هستم که ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵    
مدیر گروه اجتماعی شبکه سه : افخمی می خواهد فیلم بسازد و با تفاهم دوسویه بعد از انتخابات تیم جدیدی به این برنامه می آیند. بدنی ترتیب این سومین تغییر مجری در برنامه هفت است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵    
نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه درباره آخرین تحولات سوریه در مسکو آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵    
عارف لرستانی بازیگر تلویزیون صبح امروز به دلیل ایست قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۵    
آیا جیب مردم تورم را تک رقمی نشان می دهد یا به قول آقای محمد هاشمی میزان واقعی تورم در دولت آقای روحانی 50 درصد است. این تورم فاجعه آمیز را فقط با مراجعه به گذران معیشتی مردم به وضوح می توان دید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۵    
سال اقتصاد مقاومتی برای دومین بار تکرار شود و بیلبوردها و بنرهای چند ده متری ارگان های مختلف فقط برای تبریک و یاداوری شعار سالی که به آن عمل نشده است؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل ستاد بحران آذربایجان شرقی با بیان اینکه 35 مفقودی در مناطق سیل زده عجب شیر و آذرشهر گزارش شده است، گفت: تاکنون هشت جسد در عجب شیر و دو جسد در آذرشهر کشف شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۰:۱۵    
بزرگترین مراسم اعتکاف جوانان کشور با حضور خیل عظیم و گسترده جوانان شیرازی در مساجد جامع این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۰:۱۵    
آیت الله ایمانی گفت: امروز دست هایی در کار است که می خواهد چهره منافقین را تطهیر کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۵    
در انتخاباتی که انتظار می رود رای و نظر مردم، تعیین کننده حاکمیت اجرایی شهرها و روستاهای کشور باشد آیا می توان پذیرفت یک نظارت حداقلی و پر حرف و حدیث بر روی صلاحیت نمایندگان شورا صورت بگیرد؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۹:۱۵    
دوازدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران (iran open) از تاریخ 16 الی 18 فروردین طبق روال هرساله در محل نمایشگاه بین المللی تهران به میزبانی دانشگاه آزاد قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۵    
دولت - مشکلات اقتصادی را قرار بود 100 روزه حل کنید اما بعد گفتید 40 ساله هم حل نمی شود! این سوالی بود که رئیس جمهور از طرحش استقبال کرد و به یک دروغ رسانه ای انتقاد نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵    
دارندگان فیش های ثبت نامی حج تمتع تا تاریخ 1385/04/31، از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 1396/01/23 به مدت 10 روز فرصت دارند نسبت به واریز مبلغ علی الحساب هزینه سفر خود اقدام کنند
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵    
مدیر علم و اقتصاد ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به نقش مهم جنبش انشجویی در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵    
آیین پایانی جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری ققنوس در استان فارس به همت بسیج دانشجویی این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۵    
وزیر خارجه آمریکا با رد احتمال مداخله نظامی برای تغییر نظام سوریه، گفت باید از تجربه لیبی درس گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۵    
وزارت خارجه اردن سفیر جمهوری اسلامی ایران را در اعتراض به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه کشورمان فراخواند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۵    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: دشمن تلاش می کند با استفاده از تاکتیکهای جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس نمی شود و نمی توانیم را در آنها القا کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۵    
اگر به همین روندی که تا امروز صداوسیما برای تبلیغ غیرمستقیم آقای رئیسی در پیش گرفته، ادامه دهند، این ادامه همان روش سال 75 و 76 است. رئیس جمهور را مردم باید انتخاب کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۵    
به نظر می رسد گزاره منطقی این باشد که دولت، همان روال همیشگی خدمتگزاری و سرکشی به استان ها و افتتاح پروژه های عمرانی را همانند گذشته در پیش گیرد و به این قبیل اقدامات ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۵    
بیانیه رسمی حجت الاسلام رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۵    
بر اساس آمار گمرک، حجم تجارت خارجی کشور از رکورد 105.8 میلیارد دلار دولت دهم در سال 1390 به 87.6 میلیارد دلار در سال 1395 کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۵    
نشریه فارن پالیسی در تحلیلی به قلم ایلان گلدنبرگ از مقام های دولت باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا نوشت؛ دولت روحانی، رئیس جمهور ایران درباره مزایای اقتصادی توافق هسته ای غلو کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۵    
حجم نقدینگی در پایان بهمن ماه سال گذشته به 1211 هزار و 90 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۵    
صلاحیت حمید رسایی برای انتخابات میان دوره ای مجلس در اصفهان توسط هیأت مرکزی نظارت تایید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۵    
شهردار شیراز بر اهمیت تعامل بانک و شهر در توسعه کلانشهر شیراز تاکید کرد و گفت: خدمات نوین بانک شهر در خدمت تسریع و سهولت مراجعات بانکی شهروندان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۵    
سال نو شروع شده و مردم در فکر این هستند پول خود را کجا ببرند که بتوانند بخشی از هزینه های خود را از پس اندازشان تامین کنند؛اما بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۶    
برنامه طنز گونه دورهمی با اجرای مهران مدیری از دیشب سمت و سوی سیاسی به خود گرفت. مهران مدیری چهره آشنای برنامه های طنز تلویزیون پیش از این چندین سریال روی آنتن تلویزیون برده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۶    
مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت : ترامپ با موشک پرانی به سوریه برای مدعیان اصلاحات در انتخابات پیش روی عصا فرستاده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۸:۴۷    
آیت الله ایمانی گفت: امام خودش را نباخت و امریکا را تحقیر کرد ، ملت ایران را رشد داد و بالا آورد و بعد همین باعث شد که ما در دوران تحریم فناوری هسته ای داشته باشیم
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۷    
وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما، گفت: جز انجام مسئولیت خطیر حفظ و ارتقای سلامت هموطنان و اجرای دقیق طرح تحول سلامت، هیچ هدف دیگری نداشته و ندارم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۷    
علی ربیعی از تحت پوشش قرار گرفتن 200 هزار نفر دیگر از این افراد از سوی سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۷    
با تصویب دستور العملی عجیب در دولت، وزارت رفاه مجاز به توزیع بسته های حمایت غذایی به محرومان پس از قبولی آنها در آزمون وسع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۷    
آمار روایت از آن دارند که در سال گذشته به ازای هر 8 نفر فرد شاغل یک نفر بیکار بوده است اما در سال 94 تقریبا به ازای هر 9 نفر بیکار یک نفر بیکار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۷    
جناب سخنگو رسما دارد می گوید از دید ما اینکه نماینده شورای شهر باید بر روی مدیریت کلان شهری، توسعه زیرساخت های کلانشهرها احاطه و تسلط داشته باشد همه کشک است و بی اهمیت!
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۸    
آخرین آمارها از نرخ بیکاری، چندان امیدوارکننده نیست؛ نرخ بیکاری 12.4 درصدی کل کشور (بیش از 3.2 میلیون نفر)، بیکاری 29.2 درصدی جوانان 15 تا 24 ساله، بیکاری 25 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۸    
یافتن افرادی که حیثیت سیاسی خود را فدای روحانی کنند و به مانند محمدرضا عارف به نفع وی کنار بروند، بسیار مشکل است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۸    
مروری بر تحلیل های اخیر مقامات آمریکایی جای تردید نمی گذارد که خواست آن ها در انتخابات پیش روی ایران ادامه وضع موجود است، اما آنچه در مابین سطور این تحلیل ها پنهان شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۸    
یک عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه مدیریت واحد شهری باید در عمل انجام شود، گفت: مدیریت اماکن گردشگری همچون حافظیه و سعدیه باید به شهرداری واگذار شود تا شاهد کارآمدی بیشتر این مکان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۹    
در نخستین روز بعد از پایان تعطیلات نوروزی 96، مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم، قدرت الله عبودی از بیضا شهرستان سپیدان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۹    
مراسم تشییع پیکر ولوی امروز (14فروردین) در شیراز انجام شد و قرار است پیکرش عصر امروز در زادگاهش چرام استان کهگیلویه و بویر احمد به خاک سپرده شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۹    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است که مردم و احزاب می توانند مشتری روحانی باشند که از او شاکی هستند؛ آن کسی که به من رأی داده، مشتری من است و از من انتظار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۹    
معاون مالی و اداری شهردار شیراز گفت: تکمیل خط یک مترو شیراز به 400 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که با همکاری بانک شهر به همین میزان اوراق مشارکت تا پایان فروردین ماه امسال به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۹    
می گفتند دیگر تمام شد و از دو سه نفر باقیمانده از نسل حاتمی کیاها که بگذریم، مجددا سینما خواهد بود و همان گفتمان غالب همیشگی اش که یکی به نعل اپوزسیون می زند و یکی به میخ روشنفکری!
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۹    
فکرش را بکن! با نصف پولی که میخواهی در کیش خرج کنی و در هتل های بی کیفیت و پاساژهای مملو از اجناس گرانقیمت و بُنجل چینی اش پرسه بزنی می روی آنتالیا! هم فال است و هم تماشا!
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۰    
رئیس سابق شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری رگه های انحراف جریان احمدی نژاد را از دولت دهم به بعد ارزیابی کرد و گفت: احمدی نژاد از احمدی نژاد انقلابی تهی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۰    
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها تاکید کرد: نظام هر چه از آرای مردم دورتر شود، پایه های آن نیز ضعیف و سست خواهد شد و هر چه حضور و مشارکت مردم بیشتر شده نظام قدرتمندتر و باثبات تر عمل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۰    
دور پنجم مذاکرات صلح سوریه با حضور نمایندگان دولت و گروه های معارض، در ژنو در روز جمعه بدون رسیدن به نتیجه ملموسی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۰    
یک هفته پس از سخنرانی محمود احمدی نژاد در اهواز که همچنان با حاشیه همراه است، علی اکبر جوانفکر، مشاور وی، به انتقاد محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۰    
ممکن است روزی مدل ریاست جمهوری پیش برنده مردم سالاری دینی در کشور باشد و روز دیگر، مدل پارلمانی در برگیرنده بیشترین حد از مطالبات مردم باشد...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۸:۲۰    
امام جمعه موقت شیراز با اشاره به سودهای 20 و 25 درصدی بانک های کشور گفت: این سودهای نامعقول اقتصاد مقاومتی را محقق نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۸:۲۰    
معاون مالی و اداری شهردار شیراز گفت: 5 هزار پیمانکار شهرداری شیراز با دریافت تسهیلات از بانک شهر پروژه های عمرانی این شهر را انجام دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۰    
12 تشکل دانشجویی دانشگاه های شیراز در نامه ای خطاب به رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا با انتقا از جناح بازی در انتخابات هیئت نظارت بر انتخابات شورا نوشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۰    
مشاور سازمان خصوصی سازی از مراجعه 28 میلیون نفر به سامانه ساماندهی سهام عدالت خبرداد و گفت: از این تعداد، دو میلیون نفر برای پرداخت اقساط و تملک سهام، اعلام آمادگی کردن
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۰    
شیخ الاسلام گفت: استفاده روسیه از پایگاه نوژه کار بسیار منطقی و تعیین کننده ایست به این خاطر که نیروی هوایی سوریه مجهز نیست و ما نیاز به نیروی هوایی قوی و موثری داشتیم تا در زمین تلفات مان کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۰    
شهردار تهران در مطلبی عنوان کرد؛ به خود آنها هم گفتم که شما علاج دردهای این سرزمین هستید. تنها راه مبارزه با بیکاری، فقر، فساد و تبعیض در کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۰    
یکی از اهداف این روزهای آمریکا و برخی کشورهای جهان غرب که بطور گسترده از رسانه های بین المللی بازتاب داده می شود تجزیه کشور سوریه، از طریق اقدام به ایجاد مناطق خودمختار موقت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۰    
اصولگرایان شیراز در تلاشند تا تنها با یک لیست در انتخابات 29 اردیبهشت شرکت کنند...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۰    
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مردم به دنبال شماره تلفن روحانی هستند تا پیامک وی را جواب دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۰    
در فهرست دانشمندان سازمان های علمی و دانشگاه های تحقیقاتی برتر همیشه نام چند محقق ایرانی به چشم می خورد در سالی که گذشت نیز نخبگان ایرانی از سراسر دنیا دست به اقدامات جالب توجهی زدند.
مشاهده نتایج بیشتر...