چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۱۷:۰۳Jan 2018 17

حافظ نیوز (hafeznews.ir)

حافظ نیوز 29 اسفند 1394 حافظ نیوز 27 اسفند 1395 حافظ نیوز 31 فروردین 1396 حافظ نیوز 31 اردیبهشت 1396 حافظ نیوز 1 خرداد 1396 حافظ نیوز 30 تیر 1396 حافظ نیوز 31 مرداد 1396 حافظ نیوز 31 شهریور 1396 حافظ نیوز 30 مهر 1396 حافظ نیوز 30 آبان 1396 حافظ نیوز 30 آذر 1396 حافظ نیوز 1 دی 1396 حافظ نیوز 2 دی 1396 حافظ نیوز 3 دی 1396 حافظ نیوز 4 دی 1396 حافظ نیوز 5 دی 1396 حافظ نیوز 6 دی 1396 حافظ نیوز 7 دی 1396 حافظ نیوز 8 دی 1396 حافظ نیوز 9 دی 1396 حافظ نیوز 11 دی 1396 حافظ نیوز 12 دی 1396 حافظ نیوز 13 دی 1396 حافظ نیوز 14 دی 1396 حافظ نیوز 15 دی 1396 حافظ نیوز 16 دی 1396 حافظ نیوز 17 دی 1396 حافظ نیوز 18 دی 1396 حافظ نیوز 19 دی 1396 حافظ نیوز 20 دی 1396 حافظ نیوز 21 دی 1396 حافظ نیوز 22 دی 1396 حافظ نیوز 23 دی 1396 حافظ نیوز 24 دی 1396 حافظ نیوز 25 دی 1396 حافظ نیوز 26 دی 1396 حافظ نیوز 27 دی 1396 
  ۵۶ دقیقه پیش    
جشنواره گل نرگس در بزرگترین نرگس زار طبیعی کشور نیمه بهمن میزبان گردشگران است.
  ۱ ساعت پیش    
آیا تاوان مشکلات مالی مدارس را باید خانواده دانش آموزان بدهند یا وزارت آموزش و آیا رواست که اولیای دانش آموزان در مشکلات مالی آموزش کشور سهیم شوند .
  ۱ ساعت پیش    
طبق اعلام رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر شیراز با توجه به ظرفیت محدود بنای تاریخی دروازه قرآن بحث تبدیل به موزه قرآنی شدن این بنا منتفی شد.
  ۱ ساعت پیش    
فرمانداران شهرستان های ممسنی و پاسارگاد و بخشدار بخش سده اقلید فارس آمادگی خود را برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات خانواده های چهار جان باخته نفتکش سانچی که اهل این استان هستند اعلام کردند.
  ۱ ساعت پیش    
این روزها داغ سنگین از دست دادن زحمتکشان مظلوم حادثه سانچی همه را ماتمزده کرده و گمانه زنی در رابطه با این حادثه نقل محافل شده است.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی فارس اجرای طرح پارک سوار برای ایام نوروز را پیشنهاد کرد و گفت: استفاده این پارک سوارها در کاهش ترافیک به ویژه در ایام نوروز موثر است.
  ۱ ساعت پیش    
شاید برخی ها با خود تصور می کنند مطالبه گری و عدالتخواهی به این معنی است که هر دانشجو و یا شهروندی حق دارد هر اتهامی که مد نظرش بود را بدون در نظر گرفتن حقیقت و یا آرامش روانی جامعه ...
  ۱ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی اقدام اخیر امریکا نسبت به قدس را غلط زیادی خواندند و گفتند ...
  ۲ ساعت پیش    
این پروژه شبیه به مقبره شهید دوران است و مقرر شده همراه کف سازی و محوطه سازی اطراف آن انجام شود که در صورت تامین منابع مالی به سرعت کارهای اجرایی آن صورت می گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
دیروز از ملاصدرا میگذشتم که ناگهان دنیا در برابرم تیره و تار شد,کتابفروشی مورد علاقه ام تعطیل شده بود...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۷    
سید تقی سهرابی مدیرکل صدا و سیمای فارس از نصب و راه اندازی نسل جدید سامانه دیجیتال در سه نقطه از استان فارس خبر داد و گفت: با راه اندازی سامانه دیجیتال نسل جدید T2 در قلعه سنگی بوانات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۷    
قاسم مقیمی عضو شورای شهر شیراز درباره سلب عضویت وی از شورای شهرستان شیراز گفت: علت شش جلسه غیبت متوالی من در شورای شهرستان شیراز این بود که تاریخ و زمان برگزاری جلسات را به من اطلاع رسانی نکردند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت کش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۷    
نماینده ولی فقیه در استان فارس طی پیامی در گذشت کارکنان کشتی سانچی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۷    
پیش از ظهر امروز احمد تنوری، رئیس کمیسیون حقوق شهروندی و عضو ناظر شورای شهر شیراز با همراهی تعدادی از مدیران شهری از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷    
حذف وعده صبحانه در زندگی امروز سبب شده تا پیامدهای زیادی دامن گیر جامعه شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷    
برخی معتقدند به دلیل جوانی جمعیت و بالا بودن آمار ازدواج در ایران نسبت به سایر کشورهای جهان، کشورمان از لحاظ شاخص درصد طلاق به ازدواج هنوز به وضعیت قرمز نرسیده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷    
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: روحیه انقلابی یعنی اگر دشمن در کشور خود عطسه کرد، مدیر ما در تهران آنفلوانزا نگیرد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۷    
رئیس جهاد کشاورزی استان فارس گفت: صنایع وابسته مهم ترین عامل تضمین کننده اشتغال در استان فارس است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
مدیرکل شرکت پست بین الملل تی ان تی ایران از اختصاص تخفیف ویژه به دانشجویان سراسر کشور تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
فرمانده سپاه فجر گفت: شکست فتنه 96 به جهانیان نشان داد انقلاب اسلامی پس از پیروزی در نبردهای فرامرزیی منطقه دارای استحکام درونی نیز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از بهره برداری آزمایشی طرح سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی نی ریز 2(تنگ حنا) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: زندان های شیراز نیازمند تعداد بیشتری قاضی ناظر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۲:۲۷    
حسین آرگیو اظهار داشت: معاون عمرانی و فنی شهرداری شیراز برای رسیدن به طرح های بالادستی و برطرف کردن نیاز شهروندان و نیز رسیدن به نقطه مطلوب تفاوتی میان پائین و بالای شهر قائل نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۷    
به نظر می رسد توقف عملیات خنک سازی و مهار آتش در شب گذشته موجب رسیدن آتش به مخازن سمت چپ کشتی و انفجارهای شدید صبح امروز شد که در نهایت پس از چند ساعت به غرق شدن کامل نفتکش ایرانی انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۷    
حجت الاسلام انجوی نژاد گفت: انتقادها نسبت به نماینده ولی فقیه در استان زیاد شده، آیت الله ایمانی نیز راضی به این حکم نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۷    
در حالیکه استان فارس به گفته بسیاری از مسئولین کشوری و استانی همچنان رتبه اول تلفات جاده ای کشور را به خود اختصاص داده اداره کل راه و شهرسازی فارس جشنواره آشپزی بانوان محلات را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۷    
هنرستان کار و دانش مطهره و فنی شهید سهام خیام جنت شهر با گذشت مدت کوتاهی از ساخت آن از سقف آن باران چکه می کند و دیوارهای آن ترک خورده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۷    
اسماعیل تبادار عصر شنبه 23 دی در جلسه ی شورای برنامه ریزی استان فارس، با اشاره به مطالب مطرح شده و رفتارهای مدیران در مواجهه با دستورات جلسه این شورا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۷    
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان طی 24 ساعت گذشته، یک تن و 172 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در فارس کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۷    
شهردار شیراز اعتقاد دارد که کاهش درآمدهای ناشی از صدور پروانه های ساختمانی و عوارض و کاهش میل به سرمایه گذاری، 2 مشکل عمده ی کلانشهر شیراز به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۷    
رییس اداره سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس اعتقاد دارد که مهمترین علت شیوع شپش بین دانش آموزان استان فارس و شیراز، کمبود یا نبود مربی بهداشت در مقاطع مهدکودک و ابتدایی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۷    
عناصر خبری در بزرگداشت انقلاب در فارس هنوز خیلی جای کار دارد و نشان نمی دهد که چهل سال از آن روزها گذشته است!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۷    
امام جمعه شیراز با بیان شش توصیه مهم به شهردار این شهر، گفت: شهروند چپ و راست نمی شناسد، تنها خدمات مناسب از شهرداری می خواهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
آمریکا حدود 50 سال است که از طریق انجمن ایران و آمریکا با ایران مشارکت دارد و جو تشنه جهت آموزش زبان انگلیسی و همچنین شهرت این انجمن موقعیت بسیار خوبی را برای فعالیت در این زمینه ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
صنعت گردشگری در حال حاضر با پویایی خاص خود می تواند تاثیرات عمده ای بر تحولات اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی در سطوح مختلف بین المللی، ملی و محلی بر جای گذارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های سازمان جهادکشاورزی استان فارس گفت: تمامی اقدامات کارشناسانه برای ذخیره سازی میوه شب عید در استان انجام شده است تا مردم با کمبود میوه و گرانی در شب عید روبرو نشوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
جوان هنرمند شیرازی برای اولین بار در کشور ، موفق شد نشان درجه دو هنری (معادل کارشناسی ارشد) را از شورای ارزشیابی هنرمندان کشور برای خاتم شیراز به ارمغان بیاورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
به همت سربازان گمنام امام زمان(عج)، 2 نفر از فعالان عرفان ضاله حلقه در شیراز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نماینده فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: عدم روحیه انقلابی و تکیه بر توان داخلی در صنعت خودرو موجب شد که پس از 40 سال از پیکان به پراید برسیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۸    
دروازه بان استقلال با بسته نگه داشتن دروازه اش در بازی با سایپا رکوردار کلین شیت در تاریخ فوتبال ایران شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۸    
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس در سالروز تاسیس بسیج رسانه فارس بر این نکته تأکید کرد که کتب الهی مفصل ترین و زیباترین رسانه ای هستند که خداوند برای بشر ارسال کرده است و رسانه در طول تاریخ وجود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۸    
امام جمعه شیراز با اشاره به موج تهمت های ناروا به ائمه جمعه در فضای مجازی گفت: افترا زنندگان حتی روی تخت بیمارستان و در بستر بیماری نیز به ما رحم نکردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۸    
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: امروز برندها جایگاه کشورها را در دنیا تعیین می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۸    
رئیس انجمن توسعه تجارت استان فارس به شدت از نمایندگان مجلس به دلیل ناکارآمدی آنان در تدوین و تغییر قوانین قدیمی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۸    
همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر، وگرامیداشت روز بسیج رسانه در فارس مراسم تجلیل از افتخارآفرینان عرصه رسانه استان فارس در سطح ملی و بین المللی صبح امروز با حضور سرهنگ کوشکی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۸    
چندین زلزله برخی از مناطق استان های کرمانشاه و همچنین اطراف شهر ایلام را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۸    
سرانجام حکم 4دانشجوی عدالتخواه شیرازی صادر شد. در همین رابطه، در مکاتبه ای طولانی با یکی از دوستان عدالتخواه به نکات تامل برانگیزی رسیدم که شاید ابعاد ناگفته ای از این ماجرا را روشن کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: فعالیت های قرآنی کشور با تجمیع فعالان این عرصه گسترش پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
عدم اقبال رسانه های جدید به طنز را باید در گسیختگی رابطه طنز، مردم و این رسانه ها جستجو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
در شب های اخیر دمای هوا در جهرم به سمت اعداد منفی نزول کرده و باغ داران در باغ های مرکبات و با هدف ممانعت از یخ زدن محصولات، چوب و لاستیک و ... می سوزانند!!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: تخم مرغ و مسائل مربوط به گرانی، برای ایجاد اغتشاش در کشور تنها یک بهانه بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
نعمت اللهی گفت: 5میلیارد تومان تسهیلات سهم استان فارس از صندوق توسعه ملی بوده که به دلیل بروکراسی اداری تاکنون در فارس جذب نشده و اگر مسئولان استان سرعت عمل نداشته باشند به استان های دیگر تعلق می ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
استاندار فارس گفت: انقلاب اسلامی ایران با وحدت کلمه درکنار رهبری برجسته امام راحل به پیروزی رسید و برگزاری مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب نیز باید بر اساس تقویت وحدت در میان آحاد مردم جامعه باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با ابراز تاسف از وقوع حادثه غم انگیز و غیرمترقبه نفتکش سانچی و ناپدیدشدن 30 تن از غیورمردان عرصه دریا، اعلام کرد: با تمام توان به جستجو و نجات ادامه می دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۸    
مدیرکل دفتر صنایع غذایی و دارویی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: چالش امروز صنایع غذایی کشور ثابت نبودن نرخ و قیمت تمام شده کالا است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۸    
یک فوق تخصص بیماری های گوارشی نسبت به بروز بیماری های التهابی روده در اثر مصرف فست فودها هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۹    
رئیس اتاق بازرگانی شیراز امروز ظهر در جلسه پیش از افتتاحیه دفترهای استانداردسازی و تبادل تکنولوژی در محل اتاق بازرگانی، صنایع ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۹    
یلدا راهدار از برنامه های پیش رو اتاق گفت و افزود: سال های پیش رو ما به خلق ثروت مبتنی بر دانش نیاز داریم و بر همین مبنا فعالیت های اتاق برنامه ریزی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
معاون حقوقی قوه قضائیه با اشاره به راه اندازی بانک اطلاعات هویت ژنتیک، گفت: تاکنون 30 هزار نمونه برداری شده است که با تکمیل آن می توان استفاده گوناگونی داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در سال 1397 با 327 هزار و 700 میلیارد تومان اعتبار، یک میلیون و 33 هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
بدخطی پزشکان نه تنها نسخه پیچها را به دردسر می اندازد بلکه ممکن است ماهها مسئول فنی داروخانه ها را درگیر کند. گاهی یک دارو به دلیل شباهت نوشتاری و بدخطی به جای داروی دیگری به بیمار عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
رسول شاهسونی جوان موفق و مخترع ایرانی معتقد است که دولت باید شرایطی را فراهم آورد که نخبگان بتوانند ایده ها و برنامه های خود را برای حل مشکلات کشور در بخش های مختلف عملیاتی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بازدید از مرکز آموزشی درمانی نمازی از بهره برداری از 2 پروژه ساخت آنژیوگرافی دوم و همچنین خوابگاه خواهران پزشکی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
پروفسور افسانه صفوی استاد تمام دانشگاه شیراز برنده مدال سخنرانی از آکادمی علوم جهان واقع در ایتالیا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
یکی التماس می کرد خانم بچه مریض داریم نمی توانم هر پنج فرزندم را بیمه کنم و هزینه بدهم یک راهی برایم پیدا کنید بدون بیمه از پس هزینه های درمانش برنمی آییم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و تلاش های پلیس فارس در کنترل اغتشاشات و ناآرامی های اخیر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه امروز شیراز میراث دار اقدامات گذشتگانی است که بناها و آثار ارزشمندی در این شهر احداث کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۹    
رئیس پزشکی قانونی کشور از راه اندازی بانک اطلاعات هویت ژنتیک در کشور خبر داد و گفت: این بانک اطلاعاتی در حوادثی نظیر پلاسکو می تواند به تعیین هویت اجساد سوخته، یاری رسان باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۴    
فایک بولکیا، بازیکن جوان اهل برونئی باشگاه لسترسیتی، ثروتمندترین فوتبالیست حال حاضر دنیاست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۴    
صادرکنندگان استان فارس در دیدار صادرکنندگان کشور با رئیس جمهور فراموش شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۴    
رهبر انقلاب با بیان اینکه همه حرکات دشمن در این چهل سال، پاتک انقلاب است فرمودند: این بار هم ملت با قدرت تمام به آمریکا و به انگلیس و به لندن نشین ها می گوید این دفعه هم نتوانستید ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۴    
عضو هیئت نمایندگان و معاون اتاق بازرگانی شیراز گفت: همه باید به این مهم اذغان داشته باشند که در شرایط کنونی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴    
در آبان ماه امسال 97.2 درصد چک های برگشتی استان فارس به مبلغ 3 هزار و 760 میلیارد ریال به دلیل کسری یا فقدان موجودی برگشت خورده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴    
معاون قضایی و برنامه ریزی دادگستری کل استان فارس گفت: قوه قضاییه ظرفیت های مناسبی برای حمایت از اقتصاد مقاومتی دارد و باید در کنار دستگاههای اجرایی تعالی اقتصاد و اشتغال مولد را تعقیب کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴    
ذاکرین گفت: مسئولین کشور باید گوش شنوا و درک لازم برای شنیدن دغدغه ها و مطالبات و معظلات مردم را داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۴    
نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: بسیاری از مشکلات در حوزه اقتصاد کشور به دلیل عدم تسلط صحیح از قانون توسط بخش خصوصی و تفسیرهای سلیقه ای توسط مراجع حاکمیتی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۴    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت: تاکنون 20 هزار واحد مسکونی مددجویان روستایی زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس مقاوم سازی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۴    
زلزله 3.9 ریشتری کازرون را به لرزه درآورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۴    
یت کوین یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملاً دیجیتال را به وجود آورده و تحت کنترل هیچ کس نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۴    
تفکیک پسماند از مبدأ طرحی است که توسط فعالان محیط زیست لامرد در حال پیگیری بوده تا عواید آن در راستای حمایت از بیماران سرطانی لامرد و مُهر هزینه شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۴    
جمعی از دانش آموزان شهرستان فسا با ایجاد لانه و دانه پاشی در منطقه پانل این شهرستان برای مراقبت از پرندگان در فصل سرد سال اقدام کردند که مدیر حفاظت محیط زیست شهرستان فسا این کار دانش آموزان را ستود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۴    
یکی از تریبون ها و سنگر های کلیدی نظام که حقیقتا دارای اثرگذاری و نفوذ بالایی در صحنه های مختلف کشور و میان توده های مختلف مردمی بوده ، میعاد گاه های نماز جمعه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۴    
نویسنده کتاب های دفاع مقدس فارس بر لزوم مستندسازی خاطرات رزمندگان دفاع مقدس در راستای حفظ و زنده نگه داشتن آن و انتقال به نسل آینده تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۴    
بلندترین آبشار فصلی خاورمیانه در نی ریز با بارش نخستین باران در زمستانی زنده شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۴    
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: بزرگراه مهدیه یک محور شریانی است و غرب شیراز را به جنوب شرقی این شهر متصل می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۴    
مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس گفت: اولین نشست سراسری بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایران با حضور رییس و اعضای هیئت مدیره این بانک در شیراز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۴    
استاندار فارس اعتقاد دارد که در عرصه ی مبارزه با موادمخدر و اعتیاد به عنوان معضلی بزرگ، علاوه بر نگاه دولتی باید نگاه مردمی را نیز مد نظر قرار داد زیرا مشارکت مردم و گروه های مردمی در این موضوع واجب ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۴    
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه بالغ بر 70 میلیارد تومان به بیمه ی معتادان اختصاص یافته است، گفت: اگر استانی پوشش ندهد باید موضوع برای پیگیری قضایی منعکس شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۴    
آیا سپرده های مردم فارس در بانک های استان، صرف تولید و اشتغال در استان فارس می شود؟ اگر می شود چه درصدی و اگر نمی شود سپرده گذاری پنج میلیون استان فارسی در بانک های استان چه سرنوشتی پیدا می کند؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۲    
امیدواریم به زودی شاهد برگزاری مراسم نقد و بررسی عزیز جهان با حضور قهرمان داستان و پاسداشت خدمات ارزنده ایشان در سطح استان باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۲    
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: مهلت ثبت نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۲    
مدیر عامل توانیر کشور با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه تأمین 4 هزار مگاوات سبد انرژی از انرژی های نو پیش بینی شده است، گفت: دولت از سرمایه گذران بخش خصوصی در انرژی های تجدیدپذیر حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۲    
تیم برق جدید فارس در هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور برابر ملوان بندرانزلی متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲    
در پی اغتشاشات اخیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس خطاب به فرمانده نیروی انتظامی استان فارس نامه ای نوشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲    
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، 2 طرح عمرانی بهداشت و درمان در نی ریز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس از برگزاری پنجمین همایش منطقه ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر به میزبانی شیراز خبرداد
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲    
معاون میراث فرهنگی فارس از ثبت 45 شیء هخامنشی موزه تخت جمشید در فهرست ملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲    
جامع مدیر کل هواشناسی فارس گفت: نقاط سردسیر و مرتفع استان تا صبح فردا شاهد بارش برف است و دما در نقاط مختلف استان کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در جریان ناآرامی های اخیر شاهد اقدامات تخریبی و وارد آمدن خسارت در استان نبودیم.
مشاهده نتایج بیشتر...