شنبه ۰۶ خردادساعت ۱۴:۲۲May 2017 27

حافظ نیوز (hafeznews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۰    
امیدواریم که بعضی از مسئولین محترم استان از خطوط مختلف بیرون بیایند و مصالح مردم را رعایت کنند و به منافع مردم نگاه بکنند و جامعه را ببینند چرا که بالاخره فردایی هست...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۰    
نشست مشترک علمی فی مابین معاون پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای کل کشور،رییس منظقه 4 دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و تشکل های علمی دانشگاه فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز صورت پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۰    
معاون گردشگری و امور زائرین استاندار فارس از برگزاری کنگره بین المللی گردشگری سلامت در شیراز طی ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۰    
رئیس سابق سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی (امان) از منافع مشترک بین این رژیم و عربستان سخن گفت و تصریح کرد که ریاض دشمن تل آویو به شمار نمی رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۰    
سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر روحانی پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۰    
انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با پیروزی حسن روحانی به پایان رسید اما نمی توان پرونده آن را بسته شده دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۰    
استان فارس در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر،با تقدیم 282 شهید، 112 جانباز و 5 آزاده برگ دیگری به افتخارات خود افزوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۰    
دونالد ترامپ از زمانی که به عنوان رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد کرده، به طور متوسط هر ماه یکبار تحریم های جدیدی علیه ایران معرفی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۰    
مدیرکل مخابرات استان فارس از افزایش نرخ تلفن ثابت و حذف قبوض کاغذی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۰    
علیرغم گذشت پنج روز از اعلام نتایج انتخابات شورای شهر شیراز، هنوز حاشیه های بسیار آن به اتمام نرسیده است؛ حاشیه هایی که ریشه آن را باید در ماه های پیش از برگزاری انتخابات جستجو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۰    
رهبر معظم انقلاب نسبت به حذف فرهنگ جهاد و شهادت از منابع درسی هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۰    
خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند؛ تیترهایی مانند: از خیابانی به نام سلحشور تا خیابانی به نام کیارستمی؟ ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۳۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر تلاش تیم اقتصادی دولت دوازدهم برای حل مشکلات اقتصادی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۳۰    
حزب الله لبنان طی بیانیه ای از تمام کشورها و سازمان هایی که شرف و استقلال دارند، دعوت کرد تا جنایت حمله وحشیانه به منزل آیت الله عیسی قاسم را محکوم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۰    
با وجودی که درآمدهای حاصل از فروش داخلی حامل های انرژی در دولت روحانی حدود 30 هزار میلیارد تومان افزایش داشته است و به 70 هزار و 900 میلیارد تومان در سال 95 رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۰    
کارگردان و نویسنده نمایش مهنا گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، نمایش مهنا در زندان های شیراز به روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۰    
سرگرد قربانی، رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فسا، عصر (دوشنبه) در حین انجام ماموریت در محور فسا - استهبان دچار حادثه شد و جان خود از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۰    
در حالی سازمان هدفمندسازی یارانه ها یارانه نقدی مشمولان کمیته امداد و بهزیستی را از فروردین 96 تا 3برابر افزایش داده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۰    
رئیس کل دادگستری استان فارس از شناسایی 3 فرماندار متخلف در تبلیغات انتخاباتی و کاهش 68 درصدی تخلفات انتخاباتی در استان فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۰    
نفت در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی پس از این که رییس جمهور آمریکا فروش نیمی از ذخائر نفت استراتژیک این کشور را پیشنهاد کرد، کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۰    
سخنگوی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی اعلام کرد که این ستاد هیچ فراخوانی برای تجمع در تهران و یا استان های مختلف صادر نکرده و مخالف جدی چنین اقداماتی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۰    
در این دوره از این انتخابات، حجت الاسلام رئیسی به عنوان رقیب اصلی کاندیدای پیروز توانست با 16 میلیون رأی یک حد نصاب جدید را در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری اسلامی رقم بزند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۰    
زندگی ماشینی و سرعت موجب شده تا دیگر وقتی برای طبخ غذاهای سنتی نداشته و به سراغ غذاهای آماده برویم، اما اینکه این محصولات تا چه میزان به سلامت افراد آسیب وارد می کند دغدغه مهم پژوهشگران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰    
مراسم رونمایی از کتاب کورش بزرگ و اعلام رسمی آغاز ساخت فیلم کورش بزرگ دوشنبه اول خردادماه با حضور جمع کثیری از سینماگران در موزه سینما برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
با پایان یافتن اردیبهشت داغ و انتخابات پرحادثه 96 اینک باید به نتایج حاصل از انتخابات نگاهی کارشناسی انداخت و دریافت پیروز واقعی انتخابات 96 کیست؟
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
در هفته نهایی انتخابات حسن روحانی وعده مهمی داد مبنی بر ثبت نام از همه افراد نیازمند و تضمین حداقل معیشت برای همه افراد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
روحانی انتخاب مردم است و همه ما وظیفه داریم کمک این دولت باشیم. از امروز روحانی رقیب نیست و رئیس جمهور منتخب کشور ماست؛ این از باخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۰    
شما فرض کنید صبح روز انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، از خواب بلند شده اید و می بینید که همه ضدانقلاب ها و بی تفاوت ها در انتخابات شرکت کنند ولی انقلابی ها هیچکدام از خانه بیرون نمی روند...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۰    
بیش از 300 باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در فارس ثبت خواهد شد؛
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۰    
نتایج نهایی انتخابات شورای شهر شیراز اعلام شد و 12 نفر از لیست امید و یک نفر از لیست پیشرفت و توسعه به پارلمان شهری شیراز راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۰    
چند وقتی ست هر شکست اصولگرایان، مقدمه شکست سخت تر بعدی شان می شود و گویی در این جریان عبرت گرفتن از اشتباهات و خطاهای گذشته یک امر ناپسند و مذموم است!
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰    
جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی از رئیس جمهور منتخب خواسته تا نقدهایی را که مطرح می شود در جهت رفع ناکارآمدی ها به کار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰    
دیدار تیم های فوتبال زیر 20 سال ایران و کاستاریکا با برتری جوانان کشورمان خاتمه پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰    
در پی صدور حکم ظالمانه رژیم آل خلیفه علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین، موجی از خشم عمومی این کشور را فراگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۰    
نتایج نهایی انتخابات شورای شهر شیراز اعلام شد و 12 نفر از لیست امید و یک نفر از لیست پیشرفت و توسعه به پارلمان شهری شیراز راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۰    
مشاور وزیر صنعت گفت: در این دو سال بیشترین زیان را بخش ساخت و ساز کرد، حدود 600 رشته ای که با بخش ساختمان مرتبط بودند بدترین وضعیت را پیدا کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۰    
دادگاه بحرین امروز طی حکمی که قرائت آن با فشار مردم بارها به تعویق افتاد، آیت الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور و مسئولان دفتر وی را به حبس تعلیقی محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور برخی سران کشورهای اسلامی را در مراسم استقبال از رئیس جمهور امریکا در عربستان نشان دهنده ذلت جهان اسلام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
ملت به همه مسئولان و مدیران و سیاسیون فرصت دوباره داد. مثل همیشه!
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: من بسیار تحت تاثیر سطح مشارکت مردم ایران در انتخابات قرار گرفتم و به حسن روحانی تبریک می گویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
شبکه "سی ان ان" به نقل از منابع آگاه اعلام کرد برخی وکلا در کاخ سفید در تلاش برای طرح مقدمات عزل دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا از این سمت، هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
کلید اقتصاد ایران باز در دست روحانی است، او اکنون باید علاوه بر اینکه برنامه های پنج گانه در حوزه اقتصادی را به ثمر برساند، نیم نگاهی هم به اشتباهات گذشته اش داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۰    
باردیگر انتخابات به پایان رسید و وعده ها باقی ماند، حالا پاکبانان این وعده ها را از خیابان ها جمع می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۰    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت به مردم توصیه کرد برای جلوگیری از ابتلا به تب کریمه کنگو، گوشتی را تهیه کنند که مهر سازمان دامپزشکی را داشته باشد
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۵    
پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان فارس روز جمعه 29 اردیبهشت ماه همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
عبدالرضا رحمانی فضلی در یک نشست خبری که ساعت 14 امروز شنبه برگزار شد، نتایج نهایی دوازدهمین دره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
سرپرست ISC با اعلام خبر انتشار رتبه بندی لایدن 2017 گفت: در رتبه بندی لایدن در سال 2017 میلادی تعداد 18 دانشگاه از جمهوری اسلامی ایران در جمع 902 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
رسانه های غربی ضمن پوشش اخبار مربوط به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهور ایران از مشارکت گسترده مردم، شگفت زده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور طی بیانیه ای اعلام کرد: بیم آن می رود که عدم توجه و رسیدگی به گزارشات تخلفات، اصل این حماسه با شکوه حضور را به حاشیه ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
نیروهای عراقی با آزادی کامل مناطق 17 تموز و الاقتصادیین در غرب موصل فقط چهار منطقه تا آزادی کامل شهر فاصله دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
این اوضاع نابسامان فرهنگی و اجتماعی در تبلیغ بی ضابطه و بی حساب و کتاب نامزدها کی پایان میابد؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
عبدالرضا رحمانی فضلی در یک نشست خبری که ساعت 14 امروز شنبه برگزار شد، نتایج نهایی دوازدهمین دره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
در آغاز معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص به کانال 81 هزار واحدی وارد شد و اکنون شاخص کل، 81 هزار و 73 واحد را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۲:۵۵    
امام جمعه شیراز حضور یکپارچه مردم در انتخابات را تجدید قوا و تولید قدرت برای نظام جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و افزود: تکرار انتخابات تولید قدرت و بالا بردن توانمندی نظام است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۲:۵۵    
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس گفت: همه مدارس این استان روز شنبه 30 اردیبهشت ماه جاری در 2 نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۲:۵۵    
رئیس کمیته فن آوری اطلاعات ستاد انتخابات استان فارس، مشارکت مردم این استان در انتخابات را حدود 70 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۵    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند تأکید کردند: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۵    
معاون ستاد حجت الاسلام رئیسی گفت: طبق اخبار و گزارش های ارسالی به ما تعرفه های برگ رای در مناطقی از استان ها از جمله خراسان رضوی، خراسان جنوبی وخوزستان کم آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۵    
رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی نوشت: تخلفت انتخابات از حد گزارش و شکایت گذشته و هیئت نظارت برای صیانت از رای مردم ورود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۵    
سیدمصطفی میرسلیم در پیامی خبر منتشرشده مبنی بر انصرافش از انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۵    
رئیس جمهور آمریکا در آستانه تعلیق تحریم های ایران ذیل تعهداتش تحت برجام، علیه این کشور تحریم های جدیدی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۵    
پسرجوانی که پس ازجنایت خونین در جنوب تهران، همراه دوستش به ترکیه گریخته بود، زمانی که در این کشورزندانی شد، اره ای به مبلغ 500 هزار تومان خرید و موفق شد به همراه 6 زندانی ایرانی فرار کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۵    
هرچند فرزند شجریان غیر مستقیم از فشار بی سابقه حامیان دولت به وی برای اعلام حمایت از روحانی سخن گفته، اما اخبار رسیده حاکی از این است که جریان حامی روحانی پیشنهادی به دور از انسانیت به وی داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵    
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه در روز جمعه با رأی مردم، در نهایت یک نفر از میان نامزدها انتخاب خواهد شد، خاطرنشان کردند: من معتقد به برنده و بازنده در انتخابات نیستم زیرا هر کس رأی بیاورد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵    
انتخابات - کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه شکل مذموم رفاه اجتماعی را قبول نداریم گفت: رفاه اجتماعی یعنی اینکه جامعه نباید از مشکلات اقتصادی و بیکاری رنج ببرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵    
مجموع منابع ریالی درآمدهای ارزی در دولت یازدهم از مرز 1000هزار میلیارد تومان گذشت. حال حسن روحانی باید پاسخ دهد، با این همه پول چه کرد و سهم آن در سفره مردم چه بود؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۵    
رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان فارس از حمله به ستاد مرکزی این کاندیدای انتخابات در شیراز خبر داد و گفت: تعدادی از افراد این ستاد مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۵    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز از برگزاری مناظره انتخاباتی با موضوع عملکرد دولت یازدهم، فرازها و فرودها با حضور مصطفی مشفقیان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۵    
وزیر سابق نفت ایران با اشاره به اینکه مسؤولان دولت برای جبران ناکارآمدی خود مدام مشکلات کشور را به دولت گذشته نسبت می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۵    
رئیس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به اینکه فردا پنج شنبه اسامی مدیران کاروان های اعزامی به حج اعلام می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۵    
245 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموش عالی استان فارس در نامه ای خطاب به کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نوشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۵    
هفته آینده شیراز میزبان دو کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است. حجت الاسلام ابراهیم رئیسی بعد از ظهر دوشنبه وارد شیراز می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۵    
تبلیغات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 24 امشب آغاز می شود و تا یک هفته ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۱۵    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر امروز مرا به صحنه فرستادند به دلیل این است که دیده اند کار از کار گذشته و نمی شود کاری انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۱۵    
وزیر آموزش و پرورش گفت: کارهای دخترم ربطی به من ندارد، اما موضوع را از او پرسیدم که او گفت این سخنان کذب است
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۱۵    
یکی از کارخانجات باسابقه تولید تجهیزات صنعت نفت در استان اصفهان اعلام ورشکستگی کرد و 450 کارگر این کارخانه از کار بیکار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۱۵    
وزیر اقتصاد با بیان اینکه بر اساس برنامه ششم باید سالانه 65 میلیارد دلار منابع خارجی از سایر کشورها به ایران بیاید ، گفت: در حال حاضر در تعامل بانکی با بانکهای بزرگ اروپایی محدودیت داریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۳:۱۵    
شجاع خلیل زاده و گادوین منشا به طور رسمی به تیم پرسپولیس پیوستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵    
پس از مخالفت های مکرر با شعار قالیباف برای ایجاد 5میلیون شغل در دولت مردم که نامزدهای دولت و وزرای روحانی اظهار می کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵    
ولی الله سیف در یک تخلف آشکار و با سوء استفاده از امکانات دولتی و بیت المال، صبح امروز ساختمان بانک مرکزی را به ستاد انتخاباتی "حسن روحانی" تبدیل کرد و به تخریب گسترده و از پیش طراحی شده دو نامزد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵    
وزارت صنعت بالاخره با صدور یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که در دولت یازدهم 5100 واحد صنعتی و تولیدی تعطیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵    
محمدباقر قالیباف تصریح کرد: من نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشدم که کناره گیری کنم و با قدرت آمده ام که بر دولت 4درصدی مهر پایان بزنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵    
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس از فراهم شدن زمینه عرضه سهام واحدهای صنعتی صنایع کوچک و متوسط استان فارس در فرابورس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵    
کاظم ناصر به عنوان سرپرست جدید هیأت کشتی شیراز معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۵    
چرا برخی ها حق دارند از سر سفره انقلاب لقمه های بزرگتر از دهان و حق و سهم خود بردارند و بقیه ملت هم باید تنها نظاره گر صحنه باشند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۵    
کافی نبودن توانمندی مدیریتی و مناظراتی روحانی برای جمع آوری آرای عمومی، امروز به خوبی خود را نشان می دهد...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۵    
کدامیک بهتر است؟ اینکه توجه و حواس مردم را معطوف به یک منبع و کانون عظیم معنویت کنیم یا اینکه بر روی استفاده از ظرفیت هایی تاکید کنیم که صرفا از جنبه ملی و یا ادبی منشا اثر هستند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵    
فرماندار شیراز گفت: متاسفانه با وجود اعلام قبلی، بسیاری از کاندیداها دچار تخلف انتخاباتی به ویژه در تبلیغات پیش از موعد شده اند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵    
شامگاه دوشنبه ستاد جوانان حامی قالیباف در شیراز با حضور رئیس ستاد حامیان جوان قالیباف در کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۵    
امانوئل ماکرون نامزد مستقل میانه روی جنبش پیشرو با غلبه بر رقیب راست افراطی خود در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور به کاخ الیزه راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۵    
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم را به شرکت در انتخابات با هدف حفظ ابهت و مصونیت کشور فراخوندند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۰    
تشکل های دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز در نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر علوم نسبت به وضعیت تاسف بار این دانشکده خواستار حضور وی جهت بررسی مشکلات شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۰    
شهردار شیراز گفت: بزرگراه کوهسار مهدی و پل کابلی ولیعصر(عج) شیراز در نیمه شعبان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰    
شهردار شیراز گفت: بزرگراه کوهسار مهدی و پل کابلی ولیعصر(عج) شیراز در نیمه شعبان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۰    
دفاع جهانگیری از واردات پوشاک ایتالیایی دختر وزیر آموزش و پرورش در مناظره روز جمعه، با واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۰    
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان شیراز، از بسته شدن لیست نهایی نامزدهای انتخابات شورای شهر این ائتلاف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۰    
نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه با امنیت ملی در عرصه انتخابات نباید بازی شود، گفت: امنیت ملی کشور دستاویزی برای رأی آوردن یا نیاوردن قرار نگیرد چراکه دشمن از این امر سوء استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۰    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان فارس از واژگونی اتوبوس در محور شیراز - مرودشت خبر داد که تاکنون منجر به مصدومیت 11 نفر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۰    
برادر یکی از معدنچیان حبس شده در معدن زمستان یورت آزادشهر گفت: 2 سال پیش در این معدن فعالیت می کردم و به ازای هر 16 ساعت کار در روز 7 هزار تومان دریافتی و بیمه داشتم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۰    
35مدیر دولت نهم و دهم در نامه به رئیس صداوسیما نوشتند:مقامات دولتی با به دست گرفتن تریبون یکطرفه به گونه ای طلبکارانه و با رویکرد اشرافی و با ژست صاحبان همیشگی حکومت، و نه نمایندگان موقتی مردم ...
مشاهده نتایج بیشتر...