یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۱۰:۱۱May 2019 26

سازمان بنادر و دریانوردی (pmo.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت:افزایش جریان کالایی و کاهش رسوب کالا با حمل کالاهای اساسی از طریق بندر چابهار امکانپذیر است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتر خود نوشت: در دیدار با مقامات بلند پایه پاکستان امنیت منطقه ای، رشد، اتصال و نقش مکمل دو بندر چابهار و گوادر، نقاط کلیدی محورهای مذاکرات بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۲:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر ضرورت توسعه بندر چابهار گفت: از وزارت امورخارجه می خواهیم ایجاد شعبه بانک های افغان، هندی و پاکستانی را در بندر چابهار پیگیری کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۲:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
فعالیت مسیر دریایی هندوستان-قشم با ورود اولین کشتی تجاری رسما آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: چابهار می تواند حلقه وصل بسیاری از کشورها همچون چین، هند، پاکستان و افغانستان باشد به همین دلیل چابهار باید به شهر صلح منطقه تبدیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به برنامه ریزی برای به کارگیری شناورهای مسافری ایرانی در مسیر چابهار-مسقط گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشور در جریان سفر خود به چابهار، از بندر شهید بهشتی بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۹    
معاون مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات، از آغاز اولین ممیزی مراقبتی در سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد و گفت: این ممیزی در راستای بهبود خدمات رسانی به مشتریان و افزایش کیفیت خدمات صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: بندر چابهار یکی از مهمترین امکانات کشور برای ترانزیت و ایجاد یک شبکه حمل و نقل بین المللی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر ظرفیت انبارهای کالای اساسی در بندر امام خمینی(ره) حدود 21 میلیون تن است که همه این انبارها تقریبا تکمیل است و مشکل کمبود کالا اساسی در کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با بیان رشد 85 درصدی ورود کشتی های کالای اساسی به بندر امام در 2 ماه اخیر گفت: در حال حاضر 180 هزار تن روغن و 103 هزار تن شکر در بندر امام خمینی (ره) موجود است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان امروز به منظور بازدید از پتانسیل ها و زیرساخت های بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری وارد بندر چابهار شد و مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران شهرستان چابهار ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان از واردات 33 هزار تن شکر و همچنین 27 هزار تن روغن خوراکی در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۹    
در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۴    
یاداشت تفاهم نامه همکاری میان بندرامیرآباد و دانشگاه علم و فناوری مازندران در راستای مشارکت در زمینه های علمی، پژوهشی ، توسعه ای و خدمات مبتنی بر دانش پیشرفته به امضاء رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: به دنبال پهلوگیری چهار فروند کشتی حامل شکر خام طی دو ماهه نخست سال جاری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از ارسال طرح مطالعات احداث راهگذر سرپوشیده در بندر شهید حقانی به سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد و گفت: این طرح پس از تصویب نهایی، برای جذب سرمایه گذار ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
راهبرد بخش مدیریت سواحل کشور در حوزه های مختلف "مالی و اقتصادی" و "ایمنی، امنیت و محیط زیست دریایی"، "مسئولیت پذیری" و "نظام حکمرانی" بر اساس چشم انداز 20 ساله فعالیت های سازمان بنادر و دریانوردی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۴    
محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی "جعفر مفاخری" را به سمت مشاور مدیرعامل این سازمان در امور ایثارگران منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی جعفر مفاخری را به سمت مشاور مدیرعامل این سازمان در امور ایثارگران منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: نخستین محموله ترانزیتی مازوت به وسیله ریل از آسیای میانه به منظور ارسال به بازار های هدف در پایانه های نفتی مجتمع بندری امام ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران اعلام کرد: با دستور مستقیم رئیس جمهوری برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بالاترین ترافیک و حجم تخلیه و بارگیری در بندر امام خمینی ( ره) خبر داد و گفت: در بندر شهید رجایی انگیزه صادرات کماکان رو به افزایش است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از آغاز فرآیند ترخیص و حمل محموله شکر خام مورد نیاز شهرهای مختلف کشور از بندر چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از برنامه ریزی، مهندسی و اجرای عملیات ایررایزینگ به عنوان روشی نوین به منظور نصب سقف های فوق سنگین مخازن فرآورده های نفتی در بندر خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل بندرو دریانوردی خرمشهر از نجات یک فروند بارج سانحه دیده در آبراه اروند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر از توقیف 372 دستگاه قلیان الکترونیکی وارداتی در بندر خرمشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن تشریح مسائل مهم مطرح شده در خصوص لایروبی اروندرود در نشست مشترک هماهنگی ایران و عراق ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست مشترک هماهنگی ایران و عراق به منظور بررسی مسائل فنی لایروبی اروندرود در خرمشهر، با امضای صورتجلسه نشست بین طرفین، به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نشست مشترک هماهنگی ایران و عراق به منظور بررسی مسائل و جزئیات فنی مربوط به لایروبی مشترک اروندرود برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از نجات یک فروند شناور توسط تیم واکنش در شرایط اضطراری اداره کل بندرو دریانوردی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات اطفاِی حریق 2موتور لنج باری که در اسکله بندر رستمی تنگستان دچار حریق شده بود، با حضور به موقع شناور آتشخوار و تیم های امدادی، با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی آبادان ضمن تشریح اولویت های بندری، دریایی، فنی و مهندسی بنادر آبادان در سال 1398، گفت: لایروبی اسکله های بنادر آبادان جهت پهلوگیری شناورهای با تناژ بالا ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۴    
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی، از تمرین و آموزش (استاژ فنی) مربیان دفاع شخصی یگان های حفاظت بنادر کشور و مرور تکنیک های روز ورزش دفاع شخصی آیکیدو ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه بدون محدودیت صادرات می کنیم، گفت: جامعه جهانی و سازمان بین المللی دریانوردی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بنادر کوچک نقشی کلیدی و اساسی در نبرد اقتصادی کنونی کشور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر از موافقت کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تمدید و صدور مجوزهای موافقت اولیه، ساخت و بهره برداری جهت 8 سازه دریایی در شمال و جنوب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر کشورهای دنیا به سمت اینترنت اشیاء حرکت کرده اند تا صنعت دریایی خود را متحول کنند از اینرو ایران نیز می خواهد در این مسیر حرکت کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عملیات اجرایی دو پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 900 میلیارد ریال در بندرامام خمینی(ره) با حضور شریعتی؛ استاندار خوزستان و گلمرادی؛ نماینده مردم جنوب خوزستان در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: طی انجام 2 عملیات جداگانه با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار، 5 صیاد گرفتار در طوفان نجات یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
سید شهریار حسینی ملی پوش شاغل در بندر نوشهر از سوی مربی تیم ملی هندبال ساحلی برای حضور در پنجمین اردوی آماده سازی تیم ملی به منظور شرکت در مسابقات سال 2019 آسیا در کشور چین فراخوانده شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۲۴    
مامورین یگان حفاظت بندرامیرآباد در جریان بازرسی از خودروهای خروجی از این بندر، موفق به کشف مقادیر قابل توجهی سیگار قاچاق شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از جابجایی کانتینر خالی از مسیر بندر خرمشهر به بندر امام خمینی ازطریق حمل و نقل شبکه ریلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: براساس توافق صورت گرفته بین ایران و عراق، لایروبی اروند بعد از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حسین شهدادی معاون بندری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان سالیانه حجم قابل توجهی از کالاهای مورد نیاز کشور از قبیل برنج، روغن خوراکی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
در نشست مشترک با نمایندگان وزاری اقتصادی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، تمهیدات لازم برای تسریع در روند خروج کالاهای اساسی اتخاذ شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی از اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در کارگروه تخصصی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، طرح پیشنهادی استانداری مازندران در خصوص ایجاد منطقه آزاد در سه بندر امیرآباد، فریدونکنار و نوشهر به تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
موضوعات تسهیل و تسریع در ورود و خروج و حمل کالای اساسی کشور از طریق بندر چابهار و آمادگی این بندر در تخلیه انواع نهاده های دامی کشور با حضور معاونین وزرای جهادکشاورزی و اقتصاد بررسی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در راستای هوشمند سازی بنادر و پس از ماه ها تلاش مستمر و پیگیری ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
برای تسریع و تسهیل خروج کالا از مجتمع بندری امام خمینی(ره)، معاونین وزاری راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، جهادکشاورزی و گمرک جمهوری اسلامی ایران، چهارشنبه 25 اردیبهشت به خوزستان سفر می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به نقش موثر این سازمان در سند آمایش مراکز لجستیک، گفت: پهنه های تحت مسئولیت سازمان بنادر و دریانوردی در قالب سند آمایش مراکز لجستیک ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: تخلیه و بارگیری غلات و نهاده های دامی درمجتمع بندری امام خمینی(ره) رشد 75 درصدی یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: زمینه های توسعه و جذب حداکثری ترافیک کالا با بهره گیری از مقوله پژوهش و استفاده از توان بخش خصوصی را با شناسایی ظرفیت های بندر خرمشهر فعال تر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای هر بندر نسخه مربوط به آن را طراحی خواهیم کرد تا طی یک بازه زمانی مشخص به نقطه ای مطلوب برسیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در جلسه مشترک مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با مدیر کل گمرک شهرستان چابهار بر تسهیل فرآیندها و تسریع ورود و خروج کالا از طریق بندر چابهار تاکید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وتوسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: بعد از 19 سال، ساختار سازمان بنادر و دریانوردی اصلاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: بندر انزلی را به بندری زیبا و چشم نواز تبدیل می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: بزرگترین لنج باری فایبرگلاس ساخت ایران در جزیره قشم تولید و به خارج از کشور صادر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اعلام اولویت های سرمایه گذاری حوزه "سفر و گردشگری دریایی" در سال 98 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) با دستیابی به جایگاه نخست تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی کشور به سمت تبدیل شدن به شهر لجستیکی غلات است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: طی یک ماهه سال جاری میزان صادرات کالاهای غیرنفتی 55درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی محمد تاجگردون را به سمت "نماینده مدیریت OMS" سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ساماندهی شناورها و اسکله ها در بندر انزلی با رویکرد رونق گردشگری صورت گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی و رئیس هسته گزینش وزارت راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست مدیران روابط عمومی بنادر کشور، نحوه اطلاع رسانی مجموعه روابط عمومی سازمان را بسیار مثبت و رو به جلو دانست و بر استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ها در راستای ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: سازمان همکاری های اسلامی در ارزیابی اخیر خود بر نقش مؤثر سازمان بنادر و دریانوردی در بهبود جایگاه ایران در پروژه های بخش حمل و نقل تاکید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان ضمن تشریح آخرین وضعیت استقرار و نصب اسکله سبک شناور خریداری شده در بندر ترکمن، مهم ترین اولویت های بنادر استان گلستان در سال 98 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی از برنامه ریزی و اجرای 977 دوره آموزشی در سطح ستاد و بنادر در سال 97 خبر داد و گفت: کلیات برنامه آموزشی سال گذشته ، با توجه به نوع آموزش شغلی تخصصی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۰    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مراسم تقدیر از خادمان سفرهای ایمن دریایی نوروزی سال 98 گفت: طرح سفرهای دریایی نورورزی از 25 اسفند سال گذشته آغاز و تا 17 فروردین سال جاری ادامه یافت که با ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان 5 صیاد توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار درآب های دریای عمان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
در دیدار اسخت ارازبار سفیر جمهوری قزاقستان در ایران با محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی حجمی نزدیک به 5 میلیون تن انواع کالا و صادرات 2 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از امدادرسانی برای بازگشایی راه های ارتباطی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه توسعه بنادر کوچک به عنوان یک اولویت در سال 1398 برای این سازمان تعریف شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان صبح امروز (15 اردیبهشت) با آسقات اورازبای؛ سفیر قزاقستان در راستای معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری بندر چابهار در محل این سفارتخانه در تهران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در بازدید خود از مجتمع بندری امام خمینی (ره)، تدابیر لازم برای تسریع و تسهیل در تخلیه و خروج کالاهای اساسی از این مجتمع بزرگ بندری را مورد بحث و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا قاسمی به عنوان بازرس مدیرعامل و مسئول پاسخگویی به شکایات این سازمان معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی آخرین وضعیت قیمت سوخت شناورهای مسافری و باری و نیز قیمت بلیت شناورهای مسافری را در سال 1398 تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در پیامی به مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از خدمت رسانی این سازمان طی ایام نوروز به مسافران قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح نتایج بازدید از 5 بندر جنوبی استان بوشهر، اعلام کرد: ساماندهی بنادر "عسلویه و نخل تقی" در دستور کار قرار گرفت و در مورد بنادر "دیر" ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: سومین کشتی حامل دام زنده سبک بامداد امروز (پنج شنبه 12 اردیبهشت) وارد بندر شهید بهشتی چابهار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص آخرین وضعیت کشتی حامل مشتقات نفتی ایران در دریای سرخ که دچار آبگرفتگی در ناحیه موتور شده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: برای نخستین بار گشت دریایی ویژه کاروان های راهیان نور بوسیله شناور نگین در پایانه مسافربری خلیج فارس بندر خرمشهر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ظهر امروز در مراسم بهره برداری از اسکله های نمونه تفریحی مجتمع بندری انزلی گفت: با هماهنگی صورت گرفته بین سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان بنادر و دریانوردی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در آیین تجلیل از 70 نفر کارگر نمونه جامعه دریایی و بندری این استان گفت: حرکت شتابان کشتی توسعه اقتصاد دریایی در شرایط تحریم نیز، توقف ناپذیر است
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
هجدهمین سالروز ورود اولین کشتی به بندرامیرآباد با حضور مسئولین، کارکنان و دریانوردان در محوطه اسکله این بندر گرامی داشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۳    
معاون برنامه ریزی و توسعه منایع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در اسلام و در آیین و فرهنگ ما ایرانیان همواره قشر کارگر و کار آنها مورد توجه و حائز اهمیت بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با روز ملی خلیج فارس، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی به عنوان بزرگ ترین و پیشرفته ترین بندر بازرگانی ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
با هوشیاری ماموران یگان حفاظت اداره کل بنادرو دریانوردی استان بوشهر تعداد 46 میلیون 800 هزار عدد قرص غیر مجاز ترامادول کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به مناسبت هجدهمین سالگرد پهلودهی کشتی ها در این بندر گفت: میزان تخلیه و بارگیری کالا در بندر امیرآباد از 108 هزار تن کالا که در سال اول ورود شناورها به این ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در نشست ارزیابی اولین مانور ریلی کانتینری با بیان اینکه " توسعه حمل و نقل ریلی از ضروریات کشور در حوزه تجارت و اقتصاد ملی محسوب می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور لجستیکی سازمان بنادر با بیان این که " افزایش بهره مندی از ظرفیت ایجاد شده در حمل و نقل ریلی از اولویت ها، مطالبه و سیاست کشور در همه قوا است " ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در بحث افزایش سهم ریل سازمان بنادر و دریانوردی هم یک تکلیف قانونی و هم یک تکلیف سازمانی دارد تا بتواند سهم قابل توجهی از بار با ریل به بندر یا ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در جلسه شورای مدیران ارشد ارگان های دریایی با اشاره به اینکه از 25 اسفندماه سال گذشته تا 16 فروردین ماه سال 98 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت فلات قاره ایران با حضور مدیران عامل دو مجموعه به امضا رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی رویکرد مانور ریلی - کانتینری بندر شهید رجایی در شناسایی موارد منجر به افزایش سهم ریل از ورودی و خروجی بار از این بندر را موفق ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با انتشار پیامی دهم اردیبهشت ماه ، روز ملی خلیج فارس را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ارتقای میزان تخلیه غلات بندر انزلی به 165 تن در ساعت خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست مشترک با سفیر هند، بر لزوم توسعه ارتباط منسجم ایران و هند در پروژه تجهیز بندرچابهار تاکید کرد و گفت: نیازمند بکارگیری تجهیزات ضروری در این بندر ...
مشاهده نتایج بیشتر...