شنبه ۲۷ مردادساعت ۱۹:۲۰Aug 2018 18

سازمان بنادر و دریانوردی (pmo.ir)

  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۵    
دوره آموزشی عملی چگونگی استفاده از خاموش کننده های دستی در اطفاءحریق جهت کارکنان بنادر و دریانوردی آبادان برگزار گردید .
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۱    
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: طی شش ماهه نخست امسال 31 هزار و 760TEU عملیات تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر خرمشهر به ثبت رسیده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 15 درصدی را ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۱    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان می گوید: قرارداد سرمایه گذاری هندی ها در بندر شهید بهشتی چابهار هوشمندانه ترین مدل قراردادی در فضای تجارت منطقه ای است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل و کارکنان بنادر مازندران در طرح پاکسازی سواحل دریای خزر به مناسبت هفته ملی دریانوردی مشارکت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۲۲:۱۵    
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، سیاوش رضوانی در این جلسه به تشریح اقدامات اداره کل در راستای پیشگیری از قاچاق کالا و ارز در بندر نوشهر پرداخت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۹    
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی گفته است که ما باید به سمت فعال کردن کریدوری که آذربایجان غربی یا مرز رازی و بازرگان را به بندرامام خمینی(ره) و بندرخرمشهر وصل کند برویم ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۰    
جشن بزرگ دریایی به مناسبت هفته ملی دریانوردی با حضور کارکنان و خانواده جامعه دریایی و شهروندان تهرانی در بوستان مشاهیر (اراضی عباس آباد) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۰    
دستیار ویژه و مشاور وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)، طی نشست مشترک با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و دیگر اعضای شورای حمل و نقل خوزستان ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۱    
همزمان با هفته ملی دریانوردی برترین های دریایی کشور معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۹    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، محمد سعیدنژاد امروز در بیست و چهارمین همایش ارگان های دریایی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، عباس آخوندی امروز در بیست و چهارمین همایش ارگان های دریایی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵    
مانور ایمنی و حفاظت از محیط زیست دریایی توسط واحد عملیات این بندر در رودخانه کارون برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۶    
خط مسافری و تجاری بندرعباس - بندرخصب با حضور وزیر صنعت و تجارت عمان و قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در بندر شهید باهنر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۳    
شماره بیستم ماهنامه خبری، تحلیلی و آموزشی بندری و دریایی الکترونیکی مسیر (شهریور 1395) منتشر و در اختیار ذینفعان و علاقه مندان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۴    
رییس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وضعیت بنادر کشور در دوره پسابرجام، گفت: امروز زیرساخت های حداقل 200 میلیون تن صادرات و واردات کالا را داریم که البته تاکنون از 130 میلیون تن از این ظرفیت استفاده ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۳    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، محمدرضا نعمت زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه چهارم مساحت زمین را آب فرا گرفته ضمن اینکه کتب مقدس و قرآن کریم به سیر در دریاها و استفاده از نعمات دریا ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، محمد سعید نژاد در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران اظهارداشت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۳    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، عباس آخوندی امروز در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۰    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دستاوردهای برجام در بخش های مختلف کشور به ویژه دریانوردی گفت: پس از برجام، مسیر سرمایه گذاری بسیاری از شرکت های خارجی هموار شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۲    
معاون دریایی و بندری بندرخرمشهر از برگزاری مانور آمادگی عملیاتی مقابله با آلودگی دریایی در این بندر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۳    
ایلنا: مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد از افزایش 10هزار و 500تنی ظرفیت سیلوهای بندر امیرآباد با بهره برداری بخشی از فاز اول ساخت سیلو توسط یک شرکت سرمایه گذار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از فرصت ایجاد شده در شرایط پسابرجام برای جذب سرمایه گذاری ضروری است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۱    
مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از رونق 76 درصدی گشت های تفریحی دریایی در آب های جزیره مرجانی خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۴    
نشست بین المللی دریایی گرجستان (GIMF2016) به مدت 3 روز از 22 لغایت 14 سپتامبر (22 الی 24 شهریور) در شهر بندری باتومی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از تخلیه و بارگیری 335هزار تن کالا و جابجایی 28 هزار نفر در مسیرهای دریایی مشترک ایران با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس طی 5 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵    
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از ارتقای پوشش رادیویی آبهای استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰    
دیک به 400 فروند کشتی کانتینری مجهز به تجهیزات کانتینرهای یخچالی در حال ورود به ناوگان کشتیرانی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۸    
انزلی - ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت : سازمان بنادر به عنوان متولی دریایی طرح مجتمع گردشگری دریایی ( مارینا ) را در دست اقدام دارد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷    
طی حکمی ازسوی مهندس محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی،آقای مصطفی محمدی الموتی به سمت مدیریت گارد بنادر منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷    
به دنبال رفع تحریمها و تعیین سیاست های سازمان برای حضور مجدد موسسات رده بندی بین المللی در کشور ، ممیزی از دفتر مرکزی موسساتی که برای اولین بار قصد فعالیت در ایران را دارند، آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷    
هیات ایرانی با بخش دریایی دولتی ژاپن دیدارکردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان می گوید: اگر بتوانیم همه ظرفیت های موجود در صنایع دریایی و بندری را در حوزه واردات، صادرات و ترانزیت فعال کنیم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۵    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، اجرای وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی و نظارت بر عملکرد بخش خصوصی را مهمترین اولویت مسئولان و کارکنان بندر فریدونکنار عنوان کرد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۲    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ثبت رقم بیش از 42 میلیون تن عملیات تخلیه و بارگیری انواع کالا و افزایش صادرات مواد غیر نفتی در کارنامه عملیاتی بنادر تجاری این استان طی پنج ماهه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۵    
بازطراحی و به روزرسانی سیستم برق و کنترل دو دستگاه گنتری کرین در بندر امام با تازه ترین فناورهای روز جهان در 18 ماه به اتمام رسیده و این دو دستگاه در مدار بهره برداری مجدد قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۵    
دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی IMO شعار روز جهانی دریانوردی در سال 2017 میلادی را مثلت ارتباطیِ مردم، بنادر و کشتی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۲    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: صدور مجوز ساخت و ساز در نوار ساحلی از وظایف قانونی و تکالیف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۷    
مجوز مرحله دوم ساخت بندر صیادی بحرکان با تأیید اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان صادر شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۸    
سومین نشست کمیته فرعی حمل کالا و کانتینر از تاریخ 5 تا 9 سپتامبر 2016 (15 مطابق با تا 19 شهریور 1395) در مقر" آیمو" در لندن برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
باحکم محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، منصورآرامی به عنوان مدیر کل دفتر" برون سپاری وتوسعه مشارکتها "ومشاوراموراجتماعی وشهروندی مدیرعامل منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
باحکم محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، بنا به پیشنهاد معاون امور دریایی علیرضا خجسته به عنوان مدیر کل حفاظت وایمنی دریانوردی منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
با الحاق کشور فنلاند ، کنوانسیون مدیریت آب توازن (BWM Convention) لازم الاجرا گردید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۸    
باحکم محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، علی فتحی به عنوان مدیرکل برون سپاری وتوسعه مشارکت هامنصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۶    
با پیوستن دو دستگاه آمبولانس پیشرفته و مجهز دیگر به ناوگان مراکز درمانی تحت مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۷    
طی حکمی از سوی بهروز کرمی مشاور عالی و مدیرکل حوزه استاندار سیستان و بلوچستان بهروز آقایی به عنوان رییس هیات تنیس شهرستان چابهار و کنارک منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۹    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در راستای بازدیدهای ادواری بنادر در بندر چابهار از پیشرفت طرح توسعه بندر شهید بهشتی و پایانه بین المللی مسافر دریایی بندر شهید کلانتری بازدید و در ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۲    
معاون امور دریایی سازمان بنادر با تشریح رویکرد تحول در ساختار اداره کل حفاظت و ایمنی دریانوردی، از در دست خرید بودن تجهیزات جدید و مدرن جست و جوی نجات دریایی و به کارگیری شناور مخصوص مقابله و پاکسازی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۴    
احمد شهریاری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: این شناور که امروز از بندر آبادان به سمت کویت در حال حرکت بود به دلیل آبگرفتگی در حوالی بویه 9 در نزدیکی دهانه آبراه اروند دچار ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی 33 میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی با ثبت رشد 31 درصدی عملیات در بندر شهید رجایی از ابتدای سال جاری تاکنون ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۵    
معاون فنی و نگه داری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: موج شکن و پهلوگیر غیرمجاز در سواحل بندر دلوار تنگستان شناسایی و با حکم قضایی قلع و قمع شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۲    
مهندس سعیدنژاد در پیام خود ضمن تبریک کسب رتبه برتر بندرامیرآباد در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان مازندران ، از زحمات مدیریت و کارکنان این بندر تقدیر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۲    
طی دیدار مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۱    
منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) در راستای رعایت استانداردهای زیست محیطی، شرکت های سرمایه گذار بخش خصوصی طرف قرارداد را ملزم به نصب و اجرای تصفیه خانه فاضلاب در سایت های خود نمود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۱    
بر اساس گزارش موسسه IHS انگلیس، عدم ثبات در صنعت چین، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (Brexit)،
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۷    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از ترابری 6.8 میلیون نفر سفر در مسیرهای داخلی دریایی به مقصد بنادر این جزیره و جابجایی حدود 500 نفر در مسیر جدید خصب- قشم طی پنج ماه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۸    
مانور بدون اطلاع قبلی اطفاء حریق در مخازن نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) با هدف ارزیابی توان و آمادگی تیم فرماندهی عملیات با مشارکت نیروهای تیم واکنش سریع بخش خصوصی برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۱    
بندر انزلی به مقام قهرمانی یازدهمین دوره ورزش های آبی فرزندان پسر کارکنان بنادر کشور در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی دست یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
بندر انزلی به مقام قهرمانی یازدهمین دوره ورزش های آبی فرزندان پسر کارکنان بنادر کشور در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی دست یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
طی حکمی از سوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران،سیاوش رضوانی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به عنوان رئیس کمیته حمل و نقل دریایی کارگروه توسعه صادرات استان تعیین ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
تیم قایقرانی بندر نوشهر به مقام نایب قهرمانی مسابقات قایقرانی یازدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی فرزندان پسر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی ( جام دریانوردان ) دست یافت .
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به نقش ورزش در حفظ سلامتی و ارتقاء فکری جامعه گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندرنوشهر بر ضرورت رفع مشکل احداث راه دسترسی این بندر تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
طی آیینی در جشنواره ی شهید رجایی استان خوزستان، از مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به پاس موفقیت در کسب رتبه ی نخست تکریم ارباب رجوع با امتیاز عالی در بین دستگاه های اجرایی خوزستان ضمن اهدای ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در تداوم موفقیت های سال گذشته خود، در ارزیابی عملکرد بین 74 دستگاه اجرایی استان خوزستان ضمن کسب امتیازات کامل و برتر در شاخص های اختصاصی و عمومی موفق به کسب ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
مهندس سعید نژاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی طی پیامی به شرح ذیل موفقیت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان را در کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد تبریک گفته و از ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۰:۳۱    
علی اوسط هاشمی در حاشیه بازدید از پایانه مسافربری بین المللی شهید کلانتری چابهار در گفت وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵    
گناوه-ایرنا- رئیس اداره بندرودریانوردی گناوه گفت: با تلاش شناور امدادی 'قیام' یک فروند موتورلنج دارای محموله ملوانی در شش مایلی آبهای ساحلی این بندر از غرق شدن نجات یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۳    
نوزدهمین اجلاس تفاهم نامه منطقه ای اقیانوس هند از تاریخ 15 لغایت 19 آگوست 2016 در ماسای مارا کشور کنیا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۷    
از ابتدای سال جاری تاکنون 26 هزار و 869 TEU عملیات تخلیه و بارگیری کانتینر در بندرخرمشهر انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۹    
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) لایحه تصویب اصلاحات مقررات بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا را مورد بحث و بررسی قرار داده و آن را ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۱    
نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه تصویب اصلاحات ضمایم کنوانسیون بین الملل جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۹    
نمایندگان مردم در خانه ملت لایحه تصویب مقررات بین المللی جلوگیری از تصادم در دریا را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۳    
کارمند اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر جمال نواصردر جشنواره شهید رجایی استان خوزستان بعنوان بازرس برتر طرح تکریم ارباب رجوع استان خوزستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴    
در جشنواره شهید رجایی استان خوزستان اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر رتبه برتر در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۷    
احداث هر نوع سازه دریایی در داخل دریا باید با مجوز سازمان بنادر و دریانوردی باشد و در بحث سازه های ساحلی واقع شده در حریم 60 متری نیز دستگاه ها با استعلام از سازمان بنادر و دریانوردی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۴    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، تفاهم نامه تبادل الکترونیکی اطلاعات میان سازمان بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران با حضور محمد سعیدنژاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مسعود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۵    
یازدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی فرزندان پسر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی(جام دریانوردان) 8 تا 11 شهریور ماه به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار می شود .
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۸    
شاخص نرخ کانتینری در فاصله ماه های آوریل تا جولای امسال در حالی 26 درصد افزایش یافت که خطوط کشتیرانی جهان ،خدمات خود در برخی از مسیرهای ضررده را متوقف کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۲    
دبیرکل تراسیکا که ریاست گروهی متشکل از 13 کشور عضو این کریدور را بر عهده دارد،با حضور در بندرشهید رجایی از امکانات و قابلیت های این منطقه ویژه اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۷    
در ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر نجفی استاندار گیلان، مهندس جلیل اسلامی عضو هیئت عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و جمعی از مسئولین محلی و انتظامی شهرستان آستارا، 1 پست اسکله ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۷    
انتخاب و برگزیده شدن سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی و دریافت لوح تقدیر توسط مدیرعامل محترم سازمان از دست ریاست جمهوری را به همه همکاران تبریک می گوییم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۷    
معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادرطی یک بازدید چند ساعته از بندر انزلی دیدن کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۷    
مراسم استقبال از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از اسکله مسافری بندر آبادان
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۷    
بندرامیرآباد رتبه نخست دستگاههای اجرایی مازندران
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۷    
عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی از اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان بنادر برای انجام پروژه های عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۹    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز دوشنبه با اهدای لوح، از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی تجلیل و تقدیر کرد . ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۸    
بندرعباس - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: قرارداد 18 طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش 5 هزار و 400 میلیارد ریال در بندر شهید رجایی به امضا رسیده یا طی ماه های آینده منعقد خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۰    
گناوه-ایرنا- در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت، چهار پروژه در بندر تجاری گناوه مربوط به اداره بندر و دریانوردی این شهرستان با 70 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و اجرایی شد. ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۳    
با بهره برداری از کارخانه روغن کشی نوید خلیج فارس در بندر امام ضمن ایجاد ارزش افزوده و اشتغالزایی، گامی بزرگ به سمت خودکفایی در زمینه تولید روغن خوراکی برداشته خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۶    
ائتلافی به نام دریا/ LNG و با حضور فعالان صنعت کشتیرانی از جمله شرکت های کشتیرانی معتبر، موسسات رده بندی، بنادر،
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۸    
بمنظور استفاده حداکثری از تجهیزات و تاسیسات، افزایش راندمان و بازدهی تجهیزات، بالا بردن سطح ایمنی تاسیسات و همچنین کاهش هزینه های تعمیرات جاری ، تعمیرات اساسی گسترده برقی در بندر بوشهر انجام شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۱    
دکتر عباس آخوندی با اشاره به این نکته که اصلی ترین هدف ما این است که سهم بنادر کشورمان را در جهان بگیریم و بتوانیم قدرت رقابت پذیری بنادر ایران را از افزایش دهیم گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۵    
وزیر راه وشهرسازی با اعلام اینکه تمام بخش های بندر شهید رجایی مجهز به ریل خواهد شد گفت: باوجود حمل ونقل ترکیبی در بنادر کشورمان مزیت رقابتی بنارد ایران بالا می رود و صادرکننده و وارد کنندگان کالا ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۵    
تین نیوز| 30 پروژه دریایی و بندری با اعتباری بالغ بر دو هزار و 300 میلیارد ریال با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان بنادر، استاندار ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۰    
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در هفته دولت 1700 میلیارد ریال (170 میلیارد تومان) پروژه بندری و دریایی در بنادر کشور به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۳    
اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۵:۲۵    
پیام تبریک ریاست سازمان به مناسبت هفته دولت معاون وزیر راه و شهرسازی طی پیامی هفته دولت و روز کارمند را به دولتمردان و کارکنان سازمان هواشناسی کشور تبریک گفت. ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۱    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: فضای مثبت سیاسی و اقتصادی پیش آمده در پسابرجام فرصتی برای رشد و توسعه ناوگان دریایی کشور فراهم کرد که ورود کشتی های ایرانی به سایر بنادر جهان ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۷    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از تخلیه و بارگیری 606 هزار تن انواع کالا و همچنین افزایش 164 درصدی صادرات محموله های نفتی در این بندر طی امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۸    
تین نیوز| مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در هفته دولت 11 طرح بندری در زمینه اسکله سازی، خارج سازی شناورهای مغروقه از آب ...
مشاهده نتایج بیشتر...