یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۵:۱۹Dec 2018 16

سازمان بنادر و دریانوردی (pmo.ir)

سازمان بنادر و دریانوردی 24 اسفند 1394 سازمان بنادر و دریانوردی 30 مهر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 30 آبان 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 1 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 2 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 3 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 4 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 5 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 6 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 7 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 8 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 10 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 12 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 13 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 14 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 15 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 16 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 17 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 18 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 19 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 20 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 21 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 22 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 23 آذر 1397 سازمان بنادر و دریانوردی 24 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۷    
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، روانبخش بهزادیان به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" این سازمان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۷    
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اله مراد عفیفی پور به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶    
مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور در مورد برگزاری نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۵۶    
عضو هیات علمی موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی گفت: با توسعه حمل و نقل ریلی و اتصال آن به بنادر کشور می توان به سمت کاهش هزینه های جابجایی کالا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۲۶    
مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی گفت: لازمه رسیدن به توسعه یافتگی، تدوین نقشه راه و سند توسعه، تکمیل و ساماندهی بنادر است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۰    
یادداشت | رضا همت جو؛ کارشناس ارشد حمل و نقل بین قاره ای تنوع محیط های جغرافیایی در سطح کره زمین باعث به وجود آمدن پراکندگی های جمعیتی شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۰    
جلسه معرفی توانمندی ها و برنامه های توسعه ای بندر شهید رجایی ظهر روز سه شنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور و با حضور استاندار، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، رئیس کل گمرک ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰    
مدیربندرامیرآباد گفت: در اراضی شرقی بندرامیرآباد منطقه ای با مساحت چشمگیر جهت سرمایه گذاری در بخش گردشگری مهیا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰    
سفیر اندونزی در ایران گفت: ظرفیت های سرمایه گذاری بنادر آبادان را به سرمایه گذاران اندونزی اعلام خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۰    
معاون اول رئیس جمهور از فاز 3 طرح توسعه بندر شهید رجایی بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت عملیاتی بزرگترین بندر تجاری ایران قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۰    
مدیر بنادر و دریانوری آبادان گفت: مشکلات و کمبودهای بنادر آبادان بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۰    
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی، جزو 10 دستگاه اجرائی برتر کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۶    
رییس جمهور با اشاره به اینکه بنادر کشورمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، از اقدامات صورت گرفته در این حوزه قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه تحرک خوبی را در این زمینه شاهد هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: تخلیه و بارگیری کالای غیرنفتی طی هشت ماهه سال جاری با 3 درصد رشد، به 17 میلیون و 409 هزار و 588 تن رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: معاون اول رییس جمهور فردا سه شنبه 20 آذرماه در جریان سفر به استان هرمزگان از فاز 3 طرح توسعه بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۱۶    
چهارمین نشست بررسی همکاری تامین ایمنی دریانوردی در دریای خزر با حضور هیات های نمایندگی کشورهای ایران، آذربایجان، قزاقستان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توسعه زیرساخت های بندر فریدونکنار، ظرفیت های جذب سرمایه گذار در این بندر افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۰    
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمد فاتحی به سمت " رئیس اداره بندر و دریانوردی عسلویه" منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۰    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ایمنی دریانوردی شامل ایمنی ناوگان متردد در دریای خزر و عملیات دریایی و نیز بهره مندی از ظرفیت های حقوقی در خصوص کنترل و بازرسی کشتی ها محورهای اصلی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۶    
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: خارج سازی مغروقه ها و لایروبی اروند دو موضوع مهمی هستند که به صورت جدی از سوی اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۰    
عملیات امداد و نجات 6 خدمه موتور لنج باری در 50 مایلی بندر دیر با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۰    
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح گفت: توسعه بندر شهید رجایی به تقویت اقتصاد ملی کشور و نهادینه شدن توسعه دریامحور کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به نقش ویژه و بسیار مهم بندر شهیدبهشتی چابهار در تجارت دریایی، ایجاد اشتغال و ارزش افزوده کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۰    
با حضور معاونین وزارت راه و شهرسازی و استاندار سیستان و بلوچستان، کلنگ احداث طرح سرمایه گذاری احداث انبارهای چندمنظوره نگهداری کالا (B.O.T) به ارزش 128 میلیارد ریال در بندر شهید بهشتی به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: اتصال بندر چابهار به جاده کمربندی از اولویت های سازمان بنادر و دریانوردی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۶    
مطالعات احداث اسکله ای 150 متری بتنی در بندر اروندکنار در حال انجام است و قرار است تا پایان سال جاری این مطالعات به پایان برسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۶    
یکصدمین اجلاس ایمنی و امنیت دریانوردی با حضور هیأت ایرانی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران و کشورهای عضو سازمان بین المللی دریانوردی در محل دایمی آیمو (شهر لندن) بر گزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۹    
عملیات اجرایی سه پروژه سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار امروز آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۹    
یادداشت | رضا باقری؛ رییس اداره امور ریلی درون بندری سازمان بنادر و دریانوردی این روزها بدون تردید بهترین و بالاترین سطح همکاری ها و هماهنگی های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با سازمان بنادر و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۹    
مدیربنادر و دریانوری امیرآباد گفت: غلات، کالاهای ساختمانی، مواد نفتی ، چوب ، میوه ،مرکبات و چوب بخشی از کالاهایی است که در 15 پست اسکله بندرامیرآباد تخلیه و بارگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۱۵    
دومین گردهمایی و کارگاه اجرای مقررات بین المللی دریانوردی و ممیزی دولت عضو آیمو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، محمد راستاد در متن این لوح که در سیزدهمین همایش بین المللی سواحل ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۵    
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: میزان آماده به کاری شناورهای خدماتی مجتمع بندری امام خمینی(ره) طی هشت ماهه نخست سال جاری 10 درصد رشد یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۵    
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 6 نفر از سرنشینان یک قایق صیادی از خطر غرق شدن در آب های دریای عمان نجات یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۹    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: طی هشت ماهه سال جاری، تخلیه و بارگیری انواع کالای نفتی و غیر نفتی بندر چابهار51 درصد و تخلیه و بارگیری کانتینر 73 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۹    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اهمیت توسعه فناوری اطلاعات در بنادر به عنوان یک مبحث راهبردی در صنعت حمل و نقل دریایی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: رزمایش سایبری در شرایط قطع محدود اینترنت تحت نظارت نمایندگانی از سازمان پدافند غیرعامل کشور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک میلیون و 328 هزار TEU کانتینر طی هشت ماهه سال جاری در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۹    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اعلام کرد: در صورت رعایت استانداردهای ایمنی و الزامات، بستر لازم برای تردد شبانه روزی سفر و گردشگری دریایی فراهم است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۹    
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه ایجاد مگاپروژه چابهار یکی از اقدامات هدفمند دولت تدبیر و امید است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۹    
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: اداره مهندسی سواحل و بنادر بندر چابهار به عنوان نماینده اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان موفق به کسب رتبه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: دو نگله فوق سنگین با وزن مجموع 654 تن در منطقه وی ژه اقتصادی بندر شهید رجایی تخلیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۹    
سفیر جمهوری هندوستان در ایران، تاکید کرد: کلیه فعالیت ها و سفارش های مربوط به سرمایه گذاری در بندر چابهار از سوی سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران و طرف هندی در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۱    
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از افزایش 63 درصدی صادرات کالا از بنادر آبادان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: فرهنگ سازی در سطح مدارس برای آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با فعالیت های دریایی و بندری ضرورت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۲    
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از احداث و بهره برداری از ایستگاه مدرن هواشناسی لحظه ای خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۲    
مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از همه فعالان عرصه دریا و بندر دعوت می کنیم تا دبیرخانه همایش را از نظرات خود در مورد برگزاری چهاردهمین دوره همایش بین المللی بنادر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۰    
دبیر اجرایی انجمن بین المللی پژوهش و مهندسی محیط آبی گفت: بهره مندی از منابع آبی پایدار برای ادامه حیات انسان ها بسیار حائز اهمیت است واستفاده از منابع علمی و مهندسی نیز هر دو برای رسیدن به منابع آبی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۲    
مدیر کمیته فنی سیزدهمین همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی (2018 ICOPMAS ) گفت: 72 نفر از متخصصین ایرانی و خارجی در کمیته علمی و پژوهشی همایش بین المللی بنادر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۰    
کارگاه های آموزشی سیزدهمین همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی (2018 ICOPMAS ) در هتل المپیک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۱    
سومین دوره از کارگاه های آموزشی سیزدهمین همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی (2018 ICOPMAS ) در هتل المپیک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۰    
دومین دوره از کارگاه های آموزشی سیزدهمین همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی در نوبت عصر (2018 ICOPMAS ) در هتل المپیک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۱    
دومین دوره از کارگاه های آموزشی سیزدهمین همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی (2018 ICOPMAS ) در هتل المپیک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۰    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه گفت: 10 هزار نفر سفر در مسیرهای بین بنادر چارک و آفتاب به جزیره کیش ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۱    
جانبازان بندر خرمشهر در ششمین دوره مسابقات وزنه برداری جانبازان کشور موفق به کسب دو مدال طلا و نقره شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: ظرفیت سالانه تخلیه و بارگیری کالا در بندر شهید رجایی 100 میلیون تن است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۱    
اولین دوره از کارگاه های آموزشی سیزدهمین همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی (2018 ICOPMAS ) در هتل المپیک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۰    
با حضور وزیر راه و شهرسازی و در حاشیه نمایشگاه سیزدهمین همایش بین المللی ICOPMAS 2018 ، اطلس مشخصه های دریایی خلیج فارس، حاوی اطلاعات پایه فیزیکی- اقیانوسی در محدوده خلیج فارس رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰    
در حاشیه سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی ( ICOPMAS 2018 ) ، نرم افزار پارسی شبیه ساز دینامیک دریا (PMODynamics) با حضور محمد اسلامی ؛ وزیر راه و شهرسازی و محمد راستاد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۰    
وزیر راه و شهرسازی گفت: ایران در برابر رفتارها و تحریم های ظالمانه منفعل نخواهد بود و در مسیر توسعه خود به سمت شکوفایی پیش می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تا پایان هفته جاری یک زیر دریایی در کلاس سبک، یک ناوشکن تمام ایرانی با نام سهند و زیردریایی تمام ایرانی فاتح در کلاس متوسط را به ناوگان دریایی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰    
دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) در پیامی به همایش بین المللی ICOPMAS 2018 گفت: این سازمان همانند دیگر بخش های سازمان ملل ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۰    
رئیس انجمن بین المللی زیرساخت های آبی(PIANC) گفت: فعالیت ها و برنامه های همایش بین المللی ICOPMAS در ایران به اهداف " پیانک " بسیار نزدیک است و تبادل نظر و ارائه دستاورد های فنی در زمینه مهندسی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش کشتی های مگا سایز؛ یکی از چالش های حوزه مهندسی دریایی به شمار می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۰    
رئیس کمیسیون امور زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای شکل گیری آمایش سرزمینی و یکپارچگی مدیریت نوار ساحلی لازم است سیاست گذاری های کشور این یکپارچگی را تقویت کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۱    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برگزاری همایش بین المللی المللی بنادر، سواحل و سازه های دریایی (ICOPMAS 2018) بستر مناسبی برای افزایش علم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۹    
سیزدهمین همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی (2018 ICOPMAS ) از فردا تا 7 آذر ماه در هتل المپیک برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۱    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر در تشریح برنامه های همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی ( ICOPMAS 2018 ) گفت: همایش آیکوپمس ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به آتش سوزی در شناور خدماتی در 16 مایلی بندر عسلویه، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آتش سوزی در شناور خدماتی علی 20 در آبهای خلیج فارس در عسلویه خبرداد و گفت: پس از اعلام اضطرار و اعزام شناورهای ناجی بنادر و دریانوردی استان بوشهر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۹    
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاران برای توسعه صنعت گردشگری دریایی حاضر به همکاری و سرمایه گذاری هستند چرا که این نوع از سرمایه گذاری ربطی به تحریم و چالش ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۱    
معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پروژه راه دسترسی بندرنوشهر در سه فاز توسط پیمانکار اجرایی می شود و در مجموع در مدت سه سال به بهره برداری کامل می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۱    
سند ایران در اعتراض به تحریم های آمریکا علیه صنعت دریانوردی با حمایت قوی کشورهای عضو شورا مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۱    
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: دوره آموزشی مدیریت پایانه های نفتی بنادر با هدف ارتقای ایمنی در عملیات تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۴    
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: نخستین جلسه طراحی، تولید و راه اندازی سامانه نرم افزاری حوزه گردشگری بنادر شمال کشور در بندر نوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۴    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تکذیب افزایش قیمت سوخت شناورها که به نقل از وی در برخی رسانه ها عنوان شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۴    
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: افزایش صادرات غیر نفتی از کشور یکی از اهدافی است که سیاست گذاران مدنظر قراردادند بدین جهت سازمان بنادر و دریانوردی کمک می کند تا صادرات رشد قابل توجهی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: در پایانه های دریایی به 10میلیون نفر سفر خدمات رسانی ارایه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۴    
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: هیچ گونه تبعیضی نباید در قبال کشورها برای فعالیت های حمل ونقل دریایی تجاری ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۴    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: رکورد تخلیه بیش از 3000 دستگاه خودرو طی مدت 24 ساعت از شناورهای لندینگ کرافت ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۱    
معاون سفیر و وزیر مختار سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران با سفر به مرکز استان هرمزگان، از بخش های عملیاتی و طرح های توسعه ای بندر شهید رجایی دیدن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۴    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی با بیان اینکه همایش بین المللی بنادر ، سواحل و سازه های دریایی ( ICOPMAS ) از قدیمی ترین کنفرانس های علمی در حوزه مدیریت بندری و دریایی در کشور است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۱    
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر کشور آمادگی دارد که بیشترین تسهیلات را به سرمایه گذاران در بندر خرمشهر اعطا کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۱    
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: با تکمیل مراحل نهایی پروژه هوشمندسازی حمل و نقل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۴    
مدیر بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: دستگاه رادار رفلکتور X,S DUAL BAND برروی بیکن نوک موج شکن در بندرامیرآباد نصب و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۴    
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان درباره آخرین وضعیت امدادرسانی به پنج سرنشین شناور لندینگ کرافت "ریحان" که شب گذشته در حوالی جزیره بوموسی دچار سانحه شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۴    
سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای با اشاره به وضعیت فنی و ایمنی ناوگان دریایی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: عملکرد ایمنی و کیفیت ناوگان یک کشور با کمک بررسی سوابق بین المللی کنترل و بازرسی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۴    
نحوه ارائه تسهیلات جهت ثبت نام و حضور دانشجویان در سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی ICOPMAS 2018 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: به منظور اعمال حاکمیت بیشتر بر حمل و نقل دریایی در راستای بند 25 وظایف و اختیارات سازمان بنادرو دریانوردی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی هفت ماه سال جاری تعداد کانتینرهای جابجا شده در بندر شهید رجایی به عنوان اصلی ترین بندر کانتینری ایران به مرز یک میلیون و 200 هزار TEU رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۸    
با حکم معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی نورالله اسعدی به عنوان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۰    
معاون برنامه ریزی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر به عنوان طلایه دار تجارت بین المللی کشور راهکارهای گوناگونی برای مقابله با این تحریم ها در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۶    
طی مراسمی، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان خادم نمونه صادراتی این استان معرفی شد و مدیران بنادر شهید باهنر، لنگه، تیاب و جاسک نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: در یک عملیات جستجو و نجات دریایی با هماهنگی مرکز (MRCC) بندر چابهار، در محدوده 20 مایلی بندر چابهار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات پاک سازی دره فصلی شول شهرستان گناوه از لکه های نفتی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰    
12 نفر سرنشین شناور خدمه بر گامرون در حوالی آب های منطقه پارس جنوبی از خطر نجات یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، اعلام کرد: با پهلوگیری کشتی 75 هزارتنی حامل ذرت در بندر شهیدبهشتی چابهار، عملیات تخلیه بزرگترین کشتی که در این بندر پهلو گرفته است با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۳    
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: فرآیند ساخت بلندترین برج کنترل دریایی و ساختمان مرجع دریایی کشور آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۰    
دوره آموزشی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت موسوم به ستاد با حضور مسئولان و کارشناسان سازمان و بنادر تابعه در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۰    
عملیات تخلیه بزرگترین کشتی و اولین محموله ذرت در بندر شهید بهشتی چابهار آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...