سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۱۸:۲۷Oct 2018 16

سازمان بنادر و دریانوردی (pmo.ir)

  ۳ ساعت پیش    
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی ازیگان حفاظت بنادر و دریانوردی استان گلستان بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
نشست تخصصی اقدامات مربوط به سند خواهرخواندگی و تدوین برنامه عملیاتی در همکاری با بندر تریسته ایتالیا برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه اجلاس بیست و پنجم شورای سیاستگذاری کشورهای عضو پریمار در تهران گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
مکانیزم های اجرایی توسعه زیرساخت ها در بندرگاه جزیره ابوموسی مورد بررسی قرار گرفت و بر همگرایی برای توسعه زیرساخت های بندری و دریایی تاکید شد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: یک فروند لنج چوبی در ساحل رودخانه با تلاش ماموران آتش نشانی بندر خرمشهر از خطر غرق شدگی نجات یافت.
  ۷ ساعت پیش    
حضور کارشناس مسئول بخش کنترل و بازرسی کشتی ها به عنوان تنها نماینده ایران در پنجمین اجلاس پیاده سازی ابزارهای سازمان بین المللی دریانوردی در لندن حضور پیدا کردند
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به آغاز اجلاس بیست و پنجم شورای سیاستگذاری کشورهای عضو پریمار با حضور 15 کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۹    
مدیرکل تامین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر از جا به جایی جرثقیل های مستقر در اسکله فاز دوم بندر شهید رجایی به یال غربی و امکان استقرار گنتری های جدید خریداری شده از شرکت لیبهر آلمان در دوره پسا برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۹    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیات همراه با مدیران ترمینال کانتینری بندر تریسته ایتالیا دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۹    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیات همراه از منطقه آزاد و امکانات بندر تریسته ایتالیا بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۹    
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی با مدیر منطقه آزاد و بندر تریسته ایتالیا با هدف توسعه همکارهای بندری و دریایی دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۹    
به پیشنهاد مدیرکل حوزه مدیرعامل و با حکم جواد جهاندار؛ مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمید شریعت طلب به سمت " رئیس اداره هماهنگی و نظارات " این سازمان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۹    
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه انسان دارای کرامت ذاتی است ، گفت: تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی باید عالمانه و بر اساس دانش و آگاهی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۹    
برنامه های توسعه ای بنادر و پس کرانه های بندری شمال و جنوب کشور با نگاهی بر وضعیت فعلی سرمایه گذاری در بنادر ایران از سوی سازمان بنادر و دریانوردی، اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۹    
رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: در شش ماه نخست امسال 4هزار و 940 تن کالای غیرنفتی ترانزیت شد که این عدد در مقایسه با سال گذشته، بیش از 176 برابر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۹    
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۵    
دوره آموزشی عملی چگونگی استفاده از خاموش کننده های دستی در اطفاءحریق جهت کارکنان بنادر و دریانوردی آبادان برگزار گردید .
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۵    
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری 31 هزار و 760TEU عملیات تخلیه و بارگیری کانتینر در بندرخرمشهر به ثبت رسیده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 15 درصدی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۵    
قرارداد سرمایه گذاری هندی ها در فاز نخست طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار هوشمندانه ترین مدل قراردادی در فضای تجارت منطقه ای است .
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۵    
جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز با حضور مسئولان قضایی و اجرایی استان در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۵    
به مناسبت گرامیداشت هفته ملی دریانوردی، طرح پاکسازی سواحل دریای خزر با حضور مدیرکل و کارکنان بنادر و دریانوردی استان مازندران و جمعی از مسئولین شهری در ساحل سیترای نوشهر اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۰    
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی گفت: ما باید به سمت فعال کردن کریدوری که آذربایجان غربی یا مرز رازی و بازرگان را به بندرامام خمینی(ره) و بندرخرمشهر وصل کند برویم ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۰    
جشن بزرگ دریایی به مناسبت هفته ملی دریانوردی با حضور کارکنان و خانواده جامعه دریایی و شهروندان تهرانی در بوستان مشاهیر (اراضی عباس آباد) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۰    
دستیار ویژه و مشاور وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)، طی نشست مشترک با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و دیگر اعضای شورای حمل و نقل خوزستان ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۸    
همزمان با دومین روز برگزاری و اختتامیه همایش ارگانهای دریایی کشور در هفته ملی دریانوردی، اسامی برترین های دریایی کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۸    
دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی IMO شعار روز جهانی دریانوردی در سال 2017 میلادی را مثلت ارتباطیِ مردم، بنادر و کشتی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه " هاب شدن بنادر بزرگ نباید به از بین رفتن بنادر کوچک منجر شود " ، گفت : در قالب طرح جامع بنادر ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۷    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سهم ریل در تخلیه بارهای بنادر به 17 درصد رسیده است، بر افزایش این رقم تاکید کرد و درعین حال خبر از توقف واردات گازوئیل داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۳    
خط مسافری بندر عباس به بندر خصب و هم چنین خط تجاری بندر شهید باهنر به بندر شناس عمان بعدازظهر روز یکشنبه چهارم مهرماه با حضور جمعی از مقامات دو کشور همزمان با هفته ملی دریانوردی به طور رسمی راه ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۳    
معاون دریایی و بندری بندرخرمشهر گفت: به مناسبت هفته جهانی دریانوردی مانور ایمنی و حفاظت از محیط زیست دریایی توسط واحد عملیات این بندر در رودخانه کارون برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۳    
به گزارش روابط عمومی، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه دریایی کشور با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت هفته ملی دریانوردی گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۳    
شماره بیستم ماهنامه خبری، تحلیلی و آموزشی بندری و دریایی الکترونیکی مسیر (شهریور 1395) منتشر و در اختیار ذینفعان و علاقه مندان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دستاوردهای برجام در بخش های مختلف کشور به ویژه دریانوردی گفت : پس از برجام مسیر سرمایه گذاری بسیاری از شرکت های خارجی هموار شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱    
دکتر آخوندی در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران اظهار داشت: در حوزه دریانوردی آنچه که داریم بین المللی است و در این راستا افزایش قدرت رقابت پذیری ایران را در دنیا دنبال می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱    
مهندس سعید نژاد در مراسم آغاز به کار چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی ایران اظهارداشت: این نمایشگاه به مناسبت روز جهانی دریانوردی و گرامیداشت هفته دریانوردی برگزار شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: برنامه راهبردی 10 ساله صنایع دریایی طی مدت زمان 2 سال گذشته تهیه شد و تا یک ماه آینده منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱    
معاون دریایی و بندری بندرخرمشهر از برگزاری مانور آمادگی عملیاتی مقابله با آلودگی دریایی در این بندر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱    
به گزارش موسسه Drewry در سال 2015 میلادی بازار کانتینری حدود 4 میلیارد دلار سود کرد
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳    
ظرفیت سیلو های بندر امیرآباد با بهره برداری بخشی از فاز اول ساخت سیلو توسط یک شرکت سرمایه گذار در این بندر، افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳    
مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از رونق 76 درصدی گشت های تفریحی دریایی در آب های جزیره مرجانی خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از فرصت ایجاد شده در شرایط پسابرجام برای جذب سرمایه گذاری ضروری است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۴    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از تخلیه و بارگیری 757 هزار تن انواع کالا و همچنین افزایش 63 درصدی صادرات محموله های نفتی در این بنادر طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۴    
نشست بین المللی دریایی گرجستان (GIMF2016) به مدت 3 روز از 22 لغایت 14 سپتامبر (22 الی 24 شهریور) در شهر بندری باتومی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۶    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از تخلیه و بارگیری 335هزار تن کالا و جابجایی 28 هزار نفر در مسیرهای دریایی مشترک ایران با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس طی 5 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۶    
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از ارتقای پوشش رادیویی آبهای استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۶    
مهندس چراغی با اشاره به اینکه در دنیا به طور معمول سهم صنایع دریایی و بندری حدود 40 تا 45 درصد از GDP است و ما باید به این عدد نزدیک شویم، گفت: اکنون سهم این صنایع از GDP کشور کمتر از 10 درصد است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۶    
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان گفت : سازمان بنادر و دریانوردی طرح مجتمع گردشگری دریایی (مارینا ) را در دست مطالعه دارد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷    
طی حکمی ازسوی مهندس محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی،آقای مصطفی محمدی الموتی به سمت مدیریت گارد بنادر منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷    
به دنبال رفع تحریمها و تعیین سیاست های سازمان برای حضور مجدد موسسات رده بندی بین المللی در کشور ، ممیزی از دفتر مرکزی موسساتی که برای اولین بار قصد فعالیت در ایران را دارند، آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷    
هیات ایرانی با بخش دریایی دولتی ژاپن دیدارکردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۵    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، اجرای وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی و نظارت بر عملکرد بخش خصوصی را مهمترین اولویت مسئولان و کارکنان بندر فریدونکنار عنوان کرد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۵    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت : صدور مجوز ساخت و ساز در نوار ساحلی از وظایف قانونی و تکالیف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ثبت رقم بیش از 42 میلیون تن عملیات تخلیه و بارگیری انواع کالا و افزایش صادرات مواد غیر نفتی در کارنامه عملیاتی بنادر تجاری این استان طی پنج ماهه نخست سال جاری خبر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۵    
سیستم برق و کنترل دو دستگاه گنتری کرین (جرثقیل استراتژیک ویژه تخلیه و بارگیری کانتینر) در منطقه ی ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) با بهره گیری از توان و تخصص منابع داخلی طراحی و به روز رسانی گردید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۶    
مجوز مرحله دوم ساخت بندر صیادی بحرکان واقع در شهرستان هندیجان با تأیید اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و برابر با الزامات و مقررات ملی و بین المللی، توسط سازمان بنادر و دریانوردی صادر گردید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۸    
سومین نشست کمیته فرعی حمل کالا و کانتینر از تاریخ 5 تا 9 سپتامبر 2016 (15 مطابق با تا 19 شهریور 1395) در مقر" آیمو" در لندن برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
باحکم محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، منصورآرامی به عنوان مدیر کل دفتر" برون سپاری وتوسعه مشارکتها "ومشاوراموراجتماعی وشهروندی مدیرعامل منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
باحکم محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، بنا به پیشنهاد معاون امور دریایی علیرضا خجسته به عنوان مدیر کل حفاظت وایمنی دریانوردی منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
با پیوستن دو دستگاه آمبولانس پیشرفته و مجهز دیگر به ناوگان مراکز درمانی تحت مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
با الحاق کشور فنلاند ، کنوانسیون مدیریت آب توازن (BWM Convention) لازم الاجرا گردید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۸    
باحکم محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، علی فتحی به عنوان مدیرکل برون سپاری وتوسعه مشارکت هامنصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۸    
با وجود این که خطوط کشتیرانی جهان، خدمات خود در برخی از مسیرهای پرضرر را متوقف کردند،
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۷    
دکتر منصور آرامی عضو هیات عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در راستای بازدیدهای ادواری بنادر در بندر چابهار از پیشرفت طرح توسعه بندر شهید بهشتی و پایانه بین المللی مسافر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۷    
طی حکمی از سوی بهروز کرمی مشاور عالی و مدیرکل حوزه استاندار سیستان و بلوچستان بهروز آقایی به عنوان رییس هیات تنیس شهرستان چابهار و کنارک منصوب شد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۷    
معاون امور دریایی و بندری بندرخرمشهر از نجات یک فروند شناور در آبراه اروند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۷    
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: موج شکن و پهلوگیر غیرمجاز در سواحل بندر دلوار تنگستان شناسایی و با حکم قضایی قلع و قمع شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۷    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی 33 میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی با ثبت رشد 31 درصدی عملیات در بندر شهید رجایی از ابتدای سال جاری تاکنون ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۲    
معاون امور دریایی سازمان بنادر با تشریح رویکرد تحول در ساختار اداره کل حفاظت و ایمنی دریانوردی، از در دست خرید بودن تجهیزات جدید و مدرن جست و جوی نجات دریایی و به کارگیری شناور مخصوص مقابله و پاکسازی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۲    
مهندس سعیدنژاد در پیام خود ضمن تبریک کسب رتبه برتر بندرامیرآباد در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان مازندران ، از زحمات مدیریت و کارکنان این بندر تقدیر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۲    
طی دیدار مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۱    
منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) در راستای رعایت استانداردهای زیست محیطی، شرکت های سرمایه گذار بخش خصوصی طرف قرارداد را ملزم به نصب و اجرای تصفیه خانه فاضلاب در سایت های خود نمود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۱    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از ترابری 6.8 میلیون نفر سفر در مسیرهای داخلی دریایی به مقصد بنادر این جزیره و جابجایی حدود 500 نفر در مسیر جدید خصب- قشم طی پنج ماه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۱    
بر اساس گزارش موسسه IHS انگلیس، عدم ثبات در صنعت چین، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (Brexit)،
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۱    
مانور بدون اطلاع قبلی اطفای حریق در مخازن نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) با هدف ارزیابی توان و آمادگی تیم فرماندهی عملیات با مشارکت نیروهای تیم واکنش سریع بخش خصوصی برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۱    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از افتتاح پایانه بین المللی مسافری دریایی شهید کلانتری چابهار در هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۱    
نمایندگان مردم در خانه ملت لایحه تصویب مقررات بین المللی جلوگیری از تصادم در دریا را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاحات مقررات بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۱    
بندر انزلی به مقام قهرمانی یازدهمین دوره ورزش های آبی فرزندان پسر کارکنان بنادر کشور در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی دست یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۱    
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از رشد 17 درصدی تخلیه و بارگیری کانتینر در این بندر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
بندر انزلی به مقام قهرمانی یازدهمین دوره ورزش های آبی فرزندان پسر کارکنان بنادر کشور در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی دست یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
طی حکمی از سوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران،سیاوش رضوانی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به عنوان رئیس کمیته حمل و نقل دریایی کارگروه توسعه صادرات استان تعیین ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
تیم قایقرانی بندر نوشهر به مقام نایب قهرمانی مسابقات قایقرانی یازدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی فرزندان پسر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی ( جام دریانوردان ) دست یافت .
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به نقش ورزش در حفظ سلامتی و ارتقاء فکری جامعه گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱    
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندرنوشهر بر ضرورت رفع مشکل احداث راه دسترسی این بندر تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
همزمان با ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت،پروژه های تعریف شده در اداره بندر و دریانوردی گناوه با 70 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و اجرایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
طی آیینی در جشنواره ی شهید رجایی استان خوزستان، از مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به پاس موفقیت در کسب رتبه ی نخست تکریم ارباب رجوع با امتیاز عالی در بین دستگاه های اجرایی خوزستان ضمن اهدای ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در تداوم موفقیت های سال گذشته خود، در ارزیابی عملکرد بین 74 دستگاه اجرایی استان خوزستان ضمن کسب امتیازات کامل و برتر در شاخص های اختصاصی و عمومی موفق به کسب ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
مهندس سعید نژاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی طی پیامی به شرح ذیل موفقیت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان را در کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد تبریک گفته و از ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۱    
رئیس اداره بندرودریانوردی گناوه گفت: با تلاش شناور امدادی " قیام7 " یک فروند موتورلنج باری دارای محموله ملوانی در شش مایلی آبهای ساحلی این بندر از غرق شدن نجات یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۳    
نوزدهمین اجلاس تفاهم نامه منطقه ای اقیانوس هند از تاریخ 15 لغایت 19 آگوست 2016 در ماسای مارا کشور کنیا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۴    
نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه تصویب اصلاحات ضمایم کنوانسیون بین الملل جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۳    
کارمند اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر جمال نواصردر جشنواره شهید رجایی استان خوزستان بعنوان بازرس برتر طرح تکریم ارباب رجوع استان خوزستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴    
با امضای تفاهم نامه تبادل الکترونیکی اطلاعات میان سازمان بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران از این پس ارتباط سیستمی بین این دو سازمان در جهت تأمین مبادله اطلاعات اسنادی بر قرار است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴    
سرپرست معاونت عمرانی استانداری هرمزگان ضمن تاکید بر اینکه احداث هر نوع سازه دریایی در داخل دریا باید با مجوز سازمان بنادر صورت گیرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴    
در جشنواره شهید رجایی استان خوزستان اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر رتبه برتر در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۵    
یازدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی فرزندان پسر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی(جام دریانوردان) 8 تا 11 شهریور ماه به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار می شود .
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۷    
دبیرکل کریدور بین المللی تراسیکا ضمن سفر به پایتخت تجارت دریایی ایران، از بخش های مختلف بندر شهید رجایی بازدید و با مدیرکل بنادر هرمزگان و مدیران ارشد این بندر به گفتگو پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۷    
در ششمین روز از هفته دولت با حضور دکتر نجفی استاندار گیلان، مهندس جلیل اسلامی عضو هیئت عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و جمعی از مسئولین محلی و انتظامی شهرستان آستارا، 1 پست اسکله ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۷    
انتخاب و برگزیده شدن سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی و دریافت لوح تقدیر توسط مدیرعامل محترم سازمان از دست ریاست جمهوری را به همه همکاران تبریک می گوییم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۷    
مراسم استقبال از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از اسکله مسافری بندر آبادان
مشاهده نتایج بیشتر...