چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۲۳:۱۳Apr 2018 25

عقیق (aghigh.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۵    
با وجود آمادگی ایران برای لغو ویزای اربعین حسینی، به نظر می رسد طرف عراقی تمایلی به این امر ندارد و روادید عراق را در اربعین امسال لغو نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۵    
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: از ابتدای تفحص در سال جاری، یعنی 18 فروردین ماه که کار آغاز شد تا این لحظه، پیکرهای طیبه 39 شهید درمحورهای بوارین، کتیبان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۵    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کسانی که در ادارات مسئولیتی دارند اما از انجام وظیفه سر باز می زنند حقوقی که دریافت می کنند بر آنان قطعا حرام است؛ چرا که از وظیفه خدمتگزاری عدول کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۹    
معاون جذب و مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات با اشاره به اینکه در توسعه اعتاب مقدسه هیچ گونه کمک دولتی وجود ندارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۹    
آیین اختتامیه سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بعد از ظهر امروز باحضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۹    
بیشتر درباره اسلام بدانید کتابی که به سوالات واقعی درباره زندگی روزمره مسلمانان پاسخ می دهد و به زبان آلمانی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۴    
اعضای تیم تفحص بدون در اختیار داشتن تجهیزات فنی مخصوص کاوش در باتلاق (بیل باتلاق رو) و عدم وجود تجهیزات تخصصی همچنان جستجوی پیکر شهدا را در باتلاق ها ادامه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۴    
مراسم جشن میلاد سرداران کربلا با سخنرانی حجت الاسلام شیخ مهدی شریف و مداحی کربلایی محمد حسین پویانفر، کربلایی محمد حسین حدادیان و کربلایی محسن عراقی در هیئت اصحاب الصاحب عج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۴    
خبرنگاری که در فضای مجازی به یکی از ائمه توهین کرده بود، حین فرار بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۹    
امام حسن علیه السلام در سخنی ارزشمند چهار نتیجه و فایده توجه و عمل به سخن خدا و پیامبر(ص) در دنیا را بیان فرموده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۵    
مجاهدی گفت: متاسفانه با وجود رویش های غیر قابل انکار شعر آیینی و دینی، همچنان خداوند و قرآن کریم در اشعار مظلوم واقع شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه وقتی امسال زائری به سفر حج اعزام می شود باید تفاوت و بهبود خدمات را با سفرهای سال گذشته احساس کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۹    
برنامه روایتگری با موضوع انتخاب سرنوشت به منظور عبرت گیری جوانان از شخصیت این شهید کربلا، برای کاروان های عتبات دانشجویی در جوار مرقد حربن یزید ریاحی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۴    
عقیق:کربلایی حسین طاهری/میلاد حضرت علی اکبر(ع) دریافت
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۳    
پیامبر اسلام در روایتی هفت سفارشی که خداوند به او نموده است را بیان کردن
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۳    
بسیاری از علمایی که در این 83 سال در مهمانی شرکت می کردند، اکنون از دنیا رفته اند، ولی حوزه علمیه قم بهار امسال نود و هفتمین سال از دوره جدید حیات علمی خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۸    
وقتی پدر و مادر، فرزندشان را به درس خواندن امر می کنند، به سود خود فرزند است و سعادت او را می خواهند و این امر از روی محبّت به فرزند است و گرنه به درس خواندن او نیازی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۳    
مدیر پروژه صحن حضرت زهرا(س) حرم علوی با اشاره به بهره برداری 16 هزار و 500 مترمربع از بخش زیارتی و پیشرفت 87 درصدی این بخش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۸    
روکش مزار مطهر حضرت عباس(ع) امسال برای نخستین بار به همت هنرمندان کشورمان در اراک طراحی و دوخته شد که پارچه انتخاب شده برای این اثر ارزشمند مخمل کوبیده به رنگ یشمی در 10 متر مربع است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۸    
هیات های مذهبی استان تهران به منظور به توهین روزنامه نگار هتاک به ساحت امام رضا(ع) امروز در مقابل ساختمان دادگستری کل کشور تجمع خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) در برنامه "راه نشان" شبکه قرآن سیما گفت: اگر امیرالمؤمنین(ع) را از جایگاه الهی اش کنار نزده بودند این همه تفرقه و چند قطبی بودن در میان مسلمانان را شاهد نبودیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۸    
مراسم جشن میلاد امام حسین(ع) ، حضرت اباالفضل(ع) و امام زین العابدین(ع) با سخنرانی حجت الاسلام موسوی و مداحی حاج علی آیینه چی ، کربلایی مسعو اصلانی و کربلایی سید هادی هاشمی در هیئت حرم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۴    
مراسم جشن سرداران کربلا با سخنرانی حجت الاسلام شیخ مرتضی بابایی ، مداحی حاج ابوالفضل بختیاری و حاج مجید کاشانی در هیئت عشاق الائمه (ع) مسجد پنبه چی برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۶:۰۸    
شرح و تفسیر حکمت 360 نهج البلاغه با موضوع سخن گفتن قابل دریافت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۳:۱۷    
امام زین العابدین علیه السلام در روایتی انسان ها را به دل بستن به آخرت تشویق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۱    
مراسم جشن میلاد امام سجاد علیه السلام به همت هیئت رزمندگان اسلام و بعثه مقام معظم رهبری در عراق با سخنرانی حجت الاسلام ثمری و مداحی حاج سعید حدادیان، حاج مهدی سلحشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۱    
شرح و تفسیر حکمت 362 نهج البلاغه با موضوع بحث های لجاجت آمیز در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۴    
رئیس مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به اینکه امام سجاد(ع) عمده رسالت تبلیغی خود را در قالب دعا به انجام رساند، گفت: به نظر می رسد مهم ترین راه باقی مانده در زمان این امام(ع) برای ترویج معارف اسلام اصیل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۴    
با توجه به لزوم مراجعه زائران خانه خدا به پزشکان معتمد به منظور انجام معاینات و سنجش توانایی جسمی و روحی، تمامی زائران حداکثر تا 10 اردیبهشت ماه باید به پزشکان معتمد سازمان حج و زیارت مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۴    
تأثیر فرمان شیطان، نشان ضعف ماست. هرگاه انسان ضعیف شد، وسوسه های شیطان را همچون فرمان مولا می پذیرد؛ انمّا سلطانه علی الّذین یتولّونه ؛ وگرنه اولیای خدا، در مرحله ای هستند که شیطان به آنان نفوذ ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۲    
با حضور 500 نفر از مادحین قم، تهران و کاشان نشستی برگزار می شود که از آقای خورشیدی به عنوان پیرغلام مهدویت در حوزه مداحان و غلامرضا سازگار به عنوان پیرغلام حوزه مهدویت در حوزه شعرا تجلیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۸    
بعد از شهادت تاثیرگذار شهید محسن حججی در سوریه به دست تکفیری ها، دوستان او سراغ عکس هایش رفته اند و هر از چند گاهی تصاویر زیبایی از او را منتشر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۸    
همزمان با سالروز شهادت شهید مدافع حرم، حامد بافنده، فایل تصویری آخرین وداع مادر این شهید را در زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۲    
موضوع موسیقی در سال های پایانی عمر امام(ره)، با فراز و نشیب عجیبی روبه رو می شود؛ همانند فتوای نوزدهم شهریور 1367، که امام در این فتوا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۸    
صحن حضرت زهرا(س) حرم امیرالمؤمنین(ع) با 220 هزار متر مربع به همت ستاد بازسازی عتبات در حال تکمیل است که در این طرح موزه، کتابخانه آستان علوی نیز پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۳    
مراسم جشن میلاد سرداران کربلا در امام زادگان پنج تن لویزان با سخنرانی حجت الاسلام عارفی و مداحی حاج محسن طاهری، کربلایی محمدمهدی طاهری، کربلایی محمدرضا لبانی و برادر بیژن گل محمدی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۸    
مراسم جشن میلاد حضرت زین العابدین(ع) با تلاوت قرآن استاد احمد ابوالقاسمی ، سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مومنی و مداحی حاج احمد واعظی و حاج حسین سیب سرخی در آستان مقدس امام زاده ابوالحسن(ع) شهر ری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۸    
حدیث امام سجاد(ع) درباره گفتار نیک را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۸    
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: مرحوم آیت الله مهمان نواز طلایه دار روحیه انقلابی و ولایی در خراسان شمالی بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
فقهی زاده در حاشیه آیین تجلیل برگزیدگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، از قطعی شدن محل برگزاری نمایشگاه قرآن در ماه رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۸    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی اعلام کرد: در پی رحلت آیت الله مهمان نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری، سه روز عزای عمومی در استان اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۹    
مراسم جشن میلاد سرداران کربلا و سالگرد تاسیس هیئت احرار الحسین (ع) با سخنرانی حجت الاسلام علوی تهرانی ، مداحی حاج غلامرضا سازگار ، حاج احمد واعظی ، حاج حیدر خمسه ، کربلایی حنیف طاهری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۰:۰۹    
حدیث پیامبراکرم(ص) درباره آداب تجارت کردن را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۲۰    
کتاب مناقب اهل بیت مجموعه سخنرانی های آیت الله حاج سید محمد حسین حسینی طهرانی درباره اهل بیت منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۹    
امام صادق(ع) ضمن روایتی به آیه ای اشاره فرمود که قبل از ولادت امام حسین(ع) درباره ایشان نازل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۴    
حدیث امام صادق(ع) درباره دنیا پرستان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۹    
سخن گفتن از مکتب فکری و رفتاری امام سجاد(ع) به معنای سخن گفتن از اسلام ناب محمدی(ص) است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۹    
به مسجد کوفه وارد شدم، جوانی را دیدم که در حال مناجات با خدا بود و در حال سجده می فرمود: برای پروردگارم و خالقم صورتم در سجده و خاک آلود است، و همین شیوه عبادت، شایسته و سزاوار خداوند است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۵    
مروجّی طبسی گفت: به حق، اگر قیام سیدالشهدا(ع) در سال 61 هجری صورت نمی گرفت چه بسا با رویه الحادی ای که بنی امّیه دنبال می کرد، دیگر نام و نشانی از اسلام باقی نمی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۰    
یأس و نومیدی از رحمت و مغفرت الهی از بزرگترین گناهان است. هر شخصی که مرتکب گناهی می شود تا وقتی مأیوس نباشد در صدد توبه بر آمده و با استغفار آمرزیده می شود ولی شخص مأیوس آمرزیده شدنی نیست زیرا امیدی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: قرآن طرحی است که خدای متعال به وجود مقدس نبوی عنایت کرده تا جامعه را از ظلمات به هدایت رهنمون شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۵    
مردی که کلیددار حرم حضرت عباس(ع) بوده و این روزها وارد دهه هشتم زندگی اش شده است. در سفر به کربلا که 2 هفته ای از آن می گذرد، یک ساعتی را کنار او گذراندم و برای من و همسفرم از هر دری سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۵    
امام سجاد (ع)، همان گونه که در برابر خداوند زین العابدین بود، در برابر مردم سیدالکرام بوده است. امام علی ابن الحسین (ع) در حوزه رفتار های فردی و اجتماعی بیشترین تأکید را بر اصول اخلاقی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰    
امام حسن عسکری علیه السلام یکی از آداب نصیحت برادر مؤمن را بیان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۵    
برای امام سجاد(ع) القاب زیادی ذکر شده است که هر یک از این لقب ها بیانگر مرتبه ای از کمال و درجه ای از منزلت معنوی امام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۰    
قاری منتخب ایران در سی و پنجمین مسابقات بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه مسابقات قرآن کشورمان از بالاترین سطح مسابقه ای در جهان اسلام برخوردار است، گفت: من این موضوع را در مسابقات ترکیه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۰    
مریم اکبرپور از شعرای کشورمان همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد امام سجاد(ع) شعری سروده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۱    
عقیق:کربلایی جواد مقدم/شاه شمشاد قدان عباس(ع) دریافت
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
مراسم شب میلاد حضرت اباالفضل(ع) در هیئت انصار الحجة مشهد با سخنرانی حجت الاسلام شیخ مهدی دانشمند و مداحی حاج امیر کرمانشاهی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۱    
جشن میلاد سرداران کربلا در هیئت صاحب العصر(عج) اراک با سخنرانی حجت الاسلام فاضلیان و مداحی حاج مسعود پیرایش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
مراسم تجلیل و تقدیر از مداح اهل بیت حاج امیر عباسی ظهر امروز در حسینیه ستاد معراج شهدا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
تصاویر زیر حرم حضرت معصومه(س) را در ایام اعیاد شعبانیه نشان می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۶    
مرجع تقلید شیعیان در واکنش به سخنانی مبنی بر به رسمیت شناختن قم به عنوان یک کشور مستقل گفت: قم واتیکان نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۱    
حادثه ظهور و دوران پس از آن بیش از آن که متکی بر علل و اسباب عادی باشد، با پشتوانه آیات و معجزات الهی و علل و اسباب غیبی و ملکوتی صورت خواهد بست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۷    
سخنگوی ستاد برگزاری جشن های نیمه شعبان از آمادگی کامل مسجد در ایام الله نیمه شعبان برای پذیرایی از زائران میلیونی آن خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۸    
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران نسبت به لغو روادید زائران اربعین حسینی آمادگی کاملی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۳    
یک زوج جوان زندگی مشترک خود را کنار مزار شهید مدافع حرم علیرضا قبادی آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۸    
مختار ثقفی پس از پیروزی در قیامش به خونخواهی امام حسین(ع) برای نخستین بار بر آرامگاه امام حسین(ع) بنایی ساخت و بر آن گنبدی از آجر و گچ قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۸    
با توجه به استقبال مردم کشورمان برای سفر به عتبات در ماه مبارک رمضان، اعزام کاروان ها در قالب سفرهای 14 و 22 روزه از نیمه دوم رمضان صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۹    
سید جواد موسوی هوایی گفت: امام حسین (ع) کشتی نجاتی است که چراغ هدایت هم دارد و ارتباط ما با او همواره باید برقرار باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۹    
استاد اخلاق در خصوص ارتباط با قرآن گفت: هر کسی هرنوع ارتباطی با قرآن داشته باشد یک نوع شفاعت و دستگیری را به همراه خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۹    
کارن الیوت هاوس نویسنده کتاب هزار توی سعودی سردبیر سابق وال استریت ژورنال و برندۀ جایزۀ پولیتزر است که نزدیک به 35 سال عربستان سعودی را موضوع پژوهش های خود قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۵    
در روز قیامت تمام عوامل ترس و وحشت، مجرمان را احاطه می کند. در این روز هیچ گونه راه جبرانی وجود ندارد و گنهکاران به قدری گرفتار اضطراب می شوند که دوست دارند هر چه در جهان است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۰    
یک کارشناس دینی گفت: حضرت سیدالشهدا(ع) چلچراغی از تمام زیبایی ها و بایستنی ها است و جلال الهی را در رفتار امام حسین(ع) می بینید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۶    
حجت الاسلام سعیدیان گفت: دشمنان همواره به دنبال تخریب و تحریف جریان امام حسین(ع) در کربلا بوده اند. اولین سودی که دشمن از این کار می برد، از بین رفتن فرهنگ ایثار و شهادت است؛ لذا انکار فرهنگ شهادت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۶    
امام زین العابدین(ع): عبّاس را نزد خداوند منزلتی است که در روز قیامت همه شهیدان بر آن رشک می برند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۶    
در روایات داریم خداوند متعال غیور است و هتک حرمت مومنین را تحمل نمی کند و اگر کسی بی حیایی را از حد بگذراند، خداوند غیور هم او را بی آبرو می کند
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۱    
به مناسبت فرا رسیدن چهارم شعبان سالروز میلاد حصرت امام سجاد (ع) عقیق تعدادی از اشعار آیینی را منتشر می کند
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۱    
جشن شب میلاد حضرت اباالفضل(ع) در هیئت ثارالله مسجد الهادی (ع) با مداحی حاج محمدرضا طاهری ، حاج احمد نیکبختیان و کربلایی حسین طاهری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۱    
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، گفت: تاکنون بیش از 200 مسجد در قالب طرح پیوند مسجد و مدرسه، با مدارس استان تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۷    
مراسم جشن شب ولادت حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام شیخ مهدی شریف و مداحی کربلایی حمید علیمی و کربلایی محمد حسین پویانفر در هیئت ریحانة النبی (س) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۰    
متن پیش رو یادداشتی از شهید سید محمدباقر صدر است که هم زمان با ایام ولادت سیدالشهدا (ع) نوشته شده و در مجله الأضواء ، سال پنجم، شماره (6- 7)، رمضان- شوال/ 1384 ه. ق. به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مهدی جهاندار از شاعران کشورمان همزمان با میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) شعری سروده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۶    
حضرت عباس(ع) فرزند امام علی (ع) و امّ البنین، در روز چهارم شعبان سال 26 هجری قمری در مدینه چشم به جهان گشود
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۷    
رویش به زمین مناسب نیاز دارد، دانه در زمینی می روید که شوره زار نباشد. قرآن کریم در مسیر سعادت، قطعاً هدایتگر است، اما رویش بذر هدایت در وجود آدمی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۲    
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به افتتاح آشپزخانه صنعتی در نجف اشرف، از راه اندازی هتل بین المللی و مجهز ایران در این شهر به منظور ارتقای خدمت به زائران عتبات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۲    
امام سجاد(ع) می فرمایند: حضرت عباس(ع) ایثار و جان خود را فدای برادرش کرد و خداوند در عوض این کار، به ایشان دو بال در بهشت می دهد تا بگردد و روز قیامت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۷    
حجت الاسلام شیخ مهدی محدث زاده، نوه حاج شیخ عباس قمی، خاتم المحدثین و صاحب کتاب شریف مفاتیح الجنان دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱    
کنیه ها و لقبهای حضرت عباس علیه السلام را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: سال 97 به عنوان سال افتتاح بخش عمده ای از پروژه های عتبات عالیات خواهد بود از این رو می توانیم سال جاری را به نوعی جشنواره افتتاحیه عتبات عالیات خطاب کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱    
نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران از پیش تولید سریال سلمان فارسی در اواخر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱    
کل ایران ام القری جهان اسلام است و نیازی به یک واتیکان جداگانه ندارد گفت: قم خصوصیت و ویژگی ای ندارد که مشهد نداشته باشد یا مشهد هم خصوصیتی ندارد که ری نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱    
عضو مجلس خبرگان گفت: حضرت سیدالشهدا(ع) در قله سخاوت هستند و احدی از درگاه ایشان دست خالی برنمی گردد همه خلایق ملک و ملکوت از آن ارتزاق می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۶    
متون و منابع اسلامی جلوه های زیبایی از اوصاف و کمالات اخلاقی و دینی قمر بنی هاشم(علیه السلام) را در خود به یادگار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۶    
پیکر مطهر 4 شهید دوران دفاع مقدس درشب میلاد امام حسین(ع) در کتیبان، منطقه عملیاتی رمضان در خاک عراق کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۰    
ماجرای تبریک همسر شهید محسن حججی به شوهرش به مناسبت روز پاسدار را بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۰    
شب شعر قرآنی مشکات با حضور جمعی از شاعران در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۰    
سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اهمیت درس گرفتن از زندگی پنجاه و چند ساله حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در روز ولادت آن حضرت را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۷:۰۶    
آنهایی که مسائل اخلاقی را از فقه جدا می کنند، افراد گمراه و منحرفی اند و فرق بین عرفان اسلامی و عرفان التقاطی هم همین جاست. عرفان اسلامی هیچ گاه به ما اجازه نمی دهد احکام فقهی را کنار بگذاریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۶:۱۶    
استاندار سمنان با بیان اینکه ولایت فقیه ستون فقرات نظام است، گفت: انس و دلبستگی مردم به یک حکومت آسیب پذیری آن نظام را کاهش می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...