پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۱۲:۳۶Jan 2017 19

عقیق (aghigh.ir)

عقیق 29 اسفند 1393 عقیق 29 اسفند 1394 عقیق 31 فروردین 1395 عقیق 31 اردیبهشت 1395 عقیق 31 خرداد 1395 عقیق 31 تیر 1395 عقیق 31 مرداد 1395 عقیق 31 شهریور 1395 عقیق 30 مهر 1395 عقیق 30 آبان 1395 عقیق 2 آذر 1395 عقیق 1 دی 1395 عقیق 2 دی 1395 عقیق 3 دی 1395 عقیق 4 دی 1395 عقیق 5 دی 1395 عقیق 6 دی 1395 عقیق 7 دی 1395 عقیق 8 دی 1395 عقیق 9 دی 1395 عقیق 10 دی 1395 عقیق 11 دی 1395 عقیق 12 دی 1395 عقیق 13 دی 1395 عقیق 14 دی 1395 عقیق 15 دی 1395 عقیق 16 دی 1395 عقیق 17 دی 1395 عقیق 18 دی 1395 عقیق 19 دی 1395 عقیق 20 دی 1395 عقیق 21 دی 1395 عقیق 22 دی 1395 عقیق 23 دی 1395 عقیق 24 دی 1395 عقیق 25 دی 1395 عقیق 26 دی 1395 عقیق 27 دی 1395 عقیق 28 دی 1395 عقیق 29 دی 1395 عقیق 30 دی 1395 
  ۲ دقیقه پیش  
مراسم هفتگی هیئت ریحانة النبی(س) با سخنرانی حجت الاسلام سید جلال موسویان و مداحی کربلایی محمد حسن فیضی ، کربلایی محمد حسین پویانفر و دیگر ذاکرین برگزار شد.
  ۷ دقیقه پیش  
مراسم هفتگی هیئت آل کساء با سخنرانی حجت الاسلام اخوان و مداحی حاج موسی رضایی ، حاج علی ناظمی برگزار شد.
  ۷ دقیقه پیش  
به عبارت بهتر ایران نشان داد که می تواند با دست خالی و اتکا به عنایت خداوند متعال به بهترین موفقیت ها و پیروزی ها دست پیدا کند ...
  ۱۲ دقیقه پیش  
مسئول کمیته قرآن دهه فجر از برگزاری همایش تکریم از فعالان قرآنی و توزیع 60 هزار جلد قرآن در ایام الله دهه فجر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
بنابر آنچه در روایات آمده است، گاهی یک نگاه می تواند حکم عبادت را برای انسان به همراه داشته باشد.
  ۲ ساعت پیش  
مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: کتاب اخلاق، زیاد نوشته اند. اما تا بروی و آنها را بخوانی و عمل کنی، فایده ندارد. از خانه ات و از پدر و مادرت مشغول شو، تا به رفقایت. از جوانی شروع کن ...
  ۳ ساعت پیش  
رئیس سازمان اوقاف با اشاره به برگزاری برنامه های متعدد جنبی در سی وچهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن گفت ...
  ۴ ساعت پیش  
جان و مال آدمی برای قشر مادی نگر ارزشمندترین چیزهاست و گذشتن از آن بسیار سخت و محنت آور است زیرا آن را تمام سرمایه زندگی خود می دانند ...
  ۵ ساعت پیش  
حضرت آیت الله علوی گرگانی از فساد در فضای مجازی و اجتماعی ابراز نگرانی کردند و اظهارداشتند: لازم است برای از بین بردن فساد در ابعاد مختلف حرکتی انجام داد.
  ۵ ساعت پیش  
یادواره شهدای عملیات کربلای پنج و یادبود سردار شهید مدافع حرم داریوش درستی با روایتگری سردار مرتضی قربانی ...
  ۶ ساعت پیش  
استاد حوزه گفت: غربزدگی در عرصه فرهنگ بیش از هر چیز دیگری باعث نفوذ فرهنگی دشمن در عرصه های مختلف کشور می شود.
  ۷ ساعت پیش  
عده ای از فعالان مدنی و مسلمانان اتریشی، روز گذشته راهپیمایی تجمع آمیزی علیه ممنوعیت حجاب برای کارمندان دولتی در این کشور به راه انداختند.
  ۸ ساعت پیش  
امام صادق علیه السلام: به خدا، پیامبر(ص) و علی(ع) ایمان نیاورده، کسی که برادر مؤمنش برای رفع نیاز خود نزد او آید و او با روی گشاده از وی استقبال نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۱:۳۴  
در زندگی واقعی وقتی سوت پایان داور از سوی فرشته مرگ به صدا درمی آید و عمر به پایان می رسد، کسانی که در بازی دنیا کارنامه درخشانی ندارند و به اصطلاح خاطی محسوب می شوند از سوی مربی مورد عتاب قرار می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۳۰  
کربلایی سید رضا نریمانی مداح اهل بیت (ع) عصر چهارشنبه با حضور در منزل خانواده شهید مدافع حرم جاوید الاثر داریوش درستی دقایقی به مداحی و روضه خوانی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۲۵  
امام علی (ع)با کلامی شیوا و دقیق به نحوه آفرینش پرندگان و ظرایف خلقت این موجودات می پردازد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۵  
عقیق:کربلایی حمید علیمی/میدونی دلم تنگته دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۵  
عقیق:حاج محمود کریمی/یا عباس جیب الماءلسکینه دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰  
در 26 دی ماه 1357، محمدرضا پهلوی برای همیشه ایران را ترک کرد. همان روز روزنامه های عصر تیتر زدند شاه رفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۵  
یک شاعر از ارگان هایی که باید برای شعر انقلاب کار انجام دهند ولی در سکوت هستند، گلایه کرد و گفت: متاسفانه بعضی از نهادهای مرتزق از بیت المال که متولی شعر متعهد هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۵  
قانون نانوشته ای میان مراجع تقلید وجود داشت که بلافاصله بعد از رحلت، مُهر آن ها شکسته می شد تا جلوی سوءاستفاده های احتمالی گرفته شود. جالب اینکه یکی از مراجع ثلاث، قبل از وفات خود به این سنت عمل کرد!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۰  
حاج محسن طاهری مداح اهل بیت(ع) مطالب منتسب به خود را که از سوی برخی از رسانه ها به عنوان سخنرانی در ختم مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر شده است تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۰  
ساعت نه صبح، روز جمعه سیزدهم نوامبر در کنار ایستگاه دابرینینسکایا به انبوه کبوترانی که ترسی در چشمانشان نیست خیره میشوم، خوف نان ندارند ولی بیم جان چرا..! تعاملشان با حیوانات ناطق خوب است، ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۵  
دوره معارفی مامان خدا چه شکلیه با هدف پاسخگویی به پرسش های اعتقادی کودکان در آستان حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۵  
این تصور که اول باید جامعه درست شود تا جوان درست شود، اشتباه است. جوان منتظر در پی آن نیست که همه چیز با ساز او کوک باشد؛ جوان منتظر یک بعدی زندگی نمی کند و مبنای زندگی اش فقط شعار نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۰  
تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه برای فیلم سازی دینی باید بر مزیتها پافشاری شود، یکی از مسئولیتهای فیلمسازان انقلابی را ذائقه سازی برای مخاطب خواند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۰  
دبیر اجرایی کنگره بین المللی امام سجاد (ع) گفت: کنگره ملی امام سجاد (ع) در خراسان شمالی طی ایام الله دهه فجر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۰  
امیرالمومنین علی علیه السلام در حدیثی، خوش بینی را مایه کاهش غم و اندوه بیان نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۰  
طبق آموزه های قرآنی هر چه از جانب خداوند به انسان می رسد؛ خیر و نیکی است و امور نامناسب و ناگوار خواستگاه عمل و عوامل گوناگون دیگر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۰  
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: منتخب ادعیه حرم مطهر رضوی مورد بازنگری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۵  
نویسنده کتاب گلستان یازدهم از دیدار خود با رهبر معظم انقلاب و یادداشت ایشان بر این کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۰  
حاج محمدحسین پویانفر مداحی است که فعالیتش را با قرائت در مساجد شروع کرد و معتقد است همه مشکلاتی که در جامعه وجود دارد بخاطر این است که اهل بیت(ع) از خانه های ما دور شده اند و بزرگترین ضربه ای که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۰  
عقیق:حاج مجتبی رمضانی/هوای مجنون طلائیه فکه و شلمچه دارم دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۰  
رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی ضرر حبّ مال و مقام را برای انسان تبیین فرمودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵  
برنامه جامع فرهنگی عتبات عالیات از سوی مدیریت فرهنگی دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در کربلا منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۵  
فراخوان برگزاری سومین جشنواره کشوری شعر دانشجویی انقلاب اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۵  
شمیم باران نام مستندی است که درباره زندگی آیت الله مجتهدی تهرانی ساخته شده است. تیزر این مستند به مناسبت ایام سالگرد ارتحال این معلم اخلاق منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۵  
حضرت آیت الله سبحانی با انتقاد از فضای باز مجازی گفتند: چگونه وزیر محترم این فضا را کنترل نمی کند، باید این فضا را کنترل کرد و ترس از بدگویی ها نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵  
آیت الله قرهی گفت: می خواهید گرفتار نشوید و شیطان شما را فریب ندهد، ببینید قرآن چه می گوید. راه های نجات در قرآن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۵  
استاد حوزه علمیه تهران گفت: آیت الله مجتهدی در طول عمر خود نسبت به همه طلبه ها رسیدگی و توجه ویژه ای داشت همانند پدری که فرزندان خود را مراقبت می کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵  
عقیق:کربلایی حنیف طاهری/کریم کار ندارد به اسم و رسم کسی دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۰  
در مذاکرات با سعودی ها سعی می کنیم از شرایط لازم برای عزت و امنیت زائران اطمینان یابیم و همچنین با جدیت دیه شهداء منا را مطالبه کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵  
جهاد تمام تلاش خود را کرد تا از گنجی به نام عماد مغنیه نهایت بهره برداری را داشته باشد. اگر ما شخصیت عماد مغنیه را نشناسیم، شخصیت جهاد را هم نخواهیم شناخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰  
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای شرایط انتقال قبوض حج تمتع و عمره مفرده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۵  
شاعر آیینی باید به اکثر علوم و تاریخ گذشته واقف باشد تا همه این معلومات دست در دست هم دهند و لغاتی ترواش کند و این لغات به مجموعه ای تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵  
قاضی عسکر با اشاره به دعوتنامه عربستان برای برگزاری مذاکرات 2 جانبه حج 96 گفت: نامه توسط صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به وزیر حج عربستان ارسال و محورهای مورد نظر جمهوری اسلامی ایران به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۵  
تربت مقدس حضرت اباعبد الله الحسین(ع) توسط خادم افتخاری اعتاب مقدسه عراق تقدیم حضرت آیت الله جوادی آملی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۵  
جلسه اول مراسم ماهانه ساعتی برای رفاقت با امام زمان (عج)با سخنرانی حجت الاسلام شیخ مهدی شریف ، مداحی حاج حیدر خمسه ، حاج رضا مطلوبی در حسینیه امام صادق (ع) نازی آباد برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۵  
در پی آتش سوزی حسینیه مسجد مهدیه ورامین دادستانی این شهرستان در حال بررسی عمدی یا غیر عمدی بودن رخداد است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۰  
عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری از برگزاری دومین اجلاس عمومی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۰  
مراسم بزرگداشت استاد اخلاق و ابوالشهید آیت الله حاج شیخ اسدالله ربانی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۰  
آیت الله جوادی آملی گفت: کسی که تنها نقل کننده نظرات دیگران باشد، دلال علم است، فقیه کسی است که نظریه پرداز و صاحب نظر باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۰  
کتاب تک پسر خاطراتی از شهید آخوندی که مادرش بعد از شهادت او از اصفهان خارج نشد به چاپ دوم رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۷:۴۵  
معاون پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با اشاره به تربیت تخصصی 400 طلبه در عرصه مهدویت گفت: تاکنون 3 هزار نفر در دوره های تخصصی مهدویت در سراسر کشور شرکت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۷:۱۰  
عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: امروز جهان اسلام و مسلمانان به مساجد جامعه ساز نیازمند هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۶:۲۵  
تنها در دین ما این موضوع وجود دارد که یک فرد مسلمان در طول یک روز موظف است پنج بار نماز بخواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۵:۰۵  
عقیق: در روایت داریم: قال الامام المهدی علیه السلام: لَوْ أَنَّ أَشْیاعَنا وَفَّقَهُمُ اللّهُ لِطاعَتِهِ عَلَی اجْتِماع مِنَ الْقُلُوبِ فِی الْوَفاءِ بِالْعَهْدِ عَلَیْهِمْ لَما تَأَخَّرَ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۵  
مدیرحوزه علمیه کاشان با اشاره به ظلم های حکومت بحرین، گفت : آل خلیفه در سراشیبی سقوط قرارگرفته است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۱:۴۰  
امروزه صدها هزار مسلمان امنیت اجتماعیِ شکنندۀ اروپا را تهدید می کنند؛ چون تمایلی به مسیحی شدن ندارند و به آرامی وارد آن دسته از کشورهای اروپایی می شوند که دچار رکود اقتصادی هستند اکنون اروپا باید راه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۵  
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از توزیع تعدادی از خاطرات دفاع مقدس در میان مردم سوریه و مدافعان حرم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۲۵  
دعا کردن یکی از آن اعمالیست که ائمه(ع) مردم را به آن سفارش کرده اند. این که دعا استجاب شود یا خیر دست خداست و تقدیری که او برای انسان ها در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۵  
زمانی که هر انسانی را در قبر قرار می دهند و سنگ لحد را روی او می چینند،دست میت از همه جا کوتاه است و آنجا خودش می ماند و اعمالش
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۰  
هر کس آخرت نزد او مهم است ، در خشم و شهوتش آشکار می شود، چنانکه کسی که بی اعتنا به آخرت است ، بی بند و باریش نیز در هنگام خشم و شهوت ظاهر می شود
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۰  
سخنران این مراسم حجت الاسلام شیرازی، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس بوده و پرویز پرستویی به عنوان همرزم فرهنگی او به بیان سخنانی خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۵  
مصر با لغو 5 پرواز هوایی به عربستان اعلام کرد این پروازها صرفه اقتصادی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۵  
امام جمعه بروجرد، با بیان این که دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصت و بهانه ای برای ضربه زدن به انقلاب و نظام استفاده می کنند، گفت: نباید اجازه دهیم دشمن با نفوذ و تفرقه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۰  
آیت الله طباطبایی نژاد در تفسیر نامه 45 نهج البلاغه، گفت: معمولاً عده ای با دعوت از مسئولان به دنبال اهداف و منافعی هستند، لذا باید بدانند بر سر چه سفره ای می نشینند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۰  
رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی شرایط همنشینی فرشتگان با اهل زمین را بیان فرموده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۴۰  
سید جلال الدین اشرف(ع) وقتی به گیلان رسید به لاهیجان رفت و بر مسند رهبری تکیه زد؛ ایشان امور اداری را به برادرش امیرشمس الدین واگذار کرده و خود غالباً با سرداران و یارانش به سر می برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۰  
خداوند در قرآن می فرماید که از شیطان تبعیت نکنید و او دشمنی آشکار برای شماست.در جهان عده ای با رفتارشان شیطان را خشمگین می کنند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۰  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس گفت: با همت خیرین، ناذران و هنرمندان شیرازی پروژه ساخت نیم ضریح خیمه گاه امام سجاد(ع) با پیشرفت خوبی در حال اجراست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۰  
ما می توانیم فضای مجازی را به صورت بومی شده به حسینیه تبدیل کنیم و مطابق با فرهنگ خودمان به هر سمتی که می خواهیم ببریم. این همان کاری است که آمریکا، کره جنوبی، ژاپن و برخی دیگر از کشورها انجام دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۰  
دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات ششم بهمن ماه با معرفی افراد برگزیده در 10 بخش و اهدای جوایز آن ها در تالار وحدت به کار خود پایان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۵  
مراسم جشن تکلیف و عبادت مدارس دخترانه و پسرانه آموزش و پرورش منطقه 14 در مصلای بزرگ ری طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 27 و 28 دی ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۵  
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید فاطمیون فردا، چهارشنبه 29 دی ماه 95 در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۵  
امام جماعت مسجد ثارالله میگوید "این مسجد از جمله مساجدی است که به موضوع ترک اعتیاد ورود پیدا کرده است و در طول 15 سال گذشته صدها نفر با مشاوره ها و برنامه های این مسجد ترک اعتیاد کرده و به آغوش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۵  
آیت الله مظاهری گفت: کمک به یک شیعه از یک ماه اعتکاف بالاتر است. حاجتی از کسی برآوریم یا اینکه یک ماه در مسجد شبانه روز عبادت و روزه و اعتکاف داشته باشیم، آن قضای حاجت مؤمن بالاتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۵  
عقیق:شب های جمعه می گیرم هواتو/حاج میثم مطیعی،حاج امیر عباسی دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۰  
عقیق:شب های جمعه می گیرم هواتو/حاج میثم مطیعی،حاج امیر عباسی دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۵  
عقیق:حاج میثم مطیعی/تکیه به تیغ خودت کردی دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۵  
در ادامه می توانید مداحی عزت مندانه ضد تحریم "تکیه بر تیغ خودت کردی، رو به نامردان نیاوردی"با نوای: حاج میثم مطیعی را دریافت نمائید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۵  
عضو خبرگان رهبری گفت: امر به معروف و نهی از منکر از فریضه های اصلی دین اسلام است که اگر کسی نبست به انجام آن کوتاهی کند و انجام ندهند عادل نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۰  
عقیق:حاج میثم مطیعی/تکیه به تیغ خودت کردی دریافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۵  
مردم فارس و شهر شیراز که به دنبال عدم بارش باران در شال جاری با مشکلات عدیده ای به خصوص در بخش کشاورزی استان مواجه شده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۰  
داشتن سرمایه ارزشمندی چون مقام رضا و تسلیم، درّ کمیابی است که بندگان ناب الهی به آن می رسند و از آن آرامش می گیرند و در مشکلات به آن تکیه می کنند اما هر کس که از این دارایی گران بها محروم باشد حتی در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۵  
سرپرست سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ثبت نام قانونی عتبات فقط در 2300 دفتر زیارتی مجاز در کشور انجام می شود، گفت: زائران حتماً کد کارگزاری از دفاتر زیارتی بخواهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۰  
حجت الاسلام علی اکبری گفت: اگر انسان با محاسبه مرگ لحظاتش را بسازد، زندگی اش ساختار خوبی پیدا می کند. در هر موقعیتی که هستید، آن موقعیت را به مرگ اضافه کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۵  
ناگفته ای از عروسی فرزندان مقام معظم رهبری که شنیدن آن خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۰  
اگر به آثاری که دین اسلام با نگاه و فکر صحیح به زندگی دارد دقت کنیم، به نتایج جالبی خواهیم رسید و به راز ماندگار شدن اسلام بعد از 1400 سال پی خواهیم برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۰  
همزمان با سالروز عملیات کربلای پنج یادواره شهدای مسجد پنبه چی تهران به یاد شهید مدافع حرم جاویدالاثر سردار داریوش درستی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۰  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: کار ساخت ضریح جدید امامین عسکریین (ع) در قم به پایان رسیده و تلاش داریم تا بتوانیم این ضریح را تا پایان امسال برای نصب به شهر سامرا منتقل کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه ای، اعدام سه جوان بحرینی به دست رژیم آل خلیفه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۰  
عقیق: در روایتی از نبی اکرم(ص) آمده است: مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ؛ هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب می شود. پی نوشت: ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۰  
شیخ عباس قمی کتاب مفاتیح الجنان را تالیف کرد تا آن کتاب مفتاح الجنان را که استادش از آن نالیده بود از سکه بیندازد و کار مستندی را جایگزین آن سازد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۱۰  
قرآن آباد روستایی در دهستان خیر، از توابع شهرستان استهبان و در 175 کیلومتری شرق شیراز با 1200 نفر جمعیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۰  
خبرگزاری رادیو و تلویزیون آلمان در گزارشی جدید جامعه مسلمانان این کشور را از ابعاد مختلف مورد تحلیل و بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۷:۱۰  
نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اهمیت ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه اسلامی گفت: نماز کلید همه موفقیت ها و نصرت ها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۶:۲۵  
مرکز رصد الازهر با انتشار مقاله ای مدعی شد: شیعیان به خاطر مقدس دانستن ائمه خود غالی هستند و خوارج نیز به خاطر تکفیر مسلمانان اهل غلو هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۵:۰۵  
فقر و بی پولی در زندگی انسان های زیادی وجود دارد.عده ای بر آن صبر می کنند و عده دیگری تاب تحمل آن را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۳:۲۵  
مسئول فرهنگی بعثه کربلا با اشاره به روایتی از پیامبر در مورد برخورد نیک با مردم گفت: براساس روایات برخورد نیک با مردم از نشانه های مومن بودن است و برخورد با زائر از مصادیق بارز آن محسوب می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...