چهارشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۹:۵۰Aug 2017 16

عقیق (aghigh.ir)

عقیق 29 اسفند 1393 عقیق 29 اسفند 1394 عقیق 30 اسفند 1395 عقیق 1 فروردین 1396 عقیق 1 اردیبهشت 1396 عقیق 31 خرداد 1396 عقیق 31 تیر 1396 عقیق 1 مرداد 1396 عقیق 2 مرداد 1396 عقیق 3 مرداد 1396 عقیق 4 مرداد 1396 عقیق 5 مرداد 1396 عقیق 6 مرداد 1396 عقیق 7 مرداد 1396 عقیق 8 مرداد 1396 عقیق 9 مرداد 1396 عقیق 10 مرداد 1396 عقیق 11 مرداد 1396 عقیق 12 مرداد 1396 عقیق 13 مرداد 1396 عقیق 14 مرداد 1396 عقیق 15 مرداد 1396 عقیق 16 مرداد 1396 عقیق 17 مرداد 1396 عقیق 18 مرداد 1396 عقیق 19 مرداد 1396 عقیق 20 مرداد 1396 عقیق 21 مرداد 1396 عقیق 22 مرداد 1396 عقیق 23 مرداد 1396 عقیق 24 مرداد 1396 عقیق 25 مرداد 1396 
  ۱ ساعت پیش    
هیچ پیغمبر و امامی نگفته زن در خانه حبس باشد، اما آنچه که بسیار مهم هست، این است که انبیاء و ائمه(ع) می گویند زنان و دختران کالای شهوت بیگانگان نشوند.
  ۲ ساعت پیش    
نگرانی انسان ها عوامل متعددی دارد که از جمله آنها گناه، احساس پوچی، تنهایی، رهایی، محو، قهر و نگرانی از فشارکار است.
  ۲ ساعت پیش    
شرط مدافع حرم شدن، مدافع حریم احکام الهی بودن است؛ و شرط مدافع حریم بودن، شناخت درست حلال ها و حرام های الهی و عمل بر اساس آنهاست.
  ۲ ساعت پیش    
به اعتقاد کارشناسان با افزایش جمعیت و باتوجه به اهداف انقلاب اسلامی، رشد آمار مساجد در کشور چندان متناسب نبوده است و این عدم تناسب زمانی بیشتر خود نشان می کند که تعداد مساجد در ایران را با چند کشور ...
  ۳ ساعت پیش    
مراسم رونمایی از سردیس شهید مدافع حرم ارتش در ایستگاه مترو میدان ولیعصر(عج) برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
در ادامه این مراسم لوح یادبود و نشان کاشی گنبد مسجد مقدس جمکران به پاس فداکاری و رشادت این شهید والامقام توسط تولیت این مکان مقدس به عموی شهید حججی اهدا شد ...
  ۴ ساعت پیش    
خداوند برای زیارت قبور اهل بیت(ع) خاصیت های فراوان معنوی قرار داده است تا جایی که می توان از این ظرفیت ها در راستای اصلاح سبک زندگی استفاده کرد.
  ۴ ساعت پیش    
شهید حججی در نامه اش می نویسد: از آخرین باری که به پابوستان آمدم تاکنون چندسالی می گذرد؛ و حال که در صحن و سرایت هستم سرتاپا شوق و شعف دارم.
  ۴ ساعت پیش    
امام کاظم(ع) ضمن روایتی درباره ثواب زیارت فرزند بزرگوارشان به عملی اشاره کرد که شاید بتوان گفت بالاترین ثواب زیارت امام رضا(ع) محسوب شود.
  ۴ ساعت پیش    
سازمان بسیج مساجد و اماکن متبرکه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی مسجد بیانیه ای صادر کرد.
  ۵ ساعت پیش    
جلسه هفتگی هیئت حسن بن علی(ع) تحت عنوان یادبود شهید محسن حججی با سخنرانی حجت الاسلام ناصر خلج و مداحی حاج حسن شالبافان برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
مراسم مناجات و قرائت دعای جامعه کبیره در ایام زیارت مخصوص امام رضا(علیه السلام) در صحن جمهوری حرم مطهر امام رضا(ع) با سخنرانی و روضه خوانی حاج منصور ارضی و مداحی حاج حسین سازور ...
  ۶ ساعت پیش    
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی با سخنرانی حجت الاسلام گواهی و مداحی کربلایی نریمان پناهی و کربلایی محمدحسین پویانفر در هیئت ریحانه النبی برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
امیرالمؤمنین علیه السلام به انسان های دل بسته به شهوت های دنیا هشدار می دهد که دست نگه دارند و به تربیت نفس خود و ترک عادت های زشت مشغول شوند.
  ۸ ساعت پیش    
برای بر پا ساختن یک خیمه، دیوار و سقف طناب و میخ در صورتی به درد می خورد و در تشکیل خیمه نقش دارد که، ستون آن خیمه بر پا باشد، نماز هم نقش ستون را در خانه و خیمه دین دارد.
  ۹ ساعت پیش    
امام جماعت نمونه و برگزیده سابق کانون عالی مساجد با تأکید بر اینکه ائمه جماعات برای ارتقاء و رونق مساجد باید مسجد را اداره و محل کار خود بدانند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
حسین کچویان در دومین روز از سمینار جامعه شناسی حجاب و بدحجابی با بیان اینکه دین منع لذت نمی کند و ادیان فقط برای امر کنترل نیستند، گفت: حجاب موجب می شود که روابط زن و مرد ساماندهی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۴    
در تظاهرات پر خروش مردم در اوج انقلاب، حضوری چشم گیر داشت و بدون هیچ واهمه ای در برابر دیدگان جلادان پهلوی، شعار مرگ بر شاه سر می داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۷:۲۹    
مسلمان، بر برادر دینی خود حقوقی دارد که مراعات و ادای آنها، بسیاری از اختلاف ها را می کاهد و روابط اجتماعی را در جامعه اسلامی تقویت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۶:۳۴    
یکی از شاعران کشورمان قطعه شعری را به شهید مدافع حرم محسن حججی تقدیم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۵:۲۴    
تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) بر تهیه آیین نامه قرآنی در عرصه خبر و اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: آداب و ابعاد اطلاع رسانی و خبررسانی از منظر قرآن کریم باید توسط شخصیت های متخصص برجسته بررسی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۰۴    
دفتر نشر معارف چاپ دوم تاریخ توصیفی تحلیلی صدر اسلام را روانه بازار کتاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۱۹    
اسلام پیشاپیش در قلوب و فطرت و اندیشه های مردم جا داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۳:۲۹    
آیت الله مجتهدی تهرانی(ره) با بیان حدبثی از رسول خدا(ص) به فواید کم حرفی اشاره می کند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۴    
کاربر دیگری که خود را العشق الیوسفی معرفی کرده می نویسد: شمر در چهره مدرن خود در کربلا حاضر شده و سر شهید محسن حججی از تن جدا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۴    
هفته نامه کویر امروز استان سمنان روز چهارشنبه هجدهم مرداد 96 در شماره 16 یادداشتی با عنوان حج امسال با سوغات ایرانی به قلم نعمت الله پریمی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۴    
رادمردانی آزاده اند که جان خویش در بوته انتظار موعود منتظَر گداخته اند و کلام الهی در دستی و سلاح در دست دیگر دارند و در وقت ظهور بسان پروانه دور وجود مبارکش گرد خواهند آمد و او را در این جهاد مقدس ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۴    
کربلایی حسین طاهری/تنگ غروبه دریافت
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۴    
شجاع دلی که با شهادتش الگویی شد برای جوانان و نامش در تاریخ جاودانه ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۴    
پژوهشگر حوزه مهدویت با بیان اینکه باید نگاهمان به مساجد نگاه پادگانی باشد، گفت: مسجد پادگان یاران مهدی (عج) است و در این پادگان باید تمام استعدادها را برای پروش یاوران حضرت فعال کرد و بعد به خدمت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۴    
پیامبر گرامی اسلام(ص) در روایتی شرورترین مردم را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۰۹    
آیت الله محمدرضا مؤیدی قمی در ایام حج تمتع 1394 در فاجعه منا به شهادت رسید. این مفسر قرآن کریم در آخرین ارتباط با فرزندانش قبل از شهادت، توصیه هایی به آن ها داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۴۴    
خدا عاشق این بوده که ما اهل بهشت شویم و حتی یک نفرمان هم به جهنم نرویم؛ اما بیشتر مردم کره زمین در این دنیا قدر خدا را نمی دانند و حق خدا را رعایت نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۹    
بهار سرخ ؛ جدیدترین سروده رضا اسماعیلی در قالب غزل مثنوی است که به مقام شهید مدافع حرم، محسن حججی، تقدیم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۴    
مدیر مؤسسه مطالعات راهبردی و فرهنگی اصحاب الحسین(ع) گفت: در مراسم حج، جمعیتی بین 23 میلیون به زیارت خانه خدا می روند و این در حالی است که امروز ظرفیت اربعین با گسترش حدود 27 میلیون جمعیت و حضور 63 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۹    
رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم گفت: محققین می بایست به اصول صحیح قرائت قرآن و درک مفاهیم آن مسلط باشند. اصول صحیح قرائت، یکی از مهمترین مؤلفه ها، در رسیدن به عمق معانی قرآن کریم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۵    
کتاب و نرم افزار مناسک حج حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۵    
مراسم هفتگی هیئت مکتب الزهرا(س) شهران یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی با سخنرانی حجت الاسلام بندانی نیشابوری و مداحی کربلایی محمد حسین حدادیان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۵    
همرزمان و دوستان شهید سیدحسین حسینی ساعتی پیش با پیکر مطهر او در معراج شهدا وداع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۵    
درباره اینکه چرا روز 23 ذی القعده روز زیارتی امام رضا(ع) است، برخی از افراد معتقدند امام هشتم شیعیان در روز 23 ذی القعده به شهادت رسیده است، اما باید گفت این روز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۰    
نمی دانست اشکال کارش کجاست که خدا او را به صف شهدا راه نداد؛ برای همین وقتی برگشت، چله زیارت جمکران گرفت و همین مسیر دروازه پروازش شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۵    
مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با استناد به حدیثی از حضرت رسول (ص) و محور قرار دادن عشق جهانی به امام حسین(ع) احب الله من احب حسینا به عنوان شعار اربعین 96 انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۵    
راهکارهای متعددی برای افزایش درآمد در منابع دینی وجود دارد که توجه به آنها بسیار لازم و ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۵    
رسانه های خبری عربستان بدون اشاره به جزئیات حادثه اعلام کردند که دست کم 30 نفر از زائران خانه خدا در شهر مکه جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۰    
عقیق: با فرا رسیدن 23 ذیقعده روز زیارت مخصوص امام علی بن موسی الرضا(ع) ، برنامه های هیئت های شاخص در مشهد مقدس اعلام می شود. دریافت
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۰    
مداحی که از ابتدا برای پول می آید، مرخص است اما اگر در جلسه ای بخواند و به او صله بدهند ایرادی ندارد اما اینکه بیاییم قبل از منبر مبلغ را طی کنیم و بگوییم آن را به حسابمان بریزند باید فاتحه مداحی را ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۵    
این شعر، شب گذشته از سوی حاج محمود تاری (شاعر و مداح اهل بیت علیهم السلام) به یاد شهید محسن حججی در مراسم بعثه مقام معظم رهبری در سرداب حرم حضرت عباس (ع) خوانده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۰    
مدیر موسسه مطالعات راهبردی و فرهنگی اصحاب الحسین(ع) از برگزاری همایش بر بال اربعین ویژه بانوان در پایان هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۵    
توسل به اهل بیت(ع) همواره در فرهنگ شیعه از جایگاه والایی برخوردار است و شیعیان با این عمل خود را به خدا نزدیک می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۰    
مداحان و شاعران آئینی کشورمان با اشاره به اقدام شایسته گروه سیره ستایشگران اهل بیت(ع) گفت : صله مداحان در شب های محرم امسال برای تهیه جهیزیه نوعروسان صرف خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۰    
به مناسبت شهادت مظلومانه محسن حججی بدست تکفیری های داعش، مستند داستانی این شهید بزرگوار در شبکه یک سیما تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۰    
حجت الاسلام مهدی همازاده از طلاب حوزه علمیه و معاون مدرسه ی اسلامی هنر در یاداشت هایی به بیان خاطرات سفر علمی خود به آمریکا پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۱۰    
عقیق: دریافت
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۶:۳۵    
حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: دین خدا را تکه تکه نکنید، اگر مسلمانان مانند مسیحیان و یهودیان آئین موسی و عیسی(ع) را قطعه قطعه کنند، این دیگر دین نیست بلکه بازی با دین است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۴:۲۵    
نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران در کاروان حج جانبازان از برگزاری مراسم یادبود برای شهید مدافع حرم محسن حججی در برنامه وداع جانبازان در مدینه منوره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۲:۳۵    
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت: فلسفه عبادت، انس با خدای تعالی است و در اثر انس با خدا است که انسان به او نزدیک می شود و به کمال و سعادت می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۰:۴۵    
فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه ما به درخواست دولت های عراق و سوریه به این کشورها وارد شدیم، گفت: ما زمانی وارد عراق و سوریه شدیم که تروریست ها به خطوط قرمز ما نزدیک شده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۰:۴۵    
شهادت بالاترین افتخاری است که اهل بیت عصمت و طهارت آن را آرزو داشتند و در قنوت نمازشان برای شهادت دعا می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۶    
پیامبر اسلام(ص) پس از توحید همواره فکر مردم را به روز رستاخیز و معاد متوجه می کرد و می فرمود:روزی می آید که همه مردگان زنده می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۶    
امام علی علیه السلام فرمود: هرگاه حاجتی از درگاه خداوند دارید، این گونه دعا کنید تا دعای شما مستجاب شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۶    
دینانی گفت: فرق است بین زندگانی و ماندگانی. زندگانی، ماندگانی با غرض و با غایت و آگاهی است. اگر آگاهانه زندگی کنیم، این زندگانی است و اگر هیچ فکری در سرت نیست، این ماندگانی و بیهودگی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۶    
مراسم هفتگی هیئت انصارالفاطمه(س) با مداحی حاج سید احد خجسته در مزار شهدای گمنام کهف الشهدا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۶    
حمید خلیلی مدیر مؤسسه سردار شهید حاج احمد کاظمی ناگفته هایی از زندگی شهید مدافع حرم بی سر محسن حججی را بیان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۶    
رامبد جوان در ابتدای برنامه خندوانه متنی را خطاب به شهید محسن حججی قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۶    
حجت الاسلام قرائتی در یکی از جلسات درس هایی از قرآن با اشاره به نحوه برخورد با منافقان به تشریح ویژگی افرادی که باید با آن ها با خشونت برخورد کرد، پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۱    
مداحی زیبای حاج محمود کریمی را به یاد شهید محسن حججی را ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۶    
در حالی که دو جلد از مجموعه 16 جلدی خاطرات سردار سلیمانی پیش از این منتشر شده است، نویسنده این مجموعه از توقف انتشار مجلدات دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۱    
مسئول فعالیت های قرآنی در بسیج مردمی عراق از ثبت نام 86 موکب قرآنی ایرانی برای حضور در ایام اربعین حسینی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۶    
حاج سعید حدادیان در صفحه شخصی خود خطاب به شهید محسن حججی نوشت: محسن عزیز از تو سپاسگزارم که عزت به تاراج گذاشته شده مان در سلفی حقارت را به عزت تبدیل کردی.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۶    
گفتگویی با حاج حیدر خمسه در حاشیه مراسم یادبود شهید محسن حججی در نجف آباد اصفهان
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۰    
یادگار حضرت امام خمینی (ره) با تنی چند از اساتید اشعار آیینی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۵    
برنامه های روز زیارتی امام رضا(ع) در حرم مطهری رضوی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۰    
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: دولتمردان ما معیشت و اشتغال را در اولویت خود قرار دهند و بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۵۵    
عقیق: دریافت
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۵    
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به هشدارهای رهبر معظم انقلاب درباره پروژه نفوذ، گفت: نفوذ سیاسی، اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۶:۴۰    
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: در حق هم دعا کنیم تا خداوند متعال ما را جزو اولیاءالله خود قرار دهد و این سفارش امام خمینی(ره) به طلاب را همیشه متذکر شویم که فرمودند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۵:۳۵    
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه حدیث ثقلین به هیچ عنوان نزاع برانگیز نیست، گفت: کتاب های معتبر اهل سنت این حدیث را به خوبی نقل کرده اند و به عنوان یک حدیث متواتر در بین شیعه و اهل سنت مطرح است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۳:۱۰    
او از فرماندهان دفاع مقدس است شهیدی که در عملیات والفجر 2 و در کمتر از یک ماه پس از جشن ازدواجش، به ملکوت اعلی پیوست و به آرزویش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۵۵    
هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۰    
مدیر موکب اربعین مسجد مقدس جمکران گفت: برجسته ترین اهداف امسال موکب مسجد مقدس جمکران توسعه کمّی و کیفی خدمات به پشتوانه تجارب سال گذشته و همچنین تقویت روح تعاون بین المللی و نمایش امت اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۰    
امام صادق علیه السلام در روایتی ضمن بیان سه شرط از شرایط امر به معروف و نهی از منکر، فرمود: کسی موفق به امر به معروف و نهی از منکرمی شود که این سه ویژگی را داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۰    
سیدمحمدامین جعفری از شاعران شیرازی برای دو شهید مدافع حرم کشورمان شعری سروده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۵۵    
کانون صنفی روزنامه نگاران و خبرنگاران ایران با پاسداشت یاد و خاطره شهید محسن حججی، اصحاب رسانه را به ترویج فرهنگ مقاومت و ایستادگی و سرعت عمل در پاسخ گویی به شبهه افکنی ها و تهاجم خاموش فرهنگی دشمن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۰    
فردی در مدینه که نخلستان های خوبی داشت، در رختخواب افتاد و سخت مریض شد. دید خرماها را نفروخته، بازار هم پیدا کند که دیگر دارد می میرد و به چه دردش می خورد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۵    
از جمله آیاتی که به روشنی به عدم راهیافت هر گونه دخل و تصرفی در قرآن حکایت دارد، آیه نفی باطل است. براساس این آیه از آغاز نزول قرآن تا روز قیامت امکان راهیافت هر گونه باطل در قرآن منتفی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۰    
یاحا کاشانی ترانه ای سروده که زبان حال فرزند شهید محسن حججی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۴۰    
علامه طباطبایی به سوالی مبنی بر نحوه شرک ورزیدن بت پرستان به خداوند پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۰    
جایی که ناموس مردم، اعتقاد و دین مردم، بیت المال و حق الناس مطرح است عده ای در بدنه حاکمیت موظف هستند با حفظ شرایط حتی افشاگری کنند. اینجا سکوت عین خیانت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۵    
چهره معصوم تو دل هر بیننده ای را با خود به جبهه های باکری بُرد؛ جوانیت همچون علی اکبرِ حسین(ع) یاد زین الدین ها را تداعی کرد؛ موهای خاک گرفته تو را در شمایل شهدای عزیزی چون علم الهدی می توان دید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۵    
نماینده ولی فقیه در اصفهان درباره جایگاه قرآن گفت: قرآن شاید تنها مخلوق خداوند است که بی واسطه خلق شده است و به همین جهت ما هرگز نباید با دست بی وضو آیات آن را لمس کنیم؛ ما می توانیم بی وضو به کعبه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۰    
حجت الاسلام و المسلمین احمدی از قرآن محور بودن حج 96 و اجرای برنامه های قرآنی در حج 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۵    
انتشار خبر شهادت شهید محسن حججی، از فعالان فرهنگی کشور، بازتاب بسیاری در میان اهالی قلم و هنرمندان داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵    
محسن از بچه های هیئت فداییان حسین(ع) بود و بارها زیر پرچم هیئت سینه زده و باریده بود. محسن مصداق همان صف آخر ی ها بود که بی صدا بارید و ما مدعیان صف اول بودیم که ماندیم تا حسرت بخوریم...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۵    
خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید: بعد از غلبه بر دشمن و اسیر گرفتن، کشتن اسیر جایز نیست، یا آزاد کنید یا فدیه بگیرید و خداوند قتل را ذکر ننموده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۰    
حسن روح الامین، عبدالحمید قدیریان، شهاب جعفر نژاد، وحید جعفری، هادی حیدری و ... طرح های گرافیکی با موضوع شهید محسن حججی منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۵    
پدر شهید "محسن حججی" با بیان اینکه شهادت محسن ثابت کرد می توان در هرزمانی شاهد عاشورا بود، گفت: پسرم برای سوریه رفتن نذر کرده بود پای پدر و مادرش را ببوسد تا رضایت ما را جلب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۵    
هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۰    
یکی از شاعران کشورمان قطعه شعری را به شهید مدافع حرم محسن حججی تقدیم کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...