یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۲:۴۰Mar 2017 26

عقیق (aghigh.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۴    
اطلاع و آگاهی از فلسفه احکام برای مکلفین، عمل به دستورات اسلام و شرع مقدس را آسان می کند بر این اساس خبرگزاری حوزه در راستای ترویج سبک زندگی دینی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۹    
امام صادق(ع) می فرماید: نوروز، روزی است که قائم ما اهل بیت و صاحب امر ولایت در آن روز قیام می کند و خداوند او را بر دجال پیروز می گرداند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۴    
بعضی ها خیال می کنند همین مقدار که انسان ایمان محکم، و باطنی پاک داشته باشد کافی است، و ظاهر و شکل و قیافه، هرگونه باشد عیبی ندارد، چنین خیالی از نظر اسلام خیالی باطل می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۱۴    
شاعران آیینی کشورمان با سروده های خود انتظار امام غایب را به تصویر می کشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۴    
امام باقر علیه السلام در حدیثی سه عملی را خداوند دوست دارند را بیان کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۰:۱۴    
قرآن کریم در برخی آیات به ملاک هایی در خصوص ازدواج اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۵:۳۴    
امام باقر علیه السلام، عکس العمل حضرت ابراهیم (ع) هنگام مشاهده موی سفیدی در صورت خود را بیان فرموده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۴    
امیرالمؤمنین(ع) می فرماید: انحراف به چپ و راست هر دو غلط و گمراهی است . راه درست طریق میانه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۴    
زاهد در هنگام مُردن راحت جان می دهد؛ زیرا جانش به چیزی از دنیا بسته نیست، زاهد از نظر اشتغال فکری به مال دنیا فکرش آسوده است و به همین دلیل، از نداشتن چیزی یا داشتن چیزی ناراحت نیست .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۴    
یکی از ارزشمندترین کارهایی که زنان می توانند انجام دهند خانه داری است و امامان معصوم(ع)تاکید فراوانی بر آن داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۴    
الکک خادم امام رضا(ع) و احتمالا تنها خادم غیر مسلمان آن آستان قدس بود، همه استادانش او را در همه جهات ممتاز می دانستند و خواهان ماندن او در دانشگاه تهران بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۹    
در آستانه فرا رسیدن ایام نوروز، کتاب باغ طوطی روایتگر زندگی میثم تمار به همت انتشارات کتاب جمکران منتشرو از هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۴    
عقیق:حاج سیدمجید بنی فاطمه/مدح امیرالمومنین(ع) دریافت
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۴    
عقیق:حاج مهدی اکبری/علوی میمیرم دریافت
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۴    
آیات بسیاری در قرآن کریم، توصیه فراوان درباره تکریم والدین و رعایت صله رحم دارند که از جمله آنها می توان به سوره اسرا، آیه 26؛ سوره روم، آیه 28 و سوره نسا، آیه اول اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۵:۰۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فعالان قرآنی با دست خالی مشغول فعالیت اند برضرورت استفاده از ظرفیت مردمی در مسائل فرهنگی و گسترش وقف های قرآنی به موازات تلاش برای جذب بودجه تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۴    
آیت الله جوادی آملی در دیدار با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: کار برای امام رضا(ع) ارزشمند است و خود من، برای ترویج فرهنگ رضوی هر کاری بتوانم انجام می دهم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۲۴    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال نام گذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۳۴    
آیت الله جوادی آملی در جلسه درس خارج فقه خود گفت: عیدِ ما به این نیست که زمین به دور آفتاب بگردد تا ما عمرمان زیاد شود ما اگر دور شمسِ حقیقت حرکت می کردیم آن وقت عمر ما زیاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۱۴    
کتاب سلام بر ابراهیم2 پرفروش ترین کتاب دفاع مقدسی در معراج الشهدای اهواز است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۲:۲۴    
همزمان با فرارسیدن بهار طبیعت، دلهای خود را بهاری کرده و با بازخوانی پنجاه و چهارمین دعای صحیفه سجادیه غبار از صورت و سیره کنار بزنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۳۴    
دریس با تاکید بر ضرورت توجه به نماز اول وقت، گفت: متاسفانه برخی بر اثر غفلت و بی توجهی به عبادت و آثار آن، بندگی خدا را به فراموشی سپرده و خود را از بهره های بی پایان معنوی محروم می سازند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۸:۰۴    
روز اول حَمَل - که اول بهار حساب شده است - روزی نو محسوب می شود؛ لیکن روز نو، منحصر به تجدید وضعیتی در طبیعت نیست. نوروز از دیدگاه شیعه، روز ظهور امام زمان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۶:۰۴    
الرحمن و نام دیگرش آلاء پنجاه و پنجمین سوره قرآن است که مکی و 78 آیه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۵:۳۹    
مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه(س) با سخنرانی حجت الاسلام موسوی مطلق و مداحی حاج سید مجید بنی فاطمه و حاج سید مهدی میرداماد در هیئت ریحانة الحسین(س) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۵:۲۹    
مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) با سخنرانی حجت الاسلام علی پناه و مداحی حاج محمود کریمی در هیئت راِیة العباس(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۳:۴۹    
همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم کلنگ زنی احداث حسینیه هیئت الرضا (ع) با سخنرانی حجت الاسلام صمدی و با حضور جمعی از هیئتی ها در در خیابان خیام تهران برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۲:۳۴    
کتاب صحیفه سجادیه به زبان عربی و اسپانیولی در مادرید چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۰:۳۹    
حجت الاسلام و المسلمین علی نظری منفرد گفت: عید با همه تجملات و هزینه هایی که برای خانواده ها بر می دارد و حتی برای به دیگر شهرها سفر می کنند دارای یک پیام مهم و اساسی است که مردم باید پیام بهار طبیعت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۴    
اگر ازدواجی که اسمش را از خدا گرفتیم و نیازش را هم خدا در وجود مان گذاشته، رسمش را هم از خدا بگیریم، قطعا هم وسیله تکمیل ما هم وسیله تامین ما و هم وسیله تفریح ما می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۴    
با نزدیک شدن به نوروز همه ما برای شروع یک سال جدید آماده می شویم سالی که دوست داریم بهتر از سال قبل باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۹    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران با بیان این که آداب و رسوم پسندیده نوروز باستان، مورد تأیید اسلام است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۴    
نوروز عید اسلامی نیست؛ و اعیاد اسلامی ما غدیر و فطر است و نوروز جزء آن اعیاد اسلامی نیست. اما عید نوروز سنتی است که از قبل از اسلام مانده است . نظر امام صادق علیه السلام بر حفظ سنت های خوب بوده است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۹    
در خجسته سالروز ولادت ام الائمه حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها، جمعی از مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام از سراسر کشور صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۹    
یکی از سنت هایی که مدت هاست میان ایرانیان روایج یافته و حتی به یک فرهنگ تبدیل شده است، خوردن سبزی پلو با ماهی در شب یا روز عید نوروز است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۴    
ایشان مثل همیشه لطفشان شامل حال بنده شده و بسیار تحسین و تمجید فرمودند. من هم در همین فرصت کوتاه سلام بچه های هیئت فدائیان حسین(ع) رابه ایشان رساندم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۴    
گذشت حدود 30 سال از دفاع مقدس همچنان یاد فکه و شلمچه زنده است زیرا استقلال، آزادی، عزت، هویت، محفوظ ماندن ناموس مردم و ناتوانی دشمن در تسلط بر کشور به دلیل همان فکه و شلمچه و فداکاری هاست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴    
مراسم جشن ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها با سخنرانی حجت الاسلام سید علیرضا حسینی و مداحی حاج سعید قربانی حاج مرتضی متشرعی کربلایی علیرضا رباطی حاج احمد کیانی و برادر بیژن گل محمدی و دیگر ذاکرین اهل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴    
تولیت آستان قدس رضوی عصر امروز باحضور در بیت حضرت آیت الله نوری همدانی با این مرجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۴    
سیدعلیرضا شفیعی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) قطعه شعری را سروده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۴    
امام خامنه ای فرموند: ارزش فاطمه ی زهرا (سلام اللَّه علیها) به عبودیت و بندگی خداست. اگر بندگی خدا در فاطمه ی زهرا (سلام اللَّه علیها) نبود، او صدیقه ی کبری نبود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۴    
حجت الاسلام رضازاده با بیان "پیامبر(ص) درس فاطمه شناسی را سالیان قبل به ما محبان دادند"، گفت: اگر مرد و زن یاری دهنده یکدیگر برای طاعت خدا و رشد در راستای مفیدبودن برای امام(ع) چون فاطمه زهرا(س) ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۴    
انقلاب اسلامی ایران تاثیرات عمیقی در حیات فکری مسلمانان در جنوب شرقی آسیا و از جمله اندونزی به جا گذارده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۰۴    
مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات حرم کریمه اهل بیت(ع) گفت: ویژه برنامه آغاز سال 1396 در حرم کریمه اهل بیت(ع) از ساعت 10 صبح آغاز و تا لحظه تحویل سال ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۵:۰۹    
هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۴    
امام جمعه موقت اهواز در همایش خادمان شهدای استان خوزستان گفت: آنچه که در جبهه ها رخ داد را باید به نسل های بعد برسانیم و نباید در خصوص رویداد ها و اتفاقات دفاع مقدس مبالغه کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۴۴    
آخرین روز از مراسم مناجات عصر های شلمچه با مداحی حاج سعید حدادیان و کربلایی محمد حسین حدادیان در منطقه شلمچه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۹    
مراسم جشن میلاد حضرت صدیقه طاهره(س) با سخنرانی حجت الاسلام داستانپور و مداحی حاج سید مهدی میرداماد و کربلایی سید رضا نریمانی در هیئت فاطمیون اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۱:۱۹    
حقیقتاً امروز فضای مجازی میدان درخور توجهی است، زیرا تأثیرگذاری آن بر حوزه تفکرات و اندیشه هاست..قطعاً با برنامه ریزی و همت افزون و رویه جهادی (گذشتن از مال، وقت، آبرو و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۰:۳۴    
اگر به احادیث پیامبر و ائمه هدی که ثقل مکمل قرآن هستند توجه کنیم، خواهیم دید که آن ذوات مقدسه تقوای الهی را با نیکی به همسر، در معنای یکسانی به کار برده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۰:۰۴    
به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عقیق تعدادی از اشعار آیینی را به منظور استفاده ذاکرین اهل بیت منتشر می کند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۹    
حجت الاسلام ارکیان با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی، گفت: اسلام برای بیداری ملت ها آمده و یکی از ابزار بیداری و عبرت گیری، سفر است، بنابراین اسلام برای سفر ارزش خاصی قائل است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۲:۴۹    
مدیر مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران از برنامه ریزی برای حضور هفت هزار خادم برادر و خواهر در ایام نوروز برای خدمت به زائران و مسافران نوروزی این مکان مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۹    
حضرت زهرا(س) به عنوان هدیه ای از سوی خدای متعال به پیامبر اکرم(ص) داده شده است؛ از طرف دیگر ارزش هر هدیه ای به هدیه دهنده آن بستگی دارد که برای شناخت جایگاه حضرت زهرا(س) باید جایگاه خداوند را بشناسیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۴    
عقیق:حاج محمدرضا طاهری/می رسه از امشب بهارم دریافت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۱:۱۴    
عقیق:حاج حسن خلج/ولادت حضرت زهرا(س) دریافت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۴    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در یادمان شهدای هویزه لباس خادم الشهدایی بر تن کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۹    
حوزه /لزوم صلوات بر حضرت فاطمه سلام الله علیها در هنگام اقامه نماز، یک منقبت و فضیلت ساده نیست، بلکه نشانگر مرتبه اعلی و منصب والای آن حضرت است که این چنین در جنب صاحبان رسالت و امامت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۴    
نشست تکریم بانو امین و رونمایی از کتاب اربعین هاشمیه ایشان که در بیروت چاپ شده توسط رایزنی و حوزه های علمیه سیدة نساء العالمین موسسه معارف حکمی و مطالعات فلسفی در مجتمع امام مجتبی(ع) در بیروت برگزار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۴    
زبان هنر سه ویژگی مهم تأثیرگذاری لحظه ای، ماندگاری و گستردگی دارد و از همین جهت است که بر معرفی اهل بیت(ع) به زبان شعر تأکید می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۴    
عقیق: امشب: جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها سخنرانی حجت الاسلام شیخ_میثم_علی_پناه مداحی حاج_محمود_کریمی زمان: از نماز مغرب هیئت_رایة_العباس(ع) ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۴    
عده ای سرباز انگلیسی در جنگ جهانی اول در چندکیلومتری بیت المقدس کتیبه ای یافتند. پس از چند ماه بررسی و تحقیقِ باستانشاسان معلوم شد که لوح مقدسی به نام لوح سلیمانی است و سخنانی از حضرت سلیمان را در بر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۹    
راهیان نور فرصتی تکرار نشدنی برای آشنایی با فرهنگ شهادت،شهدا مهمانانشان را سوا می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۰    
مؤسسه آموزش عالی حوزوی اسراء تحت اشراف آیت الله جوادی آملی، در رشته های فلسفه اسلامی و تفسیر و علوم قرآنی در مقطع سطح 3 برای سال تحصیلی 97-96 از میان طلاب پایه 9 دانش پژوه می پذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۵    
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: 57 یادمان شهدا در هفت استان درگیر جنگ وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۵    
در دین اسلام توجه زیادی به صله ارحام شده است که در این گزارش به اهمیت آن اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۵    
کارشناس برنامه پرسمان با اشاره به اینکه رنج و زحمت های که انسان در دنیا متحمل می شود در آن دنیا عوض دارد ،گفت: مثلا بچه ای ناقص الخلقه که پدر و مادر از وجودش دچار سختی می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۵    
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان با اشاره به اینکه نوروز فرصت محاسبه نفس است، گفت: می بایست برای این فراغت بهاری که در بهترین فصل قرار دارد، برنامه ریزی دقیق داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۵    
مفسر قرآن کریم گفت: خداوند با نظم نهنگ های دریا را آفرید تا زیردریایی ساخته شود و از روی پرندگان هواپیما ساخته شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۴۵    
الگوگیری از حضرت زهرا(س)، باید با جامعیت کامل و با در نظر گرفتن همه ویژگی های بی بی دوعالم باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۶:۳۵    
ریچارد گیر بازیگر معروف آمریکایی و فعال حقوق بشر در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی هاآرتص، با انتقاد از رژیم صهیونیستی اشغال سرزمین های فلسطین و شهرک سازی غیرقانونی اسرائیل را یک تحریک پوچ خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۵:۴۵    
اگر انجام دهنده منکر به گونه ای است که اگر او را از منکر نهی کنند، بر آن اصرار می ورزد و اگر او را به منکر امر کنند، ترکش می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۳:۲۵    
نمایندگی جامعةالمصطفی العالمیة در سنگال جشنواره قرآنی و حدیثی در این کشور را در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۱:۳۵    
چگونگی پذیرش توبه و بازگشت به درگاه الهی را در این گزارش بخوانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۱:۲۵    
جشن میلاد حضرت زهرا (س) با سخنرانی حجت الاسلام ترکاشوند ، مداحی حاج علی انسانی ، حاج مهدی غیاثوند و ذاکرین اهل بیت (ع) در منزل حاج علی انسانی برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۱:۲۵    
مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) با سخنرانی آیت الله میرباقری و مداحی حاج رضا ایزدی و حاج مهدی رسولی در هیئت ثارالله قم برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۰    
برخی فکر می کنند این مقررات و دقایق را از خودمان مطرح می کنیم . یکی از این مداحان مشهور تهران شروع کردن به مداحی، اما اصلاً توجهی به زمان نداشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۵    
حفظ حرمت ها، پرهیز از تفرقه و دو قطبی شدن، دوری از تندگویی و بی اخلاقی ها از مهمترین مؤلفه های تقوای سیاسی است؛ این اصول باید سرلوحه کار نامزدهای انتخاباتی و جریان های سیاسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۵    
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای رسمی، خبر برقراری حج 96 را تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۰    
در آستانه فرارسیدن سال جدید ، مراسم افتتاح سایت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور و مراسم توزیع ارزاق با حضور جمعی از مسئولین و چهره های فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۰    
مراسم هیئت مکتب الرضا (ع) با سخنرانی حجت الاسلام سید احمد دارستانی ، مداحی حاج سید مجید بنی فاطمه در حسینیه محبان الزهرا (س) افسریه برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۰    
یادی که گاهی با آوردن نام معبود، اذکار و یا پرداختن به عبادت آسان شده و اضطراب ناشی از مشکلات دنیوی را برطرف می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۵    
در آخرین روزهای سال 1374 آیت الله شیخ ابوالقاسم رحمانی خلیلی از مجتهدان حوزه علمیه دار فانی را وداع گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۰    
امام باقر علیه السلام خرید کردن خرید کردن با مال خمس نداده را نکوداشت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۵    
یکی از دغدغه های مهم برنامه سازان نوروزی در صدا و سیما باید ترویج فرهنگ ها و ارزش های اصیل دینی- ایرانی برای اشاعه سبک زندگی اسلامی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۰    
روابط ما در جامعه می تواند طعم مزاح و شوخی را داشته باشد اما باید در آن حدود را رعایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۵    
مرکز اسلامی امام علی(ع) وین با همت جوانان مقیم اتریش از ملیت های مختلف اقدام به تأسیس کانون جوانان طهور نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۵    
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر، با بیان این که خدا طلاب را برای سربازی امام زمان(عج) گلچین می کند، تأکید کرد: خانواده ها و طلاب باید قدردان این نعمت باشند و از آن مراقبت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۵    
عقیق:کربلایی حسین طاهری/ولادت حضرت زهرا(س) دریافت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۵    
عقیق:حاج محمود کریمی/من مست و تو دیونه دریافت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۵    
نرم افزار بانو همزمان با فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در قم تولید شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۵:۳۰    
بهترین زنان و مردان از دیدگاه پیامبر اکرم (ص) چه کسانی هستند؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۲:۳۵    
امام سجاد علیه السلام: نیاز خواهی از مردم مایه خواری در زندگی، و رفتن شرم و حیاست، و از وقار و شکوه آدمی می کاهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۱:۳۵    
مراسن جشن میلاد حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) با سخنرانی حجت الاسلام شیخ مهدی بنیانیان و مداحی کربلایی حبیب عبدالهی در هیئت فاطمیه ارشاد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۱    
کلام پیامبراکرم(ص) و ائمه اطهار توصیه های اخلاقی فراوانی در مورد چگونگی رفتار نیکو در خانواده و بین زن و مرد وارد شده که ازجمله این توصیه ها درباره خوش زبانی و خلق شیرین در بین اعضای خانواده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۱    
حجت الاسلام شیخ علی سعیدیان و جمعی از هنرمندان با حضور در خانه "ای بی" (بیماری پروانه ای)در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۳:۳۱    
هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۷    
با وجود دست تقدیر الهی در زندگی انسان، نقش او در تعیین سرنوشت زندگی اش پذیرفتنی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۳    
آیت الله هادوی تهرانی: سعی کنیم هم خودمان هم دیگران را تشویق کنیم سال جدید سال توجه بیشتر ما به قرآن باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۳    
قاری بین المللی کشورمان پیشهادی قرآنی برای آغاز سال نو ارائه کرد و گفت: می توان با تلاوت فرازهایی از قرآن آغاز سال نو را با نور کلام وحی متبرک کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...