چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۰:۵۱Dec 2018 19

جدیدترین‌های «گلوگاه»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۲    
رئیس پژوهشکده علوم انسانی کاربردی پژوهشگاه علوم انسانی بر ضرورت شناسایی گلوگاه های فساد از سوی متخصصان علوم انسانی تأکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۵۴    
در نشست کمیته تامین و ارتقای سلامت اداری آموزش و پرورش کردستان برنامه های سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع مورد بررسی قرار گرفت . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان این نشست امروز با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۰۴    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه امریکایی ها سخت ترین تحریم ها را علیه ما وضع کردند، گفت: متخصصان ما امروز قادرند کشور را از پیچ های سخت عبور دهند. با اطمینان می گویم صنعت فولاد و پتروشیمی کشور هیچ مشکلی برای تولید نخواهند داشت.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۸:۲۳    
فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف یک محموله پارچه نسوز خارجی ، فاقد مدارک گمرکی و قانونی به ارزش 8 میلیارد ریال خبرداد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۰۳    
رقیه سامع دنیای اقتصاد- ساری : نماینده مردم شرق استان مازندران در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۴    
رئیس سازمان میراث فرهنگی در دیدار با نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان مازندران بوم گردی را از موضوعات مهم در توسعه گردشگری دانست و گفت: با توجه به ظرفیت های استان های شمالی کشور، مازندران و گیلان باید رکن بوم گردی کشور باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۴    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با تاکید بر ضرورت تامین زیرساختهای صنعت گردشگری گفت: اعتقاد دارم ارزان ترین و سریع ترین راه برای توسعه کشور، گردشگری است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۶:۰۸    
فرمانده انتظامی از کشف محموله میلیاردی برنج قاچاق در گلوگاه شهید شرافت نائین خبرداد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۲۱    
اساسا یکی از اهداف اصلی آمریکا از ورود به بازی برجام بهانه ای بود برای ترویج گزاره های ادبیات سازش پس از خروج از آن. بازی سازش از ساخت تا مرحله پرداخت پروسه ای سه مرحله ای دارد که توسط سیاسیون و اندیشکده های آمریکایی در خارج و همچنین، مروجان و حامیان اندیشه آمریکایی در داخل صورت می پذیرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۳۷    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان ، آنچه در این کتاب می خوانیم؛ شامل معرفی شهدا و خاطرات و عکس های شهدای گلوگاه در شرق مازندران با محوریت روستاهای شهرستان گلوگاه است که با سعی و تلاش و با همکاری خانواده و دوستان شهدا جمع آوری شده است. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۱۰    
وی گفت: این طرح در جاده های استان با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده ای و اورژانس آغاز شده است. وی اظهار داشت: طرح زمستانه پلیس راه به مانند دیگر استان ها که با مشارکت فعال یگان های امدادی و نیروی انتظامی مدیریت مشترک و واحدی را در گلوگاه ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۷    
فرماندار کهگیلویه،گفت: با هدف جلوگیری از شیوع بیماری شانکرباکتریایی مرکبات پست های قرنطینه در گلوگاه های شهرستان راه اندازی خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۰    
اساسا یکی از اهداف اصلی آمریکا از ورود به بازی برجام بهانه ای بود برای ترویج گزاره های ادبیات سازش پس از خروج از آن. بازی سازش از ساخت تا مرحله پرداخت پروسه ای سه مرحله ای دارد که توسط سیاسیون و اندیشکده های آمریکایی در خارج و همچنین، مروجان و حامیان اندیشه آمریکایی در داخل صورت می پذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۳۲    
در اجرای این طرح 35هکتار از آببندان ها لایروبی می شود.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۷:۲۷    
کمیته شفافیت و شهر هوشمند راهکارهای و سیاست ها برخورد با 36 فرایند و گلوگاه اولویت دار از حیث فسادزا بودن را بررسی کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۳:۰۰    
اقتصادنیوز : یک پژوهش در مدیریت شهری تهران درباره سرچشمه های فساد، منجر به شناسایی 36 منشأ بروز فساد در شهرداری تهران شد. این پژوهش که مبنای تدوین سند راهبردی مبارزه با فساد در شهرداری قرار گرفته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۱    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه قانون کار و تامین اجتماعی را مانعی برای ایجاد اشتغال جدید در کشور دانست و گفت: چند سال است از ترس اینکه چند کارگرنما تحصن نکنند، قانون کار اصلاح نمی شود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۷    
مدیر بندرامیرآباد بهشهر گفت: ظرفیت های بندرامیرآباد باید منجر به جذب سرمایه گذاری سرمایه گذاران شود و باید تعامل مناسب در این راستا انجام شود. به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، سیاوش رضوانی در جمع فرمانداران سه شهرستان بهشهر ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، از بررسی های انجام شده برای تبدیل گمرک بندر امیرآباد به اداره کل گمرک خبر داد و گفت: با بررسی های انجام شده به زودی گمرک بندرامیرآباد ارتقاء یافته و ساختار کلی ابلاغ می شود.
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش های مختلف برای استقرار اداره کل گمرک در بندرامیرآباد انجام شده و به زودی اداره کل گمرک در بندر امیرآباد مستقر می شود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۴    
مدیر امور آبفاشهری گلوگاه گفت: از ابتدای سال جاری تا آبان ماه، 1974 متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در این امور انجام شد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- برگزیت عربی، پیامدهای خطرناک یک ادبیات مخرب وارداتی، لزوم گذار فکری دولت، بانک مرکزی سراغ گلوگاه نقدینگی رفت، مسیر یک اقتصاد جهانی، لزوم بازتعریف روش های نوین تعامل دولت- ملت، کدام بخش برجام نیازمند ترجمه برای مردم است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۹    
روز گذشته رئیس کل بانک مرکزی از تصمیمات جدید این بانک برای کاهش نرخ سود سپرده های بانکی خبر داد و اعلام کرد: بانک مرکزی از این به بعد با افتتاح حساب با سپرده یک ساله با نرخ سود سپرده بالای 20 درصد به شدت برخورد خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۰    
هم اکنون در آذرماه 97 قرار داریم و دقیقا 5 سال از نخستین لبخند رسمی ما به مقامات آمریکایی و اروپایی- در جریان انعقاد توافق موقت ژنو- سپری شده است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از ورود مدعی العموم برای ساماندهی گلوگاه جاده فیروزکوه و هراز در شهرستان دماوند خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۲:۴۸    
آقای رئیس جمهور شوخی می کنند! ، دخل زمینی، خرج فضایی، تأیید ترور خاشقجی توسط بن سلمان، آشنا از پوسته حصر گفت و ذوالنور تکذیب کرد، پارسا، محرک اصلاح اصلاحات ، بانک مرکزی سراغ گلوگاه نقدینگی رفت، پازل ناتمام اصلاحات در عراق، آخرین فرصت ها برای امارات، سخن از پرگویان، هزینه از مردم! ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۸    
وزیر اطلاعات افزود : کار متمرکز و خوبی با هماهنگی وزارت اطلاعات در این راستا انجام شد تا گلوگاه ها در جهت سلامت دستگاه ها شناسایی شود و باید مقابله نیز با تکیه بر عقلانیت ، راهکارها شناسایی و انجام شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۸    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس با اشاره به اینکه اگر قانون حفاظت از جنگل ها به تصویب نمی رسید، پیش بینی می شد جنگل های شمال تا 30 سال آینده از بین می رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه: تاکنون قرارداد کشت با گندمکاران 5 هزار هکتار از مزارع این شهرستان منعقد شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۳    
در شهرستان گلوگاه 900 هکتار از اراضی کشاورزی زیر کشت علوفه شبدر بَرسیم قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۹    
فریدونکنار - معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، عمق کانال دسترسی و حوضچه را مهمترین گلوگاه و مانع بندر فریدونکنار اعلام کرد و لایروبی آن را ضروری دانست.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۸    
سلامت نیوز : سخنگوی سازمان امداد و نجات با اش اره به تصادف سواری پراید با وانت نیسان در مازندران گفت: 8 مسافر به دلیل این حادثه مصدوم شدند. به گزارش سلامت نیوز، سیدمصطفی مرتضوی در گفت وگو با فارس ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۰    
امارات پشتیبان اصلی کودتا در مصر بود تا دولتی بر سر کار آید که ابوظبی وابسته باشد. اسناد دخالت امارات در کودتای السیسی پرشمار بوده و به صورت تدریجی اسناد جدیدی نیز در این مورد فاش می شود ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۹    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت شهری، برنامه جدی تری برای بهبود کیفیت زندگی معلولان و تردد در شهر ارائه کند و کمک کار این قشر برای رفع مشکلات این حوزه باشد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۵    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه جاده گلوگاه به دامغان با اعتبار 10 میلیارد تومان است که در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد و بزودی کار اجرای آن آغاز خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۴    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکلات معلولان از دغدغه های جدی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۶    
انتخاب ستاد فرماندهی انتظامی چابهار به منزله هدف عملیات تروریستی گروهک موسوم به انصار الفرقان که روز پنجشنبه صورت گرفت، به گفته بسیاری با یک انگیزه مشخص صورت گرفت و آن هم ایجاد ناامنی و التهاب در یکی از راهبردی ترین گلوگاه های اقتصادی و تجاری شرق کشور و بندری بود که به دلیل اشتراک منافع همسایگان از ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۶    
بهشهر- نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: معابر جدید با اولویت مناسب سازی برای معلولان در دستور کار شهرداران باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۶:۵۷    
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تعادل، یکی از مهم ترین گلوگاه هایی که دادستان کل کشور معتقد است که دشمن تمرکز ویژه ای بر آن دارد؛ مساله تولید و صادرات کشورمان است که می توان آن را مهم ترین میدان رویارویی جنگ اقتصادی در نظر گرفت ...
خبری آموزشی گیاهان دارویی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۵۶    
مهندس علی ابراهیمی ورکیانی مشاور ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و دیر کارگروه تخصصی توسعه فناوری و کارآفرینی گیاهان دارویی، در یادداشتی به ارائه گلوگاههای مهم در صنعت تولید و فرآوری گیاهان دارویی پرداخته است که خواندن آن برای کلیه دست اندرکاران و افراد مرتبط با گیاهان دارویی ضروری به نظر می ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۴    
هوشیاری و فداکاری 2 شهید نیروی انتظامی، عملیات تروریستی گروهک موسوم به انصار الفرقان که به گفته بسیاری با انگیزه ایجاد ناامنی و التهاب در یکی از راهبردی ترین گلوگاه های اقتصادی و تجاری شرق کشور و بندری صورت گرفت را ناکام گذاشت.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۴    
امام جمعه گلوگاه گفت: یکی از مشکلات مهم جوانان بیکاری و بروز رفتارهای غیر اخلاقی همچون تماشای فیلم های غیر اخلاقی، اعتیاد و مشروبات الکلی است که باید حل شوند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۸    
سلیمانی عدم شفافیت مسؤولان در کشور را از عوامل مشکلات اقتصادی دانست و با بیان این که شفافیت حلقه مفقوده سیستم مدیریت کشور است، گفت: گلوگاه شفافیت مجلس است که متأسفانه در مقابل این مسأله ایستادگی می کند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۱    
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف با اشاره به اینکه مشکل اصلی در کشور شفافیت است، گفت: جنبش دانشجویی حامی کارگران هفت تپه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: توسعه فرهنگی گلوگاه های اقتصادی هم چون چابهار باید جدی گرفته شود.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۰    
استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد مازندران جهت بررسی مسائل و مشکلات ایثارگران و تکریم و تجلیل از این عزیزان به شهرهای بهشهر و گلوگاه سفر کرد.
پیک نکا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۰    
به گزارش پیک نکا ، علی محمد شاعری درباره انتقال آب سد گلورد اظهار کرد: با افتتاح این سد امیدی بین مردم شهرهای نکا، بهشهر و گلوگاه ایجاد شد تا هم آب شرب و هم آب مورد نیاز بخش کشاورزی این منطقه تامین شود. ...
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۹    
ماجرای تلخ اتهام به شهردار اسبق این شهر یعنی عبادالله پهلوان چند تن دیگر که شهریور 1394 مطرح شده بود، مدت ها ابهاماتی را در شرقی ترین شهر مازندران ایجاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۵    
موضوع برنامه : تائیر واردات برنج بر شالیکاران مهمان برنامه : شاعری - نماینده مردم گلوگاه , بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دانلود