جمعه ۰۴ بهمنساعت ۱۷:۱۳Jan 2020 24

جدیدترین‌های «مدیرکل بنادر و دریانوردی»

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: فاز سوم برنامه ریزی در بنادر استان مازندران در بحث دریایی ایجاد سفرهای بین المللی بین کشورهای آذربایجان و روسیه در دریای خزر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت آب شیرین کن بندر چابهار به 5000 مترمکعب در روز افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ارتقای توان عملیاتی و نقش لجستیکی بندر چابهار در اولویت برنامه های این اداره کل قرار دارد.
هرمز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از جابجایی حجمی نزدیک به 70میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر این استان و خدمات رسانی به 14 میلیون نفر سفر در پایانه های دریایی طی 9ماهه سال جاری خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پروژه شبکه توزیع برق به منظور افزایش ظرفیت خط انتقال در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار اجرا می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ارسال نهمین محموله کمک های انسان دوستانه بندر چابهار به مناطق سیل زده چابهار و کنارک خبر داد.
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، مدیرکل بنادر ودریانوردی هرمزگان گفت: هم اکنون رفت و آمد شناورهای مسافربری در مسیر بندرعباس به جزیره قشم متوقف شده است. الله مراد عفیفی پور افزود: رفت و آمد از بندرعباس به جزیره هرمز برقرار است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع سیل در روستاهای جنوب استان پارت دوم ماشین آلات راهسازی بندر چابهار به مناطق سیل زده اعزام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
انزلی- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با تأکید بر اینکه موج شکن هیچ تأثیری در افزایش رسوب و کاهش آب ورودی تالاب انزلی نداشته است، گفت: این موضوع توسط مطالعات اثبات شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با توسعه زیرساختی و تجهیزاتی به بندری تاثیر گذار در ارتقای همکاری های اقتصادی کشورهای منطقه تبدیل شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اعلام کرد: تاکنون بیش از یک هشتم قرن خدمات مسافری دریایی در قالب یک طرح سازماندهی شده به هموطنان انجام شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تمهیدات در نظر گرفته شده پیش از ورود سامانه بارشی و روانه شدن سیل اقدامات لازم در بنادر چابهار جهت جلوگیری از خسارت انجام شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع سیل در روستاهای بلوچستان علاوه بر ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی، تیم های امداد و نجات و ماشین آلات بندر چابهار در مناطق سیل زده حضور یافتند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با رونق صادرات از بندر چابهار، به طور همزمان 2 فروند کشتی کالای صادراتی در این بندر بارگیری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۷    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال تا کنون 69 میلیون تن کالا در بنادر استان تخلیه و بارگیری و ترانزیت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال تا کنون 69 میلیون تن کالا در بنادر استان تخلیه و بارگیری و ترانزیت شد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت انبارش کالای بندر چابهار به تناسب زیرساخت های ایجاد شده از قبیل اسکله ها و تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری با احداث انبارهای جدید و بازسازی 3 انبار موجود افزایش می یابد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: تخلیه و بارگیری انواع کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی، از رشد 44 درصدی برخوردار بوده است .
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۰۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور به همراه هیاتی از ظرفیت ها و اقدامات در حال انجام در بندر بوشهر بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی ، در ابتدای این بازدید سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ضمن خوش آمد گویی به هیات بازدید کننده به بیان گزارش عملکردی از بنادر استان و اقدامات صورت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۳۶    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: به زودی عملیات اجرایی فاز اول طرح توسعه بندر کنگان آغاز می شود که در این گام ساخت موج شکن های این طرح در دستور کار است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در مدت 9ماهه امسال در مجموع هفت میلیون و 154 هزار و 215 تن فرآورده نفتی بندر شهید رجایی به خارج از کشور صادر شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با تشریح آخرین وضعیت عملیات تخلیه و بارگیری کالا در این بندر کانونی ایران گفت: علاوه بر رونق چشمگیر تجارت فرآورده های نفتی در 9 ماهه سال جاری، کشتی های ورودی به این بندر نیز 14درصد افزایش یافت.
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: عملیات اجرایی احداث موج شکن های توسعه بندر کنگان با حضور رئیس جمهور آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
انزلی- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با تأکید بر اهمیت فرهنگ سازی و توسعه گردشگری دریایی از تشکیل تیمی برای شناسایی سوابق دریانوردی در دریای خزر در همین راستا خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر صیادی زرآباد واقع در شهرستان کنارک به بندرتجاری با فعالیت صادراتی گسترده تبدیل می شود. بهروز آقایی اظهار داشت: راه اندازی مجدد ترمینال مسافری بین المللی بندر شهید کلانتری چابهار پس از تعطیلی چند ساله می تواند به جذب گردشگر کمک کند ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان روز سه شنبه در این نشست که با حضور نمایندگان اداره کل توافقنامه ها و توسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی، وزارت امورخارجه، وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و گمرک جمهوری اسلامی ایران در بندر چابهار برگزار شد ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: ایستگاه جستجو و نجات دریایی بندر دیلم با 90 درصد پیشرفت فیزیکی، در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۶    
بهروز آقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار فرصت سرمایه گذاری برای کلیه سرمایه گذاران خارجی را بدون محدودیت فراهم کرده است، لذا اولویت این بندر در پذیرش سرمایه گذاران، توان مالی و فنی سرمایه گذاران است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: عملیات جابجایی تعداد کانتینرهای صادراتی و ترانشیپی در بندر شهید رجایی 5 درصد افزایش یافت.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اعلام آخرین وضعیت تخلیه و بارگیری در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، وضعیت کالاهای اساسی موجود در این بندر را نیز تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک میلیون و 175 هزار و 360 تی.ای.یو کانتینر از ابتدای فروردین تا پایان آذرماه امسال در بندر شهید رجایی تخلیه وبارگیری شد که از افزایش 5درصدی نسبت به سال قبل برخورداراست.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و نمایندگان دستگاهای مرتبط با این حوزه، دومین جلسه کمیته جذب سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریایی استان بوشهر در سالن جلسات برج بندر برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۱    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار در رشته های مختلف ورزشی در میادین کشوری حرف هایی برای گفتن دارد و مدعی قهرمانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: دیوارکشی 2400 هکتار اراضی پس کرانه بندر شهید رجایی به پایان رسید، همچنین اسناد تک برگی بخش زیادی از اراضی و زمین ها، اخذ و تملک شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
انزلی- مدیرکل بنادر و دریانوردی با اشاره به تأکید رئیس جمهور بر ایجاد حمل و نقل ریلی و ترکیبی، گفت: با توجه به ظرفیت های بنادر گیلان این موضوع در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نشست ناظر گمرکات استان هرمزگان با فرمانده پلیس امنیت اقتصادی ناجا و مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان جهت هم افزایی و افزایش تفاهمات بین سازمان های گمرک، بنادر و پلیس در جهت جلوگیری از قاچاق کالا برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه فاز سوم توسعه بندر شهید رجایی در 3 شیفت کاری به صورت شبانه روزی در حال انجام کار است، گفت: در این فاز 800 متر اول تا پایان امسال به بهره برداری می رسد و آماده تحویل از پیمانکار به مجری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان اهدا لوح سپاس 3 ستاره IPAMC به بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: تخلیه و بارگیری انواع کالاهای اساسی در بندر امام خمینی(ره) در نه ماهه سال جاری با 31 درصد رشد به بیش از 12 میلیون تن رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 48 درصدی تخلیه و بارگیری کالا از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه در بندر چابهار خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پیش بینی می شود تا پایان امسال حدود 3 میلیون و 500 هزار تن کالا در این بندر تخلیه و بارگیری شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان امسال حدود 3 میلیون و 500 هزار تن کالا در بندر چابهار تخلیه و بارگیری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از صادرات بیش از 7 میلیون تن انواع کالا از این پایانه بندری در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از ماه ها تاخیر در حرکت نخستین کشتی باری-مسافری بوشهر-دوحه، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اعلام کرد: مشکلات بندر دوحه در حال حل شدن است و تنها مشکل کنونی ما عدم اختصاص سوخت یارانه ای به این کشتی است که حرکت آن را با مشکل مواجه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی هماهنگی سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، با ارسال اطلاعات کامیون هایی که وارد بندر می شوند، توزیع بار به صورت عادلانه و شفاف در بندر شهید رجایی انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۰۷:۴۶    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: براساس تجزیه و تحلیل آماری انجام شده، نسبت حمل ریلی به حمل جاده ای کالا در بندر شهید رجایی از 10درصد در سال گذشته به 26 درصد در هفت ماه امسال افزایش یافته که نشان از یک جهش چشمگیر در این بخش است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری با انعقاد 14 قرارداد با بخش خصوصی در بندر چابهار جذب شده و تا پایان سال جاری نیز پیش بینی می شود 600 میلیارد تومان دیگر نیز در این بندر جذب شود. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: ترافیک خوبی در زمینه بار وکالا با اعطای تخفیفاتی اعم از تعرفه ای، غیر تعرفه ای، کشتیرانی و غیره در بندرچابهار ایجاد شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در دومین نشست کمیته موافقت نامه سه جانبه چابهار درخصوص بخش های مختلف این توافق نامه گفت و گو و تصمیم های خوبی اتخاذ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش دو برابری ترانزیت فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی بندرعباس خبر داد.