جمعه ۲۸ تیرساعت ۲۳:۱۸Jul 2019 19

جدیدترین‌های «مدیرکل بنادر و دریانوردی»

مشرق نیوز   ۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از دریافت گزارش هایی مبنی بر حادثه آفرینی نفتکش انگلیسی استنا ایمپرو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۸ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از دریافت گزارش هایی مبنی بر حادثه آفرینی نفتکش انگلیسی استنا ایمپرو خبر داد و گفت: بنابراین گزارش ها، از نیروهای نظامی درخواست کردیم، این نفتکش را به سمت لنگرگاه بندرعباس هدایت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به پتانسیل ویژه بندر چابهار جهت تامین کالاهای اساسی کشور، خواستار اختصاص 20 درصد کالاهای اساسی کشور به بندر چابهار و اصلاح فرآیندهای گمرکی در راستای انتقال کالا به انبارهای خارج از بندر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با توجه به اتصال به آب های آزاد اقیانوس هند و موقعیت راهبردی ظرفیت واردات 20 درصد کالا های اساسی مورد نیاز کشور را دارد و باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: بزرگترین لنج فایبرگلاس صادراتی در قشم به آب اندازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افتتاح و بهره برداری از نخستین رصدخانه تخصصی- آموزشی استان در چابهار خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه و بارگیری حجمی بالغ بر 24 میلیون تن انواع کالا طی سه ماه گذشته در بنادر تجاری استان هرمزگان خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
صادرات غیرنفتی 10درصد اف مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی 20 میلیون تن انواع کالا با رشد 2 درصدی و افزایش 10 درصدی صادرات غیر نفتی در این بندر طی سه ماه فصل بهار خبر داد. زایش یافت.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش صادرات نفتی و غیرنفتی از بندر شهید رجایی خبر داد. *** افزایش صادرات نفتی و غیرنفتی از بندر شهید رجایی به گزارش خبرگزاری صنایع ، الله مراد عفیفی پور با تشریح عملکرد سه ماهه بزرگترین بندر تجاری کشور اظهار داشت: ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گلستان از پایان لایروبی 40 هزار مترمکعب از دهانه گرگان رود خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش 10 درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی از بندرشهید رجایی در سالجاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی 20 میلیون تن انواع کالا با رشد 2 درصدی و افزایش 10 درصدی صادرات غیر نفتی در این بندر طی سه ماه فصل بهار خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با تشریح طرح توسعه زیرساختی بندرگاه هرمز با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و مصالح عمرانی تولید داخل، از لایروبی کانال دسترسی این بندر به حجم 172 هزار متر مکعب و احداث دایک حفاظتی و دیواره ساحلی به طول 1000 متر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با تشریح طرح توسعه زیرساختی بندرگاه هرمز با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و مصالح عمرانی تولید داخل، از لایروبی کانال دسترسی این بندر به حجم 172هزار متر مکعب و احداث دایک حفاظتی و دیواره ساحلی به طول 1000 متر خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پروژه های توسعه ای بندر محمد عامری تا دوماه آینده به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: 90 درصد تجارت دریایی از تنگه هرمز عبور می کند و 90 درصد صادرات نفتی نیز به این حوزه مربوط است، در حالی که سهم بندر چابهار در تبادلات کالایی فقط یک درصد است . ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سید علی اکرمی فر گفت: بندر چابهار به لحاظ توسعه اقتصادی برای کشور مزیت های زیادی دارد و به طور قطع هاب ایران خواهد شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سید علی اکرمی فر در جلسه تشریح پتانسیل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: نخستین محموله سنگ پس از بارگیری در اصفهان از بندر شهید بهشتی چابهار به کشور عمان صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اولین محموله سنگ ساختمانی از بندر چابهار به مقصد کشورهای حوزه دریای عمان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: در گذشته جاده ابریشم به عنوان یک اتفاق بزرگ برای کشورمان مطرح بوده درحالی که امروز این بندر می تواند جایگزین این مسیر با کمترین هزینه باشد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نشست مشترک تیم اقتصادی و اپراتور هندی بندر شهید بهشتی چابهار با شرکت های حمل و نقل بخش خصوصی و فعالین اقتصادی در تهران خبر داد و گفت: در این جلسه راهکارها و مشوق های جدیدی بین بندر چابهار ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس مرکز همکاری ها، تحول و پیشرفت دفتر ریاست جمهوری گفت: بندر چابهار به لحاظ توسعه اقتصادی برای کشور مزیت های زیادی دارد و با توجه به چنین پتانسیل های هاب ایران خواهد شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی و ساخت بندر تفریحی در استان مازندران موافقت اولیه کرده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: هم افزایی بین دستگاه های اجرایی برای افزایش سهم حمل و نقل ریلی در تسریع خروج کالاهای اساسی ضرورت دارد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: طرح توسعه بندر بوشهر با فعال سازی مجتمع بندری نگین است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: با ورود کالاهای کشور ترکمنستان به بندر چابهار، بندر چابهار می تواند به عنوان دروازه ورود کالاهای کشورهای منطقه CIS و بازارهای جهانی مطرح شود . ...
روزنامه سایه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سکینه محبی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با بیان ِاینکه هرمزگان ویترین و تجلی گاه حضور و مشارکت زنان در عرصه دریانوردی کشور است، گفت: هم اکنون ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گفت: تأمین امنیت، معیار مدنیت و پیش نیاز توسعه است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: سامانه مشاوره غیرحضوری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان به منظور تعامل بیشتر و ارتباط آسان تر با مشتریان، تسهیل خدمات رسانی و کسب و کار راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: فرایند تحویل تجهیزات استراتژیک بندر چابهار توسط شرکت IPGL هند می بایست تسریع شود . به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سفیر هندوستان در ایران گفت: بندر چابهار سمبل جدید ارتباط ایران و هند است، با توجه به این مهم همه تلاش خود را انجام می دهیم که اگزیم بانک در ایران فعال شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر هندوستان در ایران گفت: بندر چابهار سنبل جدید ارتباط ایران و هند است، با توجه به این مهم همه تلاش خود را انجام می دهیم که اگزیم بانک در ایران فعال شود . ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: حمل و نقل دریایی موتور محرک تجارت بین المللی بوده که نیازمند سرمایه گذاری و شناسایی بازارهای هدف است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۱:۴۱    
اله مراد عفیفی پور مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در یازده ماه امسال یک میلیون و 463 هزار و 921 TEU کانتینردر بندر شهیدرجایی تخلیه و بارگیری شد. وی افزود: از مجموع یک میلیون و 104 هزار و 341 TEU کانتینر پر تخلیه و بارگیری شده، 264 هزار و 725 TEU مربوط به محموله های ترانزیتی بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار محدودیتی برای پذیرش سایز کشتی ها و تخلیه و بارگیری انواع کالا ها ندارد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: 200 پست اسکله در خوزستان داریم که 181 پست آن غیرنظامی و 19 پست آن نظامی است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 35 درصدی صادرات و واردات در بنادر نوشهر و فریدون کنار در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با استقرار کشتی مسافری – باری گراندفری در این بندر به زودی با ایجاد زیرساخت های لازم جابجایی بار و مسافر و تورهای گردشگری در مسیر بوشهر – قطر راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گفت: توانمندسازی و فعال سازی بنادر کوچک در سواحل مکران و همچنین منطقه غرب هرمزگان در دستور کار است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: توسعه و ارتقای صنعت گردشگری دریایی یکی از اولویت های بنادر و دریانوردی بوشهر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: هم اکنون تلاش هایی به منظور رفع مشکلات موجود در مسیر احداث شهر لجستیکی خلیج فارس در دست انجام است که با رفع آنها فعالیت های لجستیکی و تولیدی در بندر خلیج فارس رونق می یابد.
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ایجاد ترمینال مکانیزه مواد معدنی در بندرشهید رجایی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از استقرار کشتی مسافری- باری گراند فری در بندر بوشهر و راه اندازی خط بوشهر به قطر خبرداد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه پست اسکله 100 هزار تنی در بندر خلیج فارس با ظرفیت مجموع تخلیه و بارگیری 34 میلیون تن فرآورده نفتی ساخته می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گلستان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته اواخر همین هفته شاهد اتمام پروژه لایروبی مصب گرگان رود توسط سازمان بنادر خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۴    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ساخت و نصب 8 اسکله شناور جدید گردشگری و مسافری در این استان با اعتبار 52 میلیارد ریال خبر داد و گفت: دو فروند از این اسکله ها در جزیره هنگام و روستای کندآلوی جزیره قشم تا پایان هفته جاری بهره برداری می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن تشریح اهم برنامه های مربوط به حل مشکلات و موانع مربوط به افزایش سرعت ترخیص کالاها ی اساسی، گفت: تأمین امنیت غذایی کشور، یکی از اهداف کلان دولت است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مهین حیدری دنیای اقتصاد- بندرعباس : مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، تقویت حضور زنان در فعالیت های دریایی را شعار امسال سازمان جهانی دریانوردی اعلام کرد و گفت: 70 درصد بانوان دریانورد کشور، در شناورهای استان هرمزگان فعالیت دارند ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با صدور پیامی فرارسیدن چهارم تیرماه روز جهانی دریانورد را به کلیه تلاشگران عرصه دریانوردی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، سیاوش ارجمند زاده در این پیام آورده است: ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اعلام حذف افزایش 10 درصدی سالیانه اجاره ثابت و برداشتن تعهد بار و عدم تحمیل هزینه به سرمایه گذاران اظهار کرد ...